Olimpia 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted hány arany érmet fog szerezni a magyar csapat?

0-3
21
17%
4-6
53
42%
7-9
35
28%
10 vagy több
17
13%
 
Szavazatok száma: 126
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.08.03. 23:35:02

Mezner2 írta:Egyébiránt Ratko Rudic is történelmet írt, 3 különböző csapattal 4 olimpiai bajnoki cím,le a kalappal előtte,ő és Kemény is a sportág legnagyobb edzői közé tartoznak.A meccs az hihetetlen gyenge színvonalú volt,ha benyomták volna mellé a 2008-as pekingi döntőnket még aki először lát meccset az is zongorázta volna a különbséget,fájó,hogy nem voltunk ott.
Kása lenyilatkozta,hogy még a ráúszás közben is sírt,mert tudta,hogy ez az utolsó meccse,a sportág valaha élt tán legnagyobb játékosa szögre akasztja a sapiját.Remélem beérik a 91-92-es korosztály sok-sok ígérete közül legalább 4-5 és akkor szép jövőnk lehet,kiegészülve a maiak közül Háraival-Vargáékkal-Szívóssal-Hosival-Nagy Viktorral,mert akkor sok szép siker részesei lehetünk még. Kemény is nagy valószínűség szerint feláll,kiváncsi vagyok az utódjára,remélem jól dönt a vezetés.
KÖSZÖNJÜK FIÚK!!!!!!!!
Megmondtam vagy megmondtam? :lol: :lol: Bár csak 3 91-es érett be 4-5 helyett de van még idő :D :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.14. 16:11:29

PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.11.13. 15:51:19

Lett még egy bronzunk, Hatos Gábor 3. lett!

http://www.nemzetisport.hu/london_2012/ ... ot-2190743
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.09.19. 18:51:46

http://www.youtube.com/watch?v=WC2DZhenwAs
London 2012 - Magyarország olimpiai érmesei
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.09.19. 18:15:11

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2012.09.15. 18:05:16

http://www.bbc.co.uk/sport/olympics/201 ... le-results

Itt minden esemenyt meg lehet nezi, persze angolul.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.09.15. 15:50:02

no?
Abi & Tito
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.09.11. 19:18:26

Drigo írta:
Initom írta:ide írom

talán itt a legkevésbé off.

valaki megmondaná azt az oldalt ahol teljes egészében vissza lehet nézni az eseményeket az olimpiáról?
Vagy itt?
nem találtam meg :)
Abi & Tito
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.09.11. 19:10:01

Initom írta:ide írom

talán itt a legkevésbé off.

valaki megmondaná azt az oldalt ahol teljes egészében vissza lehet nézni az eseményeket az olimpiáról?
Vagy itt?
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.30. 23:20:26

Paralimpián meg van az első érmünk, ami rögtön arany 8)

Sors Tamás megvédte a címét 100 m pillangóban!

Ugye kategóriákba vannak osztva a versenyzők, Pásztory Dóra mesél erről 2:35-től:
http://www.youtube.com/watch?v=83XTyA7RaU0
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.22. 23:33:49

Mihu írta:Bob mindig azzal jön, hogy a foci a legnépszerűbb sportág, érthető hogy abba kell tenni a legtöbb pénzt. NEM.
Bob nem teljesen ezt írta, nyilván a 3km hosszú hsz-t lelehet így rövidíteni, csak nem fedi teljesen a valóságot :D

Én azt írtam, sehol nincs pénz se a magyar fociban, se más sportban.
A magyar fociban rengeteg a szponzori pénz, arról lehet vitázni, hogy miért oda megy....
Ott a legkönnyebb pénzt mosni... illetve rövidtávon oda a legérdemesebb befektetni, mert hiába mondod kajak-kenu meg valóban sikersportág, le a kalappal meg ugyanaz az aranyérem jár érte mint bármilyen más győztesnek, csak nem eladható sportág.Van kb 5 nemzet ahol ezt űzik, s sikeresek benne, a világ maradék része kis túlzással nem is tudja, hogy van ilyen sportág hogy kajak-kenu....S az Olimpián kívül meg pláne egy EB/VB-t a lőtéri kutya nem néz.

