Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.05.21. 17:09:43

Arthur8 írta:
2022.05.21. 15:17:49



Ez a Busquets és Pique fikázás ez megszokás itt a fórumon, akkor is, ha indokolatlan. Szerintem, ha a teljesítményüket nézzük kb. mindig rosszabb volt a csapat ebben a szezonban, amikor ők nem voltak a pályán.Pique-Araujoval kifejezetten jó páros.
Tudom, hogy a lila köd miatt minden érdem Xavié, de amúgy pont Busiék Koeman alatt tértek vissza.
De tökmindegy. Azt kell megérteni, hogy ezekre a játékosokra építeni nem szabad,ahogy már pár éve Messire se lett volna szabad.
Az egyik felét a lélek viszi előre és sérülésből sérülésbe zuhan, a másik fele meg vigyáz magára, pihenget meccs közben, olyankor nem zár vissza,vagy nem támad le,akkor se,ha kéne. De mindkét félében benne van,hogy a következő sérülése már egész szezont visz el,ami alapembernél nagyon veszélyes.
Igazad van,hogy nem kell agyonfikázni őket, klubikonok, de ők csinálnak magukból bohócot és ez Messire is bőven igaz.
Messi a legjobb volt, de Busiék is a maguk posztján a legszűkebb elitben voltak. De azt kéne elfogadni,hogy ők nem 90 perces játékosok már és évek óta nem azok.
A hajam kihullik mikor az új öregekre ilyeneket mondanak (pl Auba, Lewa stb) hogy pár év van bennük. Lehet, de milyen évekre van nagy esély?

Az öregjeinkkel el kellett volna már rég fogadtatni,hogy nem rájuk épül a csapat, a padról beszállva viszont óriási segítség lehetnének.
De amíg ők a csk-k(amit ők adnak egymásnak) és amíg rájuk épül minden, addig irreleváns azzal érvelni,hogy ha véletlen Busi nem játszott,akkor rosszabb volt minden. Hidd el, ha FDJ lett volna a helyén stabilan és Busi csak beugró segítség lett volna,akkor máris nem ezt mutatná a kép. De ugye nálunk inkább Alba játszik lábtörve, vagy teljesen posztidegen arcok,minthogy Baldé kapja a perceket,akire amúgy csorgatnánk a nyálunkat,ha nem a miénk lenne. És 40 éves lenne,mert mi az öregekre bukunk.
Hát ez a baj velük. És ne azt nézd, hogy egyik mennyi gólt lő, másik mennyi kulcspasszt ad, hanem azt,hogy rájuk épitve, mindent megadva nekik mire jutunk. Valverde elküldése után nagyot javult a játékunk képe, Koeman elküldése után pontokban is sokat javultunk, de összességében simán kiestünk az ELből és habár a pontok szépen jöttek, valójában az elmúlt fél évben több rossz meccsünk volt,mint jó,ami nem bíztató. Így kell őket megítélni, meg az összes 30+ játékost.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.05.21. 16:17:35

Durva,hogy az ffp meg minden mennyire egy felesleges dolog. Az arabok nyiltan az összes vezető fejére kakkantottak. Bappe meg hosszabbított volna télen,ha akar. Odaadták neki az összes pénzt,nevére iratták a PSG-t és hogy hogynem ez meggyőzte. Ha így van,jó helyen van.
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.05.21. 16:14:35

csababarca írta:
2022.05.21. 12:36:55
De kicsit vicces, hogy mi ilyen Solereket kergetünk, meg más csapatok kiebrudalt, kiöregedett levezető játékosait (kiv. Kessié), máshol meg MBappékat, Haalandokat üldöznek.
De tudom, gazdasági gond van. :lol:
Helyén kell kezelni a dolgokat. Lehet a legdrágább játékosokat leigazolni, de abból nem a legjobb csapat fog kikeveredni, nálunk Ha valami csőeljárás, meg kb 7. osztályba való visszasorolás...
A nagyszerű dolog nem is Haaland és MBappé leigazolása lenne, hanem ilyen játékosok kiszemelése még fiatal korukban és a kinevelésük. Azért is volt jó gazdasági helyzetben a csapat mert volt egy saját nevelésű Messi, Xavi, Iniesta, Busquets , Puyol és Valdes.
Az se baj ha leigazolunk olyanokat mint Kessié, Soler és Rafinha, ha itt letesznek valamit az asztalra. És a "öregekkel" sincs feltétlenül baj. A lényeg, hogy milyen szerződéssel. Mennyibe kerülnek, milyen bérrel, és mit adnak ezért a klubnak.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2022.05.21. 15:17:49

