Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.28. 17:55:58

Én továbbra is azt mondom hogy nem kell több igazolás. Jó így a támadósorunk, és a középpályánk is! Mascherano és Villa érkezésével sokat nőttek a variációs lehetőségek, de éppen annyira hogy a fiatalok is elég szerephez tudjanak jutni. Szvsz kész a keret! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.08.28. 17:44:54

fanbarca írta: S amúgy mennyi esély van egy igazolásra?
Kevés.
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.08.28. 17:16:08

barca99 írta:
Cooltiszo írta:Hozzuk el a Bilbao-s Llorrentét! Én bírom a palit, tökéletes rotációs ember válhatna belőle, fizikailag is meghatározó ráadásul.

Egyébként kb bárki jobb, mint az, hogyha nem igazolunk senkit. Mondjuk Agüero nekem bejönne :D
Szezon közepén a 7-8. helyen tanyázó Liverpool-ból kimenekítjük Torres-t. :D

"Papíron" talán Pato lenne a legjobb, mert a Milan-ban sokszor indul jobb szélről, maradna a tavalyi ál-középcsatáros felállás. Ráadásul három sokat mozgó, gyors játékos lenne elől, ahol bárki átkeveredhet akármelyik szélre. A kulcs még mindig az elől lévők sok mozgása, mert Xavi ekkor tud passzolni, ezzel a hármassal pedig garantált lenne a mozgás. :)
Szerintem nincs sok értelme egy fiatal megvételének, ha valakit veszünk, az legyen legalább 23-24 éves, szerintem - tehát, Patora nincs szerintem most szükség

S amúgy mennyi esély van egy igazolásra?
més que un club
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 14:25:32

Sport.es-en azt olvastam, h Cacares kölcsönbe megy Sevilla-ba a szezon végéig
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.08.28. 13:08:46

http://en.wikipedia.org/wiki/Alyaksandr_Hleb

Itt Hlebet már a Benficának adták kölcsönbe...

Hiába szabadon, bárki által szerkeszthető honlap, én jobban hiszek neki mint a tiltólistás oldalaknak

Maradjunk annyiban, hogy nem hivatalos
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.08.28. 13:00:44

Cooltiszo írta:Hozzuk el a Bilbao-s Llorrentét! Én bírom a palit, tökéletes rotációs ember válhatna belőle, fizikailag is meghatározó ráadásul.

Egyébként kb bárki jobb, mint az, hogyha nem igazolunk senkit. Mondjuk Agüero nekem bejönne :D
Szezon közepén a 7-8. helyen tanyázó Liverpool-ból kimenekítjük Torres-t. :D

"Papíron" talán Pato lenne a legjobb, mert a Milan-ban sokszor indul jobb szélről, maradna a tavalyi ál-középcsatáros felállás. Ráadásul három sokat mozgó, gyors játékos lenne elől, ahol bárki átkeveredhet akármelyik szélre. A kulcs még mindig az elől lévők sok mozgása, mert Xavi ekkor tud passzolni, ezzel a hármassal pedig garantált lenne a mozgás. :)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.08.28. 12:57:24

olasz lapértesülések szerint megvan az Ibra egyezség, egy évre kölcsönbe megy a svéd(aztán vihetik végleg) és állítólag Januárban jön Robinho hozzánk?!....
dmar
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2005.06.02. 20:42:39
Tartózkodási hely: Csongrád

2010.08.28. 12:56:10

Torres?

Nagyszerű játékos.ez tény.
De most újabb hatalmas pénz kiadás? gondolom Torres is mozog 60-70 misi körül...Beválik meg minden az egy dolog.
De milyen deficit már?
Bevétel-Kiadás arány, és főhírként jött anno, hogy "sz*pik" a lóvé a klubnál...

Totális csőd ez az idei igazolgatás, és a tavaly is sem volt jobb.
Kezdve attól, hogy a Barca technikás, gyors, totális football-t játszó csapat és ennek ellenére hoztak egy ERŐ csatárt tavaly, aki szinte 90% biztos, hogy idén sem lenne sokkal jobb teljesítményre képes.
Tudom a vélemény megoszlik ebben.A pénz szórva van(mert igen, brutális összegek kifizetve játékosokért, akik bebuktak és most olcsó pénzért tovább adjuk.)

