Cesc Fábregas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.27. 23:39:56

ezzel csak az a baj, hogy bármilyen poszton játszott, valaki azt mondta, hogy nem a posztján játszik. és ezzel el is jutunk oda, hogy nincs is posztja a mi játékrendszerünkben. (szerintem) ő egy támadó középpályás lenne, olyan poszton, mint ahol özil tolja a realban. egy 4231ben a hármas közepén.

pepnek nem ment, de tito valamennyire megtalálta a helyét, amikor iniesta helyén játszott, iniesta pedig kint a balszélen az őszi szezonban. akkor tényleg parádésan játszott ő is meg a csapat is. de utána mint tudjuk jött a rák, a sérülések és szétesett minden .(
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.27. 18:18:56

Felesleges vitázni ezen, mert a baj ott van hogy mindenhol játszott, kivéve ott ahol a legjobb teljesítményre képes, vagy csak elvétve játszott ott.
Xavi rotálásával, ill. Thiago távozásával többször kerülhet most a kp. közepére. Meglátjuk milyen teljesítményt nyújt.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.27. 16:24:27

[az a baj, hogy a gondjainkat a játékrendszer nem oldja meg.pontosabban: nem az okozza és egy változtatással nem is oldaná meg. a ránk veszélyes európai top fociban olyan elemek jelentek meg, amelyekre ha nem tudunk válaszolni nem is leszünk eredményesek:a teljesség igénye nélkül:az állomány fizikai ereje és labdabiztonsága együtt biztosított!(athletikus termet, futógyorsaság, állóképesség) a kellő mennyiségű labdabirtoklás a gyorsELŐRE!!!mozgással van kombinálva,a hagyományos foci játékelemek sokkal hatékonyabb kihasználása(fej játék, pontrúgások érvényesítése és kivédése, az extra klasszisok hatékony kiszolgálása ezáltal a hatékony gólratörés előtérbehelyezése, átlövések, egyáltalán a kapuralövések fontossága és végrehajtása).ha így nézem Fabregast sajnos alig marad valami.... átlagos futógyorsaság, gyenge állóképesség de kiváló labdakezelés, gyenge hatékonyság(gólerő) labilis formatartás, de egy kiöregedő Xavi helyére kétségtelenül ő a leg alkalmasabb jelenleg (Thiagó híján) ami az eladását illeti nos azt a megszerzése körülményei teszik elsősorban lehetetlenné ha nem akarunk közröhely tárgyává válni (ismét)[/quote]
pep71 írta:

Te vagy a közröhely, olyan hülyeségeket írsz, hogy az nem hétköznapi..:D
Fabregas nem gólerős??? Akkor a mi csapatunkban csak Messi az, mivel ő rúgott csak több gólt és csak Iniesta adott több gólpasszt..az állóképességről meg csak annyit, hogy az nem rajta múlik, hanem az erőnléti edzőn, mivel ő már megállta a helyét a PL-ben és senki nem panaszkodott az állóképességére, de ha szerinted a spanyol ligában gyorsabban és többet futnak egy meccsen akkor oké.[/quote]

válaszom:eltekintve a direkt jelzőidtől ami téged minősít:igen nálunk(hál'istennek) Messi a gólerős(all time:326/85) ha azt bizonygatod, hogy min múlik az állóképessége-kvázi elismerted, hogy igazam van - csak nem rajta múlik....,de a lényeg: számos elemző egyetért abban, hogy Fabregas a kezdeti biztató teljesítményét egy hektikus hullámzó forma követte a tavalyi szezonban én csak néhány -általam vélt - gyengeséget soroltam fel amiben fejlődnie kellene.(nem érintve de egyetértve, hogy sajna nincs egyedül e téren)az eladásával kapcsolatban arra utaltam, hogy elég nagy csindadratta övezte a megszerzését nem kevés pénzért, tehát most eladni minden mástól függetlenül is elég nagy blama lenne.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.27. 15:37:56

visca el barca írta:
Kovbal88 írta:Na akkor a névsor akik tavaly gyengébben teljesítettek nála, figyelem hosszú lesz:
Alves: értékelhetetlen teljesítmény a tavalyi, jó ha egy két gólja volt kiállítások fölöslegesen stb
Puyol: sérült volt nem is játszott
Xavi: szinte semmi teljesítmény magához képest
Pedro: nem is tudom hány hónapig nem rúgott gólt
Alexis: szintén semmi a 40 milliós árához képest
Macherano: két éve szintén semmi teljesítmény ennyi

