Marc Bartra

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
0
0 szavazat
2
1
3%
3
1
3%
4
1
3%
5
9
23%
6
5
13%
7
11
28%
8
8
20%
9
1
3%
10
3
8%
 
Szavazatok száma: 40
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.09.21. 16:48:49

Tegnapi meccs magasan legjobbja volt :!:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.09.21. 08:26:55

Nekem nagyon tetszett hogy megunta a csatárok "töketlenkedését" a kapu elé, felment és beverte :D
Amúgy szerintem ha megkapná a folyamatos bizonyítási lehetőséget, akkor nagyobb csapatok ellen is tudná hozni ezt a formát. Jó kis játékos, és nem neki kellene a védők közt az utolsónak lennie a sorban...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.20. 23:38:48

Leon írta:Lucho nyilatkozata a meccs után: "Barta egy nagyon tehetséges játékos,ma is megmutatta.Mindig számolok vele és számítok rá."
Majd szépen újra berakja a kezdőbe... a 30. forduló környékén! =D>
Miért mit nyilatkozzon? Hogy szép volt de valószínűleg nem fog idén se sokat játszani mert Piquénél nem jobb, Mascherano és Mathieu pedig az én embereim? Amúgy tényleg szép volt tőle a mai. Én nemvagyok rákattanva ennyire a saját nevelésekre mint itt sokan, de ő tényleg van annyira jó, hogy az ő érdekében mondom, hogy igazoljon el, mert itt csak elpazarolja a tehetségét.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.20. 23:27:07

mahitoo írta:Én most több fronton "harcolok" ( :mrgreen: ) ezekben a témákban. De ha ez a teljesítmény nem elég, hogy Mascheranót, vagy a totális hülesége miatt 4 meccses eltiltást kapó Piquét (ami miatt azt az 1% esélyt is buktuk a spanyol szuperkupa megnyerésére) még kőkemény 1 meccsre kiszorítsa a kezdőből, akkor semmi. És akkor grat LE.
Hét közben még érthető is lenne, hogy nem játszik, direkt pihentetés volt ennek a meccsnek a célja - ez a szöveg burul természetesen, ha Masch meg kezdő lesz -, viszont ha szombaton sem lesz kezdőben, akkor valóban kalap kabát neki. Bár szerintem így is, pedig ha a 13/14-es szezonban megkapja folyamatosan a lehetőséget a gyengélkedő Masch és Piqué kárára.. :roll: Na mindegy, majd meglátjuk, az alapján, hogy idén eddig mennyit játszott, én nem fűzök sok reményt az ő Barcás karrierjéhez már, kétlem, hogy emiatt a meccs miatt kezdené majd el Lucho nyomatni, ha tavaly egy Bl rangadó sem volt elég neki..
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.20. 23:17:12

Én most több fronton "harcolok" ( :mrgreen: ) ezekben a témákban. De ha ez a teljesítmény nem elég, hogy Mascheranót, vagy a totális hülesége miatt 4 meccses eltiltást kapó Piquét (ami miatt azt az 1% esélyt is buktuk a spanyol szuperkupa megnyerésére) még kőkemény 1 meccsre kiszorítsa a kezdőből, akkor semmi. És akkor grat LE.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.20. 23:16:44

Leon írta:Lucho nyilatkozata a meccs után: "Barta egy nagyon tehetséges játékos,ma is megmutatta.Mindig számolok vele és számítok rá."
Majd szépen újra berakja a kezdőbe... a 30. forduló környékén! =D>
Masippal is ezt szokta eljátszani. :D
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.20. 23:08:10

Lucho nyilatkozata a meccs után: "Barta egy nagyon tehetséges játékos,ma is megmutatta.Mindig számolok vele és számítok rá."
Majd szépen újra berakja a kezdőbe... a 30. forduló környékén! =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.20. 23:05:52

mahitoo írta:Ha ezek után nem Masch (akié minden tiszteletem, de az elmúlt pár meccse rettenetes volt), hanem Marc kerül ki Piqué kárára... Vagy jön Piqué és Matyi...
Igazából engem az lepne meg, ha nem így lenne.. 99%-ig biztos vagyok benne, hogy nem ő fog játszani, pár hónap múlva meg, amikor megkopik ennek a meccsnek az emléke, és játszott addig 10 meccset, jönnek a hsz-ek, hogy többet kéne mutatnia, meg kihasználni a lehetőséget, ha megkapja, stbstb.
ZBarca írta:Nem azért srácok, de ez csak egy Levante volt. Persze azzal én is egyetértek, hogy ma ő volt a MOM, de ebből a meccsből nem szabad sok következtetés levonni. A Levante támadási gyengék voltak, alig értek fel a kapunkig. Lehet, hogy ma jól játszott Bartra, de az ellenfél akkor is egy spanyol középcsapat volt.
Nyilván nem - akkor Masch a lelátón találná már magát -, meg nála amúgy is szokás csak a rossz meccsekből következtetéseket levonni. :D Nem nálad, de pár embernél igen. Tavaly amúgy PSG ellen - ami szerintem komolynak mondható ellenfél - köröket vert Matyira, akit nyomattak onnantól is folyamatosan, s láss csodát, feljavult a játéka.

Na mindegy, én nem kezdek ebbe a vitába megint bele, most is bizonyította, hogy sokkal több van benne annál, mint amennyi lehetőséget kap. De majd ha év végéig se játszik - mert ezek után se fog sokkal többet -, és eligazol, akkor lehet mondani, hogy ennyi volt benne.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.20. 22:50:54

ZBarca írta:Nem azért srácok, de ez csak egy Levante volt. Persze azzal én is egyetértek, hogy ma ő volt a MOM, de ebből a meccsből nem szabad sok következtetés levonni. A Levante támadási gyengék voltak, alig értek fel a kapunkig. Lehet, hogy ma jól játszott Bartra, de az ellenfél akkor is egy spanyol középcsapat volt.
Akkor is ő volt a legjobb és akkor is sokkal magabiztosabb volt, mint Masch. Most komolyan, mit kéne még mutatnia? Nem tehet róla, hogy nem teszik be nagyobb csapat ellen.

És most ne hozzátok fel a Sevilla elleni hibáját.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.20. 22:48:41

Ha ezek után nem Masch (akié minden tiszteletem, de az elmúlt pár meccse rettenetes volt), hanem Marc kerül ki Piqué kárára... Vagy jön Piqué és Matyi...

Most több fronton megy a fiatalok-igazolások vita (bár Bartra sajnos már "nem fiatal"). És úgy látom, sajnos sokan belefutottak a Football Manager korszakba... Próbálom utoljára leírni, a nagy generációból Messin kívül SENKI sem maradt volna (Puyol, Xavi, Ini, VV, Busi, Piqué), ha nincs meg a kellő türelem irányukba, és nem kapnak annyi lehetőséget a hibáik ellenére, mint amennyit kaptak.

ZBarca. És a Levante ellen egy Masch-on majdnem elment a meccs? Neki nehezebb volt? Vagy Neymarnak?
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.20. 22:48:27

ZBarca írta:Nem azért srácok, de ez csak egy Levante volt. Persze azzal én is egyetértek, hogy ma ő volt a MOM, de ebből a meccsből nem szabad sok következtetés levonni. A Levante támadási gyengék voltak, alig értek fel a kapunkig. Lehet, hogy ma jól játszott Bartra, de az ellenfél akkor is egy spanyol középcsapat volt.
Ja, spanyol középcsapat. Ehhez képest Mascht többször is befűzték.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.09.20. 22:47:58

palesz77 írta: Szokták itt mondani, hogy valami többet kéne mutatni, hogy bekerüljön a csapatba, és megelőzze Matyit, hát tessék. Ennél többet ezen a poszton fizikailag képtelenség mutatni szerintem, kíváncsi vagyok, hogy ezek után mennyi lehetőséget fog kapni.. :roll:
Montoya után itt az új emberünk, csak talán jobb kilátásokkal. :D Viccet félre téve, el kell kezdeni komolyan lehetőséget adni neki, talán még nem lefutott az ő beépítése, ha konstansan ezt hozza amit ma, erősebb ellenfelek ellen is, nálam nem kérdés Matyi - Bartra közül ki élvezzen prioritást. Nagy kincs a srác, továbbra is tartom, van benne jövő bőven, és klubhűség is egy kevés. Én drukkolok neki.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.20. 22:46:34

palesz77 írta: Szokták itt mondani, hogy valami többet kéne mutatni, hogy bekerüljön a csapatba, és megelőzze Matyit, hát tessék. Ennél többet ezen a poszton fizikailag képtelenség mutatni szerintem, kíváncsi vagyok, hogy ezek után mennyi lehetőséget fog kapni.. :roll:
Ez most tényleg az volt amit látni szeretne tőle meindenki szerintem. Nagyon jó lenne ha legalább Matyit meg tudná előzni a sorban. De bagy veszére ott lesz Veramaelen is aki valjuk meg szintén God módban tért vissza.Nagyon nem egyszerű a helyzete. Egy olyan posztért harcol ahol vannak rajta kívül 4-en.
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.09.20. 22:45:19

Nem azért srácok, de ez csak egy Levante volt. Persze azzal én is egyetértek, hogy ma ő volt a MOM, de ebből a meccsből nem szabad sok következtetés levonni. A Levante támadási gyengék voltak, alig értek fel a kapunkig. Lehet, hogy ma jól játszott Bartra, de az ellenfél akkor is egy spanyol középcsapat volt.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.20. 22:32:36

Egyetértek az alattam levő kollégával, toronymagasan MoM volt ma a srác. Volt több jó szélre ívelt labdája is, ő szerezte azt a bizonyos első gólt, ami nem is akármilyen volt, ráadásul ő szerzett előtte labdát is, mellé gólpassz is. A védekezése meg olyan szinten jó volt, hogy kereken 20 "defensive action"-ja volt - toronymagasan a legjobb a csapatból -, míg például a mellette játszó Maschnak 6.

Szokták itt mondani, hogy valami többet kéne mutatni, hogy bekerüljön a csapatba, és megelőzze Matyit, hát tessék. Ennél többet ezen a poszton fizikailag képtelenség mutatni szerintem, kíváncsi vagyok, hogy ezek után mennyi lehetőséget fog kapni.. :roll:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.20. 22:23:18

Hibátlan meccset hozott le. Nálam ő volt a MOM. Védekezésben ma ő volt a vezér. És adott 1 gól, és 1 gólpasszt. Megint megmutatta, mire képes. Ha pár évvel ezelött több lehetőséget adnak neki, szerintem fix kezdő lenne. Mondjuk nálam így is 3. számú kh lenne.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.12. 23:14:22

Nero. írta:Azt hiszem a mai nap után realizálódott benne, hogy ő itt csak 5. számú opció. Sajnálom, mert ennél tényleg több van benne. Most már azt mondom, hogy télen adjuk el, de valami visszavásárlási opciót tegyünk bele a szerződésébe.
Nem akartam ide írni, mert már így is sokszor felhoztam a helyzetét, de ezzel 100%-ig egyetértek. Verma miatt mondjuk úgysem fog távozni, mert ki tudja, hogy mikor sérül le hónapokra, de alapjáraton még padra se fog odaférni, nem hogy a csapatba kerülni.. Kár volt ezért itt tartani - az ő szempontjából legalábbis. Sajnálom nagyon, sokkal több volt benne ennél, de hát nem építhetünk be minden tehetséges fiatalt - sajnos. :?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.12. 23:10:59

Azt hiszem a mai nap után realizálódott benne, hogy ő itt csak 5. számú opció. Sajnálom, mert ennél tényleg több van benne. Most már azt mondom, hogy télen adjuk el, de valami visszavásárlási opciót tegyünk bele a szerződésébe.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.04. 03:08:20

Bob_Marley írta:
palesz77 írta: ha egy 4 évvel korábban születik, és Pep lett volna az edzője, mára már alapember lenne, ebbe szinte biztos vagyok. Így meg..
Montoya példájából kiindulva, akit Pep azért próbálgatott, de nem jött össze és most az Interbe sem megy neki. Szóval ezek után erős kijelentésnek tartom ezt. Még mindig van ideje és egyszerű a helyzet, amennyi lehetőséget kap abban kell bizonyítani.

Egyébként Levante jön hazai pályán, tavaly gólpasszt adott és jól tolta ellenük.
Viszont Montoya sosem mutatott olyat, ami miatt igazán reménykeltő lett volna, legalábbis én nem nagyon emlékszem. Igazából a Real elleni kapufája mellett egy "balhátvédes" meccs maradt meg bennem.

Bartra azért nem egy komoly meccset hozott le. Azt már sosem tudjuk mi lett volna ha, mindenesetre én bízom benne, ugyanakkor örülök, hogy Verma így teljesít eddig, de ez még igazából két meccs. Nagyon remélem, hogy az előszezon volt a bemelegítés és így folytatja, de bennem még akkor is van egy kis kérdőjel.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.04. 00:09:11

palesz77 írta: ha egy 4 évvel korábban születik, és Pep lett volna az edzője, mára már alapember lenne, ebbe szinte biztos vagyok. Így meg..
Montoya példájából kiindulva, akit Pep azért próbálgatott, de nem jött össze és most az Interbe sem megy neki. Szóval ezek után erős kijelentésnek tartom ezt. Még mindig van ideje és egyszerű a helyzet, amennyi lehetőséget kap abban kell bizonyítani.

Egyébként Levante jön hazai pályán, tavaly gólpasszt adott és jól tolta ellenük.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.04. 00:02:24

Chino írta:Egyáltalán nem volt rossz mikor ott játszott. Sőt a PSG ellen a meccs embere volt jobbhátvédként.
Azért azt hozzá kell tenni, hogy ott 3 védős rendszer volt, és nem kellett a szélen fel-le rohangálnia.. Ha nincs más megoldás, én is őt játszatnám ott, de nagyon lassú szélsőnek, ő igazi középhátvéd, inkább ott kéne játszatni.

Kíváncsi leszek az Atletico utáni bajnokin - nem tudom így hirtelen ki ellenlesz - kezdő lesz-e, ha nem, akkor januárban csomagolhat is szerintem nyugodt szívvel.. Mondjuk ha kezdő is lesz se hiszem, hogy nagyon kapni fogja a perceket év közben - max ha Verma lesérül, de azt nem akarja szerintem senki -, szinte biztos vagyok benne, hogy jövőre lelép. :? Ha így lesz, azt nagyon fogom sajnálni, ha egy 4 évvel korábban születik, és Pep lett volna az edzője, mára már alapember lenne, ebbe szinte biztos vagyok. Így meg..
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.08.13. 16:51:15

én így zárójelben megjegyzem, hogy szerintem még mindig tévúton jártok, akik matyival vagy akár később vermaelennel akarjátok összehasonlítani, mert neki nem őket, hanem piquét kellene kiszorítania, vagy ha nem is kiszorítania, de azt elérnie, hogy gerard barátunkat többet rotálják. ami nem csak hogy nehéz, de szinte lehetetlen feladat tekintve, hogy piqué a legjobb védőnk volt tavaly, de talán a világon is az egyik legjobb volt.

továbbá mathieu az előző meccsen nem is középhátvéd volt, szóval bőven nem előle vette el a helyet.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.13. 16:22:40

Feast4 írta: Bocs, leírva inkább cinikusnak tünt. :D Akkor hasonló ívásuak vagyunk. Megértem. Hidd el én sem szeretném ha ő is menne a levesbe. Az a baj, most nem találom a linket, volt egy cikk, pár hónapja, a rövid lényege arról szóét, hogy Messi, Ini, Xavi, Busquets, Puyol, Pique és Valdez. A Tökéletes saját nevelésű generáció amely lelakta az akadémiát ahonnan jött. Rávilágít atrra, hogy ahogy ők jöttek és ahogy beleforrtak a Barcába olyan szinten biztosították be évekre a helyük a scapatban, hogy a távozásuk, vagy a visszavonulásuk lesz az ami engedi egy újabb generáció felemelkedését. Bartra és Thiago is ennek az ádozata szerintem. :(
Én ezt a Messi, Ini, Xavi, Busquets, Puyol, Pique és Valdez generációt nem venném egy kalap alá. Ráadásul ott van például a a Valdes, Piqué, Busquets (de még talán Xavi is) sor. Most kinek jutna eszébe visszahozni Piquét, főleg visszavásárolni. Réges-rég el lenne könyvelve bukott játékosként, akit még a tőlünk szotyiért elvitt csapat is kölcsönadott. Busquets is amit alkotott azért már rég kivágták volna a lecsóba. Valdes meg detto. Ha olyanjátékotmtatott volna egy mezőnyjátékosunk ki szeretné a csapatban látni. Mák, hogy addig Bonano-ink meg Dutruelük, náluk volt jobb (ha kezdetben nem is sokkal). Xavit se nagyon marasztalták a szurkolók, amikor el akart menni.
Ha ilyen szempontból nézzük az sem tűnt jobb generációnak. Csak akkoriban nem Bl győzelem vagy akár bajnokság volt az elvárás (mondjuk Xavi idejében), hanem hogy végezzünk az első három-négyben. Egy Rafinha (csak mondtam egy példát) szintű játékos nem ennyi lehetőséget kapott volna, főleg ha ki is esik a konkurenciája.

Kicsit eltértem a topic-tól. Lehet, hogy én vagyok elfogult, de úgy vélem jelenleg Bartra van olyan szinten, mint Matyi és ő még bőven fejlődhet, míg a francia már inkább kifelé megy. Az identitásról meg annyit, hogy nem feltétlenül amiatt szeretnék sokan, mert a mi kutyánk kölyke (persze az is egy szempont), hanem hogy kitartó és a pályán hogy viselkedik. Hiába fiatal és kiegészítő játékos, látni lehtett nem egyszer, hogy tüzeli a többieket, Alves-nek meg le is ordította a fejét. Ez pedig nem csak egy "jól néz ki" dolog, hanem nagyon is fontos. Most nem Puyolhoz hasonlítom, legalábbis képességei alapján, de neki is egyik nagy pozitívuma volt, hogy karakán és tud hatni a többiekre, jobban össze tudja fogni a védelmet. Piqué-ből számomra ez hiányzik. Masch viszont pont az ellenkezője, volt egy kép amikor úgy buzdította a többieket, hogy élvezzet volt nézni.
Nyilván nem lesz egy Puyol Bartraból, de sokkal inkább megvan benne ez a szegmens, mint mondjuk Matyiban.
És mielőtt bárki nekem esne, nem arról van szó, hogy emiatt követelném a csapatba, de ez is egy fontos dolog főleg egy kh-nál.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.08.13. 09:55:14

mahitoo írta:Az ég áldjon meg Feast, komolyan gondoltam a bocsánatkérést! :D Értem, hogy neten nem jön át a hangsúly, de tényleg. 1000 hozzászólásom nekem talán nem is lesz. Peace! :)

92 óta vagyok Barca drukker, 34 vagyok, és igen, láttam a régi időket. Aztán a felemelkedésünket is. És büszke voltam rá, minden velejárójával együtt. Nem óhajtok olyan kezdőt, amit leírtál, persze, hogy középcsapat lennénk (ha kivesszük Messit is). Gondolom emlékeznél rá, ha az összes fiatal játékosunk mellett kardoskodtam volna. Nem. 2 volt, Thiago, és Bartra. Én látok a srácban olyat, amit sokan nem. Még Muniesa lett volna ilyen, de ő meg megsérült, és már soha nem lesz a régi.
Bocs, leírva inkább cinikusnak tünt. :D Akkor hasonló ívásuak vagyunk. Megértem. Hidd el én sem szeretném ha ő is menne a levesbe. Az a baj, most nem találom a linket, volt egy cikk, pár hónapja, a rövid lényege arról szóét, hogy Messi, Ini, Xavi, Busquets, Puyol, Pique és Valdez. A Tökéletes saját nevelésű generáció amely lelakta az akadémiát ahonnan jött. Rávilágít atrra, hogy ahogy ők jöttek és ahogy beleforrtak a Barcába olyan szinten biztosították be évekre a helyük a scapatban, hogy a távozásuk, vagy a visszavonulásuk lesz az ami engedi egy újabb generáció felemelkedését. Bartra és Thiago is ennek az ádozata szerintem. :(
Chino írta:...
Röviden reagálok. nem azt mondtam, hogy tegyük ki Bartrat a csapatból, vagy legyen ezredik helyen, de Veramalen is illene hogy lehetőséghez jusson. Matyi meg... 32 évesen hogy lehet ilyen helyzekedési hibákat elkövetni, nem is értem. A legtöbb gondja nem a posztidegenségéből jött, hanem abból, hogy teljesen szét volt esve. Nem mondom, hogy bármelyiküket kövezzük meg vagy adjuk el, de ha logikusan gondolkodunk egy ilyne után alternatív megoldásokat is nézni kéne, mert a keddi védekezésünk a Tata féle korszakot idézte. Persze ez lehet egy meccs. Szezon elei, enerváltság stb. stb. Ezt már LE dolga eldönteni.
Kép
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2015.08.13. 08:03:31

Én nem kifejezetten vagyok Bartra párti (remélem, hogy egyszer még leszek…), de azért a védelmében annyit el kell mondanom, hogy egy védő helyzetét nem igazságos összemosni egy középpályáséval, vagy csatáréval. Előbbiek szerintem későn érő típusok, tehát azért korai még őt így leírni. Ha egy csatár hibázik abból legfeljebb nem lesz gól, ha egy védő akkor sajnos gól lesz. Ez van.
Lezárt