Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.19. 13:39:19

visca el barca írta:nem emléxik valaki h a multkori mutet utan mennyit hagyott ki?
Pontosan én már nem tudom megmondani, viszont úgy emlékszek, hogy meglepően hamar visszatért, talán még egy hónapot se hagyott ki úgymond.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.12.19. 13:31:30

Charlie írta:Vannak fontosabb dolgok a futballnál, gyógyulj meg Tito. Valószínűleg ma lemond és érkezik vissza Pep (?). *elgondolkoztam*
C.
Én is erre gondoltam miután , kijöttem a döbbenetből :S De annyira hihetetlen ... :cry: :? :x
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.19. 13:28:57

csak hogy nehogy felhőtlen legyen az örömünk a jó szereplés láttán... délután kiadnak vmiféle hivatalos infót, akkor okosabbak leszünk.

ejj, de nem jó ez...

nem emléxik valaki h a multkori mutet utan mennyit hagyott ki?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2012.12.19. 13:24:47

"A tegnapi nap örömteli fejleményeit ma valóságos sokk követte a Barcelona labdarúgócsapatának háza táján: Éric Abidal felépülése, illetve Lionel Messi, Carles Puyol és Xavi Hernández szerződéshosszabbítása után Tito Vilanova vezetőedző fültőmirigyében ismét rákos daganatra bukkantak az orvosok, amelynek következtében a klub az összes mára tervezett sajtóeseményét törölte.
A szakvezető 2011 őszén már sikeresen leküzdötte a betegséget – egy műtét során eltávolítottak egy daganatot a fültőmirigyéből, ami után tavasszal térhetett vissza a csapat kispadjára, akkor még Pep Guardiola segítőjeként. Arról egyelőre nincs információ, hogy a rehabilitáció idején ki pótolja a nyáron másodedzőből vezetőedzővé előlépett Vilanovát.
A Barcelona a délután folyamán hivatalos közleményben számol be a tréner állapotáról." - Nemzeti Sport híre - nem a legjobb előjelek.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.12.19. 13:24:32

Vannak fontosabb dolgok a futballnál, gyógyulj meg Tito. Valószínűleg ma lemond és érkezik vissza Pep (?). *elgondolkoztam*
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2012.12.19. 13:24:18

Ennek semmi köze ahhoz, hogy mikor tért vissza dolgozni. A műtétet követő 5 év tünetmentesség után mondják azt, hogy gyógyult az illető.
Az hogy ilyen hamar újra megjelent valószínűleg rosszindulatut jelent.

Az lehet pozitívum és talán azért élik túl nagyobb százalékban a sportolok, mert náluk a sűrű orvosi ellenőrzések miatt korai stádiumban felfedezik a daganatot, mikor még talán megakadályozható a szétterjedés.

Gyógyulj meg Tito!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.12.19. 13:21:54

Ez egészen szörnyű hír. Remélem meggyógyul minél hamarabb.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.12.19. 13:16:04

Nagyon remélem hogy kacsa... :roll:
Ha mégse akkor jobbulást Tito! Várunk vissza!
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2012.12.19. 13:09:12

Kívánom neki hogy minél előbb épüljön fel és gyógyuljon meg! Inkább gyógyuljon meg hosszabb távon mint hogy gyorsan visszajöjjön!
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.12.19. 12:58:07

Ezt nem hiszem el... Abidal felépül, erre Tito. :(
Jobbulást neki!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.19. 12:56:34

A SPORT és Mundo is ír róla, úgyhogy szerintem sajnos nem alaptalanok a hírek. :?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
19Messi19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.02.01. 19:02:13
Tartózkodási hely: Barcelona

2012.12.19. 12:53:21

Igen én is most olvastam. :(

Szerintem kicsit korán tért vissza dolgozni. Egy rákból felépülni nem 1 év ezt mindenki tudja. És egy ilyen stresszel teli munkakör nem csökkenti annak az esélyét, hogy újra kialakuljon. De remélem nem rákról van szó. :( Jobbulást Tito mester!
„Magyarnak lenni: Büszke gyönyörűség! Magyarnak lenni nagy szent akarat, Mely itt reszket a Kárpátok alatt.”
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.12.19. 12:51:01

"Borzasztó hír a Barcánál! Tito Vilanova nincs jól! Kiújult a rák a vezetőedzőnél!

Az összes esemény lemondva ma a Barcánál, se karácsonyi vacsora, se ebéd, még Rosell sajtótájékoztatója is törölve van!"

