Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.06.13. 08:34:46

Off:
Mbappe írásban èrtesítette a PSG-t, hogy nem hosszabbítja meg jövőre lejáró szerződését, így a PSG ha pènzt akar látni, idèn meghallgatja az ajánlatokat Mbappeèrt.
Talán itt van a legjobb helyen. Mbappe saga season 3. ep.1.
Korábban történt: A csávó hülyét csinált Perezből és a Realból. A pénzt választva maradt a PSG-ben,ahol eddig sem termett sok babér,de sikerült még egyet hátrafelé lépniük.
Előzetes:
"PSG feel like "they have been STABBED" by Mbappé. @le_Parisien #rmalive

BREAKING: Kylian Mbappé tells PSG "Sell me NOW or I will leave for FREE next year" @TeleFootball #rmalive

BREAKING: PSG have given Mbappé an ultimatum, he either RENEWS or he will be SOLD this summer, and he has informed the club in an official letter he will NOT renew. @lequipe #rmalive

Real Madrid are PREPARED and READY to take action for Mbappé. @Santi_J_FM

Florentino Pérez has been speaking with Kylian Mbappé for SEVERAL weeks and plans to sign him this summer. @Santi_J_FM " /madridom/

Kíváncsi vagyok Perez lehajol-e széthúzott farpofával. Szerintem le. Elkölt vagy 250-et. Kicsit úgy érzem,mint CR-nél,top3 játékosra elverni egy rakás pénzt csak 5 év múlva derül ki,hogy okos dolog volt-e. Én nem tenném. Megmondanám neki,hogy ha jönni akarsz,jövőre "ingyen". Nem tudom jelenleg ki engedheti meg magának Mbappe-t. Talán MU-Chelsea? Máshova nem hiszem,hogy mehetne.
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2023.06.10. 20:10:34

Tielemans úgy néz ki megy az Villához. Emery az utóbbi napokban felgyorsította a leigazolását. (via Fabrizio Romano )
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.09. 17:01:49

csababarca írta:
2023.06.09. 15:44:15
Real meg vitte Fran Garciát, szép fogás, legalábbis amennyit láttam belőle ügyes srácnak tűnik.
Ellenünk is megmutatta néhányszor a tavaszi meccs alatt, hogy nem ügyetlen.....ügyes kirakósként alakulnak a Real posztjai
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.06.09. 15:44:15

Nagybarcelona írta:
2023.06.09. 12:38:03
MacAllister hivatalosan is a Liverpool játèkosa 42 millió euróèrt.

Ezek nekem a wtf kategóriák, persze nem angol, azért ilyen olcsó:D
Itt is elnézegettem volna.

Real meg vitte Fran Garciát, szép fogás, legalábbis amennyit láttam belőle ügyes srácnak tűnik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2400
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.09. 12:58:54

Ők 42 millióért Mac Allistert vesznek, mi 50 millióért Koundét. Van baj... Tavaly nyáron még kevesebbért is jöhetett volna.

A versenyt a túl nagy különbségek nyírják ki. A verseny akkor ér valamit, ha a feltételek közötti különbségek nem ekkorák. Tebast sokan támadják, de pont azt szeretné, hogy legyen izgalmasabb a bajnokság. Persze akkorák a különbségek a legnagyobbak és a legkisebbek között, hogy a kicsik szemszögéből nagyon apró korlátozásokkal nem sokat változtatnak az erősorrenden (legfeljebb nem kétcsapatos lett a Liga, hanem háromcsapatos), így a kicsiknek ez nem sokat ad, a nagyoktól meg pont annyit elvesz, hogy a nemzetközi porondon hátrányba kerüljenek.

Akkorák lettek már a különbségek, hogy ezeknek a bajnokságoknak sok értelmük már nincs. Németországban ezer éve a Bayern nyer, Ausztriában ezer éve a Salzburg, a spanyol bajnokság is 10 éve háromcsapatossá merevedett, az angol bajnokságban mindent visz a City. A legnagyobbakat szerintem már le kellene választani a kicsiktől, ennek így nem sok értelme van. Ezeknek akkor volt még értelme, amikor 70 ponttal bajnokságot lehetett nyerni, és nem a második volt 14 ponttal az éllovas mögött, hanem a középmezőny. Igazi verseny ezekben a bajnokságokban akkor lenne, ha a legnagyobbaktól elvennék a bevételük nagy részét, és elosztanák a kicsik között. Vagy így lenne verseny, vagy úgy, hogy a két világot külön választjuk.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.09. 12:38:03

MacAllister hivatalosan is a Liverpool játèkosa 42 millió euróèrt.

