Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.04.24. 15:13:25

DonAndres írta:viszont én egy Ancelottit vagy egy Scolarit nem éreznék megoldásnak.
Szerintem pedig ők akik a szakmában, mint sikeres emberek kellenének.Egy jó 2dik managmentel mint.pl.Luis Enrique,Kluivert vagy Eusebio, akik anno a csapatban játszottak egykoron. (akik pephez hasonlóan ismerik a klub filozófiáját). :roll: Mj:(Szerintem Klopp vagy Ancelotti igenis kemény kezűnek tűnik.)
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
DonAndres
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.04.12. 17:14:42

2013.04.24. 14:57:03

JOseppe írta:
Mezner2 írta:Csúnya lesz amit leírok,lehet,hogy a vereség mondatja velem,de Tito a kövi 2-3évben egy óriási fék lesz a csapatban,kirúgni nem fogják azok után amin idén átment,viszont semmivel nem bizonyította,hogy egy paraszthajszállal is jobb egy erős közepes edzőnél,és véleményem szerint ezt a szitut a csapat kőkeményen megfogja sínyleni,belenyúlni nem tud,motiválni is kevésbé (a szezon első fele sztem a szokásos új edzővel való feltámadásból adódó lendület volt) szóval megmondva az őszintét be vagyok csokizva a kövi pár évtől,ha az igazoláspolitikánk is a régi marad,és hozunk hátvédnek egy szélsőt,esetleg Valdes helyére egy Neymart(:D) akkor meg végképp
Tökéletes megfogalmazás. :( Elkeserítő hogy edzőként ennyire nem volt rálátása, hogy sajnos a védelem foltozgatása nem elég a sikerhez.Egy középályást szerintem meg mindig hülyeség khvédként játszatni, mert nem az az eredeti szerepköre és nem mindig válikbe. :cry: Edzőként sok mindenben hibás,de emberileg az én számomra jelesre vizsgázott. :idea: Egyébként szerintem egy lelkiismeretes fiatal ember Tito, ezért ebben a helyzetben nem szégyen elismerni a bukást és a szezon végén átaadni a stafétabotot.Ha távozik a helyére Scolari,Ancelotti,Klopp 3-ból jöhetne valaki. :idea: És remélhetőleg valaki rendbe rakja a védelmünket már végre. :?
Egyetértek mindkét véleménnyel.Becsülöm és tisztelem Titot,de ide kevés,ez tény.Fájó ezt kimondani,mert én tényleg szimpatizálok vele,de ezek a tények.Egy biztos,hogy elküldeni nem fogják,szóval már csak abban reménykedhetünk hogy feláll a padról,mert ha marad,akkor a bajnokságért esetleg harcban lehetünk(bár ha a Real nem hullajt el 15-20 pontot,és nekünk nem lesz szerencsénk mint idén ősszel pár meccsen,akkor az is kilőve.),a Bl-ben esélyünk sem lesz,mert nagyon sok csapat elkaphat(el is fog kapni) minket,a kupa meg...most őszintén,ki lenne elégedett egy király kupa sikerrel(ott is sorsolástól függhet,na meg szerencsétől)?! szóval én csak is egy új edzővel látok esélyt siker elérésére,viszont én egy Ancelottit vagy egy Scolarit nem éreznék megoldásnak.Ide egy kemény kezű,ellentmondást nem tűrő edző kell,aki visszahúzza a földre Messiéket(még Messit is),és változtat valamelyest a taktikán,megszervezi végre a védekezést,és elöl is újit valamit.Most jelenleg nem tudnék mondani senkit,de remélem adott esetben a vezetőség megtalálná a megfelelő embert a feladatra.
progman07
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.09.01. 15:39:01

2013.04.24. 14:33:57

messideco írta:Villanova? Takarodj!
Egy rák ellen küzdő, a csapatát bajnoki címig, és BL elődöntőig vivő edzőről beszélsz így, szánalmas ember lehetsz.
Go Gunners! :)
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.04.24. 14:10:37

