Labdarúgó-Európa-bajnokság 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ki nyeri az idei EB-t?

Spanyolország
118
56%
Hollandia
12
6%
Németország
51
24%
Olaszország
8
4%
Anglia
3
1%
Portugália
3
1%
Franciaország
9
4%
Más
7
3%
 
Szavazatok száma: 211
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.07.03. 17:01:58

Capon írta:Nekem ezekről a pár másodperces vidikről mindig egy Messi jelenet ugrik be.
http://www.youtube.com/watch?v=f4P_rpk7 ... re=related
Madridistán is láttam talán tegnap ezt a vidit. Ugye milyen szemét bunkó Messi!!! Közben tudjuk a videó folytatásából , hogy a játékosok Titoval poénkodnak.
http://www.youtube.com/watch?v=aXJ8glyDux0
Ő nem Tito, hanem Pepe Costa asszem, egy stábtag.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.07.03. 16:59:51

Nekem ezekről a pár másodperces vidikről mindig egy Messi jelenet ugrik be.
http://www.youtube.com/watch?v=f4P_rpk7 ... re=related
Madridistán is láttam talán tegnap ezt a vidit. Ugye milyen szemét bunkó Messi!!! Közben tudjuk a videó folytatásából , hogy a játékosok Titoval poénkodnak.
http://www.youtube.com/watch?v=aXJ8glyDux0

Szerk.: Igaz, nem Tito-t akartam írni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2012.07.03. 17:05:06-kor.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.07.03. 16:20:33

messideco írta:És akkor itt is leírom:

Realos csoportkép volt... Martinez azt sem tudta, hol van... Nem elzavarták, hanem arréb küldték, szerintem ebben semmi sértő nem volt. Ugyanilyen kép van a barcásokkal is :)
Oké, de azért Alonso arckifejezése nem volt túl barátságos...Egyedül Ramos volt, aki elmosolyogta magát. :)
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.03. 16:18:27

És akkor itt is leírom:

Realos csoportkép volt... Martinez azt sem tudta, hol van... Nem elzavarták, hanem arréb küldték, szerintem ebben semmi sértő nem volt. Ugyanilyen kép van a barcásokkal is :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.07.03. 16:02:12

- A Realosok nem akarták, hogy a Bilbao-játékosa velük mutatkozzon a fotón.
http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cik ... patkeprol/[/i]
Kép
:evil:
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.07.03. 15:09:02

Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.03. 00:27:10

Xavi Hernandez has made the most successful passes (734) in Euro Cup history.

Ini szerintem nem szomjas:

Kép

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.02. 17:35:05

Gratulálok Spanyolországnak, és persze külön elismerésem a különítményünknek, egészen elképesztő, hogy zsinórban sikerült 3 nagy tornát megnyerni, ez brutális és egyben megismételhetetlen egy jó ideig.
Nem mondom, hogy kavarognak bennem az érzelmek a siker után, mivel nem szorítok értük úgy mint a Barcáért.

Azt hozzátenném, hogy koránt sem voltak a spanyolok igazán jók ezen az EB-n, rendkívül szervezettek voltak, de nem volt ellenfelük, és érzésem szerint ezúttal nem azért mert kiemelkedően jól játszottak. De ettől függetlenül is megérdemelték!

A döntő maga illett az EB végéhez, nem túl magas színvonallal sajnos, amit megpecsételt az olaszok balszerencséje is, meg sok egyéb más is. :roll: Rengeteg meccsen volt csöndes, unott a lelátó, ezen az EB-n ami a leginkább hiányzott az maga az EB hangulat, ezt valahogy nem nagyon éreztem!(és nem azért mert a tv előtt néztem :) )

Amilyen jól kezdődött, annyi vártam már a végét, így összességében egy átlagos torna volt.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.07.02. 16:03:56

Nos, én is gratulálok a spanyol válogatottnak, megérdemelték a győzelmet. A torna nagy részén nem játszottak látványosan, de azért a fölényük magabiztos volt, egyedül a portugálok ellene kellett a szerencse. A döntő sajnos nagyon sima lett, az olaszoktól mindenképp nagyobb ellenállást vártam volna. Nemcsak rosszul játszottak, hanem teljesen lélektelenül is. A németek elleni győzelemmel úgy látszik kifújtak. Pechjük is volt a sérülésekkel, főleg ugye Mottájéval, hisz akkor már emberhátrányba kerültek, de ilyen szinten nem szabadott volna feladni. A Chelsea megmutatta, h két gól + emberhátrányból is vissza lehet jönni, ők meg sem próbálták.

