Cesc Fábregas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.02. 08:35:48

Én az egyik legnagyobb ellenzője voltam a leigazolásának, és bár jó időszakai voltak, amikor elgondolkodtam, hogy én tévedtem, összességében ez a 2 szezon mégis engem igazolt. Eleve nagy baj volt, hogy azért lett leigazolva, mert Xaviék nagy haverja...vicc.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.05.01. 23:12:50

Replay írta:Kifütyülték, ha nála volt a labda. Nagy esély van rá, hogy visszatér PL-be.

Nem tudom megérteni, ha vkinek olyan fantasztikusan indul a szezonja, mint neki 2011-ben, akkor hogy tudott ennyire visszaesni.
Miután ideigazolt úgy beindult, hogy mindenki odáig volt érte, aztán értelmetlenül vissza lett ültetve a padra...utána meg már csak a bajnoki meccseken kaphatott szerepet..amiket még akkor is megnyer a Barca ha vakokkal áll ki és nagyban hozzájárul ahhoz, ha egy olyan csapattal kerülünk szembe, akik nem ijednek meg és kettőt tudnak passzolni, akkor finito.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.05.01. 23:08:31

Kifütyülték, ha nála volt a labda. Nagy esély van rá, hogy visszatér PL-be.

Nem tudom megérteni, ha vkinek olyan fantasztikusan indul a szezonja, mint neki 2011-ben, akkor hogy tudott ennyire visszaesni.
peek
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012.03.10. 13:30:24

2013.04.21. 11:56:35

Üdv,
Igen ritkán írok, de most a gondolatomat meg kell osztanom:
Mr. Fabregas egy olyan típusú játékos, aki nem tud bárkivel jól játszani, sőt, csak bizonyos társakkal tud jól játszani. Sok ilyen játékost ismerek amatőrök és profik közöt is. Ha én lennék Tito helyében, kizárólak Alexissel együtt játszatnám.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.21. 11:27:13

mess2009 írta:azzal kezdem, hogy nekem is nagy talány Fabre játéka. azokkal értek egyet (mert sajna ez a tény) akik enyhénszólva keveslik amit nyújt. de: ebben a dologban lúdas az edzői stáb is. a tegnapi meccsen is kijött, hogy egyáltalán nem értik meg egymást Villával, hol elől ácsorogtak egy más mellett, de zömében hátul osztogatott, holott elvileg Messi helyett a gólokat kellett volna szállítani. azthiszem ha pontosan akarom megfogalmazni mi a baj vale azt kell mondanom: éppen azt a pluszt nem nyújtja amire most (és máskor is) a Barcának nagy szüksége lenne: átlagon felüli kreativitás, sokkal több lendület és klasszis megoldások. e mellett persze igaz az is ,hogy sajna ezzel a hiányossággal nincs egyedül.
Ezt azért nem érzem kifogásnak mert Villa nélkül is a meccsek 90%-án pocsék teljesítményt hozott le,igazából már az összes létező poszton ki volt próbálva,és pár kivételtől eltekintve IDÉN!!!(2013-ban!!) a legtöbbször csúfosan leszerepelt ! Itt nem formaingadozásról beszélhetünk vele kapcsolatban Barcelonai karrierjét tekintve,hanem egy masszív rossz szinten való stagnálásról melyet az elmúlt 2évben mindössze kétszer váltott fel jó forma (2011 ősze,és 2012 ősze) ! Ez a baj itt,és ezért vagyok másokkal elnézőbb,azért a legtöbbeknél a jó játékban vannak hullámvölgyek,míg nála a pocsék teljesítmények között vannak apró fellángolások! Ja,és neki a képességei azért ennél jóval többre predesztinálják !
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.21. 11:22:08

azzal kezdem, hogy nekem is nagy talány Fabre játéka. azokkal értek egyet (mert sajna ez a tény) akik enyhénszólva keveslik amit nyújt. de: ebben a dologban lúdas az edzői stáb is. a tegnapi meccsen is kijött, hogy egyáltalán nem értik meg egymást Villával, hol elől ácsorogtak egy más mellett, de zömében hátul osztogatott, holott elvileg Messi helyett a gólokat kellett volna szállítani. azthiszem ha pontosan akarom megfogalmazni mi a baj vale azt kell mondanom: éppen azt a pluszt nem nyújtja amire most (és máskor is) a Barcának nagy szüksége lenne: átlagon felüli kreativitás, sokkal több lendület és klasszis megoldások. e mellett persze igaz az is ,hogy sajna ezzel a hiányossággal nincs egyedül.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.21. 10:38:46

