Cristian Tello

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.02.24. 06:41:23

Tello bebizonyította, hogy sokkal jobb Sancheznél, de szerintem Villa és Pedro sincs tuti előtte.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.24. 01:28:54

ismét olyat kell tennem, amit nagyon ritkán szoktam, de köszönetet kell neki mondani, a mai meccsen az ő beállítása volt az egyik kulcs a győzelemhez.

még mindig bántóan egyoldalú a játéka, ez tény, viszont egyszerűen ez a sebesség elképesztő, szerintem ő a leggyorsabb játékosunk.
ha egy kicsivel sokoldalúbb lenne (jujj, ha iniesta lenne ilyen gyors...) akkor nem hogy könnyebben elviselném, de még kedvelném is.

így azt kell mondanom, hogy azokon a meccseken, ahol az ő játszatása és kapu felé törő játéka jól jöhet, nyugodt szívvel látom a pályán.

a milan ellen is (ha nem is kezdőként, de csereként) szerintem meg kell próbálni.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.02.12. 05:41:02

Értelmetlen dolog Cuenca és Tello párba állítása. Cuenca hosszú sérülés után nálunk semmiképpen se kaphatna elegendő játéklehetőséget a formába hozásához. Tello pedig evidens része lehet a rotációnak - egyikünk szerint kiugrási lehetőséggel, másikunk szerint nem. De két nagyon különböző helyzet. Év végén mindkettőjükről többet fogunk tudni.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.11. 13:39:53

maki írta:
Ja bocsánat, azt nem tudtam, hogy te a játékosok edzésen nyújtott teljesítményével is tisztában vagy :) Na de mindegy, felesleges erről beszélni, már nem tudjuk meg mi lett volna, ha nem sérül le Cuenca fél évre.

Mundo Deportivo.
Akkor még sok mindent nem tudsz. :D Egyébként nem tudom mi ez a duma, amit itt levágsz. Van 2 játékosod. Melyiket tartod meg? Nyilván, aki jobban játszik, ez csak józan paraszti ész.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2013.02.11. 12:22:58

shutterisland írta:cuenca sablonos, tello meg nem ? wtf. pont fordítva szerintem.
Inkább úgy fogalmaznék, hogy amíg Cucu egy - és egyelőre a leggyengébb - a hasonló stílust képviselő támadók közül, míg Tello gyakorlatilag az egyetlen a maga valóban elég egysíkú játékstílusával.

Amikor a körbepasszolgatós türelemjáték nem működik, akkor Cuencában csak az lehet a reményünk, hogy a gyenge napot kifogó támadónál ugyanavval a taktikával, ugyanabban a szerkezetben jobb teljesítményt nyújt. Ezzel szemben Tello dinamikája - ami persze sokszor inkább eszetlen, mint előremutató - jól tud jönni, és adott esetben a kiszámítható játékot fel tudja dobni.

Ettől függetlenül gyanús nekem is, hogy nem lesz stabil kerettag az elkövetkezendő években. Jöhet ugye Neymar, ki tudja mit tudunk kezdeni Bojannal (lehet a nyakunkon marad), jó kérdés mi lesz Cucuval, Ini és Cesc is gyakran kerül a támadók közé.

Azt gondolom egy visszavásárlási opcióval történő eladás, vagy egy jó helyre történő kölcsönadás jót tenne neki és nekünk is!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.11. 11:09:30

cuenca sablonos, tello meg nem ? wtf. pont fordítva szerintem.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2013.02.11. 08:15:55

CartmanBarca írta:Sokkal többet látok benne mint egy "ha jön velem szemben az ellen megfordulok és visszapasszolok" Pedroban.
No offense, de felállt védelem ellen ő is ugyanannyiszor fog visszapasszolni, mint Pedro vagy mint akárki más a Barcában.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.11. 08:13:42

sura írta:Tello a csatárok közül messze a legjobban érti - érzi Messi játékát. Ez nagyonis része a csapatjátéknak.
igen érdekes, hogy a legutóbbi gólpasszt is Messitől kapta ha jól emlékszem....Tello egyelőre nem több, mint egy ígéret és ezt így is kezelik a csapatnál. az viszont hogy időnként (és nem csak egyszer!!) "villant" valószínű szükséges hogy ki tűnjön a tömegből...
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.02.11. 05:59:35

Tello a csatárok közül messze a legjobban érti - érzi Messi játékát. Ez nagyonis része a csapatjátéknak.
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2013.02.11. 02:31:06

Nem értek egyet azokkal, akik egyértelműen kijelentik, hogy Cuenca hasznosabb lehetne számunkra mint Tello (bár mondjuk ezt lehet, hogy soha nem tudjuk már meg). Cuencától mindig ugyan azt a sablon játékot láttuk, mint mondjuk Pedro-tól. Tello mindig tud váratlant húzni ás ez nagyon tetszik a srácban. El meri vállalni és meg meri húzni azokat a szituációkat, amiket nagyon kevesen tennének meg a keretből. Teljesítményben és teherbírásban még sokat kell fejlődnie, de ha a későbbiekben megkapja a lehetőséget erre akkor szvsz klasszis szélsővé érhet. Sokkal többet látok benne mint egy "ha jön velem szemben az ellen megfordulok és visszapasszolok" Pedroban. Persze az említett úriembernek olyan mezőnybeli munkája van, amihez a kis Cristiannak nagyon sokat kell fejlődnie...
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.11. 01:01:51

kezdek megbékélni vele, így, hogy csak néha játszogat, meg amikor beállítják, nem szürkeszamáraködben.
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.10. 20:38:58

Barcaman1993 írta:
maki írta:
Ebben gondolom az is közrejátszott, hogy Cuenca sérülésből tért vissza. Mondjuk, ha igaz, amit a spanyol lapok írtak, hogy Tito jövőre csak 20 fős keretet szeretne, kiegészülve a B csapat játékosaival, akkor valószínűleg egyikőjük sem lesz itt a következő szezonban.
Vagy esetleg Tello jobb teljesítményt nyújtott az edzéseken, mint Cuenca. :wink: Így értelemszerűen a jobb maradt, a gyengébb ment.

Ezt a 20 fős keretet meg nem tudom honnan vetted, mert ha jól tudom, akkor most 25 fős a keret. Akkor viszont elég sok embernek kéne menni, és nem csak fiataloknak. Márpedig pl. Valdes helyére, vagy esetleg Villa helyére biztos lesz érkező.
Ja bocsánat, azt nem tudtam, hogy te a játékosok edzésen nyújtott teljesítményével is tisztában vagy :) Na de mindegy, felesleges erről beszélni, már nem tudjuk meg mi lett volna, ha nem sérül le Cuenca fél évre.

Mundo Deportivo.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.10. 20:22:37

maki írta:
Ebben gondolom az is közrejátszott, hogy Cuenca sérülésből tért vissza. Mondjuk, ha igaz, amit a spanyol lapok írtak, hogy Tito jövőre csak 20 fős keretet szeretne, kiegészülve a B csapat játékosaival, akkor valószínűleg egyikőjük sem lesz itt a következő szezonban.
Vagy esetleg Tello jobb teljesítményt nyújtott az edzéseken, mint Cuenca. :wink: Így értelemszerűen a jobb maradt, a gyengébb ment.

Ezt a 20 fős keretet meg nem tudom honnan vetted, mert ha jól tudom, akkor most 25 fős a keret. Akkor viszont elég sok embernek kéne menni, és nem csak fiataloknak. Márpedig pl. Valdes helyére, vagy esetleg Villa helyére biztos lesz érkező.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.10. 20:17:23

Barcaman1993 írta:
RELOAD írta:Ügyes szimpatikus gyerek, de bárki bármit mond nem Barca szint. Szerintem nem is lesz soha, de ne legyen igazam. Cuencát szívesebben látnám a padon helyette.
És akkor miért Cuencát adták kölcsön? Gondolkozzunk már egy kicsit!
Ebben gondolom az is közrejátszott, hogy Cuenca sérülésből tért vissza. Mondjuk, ha igaz, amit a spanyol lapok írtak, hogy Tito jövőre csak 20 fős keretet szeretne, kiegészülve a B csapat játékosaival, akkor valószínűleg egyikőjük sem lesz itt a következő szezonban.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.10. 19:55:09

[quote="B. Tamás"][/quote]

Ennyi, ha tényleg egy szakértő írja le :) Jöhet még egy cikk Telloról :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.10. 19:46:33

RELOAD írta:Ügyes szimpatikus gyerek, de bárki bármit mond nem Barca szint. Szerintem nem is lesz soha, de ne legyen igazam. Cuencát szívesebben látnám a padon helyette.
És akkor miért Cuencát adták kölcsön? Gondolkozzunk már egy kicsit!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.10. 19:32:10

B. Tamás írta:Az egyértelmű, hogy nemhogy Messi jelentőségű játékos, de még Pedro szintű sem lesz. Ugyanakkor amivel rendelkezik, azt nem igazságos elvenni tőle.

Eszméletlenül gyors, benne van a gól, most is beállt, és az első kapura lövéséből betalált. Emellett nem a legtechnikásabb, de nem kell szégyenkeznie, és az összjátékban is képes nagyon szép megoldásokra. Tökéletes kiegészítő ember.
Ugyanezeket írtam le én is :)
Kivéve az összjátékra vonatkozó részt :)
B. Tamás írta:Lojális a klubhoz, amit imád. Nem bomlaszt, nyilvánvalóan nem is keres irgalmatlan összegeket, és nem sértődik meg, ha még a keretbe se nevezik. Amíg ez így van, a taktikai repertoárt szélesíti, és újat hoz a játékba.

Ha többet akar majd játszani, akkor meg eladja a klub a megfelelő összegért. Szerintem kiváló döntés volt az első kerethez rendelni.
Ezzel a résszel pedig maximálisan egyetértek! :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.10. 19:24:46

én sem csípem tulzottan, de ha odakerül a kapu elé beveri, ami nem mondható el más csatárainkról...

és talán egyedüliként a csapatból mer távolról lőni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2013.02.10. 19:24:38

Az egyértelmű, hogy nemhogy Messi jelentőségű játékos, de még Pedro szintű sem lesz. Ugyanakkor amivel rendelkezik, azt nem igazságos elvenni tőle.

Eszméletlenül gyors, benne van a gól, most is beállt, és az első kapura lövéséből betalált. Emellett nem a legtechnikásabb, de nem kell szégyenkeznie, és az összjátékban is képes nagyon szép megoldásokra. Tökéletes kiegészítő ember.

Lojális a klubhoz, amit imád. Nem bomlaszt, nyilvánvalóan nem is keres irgalmatlan összegeket, és nem sértődik meg, ha még a keretbe se nevezik. Amíg ez így van, a taktikai repertoárt szélesíti, és újat hoz a játékba.

Ha többet akar majd játszani, akkor meg eladja a klub a megfelelő összegért. Szerintem kiváló döntés volt az első kerethez rendelni.
.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.02.10. 19:23:00

Elnézegetném az Arsenalban Dzservinnyó helyett az biztos.Nem is értem Wenger miért nem próbálkozott be a Barcánál érte.Bukik a fiatalokra,Tellot meg nem veszi észre. :(
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.02.10. 19:06:59

RELOAD írta:Ügyes szimpatikus gyerek, de bárki bármit mond nem Barca szint.
Sokszor rá aggatják ezt játékosokra, de ennél több kifejtést igényel szerintem ha kritizálsz egy játékost. :roll: Szerintem Tello egyátalán nem tehetségtelenebb mint bármelyik korábbi Barca játékos. A stílusa viszont szerintem kicsit Premier league. Talán csak a stílusa miatt lóg ki a sorból, eddig hasznos a játéka.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
RELOAD
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.09.21. 17:26:54

2013.02.10. 18:54:00

Ügyes szimpatikus gyerek, de bárki bármit mond nem Barca szint. Szerintem nem is lesz soha, de ne legyen igazam. Cuencát szívesebben látnám a padon helyette.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.10. 18:13:33

Tocy írta:Na mondjuk ez a kedvencem, amikor valaki osztja, aztán mikor jó, akkor meg hangoztatja, hogy ő sose :D :D
Ha ezzel rám céloztál,akkor nyugodtan visszanézheted,hogy én miket mondtam róla :lol: de ha ehhez nincs kedved,akkor elég megkérdezni shutter-t,hogy mennyit osztottam,mikor minden meccs előtt fikázta Tello-t a szezon elején :roll: főképp a csoportban!

*hoppácska közben pont találtam egyet,amikor osztottam őt,az előző oldalon,akkor lehet csak shutterbe akartam belekötni :mrgreen: és azért védtem még szeptember körül,mondjuk sosem követeltem ki a csapatból,meg nem is támadtam,Alexist védtem vele szemben,mert a chilei az egyik nagy kedvencem :mrgreen:

ezt írtam róla : "Isten látja lelkemet,bírom Tello-t de egyelőre azért egy lapon sem lehet említeni Alexis-sel!
Mezőnymunkában Tello kanyarban sincs a chileihez (tehetségben sem)
Tök jó,hogy Tello betalál minden félévben 3szor,csak a chilei bőven többet tesz hozzá a csapatjátékunkhoz,mint Cristian.
A sablonos játékáról már itt esett szó (mmint Tello-éról) bizonyos szitukban jól jöhet,fáradt védelmek ellen a meccs utolsó 10-15 percében zseniális arra,hogy meghúzza a széleket"

Ezt még mindig tartom róla !
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2013.02.10. 18:12:05

Na mondjuk ez a kedvencem, amikor valaki osztja, aztán mikor jó, akkor meg hangoztatja, hogy ő sose :D :D
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.10. 18:03:17

Elismerem a srácot tényleg. De akkor is azt gondolom hogy messze nem tart ott hogy kezdő közelébe férjen. Technikailag abszolút nincs elfogadható szinten. Ami erénye az a gyorsasága, a dinamikája, és az agilis játéka! Ja meg az hogy bátran ellövi 16 előteréből is. (nem is tudom mikor láttam a csapattól utoljára gólt 16-on kívülről) Viszont a összjátékban sincs olyan szinten mint pedrito, Sanchez, villa. (pedig pedro is rengeteg labdát csak visszagurít alibi passzokat ad)
Szóval neki a kontrajátéknál vennénk nagyobb hasznát. Viszont ellenünk mindenki beáll a saját kapuja elé, így értelmetlen ez a játékelem, és így CT játéka.
De őszintén remélem hogy lesz belőle valaki. És nálunk!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Lezárt