Én megértem, s egyet értek sok mindennel amit pl te is írsz mihu vagy ozsi meg más, csak úgy gondolom kicsit felületesen gondolkodtok.A magyar futballba aki tud 2őt belerúg, ott sincs pénz, s oda is kéne, csak nincs miből meg ezer más dologra is ugyanezt lelehet írni nincs miből.

Tegyük fel, azt mondjuk oké, minden pénz megszűnik, elzárjuk a csapokat.
Mit csinálsz a rengeteg (kis túlzás, mert lehetne, s kellene is sokkal több) igazolt játékossal, sok klubbal, s nem csak első osztályúval, amatőr csapattal, stb stb....
Óriási tömeg "ebből él hogy magyar futball (edző, bír, portás, fűnyíró. szertáros stb...), s hangsúlyozom itt sincs meg a megfelelő pénz, de úgy gondolom azt a "legkönnyebb" leírni, amit kap a foci menjen más sportágba.....Meg oké, akkor azt mondom 20 év múlva úgyse focizna már senki, csak ez nem megoldás, igenis látni kell a futball MO-n (is) a legnépszerűbb játék.
Mihu írta:
. De hogy a Fradinak mi a francnak kell új stadion...főleg ennyiért...ezt sem értem. Én elhiszem, hogy az Üllői út rossz állapotban van. De tudtommal az egy kicsit fontosabb, hogy az ország átvészelje valahogy ezeket az éveket...
Ez meg...:D
Igazából ez a tipikus róka fogta csuka esete...:D Visszakérdezek, miért is nem érdemelne meg a Fradi egy új stadiont, az ország legnépszerűbb csapata.S miért érdemelné meg a Debrecen???Tudtommal Debrecen határát is ha átlépi az embert, nem egy óriási Diadalív fogadja, pálmafák, s félmeztelen kubai lányok nagyfröccsöt kínálva...Ott is lehetne máshova pénzt áldozni mint stadionba.

Arra akarok kilyukadni, mindkét csapatnak kellene, sőt Fáy utcáról nem is beszélek pl Pesten, de írhatom a Honvédot, MTK-t meg vidékről is párat, mindenhol elférne egy új stadion, csak ugye pénz nincs rá sehol sajnos :?
Szóval nincs itt prioritás, hogy x csapat jobban megérdemelné, y meg kevésbé. (nem erre céloztál konkrétan, de azért az hogy a Fradi nem érdemelne új stadiont, az azért elég mókás :D )

Okosabbak nem lettünk, un bloc magyar sport siralmas helyzetben van, s ez alól a futball sem kivétel, sőt...


Remy én is tudnék mesélni dolgokat, én Fradiban fociztam több mint 10 évig, BL után azt hittük minden szép lesz és jó, aztán jött Páncsics papa s csapata, s elfogyott a zseton, 98-ban meg már ott tartottunk, nem volt nálunk sem víz az öltözőben (hangsúlyozom 98-ról beszélek s a felnőtt csapat is akkor még elég jó ) s 2000res évek elején rengetegen igazoltak az MTK-hoz, Honvédhoz mert szűntek meg csapatok, mikor én kezdtem Fradi A B és C is volt pl a 85/86os csapatban....2000- után már úgy kellett játékosokat "kuncsorogni" a 87esektől....Fradiról beszélek.....Vagy mondhatom csapattársam azért nem tudott külföldre igazolni, mert megmondták a szülőknek a vezetők kérnek 200ezer forintot és a gyerek mehet külföldre, ezt úgy 10-15 évvel ezelőtt még kevésbé volt kedve sokaknak kifizetni.....De megmondták nevelési pénz ha a gyerek elmegy 18 éves kora előtt külföldre...És még megannyi történet, pl a benzint nekünk kellett sokszor állni mikor mentünk vidéki bajnokira, s társai...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.20. 13:12:58

bowlinggolyo írta:
visca el barca írta:ekkora egy tirpákot

Louis Smith, a londoni olimpián lólengésben ezüstöt szerző brit tornász szerint az ő gyakorlata erősebb volt, mint a győztes Berki Krisztiáné, ezért sürgeti: vizsgálják felül a gyakorlatok pontozását, és adják neki az aranyérmet.
VEB ne sértsd meg a tirpákokat légyszíves. Nagyon nem szeretem a tirpákozást, mert teljesen eltorzult a jelentése. Aki meg nem tudja, h mi is az igazi jelentése kérem az ne a pejoratív jelzőt használja.

