Sandro Rosell

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.28. 22:16:38

Barcaboy08 írta:Bravo!24 millio csodas ujabb zsenialis huzas ettol a remek vezetestol....meg valami!?Szerintem a most megvett Mascheranot meg adjuk oda 5 millaert valakinek meg melegibe, mert jovore ugy is kegyvesztett lesz....
Pep kérte az eladását. A vezetőség mit tehetne? Azt mondja, hogy márpedig itt van és játszatni kell? Akkor az lenne, hogy mi ez a real madrid..kész perez a vezetőség..kb. :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.08.28. 22:16:16

Ez simán 24 gyerekek, idén csak kölcsön, annyi hogy Ibra fizuját nem mi álljuk.

Gratulálok Rosell, nevetséges ügylet volt, szánalmas végeredménnyel.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.08.28. 22:15:54

Elképesztő ügylet, már-már szánalmasnak mondható magyarázattal...

Úgy látom már Tamás se bírja ezt a káoszt.
Kíváncsi leszek a magyarázatokra. :roll:
Dühítő, iszonyat ostoba és felháborító ami zajlik a Barca-nál ezen a nyáron.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2010.08.28. 22:12:01

Bravo!24 millio csodas ujabb zsenialis huzas ettol a remek vezetestol....meg valami!?Szerintem a most megvett Mascheranot meg adjuk oda 5 millaert valakinek meg melegibe, mert jovore ugy is kegyvesztett lesz....
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 21:53:56

csababarca írta:http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... 12606.html


Ezt fordítsa le valaki.
Van itt 24M és 60M is.
Lehet h én értem rosszul, és nem itt sokan mások a fórumon meg nsonál meg akárhol, de ez annyi, hogy kölcsönbe megy, jövőre meg opciója van rá a Milannak 24 millióért.
Szvsz az ára plusz a megspórolt sok évi fizetése együtt a 60 millió.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.28. 21:50:54

http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... 12606.html


Ezt fordítsa le valaki.
Van itt 24M és 60M is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 21:48:07

még jövőre egy 30as, és akkor aztmondom h menjen isten hírével, úgytűnik annyira mégse akart maradni, csak megtalálták azt a mondvacsinált indokot.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.28. 21:44:48

24millió lesz 1évre, utána még perkálnak. Szerintem.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.28. 21:40:47

Az a világ szégyene lesz, ha most tényleg azt hozták ki a tárgyalásokból, hogy 40 alatt adjuk. Márpedig 25 millió szerepel mindenütt.

Ez valami katasztrófa, elfogadhatatlan, minősíthetetlen volna. Remélem hogy csak találgatnak pénzről az újságírók.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.28. 20:57:07

Az arcoskodó játékosok általában a saját érdekeiket helyezik a csapat elébe. Lásd Portugália-Spanyolország a vb-n, CR-nek semmi kedve nem volt játszani, nem is volt momentuma.

Azonban vannak kivételek. Azok az egyéniségek, akik mindenre képesek a csapatukért. Pl. Sztoicskov.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.08.28. 20:50:37

Lionel85 írta:Nem értem. Pep nem tudta, hogy milyen személyiségű játékost vett tavaly nyáron? Mert ezek szerint így van. Ami hiba. Nem figyelte meg eléggé Ibrahimovicsot. Én már az Ajaxban tudtam, hogy egy arcoskodó játékos. Én a CR-Ballack-arcoskodó vonalba sorolom őt, ha Pep eddig nem látta, akkor vér ciki. Az, meg hogy Rosell nem szimpatizál vele, nem túl fair dolog. A személyes döntések nem valók egy csapatba. Itt a Barcelona érdekeit kell figyelni és nem azt, hogy mennyire szimpatikus Rosellnek Ibrahimovics vagy sem.
Én személy szerint nem értettem soha h miért baj az hogy egy játékos kicsit hevesebb természetű egy kicsit vagányabb a tőbbinél stb...Pl: etoo-Ibra-cr-Beckham...attól még a pályán ő is nyerni akar, és megcsinálja azt amit meg kell, ettől profik!

Laporta-Rosell: nincsenek olyan hű de jó viszonyban, ez látszik azon hogy csigrit eladták egyből, ebből én arra következtetek hogy Rosell biztos nem fizetett volna érte 25 milliót-míg laporta igen...

Ugyanez a véleményem hogy nem biztos hogy Rosell leszurkolt volna ennyi pénzt Ibráért!!!
Valahol kapóra jön neki hogy van érdeklődő, Ibra is hajlik a váltásra, Pepp sem számíit rá, akkor inkább eladják és jövöre már új szelek fujnak, ők adnak vesznek akit akarnak...

De lehet hogy én gondolom rosszul az egészet! :oops:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.28. 20:38:47

Nem értem. Pep nem tudta, hogy milyen személyiségű játékost vett tavaly nyáron? Mert ezek szerint így van. Ami hiba. Nem figyelte meg eléggé Ibrahimovicsot. Én már az Ajaxban tudtam, hogy egy arcoskodó játékos. Én a CR-Ballack-arcoskodó vonalba sorolom őt, ha Pep eddig nem látta, akkor vér ciki. Az, meg hogy Rosell nem szimpatizál vele, nem túl fair dolog. A személyes döntések nem valók egy csapatba. Itt a Barcelona érdekeit kell figyelni és nem azt, hogy mennyire szimpatikus Rosellnek Ibrahimovics vagy sem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.08.28. 20:33:43

Lionel85 írta:Rosellnek volt egy kampányszövege, terve. Sokaknak tetszettek az ötletek, a megvalósítások. A 4x4-es szisztéma első hallásra sok szimpatizánst szerzett Rosellnek. Viszont Henry és Márquez ingyen eladása, Touré "elüldözése" (bár ez inkább Pep érdeme), most Ibrahimovics eladása viszont alaposan leviszik az ázsióját.
Henry már Laportanál fix volt h ingyen távozik ahogy Toure is fix volt hogy továbbáll!
Rosell első nagy lépése Csigri eladása volt, Marquezre pedig Guardiola nem számított(tehát az ő döntése h távozott) az már csak hab a tortán hogy Rosellék ingyen elengedték...

Ibrához meg annyit, hogy tavaly érkezett, Laporta éra alatt, ma már Rosell van, nem biztos hogy szimpi neki a csákó, és Pepp sem számít rá, így érthető h elpasszolnák...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.28. 20:25:26

Rosellnek volt egy kampányszövege, terve. Sokaknak tetszettek az ötletek, a megvalósítások. A 4x4-es szisztéma első hallásra sok szimpatizánst szerzett Rosellnek. Viszont Henry és Márquez ingyen eladása, Touré "elüldözése" (bár ez inkább Pep érdeme), most Ibrahimovics eladása viszont alaposan leviszik az ázsióját.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.27. 14:47:51

Barcaboy08 írta:
Victor_Valdes írta:
Balinho írta: Egyébként akik egy nyár alatt fuera Roselleznek, azok mondják már meg mivel lettek volna elégedettek? Cesc esélytelen volt, Pep néhány héttel ezelőttig még csak a fiatalok szöveget nyomott, állandóan nyomta az Ibra maradni fog dumát, majd most hirtelen ki akarja tenni. Ebben mi a búbánatot kellett volna csinálnia Roselléknek?
Semmit, csak vannak megrögzött idióták, meg teljesen fogalmatlan emberek... :roll: :oops:

szerk.: zsulter véleményét, teljes mértékben adom. :)
Meg vagy te barátom,akinek ez a véleménye,meg vagyok én és még sokezren..akik nem igy gondolják mint te....meg vannak idióták akik ugy gondolkoznak mint te...ha már itt tartunk.Egy kicsit körül kéne nézned más forumokon is...te kis mindet jobbantudó :lol:
Észre kellene venned a nyilt kritikát. Az arcoskodó írásaidra válaszoltam olyan hangnemben, ahogyan te írsz a mostani vezetőinkről. Úgy látom nem ment át. Na mindegy, hagyjuk. :roll: :oops:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2010.08.27. 14:40:59

menczel írta:NAgy problémák vannak a Pep-Zubizareta-Rosell hármassal.
na mégegyszer fussunk neki! Szerinted mit kellett volna másképp csinálnia a Rosell-Zubi duónak?

A) Olyanokat igazolni akiket Pep nem kér, mondván ő jobban ért hozzá és a keret szűk.
B) Olyanokat erőszakkal a csapatnál tartani akikre Pepnek nincs szüksége (Hleb, Caceres, vagy éppen Ibra).
C) Erőszakkal itt tartani egy olyan játékost aki mindenáron menni akar (Touré?).

Én örülök, hogy nem úgy viselkedik mint Perez tette del Bosqueval vagy Pellével.

A Rosellt szidalmazók helyében visszább vennék kicsit, a lehetőségei közt ő próbálja kiszolgálni az edző igényeit, az már nem az ő hibája ha Pep fejében káosz van.
Barcaboy08 írta: Meg vagy te barátom,akinek ez a véleménye,meg vagyok én és még sokezren..akik nem igy gondolják mint te....meg vannak idióták akik ugy gondolkoznak mint te...ha már itt tartunk.Egy kicsit körül kéne nézned más forumokon is...te kis mindet jobbantudó :lol:
Bár nem nekem szólt de érveid súlya előtt kénytelen vagyok leborulni. Még a végén kiderül hogy az eurobarca-fórum a gonosz Rosell-bérenc platform a propagandista demagóg stílusával, de a lázadó enbéegy.hu-n és társain merik hallatni a hangjukat az igaz Barcások...

Összességében szerintem röhej ami igazolás címszóval folyik mifelénk az elmúlt években, ha ne lenne ilyen jó az utánpótlásunk hogy minden évben kihúzzon a sz*rból akkor aligha ajnározná mindenki most Txikiéket. Amíg Pep ilyen önfejű és gyerekes, "őt nem játszatom mert nem szeretem"-stílusban alakítja a keretet addig ne is várjunk nagy változásokat. Ebben Mou fényévekkel előzi meg, ő mindenkiből a legjobbat hozza ki, míg Pep duzzog dacosan egy sarokban és üldözi el aki csúnyán pislogott rá az edzésen...
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.08.27. 07:44:48

Mivel nincs teljes rálátsom nem tudom hogy az egyes ügyekben ki mennyire sáros, de az idei átigazolási szezont botrányosan gyengén oldják meg.

Nemhogy erősödött volna a csapat, de ha megy Ibra akkor kifejezetten gyengül. Jött Villa (megjegyzem Laportáék által) és Adriano, ment Csiga, Touré, Henry, Marquez, (valószinűleg Hleb és Cáceres) valamint Ibra. Ekkora visszalépést egy ilyen nagy klubnál mint mi vagyunk se lehet elkövetni.

Arról meg ne is álmodozzatok hogy jön Cesc, mert nem fog. Maximum egy Robinhora van esély, de azt is minek, hisz Pep már kétszer nem akarta. Ja meg jön egy Mascherano. Pfff.

NAgy problémák vannak a Pep-Zubizareta-Rosell hármassal.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.27. 07:38:33

zsulter!sok igazságot leírsz.Nem tudhatjuk,hogy milyen pontosan az anyagi helyzet.Én bírtam Laportat,Txikit kevésbé.Lehet igazad van a káosz miattuk van.Nem tudom,de szerintem Pep is nagyban saras...
Kép
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2010.08.27. 02:24:48

Victor_Valdes írta:
Balinho írta: Egyébként akik egy nyár alatt fuera Roselleznek, azok mondják már meg mivel lettek volna elégedettek? Cesc esélytelen volt, Pep néhány héttel ezelőttig még csak a fiatalok szöveget nyomott, állandóan nyomta az Ibra maradni fog dumát, majd most hirtelen ki akarja tenni. Ebben mi a búbánatot kellett volna csinálnia Roselléknek?
Semmit, csak vannak megrögzött idióták, meg teljesen fogalmatlan emberek... :roll: :oops:

szerk.: zsulter véleményét, teljes mértékben adom. :)
Meg vagy te barátom,akinek ez a véleménye,meg vagyok én és még sokezren..akik nem igy gondolják mint te....meg vannak idióták akik ugy gondolkoznak mint te...ha már itt tartunk.Egy kicsit körül kéne nézned más forumokon is...te kis mindet jobbantudó :lol:
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.26. 15:21:25

Balinho írta: Egyébként akik egy nyár alatt fuera Roselleznek, azok mondják már meg mivel lettek volna elégedettek? Cesc esélytelen volt, Pep néhány héttel ezelőttig még csak a fiatalok szöveget nyomott, állandóan nyomta az Ibra maradni fog dumát, majd most hirtelen ki akarja tenni. Ebben mi a búbánatot kellett volna csinálnia Roselléknek?
Semmit, csak vannak megrögzött idióták, meg teljesen fogalmatlan emberek... :roll: :oops:

szerk.: zsulter véleményét, teljes mértékben adom. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.08.26. 15:21:09

Hunter91 írta:
Charlie írta:Nyugodt légkör uralkodott a klub házatáján amíg meg nem választották, azóta kész káosz van. Nem tudom mi fog kisülni ebből.
C.
Egyet értek veled. Már Pep sem tudja mit akar :S
Ez így nagyon nem lesz jó.
Nekem erről teljesen más a véleményem...már mitől lett volna nyugodt légkör??? Amióta Guardiola az edző minden átigazolási szezon kész kabaré, valamint gazdaságilag és sportszakmailag valamint erkölcsileg is kész káosz a "mester" teljesítménye....
Txiki mindig is egy báb volt Laporta kezében, ha hagyták tárgyalni akkor csak áron alul adtuk vagy áron felül vettünk...
Laporta...Tetszik vagy nem a 6 kupa után neki is lehúzták a redőnyt, szó nélkül teljesítette Guardiola eszemet kéréseit, iszonyat pénzeket elköltve fölöslegesen...Ami nem mellesleg Laportának is jól jött, mert valljuk be utolsó évében leginkább a jövőbeli politikai karrier érdekében marketingcélokra használta az FC Barcelonát a reklámigazolásokkal (növelve népszerűségét) valamint irdatlan költekezéssel (mutatván hogy rendberakta anyagilag is a klubot) összekötve a kellemest a hasznossal, gondolván majd az utána következő elnök megoldja az egyébként áthidalható problémát...

Szerintem pont jókor jött az elnökválasztás végre felemelkedett a Guardiola-féle rózsaszín köd a vezetőségből és újra reálisan kezelik a klub ügyeit....

Mert egy-két dolgot renbe kell rakni Laportáék után ez nem kétség...Ja és hogy ez a rengeteg probléma most került csak felszínre és "kész káosz van" azt nem Rosell-nek és az új vezetésnek köszönhetjük, hanem az előzőnek....

Rosell-ék csak orvosolni próbálják az elmúlt egy-két év néhány baklövését, ami anyagi téren nehéz helyzetbe sodorta a klubot ( fizetések, prémiumok és irdatlan igazolási pénzek), de azt továbbra se gondolja senki, hogy az elnök ne egyeztetett volna Guardiolával Csiga vagy más játékosok eladásáról vagy lehetséges érkezők személyéről....
Özil is nyilvánvalóan képben volt, mint Fabregas alternatíva és biztosan le lett egyeztetve Guardiolával, csak őt közben meggyőzték a fiatalok és visszatőáncolt...semmiképpen sem Rosell magánakciója volt, ilyen mélyen egy elnök sem szól bele a keret összetételébe...

Az meg hogy már Pep sem tudja mit akar....szerintem az első évét leszámítva eddig sem tudta, olyan mint egy nyeretlen kétéves (tulajdonképpen az is a szakmában és ez meg is látszik minden döntésén).
Csak még Laportáék a 6 kupa miatt hajbókolva kiszolgálták, addig Rosell szépen visszaemelte őt a realitás talajára, ami rendjén is van...

