Sandro Rosell

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.01.23. 11:24:51

FRISS! A La Vanguardia információi szerint Sandro Rosell a lemondáson gondolkodik. Ezzel a lépéssel kívánja elkerülni, hogy a Neymar-ügy miatt a klub negatív megítélés alá essen.

Sport.esen is megjelent a hír. Hát ez nagy forduló pont lenne. Új vezetőséggel, az edző személye is mindig kérdéses. Lehet csak pletyka, kíváncsian várom a fejleményeket.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.01.10. 16:10:56

Chino írta: A Quatar pedig szimpatikus-nem szimpatikus valószínűleg kellett. Nem véletlen, hogy minden csapat mezén van szponzor és nálunk is meg volt húzva a nadrágszíj az utóbbi időben. Nem tudom hányan tiltakoztak volna a szponzor ellen ha mondjuk amiatt nem tudjuk megvenni Neymart és most fehérben balettozna. Nem mindegy az az évi 30+ millió.
Pontosan! Nem értem azokat akiket zavar, hogy a semmiért plusz pénzt kap a csapat. Miért baj, hogy van 1 felirat a mezünkön? Engem pl jobban zavar az Unicef. Ne legyünk álszentek, más klub a feliratért pénzt kap, mi meg pénzt adunk, a futball üzlet, hagyjuk már ezt a "több, mint egy klub" zagyvaságot. Ha rajtam múlna teletűzdelném szponzorokkal a mezt, kosárba meg kézibe is annó milyen jól állt már a mezeken. (Sőt én a játékosok karjára is felvarratnék szponzoros tetkókat a több pénzért :D)
Az meg egyértelmű, hogy Messi nem érdemli meg idén az aranylabdát (pontosítok, mert leharapnátok a fejemet: megérdemelné, csak mivel voltak jobbak is 2013-ban nála, így nem).
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.01.10. 15:59:40

Focihoz nem ért, de üzlethez az igen...

Szerintem komolyan gondolta az alábbiakat... :? :evil:
KépKép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.01.10. 15:14:32

„Xavi, Iniesta, Messi és Busquets találta fel a tiki-takát”, ezt a hangzatos nyilatkozatott tette Sandro Rosell, a spanyol Barcelona labdarúgócsapatának elnöke, aki minden idők legjobb spanyol játékosát is megnevezte.
„Kétség sem férhet hozzá: Xavi minden idők legjobb spanyol futballistája. Egy legenda, aki mindent könnyedén csinál – mondta Sandro Rosell. – A tiki-takát Xavi, Iniesta, Messi és Busquets találta fel. Egy nap, amikor már ők nem lesznek, meglátjuk, mi történik nélkülük. Ők a feltalálók.”


úristen. =D>
valaki remélem megnyugtat, hogy direkt trollkodik.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.11.22. 22:19:34

messideco írta:[quote="shutterisland"
pont, hogy a neymar biznisz az egyik, ha nem a legjobb húzása, és pont a többi húzása miatt nem szimpatikus. (például a felesleges szájkarate, a cruyff ügy, stb.)
Guardiola, Abidal, Qatar, tovább is van (lesz)...[/quote]

Én sem kedvelem Rosell, leginkább a beszólásaival van gondom, amikkel támadási felületet ad a klub felé, meg hát a Cruyff-ügy. Ez a Pep, Abi, Quatar dolog pedig... Peppel nem lehet tudni mi volt. Rosell se lett volna hülye elengedni az addigi sikerek kovácsát, nem véletlenül hosszabbított Guardiola mindig csak egy évet és nem nyilatkozott mindig teljesen elkötelezetten.
Abidallal az EDZŐ nem számolt, felajánlottak neki egy pozíciót a klubnál, de ő még játszani akart, ezért váltott, tiszta sor. Szerette mindenki Abit, de nehogy már az edző ne alakíthassa a saját kedve szerint a csapatot, hanem jótékonyságból játszasson valakit, és ne azt akit ő szeretne. Az más kérdés, hogy sokak szerint lett volna még helye itt, de ez szerintem nem Sanyi sara.
A Quatar pedig szimpatikus-nem szimpatikus valószínűleg kellett. Nem véletlen, hogy minden csapat mezén van szponzor és nálunk is meg volt húzva a nadrágszíj az utóbbi időben. Nem tudom hányan tiltakoztak volna a szponzor ellen ha mondjuk amiatt nem tudjuk megvenni Neymart és most fehérben balettozna. Nem mindegy az az évi 30+ millió.