csababarca írta:
2022.05.21. 13:03:03
Deluigi írta:
2022.05.21. 12:51:48
tenyleg nagyon vicces, hogy van 2 jatekos, akiket elvisz a ket leggazdagabb klub
Az a vicces, hogy az elmúlt 6-7 évben leamortizálták a klubot, és ennyire futja. Soler, meg Azpiliqueta, miközben meg vagyunk áldva Busquetsekkel meg Piquékkel. De mivel még mindig szerződést hosszabbítgatunk ilyenekkel, több évre gúzsba kötve magunkat, ezért én ebben sem vagyok biztos, hogy tényleg akkora-e a gond. Vagy csak Laporta is beleőrült a nosztalgiába, és szíve szerint előbb hozná vissza Messit meg Iniestat, mint bárki másokat.
Régen mi is tudtunk Neymarokat, Lajosokat hozni, most esélyünk sincs szóba sem kerülnek.

MBappé már nem feltörekvő játékos, világbajnok pl, amiből tevékenyen kivette a részét, van egy rahedli bl gólja, ahogy Haalandnak is, de talán rá még illik a feltörekvő szó.

Lewaval semmi gond nincs, csak annyi, hogy tűzoltás, mert építeni rá már nem lehet hosszútávon. Átvészelni 1-2 évre rendben lehet. Tudom, mostanában Benzemával lehet példálozni, hogy ő is idősen lett ilyen jó. Igaz, csak annyi különbség, hogy a franciát én mondjuk egy komplettebb játékosnak tartom. És ha lenne egy ilyen szürreális opció, akkor inkább őt hoznám 1-2 évre, mint Lewat. De ez már szubjektív dolog.

Ez a Busquets és Pique fikázás ez megszokás itt a fórumon, akkor is, ha indokolatlan. Szerintem, ha a teljesítményüket nézzük kb. mindig rosszabb volt a csapat ebben a szezonban, amikor ők nem voltak a pályán.Pique-Araujoval kifejezetten jó páros. Tény, hogy kell valaki, mert sérülékeny, de Xavi alatt, amikor játszik jó és le is adott a fizetéséből rendesen, ha jól emlékszem. Busquets meg szerintem klasszis szintet hoz Xavi alatt, 1-2 rosszabb meccse volt. A Real Madrid is meg van áldva ilyen Modricokkal. Öreg Busquets és Pique is, nem mondom hogy nem, ahogy Modric is öreg a Madridban mégis hosszabbítanak vele, mert jó és még tud adni a csapatnak. Szerintem Xavinak van igaza, aki azt mondja, hogy Busquetset nagyon nehéz lesz pótolni. Én nem érzem egetrengető gondnak, hogy 1-2 éveket hosszabbítanak velük, mivel nulla pénzből csak rosszabbakat tudnak a helyükre tenni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.05.21. 14:46:53

csababarca írta:
2022.05.21. 12:36:55
De kicsit vicces, hogy mi ilyen Solereket kergetünk, meg más csapatok kiebrudalt, kiöregedett levezető játékosait (kiv. Kessié), máshol meg MBappékat, Haalandokat üldöznek.
De tudom, gazdasági gond van. :lol:
Nem tudom mi a bajod solerrel. Spanyol + ismeri a ligát is.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.21. 13:03:03

Deluigi írta:
2022.05.21. 12:51:48
tenyleg nagyon vicces, hogy van 2 jatekos, akiket elvisz a ket leggazdagabb klub
Az a vicces, hogy az elmúlt 6-7 évben leamortizálták a klubot, és ennyire futja. Soler, meg Azpiliqueta, miközben meg vagyunk áldva Busquetsekkel meg Piquékkel. De mivel még mindig szerződést hosszabbítgatunk ilyenekkel, több évre gúzsba kötve magunkat, ezért én ebben sem vagyok biztos, hogy tényleg akkora-e a gond. Vagy csak Laporta is beleőrült a nosztalgiába, és szíve szerint előbb hozná vissza Messit meg Iniestat, mint bárki másokat.
Régen mi is tudtunk Neymarokat, Lajosokat hozni, most esélyünk sincs szóba sem kerülnek.

MBappé már nem feltörekvő játékos, világbajnok pl, amiből tevékenyen kivette a részét, van egy rahedli bl gólja, ahogy Haalandnak is, de talán rá még illik a feltörekvő szó.

Lewaval semmi gond nincs, csak annyi, hogy tűzoltás, mert építeni rá már nem lehet hosszútávon. Átvészelni 1-2 évre rendben lehet. Tudom, mostanában Benzemával lehet példálozni, hogy ő is idősen lett ilyen jó. Igaz, csak annyi különbség, hogy a franciát én mondjuk egy komplettebb játékosnak tartom. És ha lenne egy ilyen szürreális opció, akkor inkább őt hoznám 1-2 évre, mint Lewat. De ez már szubjektív dolog.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.05.21. 12:51:48

tenyleg nagyon vicces, hogy van 2 jatekos, akiket elvisz a ket leggazdagabb klub

a tobbiek pedig ossze-vissza keringenek a szegeny csapatok kozott

szerintem jo fogas lenne, ha vegul Lewa hozzank kerulne, benne kevesbbe lehet csalodni, mint a masik ket feltorekvoben, akik tul nagy hype-ot kapnak...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.21. 12:36:55

Jó ez az MBappé saga, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a realba fog a végén menni.
BL döntő után bejelentik legkésőbb, hiába jönnek ezek a fura hírek.

Ha tévedek, akkor örülnék neki, semmi kedvem nézni habfehérben.
Egyrészt mert baromi jó játékos, másrészt nagyon kedvelem a játékát, aztán kénytelen lennék megutálni fehér mezben:D

De kicsit vicces, hogy mi ilyen Solereket kergetünk, meg más csapatok kiebrudalt, kiöregedett levezető játékosait (kiv. Kessié), máshol meg MBappékat, Haalandokat üldöznek.
De tudom, gazdasági gond van. :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.05.21. 11:24:02

soadroli írta:
2022.05.20. 18:39:45
There were huge political pressures on Kylian Mbappé, and PSG are now "really, really" confident that he will sign his new contract with them in the next 24-48 hours. Real Madrid understand that now. He's very close to renewing. @DiMarzio
Messi 2.0 in the making
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.05.20. 20:14:10

davi10 írta:
2022.05.20. 19:26:09
soadroli írta:
2022.05.20. 18:39:45
There were huge political pressures on Kylian Mbappé, and PSG are now "really, really" confident that he will sign his new contract with them in the next 24-48 hours. Real Madrid understand that now. He's very close to renewing. @DiMarzio
Itt is óránként jönnek a hírek, kicsit olyan, mint amilyen a Neymar-saga volt.
Nekünk jobb, ha marad Párizsban. Simán benne van, hogy nem váltja be a reményeket Madridban, megviseli anyagilag a klubot és én azért a PSG-s csürhéből jövő játékosokkal óvatos lennék. Nem is játszott még a francia bajnokságon kívül.
Viszont baromi nagyot röhögnék, Perez kb. évek óta erre készült, emlékshem Hazard bemutatásán is az úriemberek MBappe-t követelték, aztán aláír még 5 évre :D
Jó neki ez a PSG, sok vizet nem zavar, BL-t úgysem fog nyerni velük. Aranylabda se hiszem, hogy a közeljövőben leesne, ha a franciákkal nagyot megy, akkor is Benzema fogja kapni.
Szerintem Mbappé bárhol beválna, van olyan sebessége, amivel bárhol érvényesülni tud, és a Real pont az a csapat ahol amúgy is egy ember viszi a csapatot. Bár a PSG-be is ezt csinálja. A bajnokok ligáját bármelyikkel megnyerheti, viszont a Real a stabilabb anyagilag ők nem függenek egy olajsejktől, aki bármikor leléphet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.20. 19:26:09

soadroli írta:
2022.05.20. 18:39:45
There were huge political pressures on Kylian Mbappé, and PSG are now "really, really" confident that he will sign his new contract with them in the next 24-48 hours. Real Madrid understand that now. He's very close to renewing. @DiMarzio
Itt is óránként jönnek a hírek, kicsit olyan, mint amilyen a Neymar-saga volt.
Nekünk jobb, ha marad Párizsban. Simán benne van, hogy nem váltja be a reményeket Madridban, megviseli anyagilag a klubot és én azért a PSG-s csürhéből jövő játékosokkal óvatos lennék. Nem is játszott még a francia bajnokságon kívül.
Viszont baromi nagyot röhögnék, Perez kb. évek óta erre készült, emlékshem Hazard bemutatásán is az úriemberek MBappe-t követelték, aztán aláír még 5 évre :D
Jó neki ez a PSG, sok vizet nem zavar, BL-t úgysem fog nyerni velük. Aranylabda se hiszem, hogy a közeljövőben leesne, ha a franciákkal nagyot megy, akkor is Benzema fogja kapni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.05.20. 18:39:45

There were huge political pressures on Kylian Mbappé, and PSG are now "really, really" confident that he will sign his new contract with them in the next 24-48 hours. Real Madrid understand that now. He's very close to renewing. @DiMarzio
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.05.11. 13:03:15

Noussair Mazraoui, new FC Bayern player. Contract signed, medical completed, official announcement soon as Ajax are still busy with the Eredivisie title race. Next one: Ryan Gravenberch.
…that Julian Nagelsmann and Kahn’s call in March changed Mazraoui’s mind. (Fabrizio Romano)

na, róla is lemaradtunk.
Kép
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.05.10. 21:40:58

plusz irdatlan magas fizetes
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.05.10. 19:24:48

Camp Nou99 írta:
2022.05.10. 19:23:07
https://www.sport.es/es/noticias/premie ... d-13635073 Rongyos 60 millióért.

Átigazolási díj. Fizetés? Aláíráspénz? Bónusz? Hidd el nekem kijön az 150-re mire minden ki lesz fizetve.
Kép
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.05.10. 19:23:07

Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.05.10. 11:02:07

bence0330 írta:
2022.05.09. 23:37:54
Én kicsit Vlahovicban bízom a közeljövőben, mint potenciális sztárigazolás. A Juve mostanság olyan, mint Xaviig mi voltunk, egy játékostemető, ráadásul még maga a csapat is egy nagy 0. Kulusevski az egyik kedvencem volt a Serie A-ban, elment a Juventusba, teljes gólcsend. Továbbállt Londonba, mindjárt megtalálta önmagát. Oké, ő nem az elit szint, hanem egy bő polccal lejjebb. De Vlahovic is elment a Fiorból, és feleannyi gólpontot jegyez kb percarányosan. Előbb-utóbb tovább kell állnia, sokkal jobb támadó ő annál, hogy a Juvéban aszalódjon mondjuk 1,5 évnél tovább. Elnézést a drukkerektől, a saját kedvenc olasz csapatom esetén is ugyanezt mondanám.
Én idén bíztam benne, mikor ment az a csatárvadászat, hogy a Fio-ból relatíve olcsón el lehet hozni, mert még nem volt egy sztárjátékos vagy ott marad még év végéig aztán sikerül valami, de ilyen 80 millióval nem tudunk/tudtunk volna versenyezni.
Szerintem úgy gondolta, hogy még 22 éves sincs, maradhat Olaszországban, és a Juventus, akárhogy is szerepelnek egy nagy klub. Plusz a fizetése sem két fillér és a mez sem sem lesz nagyon nehéz. Bőven ráér még jobb csapatok felé kacsingatni.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.09. 23:37:54

Én kicsit Vlahovicban bízom a közeljövőben, mint potenciális sztárigazolás. A Juve mostanság olyan, mint Xaviig mi voltunk, egy játékostemető, ráadásul még maga a csapat is egy nagy 0. Kulusevski az egyik kedvencem volt a Serie A-ban, elment a Juventusba, teljes gólcsend. Továbbállt Londonba, mindjárt megtalálta önmagát. Oké, ő nem az elit szint, hanem egy bő polccal lejjebb. De Vlahovic is elment a Fiorból, és feleannyi gólpontot jegyez kb percarányosan. Előbb-utóbb tovább kell állnia, sokkal jobb támadó ő annál, hogy a Juvéban aszalódjon mondjuk 1,5 évnél tovább. Elnézést a drukkerektől, a saját kedvenc olasz csapatom esetén is ugyanezt mondanám.

