Gerardo Martino

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted jó döntés volt 'Tata' kiválasztása

A szavazás 2013.08.22. 13:14:28-kor befejeződött.

Igen
75
86%
Nem
12
14%
 
Szavazatok száma: 87
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.04.18. 18:42:55

menczel írta:Ami viszont nekem vadonatúj volt, hogy Messi is fontolgatja a váltást, ahogy kivette Tata szavaiból van rá esély.
Ez egészen biztos? :| #-o Igaz, Messinek nem ment jól a játék, de azért remélem nem akar ténylegesen elmenni. Márciusban még minden szép és jó volt, de most... Szerintem mentálisan van valami baja (Messinek), furcsa, hogy így hirtelen le akar lépni.. :?
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.04.18. 17:30:33

Most már legalább nem lehet annyival elintézni a kritikákat, hogy de még minden sorozatban állunk, és közben a problémákon meg nagyvonalúan átsiklunk.

Különösebb problémám nincs azzal, hogy nem nyerünk semmit sem, sokkal jobban zavar az, hogy egész szezon során egy kezemen meg tudom számolni hány meccset élveztem és találtam szórakoztatónak, az is inkább a őszi szezonban volt. Messze idén néztem a legkevesebb meccset az elmúlt 10 évben.
Próbáltunk más taktikai felfogásokban is játszani ami elsőre nagyon jó ötletnek tűnt (most is az), de sajnos az egész oda vezetett, hogy elvesztettük az irányítást, a labda fölötti uralmat és sokkal több adok kapok meccset játszottunk, ami elsőre szórakoztatónak tűnt, de aztán szépen kihozta a keretünk gyengeségeit.
Fizikálisan és ahogy mostanra kiderült mentálisan is a béka segge alatt volt a csapat egész szezon során. Kezdőzött az egész az egyfélődős csapatunkkal az őszi szezonban, ahol vagy CSAK az első vagy CSAK a második félidőben tudtunk focizni és szépen folytatódott, bár javult a helyzet a tavaszi szezonra is, de akkora már komoly mentális gödörbe volt a társaság.

Igazából nem tudom mennyire lehet Tata nyakába varrni az egészet. Szerintem egész jó irányba indult el, de semmi nem lett belőle a végére. A játékosokra szemmel láthatóan nem tud hatni, az öltözőt szerintem már legalább fél éve elvesztette.
Semmikép nem szabad vele nekiszaladni a következő szezonnak, nem tartom alkalmasnak arra, hogy komolyabb változtatásokat hajtson végre sikeresen a keretben.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.04.18. 16:37:42

Menczel-- hogyha igaz amit mondasz, akkor nagy baj lehet a hatterben... de akkoris, ha elakar menni akkor menjen, de abban 100%-ig biztos vagyok, h a a PSG-ben vagy az MC-ben nem nyerne tobbet aranylasztit!! Messi szemelyes kedvencem, es epp ezert remelem h nem igazol el! Jovore regi messi kell
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2014.04.18. 15:25:37

Ronaldinho22 írta:
menczel írta:Argentin üzletember barátom tegnap beszélt Tatával, az év végén tényleg elhagyja a kispadot.
Ami viszont nekem vadonatúj volt, hogy Messi is fontolgatja a váltást, ahogy kivette Tata szavaiból van rá esély.

Nekem a tecsoban dolgozo anyagmozgatasi manager baratom mondta, hogy beszelt telefonon Vitezi Daviddal es fontolgatjak, hogy lecserelik a 4es metro alstrom szerelvenyeit kezi csillekre, van ra esely.

Bocs de ezt nem tudtam reggelibe kihagyni. Ha tenyleg igy van ( Messi) akkor cest la vie neki, nem kell nekunk lezengo ember a palyan 10 emberrel nehez meccset nyerni.
Amit mondok, első kézből hallom, itt élek Barcelonában, tudok képet is mutatni, ami kevesebb mint egy hete készült róluk egy argentin estén, amit rendszeresen tartanak, részt vett még a nagykövet is.
Avatar
Ronaldinho22
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2004.11.07. 14:29:41
Tartózkodási hely: Dédestapolcsányi víztározó

2014.04.18. 06:23:39

menczel írta:Argentin üzletember barátom tegnap beszélt Tatával, az év végén tényleg elhagyja a kispadot.
Ami viszont nekem vadonatúj volt, hogy Messi is fontolgatja a váltást, ahogy kivette Tata szavaiból van rá esély.

