Javier Mascherano

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.01.21. 16:32:33

A barcelonai bíróság adócsalás miatt egy év szabadságvesztésre és 815 ezer euró pénzbüntetésre ítélte Javier Mascheranót, a Barcelona futballistáját.

Spanyol hírforrások szerint az argentin válogatott játékos úgy tudja elkerülni a most kihirdetett egyéves szabadságvesztést, ha az ítéletben megállapított nyolcszázezer eurónál nagyobb mértékű pénzbüntetést fizet be.

A sport.es arról számolt be, hogy David Aiento, a Barca klasszisának ügyvédje kérte az egyéves szabadságvesztés automatikus felfüggesztését. Ha a bíró helyt ad a kérésnek, az további 21 ezer eurójába kerülhet Mascheranónak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.01.18. 10:59:47

raffa írta:Csak én látom megint úgy hogy ami kevés feladata volt azt megint nem nagyon sikerült megoldania?! Szerintem mostanában elég gyenge formában játszik (főleg önmagához képest). Egy kis padozás lehet ráférne...
nem, én is így látom. épp ezért írtam tegnap meccs előtt, hogy ideje lenne elkezdeni egy kicsit komolyabban nyomatni a belgát.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2016.01.18. 09:03:43

Csak én látom megint úgy hogy ami kevés feladata volt azt megint nem nagyon sikerült megoldania?! Szerintem mostanában elég gyenge formában játszik (főleg önmagához képest). Egy kis padozás lehet ráférne...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.01.07. 14:50:18

nzxtpo írta:
Dr.Dre írta: Mintha csak ő lenne a hibás...Persze,divat lett szidni.
Kezdjük azzal, hogy nem kellett volna Alvesnek félpályán eladni a labdát. Aztán a helyzet szépen ki lett játszva, ezt nem lehetett már levédekezni.
Itt én sem érzem őt hibásnak, próbált úgy helyezkedni, hogy ha megverik Piquet, akkor még odaérjen, így egy kicsit távolabb helyezkedett, majd egy jó first touch-al elküldték, max azt lehet felróni, hogy a legvégén így megetették. Viszont a gól nálam egyértelműen Alvesé.
Akirre leginkább rá lehet verni a gólt, az egyértelműen Alves, de Masch is valamennyire benne van. Túlzottan arra számított, hogy jobb lábbal fogja átvenni a támadó, ez pedig hiba. Kicsit rosszul helyezkedett ennyi, de alapvetően Alvesé a gól.
Forca Barca!!!!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.07. 14:31:30

Dr.Dre írta:
raffa írta:Megint nem tudta a gólnál milyen dimenzióba mozogjon....... :roll:
Mintha csak ő lenne a hibás...Persze,divat lett szidni.
Kezdjük azzal, hogy nem kellett volna Alvesnek félpályán eladni a labdát. Aztán a helyzet szépen ki lett játszva, ezt nem lehetett már levédekezni.
Itt én sem érzem őt hibásnak, próbált úgy helyezkedni, hogy ha megverik Piquet, akkor még odaérjen, így egy kicsit távolabb helyezkedett, majd egy jó first touch-al elküldték, max azt lehet felróni, hogy a legvégén így megetették. Viszont a gól nálam egyértelműen Alvesé.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2016.01.07. 13:40:50

raffa írta:Megint nem tudta a gólnál milyen dimenzióba mozogjon....... :roll:
Mintha csak ő lenne a hibás...Persze,divat lett szidni.
Kezdjük azzal, hogy nem kellett volna Alvesnek félpályán eladni a labdát. Aztán a helyzet szépen ki lett játszva, ezt nem lehetett már levédekezni.
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.01.07. 13:30:50

raffa írta:Megint nem tudta a gólnál milyen dimenzióba mozogjon....... :roll:
Ezen én is gondolkoztam, de annyira elcsípték az ütemet a passznál, bemozgásnál, átvételnél (szerintem mondjuk mák volt, de nagyon összejött), h nem tudom/akarom hibáztatni.
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2016.01.07. 13:23:08

Megint nem tudta a gólnál milyen dimenzióba mozogjon....... :roll:
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.01.03. 12:10:11

messideco írta:Mascherano has equalled Reiziger as players who played most Barcelona games (254) without scoring any goal

Komolyan egy tizenegyest odaadnék neki, lőjjön már egyet a kisfőnök is :D
2012-ben Messi egyszer már felajánlotta , de akkor visszautasította. Gondolom ez ma se lenne másképp.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2016.01.03. 12:01:58

