Európa-bajnokságok & Világbajnokságok

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a Világbajnokságot?

A szavazás 2022.12.18. 12:44:24-kor befejeződött.

Címvédés, Franciaország
15
33%
Ezúttal Messiéknek összejön, Argentína
29
64%
Horvátország idén megnyeri
1
2%
Folytatódik a csoda, Marokkó
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.13. 15:58:14

Délelőtt 10-kor mondjuk nem lesz meccs, maximum ilyen reggel 6 körül. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.13. 15:50:21

El Sie7e írta:
visca el barca írta:ezt a 48 csapatos, 16 csoportos, 3 országos vb-t is ki a rák találta ki? :lol: minek kell ennyire lesüllyeszteni a színvonalat? :? ki a franc kíváncsi egy franciaország-burkina faso 12:0-s meccsre?
nem hiszem el hogy te nem várod a Barbados-Nepal szuperrangadót a vbn.
én a csád-üzbég meccset várom. évek, sőt évtizedek óta.

amúgy is a halálom ez a sokórás időeltolódás, biztos nagyon fogom várni, hogy délelőtt 10-kor ilyen meccseket nézzek. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.13. 15:31:16

Hátha mi is kijutunk így. Bár ahhoz még le kellene küzdenünk a törpeállamok jelentette akadályokat. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.13. 15:27:02

visca el barca írta:ezt a 48 csapatos, 16 csoportos, 3 országos vb-t is ki a rák találta ki? :lol: minek kell ennyire lesüllyeszteni a színvonalat? :? ki a franc kíváncsi egy franciaország-burkina faso 12:0-s meccsre?
Pénz beszél... :roll:

Kép
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.13. 15:25:48

visca el barca írta:ezt a 48 csapatos, 16 csoportos, 3 országos vb-t is ki a rák találta ki? :lol: minek kell ennyire lesüllyeszteni a színvonalat? :? ki a franc kíváncsi egy franciaország-burkina faso 12:0-s meccsre?
nem hiszem el hogy te nem várod a Barbados-Nepal szuperrangadót a vbn.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.13. 15:16:28

ezt a 48 csapatos, 16 csoportos, 3 országos vb-t is ki a rák találta ki? :lol: minek kell ennyire lesüllyeszteni a színvonalat? :? ki a franc kíváncsi egy franciaország-burkina faso 12:0-s meccsre?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tompa17
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.07.25. 17:16:30

2018.06.13. 15:05:22

Stalkyard írta:
Tompa17 írta: Inkább ez a vicces...mind a 2 szurkolótábor meg van róla győződve,hogy ők sokkal jobbak...pedig ugyanolyanok..kb a 10% lehet értelmes drukker,a 90% meg pont azt csinálja,amit épp te

Sportszakmai szempontból hatalmas hülyeség volt kirúgni.
Nagy kár, hogy egy szóval sem mondtam, hogy bármelyik tábor jobb lenne a másiknál. De igazad van, csak sajna rossz emberbe kötöttél pont bele. :D De ha lesz időd, majd nyálazd át a hozzászólásaim a témában, aztán alkoss esetleg véleményt, értelmes barátom.

Az utolsó mondatodat meg csak 5-ször írta le itt mindenki ma. :D
Hát ha szó szerint nem us írtad, eléggé céloztál rá :D Itt mindenki jól látja a helyzetet,mind2 félt hibáztatjátok(ami tök jogos),de a Realosok SZOKÁS szerint csak a másik félt tartják hibásnak(ebben is elég sok igazság van,de ott is sokan leírták,hogy ezt rosszul csináltuk)
De pl. te azt írod,hogy mekkora botrány lenne ott,ha a Barca csinálta volna meg,ők meg azt, hogy akkor itt nem lenne semmi :D
Van itt 1 limit,hogy 1 dolgot hányszor lehet leírni vagy mi?Csak én is leírtam a véleményemet direkt külön :)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.06.13. 14:58:53

