Thiago Alcántara

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.14. 20:42:59

nekem viszont rohadtul fog hiányozni. :cry:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.07.14. 20:39:09

Sanama írta: Hát nekem nem fog hiányozni. Ha nem bírt megülni a fenekén, akkor vissza se jöjjön, és ez nem Pique-Cesc félte szitu volt.

Egyszerűen csak az indokát nem értem, annyira sunyi az egész... Többet akar játszani, na majd pont a Münchenben? Be akarja verekedni magát a VB csapatba, hát attól nem fogja kiszorítani Iniesta-Xavi-Cesc-Silva-Mata-Navas 6ost, hogy a Bayernben játszik 10meccsel többet.
Így gondolom én is.A klub nem akarta elengedni, ő akart elmenni, elmegy, ennyi.
Ez az opció meg nem tudom, hogy került bele, lehet anno a fater, vagy Thiago csak így volt hajlandó aláírni felnőtt szerződést, vagy nem tudom, sose tudjuk meg, de nem elképzelhetetlen számomra.
Az meg hogy egy játékos diktáljon, hogy mennyit akar játszani nonszensz.Sajnálom a srácot mint játékost, de az eladását nem.Itt a klub érdekei számítanak nem az hogy xy épp mit akar.
Sok sikert neki Németországban.25 millió meg nem is rossz érte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.07.14. 20:43:06-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.14. 20:37:52

Cooltiszo írta:Nagyon sajnálom ezt az egészet. Úgy érzem 2 éves időtávon belül komolyan megérezhetjük ennek az üzletnek a hátrányait. Jelenleg a jelent helyeztük a jövő felé (nem csak Thiago tette így), érdekes belegondolni hogy a Madrid most vette meg a középpályája magját a következő 6-8 évre, addig a mi jövőnk távozik jóval olcsóbban...

Nem látom Sergi Robertoban a jövő középpályását sajnos, és jelenleg másban sem a csapatból, és komoly kétségeim vannak Xavit illetően is, már jövőre is. Imádom, de egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy idén feljebb tud lépni a tavalyi rém gyenge formáján, alternatívája így pedig nincs. Cesc sose lesz Xavi poszt, ő feljebb képes jól játszani, Init pedig butaság megbéklyózni így. Kíváncsian várom a jövőt, csak remélni tudom hogy legalább egy visszavásárlási opciót valahogy belelőttünk a szerződésbe....
egy az egyben leírtad a gondolataimat, szóval csak beidézem. elég szomorú vagyok, de az az ő döntése volt elsősorban, nem a klubé, mint ahogy tourénál is. csak sok szerencsét lehet kívánni neki és remélni, hogy nem érezzük meg annyira a hiányát. akár már a most következő évben.

(nagyon, de tényleg nagyon kíváncsi vagyok mostmár pep mire készül)

sanama, kétlem, hogy a bizos befutónak hitt mu helyett (ahol játszott is volna sokat) csak pep két szép szeméért váltott az utolsó pillanatban. amikor róla beszélt pep, akkor is lehetett érezni (thiago vagy senki, csak ő kell) hogy nem csak díszbe viszi, szóval szerintem várjuk ki a végét. ha annyit játszik majd, mint eddig nálunk, akkor persze igazad lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2013.07.14. 20:43:47-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.07.14. 20:31:10

Okos dolog volt a 18m záradék remélem a közeljövőben mindenki szerződésében lesz hasonló.
Szakmailag ekkora veszteség utoljára nem tudom megmondani mikor volt aki ment annak volt egyértelmű legalább azonos képességű alternatívája.
Vicc.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.14. 20:30:37

Gareth Tello írta:FC Barcelona and Bayern Munich have agreed to terms for Thiago Alcántara. The German club will pay a fee of 25 million euros for the midfielder. The agreement also stipulates that a friendly will be played between the two teams in the next four years.

Ennyi. Vége. Elmegy.

Már nagyjából beletörődtem, de akkor is...

Fogjuk őt még a Barçában látni.
Hát nekem nem fog hiányozni. Ha nem bírt megülni a fenekén, akkor vissza se jöjjön, és ez nem Pique-Cesc félte szitu volt.

Egyszerűen csak az indokát nem értem, annyira sunyi az egész... Többet akar játszani, na majd pont a Münchenben? Be akarja verekedni magát a VB csapatba, hát attól nem fogja kiszorítani Iniesta-Xavi-Cesc-Silva-Mata-Navas 6ost, hogy a Bayernben játszik 10meccsel többet.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2013.07.14. 20:23:31

Nagyon sajnálom ezt az egészet. Úgy érzem 2 éves időtávon belül komolyan megérezhetjük ennek az üzletnek a hátrányait. Jelenleg a jelent helyeztük a jövő felé (nem csak Thiago tette így), érdekes belegondolni hogy a Madrid most vette meg a középpályája magját a következő 6-8 évre, addig a mi jövőnk távozik jóval olcsóbban...

Nem látom Sergi Robertoban a jövő középpályását sajnos, és jelenleg másban sem a csapatból, és komoly kétségeim vannak Xavit illetően is, már jövőre is. Imádom, de egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy idén feljebb tud lépni a tavalyi rém gyenge formáján, alternatívája így pedig nincs. Cesc sose lesz Xavi poszt, ő feljebb képes jól játszani, Init pedig butaság megbéklyózni így. Kíváncsian várom a jövőt, csak remélni tudom hogy legalább egy visszavásárlási opciót valahogy belelőttünk a szerződésbe....
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2013.07.14. 20:21:52

bence-barca írta:szerk.: Illetve mi csak 20at kapunk, többi a fizetése meg barátságos mérkőzésből jön össze.
Ezt a 20 millát kapunk és a maradék a barátságos meccsből és stb-ből jön össze, ezt hol olvassátok, mert a hivatalos oldal nem említ semmi ilyet. Annyit ír, hogy a klub kap 25 millát, aminek része egy barátságos meccs 4 éven belül.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.07.14. 20:21:38

Most olvasom én is... Végre vége ennek is, Sok sikert neki :!:

Pep keze alatt remélem világklasszis lesz, bár kicsit fáj hogy a BM-be :(

Én a Sport Bild-ről olvastam, hogy HIVATALOS.
Barça,Barça,Baaarça!!!
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2013.07.14. 20:19:08

Meg is érdemli,nem bírta kivárni a sorát.
Viszlát!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.14. 20:16:55

FC Barcelona and Bayern Munich have agreed to terms for Thiago Alcántara. The German club will pay a fee of 25 million euros for the midfielder. The agreement also stipulates that a friendly will be played between the two teams in the next four years.

Ennyi. Vége. Elmegy.

Már nagyjából beletörődtem, de akkor is...

Fogjuk őt még a Barçában látni.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.07.14. 20:14:53

Soha nem gondoltam volna, hogy ez megtörténhet.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.14. 20:10:38

Hivatalos honlap tudatta:
25m ért a Bayerné lett Thiago. Illetve még hátra vannak az orvosi vizsgálatok, de azt hiszem ez már csak formalitás.

szerk.: Illetve mi csak 20at kapunk, többi a fizetése meg barátságos mérkőzésből jön össze.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.14. 13:57:23

Messa írta:Felőlem menjen. Nekem baromira nem hiányzik, hogy apuci minden nyáron sírjon hetekig, hogy így a picifia, úgy a picifia. Ha marad sem lesz jobb, jövő nyáron ugyanúgy előjön majd Mazinho, vagy az ügynök, vagy ezek a pletykák. És ez így lenne minden évben, ameddig nem lesz alapember.
Menjen ha akar.
valahogy én is így gondolom :) Akiben nincs meg a klubhűség,az akarat,az nem kell :)

csak az ára bánt egy kicsit :?
Abi & Tito
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.07.14. 13:42:09

Felőlem menjen. Nekem baromira nem hiányzik, hogy apuci minden nyáron sírjon hetekig, hogy így a picifia, úgy a picifia. Ha marad sem lesz jobb, jövő nyáron ugyanúgy előjön majd Mazinho, vagy az ügynök, vagy ezek a pletykák. És ez így lenne minden évben, ameddig nem lesz alapember.
Menjen ha akar.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.14. 12:38:24

bali 15 írta:Már napok óta semmi. Remélem, hogy ez azt jelenti, hogy a kedélyek nyugszanak. Bár csak így lenne :roll: , aztán kapjuk a pofánkba, hogy eligazolt :lol: :lol:
Meglepődnék ha nem így lenne...
Nehezen tudom elképzelni, hogy maradjon főleg hogy baromira nem klubbon múlik, Thiago távozási szándéka viszont egyértelműnek tűnik.

Van egy olyan érzésem hogy júluis 24.-én még a mi kötelékünkben lesz, utána előrehaladnak villámgyorsan a tárgyalások.

Ami viszont érdekelne, hogy ki távozik Münchenből? Vagy hogyan szervezik át. Götze, Müller, Kroos, Thiago, kicsit telített. Ugyanakkor nehezen válnék meg ott is bármeiktől.

A Kroos :arrow: Real M. dolog meg feljthető kis pletyka volt.

Nálunk nagyon a pótlásán nem kell gondolkodni. Sergi Roberto lesz a megoldás. Ha tud élni a lehetőséggel a fiú és bebizonyítja hogy olyan tehetséges, és jó amiennek látszik, három éven belül kezdő lesz. Thiago meg rághatja a kefét, vagy nem. :D Bár lehet ő is Cesc jó példája miatt engedi meg magának.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.07.14. 08:26:53

Már napok óta semmi. Remélem, hogy ez azt jelenti, hogy a kedélyek nyugszanak. Bár csak így lenne :roll: , aztán kapjuk a pofánkba, hogy eligazolt :lol: :lol:
Egyébként a Mu-nél még nem volt igazi játékosmozgás. Ha jól tudom Scholes visszavonulását leszámítva pár fiatalon kívül nem távozott senki és érkezni is csak egy védő érkezett, tehát várható, hogy erősítenek majd. Kérdés hogy hogy és kivel.
Az az egy védő állítólag Usain Bolt :lol:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.14. 04:32:05

jó lenne tudni, hogy mi van..
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.10. 15:08:43

Akármennyire is világosnak tűnik - és tényként is kezelik a spanyol lapok - Thiago távozása, én ennyire nem vagyok már biztos a dologban.
1. Tőle még nem olvastam olyan nyilatkozatot, amiben kijelenti, hogy megy. Azt mondta, a VB-n akar szerepelni. Ennyi. Ettől persze lehet van, csak én nem tudok róla.
2. Hova mehet? Real Madrid, MU, Bayern. Ezek a klubok kerültek eddig szóba. A Real-ba nem hiszem, hogy Isco leigazolása után még vesznek egy fiatal spanyolt. Ha vesznek is akkor is inkább Illarramendit. Meg amúgy is pont a real-ba. Madrid tehát kilőve. Bayern hasonló annyiban, hogy ők is igazoltak már egy klasszis támadó kp-t, Götze-t. Másrészt a Bayern kp-ja tömve van. A szélen pedig biztos nem játszana. Vkp-ként úgyszintén. Középre ott van Schweinsteiger, Kroos és Müller is akikkel versenyeznie kellene ugyanúgy 2 poszt (ha a 4-1-4-1-es felállást nézzük, amit valószínűleg Pep játszatni fog) és 3 ember. És akkor még odakerülhet Götze is. Bayern-ben sem feltétlen lenne alapember.

Végül a legvalószínűbb állomáshely: MU. Ha a 4-4-1-1-es felállást nézzük, ami valószínűsíthető Moyes-nál, akkor itt 3 posztra is betehető lenne Thiago: csatár mögé és középső kp-ra. Erre a 3 posztra van Giggs, Rooney, Kagawa, Anderson, Cleverley, Carrick és Fletcher. Nem mondom, hogy mindenki Thiago előtt lenne a sorban, de arra, hogy alapember legyen, csak akkor van esélye, ha mi cserébe elhozzuk Rooney-t és így Thiago-é lesz a csatár mögötti pozíció, ahol első sorban Kagawa jelentene majd neki konkurenciát. Ez már jóval ígéretesebb lenne így. A kérdés az, hogy Rooney-tól megválna-e a MU, Moyes, mert ha Rooney marad, akkor Thiago megint legfeljebb csak első számú csere lehet.
Egyébként a Mu-nél még nem volt igazi játékosmozgás. Ha jól tudom Scholes visszavonulását leszámítva pár fiatalon kívül nem távozott senki és érkezni is csak egy védő érkezett, tehát várható, hogy erősítenek majd. Kérdés hogy hogy és kivel.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2013.07.07. 16:59:11

ha menni akar menjen...csak akik innen fiatalon elmentek azok nem sokra vitték....ebbe a tiki taka szerepkörben beleszoktak,máshol meg más szerkezeti egység van ami nem igazán fekszik sok játékosnak.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.07. 16:33:09

Poszi írta: Gyönyörű! Gratulálok! Tipikus magyar mentalitás.
http://modoros.blog.hu/2013/07/07/a_mag ... olo_magyar
connor írta: Félreérted. Itt nem beszélgetésről van szó, hanem arról, hogy fiatal kora ellenére is az első csapat tagja lett és a korához és a csapaton belüli versenyhelyzethez képest elég sok játékpercet kapott. A tőle 1 évvel idősebb Dos Santos alig kapott 1-2 percet, pedig őt sem tartották/tartják ügyetlennek. Thiago jobb, de belőle többet is láttunk. Plusz a vezetőség elfogadta az a kérést/követelést, hogy ha x percet nem játszik, akkor lejjebb viszik (nem viszik feljebb) nem is kevéssel az árát. Bíztak benne, hogy egyrészt jól fog játszani és így eleget is fog játszani, másrészt megbecsüli a gesztust és ha épp pár perccel kevesebbet játszik akkor se megy el.
Tavaly Thiago Villa sérülése és Cesc csatárjátéka miatt több percet lehetett a pályán, mint idén. Ezért érezheti kevésnek az idei játékot. De ha megnézzük, hogy a csapat többi fiatal játékosa mennyit játszik, játszott, akkor Thiago áll a legjobban.
Én ezért látom nyilvánvalónak, hogy számoltak vele, mint későbbi alapemberrel.
Az a helyzet, hogy ezek a meglátások csapaton belül mind igazak, de nem csak a Barca létezik a világon, márpedig azért sok más topcsapatnál alapkezdők 19-20 (El Sharaawy, Götze), de nem ritkán 16-17 éves játékosok is. (Muniain azt hiszem 16 évesen mutatkozott be a Bilbaoban)
Szóval amikor arról van szó, hogy itt van 22 évesen, és az egyetlen dolog amit ígérni tudnak neki, hogy TALÁN egyszer kezdő lesz, megértem, hogy nem elégíti ki az ambícióit. (A lojalitás már más kérdés.)
Ez a "talán" meg nem véletlenül van kihangsúlyozva. Xaviban még van legalább egy év, és még akkor sem garantált, hogy nem Cesc lesz az utódja. És az sem garantált, hogy közben minden marad a régiben. Mondjuk ha Thiago elolvassa a Bojannal kapcsolatos híreket, azt látja, hogy volt egy gyerek, aki itt 17 évesen kezdő volt, aztán szép lassan egyre többet jegelték, míg végül már nem tudják hova elpasszolni.

Szóval szerintem az, hogy oszlopos tagja lesz (lehet) a csapatnak, egyáltalán nem bizonyosság senki számára, főleg Thiago számára nem. Mi ebben reménykedünk, és ezt szeretnénk így látni, és valóban, a srác képességei alapján minden okunk meg is van erre, de a képességek csak egy részét képezik a dolognak, ahhoz még hely is kell a kezdőben. (És Tito amilyen "bátran" dobálja a fiatalokat a mély vízbe, számomra elképzelhetetlen, hogy bárkit is ki tudjon szorítani)

Úgyhogy a döntése számomra maximum erkölcsi szempontból kérdőjelezhető meg, butaságnak semmiképpen nem tartom (illetve ezt majd eldönti az, milyen szerepet kap Manchesterben).
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.07. 13:34:29

miihii írta: Honnét tudod, h mit is kommunikált neki a klub? Sztem azokon kívül, akik ott voltak a Thiago-BARCA egyeztetésnél, senki nem tudja valójában mit is mondtak egymásnak ténylegesen.
Amit meg az ember belegondol, illetve sajtóhírekre alapozva kihámoz, korántsem egyenlő az egyértelmű jelzéssel :wink:

Félreérted. Itt nem beszélgetésről van szó, hanem arról, hogy fiatal kora ellenére is az első csapat tagja lett és a korához és a csapaton belüli versenyhelyzethez képest elég sok játékpercet kapott. A tőle 1 évvel idősebb Dos Santos alig kapott 1-2 percet, pedig őt sem tartották/tartják ügyetlennek. Thiago jobb, de belőle többet is láttunk. Plusz a vezetőség elfogadta az a kérést/követelést, hogy ha x percet nem játszik, akkor lejjebb viszik (nem viszik feljebb) nem is kevéssel az árát. Bíztak benne, hogy egyrészt jól fog játszani és így eleget is fog játszani, másrészt megbecsüli a gesztust és ha épp pár perccel kevesebbet játszik akkor se megy el.
Tavaly Thiago Villa sérülése és Cesc csatárjátéka miatt több percet lehetett a pályán, mint idén. Ezért érezheti kevésnek az idei játékot. De ha megnézzük, hogy a csapat többi fiatal játékosa mennyit játszik, játszott, akkor Thiago áll a legjobban.
Én ezért látom nyilvánvalónak, hogy számoltak vele, mint későbbi alapemberrel.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.07. 13:17:26

Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Thiago és Villa is a MU-ban fog kikötni, Rooney pedig jön hozzánk. Olyan játékosok cserélnének klubot, akik elégedetlenek a jelenlegi csapatukban betöltött szerepükkel.
Moyes az Everton-ban előszeretettel alkalmazta a 4-4-1-1-es felállást, vagy a 4-5-1-es felállást, ami nagyban hasonlít a tavalyi MU taktikára. Thiago alkalmas lenne Carrick-féle pozícióra, nálunk is sokszor szerzett labdát, indult meg hátrébbról, mint mondjuk Iniesta. Ugyanakkor alkalmas lenne van Persie mögé is, mert megvan benne az a támadópotenciál, ami oda kell.
Villa alkalmas lenne van Perise helyére és mögé is, esetleg, ha 4-4-1-1-ből 4-4-2-t játszana a MU, akkor a holland mellett is jó lenne.
Kíváncsian várom, hogy mi lesz, de abban biztos vagyok, hogy Thiago ilyen hozzáállással való eligazolása nem tesz jót a csapatnak. Ahogy Valdes maradása sem az előző fél évben történt vele kapcsolatos események után.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.07.07. 13:10:17

connor írta:A vezetőség és az edzői stáb egyértelműen jelezte neki, hogy 1-2 éven belül oszlopos tagja lehet a csapatnak...
Honnét tudod, h mit is kommunikált neki a klub? Sztem azokon kívül, akik ott voltak a Thiago-BARCA egyeztetésnél, senki nem tudja valójában mit is mondtak egymásnak ténylegesen.
Amit meg az ember belegondol, illetve sajtóhírekre alapozva kihámoz, korántsem egyenlő az egyértelmű jelzéssel :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.07. 12:57:03

Poszi írta:Igazad van, kicsit túlzásba vittem, de nem akartam én személyeskedni, inkább általánosságban írtam ezt.

Hogy ne legyen off: Beszélgettem egy MU drukker barátommal, aki nem érti, hogy Thiago miért gondolja azt, hogy Manchesterben majd kezdő lesz. Mert a haverom szerint ott is csak kiegészítő ember lenne.
Mondjuk én ehhez nem tudok hozzászólni, mivel az elmúlt szezonban körülbelül két MU meccset láttam. De majd meglátjuk, mivel még nincs a United-ben kár ilyenekről beszélni.

a mu Ferginél 4-4-1-1 be állt fel,szinte minden mérkőzésen. Elöl RVP,mögötte Rooney vagy Kagawa.
Két szélen épp aki volt ,valamint 2 db középső középpályással tolták a szezont. Carrick állandó ember ott,a szezon egyik legjobbja lett a premier leauge be :) A mu középpályásai box to box középpályások,nem hinném hogy Thiago ilyen lenne.

Carrick helye ha egészséges,akkor megkérdőjelezhetetlen,de rajta kívül ott van : Kagawa,Giggs,Fletcher(ha felépül) Jones,Anderson, valamint a nagy jövő előtt álló Cleverly.

És ha az ember belegondol,miért áldoznák fel a saját nevelésüket,egy másik ígéret miatt...
Abi & Tito
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.07.07. 12:26:02

Igazad van, kicsit túlzásba vittem, de nem akartam én személyeskedni, inkább általánosságban írtam ezt.

Hogy ne legyen off: Beszélgettem egy MU drukker barátommal, aki nem érti, hogy Thiago miért gondolja azt, hogy Manchesterben majd kezdő lesz. Mert a haverom szerint ott is csak kiegészítő ember lenne.
Mondjuk én ehhez nem tudok hozzászólni, mivel az elmúlt szezonban körülbelül két MU meccset láttam. De majd meglátjuk, mivel még nincs a United-ben kár ilyenekről beszélni.
Lezárt
cron