Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.04.26. 16:37:45

http://www.mundodeportivo.com/20130426/ ... 77116.html
Tito Vilanova:Előre tekintek és erősnek érzem magam hogy folytassam.Ez a bayern elleni eredmény, az most nem befolyásolja a jövő évi terveinket.:?

Szép volt Tito!!! Ezt vártuk!!!
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.04.25. 10:31:23

Az egész Vilanova üggyel úgy voltam a nyáron, hogy sokkal jobban örültem volna egy teljesen új edzőnek. Akkor úgy gondoltam, hogy ennek a keretnek egy igen komoly vérfrissítés kell, nem csak edzőtéren, de ebbe most nem megyek bele.

Aztán elkezdődött a szezon, a csapat nem játszott olyan jól, mint a Guardiola korszakban, de láttam minimális változást a játékban. Direktebb futballt játszottunk, és látszott, hogy a fiúk nagyon akarják a győzelmet. Aztán Tito betegségével megváltozott minden, azóta elvétve vannak jó meccseink, és tulajdonképpen az ősszel főzöttekből élünk, ennek köszönhetően lesz meg a bajnoki cím is.

Az nyilvánvaló, hogy Guardiola után nagyon nehéz volt ezt a csapatot átvenni. Már tavaly mondtam, hogy normális esetben most egy olyan periódusnak kell következnie, amikor mi állunk annak a bizonyosnak a rossz oldalán. Egyszerűen nem normális, hogy egy csapat ilyen szinten uralja a játékot, ennyi trófeát nyerjen. Éppen ezért türelmes voltam és vagyok Titóval szemben. Annak ellenére, hogy nem igazán örültem az ő kinevezésének. Viszont mutatott olyan jeleket, ami alapján joggal bízhatunk benne. Csak ismét előjön az, hogy az elmúlt 4-5 évben nagyon elvoltunk kényeztetve. Itt van ez az idény, bajnokok leszünk, igaz a BL-ben és a kupában is kiesünk, de a szezon nagyon sok szurkoló szemében csalódásnak van elkönyvelve. Na ezen a hozzáálláson kellene változtasson nagyon sok drukkernek.

Remélem, hogy Tito kiheveri a betegségét, és a következő szezontól már acsak a futballra kell összpontosítania az összes energiáját. Elküldeni nem fogják, mert minek is tennék. Egy olyan szezon, amikor a csapat bajnokságot nyer, akkor az edzőt a legritkább esetben szokták csak meneszteni.
Összességében azt gondolom, hogy sikeres lesz vele is a csapat, ha az egészsége is engedi, de a Guradiola korszakhoz mérni az ő, és a mostani csapat teljesítményét hatalmas hiba.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.25. 09:47:30

nem Titoval van itt a gond, hanem azzal, hogy miután elment Pep Tito is kiesett hónapokra és egy teljesen tapasztalatlan ember irányította a csapatot, aki ráadásul pár hónapja volt itt Tito mellett!!! ezzel volt a probléma és azóta sem tudtak a srácok felpörögni...
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.25. 09:11:39

Amúgy a sport.es-en olvastam most, hogy töretlen a bizalom Tito felé, tehát akik esetleg arra gondoltak(vártak), hogy majd nyártól jön egy új edző azokat most el kell keserítenem.
LM10 írta: ...
Tetszik amit írtál, hasonlít az én elképzeléseimre :wink:
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.24. 20:12:44

visca el barca írta: igen, de mint irtam, akkor még élt a játékosokban az evés közben jön meg az étvágy feeling, igy ha baj volt, mindig jött valaki aki kirántotta a kakából.

most meg mi van? ha 10 perc után látod h messinek nem megy, elkezdesz izgulni, h meglesz e az 1 pont...
De sztem ez még mindig nem a meccs közbeni változni képtelenség. Hanem az, h hosszú évek során kialakult az, h Messitől függ a csapat játéka és gólképessége. Ezt 1 meccs alatt sem Mourinho, sem Heynckes, sem Klopp nem tudná megváltoztatni.
Akárhogy is nézem, én még mindig csak olyat tudok mondani, ami hosszú idő óta húzódó probléma, és nem annak az eredménye, h nem nyúlt bele tegnap a meccsbe.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.24. 20:03:16

sjd írta:Pep is kis túlzással csak annyit nyúlkált bele a meccsekbe, h a 85. percben beküldte Keitát, aztán mégis vitte valamire.
igen, de mint irtam, akkor még élt a játékosokban az evés közben jön meg az étvágy feeling, igy ha baj volt, mindig jött valaki aki kirántotta a kakából.

most meg mi van? ha 10 perc után látod h messinek nem megy, elkezdesz izgulni, h meglesz e az 1 pont...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2013.04.24. 19:55:02

Itt a fő baj az, hogy ez szinte a tavalyi keret. Amin már látszódott, hogy döcögős. Ennek ellenére a bajnokság meg lesz most is, méltóan zárul le a Guardiola korszak. Mert szvsz Tito még felmérte edzőként, hogy 1 év alatt a tavalyi csapattal ő mit tud kihozni. Most már tényleg kell átalakítás.

Egy új kapus kell, középső védő is nagyon kell, de én Bartrában is látok erőt, de mellé kell egy új ember. Abidal ideje itt lejárt nálunk, Alba és Adriano megoldja a balszélt, Dani Alves meg szerintem ma is a világ legjobb jobbvédője, eddig sem a beadásai miatt szerettük. Montoyát is be kell építgetni.

A középpálya tökéletes.

A támadósor a legnagyobb gond. KELL Neymar, mert Messin kívül a többiek impotensek. Sok a munkás támadó, mint Pedro, Tello, vagy Sánchez. Villa meg szerintem távozni fog, mert nem illik bele a rendszerünkbe, pedig én nagyon kedvelem őt.

Lényeg az, hogy a védelmet stabillá kell tenni, egy középső új beton emberrel, meg egy új kapust kell ,aki megfelel a Barca elvárásainak. Na és kell még egy olyasmi ember(Neymar) mint Messi, akire több embert is ráküldenek, ezzel a középpályások, és a 3. támadó előtt több terület adódhatna.

Véleményem szerint:

Érkező: Kapus, Hummels, Neymar
Távozók: dos Santos, Abidal, Villa/Sánchez, továbbá a kölcsönben lévők(Bojan,Fontás, Affelay, Cuenca)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.24. 19:51:49

visca el barca írta:Dani baszki te itt itt mindenki védelmezője lettél? :D
Nem, csak gondoltam személyeskedem egy kicsit veled :wink:
visca el barca írta:az egész csapat mentalisan a béka segge alatt van, az ő dolga lenne felrázni őket. kit szidjak? a gyúrót?
Ez kétségkívül az ő hibája, csak ez nem a meccs közben alakult így, és nem is akkor kellett volna megoldani. De nem a hosszútávú problémákról kezdtél beszélni, hanem h miért nem nyúlt bele a meccsbe, ill. ezért nem jó edző. Pep is kis túlzással csak annyit nyúlkált bele a meccsekbe, h a 85. percben beküldte Keitát, aztán mégis vitte valamire.
Szóval sztem ebben a szituációban teljesen tehetetlen volt, és igazából semmi értelmeset nem tudott volna csinálni.
Még egy ideig gondolkodtam is, h a szemére hányjam-e a meccs után, de az alapvetően probléma nem az volt, h 3 cserével nem tudott gyökeres változást elérni, hanem az, h erre 3 hónap és rengeteg figyelmeztető jel után sem volt képes.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.04.24. 19:44:44

Felesleges dolog Tito-t hibáztatni, hiszen a tegnapi Bajor alakulat olyan precízen vitte végne a megbeszélteket, mind taktikában, mind lélektanban hogy Tito cserélhetett volna be 4 Messit, akkor sem lett volna jobb a helyzetünk...
Van egy vv! én bízom benne hogy mi is tudunk 4-et lőni...
de ha mást nem, 1 jó játékkal meg kell mutatni a kritikusoknak, hogy ez a Barcelona nem gyengébb ennél a Münchennél... semmivel sem!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.24. 19:40:54

sjd írta:Igazából nekem furcsa, h végül ez az egész arra jött ki, h azon méred le a szakmaiságát, h nem kezdett el random próbálkozni. Mert ha beismered Te is, h a meccsbe már lehetetlen volt (érdemben) belenyúlni, akkor miért az a legnagyobb hibája, h nem nyúlt bele?
Dani baszki te itt itt mindenki védelmezője lettél? :D

az egész csapat mentalisan a béka segge alatt van, az ő dolga lenne felrázni őket. kit szidjak? a gyúrót?

a szakmaiságát meg igenis azon mérem le, hogy állt ott szegénykém a kis téglalapjában és fingja nem volt mit csináljon. talán az első félidoben mutatták a gol után egy kicsit hosszabban, faragó is megjegyezte, hogy tito ugy néz ki mint akinek lövése sincs mi zajlik a pályán.

persze megnyertük a bajonkságot meg bl elődöntő, de a játék képe a jövőre nézve nem tul rózsás...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.04.24. 19:01:50

tossademar írta:Emberek!

Kik vagytok Ti, hogy így beszéltek emberekről?????

Ezt a legegyszerűbb, mindent varrjunk a vezetőedző nyakába. Bajnoki cím?? nem számít! BL elődöntőbe jutás? Az sem számít! A nagy arcotokból kellene visszavenni kicsit. Elkeserít, hogy Ti mondjátok magatokat Barca drukkernek.
Engedtessék már meg a fórumozóknak, hogy egy szereplés megbukásában amiben sajnálatos módon Tito és J.Roura is szerepel, esetleg szabad véleményel reflektálják az eseményeket és esetleg kritizálják a szereplőket hogyha az lehetővé teszi.Persze nem kell feltétlen alpári módon tenni, de a kultúrált vélemény nyílvánitás az szerintem szabad.Majd legfeljebb a modik rendezik az illetőt, hogyha ez nem így történik.Kérdésedre válaszolva:Igen hálával tartozunk titonak azért amit a csapatért tett, de a ló szalad a szekér előtt és nem pedig fordítva.A csapatérdek ezt kivánja szerintem. :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.24. 18:59:30

visca el barca írta: rosszul fogalmaztam. igazabol az a bajom, hogy nem is próbált meg semmit. beállhattunk volna bekkelni, songgal, vagy válthattunk volna 3-4-3-ra minden mindegy alapon, hátha lövünk egy gólt és akkor valami halvány remény pislákolna még ma is, vagy akármit.
Igazából nekem furcsa, h végül ez az egész arra jött ki, h azon méred le a szakmaiságát, h nem kezdett el random próbálkozni. Mert ha beismered Te is, h a meccsbe már lehetetlen volt (érdemben) belenyúlni, akkor miért az a legnagyobb hibája, h nem nyúlt bele?
(btw belenyúlt, mert Alexist betette csatárnak, Pedrot meg ki balra, más kérdés, h az ő hülyesége, h nem alapból így kezdtünk)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.04.24. 18:18:02

Ugye, ezt egyikőtök sem gondolta komolyan, hogy egy visszavágó előtt lemond, legyen az akármilyen formalitás! :roll:
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.04.24. 18:15:36

Emberek!

Szégyellem magam itt egy-két hozzászóló helyett is. Kik vagytok Ti, hogy így beszéltek emberekről?????

Ezt a legegyszerűbb, mindent varrjunk a vezetőedző nyakába. Bajnoki cím?? nem számít! BL elődöntőbe jutás? Az sem számít! A nagy arcotokból kellene visszavenni kicsit. Elkeserít, hogy Ti mondjátok magatokat Barca drukkernek.

Nem tudom mit akar mondani pénteken, de remélem nem akar lemondani.
Megérdemli, hogy lehetőséget, lehetőségeket kapjon a jövőben.

Igen, valóban elég vacakul néz ki külsőleg, de tudjátok, egy 2 hónapos kemoterápiás kezelés után Te sem néznél ki jobban. Nem kívánom senkinek, nekem sajnos volt benne részem.

De nyílván sajnálatból, szolidaritásból nem lehet a padon hagyni, DE azt sem gondolom, hogy mindent rajta kellene elverni.

Majd egy hét múlva csütörtök reggel arra ébredünk, hogy remekül játszott a csapatunk a visszavágón, majd mindenki mossa kezeit??,
Ezt csináltátok a Milan elleni párharc során is.

SZÉGYEN AMIT ITT EGYESEK MEGENGEDNEK MAGUKNAK!!!!
DonAndres
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.04.12. 17:14:42

2013.04.24. 17:12:44

JOseppe írta:
visca el barca írta: tegnap láthattuk edzői kvalitásait. konkrétan fingja nem volt mit kellene csinálni. és ennek semmi köze a betegségéhez.
Kiváncsi vagyok a pénteki sajtótájékoztatójához,vagyis hogy mit fog majd mondani a meccsről. :? Ha valamikor akkor lehet hogy most fogja bejelenti a felmondását.Remek fickó és nagyon alázatos személy,de sztem ez sajnos neki nem megy.Ide profi kell, aki korrigálhat a keretben és a fejekben is. :idea:


Na most aztán izgulhatok 2 napig... :D van ráció abban amit mondasz.lehet hogy csak simán magára húzza a balhét és nyilatkozik egy simát,de most hogy mondod,lehet hogy a lemondását jelenti be...nem tudom..bár azért szerintem az első lehetőség lesz,de kitudja?!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.24. 16:45:21

Rivaldo11 írta:
visca el barca írta:
Rivaldo11 írta:Nálam abszolút favorit a padra. Ha kiheveri a betegségét, összeszedi magát, képes elvezetni ezt a csapatot. Hiszek benne, nagy Barcát rakott össze ősszel, a betegsége sok mindent megváltoztatott.
tegnap láthattuk edzői kvalitásait. konkrétan fingja nem volt mit kellene csinálni. és ennek semmi köze a betegségéhez.
Mondj egy edzőt, aki mindig minden pillanatban jót húz, vagy egyáltalán tud húzni. Tegnap leblokkolt, de ebből tanulhat is. Megvan a felelőssége, de ne varrjuk már a nyakába a kudarcot, mert az vicces.
nincs ezzel semmi gond, másként gondoljuk, Te igy, én ugy.

és én igenis a nyakába varrom, mert amiota zsebben a bajnokság, nincs semmi mentális tartása a csapatnak és ez az ő hibája. persze lehete mondani h nem volt itt, de ezzel semmire nem megyünk

az meg h mondjak egy edzőt aki ilyen helyzetben tud bármit is huzni... bármelyik szakember, aki 10 éve ott van a szeren, ilyen helyzetben reagál valamit. ami persze lehet h totális csőd lesz, de legalább próbálkozik. pep se csinált soha semmi váratlant meccs közben, de őt akkor még megmentették a sikerre éhes játékosok.

ez a labdarugás krémje, és ha bunkó akarnék lenni akkor azt mondanám h ne itt tanulja meg a vezetőedzői szakmát.

nem kell nekünk mindenáron házon belül keresgetni állandóan... ugy érzem ez a mes que un club majd lassan ránő a fejünkre. ezért nem fogunk mi soha megszabadulni olyan játékosoktól mint pedro...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.04.24. 16:36:26

rosszul fogalmaztam. igazabol az a bajom, hogy nem is próbált meg semmit. beállhattunk volna bekkelni, songgal, vagy válthattunk volna 3-4-3-ra minden mindegy alapon, hátha lövünk egy gólt és akkor valami halvány remény pislákolna még ma is, vagy akármit.
Értelek, mondjuk ez igaz. Én sem értettem, hogy miért nem cserélt előbb, és miért csak egyet. Meg az sem szép, hogy egy David Villát a meccs végén küld csak be 4-0-ás vesztett állásnál. Bár nem szeretem az összeesküvés elméleteket, de nekem van egy olyan érzésem, hogy ez a "Villa mellőzése story" elnöki utasítás, mert valljuk be a a Rosell bácsi nagyon szeretné itt látni a Neymár kölköt, Villa meg biztos nem menne el ha elég lehetőséget kapna, és a formájára sem hivatkozhatunk szerintem, mert ha felépülése után folyamatosan játszott volna nem lenne ilyen pocsék a pályán az 100! De lehet, hogy tévedek, ezt mi szurkolók soha nem fogjuk megtudni.
Visszatérve Tito-ra, jövő szezonra szerintem már nem lesznek eü-i problémái (legalábbis remélem), érkezik néhány játékos erősítés gyanánt, és nem lesz gáz!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 16:24:48

visca el barca írta:
Rivaldo11 írta:Nálam abszolút favorit a padra. Ha kiheveri a betegségét, összeszedi magát, képes elvezetni ezt a csapatot. Hiszek benne, nagy Barcát rakott össze ősszel, a betegsége sok mindent megváltoztatott.
tegnap láthattuk edzői kvalitásait. konkrétan fingja nem volt mit kellene csinálni. és ennek semmi köze a betegségéhez.
Mondj egy edzőt, aki mindig minden pillanatban jót húz, vagy egyáltalán tud húzni. Tegnap leblokkolt, de ebből tanulhat is. Megvan a felelőssége, de ne varrjuk már a nyakába a kudarcot, mert az vicces.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.24. 16:19:00

Poszi írta:
tegnap láthattuk edzői kvalitásait. konkrétan fingja nem volt mit kellene csinálni. és ennek semmi köze a betegségéhez.
Szerintem ez ellen a Bayern ellen, egy Cruyff, egy Sebes Gusztáv, egy Trapattoni, vagy egy Mourinho sem tudott volna mit kezdeni, főleg meccs közben nem..
rosszul fogalmaztam. igazabol az a bajom, hogy nem is próbált meg semmit. beállhattunk volna bekkelni, songgal, vagy válthattunk volna 3-4-3-ra minden mindegy alapon, hátha lövünk egy gólt és akkor valami halvány remény pislákolna még ma is, vagy akármit.

én nem értek a szakmához, mezei szurkolo vagyok, aki a legtöbb emberhez hasonloan szeret okoskodni (:D), de tegnap ahogy ott állt, látszott rajta h nem vezető.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.04.24. 16:14:19

tegnap láthattuk edzői kvalitásait. konkrétan fingja nem volt mit kellene csinálni. és ennek semmi köze a betegségéhez.
Szerintem ez ellen a Bayern ellen, egy Cruyff, egy Sebes Gusztáv, egy Trapattoni, vagy egy Mourinho sem tudott volna mit kezdeni, főleg meccs közben nem. Nagyon jól össze van rakva a német csapat.
Könyörgöm, nyertünk egy bajnokságot, mások szaltókat ugrálnának örömükben, ha egy top bajnokságban ilyen fölénnyel nyernének. (Tudom még nem nyertük meg matematikailag is, de innen már a Fradi ifi is megnyerné kis túlzással) Majd ha nem nyerünk semmit, és hónapokon keresztül pocsék lesz a játékunk, mint a Rijkaard éra utolsó két évében, szerintem akkor majd lehet beszélni edzőváltásról. De ilyen írni, hogy "Tito takarodj", nemhogy Barca drukkerhez nem méltó, de még emberhez sem az.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.04.24. 16:03:57

visca el barca írta: tegnap láthattuk edzői kvalitásait. konkrétan fingja nem volt mit kellene csinálni. és ennek semmi köze a betegségéhez.
Kiváncsi vagyok a pénteki sajtótájékoztatójához,vagyis hogy mit fog majd mondani a meccsről. :? Ha valamikor akkor lehet hogy most fogja bejelenti a felmondását.Remek fickó és nagyon alázatos személy,de sztem ez sajnos neki nem megy.Ide profi kell, aki korrigálhat a keretben és a fejekben is. :idea:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.04.24. 16:16:46-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 15:57:16

Kiváncsi vagyok mit mondd. Szerintem az lesz a lényege, hogy elviszi a balhét, hogy ne hibáztassák a játékosokat stb,stb.
Egyébként a képen nagyon durván néz ki. Kicsit olyan, mint a zöld manó :(
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.04.24. 15:57:07

Én sem húznám ki a padot alóla már azonnal. Vszont ki kell találni valami újat, ez egyértelmű. Amit a Milan ellen megcsináltak, hogy Villát berakta Messi elé, hogy tehermentesítse, az bejött és jó ötlet is volt. Jobb lenne kipróbálni valami mást a 4:3:3-n, a 4 védő maradna, de elől lehetne variálgatni, hogy hol meg hányan, nem kell görcsösen ragaszkodni semmihez. Amúgy meglátásom szerint szélsők kellenének, mert Alexis meg Pedro, a két vizesnyolcas csak néz szélen... Akkor gondolkodnék máson, ha nem találna ki új taktikát, nem vinne újra színt a csapat játékába, nem igazolna friss embereket a hiányposztokra és ugyanezt vinné tovább, mint ebben az idényben. Ilyen edzőre nincs szükségünk. Szerintem jó szakember, csak új ötletet kell kitalálnia. Ha ez nem megy neki, akkor tényleg viszlát. De én hiszek benne - benne még tudok -, még nem küldeném el.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.24. 15:55:13

Rivaldo11 írta:Nálam abszolút favorit a padra. Ha kiheveri a betegségét, összeszedi magát, képes elvezetni ezt a csapatot. Hiszek benne, nagy Barcát rakott össze ősszel, a betegsége sok mindent megváltoztatott.
tegnap láthattuk edzői kvalitásait. konkrétan fingja nem volt mit kellene csinálni. és ennek semmi köze a betegségéhez.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 15:50:57

progman07 írta:
messideco írta:Villanova? Takarodj!
Egy rák ellen küzdő, a csapatát bajnoki címig, és BL elődöntőig vivő edzőről beszélsz így, szánalmas ember lehetsz.
Még hozzátenném az erdményeihez azokat a sikereket is, amíg Pep ült a padon. Tito azokból is kivette a részét bőven.
Nálam abszolút favorit a padra. Ha kiheveri a betegségét, összeszedi magát, képes elvezetni ezt a csapatot. Hiszek benne, nagy Barcát rakott össze ősszel, a betegsége sok mindent megváltoztatott.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Lezárt