Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.19. 18:18:05

Szabolcs_Göd írta:Nem akarok vészmadár lenni, de ez nagyon nagy gubancot jelent.

http://www.mundodeportivo.com/20130719/ ... 38316.html
Sajnos igaz lehet,a sport is megerősítette... :(
Sportszakmailag kérdéses hogy fogunk kijönni belőle...
De igazából itt az emberi része sztem fontosabb...Én nagyon sajnálom Titot... :(

A szöveg az röviden,hogy Tito itt hagy minket,miután kiújjult a betegsége...Este jelentik be...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2013.07.19. 18:17:59

Szabolcs_Göd írta:Nem akarok vészmadár lenni, de ez nagyon nagy gubancot jelent.

http://www.mundodeportivo.com/20130719/ ... 38316.html

foleg egy olyannak mint en. aki nem erti a szoveget....
Szabolcs_Göd
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.07.19. 18:10:46

2013.07.19. 18:12:29

Nem akarok vészmadár lenni, de ez nagyon nagy gubancot jelent.

http://www.mundodeportivo.com/20130719/ ... 38316.html
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.17. 09:44:14

Sanama írta:Szerintem rajta gonodlkozik Tito is! Rá aztán senki sem számít, 25öt lehetne adni érte.
Kép
Utána megint eladjuk egy év múlva 15 millióért meg egy üveg befőttért. :D Dejá vu érzés, de sajnos az eladásokat/vételeket elnézve már-már tényleg komikus az egész. :roll:
Kép
Kép
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.16. 13:43:42

NSO:
„Nem igaz, hogy azt mondtam, Thiago Silva vagy senki. Mindenképpen szükségünk van egy középső védőre” – szögezte le Vilanova .

Jó lenne.... :D Ez pedig érdekes interjú Titóval. :?

http://barcanoticias.blog.hu/2013/07/16 ... artam_tole
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.16. 13:33:12

Szerintem rajta gonodlkozik Tito is! Rá aztán senki sem számít, 25öt lehetne adni érte.
Kép
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.07.16. 13:31:37

JOseppe írta:Most tartja sajtótájékoztatóját Titó és Zubi. Kiváncsi leszek a kh kérdésre, vagyis hogy Ts kiesésére mit lépnek.Remélem nem az lesz mint tavaly. :wink:

Forrás:Sport.es
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ed-2262721

Egyre valószínűbb szerintem, hogy megint meglepnek minket, olyan valaki érkezését várom, akire nem is számítunk.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.16. 12:41:12

Most tartja sajtótájékoztatóját Titó és Zubi. Kiváncsi leszek a kh kérdésre, vagyis hogy Ts kiesésére mit lépnek.Remélem nem az lesz mint tavaly. :wink:

Forrás:Sport.es
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.06.28. 13:55:53

albicelesteX írta:Tisztelem Tito-t!Respekt.De szerintem ezt így nem lehet csinálni.Megint majd Roura a padon...
A hírek szerint a Girona edzőjétől Rubi-tól már elköszöntek és felbontották a szerződését. Várhatóan csatlakozik Tito mellé. A Rubi azt nyilatkozta: "Még mindig nem tudom mi lesz a feladatom, hogy a padon ülök majd vagy a lelátón. Beszélnem kell Titoval és a klubbal is. Én nem Tito helyére megyek, ő szerencsére jó egészségnek örvend!"

És már szerkesztem is :arrow:

A Barcelona hivatalos oldalán jelentette be, hogy aláírt Rubi. Egy éves szerződést írtak alá a felek és a hivatalos verzió szerint Villanova mint vezetőedző, Roura mint edző és Rubi mint asszisztens lesz a kispadon! Isten hozta :wink:
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.06.22. 20:18:20

Egy olyan ember dönt aki a jövő évben is oda oda lesz.....Mi értelme ennek az egésznek?
Tisztelem Tito-t!Respekt.De szerintem ezt így nem lehet csinálni.Megint majd Roura a padon....ááááá...nem szeretném..
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.06.22. 19:32:09

looka írta:Egyébként van valami hír a kezelések mikéntjéről? Most, hogy kint volt az USA-ban várható még kiruccanás vagy egyáltalán az eredményekről van valami hír? Nem találkoztam sehol sem ilyesmivel.
Állitólag szeptember 2-11 között tartózkodik majd NY-ban, de akkor lehet, hogy válogatott meccsek miatt eleve szünet lesz.

Ha minden rendben megy, akkor 3-4 meccsen nem tud majd ott lenni egész szezonban.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.22. 18:40:59

Replay írta:Tito megszakítva nyaralását, Rosellel, Zubival, Bartomeuval ebédelt.