Nekem a tecsoban dolgozo anyagmozgatasi manager baratom mondta, hogy beszelt telefonon Vitezi Daviddal es fontolgatjak, hogy lecserelik a 4es metro alstrom szerelvenyeit kezi csillekre, van ra esely.

Bocs de ezt nem tudtam reggelibe kihagyni. Ha tenyleg igy van ( Messi) akkor cest la vie neki, nem kell nekunk lezengo ember a palyan 10 emberrel nehez meccset nyerni.
KépKép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2014.04.18. 03:56:00

Argentin üzletember barátom tegnap beszélt Tatával, az év végén tényleg elhagyja a kispadot.
Ami viszont nekem vadonatúj volt, hogy Messi is fontolgatja a váltást, ahogy kivette Tata szavaiból van rá esély.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2014.04.18. 01:29:38

Nervo írta:,,Kevés módja volt annak, hogy ennél bonyolultabb vereséget szenvedjünk, de nem ez dönti el a jövőmet. Ahogy azt már korábban mondtam, nem változtatja meg a jövőmet a klubnál az, hogy nyerünk vagy veszítünk a kupadöntőben.”
Két bukott kupa után sem érez felelőséget magában, kiváncsi leszek a bajnokság [valószínű] elvesztése után sem fogja e eldönteni a jövőjét a klub szereplése. :?

Valószínűleg úgy érti, hogy már el van döntve, nagyjából Rosell óta. :wink:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.04.18. 00:35:13

herlius írta: Én nem találok semmi kivetnivalót ebben a nyilatkozatban. A szezonnak még (papíron) nincs vége, tehát gondolom lehetősége sincs lenyilatkozni az esetleges távozását, hiszen erre a pár meccsre már biztosan nem fogunk más edzőt szerződtetni. Másrészt pedig nem hinném, hogy elsősorban az ő sara lenne a csapat katasztrófális szereplése. Az utóbbi pár nap történései szvsz már egy igen hosszú folyamat végkifejlete, ami érzésem szerint még Pep utolsó évében elkezdődött. Tény, hogy láthatóan nehezen boldogul egy ekkora klub körüli felhajtással, de alapjában véve nem a képességeiben érzem a problémát, hanem a Barca körül mostanában kialakult nagyon bizonytalan légkörben. Nehéz úgy maradandót alkotni, ha nincsenek meg a nyugodt körülmények hozzá. Az egész klubnak és elsősorban a klubvezetésnek kellene megújulnia, másodsorban pedig komoly vérfrissítés kell a csapatba, minden poszton.
Részben egyetértek, mert kell a vérfrissítés, új játékosok nélkül jövőre siralmas lenne a csapat (b+ FIFA...). Az is igaz, hogy a csapat nem most kezdett el nemtörődöm módon játszani, ez egy folyamat.
Ennek ellenére Martino nem a megfelelő ember. Vannak jó ötletei, de nem tudja vezetni a csapatot, ami egy edzőnél elég alap dolog lenne. Inkább jár haverkodni, sütögetni Messihez, minthogy főnökként viselkedjen. Egy olyan csapatnál, ahol a pályán nincs egy igazi vezér, annál az edzőnek kell ezt a feladatot teljes egészében átvállalni. Viszont ha a játékosok semmibe veszik, akkor alkalmatlan. Hiába vannak jó ötleteid, ha a körülötted lévők meg sem hallják azokat. Vagy épp tesznek arra mit mondasz... Lehet, hogy PÉLDÁUL Luis Enrique taktikailag valamivel kevésbé felkészült (bár ezt nem tudhatjuk), de hogy rá jobban felnéznének a játékosok, az 100%. Ha nincs egy Puyol-típusú játékos a pályán, akkor azt a győztes hozzáállást, még1szer mondom, az edzőnek kell biztosítani. Martino pedig inkább bohóc mint vezér.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.04.18. 00:23:39