Dinnyesz: a Bayern egyeduralkodó Nèmetországban. Aki nyerni akar valamit helyben, annak nem marad sok lehetősége. Nagyon szurkoltam a Dortmundnak, de csúnyán elbuktak.

Gurreiro nagyon jó opció lehetett volna, hiszen szèlsőkènt is bevethető, támadásikban kiemelkedő. Grimaldo is extra támadásban, kulcspasszokban ès pl. szabadrúgásban.

Alonsot kedvelem, a Chelseaben nagyon jó volt, de eltelt pár èv, ès szemre nagyon lassú, ami a Barcában könnyen visszaüthet a feltölt vèdelemmel, ès idèn bal szèlső hiányában Balde teljesen egyedül játszotta be a szèlt. 19 èvesen veszèlyes túlhajtani, ahogy Fatit (térdsérülés tudom)Pedrit vagy Gavit.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2023.06.09. 11:55:48

Nagybarcelona írta:
2023.06.08. 19:51:26
Fabrizio Romano szerint Gurreiro a Bayern játèkosa lesz ingyen.
Erről is lekèstünk Grimaldo után. Alonso most már biztosan marad Balde cserèjènek, ami nem túl megnyugtató.
Kíváncsi leszek eladja e a Bayern Daviest, akit a Reallal híztak hírbe.
Tudom, hogy ő is ingyen ment hozzájuk, nem kifejezetten át lett csábítva, de rosszul vagyok már ettől a Bayerntol, hogy megint egy rivális csapat játékosát fogom látni náluk. Ráadásul megy Laimer is Lipcséből hozzájuk. Teljesen komolytalanna teszi ez a versenyt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.09. 01:53:49

Én sem féltem a Reált. Van pénzük dögivel, Bellingham hatalmas fogás - most lényegtelen, hogy megér-e pont ennyit, ha egyszer ennyi a piaci ára. Valami Kane féle klasszis csatárt behúznak, a két szélsőbekk és a jobbszélső posztra is jön valaki, a Milanban Diaz egészen belelendült, cserének tán meg tud ragadni, Álvaro Rodriguez-t felhozzák Kane/x mögé (plusz jobbszélsőt is tud, ha nagyon kell) - szerintem hatalmas tehetség a srác - és már meg is van a csapatuk.

Szerintem az elmúlt 1-2 évben is azért frissítettek keveset, mert bíztak az öregjeikben, nem mertek változtatni a biztos recepten. Talán 1 évvel tovább vártak, mint kellett volna, de egyrészt érthető egy ilyen BL-bajnoki győzelem után, másrészt meg azért még így is tök jó eredményeik voltak. Most azért utolérte a csapatot a kor, meg fog itt nyílni a pénzcsap rendesen, behozzák az elmúlt évek takarékoskodását.

Sokkal erősebb csapatuk lesz szerintem, mint idén volt, nekünk is fel kell majd kötni a gatyát. A középpályájuk ha rendesen összeérnek, nagyon gyilkos lesz, csupa gyors, erős, modern, gólerős játékossal, ahol még a védekező szerepkörű Csuaméni is folyamatos veszély az ellen kapujára, nemhogy a Valverde-Bellingham vonal. Már ha megtalálja a VB előtti formáját.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.09. 01:42:05

Rinku írta:
2023.06.08. 09:51:51
Mindezt azért, mert megvették Bellinghamet?
Szerintem kifejezetten illik a Tchouameni, Valverde, Camavinga sormintába és ez volt a posztom lényege. Nem hirtelen felindulásból vették. Tartom továbbra is, hogy van ebben kockázat, de ennek a mértékét a Realnak kell mérlegelnie.
Mindenesetre a mágnestáblán legalább erőteljesen látszik a szándék. A megvalósulást majd idővel meglátjuk.
Kroos vagy Modric sem első perctől váltak olyanná amilyenek lettek idővel.
Benzema lelépése talán váratlanul érte őket, de elég hosszú még az átigazolási időszak, nem hiszem, hogy félteni kéne őket amiatt, hogy nem lesz támadójuk.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.08. 20:48:01

