Gerardo Martino

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted jó döntés volt 'Tata' kiválasztása

A szavazás 2013.08.22. 13:14:28-kor befejeződött.

Igen
75
86%
Nem
12
14%
 
Szavazatok száma: 87
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.02. 11:09:31

Nem írnám le előre Luchot. Guardiolához hasonlóan ikon, a játékosok előtt is hasonló tiszteletre számíthat, mint anno Pep, és ami szintén nem lényegtelen, a közönség 100%-ban állna mögé... Ez nagyon nagyon fontos lehet a jelenlegi húzóemberek számára. Persze a taktikai repertoárját nem ismerhetem, de az biztos, hogy a motiváltsággal nem lenne baj, a játékosok mennének mint az őrültek.
Már ez nagyon sokra elég lehetne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2014.05.02. 10:38:02

LM10 írta:Nem értem sokan miért érzik már most bukottnak a dolgokat Luis Enriquével.
Szerintem azért, mert nem "nagy név", nem olyan felkapott edző, mint pl. Klopp, vagy Simeone. Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy őket nem tudnám elképzelni itt, mint ahogy Mourinhot sem tudtam volna annak idején amikor az egyik jelölt ő volt. Valahogy nem is nagyon jellemző a klubra, hogy az aktuális sztáredzők közül kerül ki az edző, ezért sokkal reálisabb egy Luis Enrique, Frank de Boer, esetleg Roberto Martinez vonal. Persze azt majd az vezetésben ülő okosok eldöntik, hogy mi a helyes út.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.30. 12:43:20

LM10 írta:Nem értem sokan miért érzik már most bukottnak a dolgokat Luis Enriquével. ...
a Romával nem ment neki, de az több dolognak is betudható.
...
ehhez annyit, h az ASR akkori szereplése talán a legkevésbé volt enrique hibája, az egész egy elrontott elképzelés volt. az új római menedzsment megpróbálta a legjobb akkoriban elérhető fodballt megcsinálni a csapatnál. azt gondolták, h ezt a barcelonai modell meghonosítása jelenti, ehhez hozták el enriquét, meg a padról néhány embert. nem jött össze, mert azt nem lehet pár hónap alatt összehozni egy vadonatúj közegben, ami barcelonában már évek óta működik, erre rájöttek és váltottak.
de mindez abszolút nem jelenti azt, h hazai környezetben nem lenne jó luis enrique.
úgyhogy ha esetleg őt választanák, akkor én is bizalommal fogadnám.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.04.30. 12:11:29

csababarca írta:
LM10 írta: Semmi nem garantálja, hogy vele minden frankó lesz, de én megadom neki a bizalmat ha ő lesz az edző.

bizalmamat megkapja,de szerintem nem rá van most szükségünk,nagyon nem.
Szerintem nem elég,hogy űzi-hajtja a csapatot,szükséges,de nem elég. Ide taktikai megújulás is kell valamilyen szinten,erre viszont nem látom képesnek.
De meglátjuk,ha ő jön,és kap egy normális alapanyagot, védőkkel, rendes támadóval,akkor jó lehet.
A taktikai megújulás nagyon kell, de egy Simeone vagy Klopp, akik a Barcát kontrákra állítanák be, ők nem jöhetnek ide. A Barcánál mindig is a szép és labdabirtokló foci a meghatározó, és ha a csapatnál minden okés, akkor nincs ellenszer. Maga a tiki-taka az most egy időre lejárt lemez lett, de Rijkaard idején is jók voltunk, és az nem a tiki-taka volt még.
Egy szó mint 100, a Barcához nem egy nagy menő taktikus kell, mert a klub filozófiájába ezek nem passzolnak bele.

Egyébként tavaly, mikor Tito sajnos lemondott, akkor is már LE nagy esélyes volt, csak frissen vette át a Celtát, és több milliós lelépési díjt kellett volna fizetnünk. Nem tartom kizártnak, hogy akkor ő jött volna Tata helyett.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2014.04.30. 12:10:50

Sajnálom szerencsétlent. A legnagyobb (és talán az egyetlen) hibája szerintem az volt, hogy elvesztette a csapat tiszteletét, bizalmát. (lehet, hogy meg se nyerte igazán) Én ebből következtetek a további problémákra. Nyilván a sok külső behatás se könnyítette meg a dolgát. Nekem szimpatikus edzőnek tűnik, jók voltak az elképzelései is, de ezek el is tűntek...

