Marc Bartra

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
0
0 szavazat
2
1
3%
3
1
3%
4
1
3%
5
9
23%
6
5
13%
7
11
28%
8
8
20%
9
1
3%
10
3
8%
 
Szavazatok száma: 40
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.03.20. 19:13:13

Capon írta:
ntibi67 írta:Valaki mondjon ekkora hibákat az elmúlt időkben Bartrától amiket Mathieu sorozatban elkövet.Úgy hogy Bartra játékára ha nagy ritkán játszik rá lehetne fogni hogy nincs játékban vagy azt hogy görcsöl a bizonyítási kényszer miatt.De nincs ilyen.Sajnálom nagyon a srácot.
Nem emlékszel, lendületből lefutotta Bél anno, azóta nem Barca szint és soha nem is lesz az... :evil:
Annyira sajnálom, hogy így mellőzve van.
Ez igen hogy egy Barcás is még azzal a három évvel ezelőtti esettel jön.Abban a szituációban bárkit lefutott volna nem csak Bartrát.Ja és ha ott nem Pintó véd az sosem gól.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.03.20. 19:06:08

ntibi67 írta:Valaki mondjon ekkora hibákat az elmúlt időkben Bartrától amiket Mathieu sorozatban elkövet.Úgy hogy Bartra játékára ha nagy ritkán játszik rá lehetne fogni hogy nincs játékban vagy azt hogy görcsöl a bizonyítási kényszer miatt.De nincs ilyen.Sajnálom nagyon a srácot.
Nem emlékszel, lendületből lefutotta Bél anno, azóta nem Barca szint és soha nem is lesz az... :evil:
Annyira sajnálom, hogy így mellőzve van.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.20. 19:00:19

Hat meg en, de azt meg foleg sajnalom, hogy itt tartotta Lucho 5. szamu vedonek. Sok ertelme nem volt, csak a karrierjebol vett el egy evet ezzel igazabol. Remelem jovore lelep, es folyamatos jateklehetoseg mellett kihozza azt, amit meg tud magabol, mert ennel boven tobbet erdemelne azert.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.03.20. 18:57:22

Valaki mondjon ekkora hibákat az elmúlt időkben Bartrától amiket Mathieu sorozatban elkövet.Úgy hogy Bartra játékára ha nagy ritkán játszik rá lehetne fogni hogy nincs játékban vagy azt hogy görcsöl a bizonyítási kényszer miatt.De nincs ilyen.Sajnálom nagyon a srácot.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2016.03.15. 17:48:59

2017ben jár le a szerződése, ha kölcsönadjuk, akkor utána egy lejárt szerződésű játékos lesz, szóval nem fog visszatérni a kölcsön után. pont ezért volt szó visszavásárlós eladásról, és pont ezért nem fogunk érte kapni sokat. öt millióért el, 10-15ös visszaváráslás, körülbelül egy ilyet tippelnék.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.03.15. 16:39:52

Semmi értelmét nem látom a kölcsönnek. A vége az lenne h adogatjuk kölcsönbe, míg le nem jér a szerződése. A kezdőbe NEM ELÉG JÓ. Ezt kb minden szurkoló és edző világosan látja. Sokan szidjék Piquet(főleg régebben), de Pique szintekkel jobb volt ennél fiatalabban. Bartra egyszerűen nem jelent biztonságot. Ő a világ kb legtechnikásabb védője, de a hiba rengeteg. Hatalmas ász lehet egy max Sevilla szintű csapatban, de egy olyan csapatban, ahol 1-2 ostoba hiba egy egész szezont romba dönthet sztem nincs helye. A tehetsége miatt sztem simán eladhatjuk 10 millióért vagy afelett. Ha várunk, akkor már nem lesz erre lehetőség. Általában ha lelép valaki a Barcától nem fogok neki sok sikert kívánni, de Bartra megérdemelné.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.03.15. 15:53:26

Azt már láttuk a kölcsönnek nálunk semmi értelme sincs.Nem egy nem két játékos kölcsönbe került és sose tudta senki magát visszahozni.Rafhina lehet az aki megtöri a sormintát de Bartra nem fogja főleg ha tényleg védőt veszünk.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.14. 18:07:57

Én szurkolok neki, dícséretes a hozzáállása.