Nagybarcelona írta:
2023.06.08. 19:51:26
Fabrizio Romano szerint Gurreiro a Bayern játèkosa lesz ingyen.
Erről is lekèstünk Grimaldo után. Alonso most már biztosan marad Balde cserèjènek, ami nem túl megnyugtató.
Kíváncsi leszek eladja e a Bayern Daviest, akit a Reallal híztak hírbe.
A főoldal tanúsága szerint nem prioritás a baloldali védőposzt. "az első egy mélységi középpályás, a második pedig támadó középpályás megszerzése. A többit majd meglátjuk attól függően, hogy meddig jutunk.”
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.08. 19:51:26

Fabrizio Romano szerint Gurreiro a Bayern játèkosa lesz ingyen.
Erről is lekèstünk Grimaldo után. Alonso most már biztosan marad Balde cserèjènek, ami nem túl megnyugtató.
Kíváncsi leszek eladja e a Bayern Daviest, akit a Reallal híztak hírbe.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.08. 16:03:53

sanika01 írta:
2023.06.08. 12:31:25
Nagybarcelona írta:
2023.06.08. 09:02:53
Máshol nem tudják hozni azt a teljesítményt, amit ott, Haaland persze kivètel, szerintem ő a legjobbak között, de mèg Lewara is igaz ez egy kicsit, tudom, 35 èves egy új csapatban, nem is elègedetlenkedek. Havertz, Dembele, Sancho, Werner. Ugyanezt gondolom a francia ligáról is, lásd a sok 20+(közeli) támadókról, ès Lacazetteről, aki a Lyonban visszatèrve megtáktosodott. Lehet nyíltabb lenne a focijuk? Nem nagyon nèzek Bundes, Ligue meccseket.
Ki lehet emelni néhány játékost, aki nagy pénzért igazolt egy a Bundesligából, de azért általánosítani nem szerintem felesleges. Hogy ne válna be onnan senki? Hosszan lehetne sorolni az ellenpéldákat is... A Bundesliga szerintem egy jó bajnokság, én nagyon kedvelem, bár tény az utóbbi években elég egyeduralkodó a Bayern.

De ha már példázódunk, Kroos is anno épp a Bundesligából érkezett, de a Gündogan, de Bruyne is ott játszott. Igaz, ők régebben, de akkor emlithetjük Akajit. :) Így persze, nagy a rizikó Bellinghamben, messze nem ér annyit, mint amit az érte adott összeg mutat, de jelenleg itt tart a foci. Ahhoz, hogy valaki kispénzért tudjon igazolni szerencse és türelem kell. És ez véleményem szerint sem Madriban sem Barcelonában nincs. :)

Így marad a nagy pénz és a nagy rizikó. :)
Nem ugyanarról beszélünk. Kroos 33-34, Gündögan, De Bruyne 25 éves, befutott, bizonyított játékos volt. (Akanji 26)
Az általunk említett Bellingham, Sancho, Dembélé stb. meg egy 1, ha nagyon jószívűek akarunk lenni 2 szezonos tinik. Persze lehet, hogy bejön, de még ha így is lesz megér-e vagy 130 milliót (és akkor a fizuról nem beszéltünk) nagyon kétlem. De itt az lett volna a lényeg, hogy lett volna égetőbb szükség, mint ennyit kipengetni egy kérdőjeles tiniért. Főleg, hogy Modric marad még egy évet.
Nincs Benzemának pótlás, nincs csere a posztra, elment a támadósorból még Asensio, Mariano, Hazard. Maradt 3 posztra két ember, akikből igazából egy aki tényleg kezdőszint. A fenti trióból persze csak az előbbi zavart vizet, de ott voltak tartaléknak, ha langyos kupameccs volt vagy kiscsapat ellen játszottak.
De tehermentesítésre, sérülés esetén nagy a gáz. Elég ránk gondolni mit okoztak a sérülések. Továbbjutásokat és pontokat akár.
Szóval, ha még a szélsőhátvédeket nem veszem, két kezdő támadó, legalább 1 cserével. Egy Kane is kb. visszalépés lesz és Levy nem olyan ember aki fillérekért engedi az embereit, főleg hogy egy ilyen szezon után vissza akarnak kerülni a térképre. 80-90-et minimum elkérnek majd érte.
Forca Barca!!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.06.08. 13:46:05