Mezner2 írta:Csúnya lesz amit leírok,lehet,hogy a vereség mondatja velem,de Tito a kövi 2-3évben egy óriási fék lesz a csapatban,kirúgni nem fogják azok után amin idén átment,viszont semmivel nem bizonyította,hogy egy paraszthajszállal is jobb egy erős közepes edzőnél,és véleményem szerint ezt a szitut a csapat kőkeményen megfogja sínyleni,belenyúlni nem tud,motiválni is kevésbé (a szezon első fele sztem a szokásos új edzővel való feltámadásból adódó lendület volt) szóval megmondva az őszintét be vagyok csokizva a kövi pár évtől,ha az igazoláspolitikánk is a régi marad,és hozunk hátvédnek egy szélsőt,esetleg Valdes helyére egy Neymart(:D) akkor meg végképp
Tökéletes megfogalmazás. :( Elkeserítő hogy edzőként ennyire nem volt rálátása, hogy sajnos a védelem foltozgatása nem elég a sikerhez.Egy középályást szerintem meg mindig hülyeség khvédként játszatni, mert nem az az eredeti szerepköre és nem mindig válikbe. :cry: Edzőként sok mindenben hibás,de emberileg az én számomra jelesre vizsgázott. :idea: Egyébként szerintem egy lelkiismeretes fiatal ember Tito, ezért ebben a helyzetben nem szégyen elismerni a bukást és a szezon végén átaadni a stafétabotot.Ha távozik a helyére Scolari,Ancelotti,Klopp 3-ból jöhetne valaki. :idea: És remélhetőleg valaki rendbe rakja a védelmünket már végre. :?
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.04.24. 13:56:20

Pavel írta:Lehet, hogy eretnekséget fogok mondani, de én elhoznám Jupp Heynckes-t.
Volt madridi edzőt? Inkább a megye kettő... Egyébként se folytatja a pályafutását nagy eséllyel.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.24. 13:31:37

A kinevezésekor is az volt a vitatéma, hogy mennyire tudja majd egyben tartani a csapatot. Mennyire tudja őket felrázni, ha baj van, motiválni őket stb...Nos ebben bizonyosan jobb volt Pep. Mert lehet, hogy tegnap vele a kispadon sem szántottuk volna fel a pályát, de neki van egy olyan kisugárzása, amivel sokkal jobban tud hatni a játékosokra. Titoban ez nincs meg.

Annyiban azért megvédeném, hogy miután 4 évig csúcson volt a csapat(már ez is a csodakategóriába tartozik) iszonyatosan nehéz dolga van Titonak ezt az örökséget kezelni és továbbvinni. Nem gondolom, hogy rossz szakember, sőt. Inkább az elején említett szempontból tartom jobb edzőnek Pepet.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.04.24. 04:50:52

Tisztán kell látni, hogy Vilanova eredményekben sikeres ősze két tényezőn múlt: Messi rossz csapatjáték ellenére is szórta a gólokat és a csapat odafigyelt a kiscsapatok elleni meccsekre. Ezek tavasszal is megmaradtak Messi lerúgásáig, de kevésnek bizonyultak komoly ellenfelek ellen. Egyetlen kivétel a Milan elleni visszavágó.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.04.24. 04:32:35

csababarca írta:
messideco írta:Villanova? Takarodj!
vigyázz,mindjárt meg leszel találva,és ki leszel nevetve az okosok által!
Hát nem volt igazad? :D

Amúgy ahogy elnézem sokan így látják az esetet :)
"And my heart will leave you never."
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 01:42:42

Lehet, hogy eretnekséget fogok mondani, de én elhoznám Jupp Heynckes-t.
Ricsi_K
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.01.07. 18:07:38

2013.04.24. 00:51:15

csababarca írta:
shutterisland írta:megnéznék már egy olyan edzőt hosszú idő után, aki nem a klubon belülről való.
Jürgen Klopp. senki más.
Bielsa lenne a tökéletes edző én ugy erzem. amit az athletikel csinalt anno azt élvezet volt nezni. ismeri a filozofiánkat es az elvárásokat. klopp a nyelvet se beszéli kétlem h sikeres lenne nálunk egy német edző akarmilyen tehetséges.. bár elfogult vagyok :) + unszimpatikus nagyon :P
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.24. 00:45:37

elítélni én sem ítélem el amúgy.

viszont nem látom benne a "potenciált", azt, hogy jobb lesz, és hogy majd újra csúcsra fogja járatni a barcát.
az igaz, hogy egy "idegen" edző, mint mondjuk az említett klopp, vagy akármelyik másik figura nagyobb rizikó lenne, viszont lehet jót tenne a csapatnak ez az új, a nou campon kívülről érkező impulzus.

vilanovát pedig meghagynám az új edző mellé puzzle darabnak és egyben kapocsnak.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.24. 00:40:24

Én novemberben is azt írtam, h korai még pozitív vagy negatív kritikát megfogalmazni vele szemben (és lássátok mi lett a bajnoki mérleg miatti imádatból), de még ezt valamennyire fenntartanám. Ezért:
szuperkupa: itt elég necces körülmények között kaptunk ki, éppenséggel amikor Pep-pel nyertünk, az sem volt egy sétagalopp, most rosszul jött ki a lépés
kupa: itt gyakorlatilag nélküle estünk ki, ki tudja mire lett volna vele képes a csapat (valószínűleg semmire, de nem tudhatjuk)
bajnokság: Pep idegenben szinte nyeretlen, gólképtelen tavalyi csapatával összehozta az utóbbi idők egyik legbrutálisabb bajnoki mérlegét. Azt hiszem ezt mindenképpen a javára kell felírnunk.
BL: itt is azért elődöntőbe jutottunk, de ez tényleg nagy részben rajta ment el, a taktikáján és h nem tudta felrázni a csapatot.
Szóval ez így nálam 1-1, amit köszönhetünk neki és amit rajta bukott el a Barca. Ugyanakkor pl. az furcsa, h az elején azt írogattuk, h mennyire küzd a csapat, akár az utolsó pillanatig is, most pedig ennek már az első percben sincs nyoma sem.
Úh most éppen nagyon nagy homály nekem az egész munkássága, és h pontosan mit is köszönhetünk neki.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.24. 00:09:15

Mezner2 írta:Csúnya lesz amit leírok,lehet,hogy a vereség mondatja velem,de Tito a kövi 2-3évben egy óriási fék lesz a csapatban,kirúgni nem fogják azok után amin idén átment,viszont semmivel nem bizonyította,hogy egy paraszthajszállal is jobb egy erős közepes edzőnél,és véleményem szerint ezt a szitut a csapat kőkeményen megfogja sínyleni,belenyúlni nem tud,motiválni is kevésbé (a szezon első fele sztem a szokásos új edzővel való feltámadásból adódó lendület volt) szóval megmondva az őszintét be vagyok csokizva a kövi pár évtől,ha az igazoláspolitikánk is a régi marad,és hozunk hátvédnek egy szélsőt,esetleg Valdes helyére egy Neymart(:D) akkor meg végképp
bár nem adtam még hangot neki, de nagyon sokszor nem értek veled egyet, most viszont tökéletesen leirtad amit gondolok.

a mes que un club miatt biztosan nem fogják elküldeni, de láthatóan nem tud mit kezdeni fontos helyzetekben.

volt itt valami okoskodó gyerek egy pár héttel ezelőtt, nem tudom emlékeztek e rá, ő bizonygatta h mindig is tito volt az ész, pep csak egy báb volt a médiának... hát láthatjuk
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.24. 00:05:14

Jürgen Klopp. senki más.
nálam is ő lenne a befutó.
ha muszáj lenne mást mondani, akkor simeone, bielsa, esetleg wenger vagy mazzarri.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.23. 23:53:56