Nem örülök a spanyolok győzelmének, de mieinktől természetesen nem sajnálom. Iniesta teljesen jogosan lett az EB legjobbja. Xavi is nagyon jó volt, bár tőle ezt már megszoktuk, Busquets is az első meccset leszámítva elég magabiztos volt. A végére Pique is belejött, és legfontosabb meccseken nem hibázott. Pedro csereként mindig lendületet hozott, Fabregas hullámzóan teljesített, de itt a döntőben ő is jó volt.
Jordi Alba is a visszafogottabb kezdés után parádézott az egyenes kiesési szakaszban, nagy erősítés lehet számunkra, de a védekezése még mindig kérdéses.
A madridi különítményre sem lehetett panasz, sztem a sokak által szidott Arbeola is stabil teljesítményt nyújtott, nem parádézott úgy, mind a másik oldalon Alba, de feladatát azért ellátta.

Torrest a gólkirályi címe ellenére még mindig bohócnak tartom, a spanyol középpályások kiszolgálását dicséri, h 3 gólt tudtak vele rúgatni.
Ahogy Silvát is. Sztem ő volt a leggyengébb láncszem, de ezzel, h a döntőben Fabregas a fejére varázsolta a labdát, ez el lesz nézve neki. Ahogy Del Bosque-nak is a hibái, hisz végül az eredmények őt igazolták.

Egyébként a döntőben kellemes meglepetés volt a spanyolok játéka, az unalmas passzolgatás helyett végre az igazi támadófutballt választották, ennek az eredménye kevesebb labdabirtoklás, de jobb játék, és több gól.


Ami az olaszokat illeti: sztem az ő valós tudásukhoz közelebb áll az, amit a döntőben mutattak. A németek ellen minden össze jött nekik, de nem hinném, h a jövőben komolyan kéne velük számolni. Főleg, h Pirlo már a VB-n nem lesz ott. Esetleg ha Balotelli feje lágya be nőne, is igazi vezérré tudna válni.

Ami a németeket illeti, a támadójátékuk nagyon tetszett, de már az első meccsen a portugálok ellen megmutatkozott, h a védelem sebezhető. Amíg ezt nem sikerül orvosolni, addig nem fognak tornát nyerni. :?

A portugálok is kellemes meglepetés nyújtottak, hisz ő velük még a spanyolok sem bírtak, csak büntetőkkel. Úgy látszik Bento mester jól összerakta a csapatot, a VB-n is jók lehetnek, hisz olyan komoly húzóemberek nem öregednek ki addigra. CR eléggé felemás teljesítményt nyújtott. Az első két meccsen nagyon nem ment neki, a hollandok-csehek ellen meg nagyon ment, de a spanyolok ellen ismét csődöt mondott, meccslabdát hibázott a 90 perc végén.

Amiben még bizok, h mind a 2008-as EB, mind a 2010-es VB után a Barca nagy szezont produkált, mindkétszer ugye BL győzelem is lett az eredménye. Remélem ezt most sem lesz másképp.

Szerk: Nos, vissza olvastam egy kicsit, és láttam Balotelli nyilatkozatát. Mindenképp pozitív csalódás tőle ilyet hallani. Jó lenne, ha ezek után kisebb pálfordulás történne nála, mert nagyon tehetséges játékos, de hülyeségei el kéne hagynia, értem itt elsősorban a balhézást az aktuális edzőivel, csapatársaival.
TorghelleSandor
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.08.23. 20:16:33

2012.07.02. 15:38:19

Ha a közeljövőben valaki a 2010-es Pepe Reina szónoklathoz hasonló videót talál,kérem ossza meg velünk! :lol:
Viva Espana!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.07.02. 14:30:26

