Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.08.31. 10:48:01

daffy írta:
Charlie írta:daffy akkor ülj le te a Barcelona kispadjára, mert az általad felsorolt képességekre te is képes lennél. Veled is megnyernénk mindent. Értelmesnek hittelek.
C.
kinek köszönnéd a tavalyi bámulatos szezont? csak pepnek...
ha nincsenek a hülyeségei,nem csak a bajnokságot nyeritek meg
a tavalyi is bámulatos szezon volt...oda-vissza vertük a Reált kapott gól nélkül, pontrekorddal hoztuk a bajnokságot, komoly csapat ellen, nagy csatában estünk ki a spanyol kupából és a Bl-ből is, utóbbiból bírói segédlettel. Voltak gálák, szép játék, néha amikor kellett nagy akaraterő. Ennél többet egy szurkoló nem kívánhatna. Pep a tökéletes edző a Barcába.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.31. 10:32:57

Charlie írta:daffy akkor ülj le te a Barcelona kispadjára, mert az általad felsorolt képességekre te is képes lennél. Veled is megnyernénk mindent. Értelmesnek hittelek.
C.
kinek köszönnéd a tavalyi bámulatos szezont? csak pepnek...
ha nincsenek a hülyeségei,nem csak a bajnokságot nyeritek meg
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 10:29:10

Igen, mint ahogyan a többi 31 edzőnek is jócskán benne volt a keze akik a BL-ből kiejtették a csapatukat. Szerintem ezt hívják magyar mentalitásnak, hogy mindenben találunk valami rosszat. Mit gondoltál te hogy majd most már minden év 6 kupás lesz? A BL-ben elég jól szerepeltünk és elmondhatjuk nyugodtan hogy ha a szerencse faktor jobban velünk van akkor továbbmentünk volna. A kupákhoz, így a BL-hez kell a szerencse is. Egy kis másodperces hibából lehet egy helyrehozhatatlan kárt csinálni mindenkinek. Azért emlékezzünk hogy tavaly például ugyan ez a szerencsefaktor a Chelsea elleni párharcban inkább velünk volt. Minden meccsen lehetne vagy 10 ha-val kezdődő mondtatot kreálni.... MI van ha az izlandi vulkán miatt nem busszal utaznak Milánóba, vagy ha ez vagy az bemegy, vagy épp nem megy be, vagy ha ez vagy az előtte nem sérül le vagy lesérül, vagy ezt vagy azt megadnak vagy nem a bírók, vagy csak az hogy ez vagy az jobb vagy bal lábbal kelt fel vagy nem?

Nem hiába nem nyert még senki sem 2 BL-t zsinórban.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.31. 10:26:43

zsoltfree írta:Már elnézést mindenkitől, de valójában nem hiszem hogy a fórumon lenne olyan ember aki érdemben azt tudná mondani hogy Pepnek mik a hibái. EGy nagy betűs SZERINTEM szó az összes hozzászólás elől hiányzik
Szerintem mindenki a saját véleményét irja le, ezért nem kell mindig a szerintemmel kezdeni, attól még leirhatja valaki Guardiola hibáit, h ő nem edző, hiszen mindenkinek lehet VÉLEMÉNYE.
Pepről annyit, h szerintem nagy potenciál van benne, de még nem egy kész edző, sokat kell még tanuljon és sok tapasztalatra van szüksége.

A Realról:

Első meccs után nem szabad még véleményt formálni a csapatról, de ha huzamosabb ideig nem megy nekik a játék és az eredmények sem jönnek akkor hamar elmehet a bajnokság. Láthatjuk, h mennyire kiemelkedik a Barca és a Real a mezőnyből ezért nem lehet sokat hibázni.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.31. 10:18:34

LG írta:Azért Pephez annyit, h a tavalyi BL és kupa kiesésben eléggé benne volt a keze.
A BL kiesésben két embernek volt benne a keze: Bequerencának és de Bleeckerének. Összesen volt egy jogtalan elvett Barca-gól, egy jogtalanul megadott Inter-gól, és egy meg nem adott Barca-tizi. Összesen 2-2, 2-0-al mentünk volna tovább (a tizit berúgva) ha normálisan fújnak a bírók (arról nem is merek álmodni h nekünk fújjon, az csak egyszer volt, és még az is egy piros lapba került)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.08.31. 10:10:34

Azért Pephez annyit, h a tavalyi BL és kupa kiesésben eléggé benne volt a keze. A kupát nem sajnálom annyira, de BL elődöntőt nagyon elrontotta. Sztem kimondhatjuk, h kötelező győzelem lett volna. Tavaly a Barca nagyon kiemelkedett az egész európai mezőnyből, de nem tudott élni vele. Kiváncsi vagyok, h idén fel nő-e vki hozzánk.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 10:09:28

Már elnézést mindenkitől, de valójában nem hiszem hogy a fórumon lenne olyan ember aki érdemben azt tudná mondani hogy Pepnek mik a hibái. EGy nagy betűs SZERINTEM szó az összes hozzászólás elől hiányzik. A foci világa főleg ilyen profi szinten valami embertelen sok összetevőből áll, aminek mi egy nagyon kis százalékát láthatjuk csak. Amit az egészből látunk hogy nyert már ezt azt:) És ezek nem egy Gamper kupa szerű tornák ahol ha legyőzöl egy csapatot otthon akkor kapsz egy kupát. Ezekért a címekért kőkeményen oda kell tenni magad minden másodpercben nagyon sok hónapon keresztül! Nagyon sok mindent kell dönteni, amit lehet hogy 100000 ből 1 merne csak meglépni az pedig pont ő lesz.

Például egy Dinhot elküldeni, azok után amit tett. Vagy egy Etot elcserélni egy Ibrára. Nem tudjuk mi volt a háttérben, csak azt hogy nem nagyon tudta elképzelni tovább, ezért meglépte és eladta! Toure mellett egy Sergit kezd el játszatni, akiből év végén kerettag lesz! Az is bejött neki, mint az hogy egy Pedrot játszat egy Henry helyett! Eladta a következő évben Ibrát, igen mert a háttérben biztos volt vmi ami miatt jobb ha nincs velünk és megtehette, hát megtette! Én pont azért szerettem meg mert az ilyen kemény döntéseket meg merte lépni! Mi lenne a jobb, nem beismerni hogy baj van a háttérben és inkább szenvedni Ibrával vagy Etoval egész évben a csapat és a Barcelona kárára? Ebbe mennyien belebuktak már? Vagy a sok fiatalt eladni majd 22 évesen a másodosztályba, nem pedig ilyen szinten beépíteni őket?

Nagyon sokszor nekem is az az első reakcióm hogy ez hüle, de aztán gondolkodok, hogy azért ő a klubnál van vagy 20 éve, csak jobban tudj mi folyik ott. Ez vonatkozik a cserékre. Vagy akár arra, ami a posztkat illeti. Én is csodálkoztam hogy miért nem játszik egy Milito, miért kell Abidalt erőltetni középen hátul? Erre a legjobb válasz hogy ő tudja! És aki már a pályán is egy taktikai zseni volt, az tudja hogy mik a határok! Én nagyon megszerettem őt, mert eddig borzasztó eredményes (ha 2 évig egy Gampert nem nyernénk akkor sem szólhatnánk egy szót sem!), és előhúz bármikor egy váratlant, akár cserékben akár posztokban akár igazolásokban, akár kezdőkben, mindenben! A játékosokat pedig szerintem tudja motiválni nagyon, mert egy 2 gólos szuperkupa hátrányt így ledolgozni.... Főleg úgy hogy a csapat nagy része még a VB-t ünnepli:)