Barcaman1993 írta:
Ajánlom az őszi szezont. :wink: Aztán azt írod, hogy a 93 percet nézted. Akkor leeshetne a tantusz, hogy a csapatunkból 9 ember lötyögött egész meccsen + ott volt Alves és Valdes. Van egy rosszabb meccsünk, aranyos, hogy egyből mindig ő van megtalálva. Ha a többiek nem akarnak focizni, akkor ő hiába is akar. De nem is értem, hogy mondjuk a Thiago topicot miért nem böfögitek tele ugyanúgy, mert 1 centivel nem volt jobb nála az említett 2 hónapban. Azt meg mondani sem merem, hogy nem 1 ember írta a Pedro topicba, hogy miért bántja mindenki, mikor még gólt is lőtt (PSG). Akkor itt van. Az elmúlt 2 hónapból kiemelném a Messi-Iniesta-Alves triót, a többiek meg csak úgy vannak a pályán. Tudod így nehéz, de úgy látom már divatnak számít Fabregast szidni.
Az őszi szezonja neki két jó hónapból állt,mint írtam is,én ettől tőle többet várok,elvégre nem egy futottak még kategóriás nyeretlen két éves a srác,ebben gondolom egyetértünk! És nem,nem divatból szidom Cesc-et hanem azért,mert látványosan nem csinál semmit hónapok óta,az meg elég gyenge érv a védelmére,hogy de hát a többiek is sz*rul játszottak,és akkor mi van???? most Fabregasról volt szó és nem a többiekről !
Arról nem is beszélve,hogy a csapatból önmagához képest mindenki sokkal többet nyújt mint Cesc ! Ja,és akkor arról még nem is beszéltem,hogy az egész kora tavaszi szezonunk arról szólt,hogy bizonyos játékosokat alárendeltünk annak,hogy ő játszhasson (Ini ki balszélre,ezáltal AS vagy Pedro meg cserepadra,mindezt azért,hogy neki valahogy legyen helye,és itt most a hangsúly Ini szélre rakásán van ! )
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.21. 09:24:36

Lionel85 írta:Akkor én erre csak annyit írok, hogy Fábregas maga nyilatkozta azt, hogy tudja, hogy neki duplán kell teljesítenie, mint bárki másnak a csapatból, mert tudja, hogy sokat neheztelnek rá, amikor elment 15 évesen Angliába és most visszatért, ezért duplázott erővel kell küzdenie. Na, eddig ebből semmit nem látunk. Beszélni mindig könnyebb, de meg is valósítani valamit, az megint más.
Hát persze. De ha a csapattársaid nem akarnak megszakadni, akkor féllábon is állhatsz, akkor sem fog menni... Márpedig bejött Xavi és ugyanúgy szenvedett, mint Fabregas. Ez csapatjáték, sokat számít 1 ember, de az az 1 nem csinál nyarat. Már hónapok óta 1-2 meccset leszámítva nagyon nem olyan a játékunk, mint amilyen szokott lenni. A Messi-Ini-Alves triót leszámítva ezek a jelzők nyugodtan mehetnének minden játékos topicjába, mert ez a valóság. Nem arról van szó, hogy 10 emberünk brillírozik a pályán, ő meg szó szerint kilóg. Itt nagyban kell gondolkodni és nem kicsiben. Ti megragadtok egyenlőre az utóbbiban.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.21. 09:16:16

Barcaman1993 írta:Ajánlom az őszi szezont. :wink: Aztán azt írod, hogy a 93 percet nézted. Akkor leeshetne a tantusz, hogy a csapatunkból 9 ember lötyögött egész meccsen + ott volt Alves és Valdes. Van egy rosszabb meccsünk, aranyos, hogy egyből mindig ő van megtalálva. Ha a többiek nem akarnak focizni, akkor ő hiába is akar. De nem is értem, hogy mondjuk a Thiago topicot miért nem böfögitek tele ugyanúgy, mert 1 centivel nem volt jobb nála az említett 2 hónapban. Azt meg mondani sem merem, hogy nem 1 ember írta a Pedro topicba, hogy miért bántja mindenki, mikor még gólt is lőtt (PSG). Akkor itt van. Az elmúlt 2 hónapból kiemelném a Messi-Iniesta-Alves triót, a többiek meg csak úgy vannak a pályán. Tudod így nehéz, de úgy látom már divatnak számít Fabregast szidni.
Akkor én erre csak annyit írok, hogy Fábregas maga nyilatkozta azt, hogy tudja, hogy neki duplán kell teljesítenie, mint bárki másnak a csapatból, mert tudja, hogy sokat neheztelnek rá, amikor elment 15 évesen Angliába és most visszatért, ezért duplázott erővel kell küzdenie. Na, eddig ebből semmit nem látunk. Beszélni mindig könnyebb, de meg is valósítani valamit, az megint más.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.21. 09:11:53