Rinku írta:
2023.06.08. 13:31:56
...
163 millió pluszban van a Real az előző 3 átigazolási szezonból.
A stadion 800-900m körüli összeg.
Bellingham nekem nem kidobott pénz,maximum nem elsőnek igazoltam volna le. Így meg félő,hogy elvitte volna a Pool vagy a City.
200 milliós éves bevételnövekedést várnak a stadion fejlesztésétől a jövő évtől.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2023.06.08. 13:31:56

daffy írta:Oké,de akkor is megy Kroos és Modric jövőre,ha nem érkezik senki. Akkor meg már inkább jöjjön egy "A" kategóriás tehetség. Sajnos a mostani listán az. Tchouameni,Valverde,Bellingham,Camavinga kp fel kell,hogy vegye a versenyt a világ élvonalába tartozó játékosokkal egy év múlva. Ha nem teszi,akkor is egy jó lóra tett a Real ezzel. A hiba nem ebben a csapatrészben lesz,erre mondhatják,hogy kész van. Kell 2 támadó,1 szélső,2 szélső hátvéd. Na,ez viszont baj. Jobbosra nincs hátvéd kínálat. Támadó szekció szintén erősen híján van a klasszisoknak. Vélhetően Kane lesz a 2023-as Van Nistelrooy,de kell neki csere.
Itt van tehát az ötös lista, ami 2 támadó+szélső // szélső+2 szélsőhátvéd kapcsán külön is 200-300 milliót simán felemészt. Ezért hoznak egy százmilliós srácot a középpályára, pedig fele ennyiért is biztosan találtak volna egy tapasztaltabbat is, nem kevésbé lutrisat. Semmit nem értek a Castillához, de tényleg ennyire nincs senki, hogy ez a taknyos angol kölyök kell egy vagyonért? Erre mondom, hogy nincs értelme. Pérez nagy mágus, de 300 milliót hogyan fog beépíteni a költségvetésbe, mi lesz az ellenpontja a kiadásoknak? Nyilván a Real nyakán nem ül úgy a Spanyol Liga, mint a miénken, sokkal lazábban kell majd fogni a költségvetést, és biztos nem is fogják a csapatot annyira bszogatni, mint a miénket, hogy nem jön ki a matek. Azért a spanyol jobbközép mentalitás továbbra is nagyon él az összes madridi fejben, már pedig a Ligát is ők irányítják. De akkor is muszáj lesz vagy 200 milliót termelni ellenvetésnek, kiből jön össze ennyi? Vagy a jegyekből, párnahuzatból összehúzzák? Befejezték már a stadiont amúgy, vagy még épül? Daffy, mennyi az annyi, és hány évre, milyen a Bernabeu projekt, mekkora kiadás a csapatnak? Nem kérdés, hogy meg fog-e térülni, de az éves költségvetés tényleg egy nagy r.banc, bocsánat a szóért, ezzel foglalkozom (részben), meg még néhány barátom szintén.

Persze senki nem mondta, hogy egy nyáron kell ez a 5+Bellingham csapatot felépíteni, mivel Kroos és Modric nem kevés pénzt benyelhet, joggal, de ez a Bellingham akkor is akkora kérdőjel, hogy egyszerűen nem ért meg százmilliót, bárki bármit mond. Ahogy Dembelé sem.

Szerk.: Andris, bárki, tudja itt valaki, hogy a mi büdzsénk hogy áll? Mely kluboknál van kintlévőségünk és mennyi? Hátha valakinek megbújik ez is a kabátzsebében. :) Emlékszem, Turant már Törökországból is kirúgták, amikor az utolsó részletet törlesztettük miatta az Atleticónak. Már az is egészen röhejes volt, de most hogy ennyire szrban vagyunk, ez megérhetne egy cikket az oldalon.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2023.06.08. 12:31:25

Nagybarcelona írta:
2023.06.08. 09:02:53
Máshol nem tudják hozni azt a teljesítményt, amit ott, Haaland persze kivètel, szerintem ő a legjobbak között, de mèg Lewara is igaz ez egy kicsit, tudom, 35 èves egy új csapatban, nem is elègedetlenkedek. Havertz, Dembele, Sancho, Werner. Ugyanezt gondolom a francia ligáról is, lásd a sok 20+(közeli) támadókról, ès Lacazetteről, aki a Lyonban visszatèrve megtáktosodott. Lehet nyíltabb lenne a focijuk? Nem nagyon nèzek Bundes, Ligue meccseket.
Ki lehet emelni néhány játékost, aki nagy pénzért igazolt egy a Bundesligából, de azért általánosítani nem szerintem felesleges. Hogy ne válna be onnan senki? Hosszan lehetne sorolni az ellenpéldákat is... A Bundesliga szerintem egy jó bajnokság, én nagyon kedvelem, bár tény az utóbbi években elég egyeduralkodó a Bayern.

De ha már példázódunk, Kroos is anno épp a Bundesligából érkezett, de a Gündogan, de Bruyne is ott játszott. Igaz, ők régebben, de akkor emlithetjük Akajit. :) Így persze, nagy a rizikó Bellinghamben, messze nem ér annyit, mint amit az érte adott összeg mutat, de jelenleg itt tart a foci. Ahhoz, hogy valaki kispénzért tudjon igazolni szerencse és türelem kell. És ez véleményem szerint sem Madriban sem Barcelonában nincs. :)

Így marad a nagy pénz és a nagy rizikó. :)
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.06.08. 11:52:51

Rinku írta:
2023.06.08. 09:51:51
Mindezt azért, mert megvették Bellinghamet? Látom a mi példánkból nem sokat tanultak. Ennyi pénzt kiadni egy 19 éves srácra, teljesen lutri és hülyeség. Pláne úgy, hogy nekik nagyon kellene egy befejő csatár most, hogy Benzema elment, Hazard pedig mindig is kuka volt a Realban. Vinícius egymagában kevés lesz oda. Kíváncsi vagyok, hogy a pénzügyi fair play őket mennyire fogja mozgatni. Ha megy Kroos és Modric is jövőre és kell a csere, egyszerűen akkor is egy túl nagy kockázat egy ilyen fiatal srác kapcsán. Nem találok logikát az egészben, nem fog egy év alatt Kroosszá vagy Modriccsá válni, bármennyit is trenírozzák majd.
Oké,de akkor is megy Kroos és Modric jövőre,ha nem érkezik senki. Akkor meg már inkább jöjjön egy "A" kategóriás tehetség. Sajnos a mostani listán az. Tchouameni,Valverde,Bellingham,Camavinga kp fel kell,hogy vegye a versenyt a világ élvonalába tartozó játékosokkal egy év múlva. Ha nem teszi,akkor is egy jó lóra tett a Real ezzel. A hiba nem ebben a csapatrészben lesz,erre mondhatják,hogy kész van. Kell 2 támadó,1 szélső,2 szélső hátvéd. Na,ez viszont baj. Jobbosra nincs hátvéd kínálat. Támadó szekció szintén erősen híján van a klasszisoknak. Vélhetően Kane lesz a 2023-as Van Nistelrooy,de kell neki csere.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2023.06.08. 09:51:51

Peter írta:
2023.06.07. 18:59:37
Mindenesetre a Real nem nézi tétlenül az idő múlását, nem nosztalgiázik, nem csodákra vár, nem az utolsó tánc reményére teszik a téteket, hanem határozottan a progresszív irányt választják.
Azt nem lehet mondani, hogy kerülik a kockázatot, de enélkül csak a süllyedés garantált.... :!:
Jövőképük egyáltalán nem homályos.
Mindezt azért, mert megvették Bellinghamet? Látom a mi példánkból nem sokat tanultak. Ennyi pénzt kiadni egy 19 éves srácra, teljesen lutri és hülyeség. Pláne úgy, hogy nekik nagyon kellene egy befejő csatár most, hogy Benzema elment, Hazard pedig mindig is kuka volt a Realban. Vinícius egymagában kevés lesz oda. Kíváncsi vagyok, hogy a pénzügyi fair play őket mennyire fogja mozgatni. Ha megy Kroos és Modric is jövőre és kell a csere, egyszerűen akkor is egy túl nagy kockázat egy ilyen fiatal srác kapcsán. Nem találok logikát az egészben, nem fog egy év alatt Kroosszá vagy Modriccsá válni, bármennyit is trenírozzák majd.
Football, bloody hell. /SAF/
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.08. 09:02:53

Chino írta:
2023.06.07. 21:39:46

Szerintem nagyon nagy túlzás, hogy a legtehetségesebb U21-es. Még a Bundesliga középpályásai közül sem. Musiala, Wirtz szvsz minimum olyan tehetségesek, ha nem jobbak Én legalábbis az utóbbi kettőt szívesebben látnám itt, főleg Wirtzet.
Másrészt elég necces onnan ilyen összegekért fiatalokat hozni. Elég a Dortmundot nézni. Sancho legalább akkora sztár, szenzáció volt, elment egy százasért aztán flop lett. Dembélé szintén zenész. Még ha nem is lenne olyan sérülékeny sem hiszem, hogy 70-80-nál többet érne.
De még Havertzet is talán ide lehetne sorolni a 80 milliójával két éve.
Kb. 130 milliót kiadni (gondolom horror fizuért)mikor lenne még kb. 4 pótolandó hely nem biztos, hogy a legszerencsésebb.
Először szerintem a csatárkérdést kellene megoldaniuk, mert anélkül lehet 4 Bellinghamjük is, a piacon nem tolonganak az olyanok akik Benzema helyét betöltenék, pláne nem az olyanok akikért nincs akkora verseny. Mikor még Modric és Kroos sem volt ilyen korban, Benzema nélkül nem sokra mentek volna.
Èn is így látom. Wirtznek nagyon örülnèk. 6 èves szerződèssel kb. Èvi 35-40 milliót foglal majd a bèrkeretükben, kb. Mint Hazard. Beválhat, de 100+ milliós lutri 6 èvre, akkor is ha nem válik be. Nekem èrdekesek ezek a felkapott játèkosok a Bundesligaban. Máshol nem tudják hozni azt a teljesítményt, amit ott, Haaland persze kivètel, szerintem ő a legjobbak között, de mèg Lewara is igaz ez egy kicsit, tudom, 35 èves egy új csapatban, nem is elègedetlenkedek. Havertz, Dembele, Sancho, Werner. Ugyanezt gondolom a francia ligáról is, lásd a sok 20+(közeli) támadókról, ès Lacazetteről, aki a Lyonban visszatèrve megtáktosodott. Lehet nyíltabb lenne a focijuk? Nem nagyon nèzek Bundes, Ligue meccseket.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.07. 21:39:46

ultrasur írta:
2023.06.07. 20:19:21

JB sztem a legtehetségesebb u21-es focista jelenleg. 6os,8as,10-es pozícióban is vígan elvan. Tud 1v1-ben cselezni, jól passzol, zseniális lát, a legnagyobb fogás lehet. Persze van a pletyka térdről, meg flopp is lehet, majd meglátjuk. Hazardot ezen a szent fórumon hasonlítottam Messihez, amikor jött, aztán nem öregedett jól az a HSZ... :lol:

Kroos, Modric jövőre nyugdíj, a másik három játékos meg nem abban kiemelkedő, mint JB. Nyilván jövőre lett volna ideális ez az igazolás, de nem volt mit tenni.
Meglátjuk, ha még Kane is jön, akkor marad e zsé az Alphonso Davies Pavard kettősre a szélekre.

