Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.09.02. 13:38:26

Tartalmilag értettem a hülyeséget, na meg én már ilyen ódivatú vagyok, nem szeretem az olyan embereket, akik nem azt mondják, amit gondolnak, hanem ami épp jól jön :D Persze nem állítom, hogy más edző, akár Guardiola is, nem szokott ilyet csinálni, de kevésbé megszokott az biztos. Az iskolában lassan kicsengetnek és jön haza a "fórum krémje", látod ebben igazad van :D Bocsánat..
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.09.02. 13:33:47

Kalap1988 írta:Tiszteletben tartom a véleményed, de légy szíves hidd már el rólunk, hogy tudunk olvasni :) Most komolyan. Láttam, hogy zárójelbe volt odaírva, hogy valószínűleg Messire utalt ezzel. Nyilvánvaló tehát, hogy ha utalt valakire, akkor sem mondta ki, tehát minden további csak találgatás, sárdobálás. Ezt asszem tudja Fecoo és P.U.Y.O.L is, ettől függetlenül, ha védi a saját játékosát, ha nem, úgy hülyeség a nyilatkozata, ahogy van :D Viszont valóban nem kell komoly vitát csinálni belőle, én csak arra utaltam, hogy amit konkrétan Mourinhotól idéznek az valszeg igaz és ezt mondta. A többi meg vélemény.
Elhiszem, hogy tudtok olvasni, de lassan kicsengetnek az iskolában is. :lol:
Más sem hiányzik ide, mint egy "Mourinho mekkora paraszt", meg 10 yt videó, ami Ronaldo műeséseiből van összevágva. Tudja mindenki, milyen előélte van a portugálnak (mind a kettőnek :) ), az újságok meg ebből élnek majd egész évben. Villarato kontra Mou már megint a beszól a Barcának.

Egyébként nem hülyeség a nyilatkozata, hidd el, hogy ezután, hogy jobban odafigyelnek majd Ronaldo-ra. Ferguson szokott így beszólni a bíroknak, aztán gyakran történnek kétes esetek... :)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.09.02. 13:26:05

The Deadman/Real fan írta:
én csak arra utaltam, hogy amit konkrétan Mourinhotól idéznek az valszeg igaz és ezt mondta
ugyan úgy ahogy a Capello-s nyilatkozat is
de pl. arról szerintem a Sport említést se tett amikor nagyon dicsérte Pep munkásságát :x
Az előtte lévő hsz-em olvasd el, abban megindoklom, és csak erről az egy esetről beszéltem, semmi másról. A többi már a te kitalációd :) Egy ilyen eseményen nehezen teheti meg a sport, hogy nyilatkozatot ad valaki szájába. Ilyen egyszerű.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.02. 13:20:51

barca99 írta:Mielőtt a túlzott sz.ardobálás elkezdődne. Ilyet nem mondott Mou, ezt a Sport tette hozzá. Ő Ronaldo-t védte (most majd minden apróságot befújnak neki, jöhet a dobálózós korszaka), de nem utalt Messi-re. Azt már csak a nagytudású, bulvármocsok Sport újságírója akarja elhitetni, hogy legyen min pörögni. Már aki fogékony erre.
Nem tudom, hogy mennyire a média kitalációja, de olvastam korábban is hasonlót tőle. Lehet hogy ez is kitaláció de volt olyan nyilatkozata is, hogy :"Hogy van az katalánul, hogy csalni? barcelona kultúrált város, tele nagyszerű színházzal és ez a fiú nagyon jól tanul színészetet."

Lehet, hogy ez is kitaláció, de ha ennyi van belőle valami valósáágalapja csak van.

Nem vitatom edzői képességeit és hogy jó szakember, de kiváncsi leszek egy esetleges vsztes Clacicó után mit mond, bár ez lehetetlen mert ő mindenkiből kihozza a maximumot :lol: :lol: :lol: :lol:
Forca Barca!!!!
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2010.09.02. 13:13:30

én csak arra utaltam, hogy amit konkrétan Mourinhotól idéznek az valszeg igaz és ezt mondta
ugyan úgy ahogy a Capello-s nyilatkozat is
de pl. arról szerintem a Sport említést se tett amikor nagyon dicsérte Pep munkásságát :x
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.02. 13:13:29

P.U.Y.O.L. írta:A Real Madrid vezetőedzőjének nem kellett sok idő ahhoz, hogy kritikával illesse az FC Barcelona játékosait, azért, hogy megvédje Cristiano Ronaldot, írja a sport.es

Mourinho, a katalán sportportál szerint azt mondta saját játékosáról Nyonban, hogy "vannak sokkal nagyobb szimulánsok" utalva Leo Messire, akiknek a produkcióját a játékvezetők mindig elhiszik.

E kijelentés után pedig még tovább ment CR9 vonatkozásában. "Cristiano nem strandkultúrával rendelkezik. Nem olyan szimuláns mint mások. Ő az angol futballkultúrából jött, Alex Ferguson iskolájából. Kétségtelen, hogy vannak olyan szimuláns játékosok, akiket a játékvezetők jobban védenek sokszor. És vannak olyanok, mint Cristiano, akinek többet ártanak. Nem képmutatás ha azt mondon Cristianoval kapcsolatban, hogy nála nem alkalmazzák a lapokat." mondta el Mourinho.

Nos, ha ezt tényleg lenyilatkozta, (amit simán el tudok képzelni) akkor csak saját magából csinál bolondot. Felesleges érvelni az ellen amit mondott, mert nyilvánvalóan mindenki tisztában van azzal, hogy nem helytálló. Értem én, hogy meg akarja védeni a játékosait, na de így....
Ahhoz képest Chelsae edzőként folyamatosan cr színészkedésein volt kiakadva, meg hogy mindig feldobja magát stb.
Ráadásul egy-két húzását sem értem. Odaviszi Carvahlot mikor úgy nyilatkozott róla hogy "nehezen érti meg a dolgokat, talán kitölthetne egy IQ-tesztet vagy elmehetne az ideggyógyászatra".
Vannak érdekes húzásai. Nem tudom hogy ezek után, hogy tud kijönni a játékosaival.

És Messit tényleg a Del Horno affér óta pécézte ki, de inkább csak azért mert nem igazán tud veszíteni. Ez nem rosszindulatú feltételezés vagy azért mert a rivális edzője de nem hiszem hogy ne lenne ebben igazam.
Forca Barca!!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.09.02. 13:08:27

barca99 írta:Mielőtt a túlzott sz.ardobálás elkezdődne. Ilyet nem mondott Mou, ezt a Sport tette hozzá. Ő Ronaldo-t védte (most majd minden apróságot befújnak neki, jöhet a dobálózós korszaka), de nem utalt Messi-re. Azt már csak a nagytudású, bulvármocsok Sport újságírója akarja elhitetni, hogy legyen min pörögni. Már aki fogékony erre.
Tiszteletben tartom a véleményed, de légy szíves hidd már el rólunk, hogy tudunk olvasni :) Most komolyan. Láttam, hogy zárójelbe volt odaírva, hogy valószínűleg Messire utalt ezzel. Nyilvánvaló tehát, hogy ha utalt valakire, akkor sem mondta ki, tehát minden további csak találgatás, sárdobálás. Ezt asszem tudja Fecoo és P.U.Y.O.L is, ettől függetlenül, ha védi a saját játékosát, ha nem, úgy hülyeség a nyilatkozata, ahogy van :D Viszont valóban nem kell komoly vitát csinálni belőle, én csak arra utaltam, hogy amit konkrétan Mourinhotól idéznek az valszeg igaz és ezt mondta. A többi meg vélemény.
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2010.09.02. 13:04:20

még tovább ment CR9 vonatkozásában
csak hogy már nincs is CR 9 , mert CR 7 lett újra :lol: :wink:
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.09.02. 13:02:43

Mielőtt a túlzott sz.ardobálás elkezdődne. Ilyet nem mondott Mou, ezt a Sport tette hozzá. Ő Ronaldo-t védte (most majd minden apróságot befújnak neki, jöhet a dobálózós korszaka), de nem utalt Messi-re. Azt már csak a nagytudású, bulvármocsok Sport újságírója akarja elhitetni, hogy legyen min pörögni. Már aki fogékony erre.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.09.02. 12:59:03

nagymeno írta:
Mourinho, a katalán sportportál szerint azt mondta...
Koszonom szepen, nekem ennyi eleg is volt, hogy megtudjam mennyire hiteles a nyilatkozat.. Nem gondolkozik el senki se azon, hogy Mourinho a Marca/AS helyett biztosan pont egy katalan lapnak fog nyilatkozni??

szerk: amugy ez a katalan sportportal mar egy parszor megjelentetett olyan nyilatkozatokat, amik nem voltak valosak..
"Mourinho, a katalán sportportál szerint azt mondta saját játékosáról Nyonban"
Eszerint nem feltétlen a sport-nak nyilatkozott, hanem azon a Nyon-i parolázáson, ahol Guardiola is jelent volt. Itt megtörténhetett az is, hogy sajtótájékoztatón mondta el, de az is, hogy külön a sportnak. Azt te sem gondolod komolyan, hogy, ha egy ilyen komoly rendezvényen odamegy egy edzőhöz bármely lap interjú céljából, azt balhé nélkül visszautasíthatja? Nem valószínű, mindenkinek illik nyilatkozni, főleg egy ilyen rendezvényen. Ha pedig kamu, akkor sajtóper lesz belőle, helyreigazítással, mivel azonban nem ismerem a spanyol médiatörvényt, így nem tudom, hogy mennyire jelent ez problémát a sport-nak. Mindenesetre nem hiszem, hogy ilyet kamuból le mernek írni... Főképp, mert egy hatalmas rendezvényre hivatkoznak, ott a futballsajtó teljes szegmense jelen volt szinte...
nagymeno
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.09.07. 22:38:48

2010.09.02. 12:48:10

Mourinho, a katalán sportportál szerint azt mondta...
Koszonom szepen, nekem ennyi eleg is volt, hogy megtudjam mennyire hiteles a nyilatkozat.. Nem gondolkozik el senki se azon, hogy Mourinho a Marca/AS helyett biztosan pont egy katalan lapnak fog nyilatkozni??

szerk: amugy ez a katalan sportportal mar egy parszor megjelentetett olyan nyilatkozatokat, amik nem voltak valosak..
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.02. 12:47:07

Fecooo írta:.
(sztem műringyó azóta utálja Leo-t, amióta Del Horno-t kiállították róla :D )
Mondta hogy gyakran 10 ember ellen küzdünk, szal tényleg mély nyomott hagyott benne :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.02. 12:34:40

Fecooo írta:1. Sport.es írta, azaz katalán média, így lehet lejárató is ;)
2. HA IGAZ, akkor szintén nem tudok meglepődni, hozzá kell szoknunk, h a bírók minket mindennél jobban fognak segíteni(persze már most hétvégén is pofátlan módon az ellenfelünk ellen ítélt a bíró...), Messi a "diver" stb...
(sztem műringyó azóta utálja Leo-t, amióta Del Horno-t kiállították róla :D )

azt az egy dolgot nem tudom elfogadni, h amikor szemét dolgokat nyilatkozik az ellenfelekről, akkor az a válasz, h "ez a taktika része" :evil:

számtalan jobb edzőt lehetne mondani, akik dzsentlemanus módjára viselkedtek, mégis eredményesek tudtak lenni... ha neki ez hangulatkeltés nélkül nem megy, az az ő gyengeségét mutatja...
Abszolút egyet értek. Amúgy nem raktam volna ide be a nyilatkozatát, ha nem hinném, hogy ezt tényleg ő mondta és nem csak a média kitalációja. (persze lehet, hogy tévedek)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.09.02. 12:29:36

P.U.Y.O.L. írta:A Real Madrid vezetőedzőjének nem kellett sok idő ahhoz, hogy kritikával illesse az FC Barcelona játékosait, azért, hogy megvédje Cristiano Ronaldot, írja a sport.es

Mourinho, a katalán sportportál szerint azt mondta saját játékosáról Nyonban, hogy "vannak sokkal nagyobb szimulánsok" utalva Leo Messire, akiknek a produkcióját a játékvezetők mindig elhiszik.

E kijelentés után pedig még tovább ment CR9 vonatkozásában. "Cristiano nem strandkultúrával rendelkezik. Nem olyan szimuláns mint mások. Ő az angol futballkultúrából jött, Alex Ferguson iskolájából. Kétségtelen, hogy vannak olyan szimuláns játékosok, akiket a játékvezetők jobban védenek sokszor. És vannak olyanok, mint Cristiano, akinek többet ártanak. Nem képmutatás ha azt mondon Cristianoval kapcsolatban, hogy nála nem alkalmazzák a lapokat." mondta el Mourinho.

Nos, ha ezt tényleg lenyilatkozta, (amit simán el tudok képzelni) akkor csak saját magából csinál bolondot. Felesleges érvelni az ellen amit mondott, mert nyilvánvalóan mindenki tisztában van azzal, hogy nem helytálló. Értem én, hogy meg akarja védeni a játékosait, na de így....
1. Sport.es írta, azaz katalán média, így lehet lejárató is ;)
2. HA IGAZ, akkor szintén nem tudok meglepődni, hozzá kell szoknunk, h a bírók minket mindennél jobban fognak segíteni(persze már most hétvégén is pofátlan módon az ellenfelünk ellen ítélt a bíró...), Messi a "diver" stb...
(sztem műringyó azóta utálja Leo-t, amióta Del Horno-t kiállították róla :D )

azt az egy dolgot nem tudom elfogadni, h amikor szemét dolgokat nyilatkozik az ellenfelekről, akkor az a válasz, h "ez a taktika része" :evil:

számtalan jobb edzőt lehetne mondani, akik dzsentlemanus módjára viselkedtek, mégis eredményesek tudtak lenni... ha neki ez hangulatkeltés nélkül nem megy, az az ő gyengeségét mutatja...
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.02. 12:15:20

A Real Madrid vezetőedzőjének nem kellett sok idő ahhoz, hogy kritikával illesse az FC Barcelona játékosait, azért, hogy megvédje Cristiano Ronaldot, írja a sport.es

Mourinho, a katalán sportportál szerint azt mondta saját játékosáról Nyonban, hogy "vannak sokkal nagyobb szimulánsok" utalva Leo Messire, akiknek a produkcióját a játékvezetők mindig elhiszik.

E kijelentés után pedig még tovább ment CR9 vonatkozásában. "Cristiano nem strandkultúrával rendelkezik. Nem olyan szimuláns mint mások. Ő az angol futballkultúrából jött, Alex Ferguson iskolájából. Kétségtelen, hogy vannak olyan szimuláns játékosok, akiket a játékvezetők jobban védenek sokszor. És vannak olyanok, mint Cristiano, akinek többet ártanak. Nem képmutatás ha azt mondon Cristianoval kapcsolatban, hogy nála nem alkalmazzák a lapokat." mondta el Mourinho.

Nos, ha ezt tényleg lenyilatkozta, (amit simán el tudok képzelni) akkor csak saját magából csinál bolondot. Felesleges érvelni az ellen amit mondott, mert nyilvánvalóan mindenki tisztában van azzal, hogy nem helytálló. Értem én, hogy meg akarja védeni a játékosait, na de így....
hehe
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.08.30. 20:18:13

2010.09.02. 00:42:41

Már egyszer leírtam, leírom még egyszer: Nem. Én lényegesen kevesebbet fórumozok, mint ő. Inkább csak olvasgatok. :)
Túloldalt más néven, mivel ez foglalt volt annó.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2010.09.02. 00:21:15

hehe írta:
Te nem az a srác vagy, akit a másik oldal fórumozói most a legantimadridistább madridistájának tartanak, és jelenleg ki is vagy tíltva onnan? Smile
Remélem itt is hasonló okosságokat fogsz írni, mint a másik oldalon... Jókat lehet nevetni a stílusodon meg néhány elvakult hsz.-odon. Very Happy
Nem ő vagyok.
Azt hiszem te a "Beteges Brazilimádó" vagy, és elég okos dolgokat szoktál irogatni a Madridistán.
hehe
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.08.30. 20:18:13

2010.09.02. 00:18:19

Te nem az a srác vagy, akit a másik oldal fórumozói most a legantimadridistább madridistájának tartanak, és jelenleg ki is vagy tíltva onnan? Smile
Remélem itt is hasonló okosságokat fogsz írni, mint a másik oldalon... Jókat lehet nevetni a stílusodon meg néhány elvakult hsz.-odon. Very Happy
Nem ő vagyok.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.01. 23:57:26

Boixos írta:
Andris írta: Boixos: brutális terhelést kap mindenki, aki a Primerában játszik. Mégsincs minden csapatnak 6-8 sérültje. Nekünk például egy se, pedig Pep aztán dolgoztat első perctől az utolsóig piszok keményen, ezt legalábbis tudjuk biztosan, ha a többi csapatét nem is.

Pepe cuccan meg akkor is szörnyülködnénk, ha valami világ nyolcadik csodája védő lenne hat aranylabdával. :roll: nem is értem mire gondolsz, nyilván nem járja hogy az ember rúg, tapos, üt, harap, lő a pályán.
nem kap mindenki brutális terhelést. én azt tartom ilyennek, amikor egy brigád testületileg is, és az egyes tagjai külön-külön is, több fronton pörögnek. ez igaz a madridra, de mondjuk az osasunára már nem annyira.
ilyen program mellett sztem lazán előfordulhat az, h több játékos is ledobja a láncot egyszerre. az, h nálunk most rendben van minden, egyszerűen mák. volt nekünk is olyan időszakunk amikor egy-egy meccsre csak 12 felnőtt zsugás tudott kiállni, a többieket az úttörő kettőből kellett felhozni. reméljük, h ilyenben nem lesz részünk többet.

pepével kapcsolatban meg arra gondoltam, h amikor vkit a világlegjobbjának mutatnak be a posztján, akkor én nem azt várom tőle, h úgy oldja meg a dolgokat, h kirúgja az ellenfelét a pályáról. a "világ nyolcadik csodája" ilyeneket nem csinál, mert ha ekkora állat, akkor már kummára nem "csodakategória".
egyébként ha egylábú lenne akkor sem jönne be, de így, h anno "látatlanban" szobrot csináltak belőle odaát, különösen nem.
Najó, de a több frontos is igaz sok csapatra, hiszen az erősebb csapatok közt nem csak a madrid és a barca aktív európában, hanem EL és BL még legalább 3-4.
A kis és középcsapatok meg talán ősszel több kupameccset kell h játsszanak, azt hiszem legalábbis.
Mindenesetre van ebben is valami, de a lényeg, hogy szerintem igenis írtózatos különbségek vannak két klubcsapat orvosi-technikai stábja közt ilyen tekintetben.
Pontosan, nekünk is volt ilyen időszakunk, ahogy írtam is ugye, Rijkaard alatt minden évben volt 3-4 nagyon komoly és több kisebb sérülés, míg Pep alatt nem emlékszem rá hogy túl sok tartalékos meccset játszottunk. Talán a BL döntő a MU ellen volt a leginkább ilyen, de onnan is a többség inkább eltiltás miatt hiányzott. Egyedül Iniesta sérült rendre, de nála ez alkati izomprobléma, ez már látszik tisztán.

Értem a Pepés dolgot, csak azt is írtad hogy ha nem lett volna így beharangozva előre, nem szörnyülködnénk azon az eseten mikor felszántotta a másik hátát stoplival. Márpedig ez így nyilván egyáltalán nem igaz.
Egyébként tényleg teljesen középszerű védő, ezektől eltekintve.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2010.09.01. 23:42:17

Boixos írta: pepével kapcsolatban meg arra gondoltam, h amikor vkit a világlegjobbjának mutatnak be a posztján, akkor én nem azt várom tőle, h úgy oldja meg a dolgokat, h kirúgja az ellenfelét a pályáról.
Foglalkozása: hentes és mészáros. A posztján valóban a világ legjobbja... :twisted:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.09.01. 23:33:08

Andris írta: Boixos: brutális terhelést kap mindenki, aki a Primerában játszik. Mégsincs minden csapatnak 6-8 sérültje. Nekünk például egy se, pedig Pep aztán dolgoztat első perctől az utolsóig piszok keményen, ezt legalábbis tudjuk biztosan, ha a többi csapatét nem is.

Pepe cuccan meg akkor is szörnyülködnénk, ha valami világ nyolcadik csodája védő lenne hat aranylabdával. :roll: nem is értem mire gondolsz, nyilván nem járja hogy az ember rúg, tapos, üt, harap, lő a pályán.
nem kap mindenki brutális terhelést. én azt tartom ilyennek, amikor egy brigád testületileg is, és az egyes tagjai külön-külön is, több fronton pörögnek. ez igaz a madridra, de mondjuk az osasunára már nem annyira.
ilyen program mellett sztem lazán előfordulhat az, h több játékos is ledobja a láncot egyszerre. az, h nálunk most rendben van minden, egyszerűen mák. volt nekünk is olyan időszakunk amikor egy-egy meccsre csak 12 felnőtt zsugás tudott kiállni, a többieket az úttörő kettőből kellett felhozni. reméljük, h ilyenben nem lesz részünk többet.

pepével kapcsolatban meg arra gondoltam, h amikor vkit a világlegjobbjának mutatnak be a posztján, akkor én nem azt várom tőle, h úgy oldja meg a dolgokat, h kirúgja az ellenfelét a pályáról. a "világ nyolcadik csodája" ilyeneket nem csinál, mert ha ekkora állat, akkor már kummára nem "csodakategória".
egyébként ha egylábú lenne akkor sem jönne be, de így, h anno "látatlanban" szobrot csináltak belőle odaát, különösen nem.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
bazsiii
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.07.30. 10:27:53
Kapcsolat:

2010.09.01. 18:53:43

ugyanmár... talán Mou megemlítette, hogy nem illeszkedtek még be az országba és az újságírók már ugranak is a témára..

egyébként azt nem hiszem, hogy suliba nem tanultak angolul...attól mert nem beszél anyanyelvi szinten angolul v. spanyolul azért csak megérteti magát.. :D
madridista
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.09.01. 16:30:04

Ezen nagyon jót röhögtem. :lol:
Azért illene legalább angolul tudni a német mellett.
Így kérdéses hogy fognak beilleszkedni...
Amúgy Khedirától gyors bukást várok. Egyszerű munkagép. A német válogatottban elment egy ilyen játékos, de a Realnál vannak féltucatnyian és kb mind jobbak Khediránál. Tőle nagy bukásra számítok.
Özil kérdőjeles, sztem megvan benne a tehetség, ha bukik azért lesz, mert túlzsúfoltság miatt padozni fog Kaka meg Canales mögött, miközben mind2nél véleményem szerint többre képes.
Canales még túl fiatal, Kaka pedig csak rosszabb les,z jobb már nem.
A Fifa egy szégyen
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.01. 15:47:50

ronaldinho89 írta: lol. akkor mi a fészkes fene? biztos örülnek a drukkerek.
Szerintem meg lehet érteni ez csak egy edzői kifogás, ami mára már közhellyé vált. Pep is elég valószínű, h használná, mint minden más edző, ha más környezetbe érkezik.
Nem hiszem, h egy új csapatot 3 hónap alatt meg lehet építeni, így én teljesen megértem Mou-t.
A trófeákról annyit, h ki tűzte maga elé a bajnoki-címet csak ha nem nyerik meg mondhatja ezt, ami (részben) igaz is.
Madridistáknak mondom Pep! is ezt csinálná és nem akarom, h az látszódjék a hsz-emből, h csak kifogásokat keres Mou... :)
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2010.09.01. 15:38:06

Előre a TITOlusokért!
Lezárt