Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.24. 12:44:04

visca el barca írta:

Bob mester mondj valamit :D
Rohadt rossz érzés a másnaposság :mrgreen:
Viccet félre téve, kicsit furcsállom, hogy úgy gondolom írtam 3 racionális érvet, azt írod erre számítottál, nem tudom mit kellett volna írnom? :D
1;Tito jóképű
2;Jó az öltözködése
3;Szereti a csokis sütit

Nem gondolom, hogy a spanyol bajnokság színvonala olyan hú de nagyot esett volna, továbbra is vannak pályák, ahova nem nyerni járunk, akárcsak ha a Katedrálisról van szó, Mestalla, Sevilla (Betis vagy Sevilla mindegy) ott egy erős Malaga, Atletico mindig mumus idegenben, stb.
Sjd jól megfogalmazta, tavaly nem sikerült konstans hozni az eredményeket, el is buktuk a bajnokságot.Idén viszont megnyertük, s összességében egy koncentrált jó játékkal.Fejlődni van tovább, nyilván, de Tito megérdemli a bizalmat, mert úgy gondolom jó koncepciót követ, s ahogy írták is alattam még az igazolásoknál sem "hagyja magát".
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.24. 11:57:58

K900 írta:Villanovától csodát ne várjunk,amikor egy 24-éves ember és egy 29 éves (tiago silva és hummels) ember között is képes vaccilálni,akkor mit várunk mi szurkolók az erősitések terén???

Ezt magyarázd már meg légyszíves. Szerintem meg egyáltalán nem vacilál, hanem következetesen kitart a kiszemeltje mellett és nem hagyja, hogy inkább a vezetőség igazoljon. Amellett Hummelsről igazán egy hír volt, nem is értem, hogy miért lett ennyire felkapva. Vagy azt akarod mondani, hogy a kor miatt teljesen egyértelmű, hogy a németet kellene választani?

K900 írta:A csapat szezon elején aratott sikereinek köszönhetően,és a madrid folyamatos bukdácsolásának hála,sikerült nagy kinlódva megnyerni ezt a bajnokságot.Cserék terén is csődött mondott, a fiatalokat nem sikerült beépíteni.
Mi az hogy kínlódva sikerült megnyerni a bajnokságot? Rajt-cél győzelem, a felénél már 10+ ponttal vezettünk. Ez neked kínlódás? Ha igen, akkor milyen az ha simán győzünk?
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2013.05.24. 11:22:24

Cseri, Te meg sajnod nem érted miről beszélek, uhogy nem is erőltetem tovább.[/quote]

Visca,sajnos nehéz a felfogásom,de ha Pécsen jársz szívesen cserélek veled eszmét egy sör mellett :D
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.23. 22:41:32

Hevesen mosolygok ha a 7-0t vki fölemlegeti,mert komolytalan eredmény.
Jó, hagyjuk 7-0t, de ott van PSG elleni szenvedés, a Milan elleni odavágó, a Celtic elleni meccsek, a Real elleni vereségek... a Milan elleni visszavágót leszámítva az összes komoly ellenfelünk ellen sikerült elképesztően trágya teljesítményt nyújtani. Ráadásul tavasszal a bajnokságban is hasonlóan gyatra volt a játék a meccsein nagy részén, az ellenfeleink szégyene, hogy a legtöbben így is hoztuk.
A másik dolog a Messi függőség...ez már megvolt Pep utolsó szezonjában is, de Titonak nemhogy orvosolnia nem sikerült, de még tovább mélyült ez a probléma. A PSG ellen valószínűleg kiesünk, ha nem áll be, holott papíron nélküle is sokkal erősebbnek kellett volna lennünk a franciáknál.

Ettől függetlenül tőlem is megkapná az esélyt a folytatásra, egyrészt a bajnoki cím, más részt figyelembe véve, hogy a betegsége is korlátozta. DE vannak dolgok, ami miatt nem hiszek benne, hogy jövőre jobb lesz. Egyrészt, ahogy a BL kudarcot lereagálta, hogy szerinte minden rendben, és nem kellenek ide komoly változások. Nagy a baj, ha ezt komolyan gondolja. Meg aztán pl. Guardiola az utolsó szezonjában le ültette a padra Alvest, v. Piquet, a folyamatos gyenge játék után, Tito ezt sem merte megtenni, és félő, ha jövőre sem javulnak, akkor sem fogja megtenni. Xavi is akármilyen gyengén játszhat, Thiago nem játszani a komolyabb meccseken a helyén (ha még itt lesz), és Pedro is folyton tűz-közelben lesz...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.23. 21:50:01

