Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10098
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.30. 21:53:21

Eriksennek volt ma jó átadása?
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.30. 21:47:05

Vakmacska írta: Persze, jól tolják. Csak én úgy érzem, hogy annyira nem gördülékeny. Sokszor feleslegesen átveszik, picit többet gondolkodnak passz előtt. Én ezt érzem.
Ha a Barca maximális pörgéssel jól alkalmazza a letámadást, akkor erre nem lesz idejük
Én is ezt érzem, kicsit körülményesek!
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.04.30. 21:44:07

Mascherano14 írta:Ajax nagyon jó összjátékban, szerintem vannak olyan jók, mint mi. Persze, sok kérdés merülhet fel...
Persze, jól tolják. Csak én úgy érzem, hogy annyira nem gördülékeny. Sokszor feleslegesen átveszik, picit többet gondolkodnak passz előtt. Én ezt érzem.
Ha a Barca maximális pörgéssel jól alkalmazza a letámadást, akkor erre nem lesz idejük
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2019.04.30. 21:40:42

Ajax nagyon jó összjátékban, szerintem vannak olyan jók, mint mi. Persze, sok kérdés merülhet fel...
Mákszemnyi esélye van a Tottenhamnek, ha az Ajax többször hibázik. Amúgy sima lesz mindkét meccs.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.04.30. 21:34:21

Nem tudom....
Nekem kicsit lassabbnak tűnik az Ajax hozzánk képest.
És mintha a labdajáratás sem olyan gördülékeny lenne.

Azért így kijönni kapusnak, és ezt szabályosnak mondani...
Nálam ez inkább tizi-piri kombó
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.30. 21:30:04

Vakmacska írta:Na nézzük, ki lesz az ellenfelünk a döntőben :D
Eddig eléggé az ajax, de lesznek még itt fordulatok :)
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.04.30. 21:09:35

Na nézzük, ki lesz az ellenfelünk a döntőben :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6640
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.30. 20:55:20

Az Ajax szimpatikusabb, de a Tottenham ellen szerintem könnyebb lenne az esetleges döntő.

Szerintem élvezhetőbb párharc lesz, mint a mienk.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.30. 20:24:12

MessiNeymarSuarez írta:Szerintem az Ajax kihoz egy X-et, és otthon behúzza a továbbjutást
Nézem az összeállításokat, a Tottenham Son sincsen, elég karcsúnak tűnik a kezdőjük.
Pochettino jó edző, nagyon kíváncsi vagyok mit talált ki mára!
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10098
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.30. 20:21:10

perga írta:Mit gondoltok, ki nyeri a mai meccset?

Nagyon jó lenne egy Ajax-Barca döntő, néhány embernél beállna az agyhalál :)
Szerintem az Ajax kihoz egy X-et, és otthon behúzza a továbbjutást.

Kíváncsi leszek mindkét csapatra, hogy hogyan fogják viselni az elődöntő súlyát.
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.30. 19:42:44

Mit gondoltok, ki nyeri a mai meccset?

Nagyon jó lenne egy Ajax-Barca döntő, néhány embernél beállna az agyhalál :)
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.27. 19:30:54

P.U.Y.O.L. írta:
MatyiG írta:Spurs szombat bajnoki, kedd BL. Pool péntek bajnoki, szerda BL. Logika? :D
Az Ajaxnál most is lesz halasztás? Mert akkor még cifrább a dolog.
Asszem most halasztották az egész fordulót. :D
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.04.27. 19:22:36

MatyiG írta:Spurs szombat bajnoki, kedd BL. Pool péntek bajnoki, szerda BL. Logika? :D
Az Ajaxnál most is lesz halasztás? Mert akkor még cifrább a dolog.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6640
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.26. 13:36:49

Ezt állandóan kitalálják, általában annál a csapatnál, akik egy ideje nem tudták behúzni a BL-t.

- a jelenlegi formula már elavult, meg kell újulni és lépést kell tartani a trendekkel, vagy diktálni kell azokat

Baromi elavult, ezért használják majdnem minden sportban minden világversenyen.

Már tényleg idegesítő, hogy mit ki nem találnak a nagyobb bevételért, gondolok itt a téli vb-re, az USA-ban lejátszott bajnokira, a spanyol szuperkupa-tornára stb.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10098
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.26. 13:26:29

https://www.origo.hu/sport/futball/2019 ... a-eca.html" target="_blank

Szerintem ez totális hülyeség lenne. Elvesztené pont azt a feelinget, amiért annyira különleges ez a sorozat.
Az a tipikus eufórikus" ma továbbjutunk és dicsőség, vagy kiesünk, minden eldől" hangulat szűnne meg.
Valamit nagyon tud, mikor az olyan szurkolókat is teljesen lázba hozza, akik tudják hogy a végső győzelemre nem sok esély van.
Tiszta unalom lenne a mostanihoz képest, nem lenne meg az instant halál érzése, hanem az, hogy nem olyan nagy tét egy Barca-Bayern, mert még utána is lehet javítani, ha mondjuk elvered utána az olasz másodikat.
Barcelonista1899
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.03.12. 16:00:02

2019.04.20. 10:42:36

Guardiola elköltött egy rakat pénzt, rendben. Ki nem? A Bayernnel mindenki képes nyerni, igen. Kár, hogy az isteni Carlot alig több, mint egy szezon után menesztették, valamint Kovacot sem szívlelik annyira a játékosok. A bajoroknál első évben csúnyán benézte a BL-t, másodszor a sérülések is hátráltatták, harmadjára pedig egy nagyon jó csapatot rakott össze, sajnos ott még nem volt VAR, így Griezmann lesgóljával az Atleti ment tovább, akiknek egyébként közük nem volt a meccshez. A játékosok többsége szerette, BL elődöntőbe pedig azóta is csak az a Jupp tudta őket vezetni, aki legalább annyira passzol a müncheniekhez, mint Guardiola hozzánk. A Cityjét pedig ne hasonlítsuk már a Mancini és Pellegrini féle csapathoz. Egyrészt ők sokkal könnyebb mezőnyben lettek bajnokok, másrészt a játék minősége jelentősen gyengébb volt. Hazai fronton úgy néz ki, hogy egyeduralkodó lehet a City, 10 év után első csapat lehet akik dupláznak a PL-ben, az pedig ne Guardiola hibája legyen már, hogy Laporte úgy ér labdához, hogy 10 méterre pattan tőle, Agüero büntetőt hibázik és hasonlók. Sajnos nem mindenki kapja meg a nehéz pillanatokban a segítséget. Összességében ne akarják már Zidanet a szintjére emelni, meg úgy bárki mást az elmúlt 10 évben. Három mákos BL nem egyenlő azzal, amit Pep adott a focinak. Eredményekben és a játék minőségében is más szint, már persze ha minőségnek lehet nevezni a meccsenkénti 50 beadást kivitelező Real "játékát". Elhiszem, hogy olyan mély sebeket ejtett egyes szurkolókon Pep Barcája, amiért a mai napig nagyítóval keresik, hogy hol támadhatják, de azért próbáljuk már meg reálisan látni a dolgokat.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.04.20. 10:12:54

Ne haragudj Nero, de egy ilyen véleménnyel hogy lehet egyetérteni? Már a felütés is tetszik. "Van, aki még védi Guardiolát?"

Hát bizony, hogy van, és meg is fogja itt a többség védeni amíg létezik a foci, és nagyon helyesen. Az utolsó top szinten is sikeres (mert az, BL ide vagy oda) edző, akinek filozófiája van, aki valamit szeretne hozzá is adni a játékhoz, nem csak nyerni mindenáron, nézhetetlen focikkal (rád nézek, Zidane, pontosan).

Sokat költ témához meg annyit, hogy bár most csak hasraütésszerűen mondom, de azt hiszem, nem költ szignifikánsan többet, mint Pl. a United, mégis ég és föld, hol tart a két csapat. De vegyük a PSG-t. Hol van Guradiola az ilyen 220 milliós Neymar meg 180 milliós Mbappé féle igazolásoktól? Persze, költ, mert van pénzük. Hagy ne kérjen most elnézést érte, ahogy mi se kérünk Messiért. Az ő focijához egyébként is kivételes minőségű játékosokra van szükség, ezek pedig sokba kerülnek. Ez már innen nyilván filozófia és személyes vélemény kérdése, de én inkább azt mondom, költsön az sok pénzt, aki valamit fel is épít belőle, egy gyönyörű támadófocit játszó csapatot, mint mondjuk az aki csak célfocit játszik.

Na mindegy, többit nagyrészt elmondta csaba.
de utólag visszagondolva nem a világ leglehetetlenebb dolga a Barcával sikeresnek lenni
Ezt meg ennyi erővel a világ összes nagycsapatáról el lehet mondani. Csak jelen esetben egyrészt, AHOGYAN Pep sikeres volt a Barcával, azt még egy edző sem tudta megismételni sem itt, sem máshol a történelemben. De itt jön be az, hogy neked ezek szerint nem számít semmi, csak az eredmény. Ezzel sincs baj, mások vagyunk.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.04.20. 09:56:00

Nero amit idéztél, mi ha nem a bl határozza meg az edőt?
Szóval Di Matteo elit edző.
mert nyert egy ócska blt, minden idők legtöbb mákjával.

értem.

viszont Pep gyenge edző mert csak két BL-t nyert, azt is velünk, ami ugye mindenkinek sikerül. igaz 2015 óta idén értünk legközelebb hozzá, de evidens, hogy velünk lehet BLt nyerni könnyen.

értem.

Múltkor írtam ide, kikerestem a bl győztes edzőket, nézd meg hányadik helyen van Pep rajta, és kiket előz meg.
Meglepődnél.

De tényleg, akkor húzza le mindenki a rolót, ZZ a toptop edző, mindenki más gyenge, bohóc, mert nem nyertek zsinórban három bl-t.
Ez ilyen egyszerű.
Minek van a foci innentől?
értelmetlen, mert az ilyen vak szemlélet, amit a realosoktól átvettél elveszik az értelmét.


Pep egy csökönyös ember, megvannak a hibái, de pont erről a kiesésről a visszavágón nem tehetett. Megvolt a továbbjutás, normálisan cserélt ennek fényében, majd jött egy kezezősgól, meg egy szerencsétlen lesgól. Ha csak az egyiket máshogy ítélik meg továbbjut, most mindkettőből rosszul jött ki. De ezekre befolyása már nem igazán volt.

Pénz ide vagy oda, sikeres edző minden bajnokságban ahol van, és domináns focival.
És itt nem kell pénzezni, meg bevonni más edzők mit csináltak, magához kell mérni.
Eddig az volt a közvélekedés, hogy addig nem tarthatjuk jó edzőnek, amíg egy középcsapatot nem épít fel és ér el vele sikereket (ezt nyilván rengeteg edző megtette, köztük Zidane is, oh wait. :lol: )

Túl van fújva ez az eset, eleve mit érdekel minket? 2015 óta eddig az évig nincs eredményünk a BL-ben, de Pepet szidjuk meg a Cityt. Holott egy rahedli pénzt beleöltünk mi is, nem sokkal kevesebbet mint ők.
Akkor ki a csicska? Mi nyerhetünk idén végre, reméljük össze is jön, de ha nem,akkor ugyanazt értük el mint a Pep cityje, semmit.
Nero. írta:Mottát igen könnyelműen zavarta le a bíró, Pique gólja meg les volt. Előtte a Chelsea elleni visszavágót hagyjuk, 11ben meg Van Persie és Pepe piros lapjai minimum kérdőjelesek.

Ez is csak nézőpont kérdése.
1. Mottának akkor már volt sárgája. És minimum sárgát érően ütött vissza.
2. Piqué gólja les volt, Bojané meg teljesen szabályos mellé. Odavágón meg Milito lőtt méteres lesgólt, az nem zavart senkit.
3. Chelsea elleni visszavágón 1 tizit nem kaptak meg, amit most a Var megadna, mellé kiküldték Abidalt kamura.
4. Mindkét piros szabály szerint jogos, pláne hogy sárgát kapott a holland, csak már volt neki, pech..


de látod, ilyeneken múlnak a dolgok a bl-ben.
nüanszok, elfújások, 1-1 hiba.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.20. 09:46:11

Mottát igen könnyelműen zavarta le a bíró, Pique gólja meg les volt. Előtte a Chelsea elleni visszavágót hagyjuk, 11ben meg Van Persie és Pepe piros lapjai minimum kérdőjelesek.

Ez is csak nézőpont kérdése.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10098
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.20. 09:35:17

LG írta:Annyi mákkal és bírói hátszéllel, ami Zidane Realjanak volt, más edzőknek is simán összejött volna a BL tripla. Nem azért neki sikerült, mert ő a legjobb motivátor és a legnagyobb taktikus, mert mindhárom győzelméhez olyan dolgok kellettek (nem is kevés), amit ő már nem tudott ezekkel befolyásolni. Ha pl. Guardiolát is így segítették volna ezek a dolgok, akkor 4/4-et húzott volna be. Aztán mondhatja Nero, hogy ezeknek a feltételezéseknek nincs értelme, de az is egy hülye felfogás, hogy a győztes minden tökéletesen csinált, a vesztes meg elcseszte, mert ez nem igaz, nem mindig a jobb csapat győz a fociban. Zidane Realja szerintem egyedül 2017-ben volt Európa legjobbja, 16-ban, de főleg 18-ban biztos, hogy nem! Legutóbbinál ezt jól megmutatta, hogy padlót töröltünk vele, és már télen elveszítette a bajnokságot.
Úgy gondolom, hogy majd most a második regnálása alatt helyére kerül egy kicsit a kopasz megítélése, mikor kap néhány komoly pofont.
Igen, a Pep-féle csapatnak is ment volna a zsinórban 3 BL, ha olyan bírói hibákat megadnak, mint Zidane-éknak. Ezzel szemben nálunk fordítva, 2010-ben lesgólt adnak meg az Internek, és a visszavágón továbbjutó gólt vesznek el hibásan. Így azért nehezebb.

Ettől függetlenül nem lehet elvonni Zidane érdemeit sem, nagyon tudta azt játszatni a csapattal, amiben a legjobbak.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.04.20. 08:53:03

Annyi mákkal és bírói hátszéllel, ami Zidane Realjanak volt, más edzőknek is simán összejött volna a BL tripla. Nem azért neki sikerült, mert ő a legjobb motivátor és a legnagyobb taktikus, mert mindhárom győzelméhez olyan dolgok kellettek (nem is kevés), amit ő már nem tudott ezekkel befolyásolni. Ha pl. Guardiolát is így segítették volna ezek a dolgok, akkor 4/4-et húzott volna be. Aztán mondhatja Nero, hogy ezeknek a feltételezéseknek nincs értelme, de az is egy hülye felfogás, hogy a győztes minden tökéletesen csinált, a vesztes meg elcseszte, mert ez nem igaz, nem mindig a jobb csapat győz a fociban. Zidane Realja szerintem egyedül 2017-ben volt Európa legjobbja, 16-ban, de főleg 18-ban biztos, hogy nem! Legutóbbinál ezt jól megmutatta, hogy padlót töröltünk vele, és már télen elveszítette a bajnokságot.
Úgy gondolom, hogy majd most a második regnálása alatt helyére kerül egy kicsit a kopasz megítélése, mikor kap néhány komoly pofont.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.04.20. 00:56:52

Lehet itt jönni, hogy Zidane meg Mou igy meg úgy, mindenestre annyi mindkettőben van/volt, hogy ne toljon fel egyszerre hét támadót, aztán majd védekezzen akinek két anyja van :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.04.19. 23:40:17

Nero. írta:Gondolom a játék lényege hogy én példaként bemondom az öreg Fergusont, amire jön a válasz hogy 25 (?) év alatt nyert 2 BLt azok is elég mákosak voltak.
Annyi a játék lényege, hogy olyan dolog van elvárva tőle, és olyan miatt van megszólva, ami szó szerint egyik "top edzőnek" se sikerült az elmúlt bő 30 évben tudtommal. Ha a BL kiesés egy kiemelkedő edző mérvadója, akkor nincs top edző Zidaneon kívül, ahogy recrea is írta.

Megkapta az erőforrásokat, csak úgy mint kb az összes nagy klub edzője - nem költött mindenki ennyit, de nem egy csapat megtehette volna szerintem, köztük mi is -, vagy ahogy a City korábbi edzői is. Trófeákban és játékban viszont szerintem elég kiemelkedő szintet hoz a megszokotthoz képest. Most olvastam amúgy pl pont, amikor fel volt emlegetve mennyit költött 2009 óta, hogy a MU konkrétan ez alatt az időszak alatt többet szórt el, és mondanom se kell, mennyivel kisebb eredménnyel.

Nyilván nem a földre szállt isten, közel sem. Szimplán én nem értek egyet azzal, hogy az ő edzői mivolta azon áll vagy bukik, hogy a VAR lesnek fúj-e valamit, vagy hogy Llorente idén vagy jövőre lövi ezt a gólt - a szabályok szerint jövőre ez már szabálytalan lett volna ugyanis -, stbstb. Klopp is eszméletlen jó munkát rakott le az elmúlt években, mégse mutatkozott ez meg még trófeákban.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.04.19. 23:26:57

Nero. írta:Lehet hogy nem játszott űr focit a Real, de nyertek.
Azt senki nem vitatja, hogy nyert a Madrid 3 BL-t, de azt sem kéne elfelejteni, mennyi véleményes kiállítás, tizenegyes, meg egy flottányi teherhajóra fel nem férő szerencse körzejátszott abban. Nem rossz edző Zidane, de az életben annyi mákot sorozatosan, évről-évre egy csapatot segíteni még nem igen láthattunk addig, meg szerintem hosszú ideig nem is fogunk látni.
Ha Pepnek fele annyi szerencséje lett volna, mint Zizounak, akkor egymás után négy BL-t nyert volna a Barcával. Csak kétszer kellett volna máshogy pattannia a labdának, vagy a bírónak nem kellett volna tévesen befújni kezezést Bojan gólja előtt, aztán teljesen más lehetne minden.
Barcelonista1899 írta:
Hatalmas nagy plusz egy!
Barcelonista1899
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.03.12. 16:00:02

2019.04.19. 23:26:15

Azért nem fogok elájulni Zidane csapatától. A folyamatos mák mellett tolták őket rendesen a nehezebb pillanatokban. Lesgól az Atleti ellen a 16-os döntőben, 17-ben a Bayern ellen nem egy lesgól, Casemiro bármit megtehetett, semmiért sem állították ki, Vidalt ellenben igen, 18-ban utolsó perces véleményes büntető a Juve ellen. Ami pedig a szerencsét illeti, 16-ban Griezmann büntetőt hibázott a döntőben, egy évvel később a Bayern lejátszotta őket, de Lewandowski mindent kihagyott, Rafinha félpályánál eladta a labdát, Ulreich ajándékozott egy gólt Benzemának, 18-ban Salah pont ellenük sérült le, Kariusról pedig ne is beszéljünk. Kétszer beáldozták a bajnoki szezont, Leganes szintű csapatok játszották le őket, Ronaldo vagy pihent a BL-re vagy Pátkai Máté szinten játszott. Igen, tudom, a 17-es bajnoki cím, amikor a gólvonalt egy méterrel átlépő labdánk nem ért gólt a Betis ellen, a Villareal 2x kézilabdázott és nem kaptunk büntetőt, a Malaga ellen 2 gólt elvettek, holott nem volt les egyik sem, illetve 2 büntetőt nem kaptunk meg és végül 0-0 lett a meccs, hirtelen ez a három ugrott be, de a Squawka is lehozta, hogy a tévedések nélkül bőven bajnokok lettünk volna. Nem mellesleg, valamilyen rejtelyes oknal fogva a Real Madrid javára mindig tévedtek a történelem során. Minden csapat javára tévedtek, de csak a Real Madrid javára folyamatosan. A futball szégyene hogy zsinórban 3x BL-t nyertek, és persze valahol a többi csapat kritikája is. Nálam az a csapat nem korszakos, amelyiket ennyiszer lejátszottak a pályáról, illetve hazai fronton meglehetősen gyengék voltak. Korszakos a Guardiola csapat volt, nem ők.
Válasz küldése