Mezner2 írta:Akkor te nézzd a statisztikákat :D Én maradok a meccsnézésnél,és nem,nem esek hasra attól,hogy volt 2jó hónapja amikor a 10góljából 7-et lőtt,mert azonkívül akkora 0 az idei teljesítménye amekkorát írni sem tudok.
A képességeit senki nem kérdőjelezte meg,ennek ellenére vallatni lehetne a játékával! Akár hiszed,akár nem,ezen még egy gól sem tud változtatni,tőle egy pöppet többet vár minden épeszű ember (mondjuk ennél elég könnyű többet nyújtani)
Mint az avámból is kiderül ő az egyik kedvencem a csapatból,ennek ellenére amit nálunk eddig mutatott az nagyon kevés...

Ja,és a hsz-ünk közti különbség,én a mondandómat a lejátszott 93percre,te meg a tiédet arra a fél másodpercre alapoztad amikor gólt lőtt, ezek után illik elgondkodni,hogy melyik az ami jobban fedi a valóságot,akinek van szeme az úgy látja mint én
Ajánlom az őszi szezont. :wink: Aztán azt írod, hogy a 93 percet nézted. Akkor leeshetne a tantusz, hogy a csapatunkból 9 ember lötyögött egész meccsen + ott volt Alves és Valdes. Van egy rosszabb meccsünk, aranyos, hogy egyből mindig ő van megtalálva. Ha a többiek nem akarnak focizni, akkor ő hiába is akar. De nem is értem, hogy mondjuk a Thiago topicot miért nem böfögitek tele ugyanúgy, mert 1 centivel nem volt jobb nála az említett 2 hónapban. Azt meg mondani sem merem, hogy nem 1 ember írta a Pedro topicba, hogy miért bántja mindenki, mikor még gólt is lőtt (PSG). Akkor itt van. Az elmúlt 2 hónapból kiemelném a Messi-Iniesta-Alves triót, a többiek meg csak úgy vannak a pályán. Tudod így nehéz, de úgy látom már divatnak számít Fabregast szidni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.21. 09:11:08

Mezner2 írta:Akkor te nézzd a statisztikákat :D Én maradok a meccsnézésnél,és nem,nem esek hasra attól,hogy volt 2jó hónapja amikor a 10góljából 7-et lőtt,mert azonkívül akkora 0 az idei teljesítménye amekkorát írni sem tudok.
A képességeit senki nem kérdőjelezte meg,ennek ellenére vallatni lehetne a játékával! Akár hiszed,akár nem,ezen még egy gól sem tud változtatni,tőle egy pöppet többet vár minden épeszű ember (mondjuk ennél elég könnyű többet nyújtani)
Mint az avámból is kiderül ő az egyik kedvencem a csapatból,ennek ellenére amit nálunk eddig mutatott az nagyon kevés...

Ja,és a hsz-ünk közti különbség,én a mondandómat a lejátszott 93percre,te meg a tiédet arra a fél másodpercre alapoztad amikor gólt lőtt, ezek után illik elgondkodni,hogy melyik az ami jobban fedi a valóságot,akinek van szeme az úgy látja mint én
És ezzel jönnék még pluszban a vesszőparipámmal, az árával. Ugyebár azt a teljesítményt amit itt nyújt, azt tudja Thiago is, nem nehéz überelni... Thiago nem volt anno 40 millió euró, szóval EDDIG nem nagy erősítés Fábregas. Azért írtam csupa nagy betűvel, mert lehet később még javulni fog és megembereli magát, de amióta itt van, csak pár jó meccse volt. A fejlődés lehetősége megvan, csak éljen vele. Eddig az akarást nem látom rajta.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.20. 22:04:38

Akkor te nézzd a statisztikákat :D Én maradok a meccsnézésnél,és nem,nem esek hasra attól,hogy volt 2jó hónapja amikor a 10góljából 7-et lőtt,mert azonkívül akkora 0 az idei teljesítménye amekkorát írni sem tudok.
A képességeit senki nem kérdőjelezte meg,ennek ellenére vallatni lehetne a játékával! Akár hiszed,akár nem,ezen még egy gól sem tud változtatni,tőle egy pöppet többet vár minden épeszű ember (mondjuk ennél elég könnyű többet nyújtani)
Mint az avámból is kiderül ő az egyik kedvencem a csapatból,ennek ellenére amit nálunk eddig mutatott az nagyon kevés...

Ja,és a hsz-ünk közti különbség,én a mondandómat a lejátszott 93percre,te meg a tiédet arra a fél másodpercre alapoztad amikor gólt lőtt, ezek után illik elgondkodni,hogy melyik az ami jobban fedi a valóságot,akinek van szeme az úgy látja mint én
Avatar
Laci7
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.30. 22:49:20
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2013.04.20. 22:00:17

Szerencsére, csak ilyen "sír nála a labda" középpályásaink vannak... (10 gól-gólpassz) Messi-Ini után legtechnikásabb játékosunk, erre ide böfögöd, hogy sír nála a labda. Én tudnék sírni ilyen kommentektől...
Max 150px magas lehet az aláírás kép!
100% Culé!
"Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több."
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.20. 21:51:01

Deeperintodark írta:Annyit szidtátok, hogy erre...
Igen,ettől máris tök jó tavaszi idénye van.... Ja,nem..
Imádom ezt,valaki lő egy gólt erre egyből piedesztálra van emelve..
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2013.04.20. 21:45:33

Annyit szidtátok, hogy erre...
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.20. 21:43:38

Mezner2 írta:Sír nála a labda,ha csak ezt az idényét(tavaszát) láttam volna életemben akkor azt mondanám,hogy az NB1-ben különb focisták szaladgálnak.
Nevetséges,hogy mennyire nem csinál semmit,pedig itt a lehetőség,nincs Messi, lehetne villantani,ehhez képest.... Én szégyenlem magam helyette..
Mindig így sírjon.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.04.20. 21:26:23

Mezner2 írta:Sír nála a labda,ha csak ezt az idényét(tavaszát) láttam volna életemben akkor azt mondanám,hogy az NB1-ben különb focisták szaladgálnak.
Nevetséges,hogy mennyire nem csinál semmit,pedig itt a lehetőség,nincs Messi, lehetne villantani,ehhez képest.... Én szégyenlem magam helyette..
Sajnos ezzel nehéz vitatkozni.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.20. 20:48:22

Sír nála a labda,ha csak ezt az idényét(tavaszát) láttam volna életemben akkor azt mondanám,hogy az NB1-ben különb focisták szaladgálnak.
Nevetséges,hogy mennyire nem csinál semmit,pedig itt a lehetőség,nincs Messi, lehetne villantani,ehhez képest.... Én szégyenlem magam helyette..
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.04.17. 21:42:11

Connor, szinte teljesen egyetértek a hsz-eddel!


Amúgy akiket felsoroltatok, azért 1-2 névnél röhögtem egy jót... :mrgreen:
Gareth Tello írta: Volt az top3 is, sőt. :)

Az Arsenalban annyiban volt más a szerepe, hogy a csatár mögött, a két szélső között, klasszikus irányítóként játszott (javíts ki, Game, ha tévedek), ott tényleg ő volt a fazonszabász, szinte minden támadás átment rajta.

Amúgy én valószínűleg nem láttam annyit játszani a PL-ben, mint te, de úgy emlékszem, hogy ott sokkal tökösebb volt.
Jó, Fabregas-os avatarral nem mertem top3-at írni, mert jöttek volna a hsz-ek, hogy homer vagyok... :roll: :D

Ez így van, ott sokkal szabadabban játszhatott, AM pozícióban volt, kb. azt csinált, amit akart, jött is 3-4 killer pass tőle meccsenként. Itt meg azért csak van mellette egy Messi, Xavi, Iniesta hármas.

Ez igaz, de nem csak, hogy tökösebb volt, de ott sokkal inkább látszott rajta, hogy küzd minden labdáért, nem lötyög annyit.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.17. 18:46:21

Tarsi88 írta:Igazából én csak Gündogant tudnám mondani, aki hasonló szerepben játszik, mint Xavi
gündogan pont olyan játékos mint sahin , lewandovski vagy reus. egy gépezetbe tökéletesen működnek, de ha kiveszed őket nullák. ugyanez buszkecc. a jelenlegi barca elképzelhetetlen nélüküle, ha áttennéd a romába vagy liverpoolba nagy valoszinuseéggel nulla lenne.

bvb az egyetlen játékos, aki talán megállná a helyét akárhol az götze (meg hummels, de most ugye nem arrol a posztrol beszélunk)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.04.17. 18:18:29

valamit kellene vele csinálni tényleg, mert minden ősz arról szól, hogy úristen milyen jól játszik, megtaláltuk végre a helyét (most éppen fabregas középpálya és iniesta szélen), aztán jön ez a része a szezonnak és egyszerűen kidöglik.

pedig az egyik legfontosabb játékosunk lehetne, ha végig bírná, ami abból is látszik, hogy jelenleg is a második helyen áll messi után a kanadai táblázaton. és ez most nem is annyira a társak kritikája, mert iniesta elég sok gólpasszt szerzett azért, csak ő meg nem annyira eredményes.

elvileg tehát minden stimmelne, modern középpályás, osztogat, gól szerez, jól játszik össze messivel, tudja a játékunkat, de a végén valami mégis hiányzik.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.17. 17:41:05

Gareth Tello írta: Szerintem még akkor sem feltétlenül. :D Akkor már inkább Dembélé. :D
Nem személyesen ellened írtam ezt, haverom is pár napja mondta, hogy adjuk már el a rákba Fabregast, aztán jöjjön Götze.

Annyi a lényeg, hogy meg kell próbálni megtalálni Cesc helyét a csapatban, neki meg fel kell nőnie a feladathoz.
Azért kíváncsi lennék, hogy Götze hogy osztogatna itt? Ja sehogy, mert a Dortmundban is szélsőt játszik és nem irányítót. Erről ennyit.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.17. 17:10:09

shutterisland írta:attól függ, mit tekintünk annak :D
ha messi,xavi vagy alba a barca szint, akkor valóban nem.
ha cuenca,tello vagy jds, akkor bőven :D

egyébként most én nem azt írtam, hogy hoznék bárkit is, sőt, a középpálya az utolsó poszt, ahova igazolnék, hisz xaviban még van pár év ahogy elnézem, iniesta,cesc,song és busi világelit legalább a maga feladatkörében mindenképpen, thiago az lesz.

csak annyi, hogy ha fegyvert szorítanának a fejemhez, hogy mondjak pár nevet, akit hoznék xavi visszavonulása után máshonnan, kb. őket mondanám.
Szerintem még akkor sem feltétlenül. :D Akkor már inkább Dembélé. :D
Nem személyesen ellened írtam ezt, haverom is pár napja mondta, hogy adjuk már el a rákba Fabregast, aztán jöjjön Götze.

Annyi a lényeg, hogy meg kell próbálni megtalálni Cesc helyét a csapatban, neki meg fel kell nőnie a feladathoz.
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.04.17. 16:28:31

shutterisland írta:
jó kis játékos, de szerintem nem Barça-szint.
attól függ, mit tekintünk annak :D
ha messi,xavi vagy alba a barca szint, akkor valóban nem.
ha cuenca,tello vagy jds, akkor bőven :D

egyébként most én nem azt írtam, hogy hoznék bárkit is, sőt, a középpálya az utolsó poszt, ahova igazolnék, hisz xaviban még van pár év ahogy elnézem, iniesta,cesc,song és busi világelit legalább a maga feladatkörében mindenképpen, thiago az lesz.

csak annyi, hogy ha fegyvert szorítanának a fejemhez, hogy mondjak pár nevet, akit hoznék xavi visszavonulása után máshonnan, kb. őket mondanám.
A legnagyobb baj Fabregassal, hogy nálunk nincs posztja. Xavi helyettesét én nem látom, se benne, sem Thiagoba, mind a kettőjük egy sorral feljebb érzik igazán jól magukat. Az általad felsoroltak is inkább Ini helyére valók, ahol nagyobb szabadságot kaphatnak. Igazából én csak Gündogant tudnám mondani, aki hasonló szerepben játszik, mint Xavi
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.17. 16:11:52

Barcaman1993 írta:Hálát fog itt mindenki adni az égnek, amikor Xavi, vagy Iniesta kidől és itt lesz Fabregas. :wink: Könnyű kritikákat megfogalmazni felé, aminek van is valóság alapja, de kérdem én: hol találnánk nála jobbat? Könnyű a válasz: sehol... Mikor Xavi ki fog kukkantgatni a csapatból, vagy bármi sérülés, akkor tökéletes helyettes lesz. :D
Nincs garantálva az, ha Xavi vagy Iniesta távol lesz, akkor már szuperklasszis teljesítményt fog nyújtani. Most sem játszik minden meccsen Xavi, sok meccsen kezdő Fábregas, akkor miért nem tudja megmutatni? Pedig még azt se mondom, hogy minden meccsen kéne helyettesíteni Messit a támadósor közepén, vagy netán balszélsőt kellene játszania. Nem. Az eredeti posztján, a középső középpályás szerepében sem tud maradandót alkotni. Xavival pedig azért kár egyáltalán összehasonlítani, mert nem hasonló a játékstílusuk. Xavi egy és megismételhetetlen. Ezért sincs olyan, hogy xy millióból ki az a játékos, aki Xavi szintjén tud teljesíteni...
Kép
Kép
Kép
Lezárt