Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.12. 09:08:04

Áthozom ide:
visca el barca írta:
2021.08.12. 08:52:13
Csaba,

Ketlem h mbappe elmenne a realba. Hulye lenne. Penzt nem kapna annyit, meg azert a lepukkant real nincs egy polcon most a franciakkal. Te kivel fociznal inkabb? Messi es neymar, vagy lucas vazquez meg vini? Sztem a real sokkal jobban le van epulve most mint mi.
Ha jól tudom, a francia nem keres azért őrült összeget, Neymar és Messi is egyértelműen előtte vannak.

Amikor CR a Realba igazolt, akkor is gyengébbek tűntek, mint a MU, sőt, 2011-ig szerintem nyugodtan mondhatjuk, hogy az átigazolás ellenére is a Vörös Ördögök voltak erősebbek. De hosszútávon nagyon jól mérte fel a helyzetet a portugál.

Szerintem most is hasonló a helyzet. A Reallal azért hosszútávon mindenképp számolni kell, a PSG-ben viszont az arabok bármikor gondolhatnak egyet, és elzárhatják a pénzcsapot.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.28. 16:04:18

LG írta:
2021.07.28. 15:33:20
2009-2018 között kemény spanyol dominancia volt a BL-ben, 7 győzelem, 2 spanyol házidöntő, és amikor nem spanyol lett a végső győztes is, akkor is ott voltak a tűz közelében.
Azóta viszont elég komoly hanyatlásnak indult a spanyol klubfoci. Pl. egy Klasszikuson 2015-2016 környékén igazi sztárparádé volt, már alig maradtak néhányan közülük, és már ők is kifelé kopnak, az új játékosok pedig nem hozzák a régiek színvonalát.

Persze érthető, hogy a nagy generációk kiöregedése után visszaesés jön. Az viszont komolyabb probléma lehet hosszútávon, hogy már a Barca-Real kettős anyagilag sem tudja felvenni a versenyt a City-PSG duóval, illetve a PL anyagilag és presztízsben a PD fölé nőtt.

És hiába nem jött össze a végső győzelem sem a Citynek sem a PSG-nek eddig a BL-ben, a koronavírus okozta gazdasági válság miatt még komolyabb anyagi fölénybe kerültek, és sajnos ennek idővel lesz az eredménye is. Most nyáron rajtuk kívül mindenki megúzta a nadrágszíjat, ők meg gőzerővel igazolnak. Ha nem történik komoly változást, akkor ez a két csapat dominálhatja az elkövetkezendő 10 évet. Nem azt mondom, hogy rajtuk kívül más nem érhet oda, de mondjuk 10-ből 6 BL-t behúzhatnak. Nem lesz mindig egy Bayern vagy egy Chelsea, akik tavaszra összeállnak, hosszútávon pedig csak úgy lehet ott lenni a tűz közelében, ha van pénz mindőségi játékosokra. Szóval szerintem ez a két csapat ki fog emelkedni a jövőben, utánuk jöhet e többi PL-csapat, a Barca-Real kettős pedig a Bayernnal, Juventus-szal, Atleticoval alkothatják a középmezőnyt.
+ egyszer megerkezik a united is.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.07.28. 15:33:20

2009-2018 között kemény spanyol dominancia volt a BL-ben, 7 győzelem, 2 spanyol házidöntő, és amikor nem spanyol lett a végső győztes is, akkor is ott voltak a tűz közelében.
Azóta viszont elég komoly hanyatlásnak indult a spanyol klubfoci. Pl. egy Klasszikuson 2015-2016 környékén igazi sztárparádé volt, már alig maradtak néhányan közülük, és már ők is kifelé kopnak, az új játékosok pedig nem hozzák a régiek színvonalát.

Persze érthető, hogy a nagy generációk kiöregedése után visszaesés jön. Az viszont komolyabb probléma lehet hosszútávon, hogy már a Barca-Real kettős anyagilag sem tudja felvenni a versenyt a City-PSG duóval, illetve a PL anyagilag és presztízsben a PD fölé nőtt.