Szerintem kölcsön kéne adni egy spanyol csapatba, hátha önbizalmat és magabiztosságot szerez, akkor lenne esélye.
Jó meccsekre képes, de emellett képes meccsenként hajmeresztő bénázásokra, ezt kéne levetkőznie és akkor remek lenne szerintem.
Sosem felejtem el a PSG elleni 3-1-es csoportmeccset amikor kb 5 mp alatt 3-szor mentett hatalmasat a kapunk előtt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.14. 14:44:47

TripleH írta:Ahol még ki lehetne próbálni, egy-egy lazább meccsen, Busit pihentetni vele és őt berakni vkp posztra. Mert előre játékban az egyik legjobb védőnk. Csak a kp poszt így is nagyon tömött lesz.
Labdakihozataloknál szerintem nem érezné úgy a helyezkedést, azt meg nagyon megérezné a támadásépítésünk. Aztán ki tudja, de nekem az eddigiek alapján nem úgy tűnik, hogy ott megállná a helyét.

A srác hozzáállása meg tényleg dicséretes, de mennie kéne szerintem nyáron. Még talán nem késő, hogy egy egész szép karriert fusson be, ha folyamatosan játszik, akár még ide is visszakerülhet - őszintén kétlem, de ki tudja -, viszont jelenleg csak pazarolja az éveit. Bármennyire is szimpatikus ez a "Barca szív attitűd" nála, már csak a karrierjének tesz keresztbe vele - sajnos.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.03.14. 14:07:09

Ahol még ki lehetne próbálni, egy-egy lazább meccsen, Busit pihentetni vele és őt berakni vkp posztra. Mert előre játékban az egyik legjobb védőnk. Csak a kp poszt így is nagyon tömött lesz.
dudu0209
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009.08.16. 22:08:38

2016.03.14. 12:58:49

http://barcanoticias.blog.hu/2016/03/14 ... m_adja_fel" target="_blank

Bárki bármit mond, szerintem szükség van ilyen emberekre. A mentalitás sokszor győzedelmeskedik a képességek felett. Mára már mindenki bedobta volna a törölközőt a helyében. De ő nem. Tényleg kicsit hasonlít Puyolra a mentalitása. Igazi harcos lehet. Többször is kapott lehetőséget, de csak ritkán sikerült úgy teljesítenie, ahogy azt kellett volna... Ettől függetlenül én még hiszek benne. Ha tényleg ennyire elszánt és elkötelezett akkor megérdemelné... Remélem, hogy lesz még lehetősége bizonyítani. Adj bele mindent Bartra!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.03.04. 12:36:04

nzxtpo írta:Ez igaz, de erre még egy ráadás az is, hogy mi az esetek többségében marha rosszul alkudozunk, legyen szó eladásról vagy vételről egyaránt.
Nem hiszem hogy ez vezetői hiba volna amúgy. egyszerűen a Barcából nincs előre, tehát akit a Barca elad az hátra lép egyet így következik hogy nem ajánlunk nagyot egy olyan játékosért akire amúgy sincsen szükség.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.03.04. 10:04:15

nzxtpo írta:
visca el barca írta: sajnos tudják jól h mivel nem játszik, abszolut nem alapember így senki nem fog érte 10 milliót kifizetni. de reménykedjünk, hátha
Ez igaz, de erre még egy ráadás az is, hogy mi az esetek többségében marha rosszul alkudozunk, legyen szó eladásról vagy vételről egyaránt.
Az kizárt hogy 10 milliót érjen.Főleg tőlünk véve.
Kép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2016.03.04. 09:43:14

messideco írta:Kép

Számomra a távozása biztosra vehető, karrierjének a kockáztatása lenne, ha még egy évig a lelátón/padon maradna.
Sajnos nyugodt szívvel elengedhető :(
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.03.04. 09:38:34

Kép

Számomra a távozása biztosra vehető, karrierjének a kockáztatása lenne, ha még egy évig a lelátón/padon maradna.
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.09. 22:17:48

Last time Bartra started a game was two months ago, on 9 December 2015 away against Leverkusen.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.28. 12:03:19

visca el barca írta: sajnos tudják jól h mivel nem játszik, abszolut nem alapember így senki nem fog érte 10 milliót kifizetni. de reménykedjünk, hátha
Ez igaz, de erre még egy ráadás az is, hogy mi az esetek többségében marha rosszul alkudozunk, legyen szó eladásról vagy vételről egyaránt.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.01.28. 11:40:44

nzxtpo írta:Fiorentina and Napoli are among the clubs interested in Marc Bartra (25). Barcelona want at least 10M. Fiorentina asked for loan. [fv gds]

Sorra jönnek a pletykák, úgyhogy valami alapja csak lehet, a távozásának.
sajnos tudják jól h mivel nem játszik, abszolut nem alapember így senki nem fog érte 10 milliót kifizetni. de reménykedjünk, hátha
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.28. 11:01:07

Fiorentina and Napoli are among the clubs interested in Marc Bartra (25). Barcelona want at least 10M. Fiorentina asked for loan. [fv gds]

Sorra jönnek a pletykák, úgyhogy valami alapja csak lehet, a távozásának.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Tromort77

2016.01.24. 14:28:17

palesz77 írta: Bl-ben idén Roma-Leverkusen duo ellen Bartra 4-ből 3-at nyert, Matyi 3-ból 1-et. Tavaly a PSG ellen Bartra 6-ból 4-et nyert, Matyi azon a meccsen 2-ből 1-et. A PSG elleniken összesítve amúgy a 2 meccsen 4-ből 1-et. Csak hogy ugyanazokat a csapatokat írjam. Persze így sem tökéletes, de a linkelt kép ellenére szerintem csapaton belül nem Matyi a levegő ura, szezon elején még gólt is kaptunk olyanból, hogy a nagy termete ellenére simán elnyomták - nem emlékszem melyik meccsen.
Nekem ez még akkoris túl kicsi merítés. Egy-egy formából nem igazán lehet megítélni, hogy ki miben jobb. Legalábbis szerintem. Úgy mondanám, hogy fizikumban sokkal inkább szüksége van a csapatnak egy Mascherano-ra vagy egy Mathiue-re. Aki talán fele annyira technkiás mint Bartra és kevesebb játék intelligenciával rendelkezik, de erőben ott van.
Ezzel viszont egyetértek. Mondjuk ez nem csak az ő hibája szerintem, de ezt már átrágtuk sokszor. Ő talán a legnagyobb "vesztese" annak, hogy anno Pep nem hosszabbított - meg Thiago, de az más ügy kicsit.
Igen, viszont én Thiago-t nem adom.
S.Agüero írta: Szerintem meg ez pont, hogy megvan benne. Csomószor tüzelte a többieket is például.
Ebben szerintem Puyolra hasonlít.
Nem igazán így értettem. A hozzáállása megfelelő, csak ez a mindenáron megoldom dolog hiányzik belőle amit egyáltalán nem tudok megfogalmazni, hogy értek. Legjobb példa Mascherano, sokszor lasabb a védőnél, lefordulnak róla, de ha kell csúszva-mászva is, de valahogy megoldja. Mint például tegnap. Én ilyeneket nem igazán látok Bartra-tól. Bár az is igazm hogy ha már egy védőnek becsúszva kell szerelnie akkor előtte már valamit elrontott.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.24. 14:09:42

