Olimpia 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted hány arany érmet fog szerezni a magyar csapat?

0-3
21
17%
4-6
53
42%
7-9
35
28%
10 vagy több
17
13%
 
Szavazatok száma: 126
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.08.01. 20:36:29

durva volt a vége, nagyon szép volt Danika! =D> =D>
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.08.01. 20:36:16

WR GYURTAAAAA !!!!

Mekkorát ment! Hú azért az a brit nagyon jött a végén, de így mégszebb,h szoros is lett a vége.

Végre egy klasszis, aki tud klasszisként viselkedni,és úszni, amikor esélyessé válik.

le a kalappal Dani!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.08.01. 20:33:19

Na nézzük Dani tud e kozmetikázni az úszóknak ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.08.01. 19:39:18

Női ping-pong döntőn mi történt? Most kapcsolok oda, egyik kínai csaj hisztizik, állítólag valamiért megintették, pontot vontak le(?).
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.08.01. 18:08:16

http://www.telesport.hu/Hirek/2012/08/0 ... fotok.aspx

Fhú azért nem gyenge. 83 képet leadtak róla az újságban. Hihetetlenül szép tényleg, bár nekem még mindig Böczögő Dorina a kedvencem :oops:

szerk.: Most nézem Verrasztó Evelyn nyilatkozatát. istenem szegény. harmadszor esett ki 9. ként. :?
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.01. 17:05:12

grat zsófinak a 6. helyért! ez óriási siker volt ebben a mezőnyben!

kár azért a 3. és 4. körös 8.3 és 8.2-ért, bár ahogy nézem ha az jobb, akkor sem tudott volna 5. lenni

bakker, mekkora kötél idegek kellhetnek ehhez a sporthoz :shock: :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.01. 17:03:29

kanty írta:
Ez tényleg mind szép, jó és melléje igaz is. Egy este bárkit el lehet kapni, de ez az amerikai csapat nem fog kikapni.
Nem fognak kikapni, én azért bízom benne a spanyolok elverik őket majd :D
kanty írta: Egyszerűen annyival jobbak mindenkinél, hogy félgőzzel is elvernek mindenkit.
Ezzel vitatkoznék, hogy annyival jobbak mindenkinél, mert ez a félgőzös játék mint írtam is bőven vissazüthet.

Kicsit olyan érzésem van mint a Heat-Celtics párharc kapcsán, hogy a spanyolok erejét igazából a közvélemény "félre söpri" ahogy a Celticsről is mindenki mondta jók-jók de hogy kiejtsék a Heatet na az lehetetlen (s végül is igazuk lett :twisted:).

Persze itt még nagyobb a sztárkülönbség, a példa az alap szituációra értendő, hogy a spanyol csapat le van nézve, állítom ha lenne Rubio akkor lehetne bőven keresni való az USA ellen, mert a kezdő ötös felérne a TEAM USA-val, de így hogy nincs, Calderónt sajnos Paulék körbefogják futni.....:?
REMY írta:
Egyszerűen a kosárlabda = USA. Legyőzni nem lehet őket csak akkor ha az USA team saját magát veri meg.
Ezzel a kijelentéssel, hogy kosárlabda akkor USA meg végképp nem értek egyet, jelenleg megnéztem az NBA-ben 188 nem amerikai játszik ha veszem a bő keretet 450 játékossal (360 nevezhető) akkor azért látszódik is, ez milyen nagy szám, s többek között az ész kosárlabda tette ilyen színesség az NBA-t is.
Fizikálisan atletikusságban kiemelkednek az amerikai sportolók, de az hogy kosárlabda akkor USA ez merész kijelentés szerintem, főleg hogy azért is kell ilyen bomba csapatot kiállítani, mert volt időszak bizony, amikor a gyengébb csapatok "simán" elvéreztek az EU csapatok ellen.

Az egyértelmű ezt a nagyon erős csapatot megverni, csak akkor lehet ha működik a zóna, rosszul dobnak, míg az ellenfél több bravúr kosarat is szerez, s 50-55% felett kell tudni dobni mezőnyből, miután védekezésben viszont az amerikaiaknál jobb csapat nincs!!!!Sok labdaszerzés, jóval több könnyű kosár mint az ellenfélnél, ezt kompenzálni csak úgy lehet ha dobóhelyzet féleség van (miután odaérnek mindenre) be kell tenni.

Azt hogy ki fognak kapni vagy nem, majd az idő eldönti, de amire ráakarok világítani ennél jóval több kell, s persze még a csoportmeccsek is hátra vannak, s lehet gyakorolgatni, de pont ezt írtam ezt hiányolom, mert rendben annyival jobbak atletikusságban fizikálisan mindenkinél, hogy így is meg kell legyen, de itt rácsatolnék a 92es DREAM TEAM-re akik azért jöttek, hogy megmutassák a kosárlabda minden szépségét, s valóban okosan játszottak, könnyedén, lazán.Jelenlegi csapat védekezésben nagyon jó (nekem speciel tetszik is :P) de támadásban főleg nem állja meg a helyét az a kijelentés, hogy kosárlabda akkor = USA mivel amit játszanak nem kosárlabda :D Mint írtam a minimális játék is a legtöbbször hiányzik, s nem zsákolások kellenek, egyszerűen ahogy Game is írta egy sima 2-2-t sem nagyon látni.

Persze lehet mondani, hogy akkor meg 100al vernének mindenkit ha komolyan vennék, s nem volt olyan edzőtábor stb-stb meg a milliőért vannak itt, ezt alá is írom, de többek között ezért is fura, és túlmisztifikálás ez a Dream Teamezés meg ez a nagy európai hype ami körül veszi őket.
Game90 írta:
Egyébként itt olvastam:
http://comment.blog.hu/2012/07/31/az_am ... _szurkolas
hogy a kosarasokat annyira nem is nyomatják a tv-ben, inkább az úszók és a tornászok a sztárok.
Ez nagyon érdekes cikk volt , jó volt elolvasni :D Mondjuk ez a nép mentalitásából is adódik, kevésbé szenvedélyesek az amerikaiak.
Kosarat általában én is nbc-s streamen nézem, s Doug Collins a szakkomentátor, aki amúgy hihetetlen milyen pali.Olyan szakértelme van, hogy lenyűgöző, én edzőként is nagyon bírom a Phillyben, közvetítés alatt, nagyon korrekt, mindent azonnal meglát milyen figura, hol volt a hiba védekezésben, elmagyarázza.Tegnap viccesen az egyik francia játék után meg is jegyezte, ez annyira tetszett neki, lehet beveszi a playbookba :D
REMY írta:
Az oké, de sajna van ez a szabály. És valljuk be őszintén előbb ül le az ember megnézni egy kosár mecset ahol a legnagyobbak vannak, mint egy focit ahol egyáltalán nem a legnagyobb nevek vannak.
És ezzel sem értek egyet, nem a sztárok miatt ülök le a TV elé.S pl a focitorna még ha nincsenek is itt a nagy nevek, pont emiatt egy remek ifjúsági torna, ahol olyan csapatokat meg lehet ismerni mint Japán, akit kevésszer lát az ember, vagy pl Senegal is remekel.

És tegnap bele-bele nézegettem a brit-brazil meccsbe, ahhoz képest, hogy női foci volt, remek meccs volt, volt iram, lehetett látni hogy vannak tanult dolgok, szép támadások jó levédekezések voltak, kifejezetten jó volt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.08.01. 17:07:56-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.08.01. 17:01:12

Nem volt egy túl bonyolult dolog ez a lövészet finálé, felálltak oda, lőttek 25-öt, 10 perc alatt lerendezték a döntőt és vége. Na jó talán egy kicsit leegyszerűsítettem. :mrgreen:

Asszem egyértelmű, hogy nem értek ehhez, de az nagy dolog, hogy egy magyar pontszerző lett nem? Gratula neki. :D

A vízilabdás csajok jól megizzasztottak, de csak nyertek. Jól jött a mixemnek is. :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2012.08.01. 17:04:57-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.01. 16:49:34

Game90 írta:3 gólos hátrányból jöttünk vissza és vertük a világbajnoki ezüstérmes Kínát.
Feljavultak a végére, Edina káprázatosan védett, Szűcs Gabi szép gólokat dobált, jól van, lányok! :)
Holnapután 15:10-től játszanak a spanyolokkal.
A férfiak meg holnap fél 4-től a románokkal, kötelező a győzelem!

Csonka közben 6. lett.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.08.01. 16:36:37

Game90 írta: aztán az összes hater csöndben lesz :P
Mondjuk annak ellenére,h húzom a számat rájuk,egyáltalán nem utálom őket.Sőt. A tornákon az ő meccseiket igyekszem egyedül megnézni,mert tőlük elvárható a show.Főleg most, a nagy dérrel-dúrral beharangozás után.Ehhez mérten meg sztem eddig halvány,amit letesznek az asztalra,főleg ha tényleg fel akarnak nőni a Dream Team-hez. Az látszik,h bőven elég ennyi is a sima győzelemhez,a seggükbe dugott kézzel is nyernek.De azért na... ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.01. 16:33:55

Game90 írta:
REMY írta:
Game90 írta: Ez egyértelmű, focistáknál ugyanez, ott is többet jelent egy BL/VB/EB, de lehet, hogy már egy PL/PD bajnoki cím is.
azért a focival ne keverjük.
Akkor a foci helyett legyen inkább a tenisz, szerintem ott is Grand Slam tornagyőzelem > Olimpia.
na ez már egy jó hasonlat ;)

kemény meccs volt a Kínaiak ellen, de szerencsére most mi jöttük ki jól a meccsből. Végre valami. Remélem a férfi csapat is erőt merít ebből!!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.01. 16:29:29

3 gólos hátrányból jöttünk vissza és vertük a világbajnoki ezüstérmes Kínát.
REMY írta:
Game90 írta: Ez egyértelmű, focistáknál ugyanez, ott is többet jelent egy BL/VB/EB, de lehet, hogy már egy PL/PD bajnoki cím is.
azért a focival ne keverjük.
Akkor a foci helyett legyen inkább a tenisz, szerintem ott is Grand Slam tornagyőzelem > Olimpia.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.01. 16:19:29

Azért keverhetjük nyugodtan. AZ NBA sztárok elmennek egy olimpiára, mert szép jó és pr szempontból nagyon jó nekik. Plusz még olimpiai bajnokok is lesznek. Fociba is szerintem sokan bevállalnák az ötkarikás játékokat, ha nem lenne ez a túlkoros szabály.
Az oké, de sajna van ez a szabály. És valljuk be őszintén előbb ül le az ember megnézni egy kosár mecset ahol a legnagyobbak vannak, mint egy focit ahol egyáltalán nem a legnagyobb nevek vannak.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.08.01. 16:15:12

REMY írta:
Game90 írta:
REMY írta:Bármibe lefogadom, hogy egy NBA győzelem többet jelent az összes játékosnak mint egy Olimpia.
Ez egyértelmű, focistáknál ugyanez, ott is többet jelent egy BL/VB/EB, de lehet, hogy már egy PL/PD bajnoki cím is.
azért a focival ne keverjük. Itt nem a legnagyobbak játszanak. Engem például hidegen hagy a foci az Olimpián. Sosem követtem és nem is fogom. Full felesleges sportág szerintem. Egész évben foci van mindenhol a NAGYOKKAL... most meg nézzek egy amatőr brigádot. Hát NEM :D
Azért keverhetjük nyugodtan. AZ NBA sztárok elmennek egy olimpiára, mert szép jó és pr szempontból nagyon jó nekik. Plusz még olimpiai bajnokok is lesznek. Fociba is szerintem sokan bevállalnák az ötkarikás játékokat, ha nem lenne ez a túlkoros szabály.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.01. 15:55:03

Game90 írta:
REMY írta:Bármibe lefogadom, hogy egy NBA győzelem többet jelent az összes játékosnak mint egy Olimpia.
Ez egyértelmű, focistáknál ugyanez, ott is többet jelent egy BL/VB/EB, de lehet, hogy már egy PL/PD bajnoki cím is.
azért a focival ne keverjük. Itt nem a legnagyobbak játszanak. Engem például hidegen hagy a foci az Olimpián. Sosem követtem és nem is fogom. Full felesleges sportág szerintem. Egész évben foci van mindenhol a NAGYOKKAL... most meg nézzek egy amatőr brigádot. Hát NEM :D

Ahol Honduras veri a Spanyolokat az már mindennek a teteje :roll:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.01. 15:43:19

Na ne, a félidőben 7-5-re vezetnek a... Szóval, a kínaiak.
Fel kéne pörögni, ha már a kínaiak vízilabdában is megvernek minket, az mindennek az alja... Gyerünk!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.01. 15:30:15

Közben Csonka Zsófia döntős sportpisztolyban, Magyarország - Kína női vízilabda a 2. negyedben 2-5.