De hogy ne legyen off: Igen övé volt az erősebb gyakorlat ezt a pontok is megmutatták, de ebben a sportágban nem csak egy gyakorlat erőssége, hanem az az elegancia és kivitelezés is fontos, ami Berkit a magasba emelte.
Igen, ezt át akartam vinni én is az off-ba, és kikérni magamnak, de aztán letettem róla...sok embernek álltom, fogalma sincs hogy mit jelent a tirpák, de azért nyugodtan használja, ráadásul sértő jelzőként...

ON:

Nemtudom hogy Smith mit veri magát...semmivel sem volt szebb, jobb a gyakorlata. A leugrása is olyan lassú, bizonytalan volt. Eleganciában Krisztiánt az egész világon nincs olyan tornász aki megverné. Én elhiszem, hogy fáj hogy Londonban, hazai közönség előtt nem tudott aranyat nyerni, de el kéne fogadni, hogy ezt a pontszámot pontosan annak köszönheti, hogy Londonban volt az Olimpia. Erre Pekingben legalább 1 tizeddel rosszabbat kapott volna. Mint ahogy annak is örülhet, hogy sikerült egészen véletlenül úgy "kisorsolni", hogy Ő mutassa be utoljára a gyakorlatát, hogy a pontozók úgy tudjanak dolgozni, hogy neki jó legyen. Mindent megtettek az angolért, de Krisztián annyival szebb, jobb gyakorlatot mutatott be, hogy az a különbség már a bírák pofájára se fért volna rá....
Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.08.20. 12:47:48

visca el barca írta:ekkora egy tirpákot

Louis Smith, a londoni olimpián lólengésben ezüstöt szerző brit tornász szerint az ő gyakorlata erősebb volt, mint a győztes Berki Krisztiáné, ezért sürgeti: vizsgálják felül a gyakorlatok pontozását, és adják neki az aranyérmet.
VEB ne sértsd meg a tirpákokat légyszíves. Nagyon nem szeretem a tirpákozást, mert teljesen eltorzult a jelentése. Aki meg nem tudja, h mi is az igazi jelentése kérem az ne a pejoratív jelzőt használja.

De hogy ne legyen off: Igen övé volt az erősebb gyakorlat ezt a pontok is megmutatták, de ebben a sportágban nem csak egy gyakorlat erőssége, hanem az az elegancia és kivitelezés is fontos, ami Berkit a magasba emelte.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.20. 12:37:02

ekkora egy tirpákot

Louis Smith, a londoni olimpián lólengésben ezüstöt szerző brit tornász szerint az ő gyakorlata erősebb volt, mint a győztes Berki Krisztiáné, ezért sürgeti: vizsgálják felül a gyakorlatok pontozását, és adják neki az aranyérmet.


A 23 éves brit tornász ugyanannyi pontot (16.066) kapott döntőbeli gyakorlatára, mint Berki Krisztián; a magyar versenyző javára a szebb kivitelezés döntött.

„Úgy vélem, nekem kellett volna nyerni az aranyat, és neki a ezüstöt – idézi széles körben a brit média Smitht. – Az aranyérem megosztása nem érdekel. A gyakorlatom nehezebb volt, több volt benne a kockázatos elem, szerintem ennek mellettem kellett volna szólnia."

Smith úgy véli, az érvényben lévő szabályokat éppen azért hozták, hogy nehezebb, látványosabb gyakorlatok végrehajtására ösztönözzék a tornászokat, őt pedig mintha „büntették volna" ezért.

„Szerintem újra tanulmányozni kell a gyakorlatokat, és ha ezt megteszik, remélhetőleg megkapom az aranyérmet" – tette hozzá, s bár jelezte, hogy Rióban valószínűleg már nem indul, a brit torna további fejlődését várja.

Mint arról a londoni játékok idején beszámoltunk, a lólengés döntője után Louis Smith csalódottan, mégis szimpatikusan nyilatkozott a kialakult sorrendről.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.19. 11:54:05

bowlinggolyo írta:
Ez elég valószínű, hogy nem fog bekövetkezni, mert nem az olimpia alatt készültek a képek valamint csak egy rosszul időzített reklám tevékenység volt. A legfontosabb pedig, hogy Phelps-szel és ezzel az USA-val húznának ujjat, amit véleményem szerint nem mer megtenni a NOB.
A másik meg hogy az szerintem az Olimpiák történelmének legnagyobb szégyene lenne, ha emiatt elvennék az érmeit. Vegyék el a doppingolóktól, mert jogosulatlanul jutottak előnyhöz, amit felhasználva jobbak tudtak lenni, mint a többiek. De egy ilyen miatt elvenni, aminek abszolút de semmi köze nincs ahhoz, hogy mit nyújtott az uszodában...És tényleg nem fogják megcsinálni, mert egy az hogy nem merik a Team USA-vel ezt megtenni, másik hogy tudják ők is, hogy akkor ki kéne menni a NOB székház elé, köpni egyet felfele, és szépen aláállni...
Kép
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2012.08.19. 11:26:53

Ez elég valószínű, hogy nem fog bekövetkezni, mert nem az olimpia alatt készültek a képek valamint csak egy rosszul időzített reklám tevékenység volt. A legfontosabb pedig, hogy Phelps-szel és ezzel az USA-val húznának ujjat, amit véleményem szerint nem mer megtenni a NOB.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.08.19. 02:15:00

Nézzetek át a http://sportvers.blog.nepsport.hu oldalra!
Van egy versem rajta Risztov Évának!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.18. 10:47:42

"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.17. 20:18:16

PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.17. 17:49:05

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.16. 00:05:11

ozsimiki írta:Nagyon röviden:
Adom...

Ha mondjuk nagyobb hangsúlyt fektetnénk a sikersportágainkra, vagy azokta, amikben sokkal nagyobb esélyünk van egy kimagasló eredményre, akkor mondjuk rendezhetnénk Golden League versenyt Budapesten, vagy kézi EB/VB. Bár az igaz, hogy nem vagyunk jók, tán még rosszabbak mint fociban, de mégis kiemelt sportágnak számít a kosárlabda is. Lehetne pályázni egy EB-re vagy VB-re. Biztos hogy óriási tömegeket mozgatna meg. Egy atlétikai Golden League versenyen, vagy VB-n biztos vagyok benne, hogy teltház lenne. A kézilabdáról már ne is beszéljünk szerintem...a csarnok tetőszerkezetéről is lógnának az emberek. Ehelyett megpályázunk egy foci EB-t, hogy építsünk 4 olyan stadiont, ami soha többé nem lesz kihasználva. Ugyan úgy járnánk, mint a lengyelek meg az ukránok. Felhúzták a nagy stadionokat, és lehet nem állok messze a valóságtól, ha azt mondom: lesz köztük olyan amiben soha se lesz teltház...mert ugye az EB-n sem volt egy stadionban sem...


Most is ami megy a stadion dologgal kapcsolatban...ugye 3 stadion asszem 48 milliárd forintért. A debreceni stadionnal kapcsolatban van egy érdekes sztorim. A család egyik barátja B közepes. Mikor a Loki BL selejtezőt játszott (a csoportkörbe jutáskor), beszélgettünk vele, és szóba jött a stadion. Mondta hogy úgy volt elvileg, hogy 1 milliárdot ad a kormány, 1 milliárdot meg a város. A várostól megvolt, a kormány viszont nem adta, így a város felújította a Kenézy Kórházat. Érdekes, hogy akkor még 2 milliárd is elég lett volna az új stadionra, most meg 12-ért kell csinálni? Ami ugye mindenki tudja, hogy nem 12 lesz, hanem több. A válság kellős közepén érdekes módon nem jó a 2 milliárdos terv, inkább vállalnak egy 12 milliárdosat. A Puskásra azt mondom hogy rendben van, építsenek egy újat, mert nem érné meg a régit felújítani, és az országnak tényleg nincs egy normális stadionja. De hogy a Fradinak mi a francnak kell új stadion...főleg ennyiért...ezt sem értem. Én elhiszem, hogy az Üllői út rossz állapotban van. De tudtommal az egy kicsit fontosabb, hogy az ország átvészelje valahogy ezeket az éveket...
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.08.15. 23:23:16

Nagyon röviden:

lehet,h a foci a legnépszerűbb, és ezért logikus ha szinte csak abba ölnek pénzt (bár ez is vicces, hol a fenébe látszik ez a nagy pénzbeáramlás meg? stadionoknál? muhahahahaha, utánpótlásnál? kisebb muhahhaha), viszont kicsit reálisnak kellene lennünk, és felfognunk, hogy nem mostanában építünk ki egy új aranygenerációt, főleg a mai viszonyok között. SANSZUNK nem lesz ebben a sportágban évtizedekig az élmezőnyhöz csatlakozni, örülhetünk ha leesik 10-20évente talán 1-2 kijutás MAJD...

viszont ha az alább említett sportágakat tömnék a nagyon okos emberek akik erre vannak kinevezve, akkor a golden lííííg, és hasonló versenyeken, nem beszélve az Olimpiákról, VB-kről, EB-kről, még sokkalta nagyobb helyet foglalnánk el a SZŰK ELITBEN.

feltehetnék már végre a kérdést,hogy mi a fontosabb? az,hogy a népszerűbb fociban várjunk még hosszú éveket arra,hogy kijutva egy világversenyre, ott semmi port kavarva, kiessünk a csoportkörben, vagy hogy a kevésbé kedvelt sportágakban hatalmi helyeket szerezzünk, és nagyon sok SIKERT, ELISMERÉST hazánknak. Ennél is többet.

Sokkal jobban szeretem a focit, mint azokat a sportágakat amiben tündököltünk az Olimpián, de nem férne kétség,hogy az utóbbira szavaznék. Ami nem megy (és a többi ország büdzséjét, lehetőségeit látva nem is mostanában lesz sansz,h menjen) azt nem kell erőltetni OLYAN SZINTEN, hogy elvegyünk MAGYAR SIKERSPORTÁGAKTÓL PÉNZT, vagy ne addj Isten Ne is adjunk...

nah ez a nagyon rövid verzióm :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2012.08.15. 23:06:39

Hello. Sok mindent leirtatok mar, en meg kiegeszitenem meg egy ket valos problemaval.
Szerintem az is nagyon nagy problema hogy igazabol 1 sportcsarnoka van Magyarorszagnak (na jo 2 a debrecenivel). Marmint ahol minosegi versenyeket lehetne rendezni, es ahol elfer 10-15-20 ezer ember. Mivel nem lehet mindent Pesten rendezni, es nem is helyes. De nincs, persze allami penzbol lehet debrecennek stadiont epiteni de minek?
Ott van Szolnok. Nagyon jo kosarcsapat es 3000 fos csarnokkal, nevetsegesen keves.

A masik nagy problema termeszetesen a penz. Es itt most nem is a sportolokrol beszelek hanem az atlagemberrol. Egyszeruen felhaboritoan draga pl az utazas. Gondoljatok bele: Pest, Sportcsarnok pl torna eb, a 4 fos csalad felakar menni Bekescsabarol megnezni Berki Krisztiant, hat mi penzbe kerul akar vonattal akar kocsival, egyszeruen nem engedhetik meg maguknak az emberek. Sajnos.

En nem otthon elek, es latom itt kint Angliaban hogy egyszeruen mennyire mas. Hat egy egyszeru `jatszoteri` focipalyan haloval van a kapu es nem lopjak el, otthon meg mikor akkor tettuk fel mikor elkezdodott az edzes. Iskolakban olyan felszerelesek vannak, hogy hihetetlen, fuves, mufuves palyak, stb.
Nem ugy mint otthon akar a altalanosban akar a kozepsuliban akar fosulin mindenhol az a szep beton palya volt, ahol ha nem akartal is mindig megserultel.

Szoval szomoru ez, szomoru hogy nagyon nagyon gazdag emberek nem latnak fantaziat abban hogy szponzora legyen pl egy vivo csapatnak vagy tornaszoknak stb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15434
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.08.15. 21:50:29

Mihu írta: 2011-ben 55ezer, idén pedig 35ezer ember ment ki.
Ez nagyon szép,de azért azt is vedd ide,hogy ez évente egyszer van.
Nyilván nem lenne olyan érdekes pl a forma 1 sem,ha hetente itt rendeznék.
Mint ahogy ez a túraautó esemény sem vonzana egy idő után ennyi embert.

Egyébként a mondandód lényegét értem,és igazat is adok benne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.15. 21:29:40

Bob mindig azzal jön, hogy a foci a legnépszerűbb sportág, érthető hogy abba kell tenni a legtöbb pénzt. NEM.

1986 óta egyetlen egy világbajnokságon, vagy EB-n sem voltunk kint. Méghozzá úgy, hogy egyetlen egyszer sem volt reális esélyünk arra, hogy kijussunk. Még a kijutásra sem volt esélyünk.

1988 óta kajak-kenuban minden olimpián nyertünk aranyat, úszásban Athén és Peking kivételével mindig szereztünk aranyat, de az említett két eseményen is nagyon közel voltunk hozzá. Bírkózásban nem volt rosszabb eredményünk a 2. helynél. Vívásban 7-ből 5 arany, ezen kívül ezüst, és bronz érem.

És akkor egy Kökény Rolandnak a barátai adnak kölcsön, hogy egyáltalán el tudjon járni edzésre...fel kéne fogni, hogy itt nincs, és nem is lesz az a pénz, amennyit mi bele tudnánk ölni a fociba ahhoz, hogy bármilyen szinten is eséllyel induljunk el egy nyugati csapattal szemben...


Jah, és akkor azt is meg lehet nézni, hogy mi újság a nézőszámmal...itthon egy magyar bajnokin vannak 3-4ezren. Itthon...most Londonban a kajak-kenu pályán volt 1000 magyar...a kéziseket is annyi szurkoló bíztatta, hogy még a nemzetközi sajtó is foglalkozott velük. Lehet itt jönni azzal, hogy mindig az autósporttal jövök. De akkor is elmondom megint...van nekünk egy Michelisz Norbink, aki a túraautó világbajnokságban versenyez. Ott, ahol legendák indulnak a mezőnyben. Többszörös világbajnokok, európa bajnokok, angol bajnokok. És akkor eljön ez a mezőny a Hungaroringre, és 2011-ben 55ezer, idén pedig 35ezer ember ment ki. És nem Yvan Müller-ért, vagy Menü doktor úrért, vagy Tarquini-ért. Össze se tudom számolni hány bajnoki címük van összesen. De nem értük ment ki ennyi ember. Hanem Michelisz Norbiért. Lehet azt mondani, hogy a magyar válogatott meg kicsalogat ugyan ennyi embert a Puskásba...csak azt is meg kéne nézni, hogy akkor ki az ellenfél. Nem a magyar válogatottért mennek ki, hanem az ellenfél miatt...a túraautóban viszont nem a világsztárokért megy ki ennyi ember. Hanem egy magyar srác miatt. De ugyan ez igaz bármelyik másik sportágra, ami nem foci. A Veszprém Arénában akkor is teltház van, ha a Bivalyröcsögével játszanak, meg akkor is, ha a Barcelona jön...a Puskásban meg csak akkor van annyi, vagy több ember, mint más sportágak rendezvényein, mikor az ellenfél is sztár válogatott. Svédek, brazilok, olaszok.
Kép
Lezárt