Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.05.01. 22:49:57

Pár hete azzal jött a jelenlegi vezetés, hogy Tito jobb, mint Guardiola... Na, most remélem, hogy ez Rossell-ék utolsó időszaka a klub élén!

Újra kell építeni az egészet és nem több éves szerződéseket kötni..
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.01. 22:49:33

A baj az,hogy ha lemond a vezetőség képes lenne Rourát kinevezni. Mert ugyebár szépen tud ő is ülni a padon,és értetlen arcot vágni...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2013.05.01. 22:47:42

Neeskens szindróma a Riijkard-idökböl...teljes tanacstalansag :(
Egy ekkora kudarc utan komolyan el kell gondolkodnia neki és a vezetöségnek egyarant. Nem temetném még Tito-t, de ez mindenesetre nem sok jóra mutat a jövöre nézve.
Építkezni kell.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.01. 22:45:36

Stalkyard írta: Marhára nem vágom, miről beszélsz, és nyilvánvalóan te se, hogy én miről. End of story.
Én nagyon is vágom, csak egy kicsit cinikus voltam elkeseredésemben.Nem ezt érdemelte egyetlen egy szurkolósem, és főleg azok akik kint voltak a meccsen és a csapatért szorítottak.Lemondatni úgysem fogják, így esetleg magától hogyha feláll (ha). :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.05.01. 22:49:04-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.05.01. 22:44:32

Olyan tanácstalan fejjel ült ott a padon,hogy az hihetetlen.Mára szerintem a WC felügyelős Mari néni is jobb taktikát tudott volna összehozni mint ez a Tito-Roura szuperkombó.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.01. 22:44:25

A Bayern ezzel a teljesítménnyel megválik az edzőtől és viszi Pep-et. Hát hozzuk el őt!!! Azaz Heinkens-t, vagy hogy hívják.... :twisted:
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.05.01. 22:42:43

connor írta:Tökéletes alkalom a mai arra, hogy Tito lemondjon, bejelentse, hogy az idény végén távozik.
Nem a személyével van bajom, hanem azzal az ötlettelen, kreativitást nélkülöző focival, amit a csapat bemutat. Lehet szidni Pedro-t,Villa-t, Piqué-t, Vlades-t, stb. mert vannak negatívan kilógó teljesítmények a csapatban, de az, hogy a csapat egésze kritikán aluli az igenis az edző hibája. Ha már a tisztes helytállás sem sikerül, akkor nincs miről beszélni. Nem a továbbjutást lett volna elvárható, mert kétségkívül kiemelkedően jó a Bayern, hanem egy tisztességes, szorosabb eredmény
Oszt' mégis mi lenne ha lemondana? :roll:
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.01. 22:40:36

Tökéletes alkalom a mai arra, hogy Tito lemondjon, bejelentse, hogy az idény végén távozik.
Nem a személyével van bajom, hanem azzal az ötlettelen, kreativitást nélkülöző focival, amit a csapat bemutat. Lehet szidni Pedro-t,Villa-t, Piqué-t, Vlades-t, stb. mert vannak negatívan kilógó teljesítmények a csapatban, de az, hogy a csapat egésze kritikán aluli az igenis az edző hibája. Ha már a tisztes helytállás sem sikerül, akkor nincs miről beszélni. Nem a továbbjutást lett volna elvárható, mert kétségkívül kiemelkedően jó a Bayern, hanem egy tisztességes, szorosabb eredmény
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2013.05.01. 22:39:17

Egyébként én arra tippelek, hogy a háttérben azért csak-csak "rábeszélik", hogy mondjon le...
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.01. 22:34:24

JOseppe írta:
Stalkyard írta: Ez az k.rva nagy probléma apukám. 7-0-ás összesítés a BL elődöntőben. Ha van benne büszkeség, magától lemond.
És miért tenné???bejelentette Sandro és Barto úr hogy marad, akkor meg mi a baj???A hibákat nem most kell belátni, ezek már régóta nyilvánvalóak voltak.Csak arra leszek kiváncsi, hogy ezek után meddig lesz képük ezeknek az embereknek ilyen eredménysor után a klubot még vezetni.(mert ez szégyen,gyalázat volt.) De mindenre lesz magyarázat ahogyan ezt megszohatuk .. :cry:
Marhára nem vágom, miről beszélsz, és nyilvánvalóan te se, hogy én miről. End of story.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.01. 22:32:11

Stalkyard írta: Ez az k.rva nagy probléma apukám. 7-0-ás összesítés a BL elődöntőben. Ha van benne büszkeség, magától lemond.
És miért tenné???bejelentette Sandro és Barto úr hogy marad, akkor meg mi a baj???A hibákat nem most kell belátni, ezek már régóta nyilvánvalóak voltak.Csak arra leszek kiváncsi, hogy ezek után meddig lesz képük ezeknek az embereknek ilyen eredménysor után a klubot még vezetni.(mert ez szégyen,gyalázat volt.) De mindenre lesz magyarázat, ahogyan ezt már megszohatuk .. :cry:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2013.05.01. 22:31:55

Vilanova-nak egyértelműen mennie kell, egy 0-7 után ez nemis kérdés, ha beteg ha nem
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2013.05.01. 22:29:29

Jólvan tito, úgy látszik műringyó úgy kinyomta a szemét, hogy megvakult. Szerintem nem látja, hogy mi történik.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2013.05.01. 22:19:56

Stalkyard írta: Ez az k.rva nagy probléma apukám. 7-0-ás összesítés a BL elődöntőben. Ha van benne büszkeség, magától lemond.
Ott a pont. Én is ezt akartam éppen írni. A bajnoki címet behúzzuk, Ő meg a bajnoki címet ünneplő meccs után a sajtótájékoztatón szépen jelentse be, hogy lemond.

Egy meccsen négy gólt, két meccsen pedig hetet bárki ellen TILOS lenne kapni egy FC Barcelonának.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.01. 22:17:41

miihii írta:Tito Vilanova: Ez a bayern elleni eredmény, az semmit sem befolyásol a jövő évi terveinket nézve.
Ez az k.rva nagy probléma apukám. 7-0-ás összesítés a BL elődöntőben. Ha van benne büszkeség, magától lemond.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.01. 22:12:06

Azt hittem "mi vagyunk a Barca es nem adjuk fel".... Mar a kezdocsapattal feladta. Es aztan leveszi Iniestat es Xavit, mikor meg fel ora van.
Valaki adjon moge valami logikus magyarazatot kulonben matol azt kell gondolnom hogy az urak nem valok a kispadunkra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.04.27. 19:55:36

Nem először mondom, de talán 02/03-as szezonban láttam ennyire gyenge védelmet. De ez nem idén, hanem már tavaly ősztől folyamatosan megmutatkozik.

Hiába nincs vezér a védelemben, de akkor sem értem, hogy évek óta együtt játszó védők ennyire nem érzik egymást. Sokszor azt sem tudják, hol vannak.

Nyilván Neymar megvásárlása a prioritás kb. 2 éve.

Piqué - meglepő módon - megint vastagon benne volt a döntetlenben, de most csatlakozott hozzá Alba is. Azon meg már rég túltettem magam, hogy a 33 millió eurós jobbhátvéd teljesen elfelejtett védekezni, mióta eljött a Sevilla-tól.

Sokadszor kapunk gólt az utolsó percekben. Egyszerűen a csapat nem tudja fenntartani a koncentrációját végig.
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.04.27. 09:29:44

Komolyan nem értem, h mit vártatok... A Barcelona soha nem az a csapat volt, amelyik a sajtó előtt tárgyalja ki az ügyeit. Itt soha nem volt olyan, h x vagy y játékosnak a sajtóból kellett megtudnia, h milyen gyengén teljesít. Az edzői felelősség kérdésére sem az újságírók előtt keresik a választ. Levonják a tanúságokat és eldöntik a személyi kérdéseket is...a nyilvánosság kizárásával.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.27. 07:38:00

Tito Vilanova:Előre tekintek és erősnek érzem magam hogy folytassam.Ez a bayern elleni eredmény, az semmit sem befolyásol a jövő évi terveinket nézve.
JOseppe írta: Valamint az "ezt vártuk" megjegyzést arra értettem, hogy a hibák és a felelőség beismerése természetesen elmaradt a vezetőség részéről (ahogyan már megszokható).Engem a védelem foltozgatásától kezdődően, a motiváltságtól, a lélektelen futbaltól, a mostani bayern meccsig bezárólag (aminél "fingja" nem volt hogy mit is kell csinálni) engem igenis meggyőzött hogy teljesen alkalmatlan a barca edzői posztjára. :roll:
És ezt mind kihoztad a fent említett két mondatból?
A hibák és a felelősség témakört meg a többit miért kell ebbe belevonni, amikor teljesen másról szól ez a két sor?

Másrészt a felelősség elég nyilvánvalóan őt, őket terheli, mint ahogy a mindenkori edzőt, ha a csapata nem az elvárásoknak megfelelően szerepel. Minek kellene ezt kimondania, ha egyszer alapvető? Másrészt a főoldalon is van egy bővebb cikk róla, ott van egy ilyen: "Erre a párharcra a Bayern kivételes formában érkezett, mi viszont nem értük el a legjobb szintünket. ". Tessék, máris itt az önkritika és a felelősségvállalás, mivel bevallja h nem pörögtünk kellőképpen, mégha nem is áll neki a sajtónak elemezni a dolgokat. Amire megint csak semmi szükség nem is lenne sztem, nem ott van a helye.

A védelem foltozgatása, mint főbenjáró bűn nem lehetséges, h a sorozatos sérülések és egyéb irányú hiányzások miatt lehet? :-k Ha igazoltunk volna 4 védőt is kevés lett volna, erre nem lehet felkészülni, mivel nem fér bele posztonként egy raklap játékos. Abi ugye régóta inaktív volt, Alba is kisebb időkre kiesett, Piqué is volt maródi, Puyí egyik sérülésből a másikba esett, ahogy Adriano is, feljött Bartra, megsérült, feljött Muniesa, megsérült... Ezekkel nem lehet mit kezdeni, tehát marad a foltozgatás. Azt ne is mondjam, h az egyik folt, Masch szintén éppen sérült... Szóval ezt nem érzem úgy, h annyira a nyakába kellene varrni, mivel nincs az a csapat, amelyiket ne vetné vissza, ha ennyire hadilábon van a komplett védelme szinte az egész szezon során. Tudom, télen kellett volna venni védőt... Csak éppen ilyen mértékű pechsorozat orvoslására kb 3 játékos is kevés lett volna...

A motiválatlanság, helyenként széteső játékot adom. Viszont azért tényleg nem elhanyagolható szempont ebben a betegsége és az, h a csapatot egy nemrég még JÁTÉKOSMEGFIGYELŐ ember irányította és nem két meccsen!

A lényeg, h szerintem erős túlzásokkal van megtalálva és alkalmatlannak nyilvánítva olyan dolgokra hivatkozva, ahol az éremnek csak az egyszerűsített oldalát nézted ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.04.27. 06:45:35

Köszi Chino, egyetértek veled, erről beszélek én is, csak nem tudtam ilyen összeszedetten megfogalmazni.

Idő, idő, idő!!!!! Főleg úgy, hogy ez az idő sem múlik el eredménytelenül, merthogy a bajnokság már megvan. Ja és a legjobb 4-ben vagyunk a BL-ben. Ez sem utolsó.

JOseppe, azt hiszem értem mire gondolsz, akkor sem gondolom, hogy jó ötlet azonnal lemondatni, vagy elküldeni egy olyan vezetőedzőt, aki nem tudott zavartalanul dolgozni az idényben, és akit Pep anno oly melegen ajánlott az elnökségnek a vezetőedzői posztra.

Illetve, a továbbiakban nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mi van a szakvezetés fejében a jövőre nézve, merthogy készülnek valamire az tuti.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7334
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.26. 18:53:15

Könyörgöm. Tito tulajdonképpen még alig több, mint egy fél évet működött vezetőedzőként. Ráadásul meg kellett küzdenie egy komoly betegséggel, ami eléggé visszavethette, mind testileg, mind szellemileg. Az rendben van, hogy Pep mögött régóta itt van, de a kettő nem ugyanaz.
Amellett észrevehető néhány változás a taktikában, ami még nem kiforrott, de ennyi idő alatt nem is megvalósítható. Néhány hónap nem elég, hogy ezt a játékot, amivel évek óta sikert sikerre halmoztunk látványosan módosítsa.
A motiváció más tészta, de nem hiszem hogy akár Pep-nek, akár másnak sikerült volna olyan szintre feltüzelni a játékosokat, hogy minden meccsre úgy menjenek ki, mintha vért ittak volna. Ez nem egy gyors folyamat, ez egy hosszútávú projekt. Ha őt jelölték ki Pep utódjának akkor hagyjanak neki időt. Jobb lenne, ha azt csinálnánk mint a Real Mou előtt?
Amellett egy bajnokságot minden bizonnyal megnyertünk vele (ráadásul 13!! pont az előnyünk konstansan) és zsinórban hatodjára bejutottunk a BL-ben a legjobb négy közé. Igaz, hogy csúnya vereséget szenvedtünk, de legalább nem Chelsea ellen esünk ki, hanem Európa (és a világ) jelenleg talán legjobb (legalábbis legjobb formájában lévő) csapatától. Tavaly egy kupát tudtunk felmutatni.
Forca Barca!!!!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.04.26. 17:45:18

tossademar írta: Ez elég cinikusnak tűnik. Mit jelent az, hogy "Ezt Vártuk!!!!"
Én valóban ezt vártam, sajnálom, hogy Te még mindíg Guardiolán lovagolsz. Felvilágosítalak, hogy Pep, jövőre annak a német csapatnak lesz a mestere, akik miatt most olyannyira ki vagy akadva.

Mindenki látta, hogy motivációs gondok (is) voltak, sőt még azzal is egyetértek, hogy ez vezetői probléma.

Valószínű van még mit fejlődnie Titonak motiváció terén, de hagyjunk erre időt neki.

végezetül, KÖNYÖRGÖM ez egy BL elődöntő volt és nem a csoportkör.

Ez az 1 szezon Téged kedves JOssep (ha nem jól írtam, bocsánat) maximálisan meggyőzött arról, hogy Titónak itt semmi keresnivalója???

Végül is véleményed lehet, ehhez jogod van, az enyém csak egy ellenvélemény.
Neked is jogod van a véleményedhez kedves Tossad. (ha nem jól írtam, bocsánat).Én nem Guardiolát ajnározom, de az az edzői tekintély és határozottság, az sajnos ahogy pl."Visca" is írta korábban az sztem is hiányzik Titóból. :roll: Valamint az "ezt vártuk" megjegyzést arra értettem, hogy a hibák és a felelőség beismerése természetesen elmaradt a vezetőség részéről (ahogyan már megszokható).Engem a védelem foltozgatásától kezdődően, a motiváltságtól, a lélektelen futbaltól, a mostani bayern meccsig bezárólag (aminél "fingja" nem volt hogy mit is kell csinálni) engem igenis meggyőzött hogy teljesen alkalmatlan a barca edzői posztjára. :roll: Viscával nagyon egyet tudok érteni. :roll:

Chino írta::Amellett észrevehető néhány változás a taktikában.
Igen.Példáúl a 3-4-3 as rendszer, amit a kontracsapatok lásd.(Real) szépen kiishasználnak a gyenge védelmünk miatt .Valamint a védelem folyamatos foltozgatása, amik eredményben is szépen kimutathatók, mármint a kapott gólok tekintetében értem.Engedtessék mármeg ezt a jelenlegi szakvezetés nyakába varrni. :idea: Könyörgöm... :roll:
A hozzászólást 10 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.04.26. 21:50:12-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.04.26. 17:28:53

""http://www.mundodeportivo.com/20130426/ ... 77116.html
Tito Vilanova:Előre tekintek és erősnek érzem magam hogy folytassam.Ez a bayern elleni eredmény, az semmit sem befolyásol a jövő évi terveinket nézve.Confused

Szép volt Tito!!! Ezt vártuk!!!""

Ez elég cinikusnak tűnik. Mit jelent az, hogy "Ezt Vártuk!!!!"

Én valóban ezt vártam, sajnálom, hogy Te még mindíg Guardiolán lovagolsz. Felvilágosítalak, hogy Pep, jövőre annak a német csapatnak lesz a mestere, akik miatt most olyannyira ki vagy akadva.

Mindenki látta, hogy motivációs gondok (is) voltak, sőt még azzal is egyetértek, hogy ez vezetői probléma.

Pep Guardiola fantasztikus motivátor volt, de az "AGY" akkor is Tito volt.

Valószínű van még mit fejlődnie Titonak motiváció terén, de hagyjunk erre időt neki.

végezetül, KÖNYÖRGÖM ez egy BL elődöntő volt és nem a csoportkör.

Vagyis Europa legjobb 4 csapatában voltunk, (és még nincs vége) megelőzve a MU-ot, a Milan-t, az Arsenalt.

Ez az 1 szezon Téged kedves JOssep (ha nem jól írtam, bocsánat) maximálisan meggyőzött arról, hogy Titónak itt semmi keresnivalója???

Végül is véleményed lehet, ehhez jogod van, az enyém csak egy ellenvélemény.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.04.26. 17:00:42

S.Agüero írta: Most mégis mit vártál?
Ezt vártam.Mind Bartomeuéktól és természetesen Titótól is. :idea: Egyébként pedig igazad van, itt nincs is semmiféle leszereplésről szó.:roll: OFF:Csak valamiben megbuktunk,amit a vezetőség most megsüvegelt. :cry: Pep is megmondta a frankót, ami egyértelműen vezetői hibákra utal. :cry:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.26. 16:48:03

JOseppe írta:http://www.mundodeportivo.com/20130426/ ... 77116.html
Tito Vilanova:Előre tekintek és erősnek érzem magam hogy folytassam.Ez a bayern elleni eredmény, az semmit sem befolyásol a jövő évi terveinket nézve.:?

Szép volt Tito!!! Ezt vártuk!!!
Most mégis mit vártál? Egy BL elődöntő az azért nem leszereplés szerintem. Meg amúgy is, honnan veszed, hogy ettől még mi nem fogunk játékosokat igazolni, vagy változtatni a taktikán? :roll:
Innen kintről rohadt okos mindenki.
Lezárt