Én is úgy gondolom, hogy váltani kéne, de nem a képességei miatt...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.30. 11:59:37

LM10 írta: Semmi nem garantálja, hogy vele minden frankó lesz, de én megadom neki a bizalmat ha ő lesz az edző.

bizalmamat megkapja,de szerintem nem rá van most szükségünk,nagyon nem.
Szerintem nem elég,hogy űzi-hajtja a csapatot,szükséges,de nem elég. Ide taktikai megújulás is kell valamilyen szinten,erre viszont nem látom képesnek.
De meglátjuk,ha ő jön,és kap egy normális alapanyagot, védőkkel, rendes támadóval,akkor jó lehet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.04.30. 11:53:55

Nem értem sokan miért érzik már most bukottnak a dolgokat Luis Enriquével. Férre értés ne essék, nem azt mondtam, hogy ő a legjobb edző piacon, de ő a legreálisabb.

http://barcanoticias.blog.hu/2014/04/30 ... n=blhshare" target="_blank

Ezeket nem tartom rossz erényeknek, amiket felsoroltak. A B csapatot nagyon összerakta anno, a Romával nem ment neki, de az több dolognak is betudható.
Szerintem most egy ilyen ember kell ide. Ismerik, a klubnál tisztelik, van pofája, meg mondja a frankót. Rijkaard, és Guardiola mit nyertek mikor ide jöttek edzősködni? Rijkaard a Sparta Rottedammal a kiesés szélén volt, Guardiola meg a 4. osztályban vitézkedett a B csapattal.

Szerintem a csapataival szép játékot tud játszatni, a Roma is egész jól játszott időnként, a Celta nagy szimpi középcsapat lett.
Semmi nem garantálja, hogy vele minden frankó lesz, de én megadom neki a bizalmat ha ő lesz az edző.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.04.28. 07:10:25

Tata csak egy áldozat volt igazából az egész történetben, attól függetlenül hogy valóban nem ilyen karakterű edző kell most a Barcelonánál. Mozgalmas nyár lesz, ilyen régen volt mint amilyen ez lesz, de hát mindenki tudta valahol azért, hogy ez az időszak egyszer eljön, örökké ez a keret ilyen összetételben nyilván nem maradhatott ütőképes.
Annyi, hogy az amúgy is fájdalmas időszak még hosszabb és fájdalmasabb lesz a klubvezetés amatőr hibái miatt ( igazolások, pontosabban nem igazolások, Neymar ügy stb. ).[/quote]

A vezetőségnek színt kell vallania, hogy most milyen edzőt szerződtet. De tegye mennél hamarabb!
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.27. 22:34:38

ozsimiki írta:Így van. Nem szoktam említeni dolgokat,amire kicsi esély van,h kamu, viszont a pályán is eme dolog szerint alakultak a dolgok,úgy,h ebben van igazság bőven szerintem.

meg most őszintén, itt ki gondolja úgy,h Martino az a tökös fajta? az az igazság, egy noname arc, és a jelenlegi feladatokhoz nem ilyen kell. Ősszel szép és jó volt majdnem minden igen,de az volt kb mindenkivel (ősszel),akkor kell kezdeni vmit a srácokkal,amikor láthatóan semmire sem mennek tavasszal már az addig bevált dolgokkal,mert mentálisan is rosszabbak addigra,meg az ellenfelek is erősödnek (Bl).