Csak én gondolom úgy, hogy lassan itt az ideje hogy kikerüljön a kezdőcsapatból? Rengeteg rossz megoldás, rossz passz, helyezkedési hibák.... Ideje hogy jöjjön Vermaelen vagy Bartra...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.12.31. 10:10:51

Öngólja viszont már annál több van, 5 talán, ha jól emlékszem. :) Remélem ő is úgy tartogatja az első gólját, mint Belletti annak idején. 8)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.12.31. 09:46:05

messideco írta:Mascherano has equalled Reiziger as players who played most Barcelona games (254) without scoring any goal

Komolyan egy tizenegyest odaadnék neki, lőjjön már egyet a kisfőnök is :D
vagy 8 évig kézilabdáztam, kapus voltam, sosem lőttem gólt. utolsó meccsen az utolsó percben kaptunk egy 7est, a csapattársak nekem adták, kihagytam :( akkora volt a nyomás h nem bírtam elviselni :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.12.31. 01:45:55

Mascherano has equalled Reiziger as players who played most Barcelona games (254) without scoring any goal

Komolyan egy tizenegyest odaadnék neki, lőjjön már egyet a kisfőnök is :D
"And my heart will leave you never."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.12.11. 19:17:45

noname írta:Most komolyan. Nem érdekel h Mascherano állítólag adót csalt(megjegyzem h az ilyen felfüggesztettbe sokszor azért is mennek bele az emberek, mert különben évekig elhúzódhat, így pedig az ügyész is felmutathat vmit, meg az ügyvéd is megmentette a tényleges börtöntől az emberét). Mascherano a pályán a csapat egyik legfontosabb játékosa. Mindig maximumot nyújt, ellenben pl Piquevel, aki a rangadókon a világ legjobb védője, miközben a kevésbé fontos meccseken hajlamos bealudni. Mascherano a sportolói profizmus követendő példája. Puyol mentalitásának csak benne látni a halvány szikráját. Nagyon is szükség van egy emberre, aki kordában tartja a társait, de ha kell, az ellenfelet sem kíméli. Jönnek páran azzal h nem védő. Már hány éve is játszik védőt? Kb. 5. Ebből az 5 évéből védőként volt nagyjából 1 rossz éve, azon kívül többször lógott ki felfele a védelemből, mint lefele. Nyugodt lehet mindenki, hogy amikor már nem lesz kezdő(ami lehet nyártól, lehet jövő nyártól következik be), akkor is a cserepadról beszállva mindig megbízható teljesítményt nyújt majd.
A csapatunk legjobb védőpárosa a Pique-Mascherano. Ők jól kiegészítik egymást. Amíg Mascherano nem mutatja az öregedésnek komolyabb jeleit(eddig semmi jelét nem mutatta), addig felesleges igazolásról gondolkodni.
Egy játékos karrierjét végülis az kerekíti ki, hogy hol és hogyan fejezi be aktív pályafutását. Fogalmam sincs, hogy mivel akar foglalkozni visszavonulása után és melyik országban akar élni.
Ezektől függ, hogy hol érdemes abbahagynia.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.12.11. 18:06:57

[quote="noname"][/quote]

+1 vagy hogy szokták ezt :D
Mondjuk én alapból Mascherano fan vagyok már régóta, mégpedig azért amit te is leírtál, hogy olyan mentalitással játszik amilyennel minden védőnek kéne. Lehet picike emiatt beadásoknál, szögleteknél hátrányban van + volt nem 1 gól amit kb az ő hibája miatt kaptunk, de ez elmondható az összes védőnkről sajnos, de ez benne van a pakliban.
Én egyébként érdekes, de úgy érzem, hogy nem hogy nem kell új védőt venni 30-40 millióért, hanem majdhogynem túl sok is van belőlük :D Szerencsére Mascherano tud középpályást, Mathieu pedig balbekket játszani, így a rotációval nincs gond.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.11. 17:14:22

Most komolyan. Nem érdekel h Mascherano állítólag adót csalt(megjegyzem h az ilyen felfüggesztettbe sokszor azért is mennek bele az emberek, mert különben évekig elhúzódhat, így pedig az ügyész is felmutathat vmit, meg az ügyvéd is megmentette a tényleges börtöntől az emberét). Mascherano a pályán a csapat egyik legfontosabb játékosa. Mindig maximumot nyújt, ellenben pl Piquevel, aki a rangadókon a világ legjobb védője, miközben a kevésbé fontos meccseken hajlamos bealudni. Mascherano a sportolói profizmus követendő példája. Puyol mentalitásának csak benne látni a halvány szikráját. Nagyon is szükség van egy emberre, aki kordában tartja a társait, de ha kell, az ellenfelet sem kíméli. Jönnek páran azzal h nem védő. Már hány éve is játszik védőt? Kb. 5. Ebből az 5 évéből védőként volt nagyjából 1 rossz éve, azon kívül többször lógott ki felfele a védelemből, mint lefele. Nyugodt lehet mindenki, hogy amikor már nem lesz kezdő(ami lehet nyártól, lehet jövő nyártól következik be), akkor is a cserepadról beszállva mindig megbízható teljesítményt nyújt majd.
A csapatunk legjobb védőpárosa a Pique-Mascherano. Ők jól kiegészítik egymást. Amíg Mascherano nem mutatja az öregedésnek komolyabb jeleit(eddig semmi jelét nem mutatta), addig felesleges igazolásról gondolkodni.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.12.11. 16:18:36

Semmilyen nagy átalakulás nem lesz. Max. egy-két igazolás, a gyengébbbek elküldik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.12.11. 16:05:31

Nero. írta:
Samper írta:Mászker Anyó tavasszal nélkülözhetetlen - akár még kulcsember is lehet. Nyáron azonban érdemes lenne leülni és végiggondolni a hátralévő aktív éveket mind a csapat, mind az ő szempontjából.
Szóval azt gondolod, hogy tavasszal még simán alapember lesz, de őszre már annyira visszaesik hogy el kell adni?
Nem. Tavasszal lehet kulcsmérkőzések kulcsembere, de ha nyáron nagy átalakuláson megy át a csapat, mindenkinek jobb, ha még egy-két évig máshol lesz meghatározó ember.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.12.11. 15:50:10

Samper írta:Mászker Anyó tavasszal nélkülözhetetlen - akár még kulcsember is lehet. Nyáron azonban érdemes lenne leülni és végiggondolni a hátralévő aktív éveket mind a csapat, mind az ő szempontjából.
Szóval azt gondolod, hogy tavasszal még simán alapember lesz, de őszre már annyira visszaesik hogy el kell adni?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.12.11. 13:10:21

Mászker Anyó tavasszal nélkülözhetetlen - akár még kulcsember is lehet. Nyáron azonban érdemes lenne leülni és végiggondolni a hátralévő aktív éveket mind a csapat, mind az ő szempontjából.
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.12.08. 19:58:19

Barcaforever írta:
raffa írta:Én egy kicsit jegelném ,mert látszik a sitt megzavarta.....
Milyen sitt? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =D> =D> Mielőtt leírsz vmit, kicsit nézz utána mi mit jelent. A felfüggesztett börtön nem azt jelenti, h ülnie kell ténylegesen. =D> :twisted: :shock: :lol:
[-X tudom mit jelent a sitt.... De ha nem focista lenne akkor ülne, így csak felfüggesztett lett belőle (és ha valamit elkövetne akkor ténylegesen le kéne ülnie...) A lényeg nem ezen volt, mert belekötni lehetne mindenbe, hanem az, hogy ez az egész herce hurca megzavarta, és így nem tud azon a szinten játszani amin ő tud, és lehet jobban járna ő is ha kicsit pihenne...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.07. 16:19:50

Dr.Dre írta:De akkor Messit és Neymart is lecsuknád Mascheranoval együtt, ugye? Ők is adót csaltak ám... Vagy ők nem számítanak?
Ők tagadják, így nem számít.. :D
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2015.12.07. 13:13:21

barca0000 írta:
Normandia írta:Azért nem embert ölt.
Persze nem embert ölt, de attól még egy idióta! Azért rendre csuknak le embereket adócsalásért, és ezt nyilván Masc is tudta, de ö inkább kockára tett mindent pár euróért. Szerintem aki nem értékeli azt amije van és törvényt szeg mint Mascherano, azt legalább tanító jelleggel zárják be egy picit, vagy legalább szedessenek vele szemetet vagy valami, de ez a felfüggesztett ez egy vicc !
De akkor Messit és Neymart is lecsuknád Mascheranoval együtt, ugye? Ők is adót csaltak ám... Vagy ők nem számítanak?
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.12.07. 11:58:01


raffa írta:Én egy kicsit jegelném ,mert látszik a sitt megzavarta.....
Ezek a Sith-ek mar csak ilyenek, az erő sötét oldalát választotta adobevallaskor.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2015.12.07. 11:36:53

raffa írta:Én egy kicsit jegelném ,mert látszik a sitt megzavarta.....
Milyen sitt? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: =D> =D> Mielőtt leírsz vmit, kicsit nézz utána mi mit jelent. A felfüggesztett börtön nem azt jelenti, h ülnie kell ténylegesen. =D> :twisted: :shock: :lol:
Kép
Lezárt