Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.08.31. 15:28:14

Személy szerint azt tapasztalom, hogy az itt fórumozó emberek többsége tisztában van a játékosok emberi mivoltjával és a pályán mutatott teljesítményével. Ezt tükrözi az is hogy Mascherano érkezése is megosztotta a publikomot. És itt nem a játéktudására célzok, hanem hogy sokan egy favágónak tartják. Ugyanez a vélemény Van Bommelről is.
Vannak tények amiken nincs értelme vitatkozni. (Pepe, Van Bommel favágó, Dani Alves, CR-színész) A kérdés csak az, hogy ki hogyan látja ezeket a kérdéseket és logikus, hogy egy Barca szimpatizánsnak sokkal ellenszenvesebb Pepe és CR közreműködése, mint pl Alvesé.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.08.31. 15:21:39

bazsiii írta:
pepe 1 alatomos gusztustalan játékos....csodásan illik a realba:D
erre miért volt szükség?
fogadjunk ha Pepe nálatok lenne akkor ő lenne a magabiztosság.

egyébként ha alattomosságról beszélünk akkor rémlik neked Van Bommel neve?

segítek a Barcában is játszott... :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: így hirtelen erről csak ennyit.

Más: BL
Azért így már komolyabb ellenfél lesz a Milan mint a sorsolásnál gondolta volna bármelyikünk is. Gondolom rendkívül örültök ennek. Robinho és Ibra komoly erősítés számukra. Bár még mindig ti vagytok a csoport favoritok.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
bazsiii
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.07.30. 10:27:53
Kapcsolat:

2010.08.31. 15:12:28

pepe 1 alatomos gusztustalan játékos....csodásan illik a realba:D
erre miért volt szükség?
fogadjunk ha Pepe nálatok lenne akkor ő lenne a magabiztosság.

egyébként ha alattomosságról beszélünk akkor rémlik neked Van Bommel neve?

segítek a Barcában is játszott... :twisted:
madridista
Kép
Biggie.Smalls
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.08.22. 12:14:35

2010.08.31. 15:02:51

pepe 1 alatomos gusztustalan játékos....csodásan illik a realba:D
Visca el BARCA Visca el Catalunya!
Real Madrid-Fc Barcelona (2-6)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.08.31. 14:53:11

én is elítélem ,amit tett de amikor már a két rúgás helyett 3-t olvasok, meg úgy írják mintha meghalt volna...
Teszem azt, ha nem hátba súrolja a stoplija, hanem a fejét esetleg? Belegondoltál? Nekem tök mind1 ki csinálta, gyűlölöm ezért a paraszt portugált, Messi csinálta volna, akkor is máglyára követelném.
C.
ha Messi csinálta volna, te is már szinte elfelejtetted volna mint mi, hidd el...
madridista
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.31. 14:45:27

Teszem azt, ha nem hátba súrolja a stoplija, hanem a fejét esetleg? Belegondoltál? Nekem tök mind1 ki csinálta, gyűlölöm ezért a paraszt portugált, Messi csinálta volna, akkor is máglyára követelném.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.31. 14:41:37

ferninho írta:
Nazario írta:Pepe nem rúgta szét a gyereket. Semmi baja nem lett.
Egyébként valóban, fel kell kötni őket, hisz megérdemlik az emberiség ellen elkövetett bűneik miatt.
hagyjad már, neki az maradt meg,hogy lerúgta a gyerek fejét és ömlött a vér a fejéből...
miközben megrúgta a sípcsontvédőjét, meg a mezét a hátán súrolta a stoplisával :lol:
Neked most tulajdonképpen mi volt a célod?

Poénnak rossz, érvnek gyenge, gúnnyal túldramatizálni egy Barca szurkolói oldalon..
Mégis vicces lett, sry.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.08.31. 14:33:28

ferninho írta:tudjuk mi történt, át lett már ez rágva, de semmi baja nem lett Casqueronak, felesleges róla beszélni...

de azért meg gyilkolta meg már 3szor rúgott bele...
De azért csak folytatod.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2010.08.31. 14:33:28

noname írta:Amúgy félreértések elkerülése végett, nem sajnálom őket, nagyjából hidegen hagy h ki sérül meg. Annyit hozzátennék h van 2 olyan unszimpatikus ember a Realban, aki sérülésének örülök: Ronado és Pepe.
Már írtam h Ronaldot felakasztanám az első cseresznyefára, bár azóta már diófát tervezek, nehogy leszakadjon az ág, Pepet pedig már rég el kellett volna örökre tiltani a focitól!
Sérülésének örülni csúnya dolog. Pepe valóban sportemberhez méltetlan módon viselkedett, én is azt gondolom komolyabb szankciókra lett volna szükség.

Viszont, az, hogy azzal foglalkozol, hogy egy embert milyen fára akarsz felkötni. Az botrányos.Egy embert, akit csak a képernyőn látsz, nem ismered. Nem tudom, hogy juthat eszedbe ilyen, hogy felkötni egy embert. Bárkit. Mindegy mit tett és mondom az csak a pont az i-n, hogy nem is ismered, csak az alapján ítéled meg, amit egy képernyőn látsz...szégyen.ráadásul ezt tőled hallom, akinek hozzászólásait mindig nagy érdeklődéssel olvasom, aki az egyik legnagyobb nevű, legkomolyabban író, legfontosabb forumozó.

