Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
10
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
5%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 44
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.08.25. 10:48:36

Az Arsenal rekordigazolása, Nicolas Pepé megy kölcsönbe Nizzába. Sem Emeryt, sem Artetát nem győzte meg, hogy kulcsember tudna lenni a csapatnál. Személy szerint nagyon sajnálom, hogy ennyire befürdött az elefántcsontparti játékos.

Az Ágyusok számára folytatódik a küzdelem, hazai pályán a Fulham ellen. Kötelező győzelem a szememben, remélem nem pont most botlik a csapat.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.08.23. 14:53:41

Kövezzenek meg az MU szurkolók, de én nem láttam olyan fényesen a teljesítményt most sem. Két elképesztően gyenge csapat közül a kevésbé gyenge nyert. A Pool 60 percig nem találta el a kaput, lassabban passzolgatták körbe a labdát mint mi anno. Nincs cserepadjuk sem, még váltani sem tudtak. A 2. gól is vicc, ahogy TAA vagy Gomez megállt és integetett a partjelzőnek miközben Rashford meg beszaladt egyedül. Ilyet ki csinál? :D

Jól jött az MU-nak a győzelem, de a tegnapi ellenfél teljesítménye az egyik leggyengébb volt a ligában. Jók ezek a rangadók, mert ilyenkor összekapja magát mindkét csapat általában, mert meg akarja mutatni. Tegnap ezt az MU akarta jobban, de ebbe túl sokat nem kell belelátni, többet elmond az hogy a kötelezőket eddig bebukták.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2022.08.23. 12:31:30

Intenzitásban óriási volt a különbség a két csapat között. A United kb úgy kezdett, mintha egy BL-döntőt játszana, míg a Liverpool az elején totál meglepett volt.
Később már dominánsabb volt mezőnyben a Pool, de ez igazán a helyzetekben nem látszott meg. Ten Hagnak úgy kellett ez a győzelem, mint egy falat kenyér, kockázatott is a kezdővel, de abszolút bejött. Nyilván az szerencsés volt számukra, hogy ők szerezték meg a vezetést, és utána beállhattak egy kontra focira. Ha a Liverpool rúgja az első gólt, teljesen más meccs lett volna. Viszont nem a szerencse számlájára írható az első hazai gól, hanem az energikus, presszingelős kezdésnek. Arra kíváncsi vagyok, hogy mire megy majd a MU akkor ha náluk lesz 60-65 százalékban a labda.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.22. 21:19:25

Hát ez a United eddig kb úgy tolja, mint mi 10 évvel ezelőtt... brutál letámadás, villámgyors egyérintő játék, Fernandes meg kezd visszatérni az elmúlt 1,5 évéből, brutál, amilyen labdákat ad.
Érdekes stat jelent meg, szemre is láthatóan csapatjáték van végre CR7 nélkül, de Fernandes, a csapat alighanem legjobbjának statjai beszédesek, pedig amúgy csapattársak is a válogatottban...
Ronaldo érkezése előtt: 54 meccse 29 gól, 19 gólpassz, 95 percenkénti gólpont akkoriban is került (volna, ha nincsenek Messiék, meg ha a United nyer valamit) tűzközelbe az Aranylabda szavazáson is.
Ronaldo érkezése után: 35 meccsen 7 gól, 5 gólpassz, 233 percenkénti gólpont

Így omlik össze egy csapat egy egó alatt.

Szép lassan majd elkezd meglátszani ten Hag keze nyoma...

Szegény Pool örül, ha néha hozzáérhetnek a lasztihoz, azt se tudják, milyen rendezvényen vannak.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2022.08.22. 21:05:29

Nervo írta:
2022.08.15. 10:29:45
Cseri írta:
2022.08.14. 20:25:20
Conte meg Tuchel elég keményen egymásnak feszült a 2-2 után.
Náluk egy Busquets, S. Roberto féle játékos már régen a cserepadon szerepelne. Nem kivételeznének senkivel sem, ezért is jár nekik a tisztelet.
Hihetetlen, hogy még ebbe is képes vagy SR-t és Busit ideképzelni #-o

Komolyan, mint az egymást anyázó kommentelők facebookon, ahol egy "Kis zsiráf született" hír alatt is egymásnak esnek.

Ha már off, akkor leírom ide, mert nagyon a begyemben van már hetek óta... Már nem olvasom napi szinten a fórumot, ettől a negatív lehúzó légkörtől teljesen elment a kedvem még a topikok átolvasásától is. Vegyetek már egy nagy levegőt és engedjétek el ezt a Busi SR agressziót... Nem csak neked szól, de te voltál az utolsó csepp a pohárban.

ON: Mind a két csapat eléggé rottyon van, ebből szokott lenni jó meccs, gólgazdag meccset várok és Liverpool győzelmet.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.22. 20:57:10

Húha, azért a romokban heverő Unitednek ez egy vissza nem térő lehetőség lesz. Eleve elgyepálták őket 4-0-ra júliusban, Nunez eltiltás miatt nincs, a Pool eleve Millnerrel meg Elliottal áll fel középen, de a cserepadjuk valami egészen kegyetlen, alig 1-2 név lehet ismerős, a Unitednél meg Ronaldo, Maguire, Martial, Shaw, van de Beekek üldögélnek. Az tuti, hogy jelen pillanatban jóval erősebb a keretük.

Az legalább tökös, hogy a két jómadár, a strucc és a páva is üldögél a padon.

A Pool sérüléshulláma a tavalyelőttit idézi, akkor épp hogy meglett a BL hely, szóval ha ez kitart, akár valaki még be is tolakodhat a helyükre.

Szép kis roncsderbi lesz, 0 és 2 szerzett ponttal, főleg, hogy állítólag a United drukkerek nem is kiszámítható, hogy engedni fogják-e lemenni a meccset.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2022.08.15. 10:29:45

Cseri írta:
2022.08.14. 20:25:20
Conte meg Tuchel elég keményen egymásnak feszült a 2-2 után.
Náluk egy Busquets, S. Roberto féle játékos már régen a cserepadon szerepelne. Nem kivételeznének senkivel sem, ezért is jár nekik a tisztelet.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.14. 20:32:45

Cseri írta:
2022.08.14. 20:25:20
Conte meg Tuchel elég keményen egymásnak feszült a 2-2 után.
Meg a spurs elso golja utan is :D nagy meccs volt, abszolut a cselzinek allt a zaszlo, sajnalom h buktak. Bitang jo csapatnak tunnek, tuchel nagyon osszerantotta oket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.14. 20:25:20

Conte meg Tuchel elég keményen egymásnak feszült a 2-2 után.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2022.08.14. 11:56:06

A Unitednek két óriási gondja van:
1. Hogy a klub évek óta töketlenkedik, és a múlt felsőbbrendűségéből próbál megélni
2. Az ellenfelei közül a City és a Pool történelmi magasságokban van

1. Nagyjából tíz éve képtelen megközelíteni az elitet, de továbbra is úgy tekint magára, mint Anglia első számú klubjára. A dolgok fájóan elbagatelizálása azt gondolni, hogy csak edzőkérdésről vagy csak játékoskérdésről van szó. Strukturálisan, klubmenedzsment szintjén maradt a múltban az MU, és ennek is az eredménye az, hogy nincsenek olyan eredmények, amiket remélnek. A mostani átigazolási szezon kicsiben nagyon jól megmutatja, többek között, hogy mi a gondjuk. Hónapokkal le vannak maradva csapatépítés tekintetében. Ten Hagot kinevezték áprilisban, naivan, de joggal lehetett volna gondolni, hogy az előző szezon végére csak lesz egy terv, hogy kiket akarnak venni. Lehet, hogy a holland le is adta ezt a listát, de megvalósítani nagyon nem jött össze.
Most ott tartanak, hogy van egy hisztizős 38 éves csatáruk, aki menni akar, és egy másik, aki általában sérült, de ha nem, akkor sem tud konstans jó teljesítmény nyújtani. Évek óta gond a két vkp, akivel játszanak, a probléma megoldásában addig jutottak, hogy könyörögnek egy játékosnak és tárgyalnak egy másiknak az anyjával.
Nyilván a [auto_cenzúra] összefolyik, és az elmúlt évek sikertelensége, töketlensége azt is eredményezi, hogy baromi nehéz igazolniuk, mert mindenki tudja, hogy komoly pénzeket lehet leszakítani róluk.
Az meg még rátesz egy lapáttal, hogy képtelenek eldönteni, hogy edzők terén milyen úton akarnak elindulni. Vészmegoldás követi a vészmegoldást, közben megy a duma, hogy türelem és idő kell, de mindkettőből egyre kevesebb van. Ten Hag pechje, hogy valószínűleg nála lesz ebből a legkevesebb, pedig ő a legalkalmasabb az elmúlt évek edzői közül arra, hogy valami maradandót alkosson.

