Olimpia 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted hány arany érmet fog szerezni a magyar csapat?

0-3
21
17%
4-6
53
42%
7-9
35
28%
10 vagy több
17
13%
 
Szavazatok száma: 126
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.07.30. 11:18:12

Ez de izgalmas volt :shock: Karakas Hedvig :D
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.07.30. 11:18:08

Karakas Hedvig mekkorát küzdött!!!! nagyon szép volt. 12 sec el a vége előtt :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára REMY 2012.07.30. 11:18:25-kor.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.30. 10:58:45

Na, akkor a tegnapiakról.

Szilágyi valami fantasztikusan csinálta, nagyon megérdemelte ezt az aranyat. Nyugodt, magabiztos vívás... És még csak 22! Van benne még jónéhány olimpia, Gerevich örökébe léphet. Ráadásul abszolút szimpatikus is, szvsz semmi nagyképűség nincs benne. Csak így tovább!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, a vízimeccs katasztrófa volt, nagy változások (változtatások) kellenek, ha tényleg meg akarjuk verni Montenegrót. Szécsi csodásan védett, legalább rá lehet számítani.

A kézis fiúkat nagyon sajnálom, ebben több volt... Nagy Laci engem nem igazán győzött meg, nem értette meg magát a többiekkel, sok eladott labdája volt... Fazekas viszont Szécsihez hasonló teljesítményt nyújtott a kapuban. Zubai, Lékai, és Császár volt még kiemelkedően zsír.

A spanyolok meccsének csak a második félidejét néztem. Csak e 45 perc alatt rúgtak (illetve fejeltek) három kapufát, és a bíró nem adott meg nekik két jogos tizenegyest... De hát nem nyerhetnek meg ők sem mindent, a lényeg az Eb volt.
Alba, Montoya, Muniaín, Javi Martínez, és a csereként beálló Rodrigo vitte a hátán a csapatot, de például ez az Isco gyerek nagyon gyenge volt, Mata sem tudott igazán vezéregyéniséggé válni, pedig nagy szükség lett volna rá.


Sidi Péter és Szász Emese hétfőn versenyeznek éremesélyes magyar sportolók közül. Sidi a légpuskások között áll majd lőállásba 10 órakor, méghozzá egyértelműen a döntőbe jutás és a dobogó reményében, a 10 méter egyik favoritjának tekinthető.

A párbajtörőző Szász Emese a 32 között kezd a dél-koreai Csoj In Jeong ellen. Cselgáncsban a világbajnoki harmadik Karakas Hedvig 57 kilóban a spanyol Concepcion Bellorinnal mérkőzik majd először a nyolcaddöntőbe jutásért.

A női vízilabda-válogatott is az amerikai együttessel kezd. A férfi 200 m pillangó (Cseh László, Biczó Bence) és a női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn) előfutamait és elődöntőit is ma bonyolítják le.
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.07.30. 10:53:54

Mezner2 írta:Valaki tud nekem infóval szolgálni? :D Mert kicsit elaludtam,most odakapcsoltam M1re de nem a magyar lány cselgáncsozik,ő volt már egyáltalán??? Látom a programban,hogy Sidi Péter (állítólag aranyesélyes) 10:00kor kezd,ő hogy áll a versenyben???
Karakas Hedvig 5 perc múlva, Sidi 1 hozzászólással lejjebb. :wink:
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.07.30. 10:47:36

Valaki tud nekem infóval szolgálni? :D Mert kicsit elaludtam,most odakapcsoltam M1re de nem a magyar lány cselgáncsozik,ő volt már egyáltalán??? Látom a programban,hogy Sidi Péter (állítólag aranyesélyes) 10:00kor kezd,ő hogy áll a versenyben???
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.07.30. 10:46:15

http://www.london2012.com/shooting/even ... index.html

Sidi nem áll túl jól (szerencsére nem értek hozzá, ezért láthatom ezt rosszul). Tudja valaki hogy hányan jutnak döntőbe? 6? 8?
kapor_89
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.29. 23:13:40

2012.07.30. 10:30:24

Én Ungvári Mikit nagyon sajnálom, ahogy nyilatkozta is, örökre ottmarad az érzés benne, hogy a célegyenes végén bukott el mindent.. Persze a nap végére már boldogabban nyilatkozott, de az ő hátterével (tesóját kizárták doppingügy miatt, edzőjével pedig összeveszett) ez egy igazi csoda, hogy ezüstérmes lett. Szilágyi Áron pedig tönkreverte a mezőnyt, egyszerűen csoda volt amit művelt.. A döntős ellenfelének nyilatkozata

Amúgy mind a 4 kijutott vívónk éremesélyes. Áron meg is csinálta, előtte lévő nap pedig Aida rendkívül pechesen, hosszabbítás után esett ki drámai csatában, pedig tartom, hogy ő is nyerhetett volna érmet.. Ma Szász Emeséért szoríthatunk vívásban, aki tavaly előtt VB ezüstöt nyert, és a magyarok formáját elnézve.. Nem is folytatom.. De jó lenne Istenem :)

A további aranyesélyeseink között mindenképp meg kell említeni Sidi Pétert, aki légpuskában és kisöbü sportpuska összetettben is aranyesélyes.. 13.15-re van kiírva a légpuska döntője, a selejtező meg most zajlik..

