Marc Bartra

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
0
0 szavazat
2
1
3%
3
1
3%
4
1
3%
5
9
23%
6
5
13%
7
11
28%
8
8
20%
9
1
3%
10
3
8%
 
Szavazatok száma: 40
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.04. 15:56:52

palesz77 írta:Bartra: "Barça has given me a lot, and the other way around, and I want to triumph here. This is the best place for me. Last season was though, it's nomal I had doubts, but there's no better place than Barça. I had a god chat with Luis Enrique." [md]

Na, ez egész biztató. Mascheranot is Lucho győzte meg a maradásról tavaly, aztán láthatjuk mekkora szerepet szánt neki. 8) Mondjuk Montoyat és Adrianot is ő marasztalta.. :lol: Jövőre ha átmegy 3. számú kh-be, már boldog leszek, és szerintem azzal ő is meg lenne elégedve. Bizakodó vagyok a következő szezonjával kapcsolatban, remélem nem ok nélkül..
Adrianot szerintem nem véletlenül marasztalta. Jolly joker a srác+első számú jh csere és Montoya is indokolt volt amilyen szezont futott előtte Alves, plusz az utolsó pillanatig kétséges volt a maradása. Masch-ról nem tudom mennyire akart elmenni.
Szerintem (legalábbis nagyon remélem) fog neki adni lehetőséget. Bartra nélkül van 4 játékosa két posztra, szóval bőven elég lenne, nem indokolná semmi a maradását és ő benne is hiába dobog Barca-szív, ha tudná, hogy esélytelen itt neki, biztos váltott volna. (ha jól tudom Angliából és Olaszországból is keresték)
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.04. 13:43:21

Bartra: "Barça has given me a lot, and the other way around, and I want to triumph here. This is the best place for me. Last season was though, it's nomal I had doubts, but there's no better place than Barça. I had a god chat with Luis Enrique." [md]

Na, ez egész biztató. Mascheranot is Lucho győzte meg a maradásról tavaly, aztán láthatjuk mekkora szerepet szánt neki. 8) Mondjuk Montoyat és Adrianot is ő marasztalta.. :lol: Jövőre ha átmegy 3. számú kh-be, már boldog leszek, és szerintem azzal ő is meg lenne elégedve. Bizakodó vagyok a következő szezonjával kapcsolatban, remélem nem ok nélkül..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.29. 14:18:38

Samper írta:Melyikek és mit ígértek neki játékban és pénzben?
Tottenham biztosan, de még volt ajánlata Németországból, Olaszból, Portugáliából, és Angliából se biztos, hogy csak a Tottenham akarta. Az ajánlatok részleteit meg nem tudja senki az érintetteken kívül.. De egész biztos, hogy többet játszana egy Tottenham szintű csapatban, mint nálunk, ő mégis maradt, örülök neki! Remélem be is verekszi magát a kezdő közelébe jövőre. 8)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.29. 10:52:42

noname írta:
Samper írta:Nem hiszem, hogy egyáltalán beszélt volna LE-vel. Most 30.-ig volt olcsóbb a kivásárlási ára, de erre senki se csapott le.
Csak 7-8 csapat akarta leigazolni. :lol: :lol: :lol:
Melyikek és mit ígértek neki játékban és pénzben?
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.29. 08:43:31

Samper írta:Nem hiszem, hogy egyáltalán beszélt volna LE-vel. Most 30.-ig volt olcsóbb a kivásárlási ára, de erre senki se csapott le.
Csak 7-8 csapat akarta leigazolni. :lol: :lol: :lol:
A Fifa egy szégyen
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.28. 20:29:54

Chino írta:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... uturo.html

Személy szerint örülök a hírnek, remélem LE győzte meg, így több játékpercet kaphat.
Az viszont sanszos, hogy ha nem fog több percet kapni szezon végén mindenképp tiplizik, pedig akkor már Matyi és Masch is benne lesz a korban.
Nem hiszem, hogy egyáltalán beszélt volna LE-vel. Most 30.-ig volt olcsóbb a kivásárlási ára, de erre senki se csapott le. látja, hogy Montoyat kidobják, őt nem, tehát jobb a poziciója. De Verma őelé kerül, ezért ajánlkozik őszre jobbhátvédnek is. Hátha fél év alatt bizonyítani tud, ha Alves épp nem tud játszani.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.28. 20:26:58

Azért mennyit számít az, hogy olyan edző ül a padon, aki komoly tekintéllyel bír a csapatnál. Meggyőződésem, hogy ha Martino lenne a padon, nyerhettünk volna akármit, már Pedro, Bartra és Alves is lelépett volna.