Frank idejében sem volt tiki taka még, mégis lehoztunk 2-3 sikeres szezont, nem ronda játékkal, szóval nem csak arra alkalmasak ezek a srácok. az újakat meg a módosítások tükrében kellene beszerezni.

nah mind1, szerintem max egy szép őszünk lehet ha marad,aztán ahogy jönnek a neccesebb időszakok, megint kibukik Tata hiányossága.
Ősszel sem volt minden szép és jó, dehogyis, többen írtuk már bőven akkor is, hogy nagy baj van. Annyi volt, hogy akkor még jöttek az eredmények valahogy ( sokszor szerencsével, nyögvenyelősen, de jöttek ), de teljesen nyilvánvaló volt már akkor, hogy csak idő kérdése a krízis.
Tata csak egy áldozat volt igazából az egész történetben, attól függetlenül hogy valóban nem ilyen karakterű edző kell most a Barcelonánál. Mozgalmas nyár lesz, ilyen régen volt mint amilyen ez lesz, de hát mindenki tudta valahol azért, hogy ez az időszak egyszer eljön, örökké ez a keret ilyen összetételben nyilván nem maradhatott ütőképes.
Annyi, hogy az amúgy is fájdalmas időszak még hosszabb és fájdalmasabb lesz a klubvezetés amatőr hibái miatt ( igazolások, pontosabban nem igazolások, Neymar ügy stb. ).
taylor200
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2004.10.10. 14:04:25

2014.04.25. 12:12:54

Nincs tekintélye a csapatnál, ezek után ha marad, sok jót nem várok. Xavi egy legenda,de nem jó út,ha odamehet az edzőhöz,és megmondhatja neki,h öreg ez nem jó amit csinálni akarsz itt, térjünk vissza teljesen a (már nagyon belassult) tiki takára...
Guardiola idejében is volt egy ilyen mende-monda: Együtt reggelizett a csapat egy fontos meccs előtt és Messi odamet egy kóla automatához, hogy iszik egyet. Guardiola megtiltotta neki, de Messi látványos mozdulatokkal szépen felbontotta a kólát és megitta. De hát ugye egy Messit nem lehet padoztatni nevelő szándékkal ezért az edző lelép inkább.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.04.25. 11:48:58

Így van. Nem szoktam említeni dolgokat,amire kicsi esély van,h kamu, viszont a pályán is eme dolog szerint alakultak a dolgok,úgy,h ebben van igazság bőven szerintem.

meg most őszintén, itt ki gondolja úgy,h Martino az a tökös fajta? az az igazság, egy noname arc, és a jelenlegi feladatokhoz nem ilyen kell. Ősszel szép és jó volt majdnem minden igen,de az volt kb mindenkivel (ősszel),akkor kell kezdeni vmit a srácokkal,amikor láthatóan semmire sem mennek tavasszal már az addig bevált dolgokkal,mert mentálisan is rosszabbak addigra,meg az ellenfelek is erősödnek (Bl).

Frank idejében sem volt tiki taka még, mégis lehoztunk 2-3 sikeres szezont, nem ronda játékkal, szóval nem csak arra alkalmasak ezek a srácok. az újakat meg a módosítások tükrében kellene beszerezni.

nah mind1, szerintem max egy szép őszünk lehet ha marad,aztán ahogy jönnek a neccesebb időszakok, megint kibukik Tata hiányossága.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.25. 10:43:07

MQuC írta:Ozsi, egyébként ez a Xavis "kioktatás" mikor volt? Hol lehetett róla értesülni?
Nem vagyok benne biztos, de ősszel azt a meccset követően, amikor asszem 4-1re vagy 4-0ra (?) nyertünk valami kisebb csapat ellen idegenben, és 654 év után nem mi birtokoltuk többet a labdát. Állítólag akkor ment fel Xavi az irodába, hogy ez így nem jau, bár az igazságtartalmát ennek nyilván nehéz 100%-ra venni, de elképzelhető simán. Úgy emlékszek, az eurobarca is írt róla.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.25. 10:12:48

Ozsi, egyébként ez a Xavis "kioktatás" mikor volt? Hol lehetett róla értesülni?
Kép
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.04.25. 09:36:23

ozsimiki írta:
MQuC írta:Azt gondolom, hogy az az ötlet Zubitől, hogy maradásra bírja Tata-t nem rossz. ELőször látom azt, hogy valamennyit gondolkozik, mérlegel is a vezetőség. Ebből még jó dolgok is kisülhetnek.
Szerintem totálisan rossz ötlet. Nincs tekintélye a csapatnál, ezek után ha marad, sok jót nem várok. Xavi egy legenda,de nem jó út,ha odamehet az edzőhöz,és megmondhatja neki,h öreg ez nem jó amit csinálni akarsz itt, térjünk vissza teljesen a (már nagyon belassult) tiki takára...

kell ide egy focizni akaró,de a saját elképzeléseit VÉGIGVIVŐ edző. Ő nem ilyen.

