Martín Montoya

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.05. 20:14:23

Kép

Remélem már télen elmegy, ezért tök felesleges volt itt várnia évekig. Vicc, hogy még Douglas is előrébb van a rangsorban.. :roll: Áh, most igen felhúzott Lucho! :evil:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.11.01. 15:47:41

Én már kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy ő ha lesz is nagy játékos valaha, biztos nem Barcelonában. Gondolom majd a kupa meccseken bedobják, annyi elég neki alapon. Nyáron pedig aprópénzért elhúz valahova, ahol megkapja a lehetőséget. Sajnálatos, hogy Alves van játszatva hétről hétre, nincs csúcsformában, de karrierje legjaván már túl van, huzamosabb ideig tud jól teljesíteni, nem egy szezonon át, pár meccset kiülne, javára válna. Simán jó lenne ha BL forduló utáni bajnokin Montoyát dobná be LE, vagy szimplán a liga alsóbb csapatai ellen. Dani pedig szívhatná magát a nagyok ellen, Montoya pedig szerezne egy kis meccsrutint e közben. Erről letettem. Viszont nem értem, megannyi ok lenne őt kipróbálni, és még a keretbe se fér be. Annak idején Sergiot egyből építették be, majd szépen kipenderítették Yaya-t, lehet Montoya egy egyszerű fiatal, akinek az ősei nem rúgták itt a bőrt. u21-ben alap ember volt, érthetetlen az egész.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.01. 15:28:43

bence-barca írta:...
Nekem az a bajom ezzel igazából, hogy nem volt még egymás után 5 meccsen kezdő jobbhátvédként, így meg azért nehéz.. Tavaly balbekként tényleg nem villantott nagyot, de hát ezen nincs mit csodálkozni szerintem, elvégre nem az a posztja. Viszont az utolsó 2 meccsén tavasszal nagyon jól tolta, ennek ellenére sem játszott utánuk 5-10 fordulón keresztül sem, és idén is ez a helyzet. 1 meccse volt eddig, csapatta neki nagyba, erre azóta semmi. Ja de, az Espanyol ellen játszhatott egy félidőt, ami után megint nevezve sincs - pedig ott is jól tolta.

Azt amúgy én se hiszem, hogy akár Carvajal szintjét elérné - folyamatos játéklehetőséggel se -, de egy közepesnél jobbat tudna hozni szerintem, és azt konstansan, folyamatos nagy bakik nélkül. És a jelenlegi helyzetünkben ez is előrelépés lenne. De annak ellenére, hogy az utóbbi 3 tétmeccsén is remek teljesítménnyel rukkolt elő, ugyanúgy nem kapja meg a lehetőséget, mint amikor haloványabb volt.. Úgyhogy nagyon úgy tűnik, hogy igazából csinálhat bármit, ő már nem fogja megkapni a lehetőséget a bizonyításra, csak akkor nem értem, hogy miért nem küldjük inkább el, sokkal fairebb lenne vele szemben is, mint ez amit most művelünk vele..
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.01. 15:05:05

palesz77 írta:Hát ha Danival tényleg hosszabbítunk - és Lucho marad az edző jövőre is -, akkor remélem lelép a nyáron. Most is kapott egy félidőt az Espanyol elleni sörmeccsen - mert máskor ugye Luchonak nincs lehetősége játszatni őt -, az alatt a félidő alatt volt vagy 4-5 szerelése, több labdaszerzése, nyerte a légi párbajait, és még egy góltól is megmentette a csapatot. Természetesen ez után a padra se fért oda, mert Luchonak csak a teljesítmény számít.. :^o