Game90 írta:Megérdemelten nyertek a spanyolok, talán most játszottak a legjobban az egész tornán. És a 2010-es VB után a 2012-es EB-n sem kaptak gólt a kieséses szakaszban (Portugália 1-0, Paraguay 1-0, Németország 1-0, Hollandia 1-0, Franciaország 2-0, Portugália 0-0, Olaszország 4-0)!
A 2008-as EB-n sem kaptak gólt a kiesési szakaszban. (Olaszország 0:0, Oroszország 3:0, Németország 1:0) Nagyon durva statisztika. 8)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.02. 14:28:20

Most írok, mert az éjjel nem igazán voltam gép előtt:

Gratulálok a spanyoloknak, és főleg Iniestának, a torna legjobbjának. Megérdemelten, sallagmentesen nyerték meg a tornát.

Az olaszok közül Pirlot és Buffont sajnáltam talán a legjobban, Bonucci nagyon kikészült, ha láttátok a képsorokat. Messze fölülmúlták az olaszok mindenki várakozását, én személy szerint max. a csoportból való továbbjutást vártam el tőlük.

A németek ismét egy bizonyos szerszám rossz végén álltak, jól van nekik :twisted:

A hollandoknál pedig mentális változásra lesz szükség elsősorban, a torna legnagyobb lúzere volt a válogatott, asszem ez tény.

Megismertem olyan számomra ismeretlen gyöngyszemeket, mint Mandzukic, Strinis, Jiracek, Pilar, Gebre Silaisse, Dzagoev, Balzaretti, Cabaye, Granqvist,Alba stb.

A kezdeti nagy lelkesedésem érthető okokból megtört, így már csak foszlányokban láttam a tornát.

Mindegy, továbbra is hajrá Hollandia!
Pirlo személyében egy számomra eddig alapvetően antipatikus játékost ismertem, de példaképem lett az olasz zseni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára messideco 2012.07.02. 14:35:56-kor.
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.02. 14:19:57

Megérdemelten nyertek a spanyolok, talán most játszottak a legjobban az egész tornán. És a 2010-es VB után a 2012-es EB-n sem kaptak gólt a kieséses szakaszban (Portugália 1-0, Paraguay 1-0, Németország 1-0, Hollandia 1-0, Franciaország 2-0, Portugália 0-0, Olaszország 4-0)! Ez az EB - VB - EB kombó meg nem hangzik rosszul és mivel fiatal csapatuk van, még bőven bennük van egy jó szereplés (egy kis vérfrissítéssel) a brazíliai VB-n is.

Olaszoknak semmi sem jött össze, Chiellini sérülés, szétesett védelem, Di Natale helyzet, Motta sérülés. Motta becserélését amúgy sem értettem, inkább Diamanti/Giovinco jöhetett volna. Tegnap nagyon hiányzott nekik egy igazi klasszis, gólveszélyes csatár ill. Montolivo helyett egy komolyabb trequartista, de szerintem nem panaszkodhatnak, az EB előtt mindenki lesajnálta őket, aztán csak döntőt játszottak.

Ha már MVP, akkor nálam is Iniesta, de szerintem ő sem volt annyira kiemelkedő, nem mondanám azt, hogy húúú, tényleg magasan verte a többi játékost.

Meg hogy fanyalogjak egy kicsit, szerintem ez nem volt egy jó EB.


Kép

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.07.02. 13:58:55

Na végre jutott nekem egy kis idő, hogy írjak most (3 napig lent voltam Siófokon):

Még az elődöntőnél biztos voltam benne, hogy a Németek lesznek az EB nyertesei. Valljátok be őszintén, hogy az itt jelenlévők fórumozók nagy része is... Meg is raktam a tippen, hogy a Németek megverik az olaszokat több góllal. Erre a német-olasz meccsen olyan focit produkáltak a németek, hogy felkapjuk a fejünket, hogy "ezek mit keresnek az elődöntőben?" Teljesen impotensek voltak, még a Videoton is leverné őket simán. Nem tudom mi történt velük, de nagyon szétestek, de kegyetlenül. Így Balotelli papa kivégezte őket, sőt feszített nekik is egyet a második gólja után.

