Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.20. 15:40:29

Megpróbáltuk, de tényleg pár óra alatt több hülyeség gyűlt össze mint egész évben a fórum többi részén. Már egy jópárat különböző okokból töröltem is.
így aztán: Júniusban szigorú szabályok mellett : újra.

Nem szeretném az igazolós témát meglátni sehol a fórumon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.02.20. 15:32:17

Ha jól rémlik mintha olvastam vagy hallottam volna, hogy Pinto most vagy menni akar év végén vagy épp hogy még 1 évet marad és utána megy. Nem tudom már melyik volt csak rémlik egy Pintos hír ezügyben. Akár melyik is lassan a pótlásáról gondoskodni kell. Talán házon belül megoldható, nem tudom.

Milito pont most lett meggyőzve Pep által, hogy szükség van rá nem? Szóljatok ha rosszul emlékszem. Gondolom akkor jövőre még marad aztán lelép. Ezt a posztot szerintem házon belül meg lehetne oldani a már említett két fiatallal.
Alves maradása pedig szerintem egyre biztosabb.

szerk: szerintem srácok akik csak azért írnak ide, hogy jól beszóljanak hogy mi megy itt az is baromi nagy szemetelésnek számít!!!
Sok hülyeség elhangzik, de ezeket csöndben is le lehet nyelni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.02.20. 15:28:09

Ez a való világ!!!!!!! Smile
Akkor Alekosz! :D

Viccet félretéve ,hagyjuk már ezeket a neveket. Elve kb. 2-3 játékos ha fog érkezni nyáron, egy-két védő és egy Kp. semmi több.(vagy akár kölcsönből vissza megtartunk 1 védőt,semmivel nem rosszabb mint 1 zsákbamacska.)

Az egyik megint tuti,hogy Fabregas lesz,majd egész nyáron az fog menni megint.
A védő meg teljesen egyértelmű,mert Milito el fog menni,Puyol már idős és egyre többet lesz sérült,illetve lassan Abidal is búcsút int.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.20. 15:26:13

Úristen, sürgősen zárjátok be ezt a cirkuszt. Pár órája sincs, hogy ki lett nyitva, aztán mer Bale-ből jobbhátvéd lett, Gourcuff-ből pedig, Gürkaf.. komolyan, szánalmas.. :lol:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.20. 15:20:12

Jason írta:Védelem:
Alvés - Van Der Wiel
Abidal - Fabio Coentrao vagy Bale vagy esetleg Taiwo.
KP:
Ha Fabregas nem jönne.Akkor sztem megkellene próbálni leigazolni Gürkafott,és Moussa Sissokott.Ők tökéltessek volnának a jövő csapatában.
És végül a CS sorr: Neymar vagy Lukaku sztem mindegy.Közülük 1 jöhetne.De én inkább Rossit látnám a legszivesebben erre a posztra azért. :D
Taiwo, Gürkafott, Moussa, Lukaku... ez hihetetlen!!! honnan szeded ezeket a neveket??? nem játszol kicsit sokat a FM-el??? Ez a való világ!!!!!!! :)
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.02.20. 15:18:30

MichaaBee írta:Jason, Te nem futottál itt korábban manuel néven? :lol: :twisted:
Ki az a Manuel???? :shock: :shock: :?: :idea:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.02.20. 15:14:12

Jason, Te nem futottál itt korábban manuel néven? :lol: :twisted:

Egyébként meg:
Alvés - hosszabbítani kell
Abidal - pazarul játszik, ne akarjuk már elküldeni. Maxwell meg jó cserének.

Ami miatt én aggódnék inkább az a középhátvéd poszt. Sürgősen el kell kezdeni Fontásékat tesztelni, hogy mire képesek, mert Milito szerintem lelép a nyáron, s akkor Piqué és az öregedő Puyol kevesek lesznek hátulra még Abidallal kiegészülve is.

A középpályára meg ne jöjjön senki, se Fabregas, se senki akit FM-ből ismertek. Thiagót kell beépíteni és punktum. Cserének meg ott van Keita, Mascherano, Afellay, jól el vagyunk most eresztve oda, nem kell senki!