Pedig nála állítom kevés nagyobb culé van a keretben, évek óta egy olyan Dani mögött várja a lehetőséget szó nélkül, aki árnyéka önmagának - szezononként 1-2 meccs kivételével -, és az a durva, hogy az utóbbi időben rendre él is vele, de a lelátó a jutalma.. Ezek után meg aztán csodálkozzunk azon majd, ha valaki ifiként eligazol. Az utóbbi időben rendre olyanok kapják meg a lehetőséget folyamatosan, akik nem érdemelnék meg - SR, Pedro, de idesorolhatnám Piuet is akár -, akik meg igen, azok szépen jegelve vannak - Bartra, Montoya. Tökéletes példamutatás ez.. =D>
Először is leszögezném: én is szeretném, h Montoya több lehetőséget kapjon, megérdemelné nagyon! De azért azt hozzátenném, h tavaly is amikor megkapta nem igazán tudott bizonyítani és én most is kételkedem, h olyan jó teljesítményt tudna hozni, talán ezért sem véletlen, h nem nem csak, h kiszorítani a kezdőből a már említett rossz Alvest, még azon a pár gyengébb meccsen sem tudja ezt megtenni és most nem annyira Lucho-éráról beszélek, mert itt tényleg abnormálisan kevés lehetőséget kap. Hanem Tatánál, de Titonál sem annyira tudta megragadni ezeket a lehetőségeket.
Én régen szerettem a srácot és nagy potenciát láttam benne amikor játszott, de utóbbi egy-másfél évben már egyre inkább kiábrándultam belőle, ő szerintem max itt csere lehet, bár annak jó lenne.

A lehetőségeknél meg annyit, h Pedro azért régen nagyon faja vt, most meg már nem is kap annyi lehetőséget se LEnél, se Tatánál.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.01. 14:53:42

Hát ha Danival tényleg hosszabbítunk - és Lucho marad az edző jövőre is -, akkor remélem lelép a nyáron. Most is kapott egy félidőt az Espanyol elleni sörmeccsen - mert máskor ugye Luchonak nincs lehetősége játszatni őt -, az alatt a félidő alatt volt vagy 4-5 szerelése, több labdaszerzése, nyerte a légi párbajait, és még egy góltól is megmentette a csapatot. Természetesen ez után a padra se fért oda, mert Luchonak csak a teljesítmény számít.. :^o

Pedig nála állítom kevés nagyobb culé van a keretben, évek óta egy olyan Dani mögött várja a lehetőséget szó nélkül, aki árnyéka önmagának - szezononként 1-2 meccs kivételével -, és az a durva, hogy az utóbbi időben rendre él is vele, de a lelátó a jutalma.. Ezek után meg aztán csodálkozzunk azon majd, ha valaki ifiként eligazol. Az utóbbi időben rendre olyanok kapják meg a lehetőséget folyamatosan, akik nem érdemelnék meg - SR, Pedro, de idesorolhatnám Piuet is akár -, akik meg igen, azok szépen jegelve vannak - Bartra, Montoya. Tökéletes példamutatás ez.. =D>
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2014.10.29. 17:23:45

palesz77 írta:
Leomessi14 írta:És mi van akkor ha jövőre eltűnik a klasszikus jobbhátvéd poszt és áttérünk három középsővédős rendszerre? Középső védőnk van bőven, a baloldalon jatszhatna Alba feltolva picit kevesebb védekező feladattl mint eddig, míg a jobb oldalon akár Adriano akár Pedro...
Ahhoz nincs elég védőnk. 3 posztra ott van a Matyi-Pique-Bartra-Vermaelen kvartett - akikből igazából Vermaelenre úgy tűnik nem is lehet számítani hosszabb távon -, még Masch is idevehető, de akkor Businak nincs cseréje. Ez elég szűkös, jönne egy sérülés - Vermaval ez garantált -, és nincs is csere már kb.. Mindezt 3-5-2-ben mondom, ahol a 3 védő előtt egy vkp is van, gondolom erre gondoltál.

Meg amúgy most sem klasszikus szélső védőkkel játszunk. Albaéknak nagyobb feladata van támadásban, mint egy átlagos csapatban, ennél offenzívebb szélsőink még nem hiszem, hogy lesznek.
Mindezt csak akkor ha ujonnan megbukik a jelenlegi hadrend és Pepnek összejön a Bayernnel vagy Van Gaalnak a MU-val. Nem lenne jó minden évben edzőt cserélni mert egyre nyilvánvalóbb,hogy nem ez itt a fő gond. Amúgy meg az 5 védő tényleg nem sok de ha esetleg ba van akkor még mindig vissza lehet állni a klasszikus felállasra. Így legalább kicsit változatosabbak lennénk.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.29. 16:45:12

Leomessi14 írta:És mi van akkor ha jövőre eltűnik a klasszikus jobbhátvéd poszt és áttérünk három középsővédős rendszerre? Középső védőnk van bőven, a baloldalon jatszhatna Alba feltolva picit kevesebb védekező feladattl mint eddig, míg a jobb oldalon akár Adriano akár Pedro...
Ahhoz nincs elég védőnk. 3 posztra ott van a Matyi-Pique-Bartra-Vermaelen kvartett - akikből igazából Vermaelenre úgy tűnik nem is lehet számítani hosszabb távon -, még Masch is idevehető, de akkor Businak nincs cseréje. Ez elég szűkös, jönne egy sérülés - Vermaval ez garantált -, és nincs is csere már kb.. Mindezt 3-5-2-ben mondom, ahol a 3 védő előtt egy vkp is van, gondolom erre gondoltál.

Meg amúgy most sem klasszikus szélső védőkkel játszunk. Albaéknak nagyobb feladata van támadásban, mint egy átlagos csapatban, ennél offenzívebb szélsőink még nem hiszem, hogy lesznek.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.10.29. 16:45:04

Leomessi14 írta:És mi van akkor ha jövőre eltűnik a klasszikus jobbhátvéd poszt és áttérünk három középsővédős rendszerre? Középső védőnk van bőven, a baloldalon jatszhatna Alba feltolva picit kevesebb védekező feladattl mint eddig, míg a jobb oldalon akár Adriano akár Pedro...
Akkor minek Douglas?
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2014.10.29. 16:27:33

És mi van akkor ha jövőre eltűnik a klasszikus jobbhátvéd poszt és áttérünk három középsővédős rendszerre? Középső védőnk van bőven, a baloldalon jatszhatna Alba feltolva picit kevesebb védekező feladattl mint eddig, míg a jobb oldalon akár Adriano akár Pedro...
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.29. 15:37:57

Ez meg szép és jó, csak tök baromság - mármint nem amit te mondasz, hanem hogyha így van akkor az ötlet maga. Ha úgyis megy jövőre, akkor el kéne kezdeni beépíteni az utódját.. Ha már a teljesítménye nem elég gáz ahhoz, hogy kikerüljön a kezdőből, legalább gondolhatna a jövőre Lucho. (Bár ha maradni fog..
Sajnos mi vagyunk maga az UNICEF, úgyhogy bármit el lehet képzelni. :D
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.29. 15:34:18

Chino írta: Ebből a nyilatkozatból hámozz ki valamit!:

"A tettek inkább beszélnek, mint a szavak, s az ő helyzete elég kényes, mindig azon gondolkodom, hogy tudok segíteni neki. Sajnálom őt, példamutató a hozzáállása, csodálom és tisztelem, hogy képes várni a lehetőségre...ha ez eljön, játszani fog."
Hát nem tudom, nekem Pep nyilatkozatai Bojanról ugrottak be erről. Szép szavak, csak üresek. Ne mondja már nekem, hogy idén Alvest mindössze kb 150 percnyit lehetett kihagyni, és máskor nem volt lehetősége játszatni.. :roll: Na mindegy, remélem akkor jövőre már tényleg megkapja a bizonyításra a lehetőséget - bár addigra már rég kiforrott játékos lehetne, ha normálisan elkezdtük volna beépíteni..
Chino írta:Amúgy valaki magyarázza már meg, hogy most Alvessel mi a retek van.
Jövőre lejár a szerződése. Zubi azt nyilatkozta, hogy nincs semmilyen opció a +1 éves hosszabbításról, nyáron pedig nem adhatunk új kontraktust neki.
Most van valami a háttérben vagy tényleg muszáj lesz elmennie. Az utóbbit támasztaná alá Douglas érkezése. Akkor pedig ha minden igaz Montoya a brazillal fog harcolni.
Ezt meg én se tudom, de nemrég olyanokat rebesgetett a sajtó, hogy hosszabbítanánk vele, és hogy ő innen akar visszavonulni. Amúgy a nyár óta SR-el is hosszabbítottunk emlékeim szerint, és Pedroval is, úgyhogy szerintem azt lehet, de valaki javítson ha tévedek.
MQuC írta:Szerintem tiszteletből megkapja Alves a szerződéséig maradó időt, aztán pedig jöhet Montoya.
Ez meg szép és jó, csak tök baromság - mármint nem amit te mondasz, hanem hogyha így van akkor az ötlet maga. :D Ha úgyis megy jövőre, akkor el kéne kezdeni beépíteni az utódját.. Ha már a teljesítménye nem elég gáz ahhoz, hogy kikerüljön a kezdőből, legalább gondolhatna a jövőre Lucho. (Bár ha maradni fog.. :roll: )
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.29. 15:27:29