Rosell-nek inkább a megnyilvánulásaival van gond, mint ez a legutóbbi aranylabdás beszólás, de volt még jó pár. Egy elnök ne csináljon ilyet, az ő pozíciója nem engedi meg. Laportanak is volt egy-két ilyen és távolról sem volt tökéletes viszont ahogy emlékszem felesleges szájkaratékba nem ment bele, nem adott támadási felületet, mert ő elnökként elsősorban a klubot képviseli. És nem a Quatarral van a gond, hanem az emberi megnyilvánulásaival.
Forca Barca!!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.11.22. 19:06:56

shutterisland írta:
"Ha a szavazók nem figyelnek oda a politika, valamint a média által keltett nyomásra, akkor az idei Aranylabda nyertese is Messi lesz. Ha én is voksolhatnék, az első, a második és a harmadik helyre is Messi nevét írnám be. Utána következne Xavi és Iniesta, majd hatodiknak Busquets."
ez az ember most vagy direkt trollkodik, vagy ha az ilyen marhaságait a komolyan is gondolja, akkor a legnagyobb bohóc a világon. :roll:
C. Ronaldo amúgy is hogy kaphatna aranylabdát, mikor csak a világ 12. legjobb játékosa? [-X
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.11.22. 18:44:17

shutterisland írta:
Véleményem szerint Rosell jól végzi a munkáját (nálam csak a Neymar transzfer, ami nem)
pont, hogy a neymar biznisz az egyik, ha nem a legjobb húzása, és pont a többi húzása miatt nem szimpatikus. (például a felesleges szájkarate, a cruyff ügy, stb.)
Guardiola, Abidal, Qatar, tovább is van (lesz)...
"And my heart will leave you never."
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2013.11.22. 18:38:02

shutterisland írta:
"Ha a szavazók nem figyelnek oda a politika, valamint a média által keltett nyomásra, akkor az idei Aranylabda nyertese is Messi lesz. Ha én is voksolhatnék, az első, a második és a harmadik helyre is Messi nevét írnám be. Utána következne Xavi és Iniesta, majd hatodiknak Busquets."
ez az ember most vagy direkt trollkodik, vagy ha az ilyen marhaságait a komolyan is gondolja, akkor a legnagyobb bohóc a világon. :roll:
Pedig szerintem teljesen objektíven nyilatkozott. :roll:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.21. 07:32:45

"Ha a szavazók nem figyelnek oda a politika, valamint a média által keltett nyomásra, akkor az idei Aranylabda nyertese is Messi lesz. Ha én is voksolhatnék, az első, a második és a harmadik helyre is Messi nevét írnám be. Utána következne Xavi és Iniesta, majd hatodiknak Busquets."
ez az ember most vagy direkt trollkodik, vagy ha az ilyen marhaságait a komolyan is gondolja, akkor a legnagyobb bohóc a világon. :roll:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.09.29. 22:01:09

Véleményem szerint Rosell jól végzi a munkáját (nálam csak a Neymar transzfer, ami nem)
pont, hogy a neymar biznisz az egyik, ha nem a legjobb húzása, és pont a többi húzása miatt nem szimpatikus. (például a felesleges szájkarate, a cruyff ügy, stb.)
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.09.29. 20:24:11

A hírt a Sport is lehozta.. Szóval nem csak Marca pletyka. Mondjuk nem hiszem, hogy jelenleg el lehetne mozdítani a pozíciójukból Roselléket.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.09.29. 20:06:00

JOseppe írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/09/29 ... noke_ellen
Azért ez érdekes... :roll:
Talán nem véletlen, hogy egy RM vereség után a marca.com hirtelen ilyen belső információkhoz jut, illetve Nostradamus újságírói jutnak arra a feltételezésre, hogy ki mikor hogyan. :D Véleményem szerint Rosell jól végzi a munkáját (nálam csak a Neymar transzfer, ami nem), persze olyan soha nem lesz, hogy egy elnökkel mindenki meglegyen elégedve, de ezt a hírt inkább annak tudom be, hogy kicsit megkavarják az egyensúlyunkat, illetve terelni a figyelmet, hogy a RM pontokat hullajt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.09.29. 20:00:08

http://barcanoticias.blog.hu/2013/09/29 ... noke_ellen" target="_blank
Azért ez érdekes... :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.31. 19:58:39

Úgy néz ki megint magyarázkodhat aaz elnökünk. Azért Laporta idejében nem volt ennyi balhé a vezetés körül.

http://barcanoticias.blog.hu/2013/08/31 ... rba_hetfon" target="_blank
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.27. 22:08:53

lehet h sokan utálják rosellt, de azért hat évre csak hozott 405 millió eurót. kiváncsi lennék, hogy van e bárhol is ennél nagyobb szponzori szerződés

azért ez brutálisan sok pénz, gondolj csak. pontosan 25.300.000 rekesz sört lehetne venni belőle.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.08.27. 21:39:29

sjd írta: Az nem meglepő, hogy a barcanoticias hülyeségeket ír, de ha jól veszem le, arról van szó, hogy a jelenlegi mezszponzori szerződést bővítették ki egy általános szponzorira, a következő 3 szezonra. Tehát teljesen pluszbevétel ez a 100 millió, cserébe azért, hogy a székektől kezdve a vécéülőkéig mindenhova ráírhassák a nevüket a stadionban.