A csatárposzt érdekes még, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz Bojannal. :? Lehet, hogy oda fog kelleni valami 20 milla körüli igazolás, mondjuk Neymar? Egy próbát megér a gyerek, hátha pont benne van a 20 brazilból abban az 1-2-ben, amelyikből korszakos zseni lehet.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.20. 15:09:53

Jason írta:Védelem:

Alvés - Van Der Wiel
Abidal - Fabio Coentrao vagy Bale vagy esetleg Taiwo.

KP:

Ha Fabregas nem jönne.Akkor sztem megkellene próbálni leigazolni Gürkafott,és Moussa Sissokott.Ők tökéltessek volnának a jövő csapatában.

És végül a CS sorr: Neymar vagy Lukaku sztem mindegy.Közülük 1 jöhetne.De én inkább Rossit látnám a legszivesebben erre a posztra azért. :D
alves mögött van der wiel nem feljődne->felejtős,ahogy abidal mögött coentrao sem,balhátvéd még 1-2 évig nem kell,főleg nem bale.ha gourcuff-ra gondoltál,ő most ment el lyonba,nem fog eligazolni. sissoko posztján pedig van ember. fabregas ráér még 1 évig. neymar villa mögé fölösleges,rossi viszont jó ötlet
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.20. 15:08:30

Tényleg kezdődik a szemetelés... :roll:
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.02.20. 15:05:45

Védelem:

Alvés - Van Der Wiel
Abidal - Fabio Coentrao vagy Bale vagy esetleg Taiwo.

KP:

Ha Fabregas nem jönne.Akkor sztem megkellene próbálni leigazolni Gürkafott,és Moussa Sissokott.Ők tökéltessek volnának a jövő csapatában.

És végül a CS sorr: Neymar vagy Lukaku sztem mindegy.Közülük 1 jöhetne.De én inkább Rossit látnám a legszivesebben erre a posztra azért. :D
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.02.20. 15:00:47

Minek nekünk kapus?
Pinto tökéletes csere. nincs vele semmi gond. :)
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.02.20. 14:59:46

Én ezzel tisztában vagyok. Nagyon jó volt ő balhátvédként is, DE amiért ennyire felkapott lett, amiért klasszisnak tartják, az az teljesítmény, amit balhátvédként nyújt.
Gondolom a végén balszélsőt akartál írni.
Nálunk a balhátvédnek itt kb annyiszor kell bekapcsolódni a támadásba mint a Spursben a balszélsőnek.
Főleg a jelenlegi rendszerben látható volt a két szélső hátvéd fellép Busquets vissza a védelembe és 3-4-3-at játszunk támadásban, a balhátvéd gyakorlatilag klasszikus balszélsőként támad.
Bale védelemben is klasszis vagyis amit eddig láttam tőle az alapján.
Az persze kérdéses mennyire illene ide főleg elég kockázatos lenne 30milliót kipengetni érte. De a Bale-Abidal,Piqué-Alves sor durca lenne.
De én inkább egy középhátvédet keresnék.
Se Maxwellt se Adrianot nem akarom standard balhátvédnek.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.20. 14:58:59

messideco írta:Szvsz. távoznak a nyáron: Pinto,Alves,Milito
Érkezhetnek: Wiel,Fontás,Thiago,egy kapus
alves nem fog elmenni és ezért wiel sem érkezik.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.20. 14:58:01

Szvsz. távoznak a nyáron: Pinto,Alves,Milito
Érkezhetnek: Wiel,Fontás,Thiago,egy kapus
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.02.20. 14:55:41

Jöttem én is szemetelni :D Szóval egy hosszabb elemzés/vélemény:
Kapusposzt
- Valdes - Semmi gond nincs vele,1-2 potyát leszámítva.
- Pinto - Bevallom egy kicsit félek mikor ő van a ketrec előtt. Kíváncsi leszek ma mit nyújt,illetve a kupadöntőben.

Itt nem kell igazolni,max pár év múlva cserekapust,ha Pinto kiöregszik.

Védelem
Jobbhátvédek
- Alves - Van egy jó pár rossz beadása,de azon felül szerintem maradhatna,és maradjon is.
- Csere? - Kéne egy megfelelő csere neki. Adriano abszolút nem hátvédposzt.
Megfelelő csere szerintem: Van Der Wiel
Középhátvédek
- Piqué - Ő alap,1-2 hiba van csak néha.
- Puyol - Lassan eljár az idő felette,sérülések miatt még max pár év.
- Milito - Télen is majdnem távozott,most szerintem biztos.
- Abidal - Év meglepetése,nagyon jól teljesít.
- Ifi? - Szerintem azért kell egy ifi. Ez pedig Fontás.
Balhátvédek
- Abidal - Mint az előbb leírtam,év meglepetése. Tanárian,nagyon szépen,jól csinálja a dolgát mind a baloldalt,mind középen.
- Maxwell - Első osztályú csere. Semmi gond nincs vele.
- Adriano? - Szerintem ő abszolút nem balhátvéd. Inkább középen kéne játszania,esetleg balszélsőként.

Itt kéne egy jobbhátvéd csere,és esetleg egy középhátvéd csere.

Középpálya
- Busquets - Jól oldja meg a dolgait,semmi gond nincs vele,alap.
- Xavi - Tanári,mesteri passzok,ő is alap.
- Iniesta - Semmi pénzért nem adnám,legjobbkor lő gólt,jól passzol,ő szintén alap.
- Mascherano - Nagyon jól teljesít ő is,csak mikor pályán van,félek,hogy kiállítják.
- Keita - Keita szerintem általában nem rossz,nem értem miért szeretné a többség a Barcán kívül látni.
- Thiago - Hatalmas potenciál van benne,kíváncsian várom,mit nyújt majd a nagyoknál.

Szerintem ezen a poszton semmi probléma sincs. Fabregast meg felejtsük el,nem kell ide.

Csatársor
- Pedro - Mostanában nagyon ügyes,gólérzékeny. A csapat egyik alapja.
- Messi - Nem kérdés,a legjobb. Nem adnám semmi pénzért. Alap.
- Villa - Az elején görcsös volt,de mára belejött. Csak így tovább.
- Jeffren - Sokat sérült sajnos,pedig van benne is még.
- Afellay - Úgy látom,ő elöl nem találja a helyét. Sokkal inkább középen kéne játszani,Iniesta cseréjeként.
- Bojan - Kölcsön adnám mint a pinty. Nem is értem miért erőlteti Pep. Mindig görcsös,gyakorlatilag csak akkor lő gólt,ha a szájába rágják a helyzetet.
- Ifi? - Nolitóval azért megpróbálkoznék,hátha.

Kéne egy csere középcsatár ide,esetleg balszélső is. Csere szerintem: Neymar. Nagyon tetszik a játéka,az nem baj h kicsit nagyarcú,talán Pep megtudná nevelni.


Bocsi,hogy ilyen hosszú lett,csak leírtam a véleményem mindenkiről.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messithebest 2011.02.20. 14:59:11-kor.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.20. 14:55:25

Barca_10 írta:Az a rutinos csatár lehetne Klose vagy Toni.Egyikőjük sem felejtett el focizni,és a padozást is tűrnék szerintem.Bár akkor Bojan még kevesebb lehetőséget kapna.

A B-csapatból pedig fel lehetne hozni Nolitot.
Ne ijesztgess, isten mentsen minket Tonitól, de én Kloséval sem lennék eléggé kibékülve. Nolitotól pedig nem remélek senkit, remek erőssége az Atleticnek, néha felugorhat a nagy csapatba ha hiányos a pad, de ennyi.
MessiFan írta:Ami vicces hogy Keirrison kölcsönben van és Cáceres is. Én mind2-nek adnék egy lehetőséget de Cáceresnek jó helye van Sevillában.
Caceres hasznosítására látok egyedül csekély esélyt, Keirissont elfelejthetjük véleményem szerint, 2 év alatt 3 bajnokságban sorba lebőgött...


A hátvéd dologban pedig csak nyáron fogunk tisztán látni, mert Guardiola is csak a felkészülés elején fogja véglegesen eldönteni, hogy Fontas, vagy Bartra megüti-e a szintet, illetve, hogy Alves hajlandó-e aláfirkantani valami papírt. Ha ezeket tudjuk lehet gondolkodni nevekben.
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.02.20. 14:50:38

A Cesc ügyről:

Én Cesc leigazolásátt mostmár nem tartom 1 értelmes ötletnek.A madrid már annyira felverte az érte folyó licitt árrátt,hogy a vezetőség ebbe sztem nemfog belemenni.Nem tudom elképzelni hogy Peppék belekezdjenek a Perezékkel való licitálásba.Ha jól tudom akkor a madrid már 60 milliótt is adna az Arsenalnak.Ezt sztem látni kell azért Peppéknek is,sztem most kellene abba hagyni és lekellene már végre zárni ezt az ügyett.Meg amúgy is Wengerrék már bizonyitották hogy nemtárgyaló partnerek ebben az ügyben.Fabregas árra pedig nagyon sokk.Ennyi összegből amennyi az árra,sztem vehetnénk akár 3 kp-t is helyette. :wink: :roll:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.02.20. 14:47:32

Csak annyi baj van, h a 7 védőből csak 3 középső ami kevés 2 posztra.
Főleg miután még megy Milito nyáron.
Középső védőre biztos, h lesz szükségünk.
Bár ha Fontást felhoznánk ott is meglennénk ha jó teljesítményt nyújtana.
Ide mondjuk én Thiago Silvát preferálnám, mert már Puyol is lassú és kell egy klasszis csere védő.
Annyi gond van, h nem fog elmenni a Milanból. :D
A másik védő meg akit felhozott már a Sport is Verthongen vagy ki. Nem láttam még játszani úgyhogy nem tudok róla véleményt alkotni.
Középpályán szerintem is megvagyunk.
Meg amúgy is jön fel Thiago jövőre, de ha igaz a hír, h a Bayern szívesen vinné Keitát rá kell bólintani.
Talán így lenne hova jönnie Cescnek, ha meg akarnánk újra közelíteni.
Elöl egy emberre szerintem lenne majd szükségünk.
Felmerült ugye Neymar neve. Köztes véleményem van róla, mert szvsz elég nagy arca van, de nagy tehetség és ha beválna akkor érdemes lenne pénzt fektetni bele.
A másik még Alves. Ha ő elutasítja a szerződést és nem sikerül vele egy álláspontra jutni akkor a helyén én csakis VDW-t nézném el szívesen.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.20. 14:47:20

Keirrissont meg lehetne próbálni, bár szerintem Nolitonál semmivel sem jobb. Őt ( mármint Nolitot ) játszatnám csereként, tud lendületet hozni. Szerintem nem nagyon kell igazolás és félek, hogy ugyanott tartunk, mint 2006-2007-ben: nagy előny ősszel, aztán a Madrid behozza, kiesünk a BL-ből a 8addöntőben és nyáron meg a felesleges Fabregast hozzuk(Akkor Henry töltötte be ezt a szerepet). Őt mindenképp meg fogjuk próbálni. Igazából egy 30on túli rutinos, de még trófeákra éhes csatárt kéne szerezni olcsón, Klose nem lenne rossz valóban. A német válogatottban is jó a gyors, kombinatív játékban, más kérdés, hogy nálunk nincs igazából posztja.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.02.20. 14:41:59

Szerintem a következő szezonra tuti100 hogy venni kell egy csatárt mert nem fogják bírni ott elől.
Ami vicces hogy Keirrison kölcsönben van és Cáceres is. Én mind2-nek adnék egy lehetőséget de Cáceresnek jó helye van Sevillában.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.20. 14:40:01

LM10 írta:....
Teljesen egyet értek veled, ezeket a gondolatokat próbáltam én is megfogalmazni!Előre meg mindenféleképpen Cazorlát preferálnám!5-10 euróból (maxmimum) meg is tudnánk erősíteni a támadószekciót!
Többi csapatrész rendben van, Fontas-Batra duóból valaki úgyis felkerül (ha nem mind2), s akkor a védelem is rendben van!
Nem nagy nevek (sztárok) kellenek, hanem azt az utat kell követni amit ezidáig is!
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.20. 14:35:58

Jó dolgokat írtál LM10.
Csak: Jeffren nem kuka szerintem. Amikor játszik, és egészséges rendre jó dolgokat csinál, akár percek alatt: Clasico, 5. gól :)
Valaki írta Klosét. Szerintem őt elengedné a Bayern, 5 milkába beleférne, de erről a transzferről nem is olvastam.
Egy-két helyen lehet olvasni Lukaku-Neymar stb. csodagyerekről, de nekünk egy tapasztalt csatár kellene, mint anno Henry,Guddy,Larsson stb.
"And my heart will leave you never."
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.02.20. 14:30:31

Hú, van most fegyelem rendesen :shock:

Szóval.

Nem kell szerintem Baleekben gondolkodnunk. Sőt, az alap csapatunk rendben van.

Szó van Milito távozásáról. Szerintem ide nem fogunk venni védőt. Puyol,Piqué mellett még Abidal is szenzációsan játszik középen, és az ő bejövetelével játszhat Maxwell, vagy Adriano(ezzel is több játéklehetőséget kapnak ezek a játékosok). Én ez mellett azért egy Atletic játékost, a Fontás, Bartra 2-ős közül elnézném az egyiket, de ez Pep tudja, hogy képes-e valamelyik hozni ezt a szintet. Fontás már 21 éves, lehet ő lehet a következő Busquets, vagy Pedro ilyen téren.

Középpályára Fabregas lesz megint a főhír, de hogy minek...A kezdőbe sosem férne be, padra meg ne jöjjön, és ne 60 milláért. Őt azt hiszem ki is zárhatjuk az idei évre. Thiago nyáron csatlakozik a felnőtt kerethez, szerintem ezzel a középpálya fullos, még Keitával a munkással, és Afellayal, aki még szélen is bevethető.

Ahová viszont kell, az a támadósor. Bojan és Jeffren elég kuka, főleg az utóbbi, de Bojan sem tesz mostanság sokat. Nem középcsatárt vennék, mert középen Messi szokott játszani, aki max 2-3 meccset hagy ki meccsenként(szerencsés esetben). Bojan is ha játszik ezért szokott szélen lenni. Szóval én egy szélső játékost vennék, vagy egy olyan támadót, akik a széleken is otthon érzi magát, mint pl anno Henry, vagy Villa.

Én ezeket várom a nyárra, kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni, és remélem nem ez lesz az 1. törölt hsz sem :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.02.20. 14:28:46

7 védő:
Jobbhátvéd: Alves. Maradása kétséges, egy olyan 60 százalék szerintem. Cseréje nincs.
Középhátvéd: Piqué- ő alap
Puyol- Lassan 33 már, a sérülések is rizikósak már
Milito- A télen is hajszálnyira volt a távozástól. Nyáron szerintem megy.
Balhátvéd
Abidal- A szezon legnagyobb meglepetése, és egyik legjobbja. 32 éves már ő is.
Maxwell- Ő augusztusban tölti a harmincat. Szerintem cserének első osztályú.
Adriano- Egy hatalmas kérdőjel számomra. Tisztán lehet látni, hogy nem jobbhátvédnek érkezett a csapatba. A pontos posztját sem tudom. A Sevilla-ban baloldali középpályás volt :roll:

Szvsz. kellene egy jobbhátvéd, meg egy középhátvéd. Ezek lehetnének van der Wiel, ha Alves elmegy, vagy valaki olcsó játékos cserének. Középhátvédet szerintem a B-ből kell felhozni, Fontás vagy Bartra nagy potenciállal rendelkezek.
Egyelőre ennyi. Majd még jövök szemetelni... :)
"And my heart will leave you never."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.02.20. 14:27:23

Az a rutinos csatár lehetne Klose vagy Toni.Egyikőjük sem felejtett el focizni,és a padozást is tűrnék szerintem.Bár akkor Bojan még kevesebb lehetőséget kapna.

A B-csapatból pedig fel lehetne hozni Nolitot.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Lezárt