Nekem kezdetben nem volt szimpatikus Rosell, de meggyőzött hozzáértéséről, ponotsan azt csinálja amit várok tőle....és azt se felejtsük hogy a Laporta-Rijkaard éra első sikereiben is komoly szerepet játszott mint alelnök....

Az Ibra-ügy meg Guardiola sara, nem a vezetésé....kérte megkapta, ha már pedig itt van, akkor használja is...nem a klubvezetés akarja őt elpasszolni....
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2010.08.26. 15:14:43

Leülni az asztalhoz és tárgyalgatni egymással ...miért nem volt ilyen káosz a Laporta éra alatt?????De ez csak én véleményem és én [auto_cenzúra] nem vagyok megelégedve amit ez a vezetőség csinál jelenleg!!!!!!!!Ennyi..
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2010.08.26. 15:03:57

Barcaboy08 írta:Tehát ezek szerint Pep és a manegment nem tárgyalnak egymással....Sandro Rosell kitalálja kit kéne leigazolni,Pep meg kitalálja kit kéne eladni..... ez aztán a szép kis harmónia...ezzel sokra fogunk menni!!!Ezért irtam azt hogy...KÁÁÁÁOSZ URALKODIK,HATTALMAS BELSŐ KÁOSZ,amibe sajna nem látunk bele....de sok jóra ez nem fog vezetni.
Szerintem ennél egyszerűbb a szitu! Pepnek valami okból nem kell Ibra (ahogy történt az Eto'onál, Yayánál, Dinhonál, Deconál...) a vezetőség meg ezt látva megpróbálja eladni. Ha igaz lenne amit mondasz akkor Özil már rég itt lenne, Ibra távozása meg nem lógna a levegőben.

Egyébként akik egy nyár alatt fuera Roselleznek, azok mondják már meg mivel lettek volna elégedettek? Cesc esélytelen volt, Pep néhány héttel ezelőttig még csak a fiatalok szöveget nyomott, állandóan nyomta az Ibra maradni fog dumát, majd most hirtelen ki akarja tenni. Ebben mi a búbánatot kellett volna csinálnia Roselléknek?
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.08.26. 14:52:07

Charlie írta:Nyugodt légkör uralkodott a klub házatáján amíg meg nem választották, azóta kész káosz van. Nem tudom mi fog kisülni ebből.
C.
Én nem látom ilyen drasztikusan a dolgot, mert ne feledjük, amikor volt a Laporta féle bizalmi szavazás, már akkor is mondogatta, hogy gazdasági szempontból, nem járható az az út, amit akartak/csináltak egykoron. Egyébként, 6kupás Barca óta, óriásit ugrott a bérek kifizetés, ezelőtt 2-3éve egy Valdesnek ki adott volna 7millió körüli fizetést? De jelentősen nőt mindenkinek, Xavi, Ini, Messi, Henry, Etoo + Zlatan, Alves stb. És akkor még a prémiumok nincsenek is benne... Féken kell tartani a fizetéseket, neh ezután minden jött mentnek 5milliós fizut kelljen már biztosítani, ha már a régimotorosoknak ilyen magas...
Zlatan saga Pep hibája, tavaly kellett idén meg már nem beszélek vele, legyen akármilyen főtuskó? nem sok idő van hátra az átigazolási szezonból, nem kell túlzottan idegeskedni, szept. 1jén tisztázódik minden...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2010.08.26. 14:47:59

Tehát ezek szerint Pep és a manegment nem tárgyalnak egymással....Sandro Rosell kitalálja kit kéne leigazolni,Pep meg kitalálja kit kéne eladni..... ez aztán a szép kis harmónia...ezzel sokra fogunk menni!!!Ezért irtam azt hogy...KÁÁÁÁOSZ URALKODIK,HATTALMAS BELSŐ KÁOSZ,amibe sajna nem látunk bele....de sok jóra ez nem fog vezetni.
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Lezárt