És itt Fabragasozunk majd elmegy ő is mint Thiago aztán jó is lesz köszi
azért igy első hsz-nek elég korrekt :lol: puyol gyengébben teljesített ha nem is játszott? ezt hogy hoztad össze?

erről a listáról alves, pedro meg sanchez tehető a gyengébbek voltak nála kategoriaba
Mas neve melletti 2 évnyi semmi teljesítmény szúrt szemet. Az elmúlt szezonban tényleg nem volt jó, mivel szinte ő volt a védelem egyedüli alappillére, ami aztán nagyon nem az ő feladata lenne, neki max kisegíteni lenne szabad ott, nem köré építeni a védelmet. De az az előtti szezonban Puyival az oldalán parádésan mutatkozott be ebben a szerepkörben szerintem. Mindenki csak dicsérte.

Azzal a pár hsz-el egyet értek amik azt taglalják, hogy sokkal inkább Busira lehetne rábízni majd Xavi szerepkörét mintsem Fabregasra.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.27. 12:20:06

Kovbal88 írta:Na akkor a névsor akik tavaly gyengébben teljesítettek nála, figyelem hosszú lesz:
Alves: értékelhetetlen teljesítmény a tavalyi, jó ha egy két gólja volt kiállítások fölöslegesen stb
Puyol: sérült volt nem is játszott
Xavi: szinte semmi teljesítmény magához képest
Pedro: nem is tudom hány hónapig nem rúgott gólt
Alexis: szintén semmi a 40 milliós árához képest
Macherano: két éve szintén semmi teljesítmény ennyi

És itt Fabragasozunk majd elmegy ő is mint Thiago aztán jó is lesz köszi
Hát, ha ezt a listát figyelembe vesszük, akkor tényleg kéne még egy-két minőségi igazolás. :-k Most kicsit off leszek, de Alvesnek mikor volt piros lapja? Nem azért de én tényleg nem emlékszek ilyenre! :oops: Amúgy a többi kb. igaz is, Sanchez mutathatott volna többet is, Pedroval együtt! Talán egy kicsit Villa is ide tartozik, de nem akarok már ennyire off lenni! Úgyhogy On: http://www.hatharom.com/2013/07/26/barc ... -nem-elado Ha tényleg elmegy akkor itt nagy gondok lesznek! Remélem Martino nem engedi el, ki lesz akkor az, aki Xavi helyén szerepel majd 1-2 év múlva? Maradnia kellene!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.27. 12:19:17

Chino írta:Én azt várom, hogy ha Xavi helyén játszik a támadásaink direktebbek, ütőképesebbek legyenek, ehhez viszont a presszió és az azonnali letámadás alkalmazása elengedhetetlen, amihez az erőnlétet fel kell turbózni.
ez az egyetlen ami nekem kétségeim vannak fabregast illetoen. pedig a pl-ben edződött de nekem nagyon lassunak és fáradékonynak tűnik...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.27. 12:06:59

Fabregassal az igazi gond a hullámzó teljesítménye volt. Persze a statisztikák –ahogy mindig– kicsit csalókák, de ha konstansan tudná tartani amit az őszi szezonokban alakít nagyon sokat erősödnénk. Mind gólokban, mind gólpasszokban erős, szóval megvan benne a lehetőség, hogy húzóember lehessen, remélem be fogja bizonyítani.
Én azt várom, hogy ha Xavi helyén játszik a támadásaink direktebbek, ütőképesebbek legyenek, ehhez viszont a presszió és az azonnali letámadás alkalmazása elengedhetetlen, amihez az erőnlétet fel kell turbózni.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.27. 11:49:35