Barcaman1993: benne volt az eredeti szerződésben, hogy egyszer meg lehet változtatni a mezen lévő szöveget (asszem sport.es írta), szóval szerintem nem erről van szó
Csak most olvastam az itteni cikket erről a hírről, tehát akkor többé kevésbé +100 milláért 3évre reklámfelületet vettek maguknak a stadionban.
Így már van értelme a hírnek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.08.27. 20:59:47

Capon írta:Nem tudom hirtelen hova rakjam ezért ide teszem:
http://barcanoticias.blog.hu/2013/08/27" target="_blank ... ar_airways

Azt írja, hogy 2011-ben kötöttünk 6 éves megállapodást a Qatar Fundationel 305 millió értékben ami éves bontásban legyen 50 millió. Már ez sem stimmel szerintem, mert anno mikor megszületett a megállapodás én 30-35 millióra emlékszem éves szinten nem 50re. Na mindegy a lényeg, hogy ha én emlékeztem rosszul és 50 milliót kaptunk volna eddig évente akkor most kötöttünk egy rosszabb megállapodást ami évi 30 milliót jelent a csapatnak???
Hogy a izébe van ez?
Az nem meglepő, hogy a barcanoticias hülyeségeket ír, de ha jól veszem le, arról van szó, hogy a jelenlegi mezszponzori szerződést bővítették ki egy általános szponzorira, a következő 3 szezonra. Tehát teljesen pluszbevétel ez a 100 millió, cserébe azért, hogy a székektől kezdve a vécéülőkéig mindenhova ráírhassák a nevüket a stadionban.

Barcaman1993: benne volt az eredeti szerződésben, hogy egyszer meg lehet változtatni a mezen lévő szöveget (asszem sport.es írta), szóval szerintem nem erről van szó
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2013.08.27. 20:54:26

Capon írta:...
Azt írja, hogy 2011-ben kötöttünk 6 éves megállapodást a Qatar Fundationel 305 millió értékben ami éves bontásban legyen 50 millió. Már ez sem stimmel szerintem, mert anno mikor megszületett a megállapodás én 30-35 millióra emlékszem éves szinten nem 50re.
Jól emlékszel. 5 éves megállapodás 170 millió euró értékben, azaz éves szinten szűk 35 millió.
Gyakorlatilag mind az alapítványt, mind a légitársaságot a katari kormány finanszírozza.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.08.27. 20:29:55

Capon írta:Nem tudom hirtelen hova rakjam ezért ide teszem:
http://barcanoticias.blog.hu/2013/08/27" target="_blank ... ar_airways

Azt írja, hogy 2011-ben kötöttünk 6 éves megállapodást a Qatar Fundationel 305 millió értékben ami éves bontásban legyen 50 millió. Már ez sem stimmel szerintem, mert anno mikor megszületett a megállapodás én 30-35 millióra emlékszem éves szinten nem 50re. Na mindegy a lényeg, hogy ha én emlékeztem rosszul és 50 milliót kaptunk volna eddig évente akkor most kötöttünk egy rosszabb megállapodást ami évi 30 milliót jelent a csapatnak???
Hogy a izébe van ez?

Ha pedig jól emlékszem és eddig is 30-35 milliót kaptunk a mezszponzortól a Qatar Fundationtól és most a Qatar Airwaystól is ugyan ennyit kapunk, akkor nem történt semmi! változás és ez a cím, hogy "100 milliós megállapodás kötött az FC Barcelona és a Qatar Airways" semmi plusz bevételt nem jelent ugyan úgy a pénzünknél vagyunk ahogy eddig is csak 1 évvel rövidebb időre szól a mezszponzori szerződésünk.
Nekem se teljesen kerek ez a kép. nem igazán vagyok ebben a témában otthon, de mivel megváltoztatták a nevet a mezen, így előfordulhat, hogy új szerződést kellett kötni. Igaz, hogy az újraszerződők ugyanazok, de mivel név szerint más "csoporttal" állunk kapcsolatban, így újra kellett tárgyalni. A számtani dolgok így egyértelműen ugyanazok maradtak, mint az első szerződés alapján.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2013.08.27. 15:50:26

Lionel85 írta:És a Turkish Airlanes hova lett? Velük is volt szerződés és az ő légitársaságukkal utazott a csapat eddig.
"Turkish Airlines has decided not to continue its FC Barcelona traveling sponsorship after June 2013, when its contract with the Catalan team ends. "
Eszerint lejárt a szerződés,és nem újították meg a felek.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.08.27. 15:40:18

És a Turkish Airlanes hova lett? Velük is volt szerződés és az ő légitársaságukkal utazott a csapat eddig.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.08.27. 15:18:00

Nem tudom hirtelen hova rakjam ezért ide teszem:
http://barcanoticias.blog.hu/2013/08/27 ... ar_airways" target="_blank

Azt írja, hogy 2011-ben kötöttünk 6 éves megállapodást a Qatar Fundationel 305 millió értékben ami éves bontásban legyen 50 millió. Már ez sem stimmel szerintem, mert anno mikor megszületett a megállapodás én 30-35 millióra emlékszem éves szinten nem 50re. Na mindegy a lényeg, hogy ha én emlékeztem rosszul és 50 milliót kaptunk volna eddig évente akkor most kötöttünk egy rosszabb megállapodást ami évi 30 milliót jelent a csapatnak???
Hogy a izébe van ez?

Ha pedig jól emlékszem és eddig is 30-35 milliót kaptunk a mezszponzortól a Qatar Fundationtól és most a Qatar Airwaystól is ugyan ennyit kapunk, akkor nem történt semmi! változás és ez a cím, hogy "100 milliós megállapodás kötött az FC Barcelona és a Qatar Airways" semmi plusz bevételt nem jelent ugyan úgy a pénzünknél vagyunk ahogy eddig is csak 1 évvel rövidebb időre szól a mezszponzori szerződésünk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.07.18. 06:43:57

Szerintem nagyon sokan itt elfogultak vagyunk Peppel kapcsolatban, de miért is ne lennénk,hiszen a mai napig, a legjobb edzője volt a Barcának.
Most mégis azt gondolom, hogy Ő az aki, ezt az egészet kezdte. Nem tudhatjuk, hogy miért tette, de mint jelenlegi Bayern edző, nem értem miért foglalkozik a Barcával. Kétszer is elmondta, hogy hagyják Őt dolgozni, az új csapatával akar foglalkozni, mégis Ő nyilatkozik a Barca jelenlegi vezetéséről az új csapata olaszországi edzőtáborában.

Abban, hogy Tito reagált, nincs semmi, hiszen Pep a nyilatkozatában Őt sem felejtette el megemlíteni. Nagyon negatív dolgokat nem mondott, de szépeket sem. Tito is elmondta a véleményét 4-5 mondatban és lezárta az ügyet. Nem gondolom hogy kizárólag Rosell miatt tette.

Száz szónak is egy a vége, mindegy hogy mennyire szeretjük Guardiolát, Ő is csak ember, és Ő is tud butaságokat csinálni. Szerintem ez, az volt.
Nekem egyáltalán nem volt szimpatikus.
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.07.17. 21:29:35

Tito jellenleg Rosell elnök úr embere. És ennyi. Azt mondja, amit a szájába rágnak. Pepnek van tekintélye, ennek a két embernek nem tudom. Mindkettő kevés ide az elmúlt évekhez képest!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.17. 20:10:17

Valljuk meg őszintén, hogy eddig nem úgyalakul a klub image ahogy azt Sandróék tervezték.Ez a fajta elnöki és edzői cirkusz vagy perpatvar, meglehetősen árt annak a jelzőnek hogy ,,Més que un club". Én szerintem Pepet nem úgyismerte meg a világ mint egy sz...r keverő embert, Villanováék elmondták a saját verziójukat és ennyi, semmi sem biztos ebben a történetben. Abban sztem nincs vita, hogy egy elnöknek ezt kezelni kellene és nem hagyni elfajulni a dolgokat, nem szabad lett volna hagyni neki hogy Villanova is belefolyjon ebbe az egészbe.Ő maga is elismerte, hogy Pep javasolta neki hogy fogadja el az edzőit posztot, majd azután közli hogy azután két hónapig nem is találkoztak.Persze feltüntetve Guardiolát mint egy semmiházi alakot, mert az most véleményt mert formálni a jelenlegi elnökségről.Nem mondja az ember hogy esetleg nincs igaza Titónak, de ennek már régen nem itt van a helye. A barátságukat és az azt körülvevő dolgokat, nem a médiában kellene elmondani hanem egymást közt letisztázva, mert sztem felelős szakvezető részéről ez lenne a normális. :roll:
Az már más kérdés, hogy lehet hogy Pepnek sem szabadot volna bírálni Rosselt.De valószinű lehet az is, hogy úgy érezhette látva a csapat jelenlegi arculatát, hogy ezzel a menedzsmentel ami most van, akkor elmondja szépen a véleményét mint egyfajta bírálatként szánva. :roll: Lehet hogy nem kellett volna. :roll: Ettől függetlenül Titónak kikellett volna maradni ebből sztem. :wink:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Lezárt