REMÉLEM EZ NEM IGAZ Valaki gyorsan cáfolja meg ezt :cry: :cry: :cry: Ugye nem igaz?
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.12.19. 12:50:44

Kiújult a betegsége vagy mi a franc van? :(
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.12.04. 01:00:40

tito barcájáról négy percben. van szó az igazolásokról, fabregas szerepéről, a védelemről. angolul tudóknak ITT. három spanyol foci szakértő (sid lowe a legismertebb) rövid kötetlen beszélgetése.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.11.26. 23:33:50

Tegnap az első félidőben egyébként üde színfolt volt nekem, hogy Xavi vagy 3x is lőtt a 16-oson kívülről, és nem is rosszul. Észrevettem hogy egy fél fokkal bátrabban lövünk kívülről, de lehetne ezt még forszírozni szerintem.

Mindenesetre Tito érti a munkáját, ez elég nyilvánvaló.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.11.26. 23:20:56

Tito szabadrúgásgólja 95-ből

Becsavarta, mint Bekem 8) :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.11.25. 22:24:04

És ismét feltörtünk egy rendkívül kemény védelmet. Egy éve az ilyen csapatok ellen végig szenvedtünk, most félóra után teljes dominancia, félidő végére már csak az volt kérdés, hogy mikor szerezzük meg a vezetést, 2. félidő- no comment.
Változott a csapat agresszívabb, direktebb, kockázatosabb a játék, de ahogy elnézem, ezt már a védelem is kezdi megszokni. Szezon elején nagyon szokatlan volt a védőknek, hogy sebességből rájuk rohanhat az ellen, amikor megtörtént, mindig jött a pánik, mostanra ellenben egyre látványosabb nyugalommal állítják meg az ellenfél támadásait. Mondhatni kezdenek újra megtanulni védekezni, amire az utóbbi 2 évben nem nagyon volt szükség. Sokat lök Pique visszatérése, aki már a pár évvel ezelőtti önmagára emlékeztet. A Levante az egyik legjobb formában játszó spanyol csapat, kiscsapatok közül a legerősebb, legszervezettebb védelemmel.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.11.22. 13:46:48

recrea írta:
noname írta:Vilanova Barcája sokkal szórakoztatóbb focit játszik, mint Pep-é az utóbbi időben. Látszik ez most is a Zara ellen. Pörög a meccs, vannak hibák, de ezek általában az előre játszásból erednek.
Akkor én nem értek a focihoz vagy "csak" nincs ízlésem. Szerintem ezzel a meccsel vallatni lehetne, annyira unalmas volt, tele hibákkal, dekoncentrációval, semmi helyzettel. Nem vagyok hajlandó elfogadni, h így játszik a csapat egy Zaragoza ellen. Nem igazán tudom, mi a célunk ezzel, az attraktív, gólra törő, minden helyzetből a kaput támadó, hajtós csapat nálam eltűnt. És nem érdekel a demagóg duma, miszerint ennyi meg ennyi meccset megnyertünk.

Kíváncsian várom a BL-t, hogy megtudjuk, hol tartunk az európai fociban, mert nálam az egy óriási kérdőjel.
A Zara meccsel lehetett volna vallatni az tény,lehet valamelyik arab országban már csinálják is,nem tudom,viszont abban egyetértek,hogy szorakoztatóbb Tito Barcája mint Pep-é volt minden év SZEPTEMBER-OKTÓBER-NOVEMBERÉBEN. Ilyen tájban általában még gyengén játszottunk vele,ment a herevere,és a 3m-es passz 90percen át.

Titonál azt látom,hogy szép fokozatosan átkapcsoltunk egy direktebb támadófocira,melyben több a kontra,az oldalfordítás,gyorsabbak vagyunk éés nem feltéten kell törvényszerűen 145passz ahhoz,hogy egyik csapatrészből a másikba érjen a labda,több a mélységi beindulás,több a kiugratás,viszont a letámadásunk ebből IS kifolyólag gyengült,nem is keveset,mintha nem lenne rá erő,vagy én nem is tudom mi ennek az oka,persze a foci lényege,hogy mindig lőjj eggyel többet mint az ellenfél, de azért nyugodtabb lennék ha nem lennénk minden meccsen rákényszerítve a 3 lőtt gólra,a hátsó alakzatunk töketlenkedése miatt.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.11.22. 13:36:53

Az jutott eszembe, hogy ha a sors is úgy akarja és lecsapjuk tavasszal a Madridot idegenben, akkor El Unico elmondhatja majd magáról, hogy Spanyolországi karrierje során két null km-es vezetőedző is leiskolázta.