És hiába nem jött össze a végső győzelem sem a Citynek sem a PSG-nek eddig a BL-ben, a koronavírus okozta gazdasági válság miatt még komolyabb anyagi fölénybe kerültek, és sajnos ennek idővel lesz az eredménye is. Most nyáron rajtuk kívül mindenki megúzta a nadrágszíjat, ők meg gőzerővel igazolnak. Ha nem történik komoly változást, akkor ez a két csapat dominálhatja az elkövetkezendő 10 évet. Nem azt mondom, hogy rajtuk kívül más nem érhet oda, de mondjuk 10-ből 6 BL-t behúzhatnak. Nem lesz mindig egy Bayern vagy egy Chelsea, akik tavaszra összeállnak, hosszútávon pedig csak úgy lehet ott lenni a tűz közelében, ha van pénz mindőségi játékosokra. Szóval szerintem ez a két csapat ki fog emelkedni a jövőben, utánuk jöhet e többi PL-csapat, a Barca-Real kettős pedig a Bayernnal, Juventus-szal, Atleticoval alkothatják a középmezőnyt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.28. 09:07:16

miro. írta:
2021.07.28. 08:17:58

Militao,Alaba,Nacho.
Esrtleg Mendyt lehet berakni,de szerintem o alkalmazlan negy vedonel belso vedot jatszani,inkabb haromnal,mert ott meg alkalmatlan szelsot.
Igazabol ennyi 3+1.
A helyzet ugyanaz,mint nalatok.
Vannak jatekosok,akik megkapjak a lovet,ezert eszuk agaba sincs elmenni. ( isco,bale,mariano,jovic,hazard,marcelo )
Odegaard is megy vissza kolcsonbe,bar igazabol O is mindegy.
Egyedul Alaba az igazolas,meg Carlo.

Ki erkezik?
Szerintem Mbappe vagy senki. (Azaz senki.) Esetleg valami toltelek kolcsonbe,vagy aproert,de nagy nevre nem kell szamitani. A terv jovore havertz,camavinga,mbappe ingyen. Persze gondolom a tobbi csapat ehhez tapsolni fog.. :D pl mbappe ha most nem jon,jovore sem fog szvsz. Hulye lesz eljonni a psg-bol.
Ott van projekt az elkovetkezendo 5 evre,itt meg uj stadion,meg szuperliga. :lol:

Szoval nem lesz semmi valtozas,csak mindenki oregebb lett,plusz egy Varane-Ramos kettossel kevesebbek lettunk.
( A hasztalan,idegesito Lucas Vazquezzel sikerult szerzodeshosszabbbitani,Ramossal sajnos nem,az a csunya 1-2 millio euro..)
Mondjuk ez a Ramos-Varane távozás elég nagy érvágás. Az eddigi eredmények nagy részét a védelemnek lehetett köszönni, a támadórészleg enyhén szólva is a béka segge alatt volt. Arra appellálni, hogy Benzema újra lehozza élete szezonját, nem egy életbiztosítás. A kp-n ráadásul Modric már 36 éves, Kroos sem biztos, hogy bírja a 60 meccseket.
Alaba szintén nem lesz könnyű eset, alapból nem egy tipikus cb, Nacho szimpi meg hasonló, de inkább közepes képességű, ahogy Militao is elég kérdéses. Ha pedig inkább Marcelo lesz erőltetve, az se egy erősítés.
Én igazán biztosra azért nem venném azt a triót. Igy, hogy Zidane is elment, nem tudom mi motiválná annyira akár Mbappét, most azért nincs olyan projektje a Realnak, ami bárki számára annyira vonzó lenne, inkább a pénz, arra pedig mások is könnyen rálicitálhatnak. Camavinga a hírek szerint inkább a PSG felé kacsingat. Nálatok azért leginkább Casemiroval kellene megküzdenie, akit nem nagyon van esélye kiszorítani és van még benne jó pár év ráadásul neki van a legbiztosabb helye. És ne felejtsük el, hogy az a csapat, akik azokat a sikereket érték el, már kimentek vagy nagyon kiöregedőben vannak. A nagy ffizetésű játékosoktól pedig ti sem tudtok szabadulni, jó esetben is majd ingyen távoznak, addig meg vagy orvosi szoba vagy lógatják a lábukat.
Forca Barca!!!!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.28. 08:17:58