MÁS:nagyon jó lesz idén a bajnokság.Elrontottuk az átigazolási idényt, sok dolog rosszul jött ki. Khedirán nagyot nyertetek, Özilből Mou a világ egyik legjobbját képes faragni 3-4 év alatt, Pedro Leon cserének tökéletes, Carvalhot pedig Mou imádja.Nem véletlenül.

Érdekes lesz, ám azt gondolom az kizárható, h bármelyik csapat is triplázzon, mivel a bajnokság is nagyon sokat ki fog venni, a BL-ben nagyon erős ellenfelek vannak(Chelsea, MU, Inter...), és a kupára nem nagyon marad erő(a cseréknek sem annyira, nem is mindig veszik komolyan, azt idén is elviheti egy kisebb csapat).

Előre is gratulálok az idei bajnoknak, nehéz ellenfelet győz majd le, az biztos!

Remélem Mou azért nem fog veletek kontrákra fociztatni, mert az méltatlan lenne a Real Madridhoz.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.08.31. 14:28:30

tudjuk mi történt, át lett már ez rágva, de semmi baja nem lett Casqueronak, felesleges róla beszélni...

de azért meg gyilkolta meg már 3szor rúgott bele...
madridista
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.08.31. 14:25:29

Nazario írta:Pepe nem rúgta szét a gyereket. Semmi baja nem lett.
Egyébként valóban, fel kell kötni őket, hisz megérdemlik az emberiség ellen elkövetett bűneik miatt.
Nem, csak belerúgott már akkor amikor a földön feküdt, utána egy másik ellenfelének behúzott egyet, majd a bírót krvaanyázta le. Igen, igazi sportember... :roll:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.08.31. 14:24:48

Nazario írta:Pepe nem rúgta szét a gyereket. Semmi baja nem lett.
Egyébként valóban, fel kell kötni őket, hisz megérdemlik az emberiség ellen elkövetett bűneik miatt.
hagyjad már, neki az maradt meg,hogy lerúgta a gyerek fejét és ömlött a vér a fejéből...
miközben megrúgta a sípcsontvédőjét, meg a mezét a hátán súrolta a stoplisával :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2010.08.31. 14:25:46-kor.
madridista
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2010.08.31. 14:14:33

Pepe nem rúgta szét a gyereket. Semmi baja nem lett.
Egyébként valóban, fel kell kötni őket, hisz megérdemlik az emberiség ellen elkövetett bűneik miatt.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.31. 13:27:23

Nazario írta:
noname írta:Amúgy félreértések elkerülése végett, nem sajnálom őket, nagyjából hidegen hagy h ki sérül meg. Annyit hozzátennék h van 2 olyan unszimpatikus ember a Realban, aki sérülésének örülök: Ronado és Pepe.
Már írtam h Ronaldot felakasztanám az első cseresznyefára, bár azóta már diófát tervezek, nehogy leszakadjon az ág, Pepet pedig már rég el kellett volna örökre tiltani a focitól!
Nagy ember vagy. Gratulálok.
Ezzel a 2 emberrel a legtöbben így vannak. Örülök ha Ronaldo nincs a pályán, nem azért mert olyan jól játszik,de egyszerűen undorodom tőle. Ugyanúgy undorodok attól amikor Alves eljátssza a hirtelenhalált, bár ő kezd leszokni erről az utóbbi időben.Ameddig Ronaldo nem került az MUhoz, az egyik kedvenc csapatom volt az MU, örültem h megszabadultak tőle. Pepe pedig no comment, mondhat akárki akármit. 3x belerúgott egy földön fekvő játékosba, kapott 10 meccs eltiltást. Amikor játszik a brutális szabálytalanságaival tűnik ki. Remélem egyszer őt is úgy szétrúgja valaki mint ő szokta!

A többiekkel semmi bajom a Realtól. Casillast kimondottan tisztelem, de így volt ez Raullal is. Ezt a 2 embert viszont utálom, nem csak azért mert a Realban játszanak, a hasonló favágókat és hisztik ..csákat mindenhol utálom!
A Fifa egy szégyen
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.31. 13:24:58

noname írta: Már írtam h Ronaldot felakasztanám az első cseresznyefára, bár azóta már diófát tervezek, nehogy leszakadjon az ág
Biztos ami biztos, legyen lámpaoszlop! a Ramblán jól mutatna :twisted:
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2010.08.31. 13:14:05

noname írta:Amúgy félreértések elkerülése végett, nem sajnálom őket, nagyjából hidegen hagy h ki sérül meg. Annyit hozzátennék h van 2 olyan unszimpatikus ember a Realban, aki sérülésének örülök: Ronado és Pepe.
Már írtam h Ronaldot felakasztanám az első cseresznyefára, bár azóta már diófát tervezek, nehogy leszakadjon az ág, Pepet pedig már rég el kellett volna örökre tiltani a focitól!
Nagy ember vagy. Gratulálok.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.31. 13:13:52

Fernando Morientes bejelentette visszavonulását.

Ő is szimpatikus játékos volt nekem, főleg az tetszett amit 2004-ben művelt a Real ellen :twisted:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.31. 13:09:37

Már várom Mourinho mikor sérül meg. :lol:
Kritikus lesz ez az leső néhány meccs Ronaldo nélkül, hiszen elhúzhatunk már 4-5 ponttal, illetve az Ajax ellen is kötelező lenne a Realnak a győzelem h ne kelljen aggódniuk a továbbjutás miatt. Egy Ajax győzelem igen csak érdekessé tenné a csoportjukat.

Amúgy félreértések elkerülése végett, nem sajnálom őket, nagyjából hidegen hagy h ki sérül meg. Annyit hozzátennék h van 2 olyan unszimpatikus ember a Realban, aki sérülésének örülök: Ronado és Pepe.
Már írtam h Ronaldot felakasztanám az első cseresznyefára, bár azóta már diófát tervezek, nehogy leszakadjon az ág, Pepet pedig már rég el kellett volna örökre tiltani a focitól!
A Fifa egy szégyen
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.08.31. 12:37:50

daffy írta:srácok! valaki legyen szíves írja le h pep mitől jó edző. egy komoly véleményt szeretnék hallani,mert én csak annyit látok h: nem tud igazolni,cserélni és a saját kedvenceit játszatja. ezt meg tudná tenni akár ki.
azért nem jó edző mert nyert 6 kupát 1évben meg idén 2-t szvl 2év alatt 8 kupát nyert a Barcával, de azért biztos nem ért hozzá

:lol: :lol:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.31. 12:21:00

a hírek szerint gyarapodott a sérült-lista ismét... Lassana Diarra off (igaz, lehet, h ő csak 2 hétre...)

sztem a fizikális felkészítésért felelős stáb követ el ordító hibákat...

bár ki tudja... :roll:


szerk: Benzema is...
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 12:15:49

Percenként figyelem az igazolási híreket, hát ha még veszünk vkit, illetve Hleb hová megy, de viszont a Realnak még van eladni valója ha jól tudom. Róluk elég nagy a csend.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.31. 11:41:22

lluisllach89 írta:
daffy írta:csak azt nem értem h miért szidja akkor mindenki a pep topicba.
Charlie!
egy hsz alapján-amivel nem kötelező egyet érteni-lehülyézni valakit...ez bizony téged minősít.
Daffy!

Épp ezért ne lepődj meg a reakción.
Nagyon sok vita volt ebből, és pont most az Ibra story után még egy helyen kiemelni csak a negatív tulajdonságait..

Megértelek, de olaj volt a tűzre.
értem,akkor bocs. sztem csak egy szimpla kérdést tettem fel,nem értem miért kell egyből az embernek ugrani. világos h nem a legjobb a klubotok körüli légkör,de pont ekkor mutatkozhat meg h egy csapat mennyire jó.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.31. 11:29:24

daffy írta:csak azt nem értem h miért szidja akkor mindenki a pep topicba.
Charlie!
egy hsz alapján-amivel nem kötelező egyet érteni-lehülyézni valakit...ez bizony téged minősít.
Daffy!

Épp ezért ne lepődj meg a reakción.
Nagyon sok vita volt ebből, és pont most az Ibra story után még egy helyen kiemelni csak a negatív tulajdonságait..

Megértelek, de olaj volt a tűzre.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.31. 11:04:16

daffy írta:csak azt nem értem h miért szidja akkor mindenki a pep topicba.
Charlie!
egy hsz alapján-amivel nem kötelező egyet érteni-lehülyézni valakit...ez bizony téged minősít.
Kétszínűségnek hívják. Sokan egyáltalán nem szidtuk, ha egyetértettünk vele, ha nem.
Annak idején ugyanez volt, amikor ő lett az edző. Az emberek 70% lehordta a sárga földik Pepet és a vezetőséget is, csak néhány értelmesebb ember mondta h majd akkor alkot véleményt, ha egyáltalán kiderül mire megy Pep. A poén az egészben h akik legjobban szidták, ugyanazok dicsérték utána legjobban! Ugyanez ez volt Piquevel. Mindenki szidta szezon elején voltunk kb 5en akik megvédtünk és néhányan egyáltalán nem alkottak véleményt, aztán váratlanul a legnagyobb szidalmazók lettek a legnagyobb Pique-fanok.
Tudod az a hátrány h a sikerekkel jönnek a divatszurkolók. Amikor tripláztunk, váratlanul többszáz új regisztráló volt a fórumon. :lol:
Uagyanez megy odaát is. Van nehány értelmes ember, de a többség csak divatból szurkol a csapatnak és látogatja a fórumot, egyszerűen azért mert nicns jobb dolga.
A Fifa egy szégyen
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.31. 10:55:13

csak azt nem értem h miért szidja akkor mindenki a pep topicba.
Charlie!
egy hsz alapján-amivel nem kötelező egyet érteni-lehülyézni valakit...ez bizony téged minősít.
Lezárt