Kovbal88 írta:Na akkor a névsor akik tavaly gyengébben teljesítettek nála, figyelem hosszú lesz:
Alves: értékelhetetlen teljesítmény a tavalyi, jó ha egy két gólja volt kiállítások fölöslegesen stb
Puyol: sérült volt nem is játszott
Xavi: szinte semmi teljesítmény magához képest
Pedro: nem is tudom hány hónapig nem rúgott gólt
Alexis: szintén semmi a 40 milliós árához képest
Macherano: két éve szintén semmi teljesítmény ennyi

És itt Fabragasozunk majd elmegy ő is mint Thiago aztán jó is lesz köszi
azért igy első hsz-nek elég korrekt :lol: puyol gyengébben teljesített ha nem is játszott? ezt hogy hoztad össze?

erről a listáról alves, pedro meg sanchez tehető a gyengébbek voltak nála kategoriaba
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2013.07.27. 11:35:06

Na akkor a névsor akik tavaly gyengébben teljesítettek nála, figyelem hosszú lesz:
Alves: értékelhetetlen teljesítmény a tavalyi, jó ha egy két gólja volt kiállítások fölöslegesen stb
Puyol: sérült volt nem is játszott
Xavi: szinte semmi teljesítmény magához képest
Pedro: nem is tudom hány hónapig nem rúgott gólt
Alexis: szintén semmi a 40 milliós árához képest
Macherano: két éve szintén semmi teljesítmény ennyi

És itt Fabragasozunk majd elmegy ő is mint Thiago aztán jó is lesz köszi
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.07.27. 09:45:06

mess2009 írta:
herlius írta:
Chino írta:Szerintem is vízválasztó lesz ez az év neki. Annak ellenére, hogy Xavi egészségesen még mindig nagyon jó teljesítményre képes Cescre nagy felelősség fog hárulni. Én el tudnám képzelni egy 4-4-2-es szerkezetben Song-gal és Busival a kp-n, ahol támadásban Fabregas feljebb tolódna és Busquets venné át azt a "Xavi" szerepkört váltva egy 4-3-3-ra. Ezzel szerintem stabilabbak lennénk, főleg erősebb csapatok ellen és ezt a szerepben lehetne helye. De majd meglátjuk mi lesz, főleg ha Tata érkezik.
A 4-4-2 és a 4-3-3 köszönő viszonyban sincs egymással, ráadásul előbbi teljesen játékidegen szerkezet a Barca és az egész spanyol foci számára is. Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi keretünk teljesen alkalmatlan is lenne erre a játékszerkezetre. Elméletben valóban csak 1 embert vonunk vissza a középpályára, de ennél bizony sokkal bonyolultabb a kérdés. Kizárt dolog, hogy a közeljövőben ilyen felállásban focizzon a csapat.
az a baj, hogy a gondjainkat a játékrendszer nem oldja meg.pontosabban: nem az okozza és egy változtatással nem is oldaná meg. a ránk veszélyes európai top fociban olyan elemek jelentek meg, amelyekre ha nem tudunk válaszolni nem is leszünk eredményesek:a teljesség igénye nélkül:az állomány fizikai ereje és labdabiztonsága együtt biztosított!(athletikus termet, futógyorsaság, állóképesség) a kellő mennyiségű labdabirtoklás a gyorsELŐRE!!!mozgással van kombinálva,a hagyományos foci játékelemek sokkal hatékonyabb kihasználása(fej játék, pontrúgások érvényesítése és kivédése, az extra klasszisok hatékony kiszolgálása ezáltal a hatékony gólratörés előtérbehelyezése, átlövések, egyáltalán a kapuralövések fontossága és végrehajtása).ha így nézem Fabregast sajnos alig marad valami.... átlagos futógyorsaság, gyenge állóképesség de kiváló labdakezelés, gyenge hatékonyság(gólerő) labilis formatartás, de egy kiöregedő Xavi helyére kétségtelenül ő a leg alkalmasabb jelenleg (Thiagó híján) ami az eladását illeti nos azt a megszerzése körülményei teszik elsősorban lehetetlenné ha nem akarunk közröhely tárgyává válni (ismét)
Te vagy a közröhely, olyan hülyeségeket írsz, hogy az nem hétköznapi..:D
Fabregas nem gólerős??? Akkor a mi csapatunkban csak Messi az, mivel ő rúgott csak több gólt és csak Iniesta adott több gólpasszt..az állóképességről meg csak annyit, hogy az nem rajta múlik, hanem az erőnléti edzőn, mivel ő már megállta a helyét a PL-ben és senki nem panaszkodott az állóképességére, de ha szerinted a spanyol ligában gyorsabban és többet futnak egy meccsen akkor oké.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.27. 08:37:20