De legjobban az úszás várós ma, Gyurta és Jakabos is a döntőben úszik, Gyurtától kéne az az aranyérem.
REMY írta:Bármibe lefogadom, hogy egy NBA győzelem többet jelent az összes játékosnak mint egy Olimpia.
Ez egyértelmű, focistáknál ugyanez, ott is többet jelent egy BL/VB/EB, de lehet, hogy már egy PL/PD bajnoki cím is.

Nem tudom, hogy miért vagytok ennyire kiakadva a Dream Team-en (már csak azért is, hogy idegesítselek titeket :mrgreen: ), már a felkészülési meccseken sejthető volt, hogy nem fognak egy szép játékot játszani, mindenki le van butítva, főleg CP3, ennyi erővel helyette Chalmers is játszhatna, de így is verik 15-35 ponttal a világot, nekik ennyi elég. Mondjuk Bob-nak abban igaza van, hogy valami kezdetleges 2-2, esetleg valamilyen pozíciós játék lehetne, de most kb. 4 játékuk van: 1. leindítás, 2. betörés, kipassz triplára, 3. alley-oop, 4. Melo és Kobe emberről dobálgat. Na mindegy, annyira nem idegesít fel a játékuk, edzőmeccseknek tökéletesek ezek, a döntőben is odapörkölnek majd a spanyoloknak, aztán az összes hater csöndben lesz :P Vagy a 2016-os Olimpián elindítják az aktuális NBA bajnokot és akkor lehet várni csapatjátékot is :D

KD :) :
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7ytz ... o1_500.gif

Egyébként itt olvastam:
http://comment.blog.hu/2012/07/31/az_am ... _szurkolas
hogy a kosarasokat annyira nem is nyomatják a tv-ben, inkább az úszók és a tornászok a sztárok.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.01. 15:11:27

Na, kezdenek a lányok a kínaiak ellen. Hajrá! :)
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.08.01. 15:00:54

kitalálja meg először a magyar küldöttséget? :D
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.08.01. 14:55:55

Leomessi14 írta:http://sporthirado.hu/cikk-olimpia-ordi ... deo_-65232

:evil: :x

Ez már nem taktikázás hanem a kilátogató nézők szembeköpése.... :roll:
Ki is zárták őket :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.08.01. 14:50:14

"And my heart will leave you never."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.01. 14:00:17

USA-Tunézia kosár elég egyoldalú volt tegnap este. Még az első 2 negyedben bírták is a tunéziaiak,de utána alázás volt.
Anthony Davis behúzott 1-2 komolyat :D Bejött, szórt 10pontot rögtön :twisted:
Szünet előtt kapcsoltam oda vagy4-5perccel, vártam hogy játszon Kobe... persze, ült végig a padon :evil:
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2012.08.01. 13:46:33

kíváncsi leszek a 200 vegyesre.
Laci 1.56 végét úszott debrecenben (most 1.57.20), lochte és phelps a válogatón 1.54 végét tudott.. ezek az idei legjobb eredmények.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.01. 13:31:09

FtcSikiHun írta:Cseh Laci egyedül aki alul teljesít, de most viszont Lochtet megelőzve jutott be 1. helyen a 16 közé.
200-on tuti meg lesz neki legalább egy bronz.

sztem lacika most kakkantva az egész világra, dühből fog úszni. és amugy is itt a leggyengébb a mezőny.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.08.01. 13:25:55

Deus írta:Hát mondhatnánk azt, hogy Szilágyi Áronon, Ungvári Miklóson és Csernoviczki Éván kívül rakat fos az egész olimpia. :evil:
Szilágyitól és Ungváritól szerintem érmet sem várt senki.
Katinkától vártunk érmet, amikor még nem tudtuk, hogy ilyen kínaiak veszik körül. Cseh Laci egyedül aki alul teljesít, de most viszont Lochtet megelőzve jutott be 1. helyen a 16 közé. Bernek 9, Balogh 5. helyen van a 16 között 200 háton. Karakasról azt sem tudtuk ki, de 5. Kiss Gergő nem saját számába pontszerző.

Még mindig 9 aranyérmet várok, mert azok akiket vártam, senki nem volt még, ma lesz este Gyurta.

szerk.: szóval egyetértek Krisztiánnal :mrgreen:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Lezárt