sjd írta:..
én nem tudom h tito milyen örökségből él, én azt irtam amit látok. tavaly sem ment idegenben a szekér, de idén, főlég tavasszal olyan lélektelen és kilátástalan volt a játékunk (folyamatosan), hogy "rossz volt nézni" (persze az elmult évekhez képest). pep alatt azért ilyen huzamosan nem szenvedtünk. a védelmünkről már nem is szólok. nem hoztunk le meccset kapott gol nelkul..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2013.05.23. 21:39:47

Villanovának ha egy csepp esze lett volna,akkor magától felállt volna a bayern elleni kudarc után.Rossel és brancsa,ezt vélhetően nem fogja sohasem meglépni,mert ez a választásokon nem jól venné ki magát. Villanovától csodát ne várjunk,amikor egy 24-éves ember és egy 29 éves (tiago silva és hummels) ember között is képes vaccilálni,akkor mit várunk mi szurkolók az erősitések terén??? 1 éve van a padon,és a szezon kezdetén aratott sikereitől sokan azt hitték hogy ő lesz majd az új PEP,de valjuk meg nem jött be. A csapat szezon elején aratott sikereinek köszönhetően,és a madrid folyamatos bukdácsolásának hála,sikerült nagy kinlódva megnyerni ezt a bajnokságot.Cserék terén is csődött mondott, a fiatalokat nem sikerült beépíteni.Csak a 0 Pedró és Villa kinlódását kellett szenvedve nézni az embereknek.Azt kéri adjanak neki még egy évet, mire fel???arra hogy teljesen lezüllesze az egész csapatot.Minek kellenek a fiatal utánpótlások akkor???arra hogy sohasem kapjanak lehetőséget.Lásd:Rafinha,Dongou..stb.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2013.05.23. 21:52:34-kor.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.23. 21:24:56

[quote="visca el barca"][/quote]
Ehhez csak annyit tudok fűzni, h meg lehet nézni, h tavaly mire mentünk ebben a gyenge bajnokságban. Idegenben szinte nem is nyertünk, Messi csak a Camp Nouban volt gólképes (mondjuk lehet h a kettő összefügg). Ja és másfél éve akkor nulláztak le utoljára minket a bajnokságban, mindezt pedig a kieső Villareal követte el. És az alibi meg a lélektelen játék, a Clasico leadása nem 13 pont előnyben, hanem 5 pont hátrányban ment.
Ebből az örökségből élne Tito azóta is?

Úh sztem igenis nagy dolog, h meg tudunk verni egy Mallorcát meg egy Celtát, de főleg az, hogy erre konstans képesek vagyunk, mert tavaly ez még nem igazán ment.
scoland
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.07.19. 10:02:17

2013.05.23. 21:19:29

Bestbarca írta:
visca el barca írta:
Bestbarca írta:Hevesen mosolygok ha a 7-0t vki fölemlegeti,mert komolytalan eredmény...
gondolom azért a 6-2-re meg a 5-0-ra büszke vagy :roll:

Cseri, Te meg sajnod nem érted miről beszélek, uhogy nem is erőltetem tovább.
A 6-2re meg az 5-0ra naná...De nem az eredmény miatt,hanem amilyen zsuga ment,és amilyen egységes csapat ellen...Közel nem voltak azok a madridok annyira szétesve,mint mi a 7-0nál...Azért ott volt edző,erőnlét,taktikai fegyelem,motiváció...Plusz azok a meccsek reálisan lehettek volna 10-0is,akkor volt a különbség...itt meg a 7ből 3mat nem szabadott volna megadni...Meg az is más hogy egy meccsen 5-0pl,vagy 2n 7...Úgy hogy a másodikat feladtuk...Meg ott egy teljes keretel felálló madridot ütöttük,nem egy 50%ban sérültet,mint mi voltunk...Csak ez a különbség,végülis nem sok...

Most nehogy már meg akarjuk magyarázni azt a bizonyos 7-0-s párharcot. Arra nem hogy kifogás vagy mentség, de mentesítés sincs. Akár volt sérült, akár nem. Akár volt érdekes gól, akár nem (+volt egy-két büntető a javukra, szóval mondhatni egál, de nem ez a lényeg).
A tény az, hogy ez az eredmény mutatja az éves teljesítményt, bármennyire el vagyunk kényeztetve kupákkal.. Az ez évben mutatott játék hatalmas munka, kár magyarázkodni, bármennyi imádjuk ezt a csapatot.