Valaki meg fogja őt szerezni a nagyok közül, és mikor ez megtörténik, talán már mi is a nagyok között leszünk, vagy legalább lesz rá anyagi lehetőségünk ki tudja. Én nálunk 30+-os szezont is éreznék benne. A jelenlegi igazi nagy lehetőségek közül más lehetőséget nem látok. Aztán persze kiemelkedhet bármikor egy új név...

De ha nem, akkor Fatiban bízunk óvatosan, vagy vállalunk egy kisebb rizikót ilyen Nunez-Haller féle nem világklasszis, de elég komoly szintű gólvágóval, elvileg ki is mentünk ugye megnézni direkt miattuk az Ajax-Benficát. Bár gondolom jelenleg rájuk sem nagyon lenne lóvé, és komoly klubok jelentkeztek be mindkettőért.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.09. 22:41:21

3-4 év múlva ő is Madridban lesz, ebben kb biztos vagyok.
Megvárja míg kimegy Benzema, aztán megy MBappé mellé.
Nekünk meg marad a Ferran szerű középszer.

Reméljük Fati tudja majd kompenzàlni a franciát a kövi szezonban, meg valaki jön majd az utánpótlásból pluszba.
Mert hogy értelmes fiatal tehetséget (nyílván a norvég és a francia többek ennél) nem fogunk igazolni, az szinte biztos.

Pedig bízom Laportában hogy anyagi helyzet ide vagy oda durrant valami sztárt előbb utóbb, de fogynak a lehetősègek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.09. 19:21:42

soadroli írta:
2022.05.09. 19:12:50
Erling Haaland to Manchester City, here we go! Haaland has passed medical tests as new Man City player today, he’s back in Dortmund. It will be OFFICIAL this week.

Man City told BVB board that they will activate release clause [closer to €60m than €75m] in few hours.
Ugyan forrást nem írtál, de ennyiből szerintem mindenki kitalálta :D

Én kicsit kételkedem a srácban, főleg azért, mert sokat sérült, de azért örülök, hogy nem Madridba megy.
Kiváncsi leszek mi lesz az "utóhatás", Kane így marad-e a Tottenham-ben, illetve valaki (esetleg mi) el tudja-e vinni Gabriel Jesus-t.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.05.09. 19:12:50

Erling Haaland to Manchester City, here we go! Haaland has passed medical tests as new Man City player today, he’s back in Dortmund. It will be OFFICIAL this week.

Man City told BVB board that they will activate release clause [closer to €60m than €75m] in few hours.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.02.24. 07:55:16

Tegnap néztem a Benfica-Ajax meccset, az uruguayi Nuneznak elég kemény statja van, ő se a portugáloktól megy majd nyugdíjba, sztem már a következő szezonban vki lecsap rá.

De én Antonyt imádom, a gyerek hatalmas spîler lesz egy top10-es csapatban, hatalmas fogás lenne Dembele helyére.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.07. 23:29:47

Nem tudom hogy a dán srác milyen labdakihozatalban, felpasszokban. Azok nálunk elég fontosak. Mondjuk igazságtalan, de vele kapcsolatban mindig az ellenünk elkövetett szarvashibája ugrik be, ami után Messi betalált.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.07. 23:23:12

Rivaldo11 írta:
2022.02.07. 23:19:39
Ginter ingyen megszerezhető, szerintem nem lenne rossz fogás. Kounde, Laporte aranyárban lenne kb, más nem jut eszembe. Uruknál kéne szétnézni, hátha van ott még egy Araujo, esetleg Gimenez.
Christensen elég életképes jelölt lehetne. Nem germán, hacsak nem tiszteletbeli, de egész jó. Ingyen még 1-2 hátvéd van, mint Denayer (Lyon), vagy Romagnoli (Milan), de ők inkább csere szintűek és Ginter nekem szintén kérdőjeles, mert 28 éves és egy Mönchengladbachig jutott eddig.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.07. 23:19:39

Ginter ingyen megszerezhető, szerintem nem lenne rossz fogás. Kounde, Laporte aranyárban lenne kb, más nem jut eszembe. Uruknál kéne szétnézni, hátha van ott még egy Araujo, esetleg Gimenez.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése