Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.20. 14:41:38

Véleményem szerint ha Ibra marad ami nagyon valószínű ugye akkor Torres sem jön és szerintem az új elnök egy új vkp-val fog kampányolni ha Touré megy. :roll:
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.20. 14:38:36

Capon írta:Ha minden igaz (bár helyén kell kezelni mivel Rosell valszeg már kampányol) de közel 500 Milláról van szó. Mondjuk kíváncsi lennék rá, hogy jöhetett volna ennyi össze mivel 1-1,5 éve ennek a negyedéről tudtam.
Köszönöm a linket salas9!
Rossell ezen megnyílvánulása elég unszimpatikus számomra , hogy most nyilatkozik ekkora adósságállományról , hisz pontos rálátása nem lehet erre , hisz nem tagja az igazgatótanácsnak...
Szinte biztos , hogy ő lesz a következő elnökünk és a megválasztása után kiteregetheti a Laporta éra szennyesét pontos adatokkal, de ez így sárdobálásnak hat a kampány során (mégha igaz lenne is)
Miért hozta fel akkor Torres nevét kampányban???
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.20. 14:14:24

Ha minden igaz (bár helyén kell kezelni mivel Rosell valszeg már kampányol) de közel 500 Milláról van szó. Mondjuk kíváncsi lennék rá, hogy jöhetett volna ennyi össze mivel 1-1,5 éve ennek a negyedéről tudtam.
Köszönöm a linket salas9!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.20. 14:12:48

noname írta:És mennyi volna az?
489.000.000 €
http://www.as.com/futbol/articulo/rosel ... ftb_21/Tes

Gondolom erre gondolt Capon.
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.20. 14:10:47

herlius írta:Elmagyarázná valaki, hogy miért állt rá ennyire a csapat most erre a Fabregas témára? OK, hogy jó játékos, meg saját nevelés, meg fiatal, de szerintem hatalmas öngól lenne egy vagon pénzt kifizetni egy olyan játékosra, akit mi neveltünk ki, aztán az első pénzszagra lelépett. Lehet, hogy én látom rosszul a dolgokat, de nekem ez nem tűnik túlzottan lojális magatartásnak. Most meg megy a győzködés Wenger felé, hogy mennyire vissza akar jönni. Tehát a Barca után most az Arsenal-t is jól seggbe akarja rúgni. Ez számomra minden, csak nem szimpatikus.
Mindegyik váltására van magyarázat.
Hogy miért ment el Barcából Arsenalba? Egyrészt láthatta, hogy Xavi és Riquelme mellett Iniesta is előtte lesz a sorban egy jó ideig. (Aztán, hogy Riquelme végül nem játszott olyan jól, s eligazolt 1 évvel később, az más tészta). Másrészt a rossz nyelvek szerint annyira mi sem ragaszkodtunk Fabregashoz (talán pont az előbb említett okokból is). Kötve hiszem, hogy a pénz miatt lépett volna le - pont nem az Arsenal híres arról, hogy milliókat dobál ki a játékosok fizetésére :)
Hogy miért jönne vissza, és hagyná ott az Arsenalt? Egyrészt a gyerekkori barátai itt vannak. Másrészt itt van "otthon". Harmadrészt: az anyanyelvét beszélő közösségbe csöppenne bele újra. Negyedrészt valahol minden katalán be van oltva a Barcával (ezt most pozitív értelemben mondom). Ezekért nem érzem úgy, hogy Cesc fenékbe rúgná az Arsenalt, pedig nagyon szimpatikus csapat számomra. Wengert meg sosem kell sajnálni, mert jövőre talál egy embert Cesc pótlására max. 5millió euróból...és közben eladja Cesc-et 40ért legalább.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.05.20. 14:09:34

Capon írta:Fabregas nem lesz olcsó igazolás HA sikerülne mégis elhozni. Kíváncsi lennék hogy áll a klub anyagi szinten mert most Rosell mondott egy olyan összeget amivel a klub tartozik, hogy égnek állt a hajam.
Na és pontosan milyen összegről van szó? Mert a legutóbbi pénzügyi beszámolón ha jól emlékszem nem volt szó semmilyen csillagászati összegről. Ez azóta keletkezett volna?
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.05.20. 14:09:10

Capon írta:Fabregas nem lesz olcsó igazolás HA sikerülne mégis elhozni. Kíváncsi lennék hogy áll a klub anyagi szinten mert most Rosell mondott egy olyan összeget amivel a klub tartozik, hogy égnek állt a hajam.
És mennyi volna az?
A Fifa egy szégyen
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.20. 14:07:03

Fabregas nem lesz olcsó igazolás HA sikerülne mégis elhozni. Kíváncsi lennék hogy áll a klub anyagi szinten mert most Rosell mondott egy olyan összeget amivel a klub tartozik, hogy égnek állt a hajam.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2010.05.20. 14:04:06

salas9 írta: Van egy érzésem hogy nem. Valaki aki tud spanyolul vagy ilyesmi az fordíthatna egy picit :oops:
http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803
http://www.elmundodeportivo.es/gen/2010 ... -cesc.html

Ha jól veszem ki az Arsenal komolyan gondolja hogy 60-80 millio közötti árat kérnek Cesc-ért??? Na ne vicceljünk. Wenger egy büdös nagy ... Inkább nem mondom ki ez az "ember".

Másik, hogy Johnatannal még nem tudott megállapodni a csapat a hosszabbításban, Alcantara-ét a héten befejezik ott apróságok vannak már csak.
Sajnos várható volt, hogy Wenger nem fog megválni 40 millióért a legjobb játékosától! Cesc megkérte, hogy engedje el, erre ő olyan árat kér, amiről tudja, hogy biztosan nem fizetjük ki! Szép gesztus!

Johnatannal remélem sikerül minél hamarabb megállapodni, nem szeretném, ha úgy járnánk vele mint Giovanni-val.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.05.20. 14:02:09

Foci vilagaban azert ritka a valos lojalitas...
Fabregas megfelelo jatekos lesz mind a kezdobe, mind a padra, rotalashoz etc.
Hosszu tavon majd helyettesitheti Xavit.
(Es lehet az is benne van, hogy azert igazoljuk le, hogy ne a Realba menjen. Mert bizony lenne az a penz amiert o a Madridban kotne ki, ebben en nem ketelkedem.)
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.05.20. 13:54:38

Elmagyarázná valaki, hogy miért állt rá ennyire a csapat most erre a Fabregas témára? OK, hogy jó játékos, meg saját nevelés, meg fiatal, de szerintem hatalmas öngól lenne egy vagon pénzt kifizetni egy olyan játékosra, akit mi neveltünk ki, aztán az első pénzszagra lelépett. Lehet, hogy én látom rosszul a dolgokat, de nekem ez nem tűnik túlzottan lojális magatartásnak. Most meg megy a győzködés Wenger felé, hogy mennyire vissza akar jönni. Tehát a Barca után most az Arsenal-t is jól seggbe akarja rúgni. Ez számomra minden, csak nem szimpatikus.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.20. 13:22:48

Cooltiszo írta: Amennyiben Touréért adna a City 35+-t, akkor nem lenne olyan vészes Fabre.
Jogos, de Touré ne menjen sehova :D Cesc-t meg ha drága vegye meg majd Rosell, legalább "adjon" bele valamit ő is :lol:
Kép
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.05.20. 13:19:11

Nana. Miért kellene bagóért odaadnia bárkinek is 22 éves csapatkapitányát? Hülyeségeket ne beszéljünk.
Egyébként én nem hiszek a 60+ árban, de ami reális kb az sztem az 55 milla. Tavaly Kaká 63 volt, pedig idősebb is mint Cesc.
Amennyiben 50 alatt meglenne valahogy, akkor már nagyon jól járnánk. Ez van srácok, 30ért Tourét se adnám oda, fordítva se lehet elvárni.

Amennyiben Touréért adna a City 35+-t, akkor nem lenne olyan vészes Fabre.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.20. 13:18:48

60-80 millió pénzért inkább maradjon ott ahol van, majd szépen elkedvetlenedik. Annyira nem égető szükségletű a leigazolása.Gourcuff-ot támadjuk meg helyette, vele sem járunk rosszabbul és töredékébe kerülne az Arsenal által kért árnak.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.20. 13:13:00

madmushroom írta:Én azt olvastam, hogy ha adjuk Tourét akkor 40 millió, de Touré inkább a Citybe menne a tesóhoz.
Igen ezt a részt befigyeltem. Mert valami olyan volt a cikkben, hogy a Barcelona két verziót is feldobott, az egyik lett volna Touré "beszámítása" de mint írtad ő inkább a teasójához menne Citybe. A másik meg volt, hogy Zlatant adnák, de a technikai vezetés megmondta hogy számolnak a svéddel jövőre is. Az egyetlen reménykeltő dolog az volt, hogy Cesc kedden elutazott és személyesen kérte Wengert, hogy engedje el. De láthatjuk a francia egy ... mert ne vicceljünk, hogy 60-80 milliokat kért érte.
Kép
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.20. 13:02:15

Én azt olvastam, hogy ha adjuk Tourét akkor 40 millió, de Touré inkább a Citybe menne a tesóhoz.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.20. 13:00:33

Corvy írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-8 ... ert_-35524

gyerekek ebben remélem nincs igazság és csak vmi szennylap írhatta ezt
Van egy érzésem hogy nem. Valaki aki tud spanyolul vagy ilyesmi az fordíthatna egy picit :oops:
http://www.sport.es/default.asp?idpubli ... cio_PK=803
http://www.elmundodeportivo.es/gen/2010 ... -cesc.html

Ha jól veszem ki az Arsenal komolyan gondolja hogy 60-80 millio közötti árat kérnek Cesc-ért??? Na ne vicceljünk. Wenger egy büdös nagy ... Inkább nem mondom ki ez az "ember".

Másik, hogy Johnatannal még nem tudott megállapodni a csapat a hosszabbításban, Alcantara-ét a héten befejezik ott apróságok vannak már csak.
Kép
Avatar
hArpi89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2009.03.17. 10:07:32

2010.05.20. 12:52:21

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-8 ... ert_-35524


gyerekek ebben remélem nincs igazság és csak vmi szennylap írhatta ezt
"A mai labdarúgásban vannak a Világklasszisok, előttük pár lépéssel pedig Lionel Messi. "
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.20. 12:47:54

salas9 írta:
Risu92 írta:Hidd el Realnák az a röpke 20 millió nem oszt nem szoroz..:D
Azért írtam, hogy úgyis az lesz amit Mourinho mond, és megveszi neki Perez.

Bocs az offért.
Meg nemtudom tényleg mondott-e ilyet Perez, de ti nem vettétek figyelembe a játékoseladásbol származo bevételt, annyival többet költ majd.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.20. 11:37:25

Risu92 írta:Hidd el Realnák az a röpke 20 millió nem oszt nem szoroz..:D
Azért írtam, hogy úgyis az lesz amit Mourinho mond, és megveszi neki Perez.

Bocs az offért.
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.05.20. 11:36:42

A Torres ügy biztosan kacsa! Bár én nagyon szeretem, mégse kéne, mivel a Barca 1 klasszikus csatáros felállást játszik. Ha jövőre változtatna az edző (amit kétlek) akkor viszont Torres lenne a legmegfelelőbb játékos. Biztos vagyok, hogy jobban megértenék egymást Villával mint Ibra Villával. Rooney se fog jönni, hiába cikkezgetnek baromságokat. Ő nem fogja elhagyni a ManU-t. Biztos, hogy erősödnénk vele, de ugyan az a helyzet mint Torressel: Minek? Hova?
Viszont mindenképp kell valaki Dani mögé, mert rá is rá fér olykor a pihenő. Talán akkor nem hanyatlana év vége felé ennyire a formája. Akár Caceres-t vissza.
Fabregassal felemásak az érzéseim. Mindenképp kell majd! De nem biztos, hogy idén. Ő egy jó befektetés ha pl.Xavi kiöregszik. Viszont most nehezen tudom elképzelni Xavi-Iniesta páros valamelyike helyett. Kispadra venni viszont luxus. Ugyanakkor ha valamelyikük megsérül (lásd pl idén Iniesta) tökéletes "pótlás".
Én vennék valakit bal oldalra is, mert sose baj, ha van ember, és nem úgy nézünk az idény elébe, hogy Pedró mögött nincs senki.
Személy szerint én nem Ribery-t, Silvát, meg mittudomén kit preferálok, hanem én Arshavinra tenném le a voksom. Vagy Agüero-ra. Bár eléggé Mission Impossible mind a 2 mégis jó lenne. Gyorsak mint messi!
DE a legfontosabb project mindenképp Yaya megtartása! Egy igazi nem mindennapi kincset veszítenénk el!
Risu92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2010.01.18. 21:18:13

2010.05.20. 11:34:03

Risu92 írta:Mellesleg, ha Mourinho megy Realba, kikötése Maicon és Tevez. Na már most, ha Tevez megy Real, hopp egy hely Man.City-be és amien ökrök Ibrát már le is igazolták.. Amiből visszajön Villa ára.
salas9 írta:A real elvileg már megegyezett Silvaval, ő olyan 30-35 millio lesz szerintem nekik. Mourinho mondta neki kell a Maicon, a Tevez, és én még Kolarovot olvastam. Maicon ára 25-30 millio között mozoghat, Tevezé 30 körül, míg Kolarov 5-10 millio lenne. Ezt számolva olyan 100 millio felett lenne megint a vétel, de Perez "kikötötte" hogy maximum 80 milliot költ idén. Bár ha José odamegy neki úgyis megveszi azt akiket akar...
Hidd el Realnák az a röpke 20 millió nem oszt nem szoroz..:D
Hattrick: Risu
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.20. 11:28:25

Risu92 írta:Minek kell nekünk Torres most őszintén?? Itt van Villa, itt van Messi, itt van Bojan és még sorolhatnám a tehetséges ifjú csatárainkat.. Torres kell a fenének.
Torrest abban az egy esetben hoznám, ha Zlatan eligazolna, amire valljuk meg nagyon kicsi az esély. De benne van a levegőben. Ha tényleg elmenne akkor Rosell szerintem megpróbálná a "kölyköt" leigazolni. Igaz konkrétum nincs, meg azért ez a 70 millio fontos pénz is elég cink. Majd meglátjuk, de ameddig van Zlatan nem kell Torres. Sajnos... (Imádom Zlatant, de most az egyszer örülnék ha elcserélhetnénk egy Torresre, mert őt mégjobban szeretem).
Risu92 írta:Mellesleg, ha Mourinho megy Realba, kikötése Maicon és Tevez. Na már most, ha Tevez megy Real, hopp egy hely Man.City-be és amien ökrök Ibrát már le is igazolták.. Amiből visszajön Villa ára.
A real elvileg már megegyezett Silvaval, ő olyan 30-35 millio lesz szerintem nekik. Mourinho mondta neki kell a Maicon, a Tevez, és én még Kolarovot olvastam. Maicon ára 25-30 millio között mozoghat, Tevezé 30 körül, míg Kolarov 5-10 millio lenne. Ezt számolva olyan 100 millio felett lenne megint a vétel, de Perez "kikötötte" hogy maximum 80 milliot költ idén. Bár ha José odamegy neki úgyis megveszi azt akiket akar...
Kép
Risu92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2010.01.18. 21:18:13

2010.05.20. 11:06:02

Minek kell nekünk Torres most őszintén?? Itt van Villa, itt van Messi, itt van Bojan és még sorolhatnám a tehetséges ifjú csatárainkat.. Torres kell a fenének.

Mellesleg, ha Mourinho megy Realba, kikötése Maicon és Tevez. Na már most, ha Tevez megy Real, hopp egy hely Man.City-be és amien ökrök Ibrát már le is igazolták.. Amiből visszajön Villa ára.

Touré, meg maradjon csak a popsiján, mert amit művelt legutóbbi két meccsen.. és amit amúgy is szokott, eléggé ellenék kenődve, ha itt hagyna..

Ha már igazolni szeretnénk: Fabregas, és egy nem túl neves védő, aki azért csere padon is szívesen ülne, meg nem is lenne olyan rossz, pl. caceres ha vissza jönne én őt se bánnám.

Összegezve: Csatár nem kell már. Fabregas kell. Egy védő kell. És Touré maradjon!! Én így látnám legszívesebben, aztán lehet cáfolni nem zavar =)))

Barca!
Hattrick: Risu
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.05.20. 11:01:23

Charlie írta:Jujuj 70millió font az vagy 90millió euró sac/kb. Erősen hápog, de belegondolva milyen vicces lenne, hogy a 3 legjobb spanyol csatár nálunk lenne: Bojanka, Villa, Torres. Egyébként nincs rá szükségünk.

Kis pletyka: állítólag a Chelsea és a City is érdeklődést mutat Ibra felé.
C.
Eladjuk Ibrát, hozzuk Torrest! :lol:
Mondjuk lehet, hogy jobban játnánk... Nem pénzügyileg...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Lezárt