Végezetül, a nap egyik legjobban várt embere nálam Karakas Hedvig. A 90-es cselgáncsozó kislány nem rég robbant be a felnőttek közé, 2009-ben EB és VB 3., 2010-ben EB 3... Ugyan mostanában kevésbé jönnek az eredmények, a cselgáncsozók a vívókkal egyetemben hatalmas formában vannak, szóval én nem is olyan titokban minimum egy bronzot szeretnék tőle!

A mai nap részletes programja[/url]
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.30. 09:38:08

Na egy kis napi értékelő. Szilágyi Áron aranyérme egyszerűen fantasztikus. Gondolom nem csak én vagyok így vele, de vívást pl. sosem nézek, de tegnap néztem és abszolute megérdemelten nyert. Ugyanez igaz lehetne Ungvári Miklósról is. Mindegyik meccsét magabiztosan hozta, majd a döntőn a grúz szerzett egy pontot és végigfeküdte az egészet. Kár azért az aranyért, de ez az ezüst is nagyon szépen szépen csillag, gratuláció neki is. Az úszók közül érdemes kiemelni Kozma Dominikot és Gyurta Danit, akik mind2-en nem egyszer egyéni csúcsot úsztak. A lényeg, hogy a magukét megtették. A férfi kézilabda csapatunk s meglepően jól játszott. A különbséget egyszerűen a hulla gyönge bírók és a mi töketlenségünk jelentette. Érzésem szerint, ahogy játszottunk, úgy nyerhető volt a meccs. Kár érte, mert 1 győzelemmel nagyon jól állnánk, de ilyen jó játékot a magyar csapattól rég nem láttunk.

Ami pedig a gáz (legalábbis számomra) kategóriát illeti az a férfi vízilabda csapat. Már az olimpia előtt sem gondoltam, hogy megnyerjük az aranyat és ez még jobban fokozódott bennem a tegnapi meccs után. Ha nincs Szécsi, akkor orbitálisan nagy verést kapunk. És akkor jön Montenegro, aki ellen ha kikapunk (amire van is esély), akkor már csak nagyon kevés esélyünk lesz, még az éremre is. Borulátó vagyok.

Ma kikre lehet érdemes figyelni?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.07.30. 09:14:42

Kép
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.30. 00:12:30

Game90 írta: Az mekkora :lol:

https://twitter.com/bruce_arthur/status ... 5796350978
Ezt most olvastuk egy Londonban dolgozó amerikai újságíró Twitter-accountján: "Az előbb egy magyar vívó fel akart szállni a médiabuszra. Egy tisztviselő megkérte, hogy mutassa meg az akkreditációját. Előhúzott egy aranyérmet. Felengedték." Vajon ki lehetett és mekkora király?
Óriási :D
Van humora a srácnak, meg jó volt hallgatni is, abszolút visszafogottan kulturáltan nyilatkozott, nyilván hülye hasonlat meg nem ugyanaz a kettő, de 1-2 NB1es focista példát vehetne, meg edző hogy kell értelmesen nyilatkozni.
Game90 írta:
Bob_Marley írta: USA-t meg nem nézem kosárban, továbbra sem szeretem őket, inkább a spanyolokat meg a mai Argentína-Litvánia jobban felvillanyoz :D
Persze ha Rondo játszana...
:mrgreen:
Akkor se :P Gondolj bele a kezdődből CP3-t szeretem meg Chandlert is a többi 3 "esküdt ellenség" :D De még ezzel se lenne baj ha nem 1-1zést kellene nézni, Durant 1-1 kipassz esetleg még egy passz tripla, vagy Kobe 1-1 lepa....ööö 4embernek neki megyek kamufault :mrgreen: Illetve James :

Kép
Ez a mit mondtál....Megüsselek??? :D

Litván-Argentin elég jó 51-39 a szünet de sokáig iksz volt, mondjuk kellettek a Kleiza triplák, Scola nagyon él a gauchóknál.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.30. 00:11:43

shutterisland írta:...mik az esélyeink a csoportban szerintetek ?
szerintem 2-3 hely ha így játszunk...a spanyolokat megvertük, talán összejöhet még egyszer, de a Horvátokat ha nem is simán de ütjük, szerbeket szintén,(szerintem) a koreai válogatott meg kötelező kategória, anélkül h lebecsülnénk őket! amugy a Harsányi-körte együtt jól mozgnak a 2 szélen... ezt több válogatott meccsen is észrevettem...
potenciál van bennünk, most is simán nyerhettünk volna... technikai hibák tömkelege játszott közre abban, hogy most kikaptunk.. Hajrá Magyarok
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.07.30. 00:09:29

Game90 írta: Markó, érdekelne is a véleményed, hogy hova helyezed el Csaszit az irányítók között?
Ó, ez megtisztelő :D

Ami egy irányítónál fontos, az az, hogy észre vegye a lehetőségeket, lábbal nagyon jó legyen, és mozgassa a csapatot. AZ első kettő tökéletes, Lékaival ketten ők azok, akik lábbal mindenkit megtudnak verni. Habár Lékai még fiatal. Szerintem Te is láttad a meccsen, hogy Csaszi próbálja a lábát hasznosítani, és azzal verni mindenkit. Van a tipikus elhajlásos lövése, abból már ktészer sérülése volt, tehát nagyon technikás játékosról van szó. Chema Rodriguez, rengeteg riporter, és edző is lenyilatkozta már róla-és azt hiszem Karabatic is-hogy az elmúlt évek alatt, olyan irányítóvá forrotta ki magát, hogy bizony ott van a világ legjobbjai között. Súlypontemelkedése nagyszerű, főleg, hogy kisebb mint általában a fal, ezért ez kell is. Lövőereje bikanagy. Amit hiányolok belőle, hogy nem nagyon tudja mozgatni a csapatot, pedig már régóta együtt vannak. De semmi különösebb figurát nem visznek a játékba, pedig azokkal aztán meg lehetne mozgatni a falat. Ezért hiányolom még néha, hogy Eklemovicsot nem lehetne-e visszahozni, mert lehet, hogy Csaszi/Lékai mögé még elférne.
Összességében, szerintem nem beszélnek hülyeséget a szakértők, hiszen az elmúlt években Ő viszi a hátán a csapatot, és szerintem az ex-ATM. irányító is, csak árnyéka lesz Csaszinak. Egyszerűen nincsen rossz napja.
A nyilatkozatai alapján azt mondta, azért van ez, mert nagyszerű a családi háttere, illetve a barátnőjével is 2-3 éve együtt vannak :D

Nem tudom, hogy ilyen válaszra, elemzésre számítottál-e, remélem sikerült segítenem :)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.07.30. 00:01:17

Az mekkora :lol:

https://twitter.com/bruce_arthur/status ... 5796350978
Ezt most olvastuk egy Londonban dolgozó amerikai újságíró Twitter-accountján: "Az előbb egy magyar vívó fel akart szállni a médiabuszra. Egy tisztviselő megkérte, hogy mutassa meg az akkreditációját. Előhúzott egy aranyérmet. Felengedték." Vajon ki lehetett és mekkora király?


Fenébe, több volt ebben a meccsben, 23-21 után nem kellett volna 4 gólt kapnunk :? Fájnak az ilyen szoros vereségek, jól jött volna egy x, de ilyen játékkal bárki ellen lehet esélyünk.

Nagy Laci biztató volt az elején, de amikor visszajött a 2. félidőben sok jó megoldása nem volt, legalább 3x inkább passzolt/eladta lövés helyett.

Császár viszont zseniális. Markó, érdekelne is a véleményed, hogy hova helyezed el Csaszit az irányítók között?
Bob_Marley írta: USA-t meg nem nézem kosárban, továbbra sem szeretem őket, inkább a spanyolokat meg a mai Argentína-Litvánia jobban felvillanyoz :D
Persze ha Rondo játszana...
:mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.07.29. 23:59:40

Vito írta:a többi kézilabdás eredményeket meg tudja mondani valaki?
Izland-Argentína 31-25
Hotvátország-Dél-Korea 31-21
Svédország-Tunézia 28-21
Spanyolország-Szerbia 26-21
Franciaország-Nagy-Britannia 44-15
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.29. 23:58:58

ozsimiki írta:.....
Ebben is egyet értek most veled :D Pedig ott a Duna is, oda is lehetne rakni, így pl hétköznaponként az ember mindenről lemarad :?

Nagynak meg a faultok miatt is nehéz volt a dolga, sokat ült, aztán mikor pörögtünk pont ült, mikor visszajött meg rossz döntések, van ilyen, tényleg biztató az egyik legerősebb csapattal szemben végig partiban voltunk.Csak kár hogy mostanában csak ilyen infarktusos meccseink vannak a nagy csapatok ellen, de igazán a saját árnyékunkat nem tudjuk átlépni, de remélhetőleg majd mikor kell az egyenes kiesésesben (itt nincs középdöntő ugye????), bár a csoport is piszok nehéz :?
Kép
Kép
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.07.29. 23:58:49

Vito írta:a többi kézilabdás eredményeket meg tudja mondani valaki?
www.eredmenyek.com :wink:
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2012.07.29. 23:57:04

a többi kézilabdás eredményeket meg tudja mondani valaki?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.07.29. 23:55:29

Végén túl sok volt a hiba, sajnos. Védekezés sem ment a legvégén igazán, kár érte. Ez a meccs bőven hozható volt.
Neten néztem, kommentár nélkül. A közönség valami fenomenális volt, kb. mintha hazai pályán játszottunk volna. A meccs után is zúgott a Ria-ria....

VEB!

Horváth Mariann-os részt én beírtam, látom sokan olvasták. :lol: :)


szerk:

Vito:
http://www.london2012.com/handball/event/men/index.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kanty 2012.07.30. 00:00:02-kor.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.07.29. 23:52:45

shutterisland felhozta Nagy Lacit, hogy ha nem úgy megy neki mennyit fog ő kapni??? Ne fessük az ördögöt a falra legközelebb Szegény itt a végén hibát-hibára halmozott, 2 eladott labda bele a blokkba
bocs. :D szegény laci flop volt, bár csak a végét láttam, lehet, hogy előtte penge volt.

mik az esélyeink a csoportban szerintetek ?
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2012.07.29. 23:51:11

nagyon meggyőző ez a válogatott, a vereségtől függetlenül. remélem a további meccseken ennél szerencsésebbek leszünk.
Mocsai nem tud élni az időkérésekkel, ellentétben Villbek mindkét időkérése jól sült el, a szünetek után mindig talpra álltak.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.07.29. 23:50:43

Nem tudom ez mi, de ilyet még nem láttam,hogy a közszolgálati adó ami adja az Olimpiát, NEM AD ÖSSZEFOGLALÓT ESTÉNKÉNT....kb kötelességük lenne MINDEN döntőt megismételni eredeti kommentárral. főleg az ilyen rövidebb döntőket, mint az úszó döntők, más sportokénál meg a fontosabb pillanatokat....szégyen az egész.

nah megnéztem, Eurosport 01.15től ismétli az úszó döntőket...ez is mesés...de legalább gondolom elejétől végéig meg lehet nézni, gondolom Atlétikánál is ez lesz majd.

azért ez ultra gáz, az F1es M1es (szintén) közvetítésről nem is beszélek, annyira Janizunk,h Magyar hazai nagydíj meg minden, pénteken szabadedzéseken meg sem várták, míg mindenki lefutja utolsót, kapcsolták a helyszíni stúdiót,és kb 3percet kellett várni, mert semmit sem lehetett hallani, mivel a pályán még köröztek...Ma meg az egészet élvezhetetlenné tette,hogy a célegyenesből folyamatosan hallottuk az autók hangjait, miközben teljesen máshol volt a kép....egyre lejjebb süllyedünk ilyen téren is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.29. 23:50:24

Shit ebben több volt :? Egy ikszet összelehetett volna ezen a meccsen "kukázni". shutterisland felhozta Nagy Lacit, hogy ha nem úgy megy neki mennyit fog ő kapni??? Ne fessük az ördögöt a falra legközelebb :D Szegény itt a végén hibát-hibára halmozott, 2 eladott labda bele a blokkba :? Kár érte, de nagyot játszott a csapat, s látszódott van tartalék a Mocsai-Vadkerti sor a második félidőben nagyon felpörgetett minket.
Kép
Kép
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.07.29. 23:49:20

visca el barca írta:kaptunk volna ki inkább tízzel :? áh, ennél idegesítőbb nincs.
amugy én még mindig azon morgolodok, h a mi csoportunk iszonyat erős, a másik meg tele van töltetlékcsapatokkal... :evil:
tipikus magyar szerencse. Mindig belekerülünk a legnehezebb csoportba. :evil:
És megint a végén úszik el minden. Inkább ment volna már el az elején az egész meccs..... egyáltalán nincs szerencsénk.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.29. 23:48:40

Nem lett meg sajnos. Pár hiba a támadásoknál, és el is ment a meccs...
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.07.29. 23:47:41

kaptunk volna ki inkább tízzel :? áh, ennél idegesítőbb nincs.
amugy én még mindig azon morgolodok, h a mi csoportunk iszonyat erős, a másik meg tele van töltetlékcsapatokkal... :evil:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lezárt