Én már tavaly is Villát hoztam volna el középre, és bal szélre szereztem volna 1 játékost.De áhhh....
Ha IBRA megy, akkor érdemi fejlődés tényleg csak Torres szintű játékos lehetne. Olcsóbb gyengébb képességű játékost kár, "olyanunk" van.

peace.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2010.08.28. 12:37:21

frost86 írta: Nem is játszott a bl-be emiatt
Pontosabban amiatt, hogy a Temesvar elleni selejtezo merkozesen palyara lepett...
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2010.08.28. 12:35:53

Cumbee írta:
Attika 25 írta:Aguero tudomásom szerint nem játszhatna a BL-ben mert tegnap pályára lépett a szuperkupán. Mondjuk ez nem 100 százalék,de én igy tudom. Valakinek van tuti infoja erről?

Llorente sem lenne nagyobb kockázat mint Robinho vagy Mata vagy bárki más. Szóval felőlem jöhetne,persze normális áron.
Tavaly Csiga is pályára lépett ellenünk a szuper kupán és mégsem volt gond, hogy esetleg a BL-ben nem játszhatna, szal szerintem ebben az esetben sem az. Egyébként ha esetleg 3 nap alatt megszereznénk Torrest, akkor azt mondom, hogy minden meg van bocsátva a vezetésnek, ellenkező esetben...[/q
Nem is játszott a bl-be emiatt
Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2010.08.28. 12:31:25

Attika 25 írta:Aguero tudomásom szerint nem játszhatna a BL-ben mert tegnap pályára lépett a szuperkupán. Mondjuk ez nem 100 százalék,de én igy tudom. Valakinek van tuti infoja erről?

Llorente sem lenne nagyobb kockázat mint Robinho vagy Mata vagy bárki más. Szóval felőlem jöhetne,persze normális áron.
Tavaly Csiga is pályára lépett ellenünk a szuper kupán és mégsem volt gond, hogy esetleg a BL-ben nem játszhatna, szal szerintem ebben az esetben sem az. Egyébként ha esetleg 3 nap alatt megszereznénk Torrest, akkor azt mondom, hogy minden meg van bocsátva a vezetésnek, ellenkező esetben...
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.28. 12:24:22

Aguero tudomásom szerint nem játszhatna a BL-ben mert tegnap pályára lépett a szuperkupán. Mondjuk ez nem 100 százalék,de én igy tudom. Valakinek van tuti infoja erről?

Llorente sem lenne nagyobb kockázat mint Robinho vagy Mata vagy bárki más. Szóval felőlem jöhetne,persze normális áron.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.28. 12:21:42

Cooltiszo írta:Hozzuk el a Bilbao-s Llorrentét! Én bírom a palit, tökéletes rotációs ember válhatna belőle, fizikailag is meghatározó ráadásul.

Egyébként kb bárki jobb, mint az, hogyha nem igazolunk senkit. Mondjuk Agüero nekem bejönne :D


Agüero-Pato kettős közül az egyik jönne,akkor kb magamalávizelnék :lol:

De ez nem fog bekövetkezni. Főleg nem idén.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.08.28. 12:18:48

Hozzuk el a Bilbao-s Llorrentét! Én bírom a palit, tökéletes rotációs ember válhatna belőle, fizikailag is meghatározó ráadásul.

Egyébként kb bárki jobb, mint az, hogyha nem igazolunk senkit. Mondjuk Agüero nekem bejönne :D
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.28. 12:10:08

S januárban kell majd neki,vagy addig felfogadunk mellé egy nevelő tisztet vagy mi?

Tudom,hogy az sem biztos,hogy igaz a dolog,csak most azon agyalunk,hogy miért januárban jönne ha jönne,miért nem most?

Egyébként én nem vagyok annyira oda érte,de valaki viszont kellene ha elmegy Ibra,az idő meg kevés.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.28. 12:09:56

Robinho olyan szinten lenne baromság, h az idehozásával tennénk fel a koronát a nyárra... tavaly Pep és a játékosok is elmondták, h nem kéne ő ide, mert nem passzol a mentalitása a csapathoz... Samu és Zlatan a személyisége miatt lesz elküldve, most megint idehozna egy újabb egoista focistát, mondván majd biztos megneveli? és ha nem sikerül, akkor ő is repül jövőre féláron?

HA IGAZAK a hírek! ha nem, akkor természetesen hsz-em tárgytalan!

egyébként én is Torres-t szeretném! ő az egyetlen minőségi és mozdítható csatár a piacon...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.08.28. 12:14:45-kor.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.28. 12:07:11

Attika 25 írta:Én csak azt nem értem,hogy ha januárban jöhetne Robinho akkor most miért nem? Az idő hiányára fogni baromság,mert a City-vel lazán meglehetne egyezni 3 nap alatt látva,hogy mennyire elakarják passzolni. Robinho-val meg megint nem lenne nagy gond,mert már régóta jönne hozzánk. A másik kérdés meg hogy mi lesz vele januárig? Várni fog ránk akár a lelátón ülve is fél évet?

Nem értem én a logikáját annak ami itt folyik már egy ideje.
Robinhónak is inkább a mentalitásával van baj, mintsem a játékával. Ez az egyetlen, ami ellene szól, minden más mellette. Pepnek nem kell mégegy kevésbé kezelhető játékos.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2010.08.28. 12:05:59

Attika 25 írta:Én csak azt nem értem,hogy ha januárban jöhetne Robinho akkor most miért nem? Az idő hiányára fogni baromság,mert a City-vel lazán meglehetne egyezni 3 nap alatt látva,hogy mennyire elakarják passzolni. Robinho-val meg megint nem lenne nagy gond,mert már régóta jönne hozzánk. A másik kérdés meg hogy mi lesz vele januárig? Várni fog ránk akár a lelátón ülve is fél évet?

Nem értem én a logikáját annak ami itt folyik már egy ideje.
Valamint az első félév alatt bele szokhatna a mi játkunkba, de az elég égés lenne ha márciusba/áprilisba jönne bele, és aztán máris mindenki el akarná küldeni...Jöjjön minnél hamarabb, szerintem nem lenne gond a hozzáállásával, a Realban sem volt, egyszer volt balhé vele, azt is a sajtó fújta fel.

Szerk:Tudom hogy soha nem lesz olyan nagy játékos mint Dinnye volt annó, de azért az ilyen játék engem mindig lenyűgöz http://www.youtube.com/watch?v=KUFzLjuWk2Q kiváncsi vagyok hány embernek nem tetszene...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szakacs 2010.08.28. 12:10:00-kor.
Tiziano Crudeli fan :!:
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.28. 12:00:02

Én csak azt nem értem,hogy ha januárban jöhetne Robinho akkor most miért nem? Az idő hiányára fogni baromság,mert a City-vel lazán meglehetne egyezni 3 nap alatt látva,hogy mennyire elakarják passzolni. Robinho-val meg megint nem lenne nagy gond,mert már régóta jönne hozzánk. A másik kérdés meg hogy mi lesz vele januárig? Várni fog ránk akár a lelátón ülve is fél évet?

Nem értem én a logikáját annak ami itt folyik már egy ideje.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.08.28. 11:53:45

Rivaldo11 írta:Egyre inkább úgy gondolom, hogy Torrest kellene betámadni keményen. A City ellen a saját bőrén érezhette, hogy a Liverpool mára kiesett az elitklubbok közül, távol van a trófeáktól.
Ehhez viszont le kéne zárni gyorsan az Ibra ügyet.
Az más tészta, hogy én mit gondolok arról, hogy elhajtjuk a svédet, de a lényeg, hogy kell valaki a helyére.
Robinho? Akár igaza is lehet annak, aki azt mondja, annyit hozna nálunk, mint Zlatan, sőt képességek -és szigorúan csak a képességek!-alapján akár még be is válhatna fényesen, de...nekem olyan "kutyából nem lesz szalonna" érzésem van vele kapcsolatban...
Akkor viszont kettéharapom a bejárati ajtónkat, ha senkit nem veszünk Ibra helyett. Pedig erre is van sansz.
Én esélytelennek tartom hogy bárki is érkezzen. Most már késő. Szombat van, és még a mi játékosunk. Kedd éjfélig lehet igazolni. Párhuzamosan futott az ő ügye Mascheranoéval...nem hinném, hogy eddig volt idő más játékossal foglalkozni. Ibra megy, 5 támadóval kezdjük a szezont. Náccerű...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 11:50:58

Egyre inkább úgy gondolom, hogy Torrest kellene betámadni keményen. A City ellen a saját bőrén érezhette, hogy a Liverpool mára kiesett az elitklubbok közül, távol van a trófeáktól.
Ehhez viszont le kéne zárni gyorsan az Ibra ügyet.
Az más tészta, hogy én mit gondolok arról, hogy elhajtjuk a svédet, de a lényeg, hogy kell valaki a helyére.
Robinho? Akár igaza is lehet annak, aki azt mondja, annyit hozna nálunk, mint Zlatan, sőt képességek -és szigorúan csak a képességek!-alapján akár még be is válhatna fényesen, de...nekem olyan "kutyából nem lesz szalonna" érzésem van vele kapcsolatban...
Akkor viszont kettéharapom a bejárati ajtónkat, ha senkit nem veszünk Ibra helyett. Pedig erre is van sansz.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2010.08.28. 11:43:59

"A Sky Sport Italia úgy tudja, hogy a Milan és a Barcelona megegyezett Ibra átigazolásáról. A svédet januártól Robinhoval pótolná a Barca."
Az első felére nem reagálok... A második meg érdekes: idén januárban nem kellett Robika. Viszont Pep a napokban nyilatkozta h januártól a keret frissen tartása érdekében néhány ifi is az első csapathoz fog tartozni, így nem elképzelhetetlen hogy így legyen.
(lassan már Barátok Köztre kezd hasonlítani ez az egész...)
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.28. 11:24:26

Nagyon jó. Nem elég,hogy idén még pénzt sem kapunk érte,még akkor jövőre is ilyen nevetséges összeget kapunk majd.

Azért ezt is jól elbastuk azt meg kell hagyni,a City adott volna érte 40 sőt,ha jól emlékszem még 45 millát is,s azt is azonnal (elment volna a City-be Mancini-hez ha már akkor tudatjuk vele szándékunkat,nem csak most),de nem,Ibra nem eladó......4 nappal augusztus vége elött már eladó,sőt akár még "ingyen is" vihető,aztán jövőre meg sarérhugyér,mert Berlu papa azt szeretné és mert olyan kumma jól állunk anyagilag.

Grat. a triumvirátusnak (Rosell-Pep-Zubi) ismét (vagy Rosell és Zubi először?) bizonyitották magasszintű "hozzáértésüket" :?

Ez egyenlőre feltételes mód,ha realizálódik az üzlet akkor lesz kijelentő,szóval nem kell oltogatni,hogy még nem hivatalos...... :wink:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.08.28. 11:14:41

Attika 25 írta:Hivatalos forrást erről én nem tudok,de Milan-os fórumokon irják,hogy kölcsönbe fog menni hozzájuk,vásárlási opcióval.
Ez el mundo-n van fent. A vásárlási opciónak 30 milliót írnak.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.08.28. 11:10:49

Barcaman1993 írta:Ezt az Ibrát, akkor meg adjuk, de azért remélem 45 felett megy.
Vagy odaadjuk kölcsönbe :? Húúú de milyen jól fogunk azzal járni,még kevesebben leszünk és még pénzt se kapunk érte,amiből vehetnénk valakit.

Hivatalos forrást erről én nem tudok,de Milan-os fórumokon irják,hogy kölcsönbe fog menni hozzájuk,vásárlási opcióval.
Lezárt