2. Eközben ott egy Manchester City és Liverpool, amely a PL történetének top4 legjobb csapata, a kontinuitás, a megfelelő építkezés eredménye egyrészt sikerekben mérhető, másrészt nem kell folyamatosan újjáépíteni a csapatot, csak a puzzle különböző darabjait kell cserélni. Jó példa erre Haaland és Nunez esete. A City és a Pool is hamar lépett, vett két olyan támadót, akivel jó esetben évekre meg vannak, eközben az MU egy Arnautovicot képtelen megszerezni.

Jelenleg egyébként nem is a Cityt vagy a Poolt kell megcélozni Ten Hagéknak, de például a Tottenhamtől és a Chelsea-től is mérföldekre vannak, még úgyis, hogy a Chelsea sem igazán tudja, hogy mit csinál.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.13. 20:35:37

annyira nem kell meglepődni.
egy kiöregedő CR, meg angol pl huszárok.
Magvájör mindent elmond, valószínűleg minden idők legrosszabb képességű védője aki a PL-ben játszott, pedig láttam párat.
Messi magasságú khv mellette, legjobb párosítás, Varane meg a padon.

És akkor ilyen "aranylabda esélyes" (itt hangzott el, konkrétan tudom is kitől) Bruno Fernandesek a kp-n, momentum nélkül.

Ten Haag szerintem nem mérte fel mit vállal, itt ezekkel a kőbuta játékosokkal az ajax féle foci megvalósíthatatlan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.08.13. 20:07:42

Nem látok bele mi megy az ottani vezetőségnél, bár elnézve azt hogy idénre sem sikerült erősíteni, gondolom :

1. Vagy nincs pénz(amit kétlek egy ekkora klubnál)
2. Van pénz, csak nem akarják rendelkezésre bocsátani :D

Azzal fogják megoldani a helyzetet, hogy 1 hónap múlva kirúgják az edzőt, mert nincs eredmény. Tavaly is láttam jó pár meccset, viccen kívül a fél kezdőt le kellett volna cserélni a nyáron, de nem történt semmi sajnos. De Jong vagy Rabiot tökmindegy, itt a védelmen és a kp-n kívül Rashforddal együtt egy nulla ez a csapat jelenleg. Ez azért elég mély már, kell majd egy rendes nagy takarítás, és utána építkezni, ezzel a kerettel nem lehet versenyezni a top4-ért semmiképpen. De így a top6 is érdekes lesz :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.13. 19:14:31

Áthozom:
Robcsyy írta:
2022.08.13. 19:08:38
ukjent140 írta:
2022.08.13. 14:36:22
Frenkie De Jong has told his teammates that he may join Manchester United soon.
@sport


Egészen meglepne, ha mégis a végén a United lenne a befutó.
Mai meccset látva végképp :mrgreen: :mrgreen:
Te jó Isten mi megy ott :D Még nincs felidő de már 4-0-ra égnek.
Szerintem senki nem várt csodát Ten Hag-tól, de ez eddig kemény :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.08. 16:11:55

Barcaforever írta:
2022.08.08. 15:06:09
Így, hogy a Chelsea visszapasszolta Wernert Lipcsébe, mindenképp igazolni fognak szerintem egy középcsatárt. A németnek nagyon erős volt az angol top szint, ellesz ő a régi bázisán.
braithwaite adja magát 😂 jo lesz ő oda 😂
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.08.08. 15:55:23

Sinya22 írta:
2022.08.07. 15:38:01
Én 30 percig bírtam nézni az MU-t, szörnyű. Akárki ülhet a padon, a Fred-Mcctominay kp-val meg azzal a védelemmel a büdös életben nem jutnak 4 közé szerintem. Nem mintha a támadósor olyan penge lenne.
Amíg Sesko, Arnautovic és Rabiot féle jatékosokban látják a fantáziát, addig nem is fognak felemelkedni ....
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.08. 15:26:16

Barcaforever írta:
2022.08.08. 15:06:09
Így, hogy a Chelsea visszapasszolta Wernert Lipcsébe, mindenképp igazolni fognak szerintem egy középcsatárt. A németnek nagyon erős volt az angol top szint, ellesz ő a régi bázisán.
Tegyük hozzá, hogy elvileg jelentős fizucsökkentésbe ment bele a tag.
Ügyes srác, csak az élesség hiányzik belőle szerintem. Ilyen Morata kaliber, csak labdaügyesebb.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.08.08. 15:06:09

Így, hogy a Chelsea visszapasszolta Wernert Lipcsébe, mindenképp igazolni fognak szerintem egy középcsatárt. A németnek nagyon erős volt az angol top szint, ellesz ő a régi bázisán.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.08. 12:43:55

Sinya22 írta:
2022.08.08. 12:38:06
Én ennél rosszabbnak látom a helyzetet. A védelem és a középpálya nevetséges, persze úgy, hogy a cél az minimum a top4. 6. helyre jó, de nem hiszem hogy a világ egyik legnagyobb klubjának ez lenne a célja mostmár évek óta. Elől is hiába van Sancho vagy Rashford, képtelenek húzóemberré válni. Én tavaly után azt gondoltam, hogy itt olyan mozgás lesz, mint amilyen nálunk lett végül( 10+ távozó, sok érkező). Ehelyett szerintem ránézésre 7-8 poszton ugyanaz a csapat. Gondolom a vezetőség nem igazán akar költekezni, nem vagyok ennyire benne, de szerintem idén csak jobban le fognak maradni a City,Pool,Chelsea hármastól, és versenyezhetnek a Spurs,West Ham duóval+ akik meglepetések lesznek idén :D
Lehet, hogy rosszabb, de 2 éve akkor is 2.-ak lettek ugyanezzel a kerettel, egy Oléval, úgy, hogy asszem tél végéig üldözték a Cityt. Persze akkor még nem volt ott Ronaldo. Szóval azért ki lehet ebből még hozni szerintem sokkal többet, de tényleg azon fog múlni, kik érkeznek még.
Ami miatt lehet, hogy én is sötétebben látom a dolgokat, mint nemrég, az az, hogy nem BL-résztvevők, ebbe nem gondoltam bele. Akar a fene most odamenni a komolyabb játékosok közül, lásd FDJ.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.08.08. 12:38:06

bence0330 írta:
2022.08.07. 18:37:39

Azt a középpályát vagy 3 éve nem értem. Remek két játékos lenne első számú cseréknek. A védelem szerintem rendben lenne Varane-al és Martinezzel, csak hát akkor ott üldögélne a nagymenő horrorigazolás a padon...

A MU most nagy hátrányból indul, mert finoman szólva sincsenek készen, FDJ saga, CR7 saga, szerintem még minimum 1 igazi minőségi kp jön, meg egy 9-es sem ártana, főleg ha Ronaldo végre elmenne.

Igazolásokban kb alánk süllyedtek az elmúlt 3 évben. Nagy besült sztárigazolások, meg inkább rogyasztották meg Sanchoval Rashfordot bődületes pénzért. Egy az egyben a mi politikánk úgy 17-20 közt.

Augusztus végére szerintem kicsit kikupálodik ez a keret, csak hát ne kellett volna ideáig húzni, a többiek már rég készen lettek.
Én ennél rosszabbnak látom a helyzetet. A védelem és a középpálya nevetséges, persze úgy, hogy a cél az minimum a top4. 6. helyre jó, de nem hiszem hogy a világ egyik legnagyobb klubjának ez lenne a célja mostmár évek óta. Elől is hiába van Sancho vagy Rashford, képtelenek húzóemberré válni. Én tavaly után azt gondoltam, hogy itt olyan mozgás lesz, mint amilyen nálunk lett végül( 10+ távozó, sok érkező). Ehelyett szerintem ránézésre 7-8 poszton ugyanaz a csapat. Gondolom a vezetőség nem igazán akar költekezni, nem vagyok ennyire benne, de szerintem idén csak jobban le fognak maradni a City,Pool,Chelsea hármastól, és versenyezhetnek a Spurs,West Ham duóval+ akik meglepetések lesznek idén :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.08.08. 12:28:54

Az első megvan az Arsenal számára 8) =D>
A Palace idegenben általában kemény dió szokott lenni az Arsenal számára, most stabil győzelmet aratott az ágyús brigád. Sajnos a meccs helyett kocsmáztam, az első félidőt visszanéztem, megalkuvást nem tűrve támadt a csapat, látványos offenzívákat vezettek az ellenfél kapujára.

Folytatás szombaton a Leicester ellen. Nagyon meggyengült a vendégcsapat, hazai pályán illene megnyerni a második fordulós mérkőzést is.

Go Gunners!
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.08.07. 19:10:56

A tippemmel meg akartam várni a City mai játékát.

1. City
2. Liverpool
3. Arsenal
4. Chelsea

5. Spurs
6. United

Csak azért nem rakom a 3. helyre a Chelseat, mert nincs egy vérbeli 9-esük(még).

Komoly meccsek lesznek a City-Pool rangadók, a Bl-ben nem tudom ki fogja őket megállítani.
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.07. 19:00:31

Haaland hamar elkezdte törleszteni a vételárát.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.07. 18:37:39

Sinya22 írta:
2022.08.07. 15:38:01
Én 30 percig bírtam nézni az MU-t, szörnyű. Akárki ülhet a padon, a Fred-Mcctominay kp-val meg azzal a védelemmel a büdös életben nem jutnak 4 közé szerintem. Nem mintha a támadósor olyan penge lenne.
Azt a középpályát vagy 3 éve nem értem. Remek két játékos lenne első számú cseréknek. A védelem szerintem rendben lenne Varane-al és Martinezzel, csak hát akkor ott üldögélne a nagymenő horrorigazolás a padon...

A MU most nagy hátrányból indul, mert finoman szólva sincsenek készen, FDJ saga, CR7 saga, szerintem még minimum 1 igazi minőségi kp jön, meg egy 9-es sem ártana, főleg ha Ronaldo végre elmenne.

Igazolásokban kb alánk süllyedtek az elmúlt 3 évben. Nagy besült sztárigazolások, meg inkább rogyasztották meg Sanchoval Rashfordot bődületes pénzért. Egy az egyben a mi politikánk úgy 17-20 közt.

Augusztus végére szerintem kicsit kikupálodik ez a keret, csak hát ne kellett volna ideáig húzni, a többiek már rég készen lettek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.07. 16:32:52

Sinya22 írta:
2022.08.07. 15:38:01
Én 30 percig bírtam nézni az MU-t, szörnyű. Akárki ülhet a padon, a Fred-Mcctominay kp-val meg azzal a védelemmel a büdös életben nem jutnak 4 közé szerintem. Nem mintha a támadósor olyan penge lenne.
Ebben az a pikáns, hogy a nem Barca szurkolóktól ugyanezt lehetett hallani az öregjeinkkel kapcsolatban csak nem a bajnokságra, hanem a BL-re vonatkozóan....
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.08.07. 15:38:01

Én 30 percig bírtam nézni az MU-t, szörnyű. Akárki ülhet a padon, a Fred-Mcctominay kp-val meg azzal a védelemmel a büdös életben nem jutnak 4 közé szerintem. Nem mintha a támadósor olyan penge lenne.
Válasz küldése