Tromort77 írta:Bl-ben is Bartra nem a nagy meccseken kezdett, nincs sok értelme ezeknek az összevetéseknek.
Bl-ben idén Roma-Leverkusen duo ellen Bartra 4-ből 3-at nyert, Matyi 3-ból 1-et. Tavaly a PSG ellen Bartra 6-ból 4-et nyert, Matyi azon a meccsen 2-ből 1-et. A PSG elleniken összesítve amúgy a 2 meccsen 4-ből 1-et. Csak hogy ugyanazokat a csapatokat írjam. Persze így sem tökéletes, de a linkelt kép ellenére szerintem csapaton belül nem Matyi a levegő ura, szezon elején még gólt is kaptunk olyanból, hogy a nagy termete ellenére simán elnyomták - nem emlékszem melyik meccsen.
Tromort77 írta:Sajnálom a srácot mert többre hivatott ennél, de itt nem hinném, hogy valaha is kapni fog nagyobb szerepet.
Ezzel viszont egyetértek. Mondjuk ez nem csak az ő hibája szerintem, de ezt már átrágtuk sokszor. Ő talán a legnagyobb "vesztese" annak, hogy anno Pep nem hosszabbított - meg Thiago, de az más ügy kicsit.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.24. 13:55:05

Amit Bob is ír Mascherano fej párbajai kapcsán, pont az a mentalitást látom hiányozni Bartra-ból, ez a foggal körömmel is de valahogy megoldom mentalitást.
Szerintem meg ez pont, hogy megvan benne. Csomószor tüzelte a többieket is például.
Ebben szerintem Puyolra hasonlít.
Tromort77

2016.01.24. 13:50:56

Az a baj, hogy ezek nem elég részletes statisztikák. Nem egyeznek sem a játékpercek sem az ellenfelek erőssége. Bl-ben is Bartra nem a nagy meccseken kezdett, nincs sok értelme ezeknek az összevetéseknek. Az látható, hogy Mathiue fizikumban sokkal erősebb mint Bartra. Ezért is van előtte a sorban. Lehet, hogy egyébként jól fejel, de könyebben elnyomják a darálóban, mint Mathiue-t vagy éppen Pique-t. A legnagyobb bajom Bartra-val, hogy nem elég robosztus védő. Amit Bob is ír Mascherano fej párbajai kapcsán, pont az a mentalitást látom hiányozni Bartra-ból, ez a foggal körömmel is de valahogy megoldom mentalitást. Sajnálom a srácot mert többre hivatott ennél, de itt nem hinném, hogy valaha is kapni fog nagyobb szerepet.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.24. 13:03:08

Mondjuk azt is meg kéne akkor említeni, hogy ki mennyit nyer meg meccsenként. Meg például Bl-ben Matyi más kávéház teljes mértékben.. Bajnokság, Bl, tavaly Bajnokság, tavaly Bl.

Bartra elég erős fejjel, nem gyengébb Matyinál szerintem, hosszútávon kijön ez statokban is. Meg az is, hogy Maschnak sem a fejpárbajok a fő erősségei azért - egész szezonokat ha nézitek látszik mindkettő.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.24. 13:02:02

Mathieu nálam is egyértelmű volt, mert többek között ezért is kellett, hogy ebben is erősödjünk (ahogy Rakitic pedig pl a szívósság miatt) , de Mascherano viszont nem lepett meg. Ő tipikus olyan védő, hogy lehet hogy kicsi, de mindent megtesz hogy ezt kompenzálja. :D Ő sokszor nem is megnyeri a fejpárbajt, hanem nem engedi hogy az ellenfél megnyerje. Ezt így nehéz elmagyarázni, de pont annyit taszajt, vagy húz a másikon, hogy ő se érje el. :D És amúgy jól helyezkedik, sok könnyű szitu van, amit ennek köszönhetően tud elfejelni. Az viszont igaz, hogy annyiból csalóka, hogy Piqure jut általában az ellenfél legjobban fejelő embere és vica versa, ha szöglet van vagy szabadrúgás akkor rá is a legjobban fejelő embert teszik. Szóval így neki nehezebb elfejelnie, de viszont Mascherano sokkal agilisebb ilyen téren.
Kép
Kép
Kép
Lezárt