Na mindegy ezért jó edző, mert ennyi általunk meg nem értett húzása van, úgy hogy előtte csak a spanyol negyedosztályban edzősködött (aztán felkerültek a harmadik ligába), és meg lép bizonyos dolgokat amiket más nem, és aki a kupákra és a mutatott játékra ránéz az láthatja hogy jó edző. Azt pedig hogy mi a titka, hogy miért jó edző, az az ő titka:)
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.31. 09:43:59

daffy akkor ülj le te a Barcelona kispadjára, mert az általad felsorolt képességekre te is képes lennél. Veled is megnyernénk mindent. Értelmesnek hittelek.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.31. 09:35:10

daffy írta:srácok! valaki legyen szíves írja le h pep mitől jó edző. egy komoly véleményt szeretnék hallani,mert én csak annyit látok h: nem tud igazolni,cserélni és a saját kedvenceit játszatja. ezt meg tudná tenni akár ki.
Akkor leírom miért gondolom h Pep jó edző. Először is kezdem a hibáival, ami azért van bőven, de kinek nem. A leglátványosabb hibája, az igazolások. De itt se olyan rossz a helyzet, mint azt sokan próbálják lefesteni. Ibra,Caceres,Csiga egyértelműen rossz igazolások voltak. Velük hibázott.
Hleb jónak tűnt, Angliában bizonyíott, itt nem vált be. Erről Pep nem tehetett.
Keirrison brazil gólkirályként jött, ráadásul nem valami evszett nagy összegért, azonkívül őt még nem írnám le.
Henrique olcsó volt(asszem 8 millió), fiatal, ő sajnos nem viseli el a nyomást. A Bayerbe nagyon jó volt, aztán itt végigszerencsétlenkedett egy előszezont.
Ugyanakkor Pique,Maxwell és Adriano összesen 20 millióba került, míg Pedrot és Busquetset Pep hozta fel.
Szóval vegyes az összkép. Vannak remek igazolásai, meglátásai, máskor hibázik.
Az eladásokról: Henry,Marquez-menniük kellett, több volt bennük a kár mint a haszon. Etoo és Toure már nehezebb kérdés, nem értettem egyet a távozásukkal(Ibráéval sem).
Az igazolásokkal úgy vok, hogy amíg jól megy a csapatnak a játék, felőlem Pep azzal veszik össze, akivel akar.

A cserékről. Sokan írják h nem tud cserélni, mindig halogatja a cseréket, ez azért van, hogy a játékosok érezzék h az edző bízik bennük. Ez is taktika. Ha lehoz valakit egyből mert rosszul játszik, úgy érezheti h 1 hiba és máris nem bízik benne az edző. Sztem Pep jó pszihológus és ezt azért teszi h a játékosok érezzék a bizalmat.
Arról h a kedvenceit játszatja...Okkal teszi! GOndolom itt elsősorban Busquetsre gondolsz. Busquets alapember a válogatottban, sokkal jobb volt a VBn mint Xabi Alonso, alapember nálunk is és jobban passzol a játékunkhoz mint Toure. Évről évre látszk rajta a fejlődés. Toure eladásának egyáltalán nem örültem, de Busquetssel is nagyon jól működött a kp. Azonkívül Sergio fiatal és meggyőződésem h amikor olyan idős lesz mint Toure most, jobb játékos lesz mint az afrikai.

A végére írom h miért tartom Pepet jó edzőnek. A Barcelonának különleges, egyedi filozófiája, játéka van. Nem véletlen h Peppel triplázott a csapat és nem Rijkaarddal. Csak az az edző tudja igazán jól vezetni a Barcát, aki bele tudja magát élni ebbe a filozófiába, aki ismeri a csapatot, tökéletesen. Pep ilyen edző. Nem mondom h ő a legjobb edző a világon, de a Barca számára a legjobb.
Csak néhány példa. Mourinho alatt tombolna a káosz, hiszen olyan játékosokat kényszerítene taktikázásra, akik erre képtelenek. A real ezt szívta meg az első fordulóban és meggyőződésem h még sokszor megjárja majd.
Hiddink ugyanez. A mi játékosaink nem taktikusak. Más csapatban csak rombolók a vkp-k és védők, míg nálunk Busquets a csapat egyik legjobban cselező játékosa, amikor labdát kap az esetek jelentős részében kicselez valakit és létszámfölényes helyzetet teremt. Pique már szinte irreálisan technikás és gyors a termetéhez képest.

Talán még hiba Pepnél h sokak szerint túlzottan bízik a fiatalokban. Egyelőre ez nekünk bevált. A La Masia erősebb mint valah, a Barca B a másodosztályban van.Érdemes a fiatalokban bízni. Busquets, Pedro mind2en olyan játékosok, akikben Guardiolát leszámítva senki se látott sokat. Ehhez képest mindketten kezdőjátékossá váltak a világbajnok spanyl válogatottban. Azért is bízik Pep a fiatalokban, mert láthattuk milyen nehéz alkalmazkodni a mi játékunkhoz. Sok nagy játékos belebukott: Ibra,Henry,Hleb...Míg a saját enveléseknek enm kell alkalmazkodni, tehát ha más csapatban nem is lennének akkora játékosok, mint nálunk, itt igenis beválnak.
Pep nem legjobb edző a világon, lehet más csapatnak nem is lenne jó edző, de nekünk jelenleg a legjobb és az eredények is őt igazolják.
A Fifa egy szégyen
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 09:32:54

daffy írta:srácok! valaki legyen szíves írja le h pep mitől jó edző. egy komoly véleményt szeretnék hallani,mert én csak annyit látok h: nem tud igazolni,cserélni és a saját kedvenceit játszatja. ezt meg tudná tenni akár ki.
Saját kedvenceit úgy játszatja,h azok elnyerik az összes címet a Real elől... :roll: :P
Persze, attól még én se nagyon komálom mostanában :evil:
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 09:30:45

Mitől jó edző?

Azért mert nem ugat csak harap:)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.08.31. 09:12:39

daffy írta:srácok! valaki legyen szíves írja le h pep mitől jó edző. egy komoly véleményt szeretnék hallani,mert én csak annyit látok h: nem tud igazolni,cserélni és a saját kedvenceit játszatja. ezt meg tudná tenni akár ki.
Akkor Rijkaard az utolsó éveiben miért nem tudta ?:) Ne viccelj már Daffy, ilyen erővel Mourinhora is mondhatnánk, hogy a Chelsea anyagi helyzete és kerete mellett harmatos, amit elért, illetve, hogy az Interrel is csak a bitang erős keret és a szerencse miatt tudott triplázni. Viszont mindkettő nevetséges lenne, hagyjuk már ezt, okosabb vagy te ennél :wink:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.08.31. 08:26:08

Nem teljesen mindegy hogy mi van Ronaldo hátára írva?

Egyébként mi nem tudhatjuk hogy miért jó edző. Lehet nem is az csak vannak segédjei akik kondiban és lelkileg is formában tartják a csapatot. Elmagyarázzák nekik a taktikát stb.
Nem hinném hogy ez történik de nem lehet biztosra tudni.
Nem véletlenül nyert Pep ezzel a csapattal 8 trófeát. Lehet hogy nagy részben Pepnek köszönhető hogy ilyen nagyszerű játékkal kápráztatják el a közönséget (még ha nem is mindig), de az is lehet hogy nem.
Nekem ez a véleményem.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2010.08.31. 08:14:21

daffy írta:srácok! valaki legyen szíves írja le h pep mitől jó edző. egy komoly véleményt szeretnék hallani,mert én csak annyit látok h: nem tud igazolni,cserélni és a saját kedvenceit játszatja. ezt meg tudná tenni akár ki.
Miért jó edző? Csak azért, mert újonc élvonalbeli edző létére nyert 2 év alatt 8 kupát úgy, hogy mi játsszuk a legszebb futballt a Tejútrendszerben...

Ennyi! Akinek ez nem elég, az üljön le egy sarokba és ne focit nézzen hanem malmozzon inkább!

Felesleges itt komoly értékeléseket meg elemzéseket várni, mostanában a legtöbben csak sírnak, hogy jaj elment Yaya meg gonosz Pep elüldözte Samut és ráadásul megvett annyi de annyi játékost aki nem vált be és most euromilliókat bukunk rajtuk...

Ha bárkit érdekel a klub anyagi helyzete ne siránkozzon, meg elemezzen vagy kritikákat fogalmazzon meg, rendeljen 3-4 mezt a hivatalos boltból azt jó napot. Azzal segít a legtöbbet!

Na béke!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.31. 07:57:27

srácok! valaki legyen szíves írja le h pep mitől jó edző. egy komoly véleményt szeretnék hallani,mert én csak annyit látok h: nem tud igazolni,cserélni és a saját kedvenceit játszatja. ezt meg tudná tenni akár ki.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.30. 21:06:23

MichaaBee írta:
Lionel85 írta:Jól van, a Madrid lőtte a tippmixemet. :twisted: Pedig mind a Shakhtar, mind a Milan, mind a Barça hozta a mecccseit, csak a Real nem. Kössz fiúk, rátok se fogadok többet. Ennyire jószívű voltam és nem éltetek vele. :D
Nem tudom, hogy mennyit tettél rájuk, de szerintem simán megérte. :D
500 forintot. :D

Egyébként szerintem is hülyeség a mezszám-visszavonultatás. Szép gesztus egy legendás játékos felé meg minden, de pláne a spanyol bajnokságban nem lehet meglépni ezt, mivel kizárólag 1-25-ig lehet a felnőttjátékosokat nevezni. Ahogy a FIFA is megtiltotta a válogatottak mezét visszavonultatni (Argentína is akarta a 10-es mezt Maradona miatt, de szerencsére nem engedte a FIFA), úgy a spanyol szövetség is megfogja. Lényegében mindegy milyen mezben fog játszani CR, se a brazil Ronaldót, se Raúlt nem fogja soha utolérni sikerekben, emberiségben és sportszakmai dolgokban!
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.30. 21:02:37

sneco7 írta:
A spanyol bajnokságban nem is nagyon lehet visszavonultatni mezszámokat,mert a nevezésnél az első csapat játékosainak kötelezően 1-25-ig kell megadni a számozását. Bár lehet,hogy ettől még szabad a visszavonultatás,csak éppen nem sok értelme van,mert ezzel esetleg elveszítenek egy helyet a keretben.
nah akkor ez rémlett. :)

visszaszívva a lenti hszem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2010.08.30. 20:59:20

bali 15 írta:
Raul mezét szerintem is vissza kellett volna vonultatni.
A mezvisszavonultatás a leghülyébb dolog a sportban szerintem. A fociban minden egyes számnak története van. 1-23-ig szinte mindnek. Ha visszavonultatnak egy mezszámot akkor szerintem elveszik a lehetőségét annak hogy további történetek, legendák szülessenek. Emlékszem mindig is a 10-es mez volt a menő. Aztán jött Ronaldo. Azóta a tipikus csatárszámmá nőtte ki magát a 9-es. Előtte a 9-es is csak egy szám volt a sok közül.
Ezt szerintem hagyjuk meg a tengerentúliaknak. Ahol olyanok vannak mint 84-es meg 43-as meg stb.
A spanyol bajnokságban nem is nagyon lehet visszavonultatni mezszámokat,mert a nevezésnél az első csapat játékosainak kötelezően 1-25-ig kell megadni a számozását. Bár lehet,hogy ettől még szabad a visszavonultatás,csak éppen nem sok értelme van,mert ezzel esetleg elveszítenek egy helyet a keretben.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.08.30. 20:44:57