Nincs sok újdonság abból, ami kiszivárgott.

Tito nem tud több játékpercet garantálni Thiago-nak, így a Mundo arról ír, hogy a játékos kezébe hagyják a döntést, megy-e vagy marad.

Tello és Bartra mellett elkötelezett a szakmai stáb.

Középső védő posztra Tito továbbra is Thiago Silva-t kéri.

Továbbra is opció Ter Stegen megvásárlása, majd kölcsönadása jelenlegi klubjának. De Reina is képben van még.

Alexis marad, Tito úgy döntött, kap még szezon esélyt, Villa-t viszont értékesíteni kell.

Nincs viszont egyetértés Deulofeu kapcsán: Tito szeretné, ha az első csapattal edzene, de mint a B csapat tagja, viszont a vezetés és a játékos ügynöke a kölcsönadás mellett érvel.

A lepkekirállyal kapcsolatos érdeklődést kivéve egy hullámhosszon vagyunk a mesterrel. :) Talán Deu kapcsán jobb opció lenne egy kölcsönadás, például a Celtának, ahol Enrique valószínűleg játszatná is (főleg, hogy Aspas elment a 'Pool-hoz). De egy másik középcsapat is jó lenne, csak a lényeg, hogy Spanyolországon belül maradjon, a külföldi kölcsönjátéknak nem látom sok értelmét, egyrészt nincs annyira szem előtt (bár nyilván figyelik, inkább a szurkolók szeme elől tűnik el), másrészt fölösleges felvennie egy másik liga tempóját, mikor ebbe kell beleszoknia.

Egyébként van valami hír a kezelések mikéntjéről? Most, hogy kint volt az USA-ban várható még kiruccanás vagy egyáltalán az eredményekről van valami hír? Nem találkoztam sehol sem ilyesmivel.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.06.22. 16:42:53

Tito megszakítva nyaralását, Rosellel, Zubival, Bartomeuval ebédelt.

Nincs sok újdonság abból, ami kiszivárgott.

Tito nem tud több játékpercet garantálni Thiago-nak, így a Mundo arról ír, hogy a játékos kezébe hagyják a döntést, megy-e vagy marad.

Tello és Bartra mellett elkötelezett a szakmai stáb.

Középső védő posztra Tito továbbra is Thiago Silva-t kéri.

Továbbra is opció Ter Stegen megvásárlása, majd kölcsönadása jelenlegi klubjának. De Reina is képben van még.

Alexis marad, Tito úgy döntött, kap még szezon esélyt, Villa-t viszont értékesíteni kell.

Nincs viszont egyetértés Deulofeu kapcsán: Tito szeretné, ha az első csapattal edzene, de mint a B csapat tagja, viszont a vezetés és a játékos ügynöke a kölcsönadás mellett érvel.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.06.14. 16:22:13

Én egy kissé csalódott vagyok a vezetőség nyilatkozatát tekintve, ami szerint egy szó sem esik az esetleges gondok vagy hibák kiküszöbölését illetően.A motivációs és védelmi problémák kezeléséről, és azok estleges megoldásairól amit a nyilvánosság elé tárnának.Én elhiszem hogy ez a 100 pont nagy siker most a klubnak, de nem csak erről szólt az egész szezon, szerintem nem csak a sikereket kellett volna értékelni.Én elhiszem hogy a csapaton belül mindenki a jóra akar emlékezni (kivéve úgye Tito betegsége), de sajnos az éremnek mindig két oldala van és nem pedig csak egy. És ezt nem rosszmájuságnak szántam vagy ilyesmi, de azt gondolom hogy nem csak egy adott szituáció jelenik meg egy történetben, hanem az mindig részekből áll mint tudjuk. És sajnos a részeknek is vannak általában rossz oldaluk is, amit nem kellene feltétlenül a szőnyeg alá seperni. Az ellen sztem egyértelműen fel kellene lépni, és akkor nem lenne probléma.

OFF: Én jobban örültem volna, hogyha megnyugtatnak mindenkit hogy lesz normális belsővédő páros a következő szezonra. Mert a legnagyobb gond az ott van, és ezt szerintem mindenki tudja, még azok is akik nem feltétlelül a barcának szurkolnak.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.07.03. 17:51:12-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.12. 08:53:33

tudom, közhely de az itt folyó polémiában az igazság szerintem, valahol félúton lehet. néhány "saját" gondolat:
a Barca -nem vitatva a bajnoki cím jelentőségét, igenis egy korszakváltáson megy át, annak minden gondjával, mondom ezt azért is mert tény, hogy a Madrid saját magát nyírta ki, nekünk sok közünk nem volt hozzá!
a nagy Guardiola korszak hanyatlása még a mágus alatt kezdődött, amit ő (belülről?!) jól látott és időben lelépett.
a BL szereplés úgy összességében dokumentálta a csapat állapotát, ki-ki vehemenciája szerint értékelheti de a tények önmagukért beszélnek.
Tito, csakúgy mint maga a csapata nehéz ügy.... itt a csapata alatt azt értem, ahogyan ő látja és értékeli a gárdát. én már leírtam, nincs egyelőre okom, változtatni: a világ egyik legjobb csapata jobb pozicióban lévő edzőt érdemelne....jobbat egészségben, tapasztalatban, karizmában, tekintélyben, talán szaktudásban is (tágabb látókör).
belátom azonban, hogy itt az orrunk előtt vannak ellen példák is bőven, ezért mondom, hogy nehéz ügy....mit tehetünk? várunk és bízunk, vagy reménykedünk
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.06.12. 01:23:16

úgy látszik, Tito még is csak mérlegelte a dolgokat. Mondjuk a felajánlotta, hogy ha akarnak keressenek a helyre új edzőt, azért nem azt jelenti, hogy felajánlotta a lemondását. csak biztosította a klub vezetőit, hogy adott esetben lemond a vezetőedzői tisztségről, ha azt látják jónak. ezek alapján Rosell vagy egy id10ta, mert nem küldte el, vagy Tito egy zseni, csak még nem derült ki, és ezért ragaszkodnak hozzá ennyire.
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.06.11. 22:17:29

Válasz azoknak, akik szerint Tito önző módon nem vette figyelembe a klub érdekeit, és nem akart lemondani a betegsége miatt:

http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/11 ... ore5356285

...mert hogy olvastam efféle feltételezéseket is itt a fórumon. :o
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2013.06.02. 13:48:00

Mikaos írta:Az hogy lehet, hogy 44%-a a fórumozóknak szívesen venné, ha távozna Tito? Ez nonszensz (és most nagyon finoman fogalmaztam).

Rekord pontszám a ligában, rekord gól a ligában, és mindössze egyetlen ellenfél, amely nemcsak eredményben vagy szerencsével, hanem tényleg tudásban is felülmúlta a Barcelona-t.
Betegségének megjelenéséig hihetetlenül látványos focit produkáltunk, képes volt megújítani a már 1-2 év óta tartó, helyenként kissé unalomba fulladó produkciókat.

Soha rosszabb szezonunk ne legyen! És mindezt egy sérülésekkel és súlyos betegségekkel tarkított szezonban.

Ezek után a minimum az, hogy gratulálunk Vilanova-nak mind a saját, mind a csapat eredményei kapcsán.
Minden szavaddal egyetértek!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.06.02. 13:21:38

Az hogy lehet, hogy 44%-a a fórumozóknak szívesen venné, ha távozna Tito? Ez nonszensz (és most nagyon finoman fogalmaztam).

Rekord pontszám a ligában, rekord gól a ligában, és mindössze egyetlen ellenfél, amely nemcsak eredményben vagy szerencsével, hanem tényleg tudásban is felülmúlta a Barcelona-t.
Betegségének megjelenéséig hihetetlenül látványos focit produkáltunk, képes volt megújítani a már 1-2 év óta tartó, helyenként kissé unalomba fulladó produkciókat.

Soha rosszabb szezonunk ne legyen! És mindezt egy sérülésekkel és súlyos betegségekkel tarkított szezonban.

Ezek után a minimum az, hogy gratulálunk Vilanova-nak mind a saját, mind a csapat eredményei kapcsán.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.31. 16:50:46

connor írta:Teljesen egyetértek vele (már megint).
http://www.hatharom.com/2013/05/29/vila ... han-cruyff
De teljesen hiába mondott igazat az ügyben, hogyha ez a vezetőséget sztem egyáltalán nem érdekli.Hogyha már egy focikultúra megteremtőjét, a csapat "egykori"edzőjét és játékosának a véleményét sem veszik figyelembe, akkor ott bizony már nagy baj van a fejekben.Sztem ahoz hogy Tito elmenjen innen, először is Rosseléknek kellene távozni barcelónából. :wink: Ezt erősíti az is, hogy még nem nagyon reagáltak erre az egészre semmit sem, mármint crujff szavaira értem. :wink:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.29. 20:18:54

Teljesen egyetértek vele (már megint).
http://www.hatharom.com/2013/05/29/vila ... han-cruyff
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.26. 23:58:18

no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.24. 21:10:10

K900 írta:Csak sajnos vannak emberek,akiknek a saját érdekük fontosabb mint a közös célok és tervek.
na azért ezt titorol nem feltételezem (annak ellenére sem, ha lemond akkor ő érte valszeg nem fog senki sem kapkodni...)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.24. 20:23:50

1. Ne személyeskedjünk, nem ismersz, egy alapvető tisztelet legyen meg légyszíves.

2. Titoval kapcsolatban nem igazán írnék semmit, már korábban kifejtettem a véleményemet részletesen, úgysem győzlek meg, igazából nem is akarlak.

3. Hummelsnek még sokat kell fejlődnie, nagyon tehetséges, de még kanyarban sincs Silvához, de ami a lényeg ő nem akar jönni és a klubot sem érdekli. Innentől fogva beszélhetünk Juhász Roliról is, teljesen felesleges. Az hogy TS-ben jó ha 3 év van kissé nevetséges. Nézd már meg a klasszis védők hány éves korukig vannak erejük csúcsán. Egy igazi top KÖZÉPSŐ védő 33-34 évesen is játékos, ilyen adottságokkal főleg.
Forca Barca!!!!
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2013.05.24. 18:06:54

Chino írta:

Ezt magyarázd már meg légyszíves. Szerintem meg egyáltalán nem vacilál, hanem következetesen kitart a kiszemeltje mellett és nem hagyja, hogy inkább a vezetőség igazoljon. Amellett Hummelsről igazán egy hír volt, nem is értem, hogy miért lett ennyire felkapva. Vagy azt akarod mondani, hogy a kor miatt teljesen egyértelmű, hogy a németet kellene választani?
!!!:oops: Nem csak a kor miatt, hanem amiatt is mert a sráccot,már a hozzáértők is klasszis játékosnak tartják, aki silvához hasonlóan remek fizikai tulajdonságokkal rendelkezik.Lehet hogy még nem kiforrott mint t.silva,de igenis a problémákat vele 6-7 évre megoldhatnánk,ellentétben a brazlilal aki már 29 éves ő benne max 3 év ha van.És itt jön elő a kor,ami szerintem igenis számithat ez esetben.:?

Mi az hogy kínlódva sikerült megnyerni a bajnokságot? Rajt-cél győzelem, a felénél már 10+ ponttal vezettünk. Ez neked kínlódás? Ha igen, akkor milyen az ha simán győzünk?


Igen,kínlódás mert a Tito V. által vezényelt csapatunk a motiválatlanságtól hányadtatva,vergődve, általában nagy szerencse faktorral húzta be mindig a 3 pontott.A nem a saját posztján lévő játékosok folyamatos erőltetésétől kezdve,a középályások kimerültségén át, a csatársor amit egy 0 formában lévő Perdritó és D.Villa folyamatos küszködése jellemzet.Aminek az eredménye hogy L.M volt az egész szezonnon át, az egyedüli gólfelelősünk.Betegsége előtt is voltak hibák, de ahogyan Visca el barca is írta ezt a visszaérkeztével sem tudta megtísztitani, és itt nem csak a bayern elleni történelmi kudarcokról van szó.Hanem az egész szezont jellemző allibi focizást tekintve.Amiben ő is sáros (főlegggg ő).1 évet kért, úgylátszik adnak neki, de én nem várok csodát azt illetően hogy vele a csapat ezeket a hibákat majd kiküszöböli. :idea: Mert ezt már korábban is korigálhatta volna, de nem tette. 11 játékost nem lehet elzavarni, csak hogy neki legyen igaza mindenben.Mint Riijkaardnál is mindenért az edzőé a felelősség,ezért ha nem a karrierje lenne a fontosabb, mint a csapat érdeke,akkor már régen lemondott volna.Egy halálos betegésggel küzdő embernek lehetne ennyi esze,annyi józan belátása, egyszer hogyha több hónapig nincs a csapattal egy edző, akkor bejelentem hogy ezt nem tudom válalni és kész.Ennyi, megértené mindenki.Nem csak a klub van az emberekért, hanem ennek elvileg oda vissza kellene működni.Csak sajnos vannak emberek,akiknek a saját érdekük fontosabb mint a közös célok és tervek.Azért Rosselyék igazi arcára kivácsi lennék, hogy vajon ilyen történelmi megsemmisitések után,ilyen morális gödör után,hogy van képük még mindig nevetgélve és büszkén elismerően nyilatkozni ezekről az emberekről.Ja a bajnoki cim az megvan,de a "hogyan" az már más kérdés.Kedves Chino!! Ha te szerinted meg minden szép és minden jó, mármint a csapaton belül értem, akkor te egy szerencsés ember vagy.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Lezárt