Bajnoki Mérkőzések 10-11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz az új idénytől?

Könnyed címvédés
67
13%
Kiélezett versenyfutás, tavalyi eredménnyel
362
72%
Real Madrid bajnoki címet
40
8%
Európa Liga szereplés
4
1%
Biztos bennmaradás
29
6%
 
Szavazatok száma: 502
Steve-o
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010.04.07. 20:55:05

2010.10.30. 21:01:44

HELÓ!

Van valakinek olyan linkje amin a Milan-Juve meccs magyar kommentárral

van???

Ha van akkor DIGI SPORT kellene :D
Avatar
BoBeSz
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.12.02. 22:38:06
Tartózkodási hely: Szeged

2010.10.30. 20:55:38

ma nyerni kell, gólokkal! az utolsó negyed-órára már le kell zárni a mérközést.
Villa-nak gólt kell lőni,végre. sztem ha 1x beindul, rengeteg meccset fog eldönteni a góljaival... Ma Pep' mester "nem lessz humoránál" és a legerösseb kezdöt küldi a vonalak közé. kiváncsi lennék mit tud 1 rangadón az a Barca 1 esetleges 2 gólos hátrányból.
FORCA BARCA!!!
Forca Barca
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.10.30. 20:25:49

Serényen
Elszántan
Vitalitással
Intenzíven
Lépjük
Laposra
Agresszív

Focinkkal
Cimbijeim!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.10.30. 18:15:22

Barcaman14 írta:A holnapi meccsről: Valahogy úgy érzem hogy ezen a meccsen végre kijavításra kerülnek az eddigi hibák és egy közel hibátlan produkciót nyújtunk majd. Ez persze csak megérzés! :) Aztán remélem nem tévedek.

Valdés-Alves-Pique-Puyol-Abidal-Busquets-Xavi-Iniesta-Messi-Villa-Pedro

Ezt a kezdőt várom. Xavi ha minden igaz már játszik holnap és jó lenne ha ezúttal az alap középpályánkkal állnánk ki. Elől pedig szerintem tuti ez várható. Tippem: 3 vagy 4-1 a javunkra. És ez a meccs hozza majd meg az áttörést Villának! Lehet kicsit optimista vagyok...

Visca el Barca :!:
Ugyanígy érzek a meccsle kapcsolatban, nálunk minden a legnagyobb rendben, Sevillában meg fontos láncszemek hiányoznak.

Ráadásul azért is jó hogy sérült Palop, mert így majd november végén Casillas lehet Messi kedvenc áldozata :P
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.10.29. 23:33:48

Nagyon örülnék, ha kivételesen a gála11 futna ki a pályára holnap. Kíváncsi vagyok mit tud az alapcsapat, ha együtt játszik.

(lehet h tévedek,de ha jól emlékszem a Pana elleni gyalázás alkalmával játszott a vv-dani,puyi,piqué,abidal-segi,xavi,ini-pedro-villa-messi csapat).

Jó kis erődemonstráció lenne egy többgólos győzelem egy élcsapat ellen, megmutatnánk, hogy nem csak a margitról szól a világ, szereznének egy kis önbizalmat a srácok, ráadásul minden játékosunk pihent és friss.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.10.29. 21:35:36

Barcaman14 írta:
Lionel85 írta:Ellenben Barcaman14-gyel, én Messi meccsét várom. :wink:
Természetesen emiatt sem bánkódnék! :D De Villanak nagyon kéne már egy önbizalom növelő produkció.
Szerintem meglehetne egyezni 2Messivel és 1 Villa góllal ....csak jól járhatnánk azzal ....ha Messi folytatja a góléhességét, és meccsenkét rúg 2 gólt ..akkor talan lehetne pályázni a 53 gólra is :)
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.29. 20:36:23

Lionel85 írta:Ellenben Barcaman14-gyel, én Messi meccsét várom. :wink:
Természetesen emiatt sem bánkódnék! :D De Villanak nagyon kéne már egy önbizalom növelő produkció.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.29. 19:52:35

Nem lennék meglepve, ha Maxwell lenne a baloldali támadó. A Ceuta ellen jól lépett fel a támadásokkal, igaz, akkor ő volt a bekk, most Abi ott lenne mögötte.

Villától minden meccsen várom az áttörést, talán most összejön neki a góllövés. A mezőnyben viszont eddig is jól mozgott. Ellenben Barcaman14-gyel, én Messi meccsét várom. :wink:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.29. 19:10:07

A holnapi meccsről: Valahogy úgy érzem hogy ezen a meccsen végre kijavításra kerülnek az eddigi hibák és egy közel hibátlan produkciót nyújtunk majd. Ez persze csak megérzés! :) Aztán remélem nem tévedek.

Valdés-Alves-Pique-Puyol-Abidal-Busquets-Xavi-Iniesta-Messi-Villa-Pedro

Ezt a kezdőt várom. Xavi ha minden igaz már játszik holnap és jó lenne ha ezúttal az alap középpályánkkal állnánk ki. Elől pedig szerintem tuti ez várható. Tippem: 3 vagy 4-1 a javunkra. És ez a meccs hozza majd meg az áttörést Villának! Lehet kicsit optimista vagyok...

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2010.10.29. 13:21:01

bagaria írta:Helló!!
A madrid elleni meccshez:nem hiszem,hogy gond lenne a hétfői játék sem a csapatnak sem a szurkolóknak!!!A telt ház garantált így is hiszen már hetek óta nem lehet jegyet kapni!!!Ez jó sőt nagyon jó remegjen csak a szipkájuk!!!!Nyernünk kell és kész azaz nyerünk és kész akár hétvége akár hét eleje!!!!!
Csak annyit az egész kérdésről, 1000%, hogy vasárnap játsszák, hiszen a tv-közvetítők ezt akarják! És ha a tv-sek így óhajtják az úgy is lesz.
Ugyanis a meccsek időpontjaiban a legnagyobb befolyása tv-knek van... A rendőrség is meg fogja tudni oldani a biztonsági részét...
Sztem lezárhatjuk a kérdést.
bagaria
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:08:30

2010.10.29. 11:10:20

Helló!!
A madrid elleni meccshez:nem hiszem,hogy gond lenne a hétfői játék sem a csapatnak sem a szurkolóknak!!!A telt ház garantált így is hiszen már hetek óta nem lehet jegyet kapni!!!Ez jó sőt nagyon jó remegjen csak a szipkájuk!!!!Nyernünk kell és kész azaz nyerünk és kész akár hétvége akár hét eleje!!!!!
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2010.10.28. 17:13:31

Lionel85 írta:
Mihu írta:Mondd már meg nekem hogy egy Barca szurkolónak hogy lehet kedvence Palop, amikor ellenünk egyfolytában szimulál meg kirívóan sportszerűtlenül viselkedik? :roll: Én valahogy nem tudok azon nevetni, mikor full nyújtott lábbal csúszik a labdáért, mikor az egyik támadónk meg épp a labdáért sprintel. Vagy mikor döntetlen, vagy vezetnek, akkor két keresztbe álló fűszál miatt is képes behívatni az orvosi stábot, és ápoltatni magát 5 percig.
Szerintem nem azért kedvelheti Palopot, amiket te leírtál, hanem azért, mert amióta eljött Valenciából, a Sevillában alapember lett, nagyon jól véd és sok pontot hozott már a Sevilla konyhájára évek óta.

Az, hogy nem lesz a Camp Nouban, előny, de nem szabad rögtön +1 gól fórral indítani a Barçát, mert a helyettese is esetenként kivédheti Messiék szemét.
Helyettes: Javi Varas
2010/11 0 mérkőzés
2009/10 5 mérkőzés
2008/09 5 mérkőzés
900 játszott perc 2 év alatt... nem baj az!
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.27. 22:53:42

Igen, könnyen lehet, hogy hétköznapra teszik a meccset, így viszont ennyivel is kevesebb ember lehet ott a stadionban, kisebb bevétellel számolva a Barcelonánál. Azonban a BL-kötelezettségek miatt kell a pihenő, így tervbe van véve a hétfői El Clásico és akkor Krojf is nyugodtan mehet Szávay fellépésére és ElBartimaeus is lerészegedhet. :P
Kép
Kép
Kép
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2010.10.27. 22:49:08

Mintha az elmundon olyat olvastam volna,h lehet,h 29-én lesz,hétfőn. Bár nem tudom,h ez mennyire lehetséges kategória eddig,de szerintem a sporttv ennyire előre nem tudja biztosra,az inkább egy lehetséges időpont nekik is.Vagy tévednék? Mondjuk ez a hétfői dolog is meglepő és érdekes felvetés,de ahogy olvastam nem teljesen kizárható,mert nekünk előtte szerdán lesz mecsünk a BL-ben így jobban feküdne nekünk a vasárnap,de az meg azt hiszem valami katalán választásokra esik,így a rendőrségnek bajos lenne a kettő együtt.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.10.27. 22:37:02

LM10 írta:
Krojf írta:A www.sport1tv.hu szerint november 27.-én lesz az őszi 'clásico.
Tényleg igaz?
Mert akkor kardba dőlök...
K.
Az szombati nap. Miért baj ez neked? :D
Aznap lesz a fanclubunk, a Szávay Ági Fan Club éves találkozója és kissé kényelmetlenül érzem most magamat, mert a szívem két csücske hadakozik egymással.
Alig várom a találkozót és ki szeretném élvezni minden percét, a MECCS pedig alapvető fontosságú és eddig állandóan élőben tekintettem meg.
Olyan szívfacsaró érzésem van megint, hogy senkinek nem kívánom...
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.27. 22:28:58

Krojf írta:A www.sport1tv.hu szerint november 27.-én lesz az őszi 'clásico.
Tényleg igaz?
Mert akkor kardba dőlök...
K.
Nehogy!!!!!!!

Szalagavató after lesz! Nem tehetik ezt velem! Az idény egyik legfontosabb meccse a kettőből a bajnokságot tekintve és meg akarnak fosztani az élőben való megtekintésétől. :evil: :x
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.10.27. 21:06:34

Krojf írta:A www.sport1tv.hu szerint november 27.-én lesz az őszi 'clásico.
Tényleg igaz?
Mert akkor kardba dőlök...
K.
Az szombati nap. Miért baj ez neked? :D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.27. 20:53:34

girhiny írta:Sziasztok

Több témában több hozzászólást is elolvastam. Igazán ami feleltette az érdeklődésemet, az annak a latolgatása, hogy idén miért megy másképpen, mint tavaly vagy éppen azelőtt. Véleményem szerint túlságosan kiismerték a taktikát és amennyiben Xavit illetve Iniestat kiveszik a játékból, megbénul a csapat, nélkülük mindegy hogy Messi és Villa vagy valaki más van elöl.Hiányzik még számomra a lendület, Bojannak nem megy, igazán nincs alternatív megoldás elől. Új igazolásra, talán nincs szükség csak egy kis szin kellene a játékunkba. Most hétvégén egyébként a helyszinen nézem meg a meccset, kíváncsi vagyok utána, hogyan fogom látni ezt a kérdést.
Szia!

Ebben lehet valami, mert már a Zaragoza ellen állítólag Pep más rendszert agyalt ki. Személy szerint ugyan én nem észleltem, de ha az újságok ezt írják, hiszek nekik. :D Nem olyan téma, amit csak úgy ki lehet találni, mert nincs bulvárértéke. :P

Vissza a csapatra, azzal, hogy új variációkat gyakoroltat be Guardiola, azt mutatja, hogy igenis próbál frissíteni a gárdán, mert ő is látja, hogy eléggé döcögősen megy a játék, míg azért a nagy riválisnál szórják a gólokat egy olyan edzővel, aki a defenzívitást hírdeti, akármelyik csapatot is edzi (Chelsea, Inter, Real). Míg mi az elmúlt években a kreatív, látványos támadójátékkal vertük végig szinte az egész világot, addig most közel sem ez a helyzet és ez sajnos a vékony keret számlájára lehet írni.

Ezt az ügyet sokáig lehetne taglalni, elég legyen befejezésül annyi, hogy változások kellenek, talán Pep is meglépi végre és visszatalálunk a régi sikerek útjára!

Neked pedig jó meccsnézést Katalóniából! :wink:
Kép
Kép
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.10.27. 20:47:22

A www.sport1tv.hu szerint november 27.-én lesz az őszi 'clásico.
Tényleg igaz?
Mert akkor kardba dőlök...
K.
Blaugrana palocista maximalista!
girhiny
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.03.24. 12:57:37
Tartózkodási hely: Esztergom-Budapest

2010.10.27. 20:42:13

Sziasztok

Több témában több hozzászólást is elolvastam. Igazán ami feleltette az érdeklődésemet, az annak a latolgatása, hogy idén miért megy másképpen, mint tavaly vagy éppen azelőtt. Véleményem szerint túlságosan kiismerték a taktikát és amennyiben Xavit illetve Iniestat kiveszik a játékból, megbénul a csapat, nélkülük mindegy hogy Messi és Villa vagy valaki más van elöl.Hiányzik még számomra a lendület, Bojannak nem megy, igazán nincs alternatív megoldás elől. Új igazolásra, talán nincs szükség csak egy kis szin kellene a játékunkba. Most hétvégén egyébként a helyszinen nézem meg a meccset, kíváncsi vagyok utána, hogyan fogom látni ezt a kérdést.
Kornél
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.10.27. 20:41:51

Mihu írta:Mondd már meg nekem hogy egy Barca szurkolónak hogy lehet kedvence Palop, amikor ellenünk egyfolytában szimulál meg kirívóan sportszerűtlenül viselkedik? :roll: Én valahogy nem tudok azon nevetni, mikor full nyújtott lábbal csúszik a labdáért, mikor az egyik támadónk meg épp a labdáért sprintel. Vagy mikor döntetlen, vagy vezetnek, akkor két keresztbe álló fűszál miatt is képes behívatni az orvosi stábot, és ápoltatni magát 5 percig.
Ez mind igaz és ezek a negatív tulajdonságai. Azért a kedvencem mert remek hálóőr. Mindig lenyűgöznek a védései. De ez nem ide tartozik :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.27. 20:29:44

Mihu írta:Mondd már meg nekem hogy egy Barca szurkolónak hogy lehet kedvence Palop, amikor ellenünk egyfolytában szimulál meg kirívóan sportszerűtlenül viselkedik? :roll: Én valahogy nem tudok azon nevetni, mikor full nyújtott lábbal csúszik a labdáért, mikor az egyik támadónk meg épp a labdáért sprintel. Vagy mikor döntetlen, vagy vezetnek, akkor két keresztbe álló fűszál miatt is képes behívatni az orvosi stábot, és ápoltatni magát 5 percig.
Szerintem nem azért kedvelheti Palopot, amiket te leírtál, hanem azért, mert amióta eljött Valenciából, a Sevillában alapember lett, nagyon jól véd és sok pontot hozott már a Sevilla konyhájára évek óta.

Az, hogy nem lesz a Camp Nouban, előny, de nem szabad rögtön +1 gól fórral indítani a Barçát, mert a helyettese is esetenként kivédheti Messiék szemét.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.10.27. 20:08:52

MessiFan írta: Halál listán nem viszont a spanyol bajnokság kapuslistáján igen! Casillas és Valdés után ő a legjobb egész Spanyolországban. (Szerintem Valdesnél is jobb de mind1)
Az, hogy nem játszik szvsz már előny. Nem örülök hogy lesérült mert megmondom őszintén Canizares (aki visszavonult) után ő a kedvencem.
Szerintem a Sevilla ellen 4-4-2-t kéne játszani úgy hogy Pedro van jobbszélen és egy Villa-Messi páros lenne középen.
Mondd már meg nekem hogy egy Barca szurkolónak hogy lehet kedvence Palop, amikor ellenünk egyfolytában szimulál meg kirívóan sportszerűtlenül viselkedik? :roll: Én valahogy nem tudok azon nevetni, mikor full nyújtott lábbal csúszik a labdáért, mikor az egyik támadónk meg épp a labdáért sprintel. Vagy mikor döntetlen, vagy vezetnek, akkor két keresztbe álló fűszál miatt is képes behívatni az orvosi stábot, és ápoltatni magát 5 percig.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.27. 19:33:08

Palop nem játszik,ez minimum plusz 5 perc játékidőt jelent :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.10.27. 19:28:33

Mihu írta:
bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/se ... en-2050401

Palop nem játszhat!
Hála az Istennek :lol: :lol: :lol: Azt hiszem hogy minden Barca szurkoló halállistáján a top3-ban van :lol: :lol:
Halál listán nem viszont a spanyol bajnokság kapuslistáján igen! Casillas és Valdés után ő a legjobb egész Spanyolországban. (Szerintem Valdesnél is jobb de mind1)
Az, hogy nem játszik szvsz már előny. Nem örülök hogy lesérült mert megmondom őszintén Canizares (aki visszavonult) után ő a kedvencem.
Szerintem a Sevilla ellen 4-4-2-t kéne játszani úgy hogy Pedro van jobbszélen és egy Villa-Messi páros lenne középen.
Lezárt