Idén is azok közül, akik elégedetlenek lehettek a játékidejükkel, de fontosak a csapat számára, legfeljebb Adriano kétséges még, de az ő esetében is úgy gondolom h LE meggyőzi a maradásról. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.28. 20:22:00

Chino írta:http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... uturo.html

Személy szerint örülök a hírnek, remélem LE győzte meg, így több játékpercet kaphat.
Az viszont sanszos, hogy ha nem fog több percet kapni szezon végén mindenképp tiplizik, pedig akkor már Matyi és Masch is benne lesz a korban.
Naggyon jó hír! :D A következő év tényleg döntő lesz nála, én drukkolok neki, látom benne a potenciált. Remélem Lucho is bátrabban nyúl majd a fiatalokhoz így, hogy egy tripla után kicsit maga mögé állította a culékat, és nincs akkora eredménykényszer rajta a ban miatt sem. Akkor akár lehet ez az áttörés éve is neki! 8)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.28. 19:28:24

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... uturo.html" target="_blank

Személy szerint örülök a hírnek, remélem LE győzte meg, így több játékpercet kaphat.
Az viszont sanszos, hogy ha nem fog több percet kapni szezon végén mindenképp tiplizik, pedig akkor már Matyi és Masch is benne lesz a korban.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2015.06.19. 13:53:55

Én kedvelem Bartra játékát, és bízom benne, hogy hosszú évekig meghatározó játékosa lesz a csapatnak, de egy egy éves kölcsönadás a folyamatos játéklehetőség miatt lehet nem ártana neki.
Ugyanis...jobboson maradt Alves, aki igen jól terhelhető, elnyűhetetlen, és korához képest elvétve szorul pihenésre. Ugye az ő cseréje lehetne szükség esetén Bartra. Téltől viszont itt is le van osztva a cserepozíció Vidal személyében. Ha marad Adriano - amit én szinte télig biztosra veszek - akkor néha beugrik Alves helyére. Középen egyel több védő van Verma felépülése miatt, így ha ő visszanyeri, Piqué meg tartja az idei formáját, akkor ők ketten lesznek szerintem az alap kezdők. Cserének ott lesz Masc és Matyi. A kérdés Masc lesz, ugyanis Xavi távozásával biztosan többet fog középpályán szerepelni, hiszen ott cserének jelenleg csak egy Rafinha, Sergi R. kettős lesz. De télen ha idehoznak valakit, amiben én biztos vagyok, akkor Masc tuti megy vissza hátra, és Bartra marad 5. számú opció a posztján. Jövőre viszont Matyi helyett már jöhetne!
Ui.: abban azért bízom, hogy Adrianot nem engedi el LE, mondván hogy a posztján Matyi megoldja Alba helyettesítését, mert láttuk hogy nem megy a franciának.
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2015.06.19. 10:50:58

culinho írta:Nem teljesen ide tartozik, de Denis Suarez esetén keresztül érzékeltetném, hogy mért nem szabadna kölcsönbe sem elengedni - túl azon, hogy annál ő már nagyobb játékos, hogy kölcsönadogassuk-. Denist tavaly lepasszoltuk a Sevillanak 2 évre, mely közben nem visszahozható idén a szerződés szerint és jövőre opciós joguk lenne megvenni 6 millióért. Ha mi igényt tartanánk rá, akkor 2016-ban 9 millióért hozhatnánk vissza. Ezt nem is tudom, hogy lehet kölcsönadàsnak nevezni. Gondolom a vezetőknek feltűnt, hogy jól tolja a srác, vissza kéne hozni, mivel - jéé - elment Xavi. A Sevilla meg joggal mondja, hogy nem adja, vagy fizessünk legalàbb 3 milliót a sajàt jàtékosunkért. Remélem Bartra marad, tudása alapjàn befér a kezdőbe is, az ilyen kölcsönadàstól, meg visszavàsàrlásos eladàstól a falba verném a fejem.
Ne csináld mert fáj , és káros is.
Nem olyan rosszak ezek a "kölcsönadások", a fizetését nem kell a klubnak állnia ( jó, Densinél ez elhanyagolható összeg) , és ott még játszik is, új fajta edzések, új közeg amitől már alapból sok dolgot tanulhat, de azt a játéklehetőséget teljesen kizárt hogy itt megkapta volna, talán valami játékidővel kapcsolatos dolog is volt a szerződésében, hogy fizetniük kell ha nem játszik x percet/meccset , de aztán lehet hogy keverem valakivel.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2015.06.19. 08:13:36

Nem teljesen ide tartozik, de Denis Suarez esetén keresztül érzékeltetném, hogy mért nem szabadna kölcsönbe sem elengedni - túl azon, hogy annál ő már nagyobb játékos, hogy kölcsönadogassuk-. Denist tavaly lepasszoltuk a Sevillanak 2 évre, mely közben nem visszahozható idén a szerződés szerint és jövőre opciós joguk lenne megvenni 6 millióért. Ha mi igényt tartanánk rá, akkor 2016-ban 9 millióért hozhatnánk vissza. Ezt nem is tudom, hogy lehet kölcsönadàsnak nevezni. Gondolom a vezetőknek feltűnt, hogy jól tolja a srác, vissza kéne hozni, mivel - jéé - elment Xavi. A Sevilla meg joggal mondja, hogy nem adja, vagy fizessünk legalàbb 3 milliót a sajàt jàtékosunkért. Remélem Bartra marad, tudása alapjàn befér a kezdőbe is, az ilyen kölcsönadàstól, meg visszavàsàrlásos eladàstól a falba verném a fejem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.19. 02:49:59

palesz77 írta:Jelen állás szerint nagyobb esély van a távozására, mint arra, hogy marad. Csak Luchon tudná meggyőzni a maradásról. [marca]

Thiago 2.0 az ügy, remélem most más lesz a végkimenetele.. Ha nem, akkor 2 év múlva majd megint ülhetünk kukán, és kapkodhatjuk a fejünket, mert kiöregedtek a posztról a játékosok, mi meg elengedtük a poszton levő talán legnagyobb ígéretünk. Mondjuk szinte biztos vagyok benne, hogy Lucho még a null km-es Vermaelennel is inkább számol, mint vele.. :roll:

Már előre látom ahogy kivédi a szemünket is, mint a 2014.12.10-edikei PSG elleni meccsen, volt egy pillanat amikor 3-szor is konkrétan utolsó emberként mentett.

Szerintem max kölcsönbe kéne adni, ha jövőre nem tudna elég játékidőhöz jutni, de semmiképp sem szabad eladni.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.19. 02:10:58

palesz77 írta:Jelen állás szerint nagyobb esély van a távozására, mint arra, hogy marad. Csak Luchon tudná meggyőzni a maradásról. [marca]

Thiago 2.0 az ügy, remélem most más lesz a végkimenetele.. Ha nem, akkor 2 év múlva majd megint ülhetünk kukán, és kapkodhatjuk a fejünket, mert kiöregedtek a posztról a játékosok, mi meg elengedtük a poszton levő talán legnagyobb ígéretünk. Mondjuk szinte biztos vagyok benne, hogy Lucho még a null km-es Vermaelennel is inkább számol, mint vele.. :roll:
A kivásárlási ára körüli egyeztetés az ügynöke és a klub között sajnos erre enged következtetni.
Bele sem megyek most jobban mert úgy felhúznám magamat... inkább alszom rá egyet.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.19. 01:06:47

Jelen állás szerint nagyobb esély van a távozására, mint arra, hogy marad. Csak Luchon tudná meggyőzni a maradásról. [marca]

Thiago 2.0 az ügy, remélem most más lesz a végkimenetele.. Ha nem, akkor 2 év múlva majd megint ülhetünk kukán, és kapkodhatjuk a fejünket, mert kiöregedtek a posztról a játékosok, mi meg elengedtük a poszton levő talán legnagyobb ígéretünk. Mondjuk szinte biztos vagyok benne, hogy Lucho még a null km-es Vermaelennel is inkább számol, mint vele.. :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.18. 15:01:41

Gauchomester írta:Üdv. Mindenkinek!
Ez a Barta-eset elérte azt, hogy "tollat ragadjak" én is. Az ő helyzete tipikus példája a Masia utóbbi években tapasztalható működésének. Sajnos egyre kevesebb saját nevelés képes hosszú távon a nagyoknál ragadni. Olyan fiatal sok volt, akiben volt tehetség bőven, de közel sem annyi, hogy reális esélye lehetett volna felvenni a versenyt a posztján szereplő sztárokkal. Ilyen volt Tello, aki Villa lábtörése után feljött tűzoltásnak, aztán mivel viszonylag jól szállt be a meccsekbe, fent maradhatott, de az azt követő szezonokban az volt a "szerencséje", hogy Alexis sem tudott kibontakozni és Pedro játéka is egyre gyengébb lett. Idén neki sem lenne semmi esélye a csapatba kerülni a Messi-Neymar-Suárez trió kárára. És az a büdös nagy igazság, hogy választani kell a csapat sikere és a trófeák, valamint az utánpótlás-játékosok beépítése között. Mert lássuk be, a kettő eléggé üti egymást az utóbbi időben. Suárez és Neymar sem volt két fillér, de az idei szezon pont jó példa volt arra, vajon miért is...
Bartra helyzete azért más, mint Tello-é. Ő egyértelműen tűzoltásnak jött fel és nyilvánvaló volt, hogy nincs azon a szinten, hogy akár harmadik számú csatár legyen. És Bartra helyén jelenleg egy Mathieu van, aki közel sem sztárjátékos, nem lehet zongorázni a különbséget mint Villa és Tello között.
Harmadik számú védőként mindenki (a magáéra is) számára a legjobb opció lehetne. Ráadásul nem egy nyeretlen kétévesről beszélünk, végigjátszotta a korosztályos válogatottakat jórészt csk-ként, a felnőtteknél is stabil kerettag (5 meccsen be is mutatkozott, többet végig is játszott), az ereiben is a klub vére folyik. Más már régen lécelt volna. Puyol se véletlenül beszélt úgy róla. Mondjuk ő szerintem LE-nél is jobban hathat rá.
Ha elmenne is mindenképpen opcióval vagy kölcsönbe. Ha vissza akarnánk hozni, nem hiszem, hogy nagyon nehéz lenne meggyőzni.

Ami nagyon tetszik még vele kapcsolatban, hogy vezértípus, megvan benne az a jó értelemben vett agresszió, hogy irányítsa a védelmet. Talán nem annyira, mint a Kapitányban, de a jelenlegi kh-k közül a leginkább.
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.18. 14:03:28

GT írta:Erre egyébként sajnos nem látok sok esélyt, valószínűbbnek tartom, hogy legfeljebb két-három éven belül, amikor már Mathieu, Vermaelen és Mascherano sem lesz éppen fiatal, igazolunk egy top középhátvédet a kezdőbe.
Vagy Bartrát visszavásároljuk a Tottenhamtől. :mrgreen:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.18. 13:58:02

Így pedig Grimaldo menne a levesbe, ráadásul egy Mathieu miatt, ennek nagyon nem örülnék. Nálam januárig mindenképpen maradna Adriano, főleg Alves helyettesének. Baloson Alba-Grimaldo, középre pedig az öt középhátvéd. Igaz, hogy nehéz lenne úgy elosztani a játékperceket, hogy mindenki boldog legyen, de talán nem lehetetlen feladat, pláne, ha Mascherano vkp-ként, Samper (ha felhozzuk...) pedig középső középpályásként is szerepel néhányszor.

Annak örülnék a legjobban, ha Bartra jövőre egyértelműen harmadik számú középhátvéd lenne Piqué és Mascherano mögött, aztán ahogy a Kisfőnök felett eljár az idő, bekerülne a helyére a kezdőcsapatba. (Erre egyébként sajnos nem látok sok esélyt, valószínűbbnek tartom, hogy legfeljebb két-három éven belül, amikor már Mathieu, Vermaelen és Mascherano sem lesz éppen fiatal, igazolunk egy top középhátvédet a kezdőbe.)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.18. 13:52:58

Ez egy nagyon fair alternatíva vázlata, bármikor aláírnám, pedig én is imádom Adrianot. Anno Keitával voltam ugyan így. Na meg Eidurral.
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.06.18. 13:49:49

culinho írta:Nem hiszem, hogy elmegy. Annak nagyobb a valószínűsége, hogy Adrianot - akit nagyon szeretek - engedjük el és így Mathieu fogja a bal szélen átvenni a helyét. Így a belső posztra az új belga igazolással harcolhat meg a 3. számú posztért. Talán pont azért hallatja az ügynökén keresztül a hangját, hogy jövőre ő legyen a 3. számú, ne pedig a belga.
Szerintem is ez lenne a legjobb megoldás, el kell engedni Adrianót. Nagyon bírom én is, univerzális játékos, de már nincs rá szükségünk. Jobbra ott van Vidal és Alvés, ott nem fog szóhoz jutni, a baloson pedig Vermaelen és Mathieu is tudják Albát pótolni, így Bartra középen némileg több lehetőséghez jutna.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2015.06.18. 13:13:50

Üdv. Mindenkinek!
Ez a Barta-eset elérte azt, hogy "tollat ragadjak" én is. Az ő helyzete tipikus példája a Masia utóbbi években tapasztalható működésének. Sajnos egyre kevesebb saját nevelés képes hosszú távon a nagyoknál ragadni. Olyan fiatal sok volt, akiben volt tehetség bőven, de közel sem annyi, hogy reális esélye lehetett volna felvenni a versenyt a posztján szereplő sztárokkal. Ilyen volt Tello, aki Villa lábtörése után feljött tűzoltásnak, aztán mivel viszonylag jól szállt be a meccsekbe, fent maradhatott, de az azt követő szezonokban az volt a "szerencséje", hogy Alexis sem tudott kibontakozni és Pedro játéka is egyre gyengébb lett. Idén neki sem lenne semmi esélye a csapatba kerülni a Messi-Neymar-Suárez trió kárára. És az a büdös nagy igazság, hogy választani kell a csapat sikere és a trófeák, valamint az utánpótlás-játékosok beépítése között. Mert lássuk be, a kettő eléggé üti egymást az utóbbi időben. Suárez és Neymar sem volt két fillér, de az idei szezon pont jó példa volt arra, vajon miért is...
Bartra helyzete azért bosszantó, mert nem jönnek minden nyáron Xavik és Iniesták a Masíából, pláne nem a védelembe. Legutóbb említésre méltó saját nevelés Thiago volt. Azt Roselléktől és magától a játékostól kellene megkérdezni, miért passzolták el a bajorokhoz. Talán nem látta saját magát sem Fabregasnál és Xavinál előbbre valónak. Nos, azóta Xavi elment levezetni, Fabregas meg nálam az évtized blamája és csalódása.
Ha Bartra eligazol, pár év múlva majd mindenki vissza akarja hozni.
Mascherano tanár úr hátul, de ő sem fiatalodik, Mathieu szintén. Vermaelen nagy kérdőjel. Posztja egyik legjobbja ha egészséges, de ha még egyszer megsérül, azt köszi.
Bartra ízig-vérig katalán, Piquével hosszú ideőre megoldanák a két belső védő posztot. 24 éves, tehát a következő 5-6 éve lehetne a top. Rutin és pár kiló hiányzik nála, de több potenciál van benne, mint 5-6 másikban összesen.
Nem egyszerű a szitu, de valamilyen szinten az én személyes elvárásom is tőle, hogy ha tényleg annyira szíve csücske a klub, akkor legyen türelmes és küzdjön meg a helyéért.
Viszont egy kérdés felvetődött bennem. Ha valaki ezt alá tudná támasztani megköszönném. Hivatalosan most nincs elnökség a klubnál a választásokig, a szerződéshosszabbításokat is az utolsó órákban hozták tető alá, és jelenleg csak a mindennapos adminisztrációs ügyeket intézik. Nos, akkor elvileg távozni sem tud senki, mivel ha szerződés köti a klubhoz, akkor azt felbontani sem tudja senki jelenleg. Vagy ha valaki leteszi a kivásárlási árát, akkor senkit sem érdekel a klub, és azt megkerülve csak viszik a játékost, mint kisgyerek a vattacukrot?
Mindenesetre nekem egyik személyes kedvencem a srác (talán mert egy napon születtünk), és úgy gondolom - végignézve, hogy Fontás, Jeffrén, Cuenca, Sergi Roberto, Muniesa, Montoya szintű játékosokat képes kinevelni a Masía, hogy egy Bartrának igenis meg kell adni a lehetőséget, nem szabad elherdálni, különben majd sírunk, és minden nyáron az lesz a téma, hogy kit igazoljunk belső védőnek horroráron.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2015.06.18. 11:34:08

Nem hiszem, hogy elmegy. Annak nagyobb a valószínűsége, hogy Adrianot - akit nagyon szeretek - engedjük el és így Mathieu fogja a bal szélen átvenni a helyét. Így a belső posztra az új belga igazolással harcolhat meg a 3. számú posztért. Talán pont azért hallatja az ügynökén keresztül a hangját, hogy jövőre ő legyen a 3. számú, ne pedig a belga.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.18. 11:07:40

Petr írta:
nzxtpo írta:Inkább adjuk oda két marék szotyiért, de opcióval, mint sem ezért a 12 millióért
12 millió egy ilyen kaliberért nem pénzt, főleg úgy, hogy potencia is van benne. A többi klub nem fog tárgyalni Bartráról a klubbal, hanem megegyeznek a játékossal, leteszik a 12 milliót és viszlát. Ez a összeg ma már nem pénz egy nagyobb focicsapatnak, ha ennyiért vihetik nem fognak belemenni egy opcióba.
Bartraval attól függetlenül meg kell állapodniuk, ha békésen meg lenne tárgyalva vele, hogy jelenleg nem, de ha fejlődsz és Masch-Matyi kettős két év múlva már kimenőben lesznek, akkor maximálisan számítunk rád, akkor ő is kérhetné az opciót a szerződésbe, a vevő pedig lehet akkor azt mondaná, hogy akkor legyen kevesebb, mint az a 12 millió, és megkezdődnének a tárgyalások a klubbal is.
Persze nem hinném, hogy ebből sok megvalósulna, de az biztos, hogy egy játékos aki végigjárja az utánpótláscsapatokat, annak az az álma, hogy kezdőként játsszon abban a csapatban később.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.18. 10:31:15

nzxtpo írta:Inkább adjuk oda két marék szotyiért, de opcióval, mint sem ezért a 12 millióért
12 millió egy ilyen kaliberért nem pénzt, főleg úgy, hogy potencia is van benne. A többi klub nem fog tárgyalni Bartráról a klubbal, hanem megegyeznek a játékossal, leteszik a 12 milliót és viszlát. Ez a összeg ma már nem pénz egy nagyobb focicsapatnak, ha ennyiért vihetik nem fognak belemenni egy opcióba.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.18. 10:21:13

Annyira csak nem ülhetnek idióták a vezetőségben, hogyha elmegy, akkor opció nélkül engedjük el. Inkább adjuk oda két marék szotyiért, de opcióval, mint sem ezért a 12 millióért, nyáron úgyse igazolhatunk, ez a pénz ez olyan sokat nem nyom most latba, ellenben, ha majd opció nélkül akarjuk visszaigazolni 30 millióért...
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Lezárt