FC Barcelona 14/15

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány trófeát nyerünk az új szezonban?

1
69
34%
2
42
21%
3
60
30%
Egyet sem
32
16%
 
Szavazatok száma: 203
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.01. 12:26:27

MQuCsabi írta:Én is kettő kupát jelöltem meg, érdekes, hogy az 1 és a 3 opciók népszerűbbek voltak. Nagyjából a mindent vagy semmit elv érvényesült a szakavóz közt. :mrgreen:
Én szégyenteljesen bevallom, hogy a nullára voksoltam... Remélem tükörbe tudok nézni a harmadik után :twisted:. A csapat nagyon jól teljesít, azt vártam, hogy az idei egy összeszokós év lesz Luchóval, úgy gondoltam, hogy a nulla kupa nem gáz, csak játsszon jól a csapat. Fogalmazzunk úgy, hogy kicsit túlteljesítettek a szememben - nem mintha ez gond lenne :D -.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.01. 12:21:05

Én is kettő kupát jelöltem meg, érdekes, hogy az 1 és a 3 opciók népszerűbbek voltak. Nagyjából a mindent vagy semmit elv érvényesült a szakavóz közt. :mrgreen:
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.06.01. 11:37:42

La Liga Kép
Copa del Rey Kép
Champions League Kép

Nem tudok betelni ezzel a csapattal, elnézést :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.05.31. 13:47:58

A szezon elején a szavazáson itt felül 2 kupát jelöltem meg, ez már megvan, tehát csalódott már nem leszek! :) Viszont az utóbbi hetekben már nagyon beleéltem magam az újabb triplába, így kicsit csalódott lennék, ha nem sikerülne legyőzni a Juventust. De ennek ellenére ha nem jön össze akkor is azt mondhatom hogy csodás szezonunk volt, és a BL már csak pont lenne az i-n. nagyon várom a BL döntőt már!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2015.05.31. 13:20:15

Mondjuk még mindig rohadtul Messi függők vagyunk, nélküle a támadójátékunk el se tudom nagyon képzelni. Tény, hogy idén már a befejezésekben van más is, aki megoldja - 2 ember is -, de a helyzeteink javát Leo teremti.
Valóban, de ez szerintem már csak a klasszisa miatt van így, mert még így is kimagaslik. Most mintha még lazább, felszabadultabb lenne a játéka, és ez a társak miatt van.

Kicsit a '86-os Argentin csapat helyzetére emlékeztet: mindenki arra emlékszik, hogy jajdehát Maradona. De abban az évben a River Plate megnyerte a Libertadores kupát, aztán később a klub világbajnokságot is. Na és ebből a csapatból elég sokan voltak benne a válogatottban Maradona mellett, akiről ezzel elég sok teher lekerült, és ettől csak mégjobb lett.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.31. 13:05:02

bali 15 írta:És egyszerűen csak amiatt, mert Enrique végre kijavította azokat a hibákat amiket mi itt a fórumon már ÉVEK ÓTA hangoztatunk:
- Messi függőség
- Egy kicsit destruktívabb kp

Egyedül a védelem nem volt 100-as, de az nem volt benne a pakliban, hogy Vermaleen kidől egész szezonra.
Mondjuk még mindig rohadtul Messi függők vagyunk, nélküle a támadójátékunk el se tudom nagyon képzelni. Tény, hogy idén már a befejezésekben van más is, aki megoldja - 2 ember is -, de a helyzeteink javát Leo teremti. Jó, az igaz, hogy a 2 éves állapothoz képest sokat javultunk a függőség kezelésében, de Messi nélkül fele ennyi veszélyes támadásunk lenne. Bár aztán lehet, hogy a középpályásaink akkor jobban villognának, ha Leo nem lépne vissza a területükre, ki tudja. Remélem nem is kell megtudnunk..

A védelemmel meg mi baj volt? :-k Masch és Pique parádésak voltak a szezon javában, Matyi és Bartra meg stabil jó szintet hoztak végig. Még így is az a baja sokunknak, hogy Bartra keveset is játszott..
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2015.05.31. 12:57:00

Kicsit mintha megint 2009 környékén járnánk. Senki se gondolta, hogy Guardiola, azok után, hogy elküldte Ronaldinhot és Decot jó szezonunk lesz. Erre lett belőle egy szép kis triplázás.

Mondjuk Overbo egy kicsit hozzásegített minket a BL-hez akkor, de egy év múlva meg az Inter ellen adtak meg egy szabálytalan lesgólt, és vettek el tűlünk egy szabályosat. A football mindig is egy olyan sport volt, hogy amit egyszer elvesz tőled, azt majd valamikor később visszaadja neked, vagy fordítva.

Most őszintén számított valaki arra, hogy ez lesz? Triplázás küszöbén áll a csapat.

És egyszerűen csak amiatt, mert Enrique végre kijavította azokat a hibákat amiket mi itt a fórumon már ÉVEK ÓTA hangoztatunk:
- Messi függőség
- Egy kicsit destruktívabb kp

Egyedül a védelem nem volt 100-as, de az nem volt benne a pakliban, hogy Vermaleen kidől egész szezonra.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.31. 12:30:28

Két kupában, ami lehet három én sem bíztam, de mentségemre szolgáljon, hogy szezon elején is írtam hogy nagyon tetszik a csapat. :D Mondjuk volt rengeteg hiba, de "melósabb" lett a csapat és a szívemhez ez közelebb áll. Egy kupát saccoltam, bőven túlszárnyalták ezt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.05.31. 11:59:40

zola8787 írta:
Alfa köszi a védelmet, jól írtad, én tényleg nem szeretem Messit :D
Sajnos tisztában vagyok ezzel a furcsa ízlésficamoddal :P :D
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.05.31. 11:40:09

Fecooo írta:
zola8787 írta:Srácok nincs kedvem visszakeresni, így légyszíves aki év elején hőzöngött, hogy egy fos lesz ez az idén, az jelezze már itt 8) :D
Nem akarok nagyon belefolyni, de emlékeim szerint Messivel kapcsolatban az egyik élharcos voltál, aki el akarta küldeni, így nem éppen korrekt másokat kiröhögni, amiért nem hittek a csapatban... :roll:

Ez így igaz, viszont nem egyszer leírtam az idén, hogy Messi egy állat és tévedtem. Nem kiröhögés miatt írtam ezt a kommentet, hanem poénból.

Alfa köszi a védelmet, jól írtad, én tényleg nem szeretem Messit :D
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.05.31. 11:39:59

kristop írta:
Alfa írta:és nem is ő volt az aki a legdurvábban támadta. Szerintem nem őt kéne támadni....
"messi túlértékelt"
Nem erre gondoltam ez teljesen igaz nem tudom ,hogy mi bajod ezzel a kijelentéssel :P :D
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.31. 11:38:54

sztem felesleges itt bocsánatért esedezni, reálisan senki nem várhatta el h esetleg triplázunk. idén mindent megagiga túlszárnyalt a csapat. és számomra akkor is "túlteljesített" lesz a szezon, ha a bl váza véletlenül a juvéhoz kerül...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2015.05.31. 11:50:26-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.31. 11:37:02

Kash írta:Gondolom nem sokakat érdekel, de összegezném a szezont az én meglátásaim szerint, ahogyan én láttam a dolgokat, az elejétől egészen mostanáig...Aztán meglássuk, hogy a BL hogyan alakul :D

Miután vége lett a 13/14-es idénynek, óriási hiányérzetem volt, hiszen a BL-ből az Atletico ellen, majd a bajnokságban is tőlük kikapni és 1-1 kupától elesni, nem volt könnyű számomra megemészteni. Jött utána a VB, ahol nagyon sajnáltam az Argentinokat, viszont volt ami ennél is jobban izgatott, az az átigazolási időszak, egész pontosan az, hogy hogyan használjuk ki, hiszen szükséges volt pár dolog. Jött Rakitic, akinek örültem, bár nem tartottam jobbnak Fabregasnál, akit sajnáltam is, amikor eladtuk. Utána jött Mathieu akin nagyon meglepődtem, hiszen elsősorban a védelem megerősítése volt a cél, kicsit fogtam a fejem, de bíztam benne, csak úgy, mint Vermaelen-ben. T. Stegen leigazolását tartottam a legjobb döntésnek a szezon során, hiszen Német, ami jó ómen, viszont ami zavart, és most is zavar egy picit, hogy kapusnak meglehetősen alacsony. Bravo leigazolását nem értettem, hiszen ott volt Masip, mint 2. számú kapus, és 2 jó hálóőr, mint Bravo és Stegen nem biztos, hogy jól működött volna köztük a dolog, valakinek padoznia kell. Suarez-nek örültem a legjobban, hiszen nagyon jó futballistának tartom, és bár Alexis nagyon jó játékos -most az Arsenalban ezt nagyon jól bizonyítja is- kevésnek éreztem Messi és Neymar mellé, nem is nagyon feküdt neki ez a jobb-ball oldali támadó szekció, ő olyan tipusú játékos, mint most Messi, mélységből indul, osztogat. Ennyit az igazolásokról. Luis Enrique nem volt számomra szimpatikus, az elején döcögősen indult a buli, ami érthető, viszont az a rengeteg varriálás a kezdőt illetően a szezon elején, -mikor a lényeg az, hogy az új játékosok minél előbb összeszokjanak a régiekkel- teljesen indokolatlannak tartottam, Enrique ezt rotálásnak nevezte, később, vagyis most már belátom, igaza volt. A bajnokságot megnyertük, hosszú volt, az utolsó előtti fordulóban megnyerni sokkal izzasztóbb, persze tudjuk, hogy a PL a világ legerősebb bajnoksága, ahol a Chelsea sokkal előbb bajnok lett, mint a Barcelona, dehát ez nem jelent semmit. Az MSN nagyon jól muzsikál, megérdemlik a fizetésüket, viszont az lenne a reális, ha a legtöbb fizetést Rakitic kapná, hiszen azt a melót, amit ő meccsről-meccsre hozott, és hozza a mai napig, nagyon kevesen, szinte senki sem tudja utána csinálni. Nem irigyeltem a Madridot és a szurkolóit, mikor megszerezték a 10. BL címüket, most meg főleg nem irigylem őket. Ronaldo látványosan nincs olyan szinten, mint Messi, aki megint bizonyította, hogy ő a valaha élt legjobb futballista, és nem csak a földön, azon kívül is. Még hátra van a BL döntő, ahol ismét 1-3 a tippem nekünk, hiszen ez szép, korrekt, laza, és még az ellenfél sincs megalázva. Hajrá Barcelona!


Egyetértek, de szerintem Ter Stegen egyáltalán nem alacsony kapus poszton sem :)
189 CM a forma, szerintem az bőven jó, Neuer 193 cm, Buffon 191.

Bravo az aki 183 cm, kicsit alacsonyabb, de remekül véd ő is. (Valdes 183, Pinto 185 cm, Zubi 187 cm)

Amúgy Realnak nincs 10 Bl-je, 4 Bl és 6 BEK-je van :wink: :D (Abból a 6 BEK-et akkor sikerült megszerezni amikor pont megalakult a BEK, és leginkább a Real Madrid volt az akkor csak aki igazán pénzes klub volt)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.05.31. 11:33:43

Alfa írta:és nem is ő volt az aki a legdurvábban támadta. Szerintem nem őt kéne támadni....
"messi túlértékelt"
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.05.31. 10:58:20

csababarca írta:
Tényleg vicces,hogy Zola kér számon, aki a siker fő kovácsát zavarta volna el a fenébe... :mrgreen: =D>
Azt azért felhoznám Zola védelmében ,hogy ő soha se szerette annyira Messit. Szerintem az a gusztustalan amikor valaki mindig azt mondja ami divat tehát ha nyáron azt írta ,hogy el kell adni már semmit sem ér és az érte kapott pénzből felehetne építeni egy világverő csapatot , majd amikor visszatért a formájához rögtön ő világ legjobbja és hülye volt az aki elakarta küldeni és stb. Na nekem ettől fordul fel a gyomrom. Ha jól emlékszem Zola volt az első aki leírta ,hogy bizony tévedett ( nem voltak túl sokan akik ezt megtették ) és nem is ő volt az aki a legdurvábban támadta. Szerintem nem őt kéne támadni....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.05.31. 10:55:28

nem szeretnék túlságosan előreszaladni, de ahogy most állunk, számomra nagyon, de nagyon kellemes meglepetés, remélem, megfejeli a csapat a dolgot a bl-győzelemmel is!
persze, beírtam az elején az egy vázát, de csak azért, mert nehogymár úgy menjen neki az ember egy új szezonnak, h úgysem nyerünk semmit, mint a realmadrid. muhaha.
na, de komolyabban, enriquetől mondjuk nem estem hanyatt, de csóró öreg után abszolút belefért. a mátyás leigazolásának körítésével kapcsolatban voltak fenntartásaim, de nem lóg ki a gyerek, ami egy barcelona (főleg egy idei barcelona) esetében nem semmi. rakitics, akit mondjuk a sevillában el tudtam fogadni királynak, de egy fcb-nél max középszerűnek tartottam, de ez a gyerek: felsőfok, suarezt pedig állat igazolásnak tartottam, vele kapcsolatban csak a többhónapos pihenőtől fáztam, de nem kellett volna. a kapusok teljesen rendben vannak, és még a hátvédsor is, ami talán a legkellemesebb meglepetés az összes közül.
mindent összevéve, már most is nagyon hálás vagyok ezért a szezonért, sokkal többet kaptam, mint amit vártam.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.05.31. 10:53:00

Gondolom nem sokakat érdekel, de összegezném a szezont az én meglátásaim szerint, ahogyan én láttam a dolgokat, az elejétől egészen mostanáig...Aztán meglássuk, hogy a BL hogyan alakul :D

Miután vége lett a 13/14-es idénynek, óriási hiányérzetem volt, hiszen a BL-ből az Atletico ellen, majd a bajnokságban is tőlük kikapni és 1-1 kupától elesni, nem volt könnyű számomra megemészteni. Jött utána a VB, ahol nagyon sajnáltam az Argentinokat, viszont volt ami ennél is jobban izgatott, az az átigazolási időszak, egész pontosan az, hogy hogyan használjuk ki, hiszen szükséges volt pár dolog. Jött Rakitic, akinek örültem, bár nem tartottam jobbnak Fabregasnál, akit sajnáltam is, amikor eladtuk. Utána jött Mathieu akin nagyon meglepődtem, hiszen elsősorban a védelem megerősítése volt a cél, kicsit fogtam a fejem, de bíztam benne, csak úgy, mint Vermaelen-ben. T. Stegen leigazolását tartottam a legjobb döntésnek a szezon során, hiszen Német, ami jó ómen, viszont ami zavart, és most is zavar egy picit, hogy kapusnak meglehetősen alacsony. Bravo leigazolását nem értettem, hiszen ott volt Masip, mint 2. számú kapus, és 2 jó hálóőr, mint Bravo és Stegen nem biztos, hogy jól működött volna köztük a dolog, valakinek padoznia kell. Suarez-nek örültem a legjobban, hiszen nagyon jó futballistának tartom, és bár Alexis nagyon jó játékos -most az Arsenalban ezt nagyon jól bizonyítja is- kevésnek éreztem Messi és Neymar mellé, nem is nagyon feküdt neki ez a jobb-ball oldali támadó szekció, ő olyan tipusú játékos, mint most Messi, mélységből indul, osztogat. Ennyit az igazolásokról. Luis Enrique nem volt számomra szimpatikus, az elején döcögősen indult a buli, ami érthető, viszont az a rengeteg varriálás a kezdőt illetően a szezon elején, -mikor a lényeg az, hogy az új játékosok minél előbb összeszokjanak a régiekkel- teljesen indokolatlannak tartottam, Enrique ezt rotálásnak nevezte, később, vagyis most már belátom, igaza volt. A bajnokságot megnyertük, hosszú volt, az utolsó előtti fordulóban megnyerni sokkal izzasztóbb, persze tudjuk, hogy a PL a világ legerősebb bajnoksága, ahol a Chelsea sokkal előbb bajnok lett, mint a Barcelona, dehát ez nem jelent semmit. Az MSN nagyon jól muzsikál, megérdemlik a fizetésüket, viszont az lenne a reális, ha a legtöbb fizetést Rakitic kapná, hiszen azt a melót, amit ő meccsről-meccsre hozott, és hozza a mai napig, nagyon kevesen, szinte senki sem tudja utána csinálni. Nem irigyeltem a Madridot és a szurkolóit, mikor megszerezték a 10. BL címüket, most meg főleg nem irigylem őket. Ronaldo látványosan nincs olyan szinten, mint Messi, aki megint bizonyította, hogy ő a valaha élt legjobb futballista, és nem csak a földön, azon kívül is. Még hátra van a BL döntő, ahol ismét 1-3 a tippem nekünk, hiszen ez szép, korrekt, laza, és még az ellenfél sincs megalázva. Hajrá Barcelona!
Kép
Avatar
lahertitty
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009.08.07. 11:33:36
Tartózkodási hely: Kiskunhalas

2015.05.31. 10:51:16

Sziasztok!
Sajnos nincs időm visszakeresni (főleg, hogy már azt sem tudom melyik topicba írta), de remélem rajtam kívül valaki még emlékszik rá, hogy egy Real-drukker azt írta még a szezon kezdete előtt, hogyha ezzel a kerettel a Barcelona triplázni fog, akkor Jérémy Mathieu nevét és ARCÁT is magára fogja tetováltatni :lol: Hááát melegszik a pite, jó lenne a szaván fogni, bár az is lehet, hogy már most törölte azt a hozzászólást :D
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2015.05.31. 10:44:12

Hát én már a szezon elején a 3 kupát jelöltem be,de nem gondoltam volna,hogy lesz is rá esély... :mrgreen:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.05.31. 10:30:41

Fecooo írta:
zola8787 írta:Srácok nincs kedvem visszakeresni, így légyszíves aki év elején hőzöngött, hogy egy fos lesz ez az idén, az jelezze már itt 8) :D
Nem akarok nagyon belefolyni, de emlékeim szerint Messivel kapcsolatban az egyik élharcos voltál, aki el akarta küldeni, így nem éppen korrekt másokat kiröhögni, amiért nem hittek a csapatban... :roll:
Ha jól emlékszem, a negatív megítélés január körül tetőzött. Ami aztán történt, az csoda. Magyarázni még nem tudjuk. Talán két hét múlva kicsit okosabbak leszünk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.31. 10:29:46

Fecooo írta:
Nem akarok nagyon belefolyni, de emlékeim szerint Messivel kapcsolatban az egyik élharcos voltál, aki el akarta küldeni, így nem éppen korrekt másokat kiröhögni, amiért nem hittek a csapatban... :roll:
Tényleg vicces,hogy Zola kér számon, aki a siker fő kovácsát zavarta volna el a fenébe... :mrgreen: =D>

Amúgy én is egy kupára rendezkedtem be, de azt is csak azért, mert gondoltam 3 klasszisból 1-2 hozza magát, akkor a kupa vagy bl leeshet. Bajnokságban nem hittem egyáltalán, tévedtem.

De amúgy tegnapi meccsen olyan érinthetetlenséget éreztem a csapaton, amit utoljára a MU elleni 2011es BL-döntőben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.05.31. 10:07:56

Nem emlékszem, hogy ki, hogyan vélekedett, de a nem túl optimista közhangulat teljesen érthető volt:
- az előző szezonban nem nyertünk semmit
- visszavonult Puyol, aki főleg vezetői szempontból volt nagy érvágás
- új edző, aki ezen a szinten még tapasztalatlan
- Suarez érkezése, ami ugyan pozitívum volt, de az egók kérdésének megoldása okozhatott volna gondot
- Messi gyenge előző szezonja

Szóval számomra az volt a fura, aki szeptemberben full rózsaszínben látta a helyzetet. Mert akármennyire is jól megy a csapatnak jelenleg, ez azért szerintem nem igazán volt benne a pakliban.
Én például Enriquében is kételkedtem. Oké, minden új játékos, edző nálam tisztalappal indul, de bőven voltak érvek amellett is, hogy a spanyol egy egyszezonos edző lesz.
Végül úgy néz ki, hogy nem az lesz, és a kezdeti "nehézségek" után remekül menedzseli a dolgokat.
De ugyanez a helyzet az MSN-el is, azért valamilyen szinten az is példátlan, hogy három ekkora sztár ilyen szinten önzetlenül, egymásért és a csapatért játsszon.

Tehát nagyon jó, hogy jelenleg szárnyal a társaság, de azért teljesen érhető volt, hogy a szezon előtt a szurkolók egy része egy ennél sokkal gyengébb évre számított.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2015.05.31. 08:32:12

zola8787 írta:Srácok nincs kedvem visszakeresni, így légyszíves aki év elején hőzöngött, hogy egy fos lesz ez az idén, az jelezze már itt 8) :D
Nem akarok nagyon belefolyni, de emlékeim szerint Messivel kapcsolatban az egyik élharcos voltál, aki el akarta küldeni, így nem éppen korrekt másokat kiröhögni, amiért nem hittek a csapatban... :roll:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.05.31. 07:47:47

zola8787 írta:Srácok nincs kedvem visszakeresni, így légyszíves aki év elején hőzöngött, hogy egy fos lesz ez az idén, az jelezze már itt 8) :D
Én 2 kupát tippeltem, remélem tévedek.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.31. 00:00:48

zola8787 írta:Srácok nincs kedvem visszakeresni, így légyszíves aki év elején hőzöngött, hogy egy fos lesz ez az idén, az jelezze már itt 8) :D
Én annyira emlékszem, hogy elégedett lettem volna egy 0 kupás szezonnal is, ha látható egy koncepció, amivel jövőre már lehet esélyünk mindenhol. Télen egyáltalán nem hittem, hogy látni fogom ezt év végére, de hál istennek rám cáfoltak a fiúk - és még idén is esélyünk van mindenre, sőt, 2-t már be is húztunk.. :D Grat az egész idei szezonért a srácoknak, nagyon kellemes csalódás ez az év - még ha nem is az én szájízem szerint alakult a csapat teljes mértékben.

Szóval akkor jelentkezek, én álmodni se mertem volna ilyen szezonról, lenéztem a csapatot év elején.. :cry:
Lezárt