Szerintem tiszteletből megkapja Alves a szerződéséig maradó időt, aztán pedig jöhet Montoya.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.29. 15:21:53

palesz77 írta:
Én nagyon szeretném, ha nálunk futna be karriert, de lehet jobban járna ha elmenne, mert én szinte biztos vagyok benne, hogy Alves jövőre is maradni fog, és csak a 2016-os következő tisztogatás után kapná meg a lehetőséget - már ha egyáltalán megkapná, és nem hoznánk elé valakit..
Ebből a nyilatkozatból hámozz ki valamit!:

"A tettek inkább beszélnek, mint a szavak, s az ő helyzete elég kényes, mindig azon gondolkodom, hogy tudok segíteni neki. Sajnálom őt, példamutató a hozzáállása, csodálom és tisztelem, hogy képes várni a lehetőségre...ha ez eljön, játszani fog."

Amúgy valaki magyarázza már meg, hogy most Alvessel mi a retek van.
Jövőre lejár a szerződése. Zubi azt nyilatkozta, hogy nincs semmilyen opció a +1 éves hosszabbításról, nyáron pedig nem adhatunk új kontraktust neki.
Most van valami a háttérben vagy tényleg muszáj lesz elmennie. Az utóbbit támasztaná alá Douglas érkezése. Akkor pedig ha minden igaz Montoya a brazillal fog harcolni.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.28. 17:15:36

Na most megnéztem, tavaly ilyenkor már 180 percet játszott! :lol: Szerencsétlen srácot igen sajnálom, végigjárta a korosztályos csapatokat, fejlődött, itt van egy lépésre a kezdőtagságtól évek óta, erre nézegetheti folyamatosan a lelátóról, ahogy Dani meccsről-meccsre bakizik hátul, miközben ő azon ritka alkalmakkor amikor játszik rendre jó teljesítményt hoz le null km-esen..

Én nagyon szeretném, ha nálunk futna be karriert, de lehet jobban járna ha elmenne, mert én szinte biztos vagyok benne, hogy Alves jövőre is maradni fog, és csak a 2016-os következő tisztogatás után kapná meg a lehetőséget - már ha egyáltalán megkapná, és nem hoznánk elé valakit..
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.10.28. 17:11:15

Tavaly kifejezetten üde színfoltja volt a csapatnak, hatékonyan védekezett és több veszélyes lövése támadásai voltak a mérkőzésen amikor lehetőséget kapott. Korosztályos csapatokban is mind nagy tehetségnek titulálták. Miért van mellőzve? Alvesnak is jót tenne néha egy kis pihi, talán nem lenne akkora divat őt ugatni akkor. Jó lenne ha lehetőséget kapna, de ahogy LE-t ismerve, majd egy rangadón bedobja, nulla meccsel a lábában.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2014.10.28. 16:16:14

Hát ehhez nem kell szakértőnek lenni, az idényben eddig 1 meccsen játszott 90 percet a Bilbao ellen, azóta maximum a cserepad jutott neki,néha még az sem. Nem értem, mindig példamutató a hozzáállása a pályán,küzd,hajt,még,ha nem is világklasszis. Még bőven fejlődőképesnek tűnik. A baszkok ellen korrekt játékot hozott, a csapat egyik legjobbja volt a whoscored statisztikája szerint. Nincs előtte egy világklasszis,csúcsformában lévő vetélytárs. Valaki magyarázza már el nekem!!! Megérteném,ha rosszul játszott volna sorozatosan a meccseken,de nem...ennyire gyenge lenne edzéseken? Nehezen tudom elképzelni.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.10.28. 16:05:10

palesz77 írta:@barcastuff
Luis Enrique: "Montoya? I'm aware it's delicate situation, but it's part of the job. Behaviour is exemplary. He should wait for his chance."

Kíváncsi vagyok, hogy mikor és mennyire fogja megkapni azt a lehetőséget.. :roll: Egyelőre akkor tudom csak elképzelni, ha Alves lesérül 1 hónapra, akkor talán bedobná őt. Na mindegy, azért még bízom benne, hogy év végére ő lesz az első számú jobbhátvédünk, és nem Alves.
Nálam ez annyit jelent, h nincs rá szüksége LE-nek. Inkább erőlteti a sokszor megbukott Alvest, amikor a csapatnak jobb lenne ha Montoya játszana.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.28. 14:22:03

@barcastuff
Luis Enrique: "Montoya? I'm aware it's delicate situation, but it's part of the job. Behaviour is exemplary. He should wait for his chance."

Kíváncsi vagyok, hogy mikor és mennyire fogja megkapni azt a lehetőséget.. :roll: Egyelőre akkor tudom csak elképzelni, ha Alves lesérül 1 hónapra, akkor talán bedobná őt. Na mindegy, azért még bízom benne, hogy év végére ő lesz az első számú jobbhátvédünk, és nem Alves.
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.09.28. 23:10:56

Amellett, hogy valóban nem túl logikus a tuti távozó Alvest (többször) játszatni, ha LE úgy gondolja, ő a jobb megoldás, ám legyen, én sem vagyok egyértelműen Montoya-párti. De h a várhatóan legkeményebb csoportkörös meccsre a nulla európai tapasztalattal rendelkező, a csapatba még nem beszokott Douglast vigye cserének Martín helyett, az nálam teljesen érthetetlen. Persze mondhatjuk, h úgy is Alves játszik, szóval tök mindegy, de ha megsérül? Vagy nagyon hamar besárgul? Kockázatos, na...

Szerk: Most nézem, h egyelőre 20-as a keret, szóval lehet Douglas is kimarad, azt majd Adriano megoldja szükség esetén. Mindegy, ettől még továbbra sem értem.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.28. 23:00:40

zola8787 írta:Mivel nem kapott a csapat még gólt, így a statisztika azt mondja, hogy mindig a legjobb védelem tolta eddig :D Amúgy amíg nem kapjuk sorra a gólokat, nem tök mindegy, hogy kik játszanak hátul?
Hát ez első mondattal nem tudok vitatkozni, mert statisztikailag tényleg nem indokolt Montoya játszatása. :D Bár a legutóbbi meccsen a kedvenc pillanatom az volt, amikor Munirt jobbhátvéd poszton elküldte a csatár, mögötte Rakitic loholt hátra segíteni, Alves meg mögöttük 2m-re jött még csak vissza.. De tudom, Dani edzői utasításra nem védekezik annyit, úgyhogy nem is lehet tőle elvárni, de azért na..

A második fele meg részben igaz, csak igazából annak ellenére, hogy nem kapunk gólokat Alves rendre nem nyújt túl jó teljesítményt - most adott egy csoda gólpasszt, tudom -, Martin az egy szem meccsén jobban tolta nála hátul, így Rakitic - és Alba is - bátrabban támadhatott, na meg az sem elhanyagolható tény, hogy szerencsétlen gyerek várja a lehetőséget évek óta, erre egy olyan ember kezd folyton, aki jövőre távozik.. Nekem logikusabb lenne Montoyat játszatni, de hát nem én vagyok az edző - hál istennek. :D

(Plusz nekem szimpatikus játékos Montoya, úgyhogy mindig zavar kicsit, ha nem kezdő - főleg elnézve, hogy milyen a konkurencia jelenleg -, csak úgy, mint Bartranál, gondolom már feltűnt páratoknak.. :D De ígérem mostantól megpróbálom visszafogni magam ebben a témában.)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.09.28. 22:38:08

palesz77 írta: Persze, logikus, csak akkor ne nyilatkozza folyton azt, hogy nincs eldöntve ki melyik sorozatban véd pl - bár lehet MAtS a PSG ellen sem fog játszani -, meg hogy csak forma alapján játszat mindenkit, amikor láthatóan nem így van.. Tudom, hogy az eredmények eddig őt igazolják - remélem marad is így -, de ez nekem akkor is böki a csőrom. :?
Mivel nem kapott a csapat még gólt, így a statisztika azt mondja, hogy mindig a legjobb védelem tolta eddig :D Amúgy amíg nem kapjuk sorra a gólokat, nem tök mindegy, hogy kik játszanak hátul?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.28. 22:33:00

Erxy írta:majd játszik a Rayo ellen hétvégén.
Remélem a próféta szólott belőled! :D
Erxy írta:ez meg kezd már unalmas lenni. nem kaptunk még gólt, minek variáljon Lucho?
Persze, logikus, csak akkor ne nyilatkozza folyton azt, hogy nincs eldöntve ki melyik sorozatban véd pl - bár lehet MAtS a PSG ellen sem fog játszani -, meg hogy csak forma alapján játszat mindenkit, amikor láthatóan nem így van.. Tudom, hogy az eredmények eddig őt igazolják - remélem marad is így -, de ez nekem akkor is böki a csőrom. :?
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.28. 22:18:42

majd játszik a Rayo ellen hétvégén.
palesz77 írta:meg jöhet a LE nyilatkozat, hogy mindenki forma alapján játszik nem szimpátia alapján.
ez meg kezd már unalmas lenni. nem kaptunk még gólt, minek variáljon Lucho?
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.09.28. 22:05:10

Rumig írta:Azért hogy BL-meccsre Douglas megy helyette...
Lehet Montoya már nem sokáig lesz itt :roll:
Jelen pillanatban ő a legjobb jobbhátvédünk. Alves minden csak nem védő, Douglas meg hétközben megmutatta mit is tud.
Csapat szinten is jobb ha ő játszik hisz akkor Alba jobban tudja támogatni a támadásokat. Meg a meccseken amiken játszik azért nem hoz rossz teljeítményt, és ezt úgy képes, h hozni, h amióta fenn van a nagyoknál egyhuzamba nem volt sok meccse amin rutint tudott volna szerezni.

Azt kell mondjam sajnos a Barca a saját nevelésű védőknek csak temető. Amilyen jól be tudnak épülni a támadók annyira nem a védők, és ez nem csak a védők hibája hanem az edzőké is.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.28. 21:43:11

Rumig írta:Azért hogy BL-meccsre Douglas megy helyette...
Lehet Montoya már nem sokáig lesz itt :roll:
Remélem még hosszabbítunk is Alvessel, aztán jövőre a Douglas-Alves duóval vágunk neki a szezonnak, őt meg elengedjük.. Még mellé Bartrát is mellőzzük jó sokat, aztán utána nyilatkozzák le a fejesek, hogy megadjuk a lehetőséget minden saját nevelésnek, meg jöhet a LE nyilatkozat, hogy mindenki forma alapján játszik nem szimpátia alapján. :roll:

Bírom amúgy Luchot eddig, de a középpályától hátrafelé nem vagyok elégedett a választásaival, legalábbis hosszútávon nem biztos, hogy ezzel tesz jót a csapatnak - elég ironikus ezt úgy mondani, hogy 0 gólt kaptunk eddig.. :lol:

Még a végén megéljük azt a napot, hogy a Real jobban beépíti a fiatal védőit mint mi.. :-k
Lezárt