Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.08.17. 18:54:28

zsoltfree írta:
Varatrix írta:Lehülyézhettek, de elkezdtem aggódni.
A Real bitang okosan kezdett el igazolni ráadásul nem is keveset.
Nagyon erő és nagyon bő a keretük.
Sokkal több variációs lehetőségük lesz mint nekünk.

Nekünk már tavaly is szűk volt a keret erre eladnak 4 játékost.
Hoznak kettőt.
Én egy "kicsit nagyon" kevésnek érzem ezt.
Remélem igazolunk, de ha nem remélem Pep tudja mit csinál.
Én azt mondom amit tavaly, mert akkor is bejött. Inkább kevés oroszlán, mint sok nyúl:)
Elhiheted, hogy annak fogok örülni ha beigazolódik a mondásod.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.17. 18:51:08

Varatrix írta:Lehülyézhettek, de elkezdtem aggódni.
A Real bitang okosan kezdett el igazolni ráadásul nem is keveset.
Nagyon erő és nagyon bő a keretük.
Sokkal több variációs lehetőségük lesz mint nekünk.

Nekünk már tavaly is szűk volt a keret erre eladnak 4 játékost.
Hoznak kettőt.
Én egy "kicsit nagyon" kevésnek érzem ezt.
Remélem igazolunk, de ha nem remélem Pep tudja mit csinál.
Én azt mondom amit tavaly, mert akkor is bejött. Inkább kevés oroszlán, mint sok nyúl:)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.08.17. 18:46:43

Lehülyézhettek, de elkezdtem aggódni.
A Real bitang okosan kezdett el igazolni ráadásul nem is keveset.
Nagyon erő és nagyon bő a keretük.
Sokkal több variációs lehetőségük lesz mint nekünk.

Nekünk már tavaly is szűk volt a keret erre eladnak 4 játékost.
Hoznak kettőt.
Én egy "kicsit nagyon" kevésnek érzem ezt.
Remélem igazolunk, de ha nem remélem Pep tudja mit csinál.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.08.17. 18:01:30

Sok sikert gülünek a Realban! Szerintem jobban illik oda mint a Barcába.
Kíváncsi vagyok hogy mire lesz képes ezzel a kerettel Murinnyó.
Tavaly nemtom hány edzővel 96 pontot szereztek és akkor most 1 jó edzővel sok új játékossal? Bizonyára nem fognak ugyanennyi pontot szerezni ahogy a Barca sem.
Alig várom a kezdő sípszót :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 17:58:46

socio66 írta:
daffy írta:az meg h a realban lesüllyedt csak magának köszönheti. miért nem teljesített?
nem teljesített?
biztos én vagyok a vak,de full csereként,úgy hogy nem is számítottak már rá,sokszor nyerőember volt és ti is megkedveltétek ahogy olvastam,mert küzdött,hajtott akkor is ha nem ment neki.
különben meg nem volt dejavu érzésed,mikor leírtad ezt a mondatot?
valahogy nálatok mindenki lesüllyed,de még véletlenül sem a közeg a hibás,fel sem merül.

daffy írta:nem kidobják,hanem bizonyítási lehetőséget kap máshol
ez meg kb nem vagyok pedofil,csak türelmetlen kategória,de mindegy.
lehet hogy te így látod,de az igazság az,hogy nálatok játszhat valaki akármilyen jól,küzdhet szívvel-lélekkel,ha van egy aktuális jobb a piacon,akkor azt meg kell venni és nem számít semmi és senki,a régi játékos meg takarodhat a fenébe.
biztos véletlenül mentek el tüskével a játékosaitok az utóbbi években.
de ezek már annyira nyilvánvaló dolgok,hogy magyarázni is fölösleges,ha valaki nem érti. tapsoljatok neki,ha tetszik.
egyértelmű h a közeg is hibás. a sok edzőváltás miatt nehéz a játékosoknak megszokni az egyre változó játékrendszert,de nézd meg gagot. az elején kifogástalan volt,most meg nem tud passzolni 2 méternél messzebbre és a labda is elpattan tőle folyton. ez nem a közeg hibája,hanem a játékosé. a többivel egyetértek,de nem lehet az egészet az elnökség nyakába varrni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.08.17. 17:45:27

mielott özil a realba ment már leirtam, de megteszem most is. én nem látok ebben a török gyerekben semmi kulonlegeset. bár még fiatal és biztos fog fejlodni, de egyenlore messze van attol a szinttol h hu de nagy klasszisnak nevezzuk.

a real meg annyit igazol amennyit akar. jol irta socio, vesznek egy sztárt, aztán egy év mulva hoznak a helyére vkit.ha ott maradt volna mind a 3 holland (vdv, sneider, robben) meg egy-két ember aki el lett kotyavetyelve, már világverő csapat lehetne.

idén én nem tartok toluk, mert murinnyo akarmekkora arc, nem lehet ennyi ido alatt ennyi uj embert osszepakolni. talán jövöre. remélem akorra már mi is megerosodunk, mert az idei igazolási/eladási politikank tragikus volt.

reallal kapcsolatban kérdéses h az uj emberek (akik ugye mind sztarnak vannak kikiálltva), mennyire válnak be. carvalho brutalisan jo igazolás volt, ő vele sztem nagyon jol jartak.

özilről már irtam, a canales gyereket meg pedro leont nem ismerem, khedirat, meg di mariat, max az eros középkategoriaba sorolnám. nem hinném h nagy jovojuk lenne madridban.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.17. 17:45:22

socio sztem nem kéne letámadni daffy-t, ha jól feltételezem neki se tetszik ez a módi, de hát mit csináljon, ha ilyen elnökeik vannak zsinórban?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.08.17. 17:45:37-kor.
socio66

2010.08.17. 17:40:06

daffy írta:az meg h a realban lesüllyedt csak magának köszönheti. miért nem teljesített?
nem teljesített?
biztos én vagyok a vak,de full csereként,úgy hogy nem is számítottak már rá,sokszor nyerőember volt és ti is megkedveltétek ahogy olvastam,mert küzdött,hajtott akkor is ha nem ment neki.
különben meg nem volt dejavu érzésed,mikor leírtad ezt a mondatot?
valahogy nálatok mindenki lesüllyed,de még véletlenül sem a közeg a hibás,fel sem merül.

daffy írta:nem kidobják,hanem bizonyítási lehetőséget kap máshol
ez meg kb nem vagyok pedofil,csak türelmetlen kategória,de mindegy.
lehet hogy te így látod,de az igazság az,hogy nálatok játszhat valaki akármilyen jól,küzdhet szívvel-lélekkel,ha van egy aktuális jobb a piacon,akkor azt meg kell venni és nem számít semmi és senki,a régi játékos meg takarodhat a fenébe.
biztos véletlenül mentek el tüskével a játékosaitok az utóbbi években.
de ezek már annyira nyilvánvaló dolgok,hogy magyarázni is fölösleges,ha valaki nem érti. tapsoljatok neki,ha tetszik.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 17:32:04

Nazario írta:Vaart tavaly nem azért maradt, mert ragaszkodott a csapathoz, hanem mert nem kellett senkinek, illetve nem adtak volna érte korrekt összeget. A baj az vele, hogy nagyobb csapatok ellen súlytalan, illetve 60 perc után a seggén veszi a levegőt.
Sneijder nulla közelit mutatott az eladását megelőző évben, szintén nem illik bele a felsorolásba.

Egyébként tényleg vannak furcsa dolgok, mostoha bánásmód, ahogyan Touré és Eto'o esetében Guardiola alatt a Barcánál is.
de nem is az a lényeg. ez nem rabszolgapiac. a teljesítményér fizetnek. ha valaki vállalja h a realba igazol,az tudja h csak a legmagasabb szint elfogadható. minden a játékoson múlik,ha tényleg nagy spíler és megérdemli a fehér mezt,akkor bizonyít,mint higuain. vaart nem kezdő szintű játékos,főleg nem spanyolországban. menjen sneijder mellé az interbe,ott módi a holland stílus.
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2010.08.17. 17:28:52

Vaart tavaly nem azért maradt, mert ragaszkodott a csapathoz, hanem mert nem kellett senkinek, illetve nem adtak volna érte korrekt összeget. A baj az vele, hogy nagyobb csapatok ellen súlytalan, illetve 60 perc után a seggén veszi a levegőt.
Sneijder nulla közelit mutatott az eladását megelőző évben, szintén nem illik bele a felsorolásba.

Egyébként tényleg vannak furcsa dolgok, mostoha bánásmód, ahogyan Touré és Eto'o esetében Guardiola alatt a Barcánál is.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 17:24:49

socio66 írta:de most ez megint milyen már,hogy egy tavaly jól teljesítő,mindig küzdő és fontos gólokat szerző játékost simán kidobnak egy új igazolás miatt?
Vaart számomra már érthetetlen módon ragaszkodott a Realhoz,emlékszem tavaly se nagyon számoltak vele nyár végén,mezszáma sem volt talán egy ideig,aztán maradt végülis.
aztán kiszorította Kakát,meg tényleg nem volt rossz,gólokat lőtt,erre most mehet a fenébe,mert jött egy új ember.
és ez volt Sneijderrel,Robbennel,meg még sorolhatnám Cambiassotól kezdve Robinhoig,egy csomó játékossal.
és nem elég példa ez sem a játékosoknak,főleg a fiataloknak,hogy kerüljék el a Madridot,mert süllyesztő,nem,mennek az első szóra.
hát aki ennyire hülye,az menjen is.
és belőlem aztán nem a csalódottság szól,mert én nem akartam Özilt,de tényleg nevetséges ez már.
bocs,vdv csak lehetséges távozó,nem tuti. az meg h a realban lesüllyedt csak magának köszönheti. miért nem teljesített? a foci nem szimpátia játék,ha kaka jobb,akkor ő fog játszani...ennyi
nem kidobják,hanem bizonyítási lehetőséget kap máshol és ha tényleg olyan jó focista,él vele lásd: robben.
socio66

2010.08.17. 17:22:01

de most ez megint milyen már,hogy egy tavaly jól teljesítő,mindig küzdő és fontos gólokat szerző játékost simán kidobnak egy új igazolás miatt?
Vaart számomra már érthetetlen módon ragaszkodott a Realhoz,emlékszem tavaly se nagyon számoltak vele nyár végén,mezszáma sem volt talán egy ideig,aztán maradt végülis.
aztán kiszorította Kakát,meg tényleg nem volt rossz,gólokat lőtt,erre most mehet a fenébe,mert jött egy új ember.
és ez volt Sneijderrel,Robbennel,meg még sorolhatnám Cambiassotól kezdve Robinhoig,egy csomó játékossal.
és nem elég példa ez sem a játékosoknak,főleg a fiataloknak,hogy kerüljék el a Madridot,mert süllyesztő,nem,mennek az első szóra.
hát aki ennyire hülye,az menjen is.
és belőlem aztán nem a csalódottság szól,mert én nem akartam Özilt,de tényleg nevetséges ez már.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 17:14:39

...de ez a sértődött vergődés, ami itt megy... Mi történt, hogy végül a Real-ba ment? Mi lesz, ha be is válik? Ki nem szrja le? Én inkább örülök, hogy ismét itt a lehetőség, hogy egy saját nevelésű, a Klubhoz hűséges srác futhat be idén. Ennek is van akkora esélye, mint hogy Özil itt lett volna világsztár, vagy a Real-t kihúzza az évek óta tartó vergődéséből
ez tiszta. eddig mind2 évben volt valaki,aki befutott,de ha egyszer nem lesz és elbuktok mindenhol,akkor pep kis hibái egyből nagyok lesznek és onnantól hatalmas nyomás lesz rajta vagy esetleg elbúcsúzik a klubtól. nagyon kevésen múlik a dolog h megbukjon,ezt el kell ismerni.
szerk: vdv tökéletes cserealap lehet maicon vagy drogba megszerzéséhez,hisz mind2 klub érdeklődött iránta.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.08.17. 17:03:36

Rivaldo11 írta:Akkor várom a neveket egy "gondolkodó" embertől, hogy ki fogja pótolni a Xavi-Ini kettőst, vagy ki lehet az, aki a padról beszállva hoz a középpályára némi kreativitást.
A két játékos olyan kaliber, akit a világon senki nem tud pótolni. Emellett a Bundesligasztárokról láthatjuk, mennyire fekszik nekik a spanyol liga. Emellé még hozzávehetjük, hogy egy Hleb, aki aztán "papíron" rohadtul illik a mi felfogásunkba, még ő sem lehet az igazi (azt azért jegyezzük meg, hogy Pep edzésen is látja, hogyan mozog).

Innentől kezdve Özil is pont akkora lutri, mint a mi fiataljaink. Akiknek legalább annyi előnye van, hogy ezt a játékot tanulták, mióta ide kerültek. :)



Nem bántam volna, ha érkezik, mert be is vállhatott volna, elvégre Deco sem játszott ilyen mélyen a Porto-ban, mint itt nálunk...

...de ez a sértődött vergődés, ami itt megy... Mi történt, hogy végül a Real-ba ment? Mi lesz, ha be is válik? Ki nem szrja le? Én inkább örülök, hogy ismét itt a lehetőség, hogy egy saját nevelésű, a Klubhoz hűséges srác futhat be idén. Ennek is van akkora esélye, mint hogy Özil itt lett volna világsztár, vagy a Real-t kihúzza az évek óta tartó vergődéséből.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.08.17. 16:59:23

Legalább nem ide jött :)

Majd berobban Thiago vagy JdS és senki nem fog emlékezni Özilre...
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.08.17. 16:59:20

Rivaldo11-el értek egyet (mint általában :D ). Nincs olyan játékosunk, akitől elvárható, hogy becserélve pluszt dobjon a középpályán. Szezon közben lehet, hogy berobban az egyik fiatal, aki képes lesz erre, de ez nagyon rizikós.

Plusz: ha elkerülnek minket a sérülések, akkor is rotálni kell a kezdőt, mert el fog az egész keret fáradni. Márpedig a bajnokság nem csak a rangadókon dől el, hanem a kötelezők behúzásán főleg. Tavaly minden rangadónkat nyertük, mégis 1 pontra volt tőlünk a Real, mert a kötelezőket haláli biztonsággal húzták be.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.08.17. 16:58:34

SuperMessi írta:Osztom. A mi kezdőnk a legjobb ez kétségtelen, de a keret most madridban is nagyon erős+JM. Ha a Valdes - Puyol - Pique - Busi -Xavi - Ini - Messi hetest elkerülik a sérülések akkor nagyon nagy baj nem lehet a bajnokságban mert a többiek minőségileg pótolhatók, ők már kevésbé talán még az egyik belső védő Militoval. De akkor még mindig bajt okozhat JM zsenialitása a klasszikusokon. Kemény bajnokság elé nézünk.

Ezek közül a játékosok közül szerintem most már csak Puyol és Iniesta na és talán még Xavi sérülhet meg komolyabban.Puyol és Xavi a koruk miatt Iniestát meg mindenki ismeri.Csak ne így legyen.Nem hinném,hogy olyan szoros lesz a bajnokság mint amilyen az idén volt.Valamelyik csapat szerintem legalább egy 5-6 pontos előnnyel be fogja húzni.JM pedig a Realban nem számíthat olyan "favágókra" mint az Interben,bár azért Alonso,néha Pepe,Ramos.Csak ne igazolják le még az utolsó 2 hétben De Jongot :lol:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.17. 16:57:44

na,megérkezett özil(ha megengeditek a továbbiakban én csak ". :shock: " ennek hívom). tehát már ketten 4en vannak a támadó kp poszton. én nagyon sajnálom vdv-ot,hisz tűrte a padot. :shock: remélhetőleg beváltja a hozzá fűzött reményeket. sajnos annyi sérültünk van és lesz is,hogy nagyon bő keret kell. idén is már sokan érkeztek és én biztos vagyok abban,hogy még valaki jön. én egy tapasztalt játékosra számítok,akár csatárposzton,akár védőként.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.17. 16:51:50

Jól erősít eddig a Real. De nem félek nagyon tőlük. A kezdőket tekintve sokkal jobbak vagyunk, és a játékunk minden bizonnyal üti majd őket. DE. A keretük bővebb mint a miénk. Főleg a középpálya. Nem tudom Pep mit tervez, és lehet, hogy beválnak majd a fiatalok, de egyenlőre kevés a középpálya.
Egyszer úgyis bajnok lesz a Real, ez törtvényszerű, de ha mi szépen játszunk és hősiesen küzdünk, akkor nem érdekel a bajnokság kimenetele(nyilván akarom a kupákat)
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.08.17. 16:49:16

Cooltiszo írta:Jó a keret odaát nagyon. Minőségi a keret. A mi kezdőnk szerintem jobb, félelmetesebb, viszont odaát jóval mélyebb a keret, ez pedig nagyon csúnyán visszaüthet nekünk idén. Hosszútávon versenyképes csapat lehet a Real, ugyanis a csapat fiatal, sikerre éhes és tehetséges. Szerencsénkre a fiatalság nálunk is megvan, meg reméljük hogy jövőre Cesc is (teljesen függetlenül az idei szezontól) :)
Osztom. A mi kezdőnk a legjobb ez kétségtelen, de a keret most madridban is nagyon erős+JM. Ha a Valdes - Puyol - Pique - Busi -Xavi - Ini - Messi hetest elkerülik a sérülések akkor nagyon nagy baj nem lehet a bajnokságban mert a többiek minőségileg pótolhatók, ők már kevésbé talán még az egyik belső védő Militoval. De akkor még mindig bajt okozhat JM zsenialitása a klasszikusokon. Kemény bajnokság elé nézünk.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.17. 16:47:45

18Barca99 írta: Azért nem akarta Pep hogy idejöjjön mert az ő szerepköre itt nem lenne meg, neki állandó kezdőtagság kell ami ott meg is lesz de itt csak ini vagy xavi híján lett volna meg. Azt nagyon szeressük mikor nem gondolkodtok csak mondjátok hogy igy [auto_cenzúra] meg ugy [auto_cenzúra] Pep^^
Akkor várom a neveket egy "gondolkodó" embertől, hogy ki fogja pótolni a Xavi-Ini kettőst, vagy ki lehet az, aki a padról beszállva hoz a középpályára némi kreativitást.
Keitát nem ér mondani.
Azt meg erősen ajánlom, hogy olvass. Azt írtam: BÍZZUNK PEPBEN.
Mellesleg belegondolva durva, hogy két év alatt Benzema, Cr, Kaká, X.Alonso, Arbeloa, Albiol, Khedira, Canales, Pedro Leon, Özil, Carvalho, Di Maria, meg még ki tudja ki érkezett a madridhoz. Egy Pepe lassan régi embernek számít.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.08.17. 16:43:57

Jó igazolás Özil. Mindenképpen nagy tehetségű játékos, de akár hatalmasat robbanthat is. Azért nem fix, hogy beválik spanyolhonban, plusz a Real sok ígéretes pályafutás megakasztója volt az utóbbi években, de ez nem törvényszerű.

Jó a keret odaát nagyon. Minőségi a keret. A mi kezdőnk szerintem jobb, félelmetesebb, viszont odaát jóval mélyebb a keret, ez pedig nagyon csúnyán visszaüthet nekünk idén. Hosszútávon versenyképes csapat lehet a Real, ugyanis a csapat fiatal, sikerre éhes és tehetséges. Szerencsénkre a fiatalság nálunk is megvan, meg reméljük hogy jövőre Cesc is (teljesen függetlenül az idei szezontól) :)
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.08.17. 16:41:57

zola8787 írta:
Tdavid írta:Meg sztem az is benne lehet h Pep nagyon bízik Fabregas hazajövetelében és inkább őt akarja a csapatba tudni mint Özil-t....ha erre várnia is kell :roll:
Ez amúgy akkor 1 hülyeség, hogy az már fáj. Ha Fabregas nem fog 10 év alatt visszajönni, akkor 10 évig nem igazolunk középpályást? Pep nagyon elásta nálam magát. Nagyon unalmas ez a Fabregas ügy, mintha ő lenne az isten...
Am értelek, hogy mit írtál, és az a baj, hogy szerintem is Pep így gondolja...

Ameddig jönnek a sikerek addig engem nem érdekel,hogy hova igazol,és kiket.Ez nem a Mi dolgunk hanem az Övé,és a vezetőségé.Meg elmondták már előtted 100-an,hogy nem azért nem jött,mert nem kellett,hanem azért,mert nem arra a posztra ahová kellett volna.

Bocs az offért.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.08.17. 16:41:35

zola8787 írta:
Tdavid írta:Meg sztem az is benne lehet h Pep nagyon bízik Fabregas hazajövetelében és inkább őt akarja a csapatba tudni mint Özil-t....ha erre várnia is kell :roll:
Ez amúgy akkor 1 hülyeség, hogy az már fáj. Ha Fabregas nem fog 10 év alatt visszajönni, akkor 10 évig nem igazolunk középpályást? Pep nagyon elásta nálam magát. Nagyon unalmas ez a Fabregas ügy, mintha ő lenne az isten...
Am értelek, hogy mit írtál, és az a baj, hogy szerintem is Pep így gondolja...
Még az is lehet h nem igazolunk 10 évig középpályást. :D
Most Thiago meg JdS, aztán ki tuja még milyen kincsek jönnek fel az Atletictől...Szóval megeshett h nem igazolunk :D
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.08.17. 16:36:03

Tdavid írta:Meg sztem az is benne lehet h Pep nagyon bízik Fabregas hazajövetelében és inkább őt akarja a csapatba tudni mint Özil-t....ha erre várnia is kell :roll:
Ez amúgy akkor 1 hülyeség, hogy az már fáj. Ha Fabregas nem fog 10 év alatt visszajönni, akkor 10 évig nem igazolunk középpályást? Pep nagyon elásta nálam magát. Nagyon unalmas ez a Fabregas ügy, mintha ő lenne az isten...
Am értelek, hogy mit írtál, és az a baj, hogy szerintem is Pep így gondolja...
Lezárt