herlius írta:
Chino írta:Szerintem is vízválasztó lesz ez az év neki. Annak ellenére, hogy Xavi egészségesen még mindig nagyon jó teljesítményre képes Cescre nagy felelősség fog hárulni. Én el tudnám képzelni egy 4-4-2-es szerkezetben Song-gal és Busival a kp-n, ahol támadásban Fabregas feljebb tolódna és Busquets venné át azt a "Xavi" szerepkört váltva egy 4-3-3-ra. Ezzel szerintem stabilabbak lennénk, főleg erősebb csapatok ellen és ezt a szerepben lehetne helye. De majd meglátjuk mi lesz, főleg ha Tata érkezik.
A 4-4-2 és a 4-3-3 köszönő viszonyban sincs egymással, ráadásul előbbi teljesen játékidegen szerkezet a Barca és az egész spanyol foci számára is. Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi keretünk teljesen alkalmatlan is lenne erre a játékszerkezetre. Elméletben valóban csak 1 embert vonunk vissza a középpályára, de ennél bizony sokkal bonyolultabb a kérdés. Kizárt dolog, hogy a közeljövőben ilyen felállásban focizzon a csapat.
az a baj, hogy a gondjainkat a játékrendszer nem oldja meg.pontosabban: nem az okozza és egy változtatással nem is oldaná meg. a ránk veszélyes európai top fociban olyan elemek jelentek meg, amelyekre ha nem tudunk válaszolni nem is leszünk eredményesek:a teljesség igénye nélkül:az állomány fizikai ereje és labdabiztonsága együtt biztosított!(athletikus termet, futógyorsaság, állóképesség) a kellő mennyiségű labdabirtoklás a gyorsELŐRE!!!mozgással van kombinálva,a hagyományos foci játékelemek sokkal hatékonyabb kihasználása(fej játék, pontrúgások érvényesítése és kivédése, az extra klasszisok hatékony kiszolgálása ezáltal a hatékony gólratörés előtérbehelyezése, átlövések, egyáltalán a kapuralövések fontossága és végrehajtása).ha így nézem Fabregast sajnos alig marad valami.... átlagos futógyorsaság, gyenge állóképesség de kiváló labdakezelés, gyenge hatékonyság(gólerő) labilis formatartás, de egy kiöregedő Xavi helyére kétségtelenül ő a leg alkalmasabb jelenleg (Thiagó híján) ami az eladását illeti nos azt a megszerzése körülményei teszik elsősorban lehetetlenné ha nem akarunk közröhely tárgyává válni (ismét)
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.07.26. 23:08:19