Eldőlt, hogy Spanyol-Olasz döntő lesz. Ekkor már biztos voltam benne, hogy Spanyolok nyerik meg az EB -t, mert ugyanis Olaszoknál csak Balotelli -re kell figyelni, esetleg még a Pirlora is, a többiek meg nem is veszélyesek. Ezt a feladatot Piqué és Ramos simán elintézik. A olasz focijuktól meg nem voltam elájulva. Döntőre meg is raktam a spanyol győzelmet, 2-0 -ra, de el is ment a tippem, mert 4 gólt rámoltak be nekik...

Összefoglalva: Baromira örülök, hogy a Spanyolok nyertek. Végig szorítottam nekik (külön németeknek is drukkoltam, de nálam spanyol az első).
KépKép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.07.02. 13:50:41

Mondjuk nem tudom ez honnan származik ez az álom csapat, ugyanis nem álom csapatot adott meg az UEFA, hanem álom keretet.

UEFA álom kerete az EB-ről:

Kapusok: Casillas (spanyol), Buffon (olasz), Neuer (német)

Védők: Piqué (spanyol), Coentrao (portugál), Lahm (német), Pepe (portugál), Sergio Ramos (spanyol), Jordi Alba (spanyol)

Középpályások: De Rossi (olasz), Gerrard (angol), Xavi (spanyol), Iniesta (spanyol), Khedira (német), Busquets (spanyol), Özil (német), Pirlo (olasz), Xabi Alonso (spanyol) Cesc Fabregas (spanyol), David Silva (spanyol)

Csatárok: Balotelli (olasz), Cristiano Ronaldo (portugál), Ibrahimovic (svéd)

Ezáltal nálam ez lenne: Casillas - Lahm, Pepe, Ramos, Coentrao - Pirlo, De Rossi - Iniesta, Özil, CR - Balotelli
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.07.02. 13:50:03

S.Agüero írta:Szerintem:
Casillas - Arbeloa ; Piqué ; Pepe ; Alba - Pirlo ; Özil ; Iniesta ; Xabi - Ronaldo ; Torres.

Am hatalmas grt a spanyoloknak, megérdemelten lettek ebé bajnokok ismét! 8)
Xabi???

Egyébként a döntő nagyon sima lett. Sokkal szorosabb meccsre számítottam,de szerintem az olaszokban nem volt több, elfáradtak. Aztán Motta sérülésével már csak az lett kérdéses,hogy mennyit kapnak. Kicsit azért csalóka a 4gól, mert ennyire nem "rossz" az olasz csapat.
Iniesta MVP címének nagyon örülök, egyértelmű volt.
mrMimo
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.04.21. 14:43:02
Tartózkodási hely: Destination Unknown

2012.07.02. 13:46:20

Varatrix írta:Az Eb álom 11:

Casillas, Arbeola, Pepe, Ramos, Alba, Pirlo, Khedira, Silva, Iniesta, Balotelli, Ronaldo

Azér ez erős. :shock:
Silva, Arbeola, Khedira, Balo????
Khedira egy jelentéktelen kis senkiházi, meg ugye a szerepeltetése a madridban is meglepő sokszor, annyira nem az a szint, de most kifejezetten jó volt az EB-n..főleg az egyenes kieséses szakaszban volt talán jobb Öziltől.
Balotelli meg befér simán Cassanotól mindenképp jobb volt. Arbeloa meg Silva rejtély számomra is, de a Tittiánóronáldó is...3 gólt lőtt az oké, de mennyi helyzet/ziccerből..nevetséges, de hát az Eb matricás albumából ő sem hiányozhat, más magyarázatot nem tudok.
"Mond, hogy lehet édes fiam, hogy egy olyan sz*r csapaté, a Real Madridé?!?! Ne b*sszál már!!" -José Luis Torrente=)

"A Barca legyőzéséhez az évszázad meccsét kell játszani" -Gregorio Manzano
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.02. 13:44:02

Szerintem:
Casillas - Arbeloa ; Piqué ; Pepe ; Alba - Pirlo ; Özil ; Iniesta ; Xabi - Ronaldo ; Torres.

Am hatalmas grt a spanyoloknak, megérdemelten lettek ebé bajnokok ismét! 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2012.07.02. 13:46:33-kor.
socio66

2012.07.02. 13:30:53

ezek az összeállítások csak arra jók, hogy mindenki elmondhassa, kivel és miért nem ért egyet. :)
akinek ott kell lenni, az ott van, a többi meg totál szubjektív, statisztikát nézzük, vagy amit a pályán látunk tőle, kizárólag az egyéni teljesítményt figyeljük, vagy a csapattal elért eredmény is számít, stb.
de mit számít, ezek lényegtelen dolgok.
az a lényeg, hogy a tornát a futball nyerte, az egyéni elismerés pedig egy művészé.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.07.02. 13:22:06

Varatrix írta:Arbeola nagyon halvány, de nem emlékszem kiemelkedő jobb védőre hirtelen.
Debuchy szerintem jó volt, nyilván nem használt neki, hogy hamar kiestek, meg pont ő csúszott el Alba beadása előtt. Valenciába/Atletibe pont tökéletes lenne.

De már megint ezek a megtévesztő statisztikák... :lol: A védelmet majdnem egészében a Real Madrid szolgáltatja, akik két fordulónként összebohóckodnak egy gólt.

Egyébként cáfoljatok meg, de nekem nagyon úgy tűnt, hogy ha a spanyoloknál valaki szabálytalan volt, az madridista volt. :) Számomra feltűnően többet szabálytalankodtak, mint bárki más a csapatból (talán pont a portugálok ellen volt, négy sárga lap, Abeloa, Ramos, Alonso, meg Busquets szövegelésért :D ). Ebben is Arbeloa vitt a prímet, visszafutva, hátulról, de az El Clásicókról ismert amulettje nála volt, mert lapot nem igazán kapott.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.07.02. 13:03:34

Varatrix írta:Az Eb álom 11:

Casillas, Arbeola, Pepe, Ramos, Alba, Pirlo, Khedira, Silva, Iniesta, Balotelli, Ronaldo
Nekem is van egy pár név, akivel nem értek egyett. :lol: (Khedira,Silva,Balotelli)

Nálam így nézne ki:
Casillas - Arbeloa ; Piqué ; Ramos ; Coentrao - Schweinsteiger ; de Rossi ; Pirlo ; Iniesta - Ronaldo ; Torres

Alba és Pepe is nagyot játszott. :)

Iniesta az EB játékosa. \:D/
daffy, még az EB előtt írta:1. Ki nyeri az Eb-t?
spanyolország
3. Ki lesz az Eb sztárja?
iniesta
5. Miről fogunk beszélni a torna után?
vdb unalmas focit játszó válogatottjáról
Szép. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.07.02. 12:52:09

Varatrix írta:Arbeola nagyon halvány, de nem emlékszem kiemelkedő jobb védőre hirtelen.
Talán Gebre Selassie, habár a portugálok ellen elég siváran játszott.
més que un club
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.07.02. 12:45:17

Az Eb álom 11:

Casillas, Arbeola, Pepe, Ramos, Alba, Pirlo, Khedira, Silva, Iniesta, Balotelli, Ronaldo

Azér ez erős. :shock:
Silva, Arbeola, Khedira, Balo????

Kedira :arrow: Özil
Silva :arrow: Jóformán bárki a spanyol, német, olasz kp ról
Balo :arrow: Gomez, Cassano,
Arbeola nagyon halvány, de nem emlékszem kiemelkedő jobb védőre hirtelen.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2012.07.02. 12:32:43

BritishKnight írta:Ha VdB lemond ki lesz a helyén?
Én szívesen látnám Guardiolát.A szövetségi kapitány poszt azért nem annyira megterhelő.
A VB-ig marad, 2014-ig hosszabított vele a spanyol szövetség.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.07.02. 12:29:39

Rewolution5 írta:Guardiola pihenőre ment Amerikába, nem fog edzősködni sehol, le volt írva már párszor :), és én különben is abban hiszek, hogy pihenője után visszatér haza..
Nem kell most azonnal! Jövőre is és utána is mehetne. Én is el tudnám nézegetni a furia roja kispadján, bár szerintem az ambiciói angliába viszik majd. Én talán az MU kispadján tudnám legjobban elképzelni. Amúgy meg fiatal mint edző, lehet belőle bármi. Ugyanakkor szerintem fontos hogy ne túl hosszú időre lépjen ki a futball térképről.

Am sry ez elég off...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Lezárt