Európa-bajnokságok & Világbajnokságok

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a Világbajnokságot?

A szavazás 2022.12.18. 12:44:24-kor befejeződött.

Címvédés, Franciaország
15
33%
Ezúttal Messiéknek összejön, Argentína
29
64%
Horvátország idén megnyeri
1
2%
Folytatódik a csoda, Marokkó
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.06.27. 13:21:42

Cestus írta:
Fenomeno írta:Ezzel egyetértek,kivéve hogy Higuain helyén előbb játszatnám a wc-s nénit,mint őt. Az az ember vereségre született.
Magyarán inkább Kun,pici,nehéz fejbe rúgni,de a földön is meg kell tudniuk verni a franciákat. Vagy inkább úgy mondom,hogy a levegőben úgysem fogják tudni.
Higany nem volt rossz tegnap a talajon sem. Gólt, gólpasszt tuti nem fog adni, de kell egy erős testalkatú csatár, akire odafigyel a védelem (Icardi jobb lett volna, de őt valószínűleg nem szeretik a csapattársak). Ha Agüero játszana Messi mellett, abból lenne egy ítéletnapig zajló passzolgatás a felállt védelem előtt, majd egy hülye labdavesztésből (amit valószínűleg Mascherano produkálna) jönne a kontra.
És az nem működne,hogy a franciák passzolgatnak és argentinok rendezkednek be kontrára? Dybala,Messi,Kun is elég jó lehetne ezek levezénylésében. Amilyen botrányosak voltak a franciák is,egyáltalán nem lepne meg,ha működne így.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.27. 12:53:47

Fenomeno írta:Ezzel egyetértek,kivéve hogy Higuain helyén előbb játszatnám a wc-s nénit,mint őt. Az az ember vereségre született.
Magyarán inkább Kun,pici,nehéz fejbe rúgni,de a földön is meg kell tudniuk verni a franciákat. Vagy inkább úgy mondom,hogy a levegőben úgysem fogják tudni.
Higany nem volt rossz tegnap a talajon sem. Gólt, gólpasszt tuti nem fog adni, de kell egy erős testalkatú csatár, akire odafigyel a védelem (Icardi jobb lett volna, de őt valószínűleg nem szeretik a csapattársak). Ha Agüero játszana Messi mellett, abból lenne egy ítéletnapig zajló passzolgatás a felállt védelem előtt, majd egy hülye labdavesztésből (amit valószínűleg Mascherano produkálna) jönne a kontra.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.06.27. 12:16:07

visca el barca írta:dybalát betenném messi mellé, és feladva a szélső csatáros játékot (di maria out), tolnám a karácsonyfa 4-3-2-1-t. 4 védő, előttük banega, masch, lo celso, előttük dybala meg messi, legelöl meg vagy a falábú vagy kun. szélről úgysem tudnak támadásokat vezetni, meza meg pavon csak visszafelé passzolgat
Ezzel egyetértek,kivéve hogy Higuain helyén előbb játszatnám a wc-s nénit,mint őt. Az az ember vereségre született.
Magyarán inkább Kun,pici,nehéz fejbe rúgni,de a földön is meg kell tudniuk verni a franciákat. Vagy inkább úgy mondom,hogy a levegőben úgysem fogják tudni.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.06.27. 12:14:43

visca el barca írta:dybalát betenném messi mellé, és feladva a szélső csatáros játékot (di maria out), tolnám a karácsonyfa 4-3-2-1-t. 4 védő, előttük banega, masch, lo celso, előttük dybala meg messi, legelöl meg vagy a falábú vagy kun. szélről úgysem tudnak támadásokat vezetni, meza meg pavon csak visszafelé passzolgat
Szvsz a mai futballban csak a szeleken tudsz az ellenfel moge kerulni.
Mindenki a centrumot vedi,eselyed nincs feltorni.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.06.27. 11:34:43

Kell, hogy legyen valamilyen oka annak, hogy Higuain, ez a reménytelenül lomha mozgású, mindenre lassan reagáló és a legtutibb gólhelyzetet is biztosan elrontó „góllövő csatár” végigjátszik egy ennyire fontos meccset. Biztosan van rá magyarázat, mindenesetre engem tegnap este teljesen kiborított.
A másik, amit nem tudtam megemészteni, az volt, hogy ilyen gyakran mutatták a szánalmas ronccsá züllött isteni legendát, ezt a szerencsétlen pojácát. Soha, a pályafutása csúcsán sem volt egy doktor Agy, de mostanra a maradék tartását is elveszítette.
Mindegy, Messi gól előtti labdaátvétele mindenért kárpótolt. Remélem, láthatok még tőle hasonlót.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.27. 11:24:04

visca el barca írta:dybalát betenném messi mellé, és feladva a szélső csatáros játékot (di maria out), tolnám a karácsonyfa 4-3-2-1-t. 4 védő, előttük banega, masch, lo celso, előttük dybala meg messi, legelöl meg vagy a falábú vagy kun. szélről úgysem tudnak támadásokat vezetni, meza meg pavon csak visszafelé passzolgat


maradona :mrgreen:
https://twitter.com/EmaChabert/status/1 ... 7840011264" target="_blank

és amugy tényleg messiék diktálnak :D
https://twitter.com/BarcaMediaAcc/statu ... 3264264193" target="_blank

Erről most az jutott eszembe amikor Giggs edzőként beállította magát :lol:

Érdekes jelenet, biztos valami ilyesmi zajlott le:
Sampaoli: Messi! Beállhat Agüero?
Messi: Találd ki, te vagy az edző

Messi szúrós szemmel a meccs után: Miért cserélted be Agüerot az engedélyem nélkül?

:lol:


Ma aztán eldől, hogy lesz-e Brazil-Német a nyolcaddöntőben, remélem igen és elintézik a brazilok őket még azelőtt hogy teljesen összeállna a német gépezet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.27. 11:00:47

dybalát betenném messi mellé, és feladva a szélső csatáros játékot (di maria out), tolnám a karácsonyfa 4-3-2-1-t. 4 védő, előttük banega, masch, lo celso, előttük dybala meg messi, legelöl meg vagy a falábú vagy kun. szélről úgysem tudnak támadásokat vezetni, meza meg pavon csak visszafelé passzolgat


maradona :mrgreen:
https://twitter.com/EmaChabert/status/1 ... 7840011264" target="_blank

és amugy tényleg messiék diktálnak :D
https://twitter.com/BarcaMediaAcc/statu ... 3264264193" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.27. 10:48:09

noname írta: - Banega végre jól játszott, így nem Messire hárult a teljes támadósor irányítása, volt segítsége.
Illetve Messi előrébb játszik azért, így nem is értettem hogy Banega miért nem instant kezdő. Gyakorlatilag ő az egyetlen aki abban a sávban mozog, hogy összekösse a feljebb kúszó Mascheranot Messiékkel.

Az előző két meccsen egyszerűen volt a pályának egy bizonyos része, ahol nem volt ember. A védelem mögé belőtt labdákat nem tudták elcsípni, és nem is próbálkoztak mással. Így középen játszani eleve halálra volt ítélve, ezzel elég volt a szélsőket semlegesíteni a horvátoknak, és Izlandnak.

Banega pedig kezdőből végre hidat képezett az irányítói szerepkörbe kényszerült Maschernao, és a 16-os előterében lévő tömegnyomor között.

Gyakorlatilag csak Banega, és Masch aki támadások során középpályásként játszott. Mindenki más görcsösen próbálkozik a szélen, vagy a tizenhatosnál. Ebben az esetben ugye most nem tudjuk, hogy ez a felállás a játékosok ötlete volt, vagy Paolié, de az, hogy végre Banega kezdett, és Masch ott játszhatott, ahol eddig is játszott, csak a selejt ment a padra, és beraktak egy másik belső védőt. Ez egy valódi reveláció volt. Végre lett középpálya. mert az első két meccsen nem volt, bármit is írtak oda felállásként.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.27. 10:36:10

Nero. írta:Sanszos hogy totálra szívta magát az emberünk, ettől függetlenül hatalmas legenda. :D
Remelem a franciák ellen mar megint ott lesz, csak most vékonyabb és rövidebb utcákat húzzon ki. :D
Hát már a meccs alatt is feltűnő volt, hogy akárhányszor felállt tombolni, lefogták a kísérői. :D

Amúgy lehetne keresnivalójuk az argentinoknak a franciák ellen, ha ez a tűz megmaradna bennük, valamint Sampaoli/Messi (amelyikük ténylegesen az edző jelenleg) betenné valahova a csapatba Dybalát, Lo Celsot (Banega, Mercado, Rojo és a többi nemnulla játékos mellé). Mascheranonak meg maximum középhátvédnek szabadna lennie Otamendi mellett, ebben a mélységi irányító szerepkörben rémesen butának tűnik. Viszont talán Armani is megbízhatóbb lesz, mint Caballero.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.06.27. 10:14:24

Valamivel jobb volt most Argentína, mint eddig, ami főleg 4 dolognak köszönhető:
- Di Maria a meccs első órájában egész jó volt
- Banega végre jól játszott, így nem Messire hárult a teljes támadósor irányítása, volt segítsége
- Higuain továbbra is használhatatlan, de legalább jó nagy darab, így ha másra nem, arra jó volt h lefoglaljon 1-2 embert, ezzel némileg levegőhöz juttatva Messit és Banegát
- Messi ezúttal sokszor kiment szélre, részben azért is, mert Higuain ott volt középen és lehetett beívelni/passzolni labdákat, még ha nem is lett ezekből gól.

Úgy gondolom h a hátralvő meccseken is így kéne felálljanak. Agüero remek játékos, de nem az a fajta, aki lefoglal 2-3 védőt a fizikai erejével. Ha Agüero játszik, akkor Messit jobban el tudják nyomni. Higuain ugyan garancia a fontos helyzetekben kihagyott ziccerekre (tegnap is sikerült neki - volt is egy VB döntő flashback-em), de legalább amolyan bodyguard szerepet tud játszani, Messinek teremtve némi helyet.

A tegnapi meccsen amúgy sztem kimondottan jól játszott Argentína az egyenlítő gólig. Leszámítva Mascheranot, aki nagyon szétszórt volt, de később összekapta magát.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.27. 10:02:41

mess2009 írta:
Gauchomester írta:Üdv.

Félreértés ne essék, az argentinoknak szorítok a VB-n. Pontosabban annak, hogy Messinek (és Mascheranonak) a sors megadja, hogy világbajnok legyen. A többiek kutyaütők, Sampaolival az élen, és valóban talán az utóbbi 30-40 év leggyengébb nemzeti csapata ez náluk.
A feje tetejére kell állnia a világnak ahhoz, hogy az egyenes kieséses szakaszban bármi érdemlegeset alkossanak.... De nem is emiatt akartam szólni.
Alapvetően a videóbíró témában az újítást pozitívumként fogadók csoportjába tartozom, de mindez felesleges, ha a bírókból továbbra is hiányzik a következetesség.

1. A Mascherano ellen megítélt büntető:
körülbelül 10-15 hasonló súlyú párharc folyik 90 perc alatt a kapuk előtt. Nevetséges, hogy ez 11-est ért a török játékvezetőnél.

2. Rojo kezezése:
Nos, 2015-ben Neymar úgy fejelt gólt Buffonnak a berlini BL-döntőben, hogy a labdát ráfejelte a teljesen természetes testhelyzetben lévő kezére. Ez döntően befolyásolta a labda útját, a gólt érvénytelenítették. A finálé játékvezetője Cekir volt...
Ma ugyanez a játékvezető világosan "elactivityzte" a nigériai játékosoknak, hogy mivel előbb fejjel ért a labdába a védő, és csak ezt követően ért bele kézzel, vétlen a szitu.
Nos, az én olvasatomban ez a két ítélet ellentmondásban áll egymással.

én pedig az eddigiek alapján a következőt nem tartom jónak a rendszerben:
Cakir meg sem nézte az említett esetet, holott egy 11-ről volt szó. tehát én azt tartanám jónak, ha a videósok vitásnak ítélnek egy szituációt abban a bírónak ne legyen döntési joga, hogy megnézi e vagy sem! nézze meg és akkor dönthet véglegesen hogy ezek után mit ítél.
akkor persze ez a felvetés értelmetlen, ha a fülére mondták hogy jól döntött! csak sajna így mi nézők erről nem értesülünk. néhány esetben ugyan ki írják a tv.-n hogy volt vizsgálat de nem avatkoznak be. ha jól emlékszem ebben az esetben nem volt ilyen kiírás.
szóval ezen lehetne pontosítani.



Szerintem akkor lesz igazán jó a rendszer, ha eljön az az időszak is, amikor a videóbírós stáb is ítéleti lehetőséggel/kötelességgel rendelkezhet.
Ha már ott bent videóznak, akkor vitassák meg, döntsenek és közöljék a bíróval hogy ez és az az ítélet mert X dolog történt, és ennek jogerősnek kell lennie.
Mire a bíróhoz eljut hogy meg kéne néznie az esetet, addigra stúdióban minimum 10-szer megnézték már nagyban az esetet különböző kameraállásokkal(kivéve ha épp Fortnite lanpartyt nyomnak vagy Benzema-féle felnőtt filmeket néznek)

De ehhez még egy kis időnek el kell telnie, szerintem már így is sérti néhány istenkomplexusos bíró renoméját hogy nem csak ő az úr a pályán, hanem fentről is beleszólhatnak.


De én még továbbra is tartom hogy a jelenlegi hibáival is nagy előrehaladás a videóbírózás! Nagyon fog ez hiányozni a BL-EL-ben jövőre, nem is értem hogy miért nem vezették be ott is, ha már VB-n van.
Persze most is vannak bőven hibák a videózással, de mennyivel jobb ha egy világtalan bíró épp széttrollkodik egy párharcot?
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.06.27. 09:28:58

Tegnap szerintem összességében nem volt rossz a kezdő, bár Higuain játszatása nekem mindig egy fájdalmas pont...viszont azt látni kell, hogy a jelenlegi keretben ő az aki bemegy birkózni a védők közzé, így 1-2 hátvédet lefoglal. Aguerot jobban szeretem, de ő visszajár labdákért, és ezáltal jobban tudják szűkíteni az ellenfelek a területet. Ütempasszra meg igen kevesen képesek az argentinok közül...Emiatt szerintem érthető voltkezdetése, az más kérdés, hogy legalább 2 gól megint a lábában maradt.
Di MAria nagyot hajtott az első félidőben, de ki is fulladt a másodikra. Addig viszont jó volt, és ha így játszana, akkor lenne vele gondja a franciáknak is.
Banegát már dicsértem, kell ő oda középre mint egy falat kenyér, mert ő az egyedüli akinek szeme is van középen. A passza zseniális volt.
Én továbbra sem értem miért Pavont és Mezár erőlteti csereként. Pavonban még néha-néha látok is valamit, de nagyon erősen kell néznem ehhez, viszont Meza iszonyat gyenge. És mindkettő esetében a technikai hiányosságuk mellett a mentális gyengeségüket emelném ki. Nem mernek semmit csinálni, csak alibi oasszok. Ha megpróbálják mégis egy az egyben, akkor elizgulják. Én speciel Di Maria helyére Dybalat hoznám be, pláne mikor gól kell. Annyit ő is védekezne, mint a fáradt Di MAria és Meza vagy Pavon.
Amúgy én nem írom le az argentinokat, de lehet csak azért mert kicsit szurlolok nekik. Én a tona előtt francia - brazil döntőt vártam, tehát a franciákat bitang erősnek tartottam, és tartom most is, de igaza lett azoknak, akik azt mondják, hogy oda edző kell. Egyénileg ott sem láttam semmi kiugrót, talán Mbappéra kell nagyon figyelni, míg csapatként elég szürkének tűntek, bár az argentinokhoz képest legalább szervezettnek. Egy meccsen bármi lehet, és lehet egyénileg jobbak, de az argentinoknál meg van egy Messi. Ha van esze az edzőnek, akkor továbbra is kicsit szélen játszatja, mert középen meg fogja őt enni Umtiti és Varane.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2018.06.27. 08:33:58

Ugyanezt gondolom.

Ebbe a bűnrossz Argentin válogatottba Dybala még védőként is beférne. :-)

Helyet lehetne találni számára az biztos.

Bár hozzáteszem abban a kb. 20 percben amit én láttam eddig tőle a VB-n ő is egy tragédia volt.
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2018.06.27. 08:03:50

crixus írta:Ez a Dybala-s dolog szerintem borzasztó erőltetett és csak és kizárólag mentalitás kérdése, hogy megférnek-e a pályán együtt Messivel. Van két klasszis, kreatív játékos, akiknek a passzjáték is megy, nem hiszem el, hogy nem erősítenék inkább egymást.
Ugyanezt gondolom! Tegnap azt a labdát amit Higu kapott a tizenhatoson belül, ha azt Dybala kapja szerintem azért igen más lett volna a befejezés! Mindig az az érzésem, hogy hiányzik valaki aki fel tud nőni Messi mellé.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.06.27. 07:57:45

Gauchomester írta:Üdv.

Félreértés ne essék, az argentinoknak szorítok a VB-n. Pontosabban annak, hogy Messinek (és Mascheranonak) a sors megadja, hogy világbajnok legyen. A többiek kutyaütők, Sampaolival az élen, és valóban talán az utóbbi 30-40 év leggyengébb nemzeti csapata ez náluk.
A feje tetejére kell állnia a világnak ahhoz, hogy az egyenes kieséses szakaszban bármi érdemlegeset alkossanak.... De nem is emiatt akartam szólni.
Alapvetően a videóbíró témában az újítást pozitívumként fogadók csoportjába tartozom, de mindez felesleges, ha a bírókból továbbra is hiányzik a következetesség.

1. A Mascherano ellen megítélt büntető:
körülbelül 10-15 hasonló súlyú párharc folyik 90 perc alatt a kapuk előtt. Nevetséges, hogy ez 11-est ért a török játékvezetőnél.

2. Rojo kezezése:
Nos, 2015-ben Neymar úgy fejelt gólt Buffonnak a berlini BL-döntőben, hogy a labdát ráfejelte a teljesen természetes testhelyzetben lévő kezére. Ez döntően befolyásolta a labda útját, a gólt érvénytelenítették. A finálé játékvezetője Cekir volt...
Ma ugyanez a játékvezető világosan "elactivityzte" a nigériai játékosoknak, hogy mivel előbb fejjel ért a labdába a védő, és csak ezt követően ért bele kézzel, vétlen a szitu.
Nos, az én olvasatomban ez a két ítélet ellentmondásban áll egymással.
én pedig az eddigiek alapján a következőt nem tartom jónak a rendszerben:
Cakir meg sem nézte az említett esetet, holott egy 11-ről volt szó. tehát én azt tartanám jónak, ha a videósok vitásnak ítélnek egy szituációt abban a bírónak ne legyen döntési joga, hogy megnézi e vagy sem! nézze meg és akkor dönthet véglegesen hogy ezek után mit ítél.
akkor persze ez a felvetés értelmetlen, ha a fülére mondták hogy jól döntött! csak sajna így mi nézők erről nem értesülünk. néhány esetben ugyan ki írják a tv.-n hogy volt vizsgálat de nem avatkoznak be. ha jól emlékszem ebben az esetben nem volt ilyen kiírás.
szóval ezen lehetne pontosítani.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.06.27. 07:34:20

Ez a Dybala-s dolog szerintem borzasztó erőltetett és csak és kizárólag mentalitás kérdése, hogy megférnek-e a pályán együtt Messivel. Van két klasszis, kreatív játékos, akiknek a passzjáték is megy, nem hiszem el, hogy nem erősítenék inkább egymást. Ha Messi tökéletesen megfért, sőt brillírozott a sokkal öncélúbb játékot képviselő Neymar mellett akkor Dybala-val sem lehetne gond. Taktika és hozzáállás kérdése. Ha a két játékos képes lenne normálisan gondolkodni ez nem lehetne probléma, pláne ha az edző is képes lenne egyszer végre normális kezdőt a pályára küldeni.

Egyébként akik ezen lovagolnak: nem szélső középpályás: Pavón, Perez, Meza sem, és ennek ellenére mégis ez a 3 bohóc játszott tegnap is. :roll:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.06.27. 06:41:52

optimus írta:
Stalkyard írta:Dybalának nem Messit kellene beárazni, hanem Mezát/Pavónt/Higuaint. :D
Dybala nem szélső és nem is középcsatár, szóval ennyi erővel Otamendit is írhattál volna. A tag csak a középcsatár mögött tud értékelhetően játszani, oda meg nem lehet becserélni, mert ha baj van akkor Messi megy minél inkább középre, mivel senki nem tudja mi legyen és ösztönösen őt keresik.
hát igen, nem passzolnak teljesen a posztok, de mind1 mert ez van. ki kéne próbálni h milyen együtt dybala és messi, mert az már kiderült h enzo perez meg pavón semmit nem tesz hozzá. nincs veszíteni valójuk, az eddigi "nem férnek össze" nagy taktikázással sikerült 4 pontot szerezniük meg majdnem kiesniük, ennél gázabb nem lehet. szóval ki kéne rakni dybalát balra, szólva neki, hogy igen tudom fiam h nem ez a posztod de sajna ez van, ki kell próbálni. messi középen, balon meg mariska, elől meg agü (bár jobb lenne vmi center de higany ultra gáz, simán icardit kéne nyomatni, ha kivitte volna..). vagy ha dybalát nem rakja be, akkor meg 4231 helyett legyen 433 és középen masche meg banega mellé rakja be lo celsot. bármi jó, csak ezeket a hulladék otthoni bajnokságban játszó vak embereket felejtse el.
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2018.06.27. 01:01:20

Én csak azt bánom, hogy nem Maradona mellé toltak be az elfekvőbe. BASSZAMEEEEEEG. TOVÁBMENTEK MESSIÉK. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.26. 23:55:07

Sanszos hogy totálra szívta magát az emberünk, ettől függetlenül hatalmas legenda. :D
Remelem a franciák ellen mar megint ott lesz, csak most vékonyabb és rövidebb utcákat húzzon ki. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2018.06.26. 23:25:26

Stalkyard írta:Dybalának nem Messit kellene beárazni, hanem Mezát/Pavónt/Higuaint. :D
Dybala nem szélső és nem is középcsatár, szóval ennyi erővel Otamendit is írhattál volna. A tag csak a középcsatár mögött tud értékelhetően játszani, oda meg nem lehet becserélni, mert ha baj van akkor Messi megy minél inkább középre, mivel senki nem tudja mi legyen és ösztönösen őt keresik. Mondjuk megmondom őszintén, ha már muszáj volt ilyen teljesen idiótán cserélni, és szétszedni a kp-t, akkor Meza helyett én is őt hoztam volna, Pavon menjen balra, ő meg szerencsétlenkedjen a jobboson.
De alapvetően hatalmas ökörség volt a Perez - Pavon csere, ezzel teljesen szétdurrantotta a kp-t, utána annyi ötletük sem volt támadás építésre mint előtte. Ott sokkal inkább Lo Celso-t kellett volna behozni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.26. 23:16:46

"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.26. 23:03:53

Dybalának nem Messit kellene beárazni, hanem Mezát/Pavónt/Higuaint. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.26. 23:02:26

optimus írta:
visca el barca írta:messi jó hülye volt h összeszedett egy sárgát, sokba fájhat még ez neki
elődöntők előtt törlődik nem?
nem mintha félniük kéne hogy eljutnak addig, de az csak 2 meccs, annyit csak kibír :D

plusz akkor mindenki kedvence dybala beárazhatná
Csak szeretnéd, hamarabb játszik Medúza meg Pavón :lol:

Most nézem, ha így maradnak a csoportok akkor simán kijöhet egy Német-Brazil nyolcaddöntő is =D>

Horvátok brutálisak, így B csapattal is dagadtra vernének minket. Elképesztő
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2018.06.26. 22:55:22

visca el barca írta:messi jó hülye volt h összeszedett egy sárgát, sokba fájhat még ez neki
elődöntők előtt törlődik nem?
nem mintha félniük kéne hogy eljutnak addig, de az csak 2 meccs, annyit csak kibír :D

plusz akkor mindenki kedvence dybala beárazhatná
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2018.06.26. 22:43:38

Üdv.

Félreértés ne essék, az argentinoknak szorítok a VB-n. Pontosabban annak, hogy Messinek (és Mascheranonak) a sors megadja, hogy világbajnok legyen. A többiek kutyaütők, Sampaolival az élen, és valóban talán az utóbbi 30-40 év leggyengébb nemzeti csapata ez náluk.
A feje tetejére kell állnia a világnak ahhoz, hogy az egyenes kieséses szakaszban bármi érdemlegeset alkossanak.... De nem is emiatt akartam szólni.
Alapvetően a videóbíró témában az újítást pozitívumként fogadók csoportjába tartozom, de mindez felesleges, ha a bírókból továbbra is hiányzik a következetesség.

1. A Mascherano ellen megítélt büntető:
körülbelül 10-15 hasonló súlyú párharc folyik 90 perc alatt a kapuk előtt. Nevetséges, hogy ez 11-est ért a török játékvezetőnél.

2. Rojo kezezése:
Nos, 2015-ben Neymar úgy fejelt gólt Buffonnak a berlini BL-döntőben, hogy a labdát ráfejelte a teljesen természetes testhelyzetben lévő kezére. Ez döntően befolyásolta a labda útját, a gólt érvénytelenítették. A finálé játékvezetője Cekir volt...
Ma ugyanez a játékvezető világosan "elactivityzte" a nigériai játékosoknak, hogy mivel előbb fejjel ért a labdába a védő, és csak ezt követően ért bele kézzel, vétlen a szitu.
Nos, az én olvasatomban ez a két ítélet ellentmondásban áll egymással.
Válasz küldése