Raul mezét szerintem is vissza kellett volna vonultatni.
A mezvisszavonultatás a leghülyébb dolog a sportban szerintem. A fociban minden egyes számnak története van. 1-23-ig szinte mindnek. Ha visszavonultatnak egy mezszámot akkor szerintem elveszik a lehetőségét annak hogy további történetek, legendák szülessenek. Emlékszem mindig is a 10-es mez volt a menő. Aztán jött Ronaldo. Azóta a tipikus csatárszámmá nőtte ki magát a 9-es. Előtte a 9-es is csak egy szám volt a sok közül.
Ezt szerintem hagyjuk meg a tengerentúliaknak. Ahol olyanok vannak mint 84-es meg 43-as meg stb.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.08.30. 20:33:18

Amúgy arra emlékszek, hogy még madridisták is néztek, hogy R9-et csináltak belőle és levették a "cét".
Szerintem nem gusztustalan, de na. Ha már volt egy Ronaldo a csapatban, ugyan azzal a számmal ráadásul nem is kétballábas nyomorék volt, hanem egy istenverte zseni akkor csak ne csináljanak már még egyet.
Raul mezét szerintem is vissza kellett volna vonultatni.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.08.30. 20:20:38

ez nem CR-re nézve gusztustalan,hanem a klubra.

bár rémlik olyasmi,h nem vonultatnak vissza mezeket a Madridnál sose (lehet hülyeséget írtam, és más klubbnál olvastam) viszont ha mégis,akkor Raul nagyon megérdemelte volna.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Riadtribizli
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.12.16. 09:11:51
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott

2010.08.30. 20:18:12

Srácok én ehhez csak ennyit fűznék hozzá:
There is only one Ronaldo and he isn't Portuguese... :lol:
Ezzel mindent elmondtam... :D
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2010.08.30. 20:17:56

Annyit a mezszámos dologhoz, hogy amennyiben jól tudom a Cr7 egy márkanév is a nike-n belül (mint Roninak az R10).
Az meg azért úgy gagyi, h a srác nem a 7-ben játszik. Egyszóval üzlet + Mu-ban is 7-es volt

Ez nem gusztustalan és persze ettől még lehet ugyan úgy nem szeretni :lol:
Barca més que un club
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.30. 20:11:32

Zsoltu92 írta:Én C.Ronaldo helyében gondolkodás nélkül nemet mondtam volna, hogy megkapjam a 7-es mezszámot. Majd ha annyit letesz az asztalra legalább, mint Raúl, de ez nem fog megtörténni... Gusztustalan. (úgy ahogy a 9-es mezszámot elfogadta...)
Már miért lenne gusztustalan? Én is rühellem C. Ronalédot, de nem mindegy, hogy mi a mezszáma? Ne legyen senki 9-es vagy 7-es amíg nem ér el annyit, mint Ronaldo vagy Raúl? Ennek mi értelme? Nálunk, ha visszavonul Puyol vagy Xavi, akkor vonultassuk vissza az 5-ös és a 6-os mezt?

Szerk: Rezi Torres megelőztél... :) Én még sok mindent hozzáírtam, amit inkább vissza töröltem....
Avatar
Rezi Torres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2008.07.07. 12:54:09

2010.08.30. 20:09:59

Na most szakadok!miért lenne nagyképűség meg gusztustalan??ennyi erővel ha Puyol vagy xavi visszavonul akkor ne vegye fel senki az 5öst meg a6ost???vagy valdes nagyképű mer felveszi Zubi mezét?Vagy messi nagyképű??azért ennyire elvakultak ne legyünk!!én is utálom az embert de azért ez túlzás!!
Barcelona:Egy város,egy csapat, egy szerelem egy ÉLET!!!
Lezárt