Cesc Fábregas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.05.05. 16:43:02

LG írta:
pep71 írta:Reusnak és Müllernek hasonló adataik vannak gól/gólpassz mutatóban pedig az egyik kimondott szélső, de Müller is a támadószekcióban nyomja és mivel megy a csapatuknak, ezért nekik is nagy szezonjuk van mindenki szerint, Fabregasnak mivel a csapat "csak" egy bajnokságot nyer, mindenki szidja...
Talán azért ítéljük meg sokan máshogy, mert mi a meccseket nézzük, nem a statisztikát.

Egy elméleti kérdés: ha egy játékos lő 50 gólt egy meccsen, a többin gyenge mint a harmat, akkor ő jó játékos?
Ki lőtt 50 gólt egy meccsen?? És melyik játékosunk játszott jól nagy meccsen Messit kivéve?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.05. 16:22:21

pep71 írta:Reusnak és Müllernek hasonló adataik vannak gól/gólpassz mutatóban pedig az egyik kimondott szélső, de Müller is a támadószekcióban nyomja és mivel megy a csapatuknak, ezért nekik is nagy szezonjuk van mindenki szerint, Fabregasnak mivel a csapat "csak" egy bajnokságot nyer, mindenki szidja...
Talán azért ítéljük meg sokan máshogy, mert mi a meccseket nézzük, nem a statisztikát.

Egy elméleti kérdés: ha egy játékos lő 50 gólt egy meccsen, a többin gyenge mint a harmat, akkor ő jó játékos?
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.05.04. 21:37:18

Messa írta:
pep71 írta:Reusnak és Müllernek hasonló adataik vannak gól/gólpassz mutatóban pedig az egyik kimondott szélső, de Müller is a támadószekcióban nyomja és mivel megy a csapatuknak, ezért nekik is nagy szezonjuk van mindenki szerint, Fabregasnak mivel a csapat "csak" egy bajnokságot nyer, mindenki szidja...
A statjaival nincs baj, bár nagyrészét az év első felében szerezte szerintem. (Jó, kivétel is volt, mesterhármas+2gólpassz)
Ami mondjuk sokkal inkább gond, hogy a nagy meccseken mintha pályán sem lenne. Direkt néztem, pl a Bayern ellen talán a 13. percben ért először labdához...
Igaz, ott rajta kívül mindenki jól játszott...
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3698
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.05.04. 21:22:42

pep71 írta:Reusnak és Müllernek hasonló adataik vannak gól/gólpassz mutatóban pedig az egyik kimondott szélső, de Müller is a támadószekcióban nyomja és mivel megy a csapatuknak, ezért nekik is nagy szezonjuk van mindenki szerint, Fabregasnak mivel a csapat "csak" egy bajnokságot nyer, mindenki szidja...
A statjaival nincs baj, bár nagyrészét az év első felében szerezte szerintem. (Jó, kivétel is volt, mesterhármas+2gólpassz)
Ami mondjuk sokkal inkább gond, hogy a nagy meccseken mintha pályán sem lenne. Direkt néztem, pl a Bayern ellen talán a 13. percben ért először labdához...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.05.04. 20:34:22

Reusnak és Müllernek hasonló adataik vannak gól/gólpassz mutatóban pedig az egyik kimondott szélső, de Müller is a támadószekcióban nyomja és mivel megy a csapatuknak, ezért nekik is nagy szezonjuk van mindenki szerint, Fabregasnak mivel a csapat "csak" egy bajnokságot nyer, mindenki szidja...
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.04. 17:26:09

Egyértelmű, hogy a legjobb teljesítményeit, amolyan visszavont középső támadóként nyújtotta, vagyis lényegében Messi pozíciójában. Nem azt mondom, hogy ebben a szerepkörben folyamatos jó teljesítményre képes, de többnyire itt van elemében leginkább. Viszont itt nagyon ritkán fog lehetőséghez jutni ezután is, mert nem valószínű, hogy az elkövetkezendő években Messi szerepköre változna, legalábbis nem úgy néz ki.

Az meg teljesen érthető, hogy tőle sokkal többet vár el mindenki. Egyrészt mert a képességei arra predesztinálják, hogy húzóember legyen. Másrészt kiadtunk érte egy rakat pénzt és elvárható szerintem, hogy ha nem is megy neki a játék, de legalább a szívét lelkét tegye ki a gyepre a nevelőegyesületéért. Ez pedig nem igazán jellemző rá.

Bár egyáltalán nem nélkülözhetetlen eleme a csapatnak, de egyelőre mindenképp marasztalnám legalább még a következő idényre. Kivéve ha befutna érte egy olyan ajánlat, amivel viszonylag jól járnánk.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
kardgabesz
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.04.28. 15:05:40
Tartózkodási hely: Bp

2013.05.04. 17:10:29

Lehet hátvédet kellene vele játszatni, néha kapust? Hátha ott jobb lenne?
Hány mérkőzést hozott le, milyen csapatok ellen?? Ahhoz képest, hogy mennyire vártuk, évekig, és milyen fizuja van.
A fontosabb mérkőzéseken szinte nem is lehetett észrevenni!
Bár az utolsó mérkőzésen, amikor egymás mögött játszatta Villanova Villát és Cesc-et, aztán a jobb szélen meg Alves volt a jobb bekk, jobb szélső középpályás, csatár, mert amikor felért, senki nem volt a nagy csatáraink közül a jobb szélen. Na az egy nagy káosz volt.
Sokszor elhangzik itt, hogy nem szabad Iniestával, Xavival egyszerre középpályásként szerepeltetni, mert kioltják egymást. Szerintem teljesen mindegy. Ő bárkit kiolt.Volt lehetősége, amikor irányíthatott, hát nem volt egy nagy Napoleon.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.05.04. 16:57:13

Boldog 26. Fabre :!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.04. 16:20:01

Bojan Krkic írta:
miihii írta:
Igen, volt EGY ilyen meccs is. Aztán a következő bajnokin, amikor szintén nem volt Leo, észre sem lehetett venni a pályán. A lehozza a meccseket hatalmas túlzás, mert vannak jó napjai, de ezeket piszok gyorsan feledteti is másik hárommal, amikor olyan szürke, mint Gandalf szakálla :D
Igaz,mert egy középpályástól nem lehet elvárni a befejező poszt abszolút űrjének kitöltését,és talán azért látszik szürkének mert ez nem ő,felépítenek neki egy életutat és kap egy posztot amelyben világszínvonalon teljesít,világklasszis játékos,ellenben kap mást ahol azt nyújtja amit az árja csatáraink mégse
Bizony nem lehet elvárni, tőle meg pláne, épp ezért is reagáltam arra, h " ő legalább lehozza a meccseket, mert belövi" , mivel egy meccs kivételével nem volt így.

Ha nézted a meccseket, akkor a további mondataid máris értelmetlenné váltak, ugyanis nem állandó csatárt játszattunk vele, hanem már talán kényszerből próbáltuk ott is ki, mert egyszerűen képtelenség megtalálni azt a posztot, azokat a társakat mellé, akikkel ki tudja játszani azt a világklasszist. Minden helyen feltűnt már, az összes kp-sal párban, hármasban minden verzióban, de mégsem tudott két egymást követő meccsen értékelhetőt produkálni.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.05.04. 15:19:53

miihii írta:
Bojan Krkic írta:Amikor nem Messi alá kell játszani ő belövi és ellentétben a többiekkel hozza a meccseket
Igen, volt EGY ilyen meccs is. Aztán a következő bajnokin, amikor szintén nem volt Leo, észre sem lehetett venni a pályán. A lehozza a meccseket hatalmas túlzás, mert vannak jó napjai, de ezeket piszok gyorsan feledteti is másik hárommal, amikor olyan szürke, mint Gandalf szakálla :D

Igaz,mert egy középpályástól nem lehet elvárni a befejező poszt abszolút űrjének kitöltését,és talán azért látszik szürkének mert ez nem ő,felépítenek neki egy életutat és kap egy posztot amelyben világszínvonalon teljesít,világklasszis játékos,ellenben kap mást ahol azt nyújtja amit az árja csatáraink mégse
FC Barcelona!
ABIDAL!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.04. 12:52:54

miihii írta:Igen, volt EGY ilyen meccs is. Aztán a következő bajnokin, amikor szintén nem volt Leo, észre sem lehetett venni a pályán. A lehozza a meccseket hatalmas túlzás, mert vannak jó napjai, de ezeket piszok gyorsan feledteti is másik hárommal, amikor olyan szürke, mint Gandalf szakálla :D
A legnagyobb baj szerintem az, hogy nem tudjuk egyelőre kitalálni, mitől vannak a jó meccsei, és aztán miért süllyed vissza a középszerűségbe. :D De tényleg, a Mallorca ellen rúgott hármat, adott egy gólpasszt, mindenki el volt ájulva tőle (megjegyzem, jogosan, mert azon a meccsen tényleg fantasztikusan játszott), aztán a két következő találkozón észre sem lehetett venni, eltűnt a mezőnyben, alibizett, egy-két villanása volt, de összességében nagyon gyengén szerepelt.
Ugyanez, amikor támadó középpályásként nyomta Xavi mellett, úgy, hogy Iniesta közben balszélső volt. Ragyogó hetekkel, sőt hónapokkal örvendeztetett meg minket, én már azt hittem, hogy meg is találtuk a végleges, tökéletes pozíciót a számára, aztán egyik pillanatról a másikra ismét sorozatban hozta a gyenge meccseket. A tökéletes kiszámíthatatlanság ez, abban az értelemben, hogy soha nem tudhatjuk, hogy az adott poszton mennyi ideig fog nagyon jól vagy éppen pocsékul játszani.
visca el barca írta:másrészt, és ez már titoék sara, soha nem tudják ugyanott játszatni és erőltetik vele ezt a csatárpozíciót. borzalom. bayern ellen is lathattuk, megkapja a labdát, nincs előtte senki és fingja nem volt mit csinaljon, igy hát belevezette az első védőbe aki szembe volt vele....
Kisebb csapatok ellen annyira nem rossz ötlet Messi-poszton játszatni, de láthattuk, hogy egy-egy erősebb ellenfél védelme könnyedén hatástalanítja Cescet, ha az említett pozícióban kap lehetőséget.
Amúgy meg szerintem éppen az említett értelemben való kiszámíthatatlanság miatt van az, hogy nem játszatják folyamatosan ugyanazon a poszton, ugyanabban a szerepkörben Titóék, ez nem az ő hibájuk szerintem.
Fejben lehetnek gondok Cescnél, amiket orvosolni kellene, mert a tudása alapján oszlopos tagja lehet a jövő Barçájának is. Ha mentálisan rendbe jön, akkor talán a csapaton belüli helyét is könnyebben meg lehetne találni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.04. 12:03:56

fabregas soha nem lesz olyan player mint xavi vagy iniesta. a technikai tudása megvan hozzá, viszont nekem fejben gyengének tunik, és nincs meg benne az az alázat ami előbbi kettőt jellemezné.

másrészt, és ez már titoék sara, soha nem tudják ugyanott játszatni és erőltetik vele ezt a csatárpozíciót. borzalom. bayern ellen is lathattuk, megkapja a labdát, nincs előtte senki és fingja nem volt mit csinaljon, igy hát belevezette az első védőbe aki szembe volt vele....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.04. 12:01:25

Bojan Krkic írta:Amikor nem Messi alá kell játszani ő belövi és ellentétben a többiekkel hozza a meccseket
Igen, volt EGY ilyen meccs is. Aztán a következő bajnokin, amikor szintén nem volt Leo, észre sem lehetett venni a pályán. A lehozza a meccseket hatalmas túlzás, mert vannak jó napjai, de ezeket piszok gyorsan feledteti is másik hárommal, amikor olyan szürke, mint Gandalf szakálla :D
palesz77 írta: a Dinho-Deco-Eto'o fémjelezte Barcában Xavi olyan nagyon kiemelkedőt nyújtott? Csak mert úgy rémlik, hogy pletykáltak arról hogy Arsenalba megy meg Milanba.
Az a Milanos eligazolás még bőven az előtt volt. Amikor kezdte megvetni a lábát a nagycsapatnál, akkor akarta elvinni a Milan.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.05.04. 11:34:38

Nekem csak az a vicces, hogy pl ez után a meccs után mindenki megőrült érte kb.. Meg úgy all in az őszi formájától is, lévén akkor fontos láncszem volt, gólpaszok, gólok.. Most meg a szurkolók fele adná el szemrebbenés nélkül.

Ezt most komolyan kérdem, mert anno még annyira se értettem a focihoz mint most, szóval akkor semmit nem láttam, de a Dinho-Deco-Eto'o fémjelezte Barcában Xavi olyan nagyon kiemelkedőt nyújtott? Csak mert úgy rémlik, hogy pletykáltak arról hogy Arsenalba megy meg Milanba.. Most meg ő az istencsászár, nélküle el se tudjuk képzelni a csapatot kb. Cesccel nem lehet szintén ez a szitu? A szezon első felében eddig mindig megmutatta, hogy miért került ide.. Fejben érik még pár évet, aztán ha konstansan tudja hozni azt a formát bőven jó lesz ő - remélem. Meg amúgy szerintem ő is olyan mint Xavi volt, akkor hozza majd ki magából a maxot, ha nem lesz előtte már egy másik igazi karmester.. Xavi is Deco után lett "isten", szerintem Cesc is akkor lesz a legjobb, ha folyamatosan ő lehet a játék igazi szervezője, és kicsit hozzá is idomul a csapat. Mert olyan játékos mint Xavi egész Euróában nem lesz több kb, szóval azt várhatjuk hogy az ő tökéletes mását megtaláljuk, ha elmegy valamit változni kell - meg mondjuk a szezon után szerintem kicsit amúgy is kéne, nem drasztikusan, de valamit azért igen.. De Cescnél nem tudom hogy ki tud mondani jobb irányítót, aki akár mélységből is tud dolgozni. Jelenleg szerintem ő az aki leginkább képes lenne Xavit pótolni, hasonló szerepkörben jót nyújtani.