Kante legutóbbi sérülése megpecsételte a karrierjét, a világösszes pénzét is megkapja, és ő nagyon vallásos muzulmán, lehet annak is köze van, hogy ezt az országot választotta.
Szerintem nagyon nagy túlzás, hogy a legtehetségesebb U21-es. Még a Bundesliga középpályásai közül sem. Musiala, Wirtz szvsz minimum olyan tehetségesek, ha nem jobbak Én legalábbis az utóbbi kettőt szívesebben látnám itt, főleg Wirtzet.
Másrészt elég necces onnan ilyen összegekért fiatalokat hozni. Elég a Dortmundot nézni. Sancho legalább akkora sztár, szenzáció volt, elment egy százasért aztán flop lett. Dembélé szintén zenész. Még ha nem is lenne olyan sérülékeny sem hiszem, hogy 70-80-nál többet érne.
De még Havertzet is talán ide lehetne sorolni a 80 milliójával két éve.
Kb. 130 milliót kiadni (gondolom horror fizuért)mikor lenne még kb. 4 pótolandó hely nem biztos, hogy a legszerencsésebb.
Először szerintem a csatárkérdést kellene megoldaniuk, mert anélkül lehet 4 Bellinghamjük is, a piacon nem tolonganak az olyanok akik Benzema helyét betöltenék, pláne nem az olyanok akikért nincs akkora verseny. Mikor még Modric és Kroos sem volt ilyen korban, Benzema nélkül nem sokra mentek volna.
Forca Barca!!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.06.07. 21:31:37

davi10 írta:
2023.06.07. 19:08:16
Kante ennyire leépült? Nagyon kemény...
Az utóbbi években nagyon sérülékeny, egy kevésbé dinamikus liga levezetesnek tökéletes. Megnyert mindent.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2023.06.07. 20:19:21

visca el barca írta:
2023.06.07. 19:24:59
Fernando írta:
2023.06.07. 17:44:06
Tuloldalon Bellingham hivatalos, Kante ugyszinten a szaudiaknal, Benzema csapattarsa lesz.
erthetetlen. ott van kroos, modric, valverde, camavinga, csuameni. 3 posztra 5 ember. es akkor kiadnak 100+ milliot egy roncsterdu kozepszerre, mikor se jobb bekk, se bal bekk, se csatar nincs naluk. :roll:
JB sztem a legtehetségesebb u21-es focista jelenleg. 6os,8as,10-es pozícióban is vígan elvan. Tud 1v1-ben cselezni, jól passzol, zseniális lát, a legnagyobb fogás lehet. Persze van a pletyka térdről, meg flopp is lehet, majd meglátjuk. Hazardot ezen a szent fórumon hasonlítottam Messihez, amikor jött, aztán nem öregedett jól az a HSZ... :lol:

Kroos, Modric jövőre nyugdíj, a másik három játékos meg nem abban kiemelkedő, mint JB. Nyilván jövőre lett volna ideális ez az igazolás, de nem volt mit tenni.
Meglátjuk, ha még Kane is jön, akkor marad e zsé az Alphonso Davies Pavard kettősre a szélekre.

Kante legutóbbi sérülése megpecsételte a karrierjét, a világösszes pénzét is megkapja, és ő nagyon vallásos muzulmán, lehet annak is köze van, hogy ezt az országot választotta.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.06.07. 19:24:59

Fernando írta:
2023.06.07. 17:44:06
Tuloldalon Bellingham hivatalos, Kante ugyszinten a szaudiaknal, Benzema csapattarsa lesz.
erthetetlen. ott van kroos, modric, valverde, camavinga, csuameni. 3 posztra 5 ember. es akkor kiadnak 100+ milliot egy roncsterdu kozepszerre, mikor se jobb bekk, se bal bekk, se csatar nincs naluk. :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.07. 19:08:16

Kante ennyire leépült? Nagyon kemény...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.07. 18:59:37

Mindenesetre a Real nem nézi tétlenül az idő múlását, nem nosztalgiázik, nem csodákra vár, nem az utolsó tánc reményére teszik a téteket, hanem határozottan a progresszív irányt választják.
Azt nem lehet mondani, hogy kerülik a kockázatot, de enélkül csak a süllyedés garantált.... :!:
Jövőképük egyáltalán nem homályos.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.06.07. 17:44:06

Tuloldalon Bellingham hivatalos, Kante ugyszinten a szaudiaknal, Benzema csapattarsa lesz.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése