Thiago Alcántara

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.07.16. 09:04:11

recrea írta:Pep egy szempillantás alatt kirak eddigi kulcsjátékosokat, szóval miért ne játszhatna sokkal többet Thiago?

Elmondom: Martinez, Gustavo, Kross, Müller is esélyes arra, h tapsoljon Thiagonak a kispadról.

Nah az tuti, hogy Kroost és Müllert nem fogja padoztatni.
KépKép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.16. 08:47:47

Pep egy szempillantás alatt kirak eddigi kulcsjátékosokat, szóval miért ne játszhatna sokkal többet Thiago?

Elmondom: Martinez, Gustavo, Kross, Müller is esélyes arra, h tapsoljon Thiagonak a kispadról.
Richárd88
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.06.03. 19:39:19

2013.07.16. 08:22:51

jah meg még valami az előzőhöz:
azért még nem jár ott a srác hogy zsarolgassa a barcát hogy majd ide igazolok, oda igazolok ha nem játszok. nem akkora sztár hogy ultimátumokat adjon a klubnak vagy edzőnek. (még akkor sem ha ezek nagyrésze pletyka az újságokból, de minden pletyka mögött van valami valóság)
egy rendes nyilatkozatot sem volt képes mondani ezelatt a hercehurca alatt.
Richárd88
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.06.03. 19:39:19

2013.07.16. 08:18:34

Chino írta:
Richárd88 írta: Nekem amúgyse volt igazán szimpatikus, tehetséges van benne fantázia, de valahogy ordít róla hogy máris azt hiszi hogy ő ronaldinho.
Hozzáállásban példát vehetne bartráról vagy montoyarol. Amíg nem jön el az ő idejük örülnek hogy a legnagyobb sztároktól tanulhatnak.
Na az ilyen hozzászólásoktól kapok agyfa...t. miért is ordít róla, hogy "azt hiszi hogy ő ronaldinho"? Fejtsd már ki légyszi.
Montoyaval pedig kicsit öngólt lőttél, mert ő tényleg sírt a kevés játékperc miatt, míg Thiagotól nem igen hallottunk ilyet.
Nagyon egyszerű:
montoya-bartra minden bizonnyal marad, nyilatkozták h itt képzelik el a jövőt és szeretnének tanulni
thiago meg lelépett, ennyi.
már a múltkori szerződéshosszabbításnál is csak a siránkozás ment végül kiderült h csak a pénz miatt[/color]
Nem hiszem h a csapattársai szívesen várják münchenben.
Eligazoltam a barcából h rendszeresen játszak és azért jöttem ide münchenbe mert itt majd fogok. Szerinted? götze, kroos meg a többi mit szól ehhez?
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.15. 23:28:26

Thiago a Münchenieknél a 6-os mezben fog szerepelni a következő szezonban :!: Ezen kívül a 16, 18 és 24-es számot választhatta volna.

Bartra: "8 év hosszú idő! Hiányozni fogsz testvér, sok szerencsét!"
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.15. 17:54:17

Krisztian91 írta:Szerintem sem kell elhamarkodottan elkiabálni, hogy ő ott úgysem fog játszani. Erről például pont Touré és Busi példája jut eszembe. :roll:
persze azért játszani fog, de sztem itt sokkal inkább garantálva volt h max 2 év mnulva stabil kezdő lesz, és akkor még csak 25 éves, tolhatja a szekret a karmesteri pálcával a kezében 6-7 évig.

ha itt nem megy neki, akkor tutujgatják, meg erőltetik (lásd pedro), a bayernből meg ugy kiteszik h a lába nem éri a földet, vagy nyakára hoznak 3 másik játékost.

szerintem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.15. 17:49:29

Végre lezárult ez a mizéria is. Részünkről, ami pozitívum, hogy legalább kaptunk érte 25-öt 18 helyett. Egyébként pedig egy hatalmas kincset engedtünk ki a kezünkből és biztos vagyok benne, hogy a nem túl távoli jövőben még meg fogjuk ezt bánni, de nincs mit tenni. Ha Thiago ennyire menni akart, akkor el kellett engedni.

Továbbra is nagy kedvencem a srác, mert óriási potenciál rejlik benne és bizony rengeteg mozdulatát élmény volt nézni, ami manapság egyre nagyobb ritkaság. És ő még csak most kezdi majd igazán bontogatni a szárnyait.

Pep igen meggyőző lehetett és valószínűleg nem csak hitegette, úgyhogy nem kizárt, hogy komolyan számol vele és nem csak töltelékembernek vitte a bajorokhoz.

Sok sikert neki, aztán ki tudja, lehet, hogy 4 év múlva 50 milláért visszahozzuk. :) :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2013.07.15. 17:33:52

Szerintem sem kell elhamarkodottan elkiabálni, hogy ő ott úgysem fog játszani. Erről például pont Touré és Busi példája jut eszembe. :roll:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.15. 17:10:10

bennike123 írta:
Az egészséges önbizalommal semmi gond, láttad már Tello-t focizni? Volt önbizalma és többet tett mint Thiago, mégis marad...
A Bayern-ben sem fog többet játszani (sokkal) ott is vannak elötte
jópáran
Soha nem láttam! Ki is ő mondd el kérlek! :oops:

Ezek szerint, aki elmegy, mert több játéklehetőségre vágyik arra köpködni kell itt a fórumon?
Az, hogy mennyit fog játszani a Bayernben szerintem te nem tudhatod, ahogyan én sem. Pep mentalitását ismerve nem feltétlen kell a nevek, rangsorok bűvöletében élni.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.07.15. 16:16:24

Jobban örültem volna, ha a MU-ba megy, azért a Carrick-Anderson-Kagawa trió nem egy Götze-Schweini-Ribery kategória.

Örülök hogy vége lett, szinte minden évvégén felmerült a lehetősége, hogy távozik, ez így lett volna jövőre is, ha marad. Ha ennyire mehetnékje volt, én nem sírom vissza.
Nagy játékos lehet ha kihozza ami benne van, de a játéklehetőséges duma hülyeség, semmivel nem fog többet játszani, mint itt.

A 25 millió nem rossz pénz, bár ameddig egy Illaramendiért 40M-t, egy Andy Carrolért meg 42-t fizetnek, addig nevetséges. Nekünk mindenesetre ki kell tenni ezt az összeget a polcra, mert nem mostanság kaptunk ennyi pénzt valakiért, meg nem is mostanában fogunk...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.15. 15:44:20

Chino írta: Montoyaval pedig kicsit öngólt lőttél, mert ő tényleg sírt a kevés játékperc miatt, míg Thiagotól nem igen hallottunk ilyet.
montoya legalabb jogosan sirt, mert ha ha minden hátvédünk sérült volt, akkor is inkább betették villát jobbhátvédnek, csak nem montoya kezdjen.

thiago meg játszott eleget. itt legalabb is, mert kétlem h a bayerneben odaférne svejni meg götze mellé.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.07.15. 15:07:26

Stoichkov írta:
remélem amikor a bayern majd a barcával játszik legközelebb akkor hozza a szokásos labdaeladás statisztikáját és akkor jól össze fog játszani az egykori csapattársakkal :D
92,2%-os pontossággal passzolt a szezonban, uh ez a rengeteg labdaeladás oltás öngól picit :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.07.15. 14:38:03

Alcantara írta:
Richárd88 írta:A csapat érdeke hogy alázatos, kitartó játékosok alkossák, ne pedig pökhendi, nagyarcú focisták. Az ilyenek mint Thiago....

Nekem amúgyse volt igazán szimpatikus, tehetséges van benne fantázia, de valahogy ordít róla hogy máris azt hiszi hogy ő ronaldinho.

Lennél kedves ezt konkrétan kifejteni mire alapozod ezeket a mondatokat? Tett a pályán, azon kívül ilyet vagy nyilatkozott valahol is a sajtóban ami erre utalna?

Szeretne 22 évesen játszani rendszeresen, érzi magában az erőt, potenciált, ami alapján megállja a helyét.
Mi a baj ezzel? Úgy hívják egészséges önbizalom.

Megjegyzem kissé szubjektíven: meg is fogja állni a helyét, nagy játékos lesz belőle.
Az egészséges önbizalommal semmi gond, láttad már Tello-t focizni? Volt önbizalma és többet tett mint Thiago, mégis marad...
A Bayern-ben sem fog többet játszani (sokkal) ott is vannak elötte jópáran
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2013.07.15. 14:23:35

nem igazán sajnálom, hogy elmegy... főleg, hogy egész jó pénzt kaptunk érte.

remélem amikor a bayern majd a barcával játszik legközelebb akkor hozza a szokásos labdaeladás statisztikáját és akkor jól össze fog játszani az egykori csapattársakkal :D
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.15. 12:46:09

Richárd88 írta:A csapat érdeke hogy alázatos, kitartó játékosok alkossák, ne pedig pökhendi, nagyarcú focisták. Az ilyenek mint Thiago....

Nekem amúgyse volt igazán szimpatikus, tehetséges van benne fantázia, de valahogy ordít róla hogy máris azt hiszi hogy ő ronaldinho.

Lennél kedves ezt konkrétan kifejteni mire alapozod ezeket a mondatokat? Tett a pályán, azon kívül ilyet vagy nyilatkozott valahol is a sajtóban ami erre utalna?

Szeretne 22 évesen játszani rendszeresen, érzi magában az erőt, potenciált, ami alapján megállja a helyét.
Mi a baj ezzel? Úgy hívják egészséges önbizalom.

Megjegyzem kissé szubjektíven: meg is fogja állni a helyét, nagy játékos lesz belőle.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.15. 12:41:00

Nagyon sajnálom, hogy elmegy, de várható volt...
Egyik kedvenc játékosom volt, nem hiszem el...
Remélem azért még látjuk Barca-mezben.

Legalább pénzt kaptunk érte, ez is valami.

Sok sikert neki a továbbiakban!

:cry:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.15. 12:21:28

kilibarca írta:Salas9 gondolom :evil: ? :)
No komment Bali :D Egyik nagy kedvencem Iniesta mellett, így én nem örülök, hogy elment. De ha menni akart... Kíváncsi vagyok mennyit fog és hol játszani Pepnél. Viszont ha jön Győrbe a Bayernnel akkor kimegyek :lol:
Kép
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.07.15. 12:12:09

Sajnálom is meg nem is, hogy elment.Nálunk nagy játékos lehetett volna Münchenben ezt kétlem. Inkább támadót játszattam volna vele vagy olyan középpályást aki nem mehet vissza sajáttérfelére, mert az ellenfélnek is tud gólpasszokat adni.

Amit nem értek itt sokan Xavi utódját láttátok benne, kérdezem hogy miért?
Játéka,mentalitása sőt még a "posztja"* se egyezik. * Xavi mélységi irányító aki szerintem , sajáttérfélen nem adott el labdát ,vagy maximum annyit pályafutása alatt mint Thiago egy meccsen. Akkor már sokkal inkább Iniesta.
Sajnos Xavinak egyenlőre nincs pótlása de Thiago se lett volna az.

Bár távozása szerintem 80%-ban az apjának köszönhető ez , és afelől sincs kétségem hogy Rafinha se fog Barca mezben brillírozni ezek után.De ne legyen így.

Annak örülök viszont hogy nem csak Pep miatt kell München meccset nézni .

Salas9 gondolom :evil: ? :)
Richárd88
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.06.03. 19:39:19

2013.07.15. 11:57:29

Ha a Barcának lesz is baja a jövőben az nem Thiago eligazolása miatt lesz. A csapat érdeke hogy alázatos, kitartó játékosok alkossák, ne pedig pökhendi, nagyarcú focisták. Az ilyenek mint Thiago amint nem a szájízük szerint alakulnak a dolgok inkább lelépnek semmint harcolnának a helyükért. Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem mindegy hogy kikkel játszol egy csapatban, kitől tudsz tanulni. A következő szezonban még nagyon sokat tanulhatott volna Messiéktől. Más csapatban sose lesz otthon, nem fognak neki annyit eltűrni, mert először mindig a légiósóokat teszik ki ha valami nem sikerül. Lásd pedro esete: akármennyire [auto_cenzúra] a bizalmat újra és újra megkapja(sajnos).
Nekem amúgyse volt igazán szimpatikus, tehetséges van benne fantázia, de valahogy ordít róla hogy máris azt hiszi hogy ő ronaldinho.
Hozzáállásban példát vehetne bartráról vagy montoyarol. Amíg nem jön el az ő idejük örülnek hogy a legnagyobb sztároktól tanulhatnak.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.07.15. 11:34:19

az a helyzet, h nem emlékszem olyanra, h egy valóban hipertehetségű fiatal gyereket elengedett volna a Klub, aki aztán máshol lett szupersztár. messi, iniesta, xavi és még buszkecc is (MUHAHA), plusz a többiek itt maradtak, úgyhogy HA frankón akkora valaki, azt általában megtartják. talán egyedül fabregas az, aki tett le dolgokat az asztalra máshol, miután fiatalon lepattant innen, de azért ő sem egy messi-kaliberű gyerek volt az arsenalban, bár lehet, h ezzel a londoniak szurkolói vitatkoznának...

mindenesetre sok sikert kívánok a bayern monacoban thiagonak!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.15. 10:35:59

Fog még nála jobb játékos is kijönni a La Masíából, nem értem mi ez az országos gyász vele kapcsolatban. Játszani akart, elment. Majd jön más. Nem dől össze a világ. Bár annyit megjegyeznék, hogy aki kötötte azt a szerződést, hogy 18 millióra megy le a kivásárlási ára X meccs után, az jól szájbahugyozta a klubot.
Kép
Kép
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.07.15. 09:53:21

Én valahogy nem érzem ezt a mérhetetlen elégedetlenséget, fájdalmat a távozása miatt. Igaz, hogy a játéka közel áll hozzám, és tetszett amit időnként művelt a labdával, de azért bőven voltak olyan pillanatok is, amikor meg a fejem fogtam miatta. (elszórt labdák, lötyögés...)

Sok sikert neki München-ben. Mondjuk könnyebb dolga ott se lesz, sőt. Baromi erős keret van Pep keze alatt, és láttunk már tőle olyat, hogy egy tízmilliókért érkezett játékos csak a padot koptatta egész évben.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.07.15. 09:31:16

Hát lezárult a saga, sajnos nem olyan évadzáróval, amit szerettem volna :cry:
De már ideje volt pontot rakni a találgatások végére, mert annyi mindent véltek tudni a sajtósok, h már fájt olvasni a sok, egymásnak ellentmondó vagy túllicitáló matekozást.

Kíváncsian várom, h hosszabb távon melyik fél mennyire jár jól ezzel a váltással. Thiago többet akar játszani, de kérdéses, h mennyire tudja megvetni a lábát a nem épp gyengus BM-ben, a BARCA pedig annyira nem számolt vele, így hagyták menni, ami meglátjuk majd jó ötlet volt e.

Sajnálom, h nem maradt itt, de még több ok amellett, h BM meccset nézzek a jövőben.

És így legalább FCB maradt a klubja :D

Sok sikert, Thiago!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2013.07.15. 08:32:20

Végre, örülök neki, hogy távozott. Ha nem volt hajlandó kivárni a sorát a klubnál, hogy átvegye a helyét egy napon Xavinak, akkor nem is baj, hogy távozott. Így legalább nem kell majd hallgatnunk a hisztiket a kevés játéklehetőség miatt. Azért kicsit erős volt, hogy ő akart diktálni a játékperceiről a klubnak... (Főleg annak tudatában, hogy a világ legerősebb középpályája volt előtte a sorban.)

Sok sikert neki a Bayernnél, aztán meglátjuk majd azt, ott mennyivel fog többet játszani Peptől függetlenül...

Amúgy nem baj, hogy távozott, itt van Sergi Roberto, akiben nagy potenciált látok. S le merem fogadni, ő hajlandó lesz kivárni a sorát.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.15. 08:15:56

nem tudom, mi lesz a sorsa a Bayernben, de azt nem árt figyelembe venni, hogy a sztárfocista egy külön kategória! láthatjuk pl. Ibrát: milyen pályát futott nálunk és mit művelt még ezek után két MÁSIK CSAPATBAN!? de itt van most Ces: az Arsenal istene volt itt(hon) pedig enyhén szólva is csere ember, de sorolhatjuk, Villát, Eto'ot, Bojant, stb. tehát nem csak a játékos adottságai hanem a közeg amiben dolgoznia kell az is sokat jelent.
Thiago esetében természetesen a kulcs Guardiola! maga a klub a lehetőségek mekkája de hogy mit kap ebből az az edzőn múlik majd.
Lezárt