én ahogy az elején írtam , megértem a szövetség helyzetét még akkor is ha a döntésükön lehet vitatkozni. (úgy értem születhetett volna más döntés is)
de: azt már nem értem hogy azt is képesek itt egyesek kiforgatni, ki és milyen magatartással okozta a vitatott helyzetet?!
és még: az eddigi tettek, döntések megtörténtek ez ok. de milyen alapon kel okvetlenül temetni máris a Spanyolokat? állítólag profik?! állítólag egy szakszövetségben konyítanak valamit a focihoz és felmérhették hogy a döntésük következménye mi lehet.
ha pedig valaki (a játékosok közül) szándékosan! szabotálná a játékot na az lenne igazán és tárgyszerűen a csapat tönkretétele.
Lopeteguinak és az új gazdáinak bőven lehetett volna lehetősége ezt az ügyet korrektül, megbeszélve sínre tenni....csakhogy, akkor a főnököt nem Pérez-nek hívnák :mrgreen:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.13. 14:53:50

Tompa17 írta: Inkább ez a vicces...mind a 2 szurkolótábor meg van róla győződve,hogy ők sokkal jobbak...pedig ugyanolyanok..kb a 10% lehet értelmes drukker,a 90% meg pont azt csinálja,amit épp te

Sportszakmai szempontból hatalmas hülyeség volt kirúgni.
Nagy kár, hogy egy szóval sem mondtam, hogy bármelyik tábor jobb lenne a másiknál. De igazad van, csak sajna rossz emberbe kötöttél pont bele. :D De ha lesz időd, majd nyálazd át a hozzászólásaim a témában, aztán alkoss esetleg véleményt, értelmes barátom.

Az utolsó mondatodat meg csak 5-ször írta le itt mindenki ma. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.13. 14:39:13

Azért azt mindenki képzelje el, mi lenne itt, ha ezt mi csináljuk meg. :mrgreen: A katalán söpredék tönkrevágja a spanyol válogatott VB-jét 3 nappal a torna előtt. :mrgreen: Belegondolni is priceless a reakciókba, amik születnének madridista részről. :mrgreen:
Az egész hercehurca miattunk van, meg a BL utáni Salah-petíciózás is miattunk volt, nem tudtad? [-X
Tompa17
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.07.25. 17:16:30

2018.06.13. 14:38:27

Stalkyard írta:Számomra az vicces, hogy itt szinte mindenki értelmesen le bírja írni, hogy nem feltétlenül csak a realt látja a fő probléma okozónak, hanem mindegyik fél sáros, a madridisták meg tényleg, mintha az ügy fekete fehér lenne, és ők semennyire nem felelősek. Mondjuk szokásos, de na.

Azért azt mindenki képzelje el, mi lenne itt, ha ezt mi csináljuk meg. :mrgreen: A katalán söpredék tönkrevágja a spanyol válogatott VB-jét 3 nappal a torna előtt. :mrgreen: Belegondolni is priceless a reakciókba, amik születnének madridista részről. :mrgreen:
Inkább ez a vicces...mind a 2 szurkolótábor meg van róla győződve,hogy ők sokkal jobbak...pedig ugyanolyanok..kb a 10% lehet értelmes drukker,a 90% meg pont azt csinálja,amit épp te

Sportszakmai szempontból hatalmas hülyeség volt kirúgni.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.06.13. 14:30:02

Ó, persze, a RM csöppet sem okolható, hogy a szövetség engedélye nélkül, a vb előtt közvetlenül tárgyalnak a frissen hosszabbított szöv. kapitánnyal... :lol: Ez mind teljesen természetes, sőt, hát mindenkinek a nénikéjét egyesével, aki be akarja őket sározni...

Én megértem a szövetséget, egy válogatott esetében nem egy vb-ben kell gondolkodni, hanem hosszú években, és ilyet nem lehet megengedni. Meg is lepődtem, hogy csak szó nélkül tűrik, amikor bejelentették Lopeteguit, de azt gondoltam, hogy tudtak a tárgyalásról... Fura.

Nekem a spanyolok csak b válogatott a vb-n, de tekintve, hogy az argentin az "a", könnyen lehet, hogy elég hamar új "kedvencet" kell keresnem. :?
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4490
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.06.13. 14:27:36

El nem hiszem, hogy a háttérben nem lehetett volna a kézrázáson túl aláírni valami megállapodást, akár szerződést és mondjuk a vb után bejelenteni, vagy ameddig épp a spanyolok jutnak. Mind a két fél rettentő sportszerű és profi volt, atya világ.. 1 nappal a vb előtt meneszteni, hát kalapom emelem tényleg. =D>
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.13. 14:26:56

Kétségtelen, mindegyik részről gusztustalan lépés volt.