Így igaz. Őt folytatásra hozták és Neymar beépítésére. A nyugalom helyett zaklatott lett az év - nem az ő hibájából. De mostanra egész más a feladat és ahhoz kell egy koncepciózus, fanatikus edző.
Egy hibája ettől függetlenül is volt Martinonak, amit az utóda nem ismételhet meg. Az A edzésein többször is forgószínpad - szerűen megfordult szinte az egész B és a fél ifi A. Ettől csak zsúfoltság lett, de nem választotta ki azokat, akikben komoly perspektívát lát. Ilyen egy nevelő egyesületnél elfogadhatatlan.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.04.25. 09:18:32

ozsimiki írta:
MQuC írta:Azt gondolom, hogy az az ötlet Zubitől, hogy maradásra bírja Tata-t nem rossz. ELőször látom azt, hogy valamennyit gondolkozik, mérlegel is a vezetőség. Ebből még jó dolgok is kisülhetnek.
Szerintem totálisan rossz ötlet. Nincs tekintélye a csapatnál, ezek után ha marad, sok jót nem várok. Xavi egy legenda,de nem jó út,ha odamehet az edzőhöz,és megmondhatja neki,h öreg ez nem jó amit csinálni akarsz itt, térjünk vissza teljesen a (már nagyon belassult) tiki takára...

kell ide egy focizni akaró,de a saját elképzeléseit VÉGIGVIVŐ edző. Ő nem ilyen.
Azért azt is vegyük figyelembe, hogy ezzel a játékosgarnitúrával nem is nagyon lehetne mást játszatni. Ez a csapat még Pep szemlélete szerint lett összeállítva, aminek már akkor is látszódtak a korlátai. Néhány erőteljesebb átigazolással viszont olyan új taktikai elemet lehetne a csapat játékába vinni, amit idén lehetetlen lett volna (pl magas, erőteljes, jól fejelő center). Természetesen ez sem lesz garancia a sikerre, de azt is látni kell, hogy a Pep-korszak egy kivételes periódus, amiben egy megszállott edzőzseni és egy ideális korban levő, sikeréhes játékoskeret talált egymásra. Ilyen szerencsés csillagzat azonban nem minden évben fordul elő egy klub életében.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.04.25. 08:54:33

MQuC írta:Azt gondolom, hogy az az ötlet Zubitől, hogy maradásra bírja Tata-t nem rossz. ELőször látom azt, hogy valamennyit gondolkozik, mérlegel is a vezetőség. Ebből még jó dolgok is kisülhetnek.
Szerintem totálisan rossz ötlet. Nincs tekintélye a csapatnál, ezek után ha marad, sok jót nem várok. Xavi egy legenda,de nem jó út,ha odamehet az edzőhöz,és megmondhatja neki,h öreg ez nem jó amit csinálni akarsz itt, térjünk vissza teljesen a (már nagyon belassult) tiki takára...

kell ide egy focizni akaró,de a saját elképzeléseit VÉGIGVIVŐ edző. Ő nem ilyen.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.25. 08:23:14

Azt gondolom, hogy az az ötlet Zubitől, hogy maradásra bírja Tata-t nem rossz. ELőször látom azt, hogy valamennyit gondolkozik, mérlegel is a vezetőség. Ebből még jó dolgok is kisülhetnek.
Kép
JurijOrlov
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.04.10. 15:13:25

2014.04.24. 23:58:14

Leon írta:
Andris írta: Másrészt, te tényleg úgy gondolod hogy Neymar sikeresen beépült a csapatba? Én úgy látom hogy aligha lehetett volna ennél gyengébb teljesítménye a srácnak.
Tudom,hogy te és Bob valamiért ki nem állhatjátok szegény gyereket de ez azért durva! :)
Na lássuk;Neymar 21 évesen ELSŐ európai szezonjában ezt produkálta úgy,hogy ebből 2 hónapot sérült (szezon közepén meg most):
- 15 gól + 15 gólpassz (ennyit még Ronaldinho se csinált az 1. évében itt)
-szuperkupát érő fejesgól
-1. Klasszikusán gól+gólpassz a Real ellen=Barca siker
-2. Klasszikusán kiharcolt tizi+Ramos off= újabb Barca siker
-az ATM ellen idén egyedül ő tudott gólt szerezni,kettőt is és mindkettő egyenlítő gól volt
-Messi távollétében alig pár hónap európai foci után máris ő a Barca vezére és egyik legjobbja
Szerintem azért nem olyan rosszul építette be Tata. :)
-A Barcát meg tavaly láthattuk mit ért Messi nélkül (és így igazi támadó nélkül) a PSG meg a Bayern ellen... :roll:
Osztom a véleményed! Szerintem ennél "többet", nem lehetett elvárásként elé támasztani friss európaiként. Fog még, neki ennél jobban menni és akkor, mindenki áldja majd a nevét! :D
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2014.04.24. 23:09:07

Petr írta: Az említett edzők alatt senki sem volt kifejezetten jóllakott világsztár, de még csak világsztár sem. A különbség hatalmas, nem mindegy kit kell motiválni, és hogy kiknek kell rád felnéznie.
Ez igaz, de akkor lehet, hogy egy sikeréhes játékosokkal frissített keretet egy kevésbé "nagy név" nálunk is tudna motiválni.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.04.24. 22:54:22

gg86 írta:Ezt a nagy név dolgot nem értem. Simeone mekkora név volt edzőként mikor átvette az Atleticot, Klopp mekkora név volt mikor Dortmundba került, Brendon Rodgers mekkora névként edzi a Liverpool-t ?

Az említett edzők alatt senki sem volt kifejezetten jóllakott világsztár, de még csak világsztár sem. A különbség hatalmas, nem mindegy kit kell motiválni, és hogy kiknek kell rád felnéznie.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.24. 22:51:48

Andris írta: Másrészt, te tényleg úgy gondolod hogy Neymar sikeresen beépült a csapatba? Én úgy látom hogy aligha lehetett volna ennél gyengébb teljesítménye a srácnak.
Tudom,hogy te és Bob valamiért ki nem állhatjátok szegény gyereket de ez azért durva! :)
Na lássuk;Neymar 21 évesen ELSŐ európai szezonjában ezt produkálta úgy,hogy ebből 2 hónapot sérült (szezon közepén meg most):
- 15 gól + 15 gólpassz (ennyit még Ronaldinho se csinált az 1. évében itt)
-szuperkupát érő fejesgól
-1. Klasszikusán gól+gólpassz a Real ellen=Barca siker
-2. Klasszikusán kiharcolt tizi+Ramos off= újabb Barca siker
-az ATM ellen idén egyedül ő tudott gólt szerezni,kettőt is és mindkettő egyenlítő gól volt
-Messi távollétében alig pár hónap európai foci után máris ő a Barca vezére és egyik legjobbja
Szerintem azért nem olyan rosszul építette be Tata. :)
-A Barcát meg tavaly láthattuk mit ért Messi nélkül (és így igazi támadó nélkül) a PSG meg a Bayern ellen... :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2014.04.24. 22:45:33

shutterisland írta:a két jelölt közül nem tudom, hogy valverde vagy enrique érkezésének örülnék kevésbé.
egyik sem akkora név, hogy legyen respectje, hogy újra motivált legyen a keret miatta
Ezt a nagy név dolgot nem értem. Simeone mekkora név volt edzőként mikor átvette az Atleticot, Klopp mekkora név volt mikor Dortmundba került, Brendon Rodgers mekkora névként edzi a Liverpool-t ?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.24. 21:51:45

Leon írta:Ha nem tudjuk megszerezni Kloppot akkor fölösleges lenne Tatát elküldeni,főleg most,hogy igazolhatunk!Első sorban nem ő tehet róla,hogy a játékosok lesérültek/kipukkadtak a szezon végére.Arról sem tehet,hogy amikor idejött akkor sem volt Albán kívül egy normális hátvédje sem a csapatnak.
Sőt,sokkal több vele a pozitívum mint a negatívum,csak pozitívakat írom le:
-A Real oda-vissza verése a Bajnokságban,4 gólt rúgtunk a Barbenauba. Ez mikor volt utoljára?
-A bivalyerős Mancity oda-vissza verése a BL-ben.
-Neymar sikeres beépítése a csapatba.
-Messi hiányában is kiválóan játszottunk. Ez mikor volt utoljára?
Ráadásul a felsorolt 2 fő opció (L.E,Valverde) sem túl meggyőző.
Én akkor sem tartanám meg, szerintem a csapat szemében sincs igazán tekintélye már, én úgy éreztem hogy megrogyott a nyomás alatt.

De azért itt megakadt a szemem pár dolgon: egyrészt sztem elég rég volt, hogy Messi nélkül kellett játszanunk huzamosabb ideig, talán még Pep előtt. Másrészt, te tényleg úgy gondolod hogy Neymar sikeresen beépült a csapatba? Én úgy látom hogy aligha lehetett volna ennél gyengébb teljesítménye a srácnak. Ez nem feltétlen Martino hibája, de azt legalábbis biztosan nem állíthatjuk hogy sikeresen beépítette volna.

Egyébként meg ha a realitás talaján maradunk, akkor a vezetőség teljes leváltásáig bármilyen opció kevés lenne, ami szóba jön egyáltalán. Addig valahogy vegetálunk majd.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.24. 20:55:38

Leon írta:Ha nem tudjuk megszerezni Kloppot akkor fölösleges lenne Tatát elküldeni,főleg most,hogy igazolhatunk!Első sorban nem ő tehet róla,hogy a játékosok lesérültek/kipukkadtak a szezon végére.Arról sem tehet,hogy amikor idejött akkor sem volt Albán kívül egy normális hátvédje sem a csapatnak.
Sőt,sokkal több vele a pozitívum mint a negatívum,csak pozitívakat írom le:
-A Real oda-vissza verése a Bajnokságban,4 gólt rúgtunk a Barbenauba. Ez mikor volt utoljára?
-A bivalyerős Mancity oda-vissza verése a BL-ben.
-Neymar sikeres beépítése a csapatba.
-Messi hiányában is kiválóan játszottunk. Ez mikor volt utoljára?
Ráadásul a felsorolt 2 fő opció (L.E,Valverde) sem túl meggyőző.
Azért én vitatkoznék érveiddel, de lényegében egyet értek veled, a másik két opcióval szemben én is inkább őt tartanám meg. De legjobban még mindig annak örülnék a jelenlegi vezetés mindenestül leköszönne, aztán Laportáék döntenének az edzőkérdésről.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.24. 20:44:00

Ha nem tudjuk megszerezni Kloppot akkor fölösleges lenne Tatát elküldeni,főleg most,hogy igazolhatunk!Első sorban nem ő tehet róla,hogy a játékosok lesérültek/kipukkadtak a szezon végére.Arról sem tehet,hogy amikor idejött akkor sem volt Albán kívül egy normális hátvédje sem a csapatnak.
Sőt,sokkal több vele a pozitívum mint a negatívum,csak pozitívakat írom le:
-A Real oda-vissza verése a Bajnokságban,4 gólt rúgtunk a Barbenauba. Ez mikor volt utoljára?
-A bivalyerős Mancity oda-vissza verése a BL-ben.
-Neymar sikeres beépítése a csapatba.
-Messi hiányában is kiválóan játszottunk. Ez mikor volt utoljára?
Ráadásul a felsorolt 2 fő opció (L.E,Valverde) sem túl meggyőző.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Lezárt