Chino írta:Szerintem is vízválasztó lesz ez az év neki. Annak ellenére, hogy Xavi egészségesen még mindig nagyon jó teljesítményre képes Cescre nagy felelősség fog hárulni. Én el tudnám képzelni egy 4-4-2-es szerkezetben Song-gal és Busival a kp-n, ahol támadásban Fabregas feljebb tolódna és Busquets venné át azt a "Xavi" szerepkört váltva egy 4-3-3-ra. Ezzel szerintem stabilabbak lennénk, főleg erősebb csapatok ellen és ezt a szerepben lehetne helye. De majd meglátjuk mi lesz, főleg ha Tata érkezik.
A 4-4-2 és a 4-3-3 köszönő viszonyban sincs egymással, ráadásul előbbi teljesen játékidegen szerkezet a Barca és az egész spanyol foci számára is. Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi keretünk teljesen alkalmatlan is lenne erre a játékszerkezetre. Elméletben valóban csak 1 embert vonunk vissza a középpályára, de ennél bizony sokkal bonyolultabb a kérdés. Kizárt dolog, hogy a közeljövőben ilyen felállásban focizzon a csapat.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.26. 21:41:48

RELOAD írta:http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... karja.html Remélem hatalmas kacsa.
elképzelem, ahogy a Daily Mail-nél törik a fejüket, hogy mivel támasszák alá ezt. "hát persze! a barátai szerint"...jobban is megerőltethették volna magukat.
Avatar
RELOAD
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.09.21. 17:26:54

2013.07.26. 21:14:17

Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.22. 16:26:22

Szerintem is vízválasztó lesz ez az év neki. Annak ellenére, hogy Xavi egészségesen még mindig nagyon jó teljesítményre képes Cescre nagy felelősség fog hárulni. Én el tudnám képzelni egy 4-4-2-es szerkezetben Song-gal és Busival a kp-n, ahol támadásban Fabregas feljebb tolódna és Busquets venné át azt a "Xavi" szerepkört váltva egy 4-3-3-ra. Ezzel szerintem stabilabbak lennénk, főleg erősebb csapatok ellen és ezt a szerepben lehetne helye. De majd meglátjuk mi lesz, főleg ha Tata érkezik.
Forca Barca!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.22. 12:54:28

Szerintem ő is tudja, hogy baromi nagy szerepe lesz jövőre. Xavi korosodik neki kell pótolnia. Én összességében eddig is elégedett vagy Cescel, de van feljebb.

Távozás kizárva, maga zárta ki. Nem is engedhetjük meg magunknak. Az Mu is mihamarabb beláthatná.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2013.07.22. 12:44:57

Remélem a következő szezonban jobban fog teljesíteni. Nagy szükség lesz rá. Az elengedéséről pedig szó sem lehet. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.22. 12:35:42

shutterisland írta:cesc a barcában :
96 meccs, 30 gól, 35 gólpassz. =D>
60/20/24 minden oldalon ezt írják :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.22. 12:32:10

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... r-fabregas
Szóval erőlködik a MU! Nem hinném hogy Cesc, és Thiago egy nyáron hagynák el BArcelonát... Amúgy angol hírek szerint Wenger nem él a visszavásárlási opciós joggal! Ez bátoríthatta fel a Manchesterieket!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.08. 02:43:01

cesc a barcában :
96 meccs, 30 gól, 35 gólpassz. =D>
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.17. 06:59:58

nem láttam a meccset, valaki elmesélné, hogy hogyan játszott?
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.06.17. 00:47:18

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.05.17. 11:55:52

Tőle is többet lehetett várni, saját nevelés ugyebár, de a Barca az nem egy Arsenal :lol:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.17. 11:50:41

"And my heart will leave you never."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.05. 16:55:42

pep71 írta:Ki lőtt 50 gólt egy meccsen??
Ryan Goalmaker 1954-ben az angol harmadosztályban. :roll:
És melyik játékosunk játszott jól nagy meccsen Messit kivéve?
Azért voltak kiemelkedő teljesítmények másoktól is. Hirtelen nekem Busquets számtalan meccse ugrik be, de Alba, Iniesta sem volt adós egy néhány rangadón.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Lezárt