Perezéknek nem kellett volna titokba elrendezni VB előtt pár napokkal, Lopeteguguugagának is illett volna szólni hogy" bocs megígértem hogy 2020-ig maradok, de hív a Real Madrid, és tudjátok hogy az ember életében ez egyszer adatik meg".

A szövetség meg lehetett volna kevésbé gyerekes, főleg ha Iniestáék kérik, akkor kiállhattak volna hogy "normál esetben repült volna mert bomlasztja a csapatot, de jelenleg nem ez lenne a helyes megoldás, ezért marad a kapitány az öltöző hangulatát és összhangját figyelembe véve".
Iniesta utolsó válogatott tornája, szerintem lehetne akkora súlya a szavának, hogy ha ő azt kéri hogy maradjon a kapitány akkor azt elfogadják.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2018.06.13. 14:27:40-kor.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.13. 14:23:19

Számomra az vicces, hogy itt szinte mindenki értelmesen le bírja írni, hogy nem feltétlenül csak a realt látja a fő probléma okozónak, hanem mindegyik fél sáros, a madridisták meg tényleg, mintha az ügy fekete fehér lenne, és ők semennyire nem felelősek. Mondjuk szokásos, de na.

Azért azt mindenki képzelje el, mi lenne itt, ha ezt mi csináljuk meg. :mrgreen: A katalán söpredék tönkrevágja a spanyol válogatott VB-jét 3 nappal a torna előtt. :mrgreen: Belegondolni is priceless a reakciókba, amik születnének madridista részről. :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2018.06.13. 14:17:16

ferninho írta:A Real semmi kárt nem tett kb a válogatottban, a szövetség meg kb kidobta a VBt a kukába
Mindkét oldal mellett lehet érvelni, de ez a fekete-fehér látásmód nálam mindent visz.
Nem fogjuk egymást meggyőzni, én két káros, rosszul időzített döntést látok, arról lehet vitatkozni, hogy melyik a súlyosabb, de ettől függetlenül nem értem hogy lehet elmenni amellett, hogy melyik melyiket idézte elő. Az igazolásos érv jogos lehetne, bár nem tudom miért nagy dolog azt az 1-3 játékost a háttérben tájékoztatni, hogy ki lesz a vb után bejelentve.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2018.06.13. 14:11:19

S.Agüero írta:Ebből is ki lehet azt hozni, hogy mindenki a RM ellen van. :D

Az nem számít, hogy Lopetegui nemrég hosszabbította meg a szerződését, és úgy egyezkedett a VB előtti napokban a RM-el, hogy nem szólt a szövetségnek, csak a bejelentés előtt 5 perccel, hogy a VB után már nem ő lesz a szövetségi kapitány. :)

Ez olyan, mintha egy játékos most hosszabbítana szerződést, majd egy héttel később megkeresné egy nagy csapat, és letenné érte a kivásárlási árat, aztán lelépne. És közben nem értesítené a saját klubját, hogy el fog menni. :D

Rövidtávon tényleg nem jó döntés, de ha nem küldik el, segget csináltak volna a szájukból. Hosszútávra nézve érthető a döntés szerintem.

Lopetegui megérdemelte.

Érdekes, hogy mindenki felhozza az oldalunkról, hogy 3 hete írta alá a szerződését, de 3 hete a Real Madrid edzőjét még Zinedine Zidane-nak hívták és éppen a BL döntőre készült a csapattal. Ez a lehetőség nem volt az asztalán, valószínűleg más lett volna a helyzet, ha tudja Zizu feláll és mehet a helyére.

A RM azért felelős mert se szó se beszéd bejelentették Lopeteguit, nem kommunikált a szövetséggel. Lopetegui abban hibás, hogy nem kommunikált a szövetséggel, csak a döntését közölte. Nem fair, de érthető. A szövetség a kialakult helyzet rontásával (csapat morál demoralizálása) járult hozzá a kialakult helyzethez.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.06.13. 14:09:57

El Sie7e írta:ehelyett a [auto_cenzúra] helyzetre megjött delta matyi és 1 nappal a vb előtt
a real+Lope meg 3 nappal a vb előtt találtak egymásra.
ez meg a másik oldala.

az elnök durcáskodása pláne a játékosok reakciójának fényében komikus, de a real és Lope is intézhette volna diszkrétebben az egészet.

mondom ezt úgy, hogy a szövetség lépését nem tartom ezzel együtt jó lépésnek, de két oldalú az érem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.13. 14:07:07

hölgyeim és uraim, ez a real madrid, ott így intézik az ügyeket 8) a királyi klub 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.13. 13:59:01

Majd mikor leszerepelnek a pitába meg majd mutogatnak mindenkire a szövetségben, csak magukra nem... Idióták.
Ha nem rúgják ki, az lett volna az üzenet, hogy bármit csinálhatnak velük a jövőben, ők csak a bábok.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2018.06.13. 13:56:25

En nem feltem a spanyolokat. Van olyan jo csapat, hogy mindegy legyen melyik balfek ul a padon.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2018.06.13. 13:52:38

"Rubiales azt is elárulta, hogy a spanyol válogatott játékosok megpróbálták megmenteni Lopeteguit, a keret tagjai kitartottak a szakember mellett, de az RFEF elöljárói ragaszkodtak hozzá, hogy a szövetségi kapitánynak mennie kell."

Majd mikor leszerepelnek a pitába meg majd mutogatnak mindenkire a szövetségben, csak magukra nem... Idióták.
Így van. Senkinek nincs semmi felelőssége ebben, hogy ide fajult a helyzet, csak a szövetségnek. Teljesen igazad van. Tök normálisan volt intézve a szitu. Egyetértek.
Ez akkor se megoldás, amit csináltak, ez egy szánalmas reakció volt az adódott helyzetre. Ilyen nincs egyszerűen, amit megcsináltak.

Ekkora kárt nem szabadott volna tenni a csapattal, mert most ők a lényeg, nem a szövetség.

A Real semmi kárt nem tett kb a válogatottban, a szövetség meg kb kidobta a VBt a kukába.

Ennyi a lényeg, semmi más, a többi csak sárdobálás.



Hivatalos elvileg, kinevezték Hierrot a VBre... :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2018.06.13. 13:58:07-kor.
madridista
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.13. 13:46:39

Ebből is ki lehet azt hozni, hogy mindenki a RM ellen van. :D

Az nem számít, hogy Lopetegui nemrég hosszabbította meg a szerződését, és úgy egyezkedett a VB előtti napokban a RM-el, hogy nem szólt a szövetségnek, csak a bejelentés előtt 5 perccel, hogy a VB után már nem ő lesz a szövetségi kapitány. :)

Ez olyan, mintha egy játékos most hosszabbítana szerződést, majd egy héttel később megkeresné egy nagy csapat, és letenné érte a kivásárlási árat, aztán lelépne. És közben nem értesítené a saját klubját, hogy el fog menni. :D

Rövidtávon tényleg nem jó döntés, de ha nem küldik el, segget csináltak volna a szájukból. Hosszútávra nézve érthető a döntés szerintem.

Lopetegui megérdemelte.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.13. 13:45:29

pr13 írta: A szövetség részéről elég szerencsétlen helyzet, ha kirúgják akkor az a baj, ha nem akkor meg az, hogy ezután akkor bárki bohócot csinálhat belőlük.
rosszul volt kezelve mindenhonnan a story. de ezért mondtam hogy itt egyszerűen ha csöndben marad és nem heveskedik akkor nincs mit felfújni. a vb után kifele simán kommunikálhatnak amit akarnak. igen hosszabítottak de jött egy lehetőség amit nem lehet kihagyni, köszönjük eddigi munkáját és a legjobbakat kívánjuk egymásnak. ehelyett a [auto_cenzúra] helyzetre megjött delta matyi és 1 nappal a vb előtt a keret kérése ellenére edző nélkül a válogatott ideiglenesen a padon egy nulla Hierroval meg u válogatott edző Celadessel. és most imádkoznak hogy Del Bosque vállalja el a vbt. a szövetség bohócot csinált magából azzal hogy nem akart bohóc lenni. :!:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.13. 13:44:51

Ezzel nálam Brazília lett az elsőszámú esélyes. A franciáknál valahogy nem látom a csapategységet, a németeknél Neuert érzem zsákbamacskának (mellesleg német ismerőseim is).
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése