David Villa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2010.05.19. 14:38:19

Akkor a spanyol válogatott keret is bővült egy barcással méghozzá Villával!
Wáááááá alig várom hogy Barca mezben lássam!
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2010.05.19. 14:37:28

Üdv a csapatban Villa :!:

Sok sikert :wink:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.19. 14:37:25

gekkodan írta:Nagyon örülök neki, egy olyan játékost hoztunk, aki garantáltan ért a spanyol góllövéshez, mert csak itt játszott. A piacon a lehető legkisebb zsákbamacska azok között, akik képességeikkel már bizonyítottak.

Sok sikert neki, remélem érkezése nem jelent egyet Ibra távozásával, aki megérdemel még egy évet, tekintve az árára, a klub által állandóan szajkózott "mes que en club" szlogenre, valamint kiindulva abból, hogy Eto'o kapcsán már csináltunk ocsmányságokat pár évig. Nem kell megismételni ezeket a dolgokat, egyszer is sok volt.

HAJRÁ VILLA!
Üdv Villa ! Logikát nem értem még most sem,tavaly ugyanennyit lettél volna,de mind1.
Örülök,hogy itt vagy,sok sikert!

Gekko, nem tudom sokan miért hiszik,hogy ez esetleg Ibra távozását jelentheti. Villa szerintem szélre jött,vagyis nem Ibra posztjára.

Ibra távozásának 1 oka lehet. Ha Rosell el akajra majd adni és Torrest idehozni. Egyébként marad. Legalábbis véleményem szerint.
De ez már off.

Villa remek focista,0rizikó, és motivált lesz az kétségtelen!
VAMOS DAVID
ricsinho
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.09.16. 23:14:55
Tartózkodási hely: Fotel

2010.05.19. 14:33:49

Üdv nálunk!:)
Hozzád is nagy reményeket fűzök,remélem nem járok úgy mint ibrával :oops: :D
Kép
Kép
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.19. 14:31:32

Üdv a fedélzeten. Örülök az érkezésének nagyon :)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.19. 14:30:25

Üdv a fedélzeten Mr. David Villa! Remélem összeáll egy újabb félelmetes tridente: Messi-Ibra-Villa.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.19. 14:27:57

Még valamit elfelejtettem abban a kampányszövegemben, hogy miért ne adjuk el Ibrát. :D :

Szerintem 80%-ban azért teljesített rosszul, mert baromi nagy volt rajta a nyomás. Mindenki villogást, trükköket, szétollózott filókat várt tőle. Ezzel nem igazán tudott mit kezdeni, de ezzel senki se tudott volna (persze túloztam az imént). Most, hogy itt van Villa lemegy a válláról a nyomás, és tudja játszani a saját játékát amit tud. Kiegészülve egy jóadagnyi Barca-stílussal, mentalitással bivaly nagy húzóember lehet. Tehát több okból is nagyon fontos volt Villa idehozatala.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.05.19. 14:26:41

:shock: Jóóó... 8) Feljövök az oldalra, rápillantok a fórum ajánlóra és, David Villa nevét látom. Azámazigen. Számítottam rá, de ez, akkor is hirtelen jött és nagyon örülök neki. Nagyon boldog lettem most. Megvettük a világ 3. legjobb csatárát, szerintem reális összegért, aki ráadásul már összeszökott a fél csapattal a spanyol válogatottban... De messze van még a következő Barca meccs. :P Így mostmár 8 játékost küldünk a VB-re. 8) (Már, ha V.V. és Pedro marad a szűkítés után.) Azonban remélem, hogy ez a vásárlás nem jár együtt Ibra elengedésével...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2010.05.19. 14:28:15-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.05.19. 14:23:48

Utoljára Eto'o érkezésének örültem ennyire a csatárposztunkra. Sem Gudi, sem Henry, sem Ibra érkezésekor nem éreztem azt, hogy telitalálat lett volna a szerződtetésük, Villa-val kapcsolatban viszont nagyon optimista vagyok. Nagyon jó fogás volt, korrekt összegért.
socio66

2010.05.19. 14:19:50

Micsoda hírek,szuper jó kedvem lett. 8)
Nagyon bírom Villát,igaz,kicsit későn váltott klubot,évek óta el kellett volna már mennie Valenciából,de szerencsére még épp időben igazolt a legjobb helyre,ahova csak mehetett. :)
Számomra Fabregas mellett ő volt a legszimpatikusabb nem Barcelonában játszó játékos,nagyon örülök neki.
Ráadásul ilyen hamar,gyorsan.
Pacsi Laportának,ez szép volt. :)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.05.19. 14:18:34

Nagyon örülök neki, egy olyan játékost hoztunk, aki garantáltan ért a spanyol góllövéshez, mert csak itt játszott. A piacon a lehető legkisebb zsákbamacska azok között, akik képességeikkel már bizonyítottak.

Sok sikert neki, remélem érkezése nem jelent egyet Ibra távozásával, aki megérdemel még egy évet, tekintve az árára, a klub által állandóan szajkózott "mes que en club" szlogenre, valamint kiindulva abból, hogy Eto'o kapcsán már csináltunk ocsmányságokat pár évig. Nem kell megismételni ezeket a dolgokat, egyszer is sok volt.

HAJRÁ VILLA!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.19. 14:12:53

Titinho írta:TOP 5-ös támadót vettünk 40 millióért! Szerintem igenis nagyon jó árért hoztuk el.

Gondoljunk egy kicsit bele: Mario Gomez 30 millió, Benzema 35,5 millió, Robinho 42 millió, Berbatov 32 millióért váltottak klubot az elmúlt években. És még lehetne sorolni...

Az addig oké, hogy fiatalabbak ezek a játékosok, de nincsenek is ilyen kaliberűek mint Villa. Mert közülük egyik sincs benne a TOP 5-ben. De Villa benne van!

Mégegyszer mondom, szerintem jó üzletet csináltunk Villa leigazolásával és nem értem azokat akik sokallják ezt a 40-et. Korrekt ár...
Szerintem is jó az ár, de azt azért kijavítanám nálad, hogy azért mert ennyit adtak egy játékosért mint pl Gomez-ért vagy Berbatovért, Benzemáért nem biztos, hogy ér ennyit. Villa nem zsákbamacska legalább. Mindig is a spanyol bajnokság volt az otthona, ontja a gólokat, nemzetközileg pedig világsztár, tényleg top5-ös csatár.

Benzema és a többi játékos ára irreálisan magas volt. Berbatov, Benzema és Gomez: egyikük sem ér 27-28-nál többet, de talán Gomez még ennyit sem. Robinho se lépné át nagyon nálam a 30-32-t. Villa egy kiforrot csillag. A spanyol válogatott húzóembere. Megérte ennyiért.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.05.19. 14:12:49

Üdv Villa!
Sikerült végül reális áron elhozni az utóbbi évek legjobb spanyol csatárát és a világ Top5 csatárának egyikét. Henry leigazolásának egyáltalán nem örültem, hiszen ő nem az típus volt, aki képes balszélen játszani(ezt max fél évig sikerült megcáfolnia), de Villa szerintem igenis remek lesz akár balszélen, akár középül, hiszen Henrynál sokkal robbanékonyabb, + a bajnokság egyik legrutinosabb csatára.
A Fifa egy szégyen
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.19. 14:06:51

Maximálisan örülök az érkezésének, sokkal többet látok benne,mint pl amikor Henry idejött, és többet is fog mutatni. Balon is akár.

Üdv a csapatban Villa, sok gólt, sok sikert 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.05.19. 14:05:13

BlauGranaGroc írta:Nagyszerű játékos, de a 40m kb. 15m-val több, mint amennyit megér.
Remélem centert fog játszani, mert szélsőként egy óriási luxus és kidobott pénz.
Én nem értem ezeket a kijelentéseket már bocsánat.

TOP 5-ös támadót vettünk 40 millióért! Szerintem igenis nagyon jó árért hoztuk el.

Gondoljunk egy kicsit bele: Mario Gomez 30 millió, Benzema 35,5 millió, Robinho 42 millió, Berbatov 32 millióért váltottak klubot az elmúlt években. És még lehetne sorolni...

Az addig oké, hogy fiatalabbak ezek a játékosok, de nincsenek is ilyen kaliberűek mint Villa. Mert közülük egyik sincs benne a TOP 5-ben. De Villa benne van!

Mégegyszer mondom, szerintem jó üzletet csináltunk Villa leigazolásával és nem értem azokat akik sokallják ezt a 40-et. Korrekt ár...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 991
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2010.05.19. 14:04:40

Maximálisan boldog vagyok vele, 3 évet vártam erre a pillanatra...
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.05.19. 14:02:17

Örülök az érkezésének!

Kérdéseket felvet, nem tiszta az öröm, de ez azért van főleg, mert még nem tiszta, hogy akkor mit is fog játszani. Ami bíztató, hogy a válogatottban is a párja Torres, egy magasabb, középen játszó ék, tehát nem feltétlenül összeférhetetlenek Ibrával.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.05.19. 13:59:08

Üdv a csapatban! :wink:

Első szezonban minimum 30 gól. :P
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.05.19. 13:58:24

Hát nem gondolta senki, hogy a Barca fogja robbantani az elsőt az idei nyáron. És hogy mindezt ilyen gyorsan... :D
Még csak most ért véget a szezon, Messiék is csak harmadnaposak a buli után, és máris egy világklasszis csapattársat köszönthetnek. Emberek, unatkozni fogunk a VB-t követő mésfél hónap alatt, ha Laporta, majd az utódja így folytatja :D
Ja, és sok sikert Villának, és bár ezt Ibránál is elmondtuk, és eddig nem jött be, de még bejöhet...legalább ugyanolyan eredményeket, mint az előd. Villa Henry helyett jön (még ha posztra nem is pont), szóval már várom azt a meccsét, amikor kettőt vág a Bernabeuban :twisted:
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.05.19. 13:56:44

Nagyszerű játékos, de a 40m kb. 15m-val több, mint amennyit megér.
Remélem centert fog játszani, mert szélsőként egy óriási luxus és kidobott pénz.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.19. 13:54:02

Ha Ibra nem lenne itt, akkor lehet felhőtlenül örülnék, de nem így van. Annak se örülnék ha most elküldenék Ibrát, ha meg marad akkor tul sok dudás van a csárdában.
Na mindegy, Villát eddig nem szerettem, talán most majd megszeretem. Isten hozott!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.19. 13:53:18

LG írta:Nekem sosem volt szimpatikus, úgyhogy nagyon jónak kell majd lennie, h elfogadjam. Ha Ibra is marad, akkor szegény Bojannak annyi. :cry:
Szerintem nem feltétlenül, mivel Henry megy. Így körülbelül ugyanott van. Szerintem jövőre Pedro szívja meg kicsit hacsak nem 4-2-1-1-2-ben játszunk, ahol jobb oldali kp. Bojan esete azért volt siralmas, mert minden csapatrész jól volt rotálva kivéve a támadó szekció. Ha normális eloszlásban játszanak Ibrával és Villával nem lesz gond.

Jó kis csapat lesz ez. Alapkezdőből ezt várom:

--------------------------Valdés------------------------
---------------Piqué-----------------Puyol-------------
---Alves--------------------------------------Abidal---

---------------------------Touré------------------------

-------------Xavi-----------------------Iniesta---------

----------------------------Messi------------------------

-----------------Ibrahimovic-----Villa------------------

Ez persze rengeteg variációt ad majd. Ha az Ibra-Villa kettősből legalább egyik nem lesz a pályán akkor jöhet Bojan, Pedro. Pedro-nak az előbb említett 4-1-2-1-2-ben is szerepe lehet, akkor kicsit széjjelebb húzva a támadórészt. Jeffren is bevethető bármelyik szélen, de akár még Xavi, Iniesta posztjára is eltudom képzelni. Ez a variáció dömping azzal, hogy Fabregas is esetlegesen jön tovább bővülhet. Cesc tud játszani Messi helyén (ha nem a szélen lesz az argentin), vagy tud Xavi, Iniesta posztján is. Iniesta szintúgy tud szélső támadót játszani. Hujjujujj de pusztítunk jövőre.

Pár szót ejtek a távozókról is:
Henry megy. 99%-os tény (ha nem több). Sokat nem mondanék róla. Helyét lazán kitölti Bojan, Pedro, Jeffren. Köszönjük amit eddig tett a klubért.

Szerintem még 2 távozó lesz ezenfelül. Márquez az egyik. Már vagy 1,5 éve nem találja önmagát. Lényegében ezért lett ekkora spíler mára Piqué, aki kirobbanthatatlan még néha akkor is mikor pihennie kéne. Az ő távoztával Csigrinszkij többet fog játszani. Remélem az ukrán formába lendül. A tavalyi éve felejtősre sikeredett.

A harmadik távozó még eléggé kérdéses. Véleményem szerint Keita nem fog maradni, persze csak akkor, ha Cesc jön. Nincs értelme, hogy maradjon. Masszív kis játékos. Mezőnyben hasznos, de mikor dönteni kell a labdával, elosztani, vagy megjátszani, akkor gyakran hibázik. Ez nem kimondottan az ő hibája, tehát nem az aktuális formahanyatlás az oka. Egyszerűen ennyire képes. Ezért vettük, amit csinál, de szerintem ennyi is.

Nagy kérdés nálam Hleb helyzete. Szerintem tovább lesz ő is adva, ami nagyon nagy hiba, mivel idén nem a kezdővel volt a gond, hanem a nem megfelelő paddal. Rövid. Jó lenne ha maradna. Busqeuts/Touré, Hleb, Jonathan Cesc/Iniesta/Xavi pad meccseket is eldönthet.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.19. 13:50:16

Légy üdvözölve Villa :P

Eredményes és sikerekben gazdag szezonokat kívánok :D :D

Adjááááál nekik :lol:
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.05.19. 13:47:07

Már rakom is félre a zsebpénzemet egy vadi új Villa-s mezre :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.05.19. 13:42:27

Isten hozott Katalóniában, David! Sok sikert neked is, meg a Barcának is.! :wink:
"And my heart will leave you never."
Lezárt
cron