mes írta:
2021.07.28. 07:21:35
Miro, ennyire nagy a gond a Realnal is, hogy szabadulni kell az emberektol? Nem vagyok kepben, ki maradt igy hatul? Ki erkezik meg?
Militao,Alaba,Nacho.
Esrtleg Mendyt lehet berakni,de szerintem o alkalmazlan negy vedonel belso vedot jatszani,inkabb haromnal,mert ott meg alkalmatlan szelsot.
Igazabol ennyi 3+1.
A helyzet ugyanaz,mint nalatok.
Vannak jatekosok,akik megkapjak a lovet,ezert eszuk agaba sincs elmenni. ( isco,bale,mariano,jovic,hazard,marcelo )
Odegaard is megy vissza kolcsonbe,bar igazabol O is mindegy.
Egyedul Alaba az igazolas,meg Carlo.

Ki erkezik?
Szerintem Mbappe vagy senki. (Azaz senki.) Esetleg valami toltelek kolcsonbe,vagy aproert,de nagy nevre nem kell szamitani. A terv jovore havertz,camavinga,mbappe ingyen. Persze gondolom a tobbi csapat ehhez tapsolni fog.. :D pl mbappe ha most nem jon,jovore sem fog szvsz. Hulye lesz eljonni a psg-bol.
Ott van projekt az elkovetkezendo 5 evre,itt meg uj stadion,meg szuperliga. :lol:

Szoval nem lesz semmi valtozas,csak mindenki oregebb lett,plusz egy Varane-Ramos kettossel kevesebbek lettunk.
( A hasztalan,idegesito Lucas Vazquezzel sikerult szerzodeshosszabbbitani,Ramossal sajnos nem,az a csunya 1-2 millio euro..)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.07.28. 07:21:35

Miro, ennyire nagy a gond a Realnal is, hogy szabadulni kell az emberektol? Nem vagyok kepben, ki maradt igy hatul? Ki erkezik meg?
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.27. 22:49:42

Egy nyar alatt Ramos-Varane kettos out.
Kemeny 50 millioert.
Hihetetlen. Igazolas meg egy szem Alaba.
Aztan ugy megyunk neki 3 vedovel a szezonnak,hogy az egyik lenyilatkozta,hogy nem akar ott jatszani.
Majd h lesz 4 meccs 2 heten belul es az egyik megserul,kivancsi leszek ki lesz a masik hatved.
Lesz baj,majd mikor az egy eve nulla teljesitmenyt lehozo Marcelo csk-kent es kezdokent bekocog.
A tobbirol nem is beszelve.
Ekkora keret amortizaciot nem eltem meg meg a Realnal.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.07.20. 18:21:22

Screenshot_7.png
Screenshot_7.png (148.17 KiB) Megtekintve 7720 alkalommal
valaki nezi? hamarosan kezdodik :)

https://prnt.sc/1dle7zi

felidoben 1-0 ide, a kepen lathato uriember lotte 11-esbol :)

Használd a szerkesztés opciót... -md

es egy rovid osszefoglalo, a masodik felido mozgalmasra sikerult :)

https://www.youtube.com/watch?v=liMW3zjlbCM
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1946
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.07.14. 17:51:29

Leaked audio of Florentino Perez in 2012: "Cristiano's crazy. This guy is an idiot, a sick man. You think this guy is normal, but he's not normal, otherwise, he wouldn't do all the things he does." [
@elconfidencial
]

Ezek legit dolgok? Vki nagyon meg akarhatja buktatni Flo papát, ha így záporoznak ezek a beszólások.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.07.14. 16:15:37

Raúl és Casillas nem akart padozni,ezért ment el. Nem ki lettek dobva,csak felvilágosították őket,hogy a teljesítményük nem elegendő a kezdőhöz,amit ti nem tesztek meg pl Busival és Pique-vel. Ha ők nem vállalnák a padot,hanem elmennének a Milanba,akkor nem kidobja őket a Barca,hanem engedi nekik,hogy kezdjenek valahol máshol.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.14. 16:03:11