De szép is lenne istenem.... :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.11.21. 01:23:43

persze vannak negatívumok, mint az, hogy sokszor halvány a játék, és a védekezésünk gyenge.

viszont ha a száraz tényeket nézzük...

tito éra :
20 meccs, 17 győzelem, 1 döntetlen, 2 vereség.
gólarány : 57-24

mindezt úgy, hogy rengeteg sérülés nehezítette a csapat dolgát, és 3x is játszottunk a real madriddal.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.11.18. 15:46:24

Nekem tetszett a tegnapi meccs. Mondjuk én csak az ismétlést láttam az eredményt is tudtam, így sok izgulni valóm nem volt.
Szokás szerint a meccs utolsó harmadában már tartalékoltak a srácok. de ez tegnap bele is fért.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.11.18. 15:26:31

recrea írta:
noname írta:Vilanova Barcája sokkal szórakoztatóbb focit játszik, mint Pep-é az utóbbi időben. Látszik ez most is a Zara ellen. Pörög a meccs, vannak hibák, de ezek általában az előre játszásból erednek.
Akkor én nem értek a focihoz vagy "csak" nincs ízlésem. Szerintem ezzel a meccsel vallatni lehetne, annyira unalmas volt, tele hibákkal, dekoncentrációval, semmi helyzettel. Nem vagyok hajlandó elfogadni, h így játszik a csapat egy Zaragoza ellen. Nem igazán tudom, mi a célunk ezzel, az attraktív, gólra törő, minden helyzetből a kaput támadó, hajtós csapat nálam eltűnt. És nem érdekel a demagóg duma, miszerint ennyi meg ennyi meccset megnyertünk.

Kíváncsian várom a BL-t, hogy megtudjuk, hol tartunk az európai fociban, mert nálam az egy óriási kérdőjel.
Ezzel én is egyet tudok érteni, már úgy szenvedtem, hogy inkább Bojanék erőlködését néztem a másik csatornán.
Én viszont hiszek abban, hogy 3 nappal egy fontos BL-meccs előtt nem kell megszakadni (és úgy általában egy ilyen szintű meccsen sem), de alapvetően nem jó előjel, hogy a csapat csak akkor tud pörögni, amikor nagy gáz van.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.11.18. 14:47:46

recrea írta:
noname írta:Vilanova Barcája sokkal szórakoztatóbb focit játszik, mint Pep-é az utóbbi időben. Látszik ez most is a Zara ellen. Pörög a meccs, vannak hibák, de ezek általában az előre játszásból erednek.
Akkor én nem értek a focihoz vagy "csak" nincs ízlésem. Szerintem ezzel a meccsel vallatni lehetne, annyira unalmas volt, tele hibákkal, dekoncentrációval, semmi helyzettel. Nem vagyok hajlandó elfogadni, h így játszik a csapat egy Zaragoza ellen. Nem igazán tudom, mi a célunk ezzel, az attraktív, gólra törő, minden helyzetből a kaput támadó, hajtós csapat nálam eltűnt. És nem érdekel a demagóg duma, miszerint ennyi meg ennyi meccset megnyertünk.

Kíváncsian várom a BL-t, hogy megtudjuk, hol tartunk az európai fociban, mert nálam az egy óriási kérdőjel.
Teljesen egyetértek recreával nekem egyelőre nagyon nem tetszik ez a
játékforma persze hogy kedden megyünk a ruszkikhoz de amit tegnap láttunk az nem az első ilyen volt.Nem tudom hogy miért érzem azt hogy vezetünk bárki ellen és nem akarunk több gólt lőni vagy ha igen akkor leállunk és bumm 3-0-ról lesz 3-2 és ezígy nagyon nem jó.Ilyen spanyol
középcsapatok ellen megtehetjük hogy leállunk hisz így is tudunk nyerni
de ha összeakadnánk egy komolyabb csapattal a Bl-ben nem tudom mi sülne ki ebből.Játszottunk egy Sevillával a szerencsével nyertünk ellenük.
Az már az első meccsen látszott hogy a szélek kulcsfontoságúak Titonál
de ezért nem kellene feladni a gólratörő életveszélyes(az elllenfeleknek)
játékot........
Már most félek hogy mi lesz az Aletico ellen decemberben de remélem rám-
cáfolnak a fiuk.Én most nem akartam azt mondani hogy rossz az egész amit csinálunk csak az elmúlt 4 évben máshoz voltam hozzászokva hisz
hogy ez a stílus maradjon azért jött Tito ez már nem a Pep team de ha
azt akartuk hogy minden maradjon így akkor egy picit változtasssunk.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2012.11.18. 13:31:27

Messi nem utazott Panamáig, meglátszott a mozgásán:) Lőttünk 3 szépen kijátszott gólt, ebből kettőnél a két ifjú szélsőhátvéd felfutása és gólpassza Tito munkáját dicséri. 3-1, idén ez az átlageredmény.
A két következő meccs - Bl-ben Moszkva, bajnokságban Levante ellen idegenben - negyedéves zh. lesz Tito számára:
6 pont ötös
4 pont négyes
3 pont hármas
2 pont kettes
1 vagy 0 pont egyes
Megbukni csak nem fog:)
Lezárt