Szerk.: Az akkor Real Madrid akkora gondban volt, mint most mi, csak másképp.. nézzed meg hol tartanak. Nálunk elég kilátástalan a helyzet, hogy miért arról nem nyitok vitát, csak ha végig szeretnétek olvasni 2 oldalt :D.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.23. 21:11:22

Bob!

még annyi kimaradt, h látom sokszor irtad h a liga mindenek felett, mert azon lehet a konstans teljesitmenyt lemérni, a bl csak másodlagos és hab a tortán

1. ezt a mentalitást láthattuk sztárjainktók is idén a nagy csapatok ellen. igazatok van minek változtatni, elvégre egy egy éve épült, szedett-vedett psg ellen csak a szerencsének köszönhetően mentünk tovább. a harmat gyenge milan simán megvert minket, a benfica ellen kapura lövésünk sem volt, a real ellen meg tudjuk milyen eredmények születtek stb stb

:arrow:

2. én idén jöttem rá, hogy ez a spanyol bajnokság marha gyenge és nem szabad értékmérőnek használni. régen azért volt mindig egy (valamivel) combosabb sevilla, depor, valencia, mostanra már lényegében nulla lett az egész. láthatjuk h többnyire nulla játékkal is képesek vagyunk megverni egy mallorcat meg celtát, de a nemzetközi porondon ez kevés lesz.
ezért is mondom nektek, h csínján ezzel a "100 pontos a csapatunk a sok hülye, hozzá nem értő már is küldené titot" szöveggel. láthattunk h a tavalyi 100+ pontos madrid mire ment idén. csalással, a nagy galatát kiverve el tudott jutni az elődöntőig és ennyi.

Bob mester mondj valamit :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.23. 20:47:09

visca el barca írta:
Bestbarca írta:Hevesen mosolygok ha a 7-0t vki fölemlegeti,mert komolytalan eredmény...
gondolom azért a 6-2-re meg a 5-0-ra büszke vagy :roll:

Cseri, Te meg sajnod nem érted miről beszélek, uhogy nem is erőltetem tovább.
A 6-2re meg az 5-0ra naná...De nem az eredmény miatt,hanem amilyen zsuga ment,és amilyen egységes csapat ellen...Közel nem voltak azok a madridok annyira szétesve,mint mi a 7-0nál...Azért ott volt edző,erőnlét,taktikai fegyelem,motiváció...Plusz azok a meccsek reálisan lehettek volna 10-0is,akkor volt a különbség...itt meg a 7ből 3mat nem szabadott volna megadni...Meg az is más hogy egy meccsen 5-0pl,vagy 2n 7...Úgy hogy a másodikat feladtuk...Meg ott egy teljes keretel felálló madridot ütöttük,nem egy 50%ban sérültet,mint mi voltunk...Csak ez a különbség,végülis nem sok...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.23. 20:34:42

Bestbarca írta:Hevesen mosolygok ha a 7-0t vki fölemlegeti,mert komolytalan eredmény...
gondolom azért a 6-2-re meg a 5-0-ra büszke vagy :roll:

Cseri, Te meg sajnod nem érted miről beszélek, uhogy nem is erőltetem tovább.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.23. 20:21:57

Bob_Marley-val egyet értek úgy 99%ban...Kapus poszton lehet jobban járnánk egy Ter Stegennel,de ez csak tipp,a fene tudja végül mi is a jobb...Hát Reinánál azért jobb lenne bármelyik...Bár Valdeshez képest az sem lenne visszalépés,csak kérdés miért nem lépjünk e téren előre,hamár úgymondd itt a lehetőség...

Amúgy meg fogom a fejem énis a sok szapulás miatt...Okés lehet meg fog bukni Tito,de könyörgöm nem szidjuk már úgy hogy eddig fél évet volt itt...Értem én hogy fáj a 7-0,meg a suliban beszolnak érte...Én pont nem érdekel...Hevesen mosolygok ha a 7-0t vki fölemlegeti,mert komolytalan eredmény...Jobb volt a Bayern,ennyivel viszont rohadtul nem,Kassai benne volt vastagon az első meccsbe,legalább 2 góllal...A visszavágót meg feladtuk...Amúgy ez irritál a legjobban ebben,hogy nem szabadott volna feladni saját stadionban legalább tisztesen heyltállni,dehát persze könnyű a székből...A két csapat között 2 meccsen reálisan volt 3 gól különbség,ez meg nem véletlen,Messi nélkül sérülések hadával,védelem nélkül,edző épp már ott volt de max csak testben...Szemben meg egy rajtunk kívül utóbbi évek legjobb csapata...Egyáltalán nem lepődtem meg hogy ez lett...a 7-0n annál inkább,meg azon hogy még idén nem láttam BL meccset ahol a bíró nem befolyásolta volna a továbbjutás alakulásást drasztikusan...Botrányosan mélyponton van a bíráskodás...De hamár kiestünk jobb így,mert így legalább lesznek változások,ha teszem azt kiesünk egy 3-1,1-1el,akkor az lett volna hogy hát jólvan na majd jövőre jó ez így...

Amúgy Tito szidásáról mindíg Guardiolajut eszembe...Huhhh de hogy szidta mindenki az első fél évben...Hogy Mou kellett volna,vagy Benitez...Ezzel a játékkal sehova nem jutunk...Le fog mosni minket a Real...Eladta R10et,Dedot végünk...Eladta Yayat végünk...Eto-t elzavarta végünk...Mit akar Piquevel,Pedroval,Busquetssel...Xavi már kevés hogy irányítson...Messi nem fogja tudni pótolni R10et...

Ilyen a szurkoló,mndíg aggódik...Vhol nincs ezzel baj,vhol viszont néha várjuk már meg míg megfő a pörkölt mielőtt még kritizálnánk...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2013.05.23. 19:54:30

Hagyd Bob, a fórum szakedzői már döntöttek Tito sorsáról :lol: Végül is egy igazi lúzer lehet,aki első évében (2-3 hónap távolléttel együtt,megküzdve egy elég komoly betegséggel) bajnokságot nyer a csapatával :D úgyhogy versenyben van a 100 pont megszerzésében is. Időnként olyan ez a fórum,mint az elkényeztetett gyerekek csoportja: megnyertük a bajnokságot,de csak Pep miatt,nem elég szép játékkal, ezzel csapattal bárki bajnokságot nyerne,(vö. galaktikusok) :D, különben is 7-0,ami miatt sokat cinkeltek a suliban,bruhaha,stb.,van akiknek semmi sem elég jó,ha van rajta sapka azé',ha nincs akkor azé':lol: ilyen ez a pop szakma :lol:
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.23. 19:21:17

értem, valami ilyesmire vártam. hát nálam az az egyetlen pozitivuma, hogy ismeri a közeget, meg a jatekosokat.... de hát ennyire erővel a szertáros bácsi is lehetne edző.

mindegy, reméljuk a legjobbakat, innen mást usem tudunk tenni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.23. 18:41:24

visca el barca írta:
mondj 3 okot amiért maradjon! csak hármat, nem többet. lehetőleg szakmait (szurkoli szakmait :D) és ne a mes que un club meg hasonló maszlagok szerepeljenek benne.
1;Jól ismeri a játékosokat, s klubbot
2;Egyáltalán nem mondanám analfabétának edzőség terén, az hogy ott áll az oldalvonal mellett, annak semmi jelentősége profi játékosok, a feladatokat elmondja az hogy nem gesztikulál a kispad mellett attól lenne rossz edző?
Ráadásul megmutatta feltudja pörgetni a csapatot, hányszor volt, hogy hátrányban voltunk akár szünetben, 1-2 csere tudtunk fordítani.
3;Az hogy jó vagy rossz döntés volt, majd az idő eldönti, de érdekes ez az Alba-Alves szél erőltetés, illetve megoldás, amit csiszolni kell bőven, s én továbbra is azt mondom Song-Busit kellene játszatni, hogy jobban legyen biztosítva, de ez egy jó kis újításnak tűnik, s működőképes is volt, aztán jöttek zavarótényezők.

4;100 pont meglehet, a klub történetének legjobb rajtja stb, lehet itt jönni óriási ihletett történelmi 0-7el, bocsásson meg mindenki nem érdekel, az hogy a BL-ben mi történik egyáltalán nem mutatja egy csapat erejét, ami a bajnokságban na az igen.Ott mindenkivel küzdesz, lehet nem vertük meg xy-t stb, de a legnagyobb fokmérő, hol végez a csapat, tudtommal megnyerte, innentől fogva a szezont maximálisan hozta a csapat.

Én is úgy gondolom, hogy azért csak volt egy EB, volt betegség, volt sok sérülés, sok minden közrejátszott, hogy nem működött úgy a szerkezet ahogy esetenként működött, kicsit el is fáradtunk a szezon végére, de nem hiszem, hogy temetni kellene a dolgokat, meg óriási változásokat eszközölni.Nagyjából 3 igazolás van betervezve ez egyfajta új impulzusokat adhat, s olvasva a híreket a klubvezetés jó célpontokat nézett ki magának.
Silva egyértelmű prioritás, jóval jobb mint a német, nálam ha nem jönne össze Silva akkor továbbra is Marquinhos lehetne megoldás, kapusnak én még mindig azt mondom csak spanyol ajkú jöhet szóba, előre meg val. érkezik "taraj", most már én is kíváncsi vagyok rá, bár óriási az ellenérzésem vele kapcsolatban, de hát nem ez számít, hanem amit majd felfog tudni mutatni, remélhetőleg egy lelkes, önzetlen sokat futó, védekezni visszajáró játékot láthatok tőle, meglássuk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.23. 18:01:13

értem, tehát miután nem tudsz három meggyőző érvet mondani inkább visszatámadsz :D

én irtam vhol h az szakmai érv? nem. akkor nem értem miről beszélsz. az egy momentum volt a sok közül, ami megmutatta, hogy fingja nincs mit csináljon mikor hátrányban van a csapat. multkor sjd-vel már lefutottam ezt a kört és én sem tudom mit kellett volna tennie, de vele ellentétben én nem vagyok a barcelona edzője.

ahelyett h támadsz, inkább írd le a érveidet, hogy szerinted miként fogja megoldani azt, h védekezni képtelen a csapat, és hogy hátrányban az az egyetlen taktika h messi lő majd még kettőt.

ezek a rémhírek (még ha csak pletykák is), hogy nem kell középső védő (mert spórolunk, a világ legjobb klubjánál évek óta nem telik rá) mert majd adriano eljátszik ott, méginkább csak azt támasztják alá, hogy sok változás nem lesz. bár silvőt akarja, de gondol érte is 5 millio+3 barátságos meccsért jelentkeztünk be.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.23. 17:46:15

visca el barca írta:mondj 3 okot amiért maradjon! csak hármat, nem többet. lehetőleg szakmait (szurkoli szakmait :D) és ne a mes que un club meg hasonló maszlagok szerepeljenek benne.

továbbra is állítom h egy klasszikus másodedző semmi több. tapasztalata nulla (pepnek sem volt, neki összejött) ez meg is látszik. főleg a bájern ellen. állt ott mint egy cövek és fingja nem volt mit kellene csinálni!

egyszerűen borzalom nézni a tavaszi játékunkat. és ennek ő legfőbb kolomposa. persze egy év még jár neki, de én semmi jelét nem látom annak h itt olyan marha nagy változások lennének. keszekusza védelem, motiválatlan játékosok tömkelege, lötyögés, sörmeccs hangulat. ehhez még add hozzá h beteg, és valszeg a nem a nyári lesz az utolsó látogatása new yorkban.
Miért az szakmai ellenérv hogy úgy állt mint a cövek?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.23. 17:18:31

Varatrix írta:Aki a távozását követeli egyszerűen elhamarkodva beszél, vagy ha tényleg olyan szintű mélységekig ismeri az edzői mivolt minden csinját bínját, akkor elnézést.
mondj 3 okot amiért maradjon! csak hármat, nem többet. lehetőleg szakmait (szurkoli szakmait :D) és ne a mes que un club meg hasonló maszlagok szerepeljenek benne.

továbbra is állítom h egy klasszikus másodedző semmi több. tapasztalata nulla (pepnek sem volt, neki összejött) ez meg is látszik. főleg a bájern ellen. állt ott mint egy cövek és fingja nem volt mit kellene csinálni!

egyszerűen borzalom nézni a tavaszi játékunkat. és ennek ő legfőbb kolomposa. persze egy év még jár neki, de én semmi jelét nem látom annak h itt olyan marha nagy változások lennének. keszekusza védelem, motiválatlan játékosok tömkelege, lötyögés, sörmeccs hangulat. ehhez még add hozzá h beteg, és valszeg a nem a nyári lesz az utolsó látogatása new yorkban.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.23. 16:52:44

Poszi írta:Igen csodálkozok. Mivel sokan úgy viselkednek itt, mintha nem is tudom, középmezőnyben végeztünk volna a bajnokságban, vagy kiestünk volna a csoportkörben a Bl-ből. Ha Angliában, pl. a MU-nál így gondolkodnának, akkor SAF nem élt volna meg 26 évet a csapat élén, és most nem úgy beszélnénk róla, mint az egyik legnagyobb edző a futballtörténelemben. Tudtommal az első négy évében nem nyert semmi komoly trófeát Manchesterben. Félre ne értsetek nem akarom én összehasonlítani SAF-t Vilanovával, csak azt próbálom érzékeltetni, hogy adni kell neki esélyt, hagyni, hogy kibontakozhasson. Mert ez a fél év amit eddig itt töltött vezetőedzőként, ez nem elég ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket vonjunk le. Szerintem legalábbis.

Szerk: Ahogy meg kiestünk a Bayern ellen, tudom fájó, és nagy arányú meg minden... De én tartom magam ahhoz, hogy egy ilyen jó csapat ellen kikapni nem szégyen. Még akkor is, ha a végeredménybeli különbség túlzó, és igen jobban odatehettük volna magunkat... De a mi játékosaink is emberek, 4 éven keresztül tönkrevertünk mindenkit, előbb vagy utóbb várható volt, hogy valaki majd minket is tönkrever. Szerintem, tavaly amikor a cselzi ejtett ki minket, az nagyobb szégyen volt. Bunkerfoci, antifoci a cselszi részéről...stb. Most lehet hurrogni, nyilvános kivégzésemet követelni, rontásokat rám küldeni, amiért ezt leírtam, de hát így látom, sorry ;) :P
Én egyetértek az egésszel, és Tito hozáállása is a megfelelő. Maga mondta hogy csak jövőre ítélkezzenek.

Aki a távozását követeli egyszerűen elhamarkodva beszél, vagy ha tényleg olyan szintű mélységekig ismeri az edzői mivolt minden csinját bínját, akkor elnézést.

Továbbá egy fórumon írják le az emberek hogy Abidal elengedése a klub elveinek llejáratása, de Titot simán elküldenék. Zavaró... :roll: bár a képmutató jóval találóbb.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.23. 16:52:40

Poszi írta:Ha Angliában, pl. a MU-nál így gondolkodnának, akkor SAF nem élt volna meg 26 évet a csapat élén, és most nem úgy beszélnénk róla, mint az egyik legnagyobb edző a futballtörténelemben. Tudtommal az első négy évében nem nyert semmi komoly trófeát Manchesterben. Félre ne értsetek nem akarom én összehasonlítani SAF-t Vilanovával, csak azt próbálom érzékeltetni, hogy adni kell neki esélyt, hagyni, hogy kibontakozhasson. Mert ez a fél év amit eddig itt töltött vezetőedzőként, ez nem elég ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket vonjunk le. Szerintem legalábbis.
Föld és hold, kb akkora a két ember közti különbség. :wink: :lol: Az lehet hogy Fergi az első 4 évében nem nyert semmit, de az ő karaktere végig tökéletesen passzolt a muhoz.Valószinűleg tudták előre, hogy előbb-utóbb jönni fognak a sikerek és ezért is bíztak benne. :wink: Titónál más a helyzet, ő nála jelenleg is csak kétségek vannak. És nem csak a betegsége miatt, hanem a karaktere és az egész szakmai felkészültségét illetően, sztem sem a barcai edzői posztjára való ember. :idea:
A hozzászólást 6 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.05.23. 17:02:58-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.05.23. 16:51:42

Poszi!
Veled értek egyet. Maximálisan osztom a véleményed. Végre valaki Tito ügyben, aki "ezen" az oldalon áll.

Megérdemel még egy évet (amely remélem teljes lesz elsősorban egészségben.) ez az év sem volt kutyaütő. Elismerem, hogy változásokra van szükség, de ott sem idióták ülnek.

Egyébiránt mindenképpen szeretném leírni, hogy Titó nem újabb kezelésen van jelenleg New York-ban, hanem egy immunkezelésen.
Az immunkezelés a kemoterápia miatt nagyon fontos, csak sajnos nem mindenki tudja megfizetni. A kemo során nem csak a daganatos sejtek pusztulnak, hanem az egészségesek is, amely igen tropára vágja az immunrendszert. Ez a jelenlegi immunkezelés azt a célt szolgálja, hogy a lehető leghamarabb fitt és erős legyen, illetve, hogy ne szedjen össze a jövőben minden apró vírust, fertőzést.
Ilyet nem alkalmaznak addig, amíg egy leheletnyi esély is van arra, hogy a rák-ból még nem jött ki.

Ne temessük már idejekorán, az pedig, hogy valaki konkrétan "haldokló"-nak titulálta, nonszensz.
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.05.23. 16:34:35

Igen csodálkozok. Mivel sokan úgy viselkednek itt, mintha nem is tudom, középmezőnyben végeztünk volna a bajnokságban, vagy kiestünk volna a csoportkörben a Bl-ből. Ha Angliában, pl. a MU-nál így gondolkodnának, akkor SAF nem élt volna meg 26 évet a csapat élén, és most nem úgy beszélnénk róla, mint az egyik legnagyobb edző a futballtörténelemben. Tudtommal az első négy évében nem nyert semmi komoly trófeát Manchesterben. Félre ne értsetek nem akarom én összehasonlítani SAF-t Vilanovával, csak azt próbálom érzékeltetni, hogy adni kell neki esélyt, hagyni, hogy kibontakozhasson. Mert ez a fél év amit eddig itt töltött vezetőedzőként, ez nem elég ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket vonjunk le. Szerintem legalábbis.

Szerk: Ahogy meg kiestünk a Bayern ellen, tudom fájó, és nagy arányú meg minden... De én tartom magam ahhoz, hogy egy ilyen jó csapat ellen kikapni nem szégyen. Még akkor is, ha a végeredménybeli különbség túlzó, és igen jobban odatehettük volna magunkat... De a mi játékosaink is emberek, 4 éven keresztül tönkrevertünk mindenkit, előbb vagy utóbb várható volt, hogy valaki majd minket is tönkrever. Szerintem, tavaly amikor a cselzi ejtett ki minket, az nagyobb szégyen volt. Bunkerfoci, antifoci a cselszi részéről...stb. Most lehet hurrogni, nyilvános kivégzésemet követelni, rontásokat rám küldeni, amiért ezt leírtam, de hát így látom, sorry ;) :P
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.23. 16:21:57

Poszi írta: Remélem nem így lesz, bár ahogyan azt olvastam, itt sokan örülnének ennek. Mármint ha más trenírozná jövőre a team-et.
És te ezen csodálkozol???? :roll: A bajnoki cím mellett, ez a csapat most a Tito érában, a legnagyobb különbségü "történelmi" vereségek sorát szenvedte el.Motiválatlanság és taktikai hiányosságok sora következett be. Ezek igenis hibák, csak az a kérdés hogy ezt a vezetőség akarja e látni avagy sem. :x :wink:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.05.23. 16:11:42

Nem rezeg a szék alattuk, ez a B terv nyilván akkor lép életbe, ha esetleg Tito-nak ismét hosszabb "kényszerpihenőre" kell vonulnia. Remélem nem így lesz, bár ahogyan azt olvastam, itt sokan örülnének ennek. Mármint ha más trenírozná jövőre a team-et. Ha engedi az egészsége, akkor nem kérdés, hogy maradjon. Majd ha nem nyer semmit a csapat, és reménytelenül pocsék lesz a játékunk, akkor majd elgondolkodhatunk az edzőváltáson. Ne menjünk már át "cselzimódba" vagy "reálmódba", hogy évente váltogatjuk az edzőnket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Poszi 2013.05.23. 16:22:12-kor.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.23. 16:01:34

Bár Andoni Zubizarreta pár hete még azt jövendölte, hogy teljesen egyértelmű, hogy Vilanova lesz a Barcelona vezetőedzője jövőre is, létezik egy B terv is, egy lista, amelyen többek között a Valencia jelenlegi vezetőedzőjének - Ernesto Valverdének - a neve is szerepel.
http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/22 ... rcelonanal

Nem először találkoztam már ezekkel a hírekkel, nagyon kiváncsi vagyok mostmár én is, hogy tényleg mi járhat Rosselék fejében az edző kérdést illetően. :roll: :idea: Ha tényleg van ilyen lista, akkor bizony rezeg Villanova és Roura széke. :-k
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.05.23. 16:41:55-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Lezárt