Feast4 írta:
2021.07.14. 13:26:19
miro. írta:
2021.07.14. 11:54:03

C.Ronaldoba is beleszallt elvileg.
De igazabol a sok kreten meg igazat is fog adni neki,aztan kiderul,hogy ramos ronaldo raul casillas mekkora hitvany volt,de perez hala isten kivagta oket. :lol: :lol:
Jon majd ugyis a Perez ujsag,aztan kiderul,hogy nem is O mondta.. Az meg ugye igaz,mert Perez az Isten es ot akarja mindenki letolni a tronrol. :mrgreen:
Pfej de utalom.
Valahol, olyan szempontból igazat adok neki, hogy nem engedi azt, hogy egy klub kevesebb legyen mint egy játékos. De szerintem ez nála inkább arról szól, hogy én vagyok az atyaég imádjatok én tettem naggyá a klubbot újra nem a játékosok, nem a szakmai vezetés. Egyébként visszavonult vagy már eligazolt legendákba nagy értelme nincs beleszállni.

Amúgy én simán kinézem, hogy elég kretén ahhoz, hogy a baromságát bárki előtt kimondja.
Az egy dolog, hogy nem engedi, hogy egy játékos nagyobb legyen mint a klub, de nem hiszem hogy ez lenne a célja. Másrészt ez inkább úgy jön le, hogy egy elnök nagyobb, mint egy klub.
De ha mégis a fenti a dolog lenne a célja, akkor nem értem miért áll bele még Cr-be, Mendesbe meg Morinhoba.
Iszonyatosan elharapódzott ezen az emberen a megalománia.
Kíváncsiságból átmentem a másik oldalra, hogy megnézzem mit is gondolnak a szurkolók erről. Hát nem kicsit lepődtem meg. Raul meg Casillas kapja az ívet és 90 %-ban Perez a jófiú és sajnálják, hogy ezt csinálják vele, mert neki mindig mindenben igaza van és csak vele akarnak kicseszni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.07.14. 13:26:19

miro. írta:
2021.07.14. 11:54:03

C.Ronaldoba is beleszallt elvileg.
De igazabol a sok kreten meg igazat is fog adni neki,aztan kiderul,hogy ramos ronaldo raul casillas mekkora hitvany volt,de perez hala isten kivagta oket. :lol: :lol:
Jon majd ugyis a Perez ujsag,aztan kiderul,hogy nem is O mondta.. Az meg ugye igaz,mert Perez az Isten es ot akarja mindenki letolni a tronrol. :mrgreen:
Pfej de utalom.
Valahol, olyan szempontból igazat adok neki, hogy nem engedi azt, hogy egy klub kevesebb legyen mint egy játékos. De szerintem ez nála inkább arról szól, hogy én vagyok az atyaég imádjatok én tettem naggyá a klubbot újra nem a játékosok, nem a szakmai vezetés. Egyébként visszavonult vagy már eligazolt legendákba nagy értelme nincs beleszállni.

Amúgy én simán kinézem, hogy elég kretén ahhoz, hogy a baromságát bárki előtt kimondja.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.07.14. 12:48:05

Pedig pl. Raul a 2000-es évek közepére már kezdett erősen kiégni, ahhoz képest a csapaton belül még komoly szava volt. Ismerős helyzet ez most nekünk is...

Szerintem őt jó döntés volt kirakni. Azért is ment a cirkusz, hogy miért nem vitték ki a 2008-as EB-re, aztán láttuk, hogy teljesen jó döntés volt.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.14. 12:35:03

Camp Nou99 írta:
2021.07.14. 12:20:16
Perez úrnak agyára ment a megalománia. A két kezét összetehetni azért hogy ilyen korszakos zsenik jtszottak a reálban.Nem,ez a kretén elkezdi őket savazni.
Persze,de okosan csinalja.
Ha valaki mar tenyleg ikonikus legenda lesz,azt a “semelyik jatekos nem nagyobb a klubnal” dumaval kibssza. Valojaban azt jelenti,hogy semelyik jatekos nem nagyobb nala.
A szurkoloknak csorog a nyaluk,o meg meg nagyobb lesz. :)
Mondom tiszta Jerry Kruse. Mar csak bekene mondania,hogy a bajnoksagot nem a jatekosok nyerik. :lol: :lol:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.07.14. 12:20:16

Perez úrnak agyára ment a megalománia. A két kezét összetehetni azért hogy ilyen korszakos zsenik jtszottak a reálban.Nem,ez a kretén elkezdi őket savazni.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.14. 11:54:03

geridoss írta:
2021.07.14. 10:39:16


A hírek szerint azzal védi magát, hogy ez csak a kontextusából kiragadott mondat, ami önállóan nem állja meg a helyét. :lol:

Kíváncsi lennék én arra a szövegkörnyezetre, ahol a "Casillas és Raul tönkreteszi a klubot" megállja a helyét.

Esetleg a "Na figyelj, most mondok egy nagy baromságot:".
C.Ronaldoba is beleszallt elvileg.
De igazabol a sok kreten meg igazat is fog adni neki,aztan kiderul,hogy ramos ronaldo raul casillas mekkora hitvany volt,de perez hala isten kivagta oket. :lol: :lol:
Jon majd ugyis a Perez ujsag,aztan kiderul,hogy nem is O mondta.. Az meg ugye igaz,mert Perez az Isten es ot akarja mindenki letolni a tronrol. :mrgreen:
Pfej de utalom.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.07.14. 10:39:16

miro. írta:
2021.07.14. 10:21:34
Perez a Real Madrid Jerry Kruse-a.. :lol: :lol:
Addig nyomta ezt a Real Madrid tobb barmelyik jatekosnal,hogy a szurkolokon kivul meg O is elhitte.
Csak azt nem tudom ki tette naggya a klubbot.
O egyedul,vagy a legendai es a tobb 100 jatekos?!
Megaloman majom.
A hírek szerint azzal védi magát, hogy ez csak a kontextusából kiragadott mondat, ami önállóan nem állja meg a helyét. :lol:

Kíváncsi lennék én arra a szövegkörnyezetre, ahol a "Casillas és Raul tönkreteszi a klubot" megállja a helyét.

Esetleg a "Na figyelj, most mondok egy nagy baromságot:".
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.14. 10:21:34

Perez a Real Madrid Jerry Kruse-a.. :lol: :lol:
Addig nyomta ezt a Real Madrid tobb barmelyik jatekosnal,hogy a szurkolokon kivul meg O is elhitte.
Csak azt nem tudom ki tette naggya a klubbot.
O egyedul,vagy a legendai es a tobb 100 jatekos?!
Megaloman majom.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.06.17. 14:16:48

Lehet, hogy a teljesítménye már nem volt az igazi, de nagyon fog nekik hiányozni pusztán a jelenléte. Lényegében a vezérüket veszítik most el, nála jobb kapitányt nem fognak találni egyhamar. Láthatjuk nálunk is mennyire hiányzik a pályáról egy ilyen alkat Puyol óta.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.06.17. 13:35:08

Varatrix írta:
2021.06.17. 12:58:03


Amúgy csak Én érzem úgy hogy nálatok sok embernek mélyebb a kötődése Pérezhez, mint bármelyik játékoshoz, vagy edzőhöz?
De,igazad adok neked.
Annyiban kiegeszitenem,hogy Perez egyenlo a Real Madriddal sok ember szemeben,es ez a ketto szent es serthetetlen.

Nem hanyom ezzel tele a forumot tobbet,de a pofam leszakad Pereztol,hogy eltudta ugy bucsuztatni a Ramost hogy egy terembe osszegyultek 6an,ravetitettek a falra a betnabeut,es csinaltak 5 kepet a kupakkal.
Egyaltalan nem hozza meltoan,iszonyuan szanalmasan,teljesen szemelytelenul.
Undorito. Hatalmasat csalodtam.
Nem fogom ezt nekik soha megbocsajtani.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.06.17. 13:34:46

Én azért sajnálom, hogy elmegy, vagyis, hogy vége egy Clasico korszaknak is. Ugyanolyan mint amikor nálunk Xavi elment, vagy Puyol. Ott is szokatlan volt az első pár Clasico nélkülük.

Emberileg annyira nem, de tudásban minden tiszteletet megérdemel szerintem. 45 Clasicoja van Messivel együtt, micsoda párharcok voltak, volt hogy majdnem összeverekedtek, de a végén ölelkezve mentek le a pályáról.

Valamilyen szinten hiányozni fog igen. Régen azért egy Ronaldo-Puyol, vagy egy Messi-Ramos párharc is mekkorákat dobott a meccseken, most meg nézhetjük a Vinicius-Lenglet párhacot... :?
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2021.06.17. 12:58:03

miro. írta:
2021.06.17. 12:40:15
Az meg hogy mennyien madridistak csunyan beszelnek rola,meg igazabol mintha egy csere ment volna el,az meg egyenesen undorito. Navasnal nagyobb volt a siras,mint nala.
Amúgy csak Én érzem úgy hogy nálatok sok embernek mélyebb a kötődése Pérezhez, mint bármelyik játékoshoz, vagy edzőhöz?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.06.17. 12:40:15

Anno azert volt hosszu hajam,mert neki is.
Aztan ossze-vissza kerestem a fejpantokat,mert ha fekete volt neki en is abban akartam jatszani,ha feher termeszetesen egybol valtas. :lol:

A Real az evek alatt,vagy mondhatjuk az egesz focit azert szepen kezd kiegni belolem,de ez meg egy nagyobb dofes volt.
Tenyleg annyi ev,annyi meccs,rengeteg extra teljesitmeny tole.
Meg tenyleg O volt a kapitany.
Most felhuzna barki ebbol a csapatbol nem mutatna ugy rajta,mint Ramoson.

Amikot Salzburgba lattam oket,a bemelegitestol kezdve a meccs vegeig iranyitotta az egesz csapatot,Zidane fele annyit beszelt az oldalvonalrol.
Allandoan futyult,mutogatott,tuzelte oket,magyarazott.
O volt az egyetlen aki meccs elott es meccs utan is korbe ment megtapsolni a stadionban a nezoket.
Amikor ot lattad,akkor volt egy kapcsolodasi pont a meccs es a nezok kozott,vele tudtal azonosulni es ezaltal jobban elkapott a hev is.
Az meg hogy mennyien madridistak csunyan beszelnek rola,meg igazabol mintha egy csere ment volna el,az meg egyenesen undorito. Navasnal nagyobb volt a siras,mint nala.
Mert a 10%..Kivancsi lennek ki az aki lemondana a penzerol,ha egy cegnel mar legenda statuszba lenne.
Persze kozben akik fiatalok jonnek,omlik rajuk a love 0perc utan.
En teljesen mellette vagyok. Nem kellett volna ennek problemanak lennie.
Mennyirol kellett volna lemondania ? 1-2 millio euro?
Mennyi penz az Ramosnak,vagy mennyi a Realnak? :)
Persze az erem masik oldalat sose kell megnezni.
Gracias Sergio.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.17. 09:59:50

Alcantara írta:
2021.06.17. 05:24:03
Ramos és Piqué között azért van elég nagy különbség. Ramosért 36 évesen top klubok állnak sorba kérőként, Piqué a kutyának nem kellene az elitből.
Azért Ramosért úgy állnak sorban a top klubok, hogy ingyen vihetik el, illetve az utóbbi 1-2 évben ő is rendesen megkopott. Lehet az is benne van a kalapban, hogy nem akart 3. számú védő lenni, főleg csapatkapitányként, nem hiszem hogy jól esett volna neki. Nem az a típus, aki beáll a sorba.
A fizetéscsökkentése csak egy dolog, de az, hogy az öltözőt is erre buzdítja elég gusztustalan. Mondjuk jó kis gyomros volt, hogy Modric akkor hosszabbított. Ha jól tudom abból robbant ki a dolog, hogy az ő megvágott fizetésükkel akarják Mbappé bérét állni. Valaki javítson ki, de valami hasonló szivárgott ki.
A Real akkor lesz sz..ban, ha Varane is lép. Ha most nem emelik meg a fizuját (ha jól tudom olyan 4-4,5 körül keres) könnyen léphet, a PSG nagyon csábítja, plusz a MU is beszállt. A párizsiak sztem simán odadobnak 10 milliót, akkor pedig nem lesz kétség benne, hogy hosszabbítson-e. Itt kicsit a Real sztem elszámolta magát. Kérdés nélkül odaadtak Alabának egy 30 milliós aláírási pénz mellé egy 12+ -os fizetést.
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.06.17. 05:24:03

Ramos és Piqué között azért van elég nagy különbség. Ramosért 36 évesen top klubok állnak sorba kérőként, Piqué a kutyának nem kellene az elitből.
Válasz küldése