Csúnya lesz amit leírok,lehet,hogy a vereség mondatja velem,de Tito a kövi 2-3évben egy óriási fék lesz a csapatban,kirúgni nem fogják azok után amin idén átment,viszont semmivel nem bizonyította,hogy egy paraszthajszállal is jobb egy erős közepes edzőnél,és véleményem szerint ezt a szitut a csapat kőkeményen megfogja sínyleni,belenyúlni nem tud,motiválni is kevésbé (a szezon első fele sztem a szokásos új edzővel való feltámadásból adódó lendület volt) szóval megmondva az őszintét be vagyok csokizva a kövi pár évtől,ha az igazoláspolitikánk is a régi marad,és hozunk hátvédnek egy szélsőt,esetleg Valdes helyére egy Neymart(:D) akkor meg végképp
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.23. 23:46:19

csababarca írta: vigyázz,mindjárt meg leszel találva,és ki leszel nevetve az okosok által!
Azok által, akik azon a véleményen voltak, hogy "mit nekünk a Bayern", meg a tudáskülönbségnek ki kell jönnie. Hát kijött. Főleg a két edző között.
Lehet, hogy a Pep-csapat taktikáját is Vilanova dolgozta ki, de hogy 2011 tavasza óta nem csinált semmit Tito az biztos.
El KELL küldeni a nyáron és olyan edzőt kell hozni, aki nem alakítja át a csapatot, de ÚJAT hoz, mert idén az ver meg minket a komoly ellenfelek közül, aki akar. Ha újra a legjobbak akarunk lenni, ez elengedhetetlen.
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.04.23. 23:43:31

lui1698 írta:Hát, én az ilyen "csak azért is" okokból valahogy eleget láttam már Rijkaard idején. Tök jó volt akkor is, hogy még ráhúzott egy évet, és lett egy csodás szezonunk...
nem tudom, lehet bennem túl erősen él még az őszi mecsek nyoma, de nem láttom annyira gyászosnak a helyzetet. Ha bírni fogja akkor még egy évet megérdemel. Miért ne kapna egy második esélyt?
rufolde
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.07.27. 22:39:00

2013.04.23. 23:41:42

Facsy írta:
messideco írta:Villanova? Takarodj!
köszönnyük emese
Takarodjon:) jezus isten te ez komolyan gondolod!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.23. 23:41:04

shutterisland írta:megnéznék már egy olyan edzőt hosszú idő után, aki nem a klubon belülről való.
Jürgen Klopp. senki más.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.04.23. 23:38:18

lijacska írta:Még egy évet maradjon, csak azért is.
Hát, én az ilyen "csak azért is" okokból valahogy eleget láttam már Rijkaard idején. Tök jó volt akkor is, hogy még ráhúzott egy évet, és lett egy csodás szezonunk...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.04.23. 23:37:53

messideco írta:Villanova? Takarodj!
köszönnyük emese
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.23. 23:37:29

köszönjük a bajnoki címet, de ez így nem lesz jó.

tudom én, hogy a betegsége sok erőt felemészt, és azt is, hogy ezt a csapat is megsínylette, főleg, még távol volt, de talán jobb lenne, ha nem erőltetnék ezt a dolgot.

másodedzőnek elnézném szívesen továbbra is, viszont megnéznék már egy olyan edzőt hosszú idő után, aki nem a klubon belülről való.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.23. 23:37:18

messideco írta:Villanova? Takarodj!
vigyázz,mindjárt meg leszel találva,és ki leszel nevetve az okosok által!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.04.23. 23:35:53

Még egy évet maradjon, csak azért is. Örülök, ahogy a bajnokságot végig vitte, a forma időzítésen lehet majd javítani, meg tanulságos év volt. Ne legyen belőle Pep2, hanem igenis Tito Vilanova, a Barcelona edzője: nem a legjobb a világon, nem a legnagyobb zseni, de a csapat edzője.
Bőven elfogadható az idei év teljesítménye.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.04.23. 23:29:09

Villanova? Takarodj!
"And my heart will leave you never."
Lezárt