Nervo írta:,,Kevés módja volt annak, hogy ennél bonyolultabb vereséget szenvedjünk, de nem ez dönti el a jövőmet. Ahogy azt már korábban mondtam, nem változtatja meg a jövőmet a klubnál az, hogy nyerünk vagy veszítünk a kupadöntőben.”
Két bukott kupa után sem érez felelőséget magában, kiváncsi leszek a bajnokság [valószínű] elvesztése után sem fogja e eldönteni a jövőjét a klub szereplése. :?
Én nem találok semmi kivetnivalót ebben a nyilatkozatban. A szezonnak még (papíron) nincs vége, tehát gondolom lehetősége sincs lenyilatkozni az esetleges távozását, hiszen erre a pár meccsre már biztosan nem fogunk más edzőt szerződtetni. Másrészt pedig nem hinném, hogy elsősorban az ő sara lenne a csapat katasztrófális szereplése. Az utóbbi pár nap történései szvsz már egy igen hosszú folyamat végkifejlete, ami érzésem szerint még Pep utolsó évében elkezdődött. Tény, hogy láthatóan nehezen boldogul egy ekkora klub körüli felhajtással, de alapjában véve nem a képességeiben érzem a problémát, hanem a Barca körül mostanában kialakult nagyon bizonytalan légkörben. Nehéz úgy maradandót alkotni, ha nincsenek meg a nyugodt körülmények hozzá. Az egész klubnak és elsősorban a klubvezetésnek kellene megújulnia, másodsorban pedig komoly vérfrissítés kell a csapatba, minden poszton.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2014.04.17. 23:19:58

Én egy nevet még bedobnek, mint egy lehetséges utódot: a Roma mostani edzőjét.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.04.17. 21:05:45

,,Kevés módja volt annak, hogy ennél bonyolultabb vereséget szenvedjünk, de nem ez dönti el a jövőmet. Ahogy azt már korábban mondtam, nem változtatja meg a jövőmet a klubnál az, hogy nyerünk vagy veszítünk a kupadöntőben.”
Két bukott kupa után sem érez felelőséget magában, kiváncsi leszek a bajnokság [valószínű] elvesztése után sem fogja e eldönteni a jövőjét a klub szereplése. :?
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.17. 12:26:04

bujna írta:Katalán lapértesülések szerint Matinot a venezuelai válogatott szövetségi kapitányának akarják.
jaj! [-o< fogad el [-o<
bujna
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.10.17. 11:59:20
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.04.17. 12:18:39

Katalán lapértesülések szerint Matinot a venezuelai válogatott szövetségi kapitányának akarják.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.04.17. 11:50:37

Tata egy leszállo csapatot vett át, igy nehéz nagyon. Régota irom, 6-7 ember kellene de saját fiatal csak max 2 fő. Nem lehet egy évben a csapatot fiatalokkal elárasztani. Ha huzzák az átalakitást középszerüek leszünk. Amikor Eto'o,Deco, Guly,Marqez, Edmilson, R10, Belletti jöttek mindjárt más lett, mert Ők még nem nyertek semmit. Ezek már mindent többször is begyüjtöttek, nincs motiváció. Az A.Madridnál van, meg is látszik
Fecó
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.17. 11:31:47

A city elleni idegenbeli meccs volt az egyetlen,amit taktikailag megnyert. Utána erőltette végig az ott működő formációt,de mindig besült vele. Real ellen idegenben is egy adok-kapok után jól tudtunk kijönni.
Real tegnap visszazárt, és csak a kontrákra épített, ezt nem reagálta le,pedig az első perctől látszott,hogy ezt csinálják. Nagy nehezen egyenlítettünk,de mint a hülyék mentünk előre,nem tudom mire számított. kaptuk is az újabb kontrákat.
Ha az lett volna,hogy egész meccsen sorra alakítjuk ki a ziccereket,de kihagyjuk,és ezért próbálunk gólt lőni még a végén is,megértem. De esélyünk nem volt,de támadtunk, a semmire.