(Thiagot előrébb kellene játszatni, ha hátrébb erőltetjük csak "elpazaroljuk", mint Ini a balszélen kb. Jó-jó, de nem az igazi..)

Persze ez csak az én szerény véleményem, lehet nagy hülyeséget írtam..
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.05.04. 11:16:12

Akkor konkretizálom a dolgot.Amikor nem Messi alá kell játszani ő belövi és ellentétben a többiekkel hozza a meccseket,és az a baj hogy nagyon hamar le tudunk mondani 1-2 játékosról ha nem az elvárt formát hozza,és szokás szerint megvásárolnánk fél világot.Nem szabad!És nem szabad ennyire egy játékost előtérbe helyezni 1 csapaton belül mert mint látjuk Messi sem örökmozgó,és az ő sajnálatos kieséseivel levegőt kapott,nyilvánvalóan. (kár hogy nem lehet egyszerre 15 játékos a pályán).Egyébként a vételét a mai napig nem értem mert középpályásból "termelünk" a legtöbbet és legjobbakat a világnak,de ha már itt van ne Ibrahimovicozzuk el.
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.04. 11:01:25

Bojan Krkic írta:Minden tiszteletem a szerkesztőké,de olvastam az "Akiknek szólhat a fütty" cikket,és szerintem Fábregassal kritikusabb a kelleténél.
Furcsa az ő helyzete mert kevés meccsel a lábában várunk el tőle olyan teljesítményt(nem mindig a saját posztján) amit a fix játékosoktól, plusz még a lejátszott meccseinek a felében a második félidőben lehozzák-lehozták, és végszónak,nem egy meccset nyert meg az utolsó fordulókban a nagyérdeműnek.....nálam tapsot kap és tiszteletet!Köszönöm.
Szép napot!
Én azt mondom, hogy elég lehetőséget kapott. Annyi lehetőséggel pedig már megmutathatta volna, hogy hasznára van a csapatnak és nem csak azt, hogy többen vagyunk vele a pályán. Jelenleg ugyanis az a helyzet, hogy nem látni, hogy mi is lenne a szerepe. A Mallorca ellen Messi pótlása volt a szerepe, meg is oldotta. Egy meccsre összekapta magát, kijött a lépés, de se előtte, se utána nem alkotott maradandót. Egyértelmű, hogy nem éri meg az érte kiadott (kidobott) pénzt. Természetesen ez később megváltozhat, hiszen a lehetőséget ezután is meg fogja kapni. Rajta múlik, hogy marad minden úgy, ahogy most van, vagy hajlandó többet tenni azért, hogy a legjobbak között emlegessük.
Kép
Kép
Kép
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.05.04. 10:46:18

Minden tiszteletem a szerkesztőké,de olvastam az "Akiknek szólhat a fütty" cikket,és szerintem Fábregassal kritikusabb a kelleténél.
Furcsa az ő helyzete mert kevés meccsel a lábában várunk el tőle olyan teljesítményt(nem mindig a saját posztján) amit a fix játékosoktól, plusz még a lejátszott meccseinek a felében a második félidőben lehozzák-lehozták, és végszónak,nem egy meccset nyert meg az utolsó fordulókban a nagyérdeműnek.....nálam tapsot kap és tiszteletet!Köszönöm.
Szép napot!
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.05.03. 10:22:10

Szerintem nem hamis kilencest, hanem inkább előre tolt középpályást játszott... Sokszor felbukkant hátrafelé olyan mélységekben, ami Messi-re nem jellemző
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.03. 00:06:14

erről nincs statisztikám (vagyis ugye ott van a wikin, csak ki kell bogarászni) de én úgy vagyok vele, hogy a bajnokság két clasicóból és 36 egyéb, de azonos fontosságú meccsből áll.
tökmindegy, hogy rayo, granada vagy malaga az ellenfél, meg kell nyerni, semmi más nem számít, a végén a sok kicsi pontocskából lesz a bajnoki cím.

persze a bl kieséses szakasza, meg mondjuk a spanyol kupa meccsek a real ellen az más tészta, de mondhatni a milan elleni visszavágón és talán a psg elleni odavágón kívül nagyjából besült, de legalább is gyengén játszott szinte az egész csapat, nem csak fabregas.

nem akarok én mellette kardoskodni, hiszen tényleg többet kellene, hogy mutasson, csak arra célzok, hogy amíg a csapat 2.-3. legeredményesebb játékosa ezekben a mutatókban, addig sokkal több figyelmet érdemelnek az egyéb, ennél fontosabb problémáink.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.05.02. 23:57:47

shutterisland írta:fura ez, hogy mindenki szidja, és elég sokan elküldenék (én sem vagyok vele elégedett), miközben mégis :

házi góllövőlista : 3. helyezett
házi gólpasszlista : 3. helyezett holtversenyben
összesített kanadai táblázatunk : 2. helyezett holtversenyben

a számok szerint csapatunk egyik legjobbja :D
Ezzel az eredménysorral csak egy a bökkenő: jó lenne látni, hogy ugyanez a statisztika hogyan mutat az igazán komoly játékerőt képviselő csapatok ellen, illetve a kiélezett BL-párharcokban. Gyanítom, hogy így már nem olyan szép a leányzó fekvése.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.02. 23:41:07

igen, ezért is gondolom, hogy bár tényleg többet várunk tőle (főleg azért, mert ennél bőven többet tud) mégis vannak sajnos nagyobb bajok ebben a csapatban fabregasnál.

például az egyik legszebb adat, amit most így hirtelen kiszámoltam, hogy fabregas ugye 24 gólpontot szerzett, pedro és alexis EGYÜTT szerzett 34-et úgy, hogy ők ugye támadók, fabre pedig csak az esetek mittudomén felében játszik a támadóhármasban, amúgy meg középpályás.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.05.02. 23:34:24

shutterisland írta:fura ez, hogy mindenki szidja, és elég sokan elküldenék (én sem vagyok vele elégedett), miközben mégis :

házi góllövőlista : 3. helyezett
házi gólpasszlista : 3. helyezett holtversenyben
összesített kanadai táblázatunk : 2. helyezett holtversenyben

a számok szerint csapatunk egyik legjobbja :D
Igazából ez a többieket is minősíti. Pedro-Alexis-Villa. Mármint hogy Cesc ennyire kegyetlen szürke és gyenge játékkal ennyire elől van.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.02. 23:29:40

fura ez, hogy mindenki szidja, és elég sokan elküldenék (én sem vagyok vele elégedett), miközben mégis :

házi góllövőlista : 3. helyezett
házi gólpasszlista : 3. helyezett holtversenyben
összesített kanadai táblázatunk : 2. helyezett holtversenyben

a számok szerint csapatunk egyik legjobbja :D
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.02. 23:21:16

Volt pár nagyon jó meccse,pár...
De ennyi. Sajnos itt nem vált be,az Arsenal visszavenné,mehet Isten hírével!
Song meg maradjon!
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2013.05.02. 10:01:37

Lehet őt bántani, bőven meg is érdemli.

De azért a védelmében meg kell jegyezni, hogy

- iszonyat kamuk voltak "a benne van a Barca DNS"-típusú lózungok. 15 évesen elment, és egyáltalán nem a Barca féle tiki-takát ismeri, nem is azt tudja játszani. Kombinatív játékban nem rossz amúgy, de a lendületessége ebben a játékrendszerben nem érvényesül! Ha stílust akarunk váltani, és dinamikusabbá akarjuk tenni a csapatot, akkor én adnék esélyt neki egy más stílusú Barcában, ha viszont megpróbáljuk a jelenleg fásult, kiismerhető, statikus, kivárásra épülő, lassan építkező játékunkat felrázni, akkor abból már én is kihagynám. Azt gondolom, hogy Thiago gyenge szezonjának is az egyik fő oka, hogy nulla dinamikája van.

- a csapat alapvetően alacsony fordulatszámon pörög, neki vannak meccsei, amiket eldönt egy-egy fellángolással, szemben a többiekkel, és összességében sem lóg ki abból a nagy büdös posványból, amiben bennevan a csapat jelenleg.

- a támadósorban játszatása nem fekszik neki, elől meg egy emberünk nincs Messin (esetleg Tello, de neki is azért mert nem ugyanott van a léc, mint a többinek) kívül, aki ne rohadtnagy betlit tolt volna a szezon egészét tekintve.
Lezárt