Nah mindegy, a felállás volt halott ügy, Cesc a csatársorban, ez röhejes megoldás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2014.04.17. 11:22:32

Alcantara írta:
Cooh írta:Most szidjátok Tata-t, amikor meg a Man. City-t két vállra fektettük, akkor micsoda taktikai húzás volt, a Real-t is elvertük...stb.

Voltak jó elképzelései, amit nem értek, hogy miért nem vitt végig a szezonon...
Ha él az átigazolási tilalom, akkor felesleges ide új edző. Töltse ki a 2. évét, kapjon szabad kezet és kezdje el formálni a csapatot, fiataloknak több lehetőség. Majd ezt követően jöjjön néhány új játékos esetleg edző és kezdődjön a radikálisabb folyamat.
Abban igazad van, hogy voltak jó meccsei taktikailag: ősszel a Real elleni kiemelkedik és tavasszal a City elleni két meccs. Apróbb pozitív dolgok felfedezhetőek voltak ősszel, mint a szélek megjátszása, kontrák, egy-két átlövés stb..

Ezzel nagyjából ellőttük a pozitívumokat.

A szezon legfontosabb pillanatában, amikor taktikailag, mentálisan kellett volna felkészíteni a csapatot, totális csődöt mondott. Ehhez a vezetőségnek semmi köze, kizárólagos edzői feladat.
Ki kinek a bábja ezt szerintem hagyjuk, mert fogalmunk nincs, nem kell összeesküvés elméletet gyártani.
Folyamatosan azt hangoztatta, hogy a legfőbb cél áprilisra csúcsformába kerülni.
Láttuk hogyan sikerült, tehát NEM tudta megoldani.

Innentől kezdve minden csak belemagyarázás. Nincs helye ennél a csapatnál, taktikailag és mentális felkészítésben egyaránt megbukott, egy-két játékos hozzáállása miatt pedig látható, hogy motivátorként sem alkalmas a sztárok kezelésére.

Az egész játékosállományt nem lehet lecserélni, hogy lehetőséget kapjon képességei bizonyítására.

Ezen nincs mit tovább ragozni, újabb 1 évet adni ezekkel a játékosokkal.
Mehet szépen hazafelé, ennyi volt, köszönjük!
Nehogy már mentálisan fel kelljen készíteni egy BARCELONA JÁTÉKOST, hogy most az ŐSI RIVÁLIS ellen játszunk egy döntőt és le kellene győzni őket pláne nem mondogatni, hogy pl.: Messikém kicsit erőtesd meg magad és fussál már a jó ég áldjon meg. Ha nem mer padra ültetni olyan játékosokat akiknek baj van a hozzáállásával azt a számlájára lehet írni az edőnek, el is fogadom.

A taktikai újjításokat meg ki lehetett volna aknázni, de valamiért nem történt meg.
Nem is értem...

A vezetőség is felelős a csapatért, nem hiába volt a Fejétől bűzlik a hal című iromány, de ezt a részét hagyjuk, mert mi szimpla szurkolók sose fogjuk megtudni az igazságot, csak spekulálunk...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.17. 11:05:14

Cooh írta:Most szidjátok Tata-t, amikor meg a Man. City-t két vállra fektettük, akkor micsoda taktikai húzás volt, a Real-t is elvertük...stb.

Voltak jó elképzelései, amit nem értek, hogy miért nem vitt végig a szezonon...
Ha él az átigazolási tilalom, akkor felesleges ide új edző. Töltse ki a 2. évét, kapjon szabad kezet és kezdje el formálni a csapatot, fiataloknak több lehetőség. Majd ezt követően jöjjön néhány új játékos esetleg edző és kezdődjön a radikálisabb folyamat.
Abban igazad van, hogy voltak jó meccsei taktikailag: ősszel a Real elleni kiemelkedik és tavasszal a City elleni két meccs. Apróbb pozitív dolgok felfedezhetőek voltak ősszel, mint a szélek megjátszása, kontrák, egy-két átlövés stb..

Ezzel nagyjából ellőttük a pozitívumokat.

A szezon legfontosabb pillanatában, amikor taktikailag, mentálisan kellett volna felkészíteni a csapatot, totális csődöt mondott. Ehhez a vezetőségnek semmi köze, kizárólagos edzői feladat.
Ki kinek a bábja ezt szerintem hagyjuk, mert fogalmunk nincs, nem kell összeesküvés elméletet gyártani.
Folyamatosan azt hangoztatta, hogy a legfőbb cél áprilisra csúcsformába kerülni.
Láttuk hogyan sikerült, tehát NEM tudta megoldani.

Innentől kezdve minden csak belemagyarázás. Nincs helye ennél a csapatnál, taktikailag és mentális felkészítésben egyaránt megbukott, egy-két játékos hozzáállása miatt pedig látható, hogy motivátorként sem alkalmas a sztárok kezelésére.

Az egész játékosállományt nem lehet lecserélni, hogy lehetőséget kapjon képességei bizonyítására.

Ezen nincs mit tovább ragozni, újabb 1 évet adni ezekkel a játékosokkal.
Mehet szépen hazafelé, ennyi volt, köszönjük!
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2014.04.17. 10:47:22

Most szidjátok Tata-t, amikor meg a Man. City-t két vállra fektettük, akkor micsoda taktikai húzás volt, a Real-t is elvertük...stb.

Gondoljunk már bele:
Ide hívnak egy edzőt akit a vezetőség bábnak használ.
Messit kispadra ültetni? (annak ellenére, hogy jogos lenne) Még Pep se nagyon merte megtenni, nemhogy Tata.
Változásokat vinni a játékba nem egy év hanem egy hosszú folyamat amihez új emberek is kellettek volna...

Voltak jó elképzelései, amit nem értek, hogy miért nem vitt végig a szezonon...
Ha él az átigazolási tilalom, akkor felesleges ide új edző. Töltse ki a 2. évét, kapjon szabad kezet és kezdje el formálni a csapatot, fiataloknak több lehetőség. Majd ezt követően jöjjön néhány új játékos esetleg edző és kezdődjön a radikálisabb folyamat.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.17. 09:58:45

visca el barca írta:A Barcának egyedi játékstílusa van, amin nem könnyű változtatni.

neked. más biztos tudna mester :D aranyos meg értelmes palinak tűnik, de a nyilatkozatai, meg az hogy semmi taktikai elképzelés nincs az nonszensz. felküldi a csapatot ugyanugy mint az atletico elleni zakonal. ősszel valami apróbb változás itt ott feltűnt a játékban, de mára láthatólag fogalmatlan azzal kapcsolatban h mi hol merre hány óra.
Én igazad adok neki, mert tényleg nem könnyű változtatni, sőt, ahhoz is nagyon tökös edzőnek kell lennie, hogy valaki merjen változtatni. Sőt, az még az is kérdés, hogy a vezetőség milyen szemmel nézte volna, ha megpróbál itt valami nagy reformokat. Ezekkel együtt is úgy gondolom, hogy többet kihozhatott volna a csapatból, és nem látom benne, hogy ő lenne, aki ki tudná a válságból vezetni a csapatot, így én sem vele képzelem el jövőre a Barcát. Csak azt mondom, jelenleg a Barca kispadja egy edzőnek sem lenne túl kellemes hely. Többről van itt szó, mint edzőkérdésről, a jelenlegi vezetőséggel semmi jóban nem reménykedem.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.17. 09:38:40

A napnál is világosabb volt, hogy a madrid futóversenyt akar rendezni a térfelünkön-ez volt az egyetlen sanszuk, és benyelte, mkint kacsa a nokedlit. Ez az, ami igazán zavar. Úgy érzem, hogy semmiféle ráhatása nincs már a dolgokra sajnos...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.17. 09:20:25

A Barcának egyedi játékstílusa van, amin nem könnyű változtatni.

neked. más biztos tudna mester :D aranyos meg értelmes palinak tűnik, de a nyilatkozatai, meg az hogy semmi taktikai elképzelés nincs az nonszensz. felküldi a csapatot ugyanugy mint az atletico elleni zakonal. ősszel valami apróbb változás itt ott feltűnt a játékban, de mára láthatólag fogalmatlan azzal kapcsolatban h mi hol merre hány óra.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2014.04.16. 23:53:29

Nem baj, az a lényeg, hogy a vezetőség már lenyilatkozta a meccs előtt: nem lesznek választások, nem mondanak le és Tata-t sem váltják le, bármi is lesz az eredmény...
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.16. 23:50:36

amugy ez a martino...:D::D
a röhögés elkap mikor meglátom a fejét...olyan mint a BK-ban Vili bácsi
:D:D:D:D
komolyra fordítva a szót...
nem hiszem hogy Pinto-t bármiért is szidni kéne

Alves már nem is tudom mennyi meccsen játszik ilyen gyengén és folyamatosan kezdő.... csóró montoya meg keretbe sincs

Barta simán lehozta a golja nélkül is azt amit Mascerano vagy Piqé....

xavi iniesta tehetlen....ha Messi kakil mindenre

fabregas nem Center

Neymar egyedül kevés... én az ő hozzá állását nem tartom rosszank,ő azért mégis csak küzd és felvállaja az 1v1-et még ha nem is sikerül... persze az igazi önmagától fényévekre van

Messi fejben olyan fásult hogy olyan már nincs is....miért nem lehet őt pihentetni?
Alexis pedro .... értékelhetetlen.....bár nem biztos ez az ő hibájuk nagyrészben.

Martino és Sajnos Vllanova a vezetőséggel együtt tönkre tették ezt a csapatot.....
Még ha akkor is ha a mai mecsen nem játszottunk annyira rosszl mint vártam....
nem kell lecserélni a csapatot...csak a posztokon versenyhelyzetet kell teremteni...
mert mint ha egy két játékos bérletes lenne a kezdő 11ben... igy hiába az "erős" kispad...
tello affelay, song, alexis ,pedro,montoya,hiába van talán"jobb formába" mint messi vagy alves..ha ugyse kezd...és szépen lassan eljutotunk egy patt helyzetbe ami a következő:
a kezdő 11 belexajik mindenbe mert ugyse lesznek padosok max 1-2 meccsre rotálás miatt
a csere minek szenvedjen mikor ugyse játszik ...

ezek a játékosok nem rég rommá vertek mindenkit,és azóta talán csak erősödtünk....
nem felejtettek el ők focizni az biztos,de pep óta nincs edzőnk...ez tény! ezen kell változtatni... természetesen nem csak ezért enm nyerünk semmit,mert lehetnek kifogások, a kapusposztra,védelemre, de normál esetben az edzőnek ezekkel már idény elején számolni kell és meg kell találni a helyettest minden posztra,persze különbségek mindig vannak és nem lehet messinek egy messi cseréje ez tény...de ez csapatjáték...és hozzáteszem az atleticonak...granadának nincs messijük se...hogy a többit ne soroljam....
egy szó mint száz... edző kell...!!! Klop remek lehet,csak ezekkel a német edzőkkel kétségbe vagyok esve...ilyen egy két nyári edzőknek tartom ...mint klinsman...:D de cáfoljon meg!!
minden estre mindenképp őt szeretném látni Barca melegítőben mint Vilibácsit öltönyben!!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.16. 23:49:45

Game90 írta:
BarcafanTomee írta:Várom a statisztikát mikor vesztettük 3 meccset zsinórban? Rijkaard érában vagy még előbb? Antic vagy Van Gaal alatt?
Previous time Barcelona lost 3 consecutive games was in 16 years ago, in the 1997-1998 season.
huhh nem gondoltam, hogy ennyire régen, akkor Van Gaal első szezonjában.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.16. 23:44:43

Szép volt öreg.
Okosan belesétáltál a csapdába.
Én nem értem,hogy egy edző nem látja,hogy az első perctől kezdve mi a játéka az ellenfélnek?
Könyörgöm,nagy nehezen bemakkoltuk az egyenlítő gólt,onnantól kezdve okosabban kellett volna játszani,visszaállni,stb...de nem,mentünk előre,felkínálva a teljes térfelünket a kontrázásra a madridnak.
Ha tudnának a futóbolondjaik passzolni is,akkor sima 3 van közte.

Nem értem, remélem megy nyáron,mert semmi nem adott a csapat játékához,csak tovább züllött a brigád alatta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Lezárt