Európa-bajnokságok & Világbajnokságok

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a Világbajnokságot?

A szavazás 2022.12.18. 12:44:24-kor befejeződött.

Címvédés, Franciaország
15
33%
Ezúttal Messiéknek összejön, Argentína
29
64%
Horvátország idén megnyeri
1
2%
Folytatódik a csoda, Marokkó
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6663
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.10. 14:51:30

Egy jó dolog biztos lesz a ma délutáni meccsen, az egyikük kiesik :D
Ha választani kéne inkább az angolok menjenek tovább, egyrészt még mindig szimpatikusabbak, mint a franciák, másrészt már csak a franciáknál vannak Barca játékosok, ráadásul mindkettő kicsit üveglábú, francnak hiányzik, hogy bármelyik megsérüljön.

Szerintem amúgy össze fog jönni az Argentin - Portugál döntő, bár nem hiszem, hogy a meccseket megkenték volna, max a sorsoláson nyúltak bele, hogy a döntőbe találkozhassanak.

Szerk.: Közbe látom hogy benéztem, este lesz a Francia - Angol :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1981
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.12.10. 12:57:38

Sanama írta:
2022.12.10. 12:35:26
Nem tudom, milyen szabályok vannak erre, de ez katasztrófa volt. Ha nincs rá szabály, simán piros / nem rúghat, aki elhagyja a kezdőkör területét... Még az, hogy a kapus odamegy a labdával és próbálja kizökkenteni az oké, de amikor 3-4 játékos megy emberkedni... szánalom. VAR világában ennek nincs akkor rögtön következménye...Talán utána utólag kiosztott 1-2 lapot, hogy még nagyobb legyen az öröme :D
ez tényleg vicc. A bohóc Lahoznál egyértelműen karakteresebb bíró kellett volna egy ilyen meccsre, figyelembe véve azt, ami már a meccs előtt is ment.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2022.12.10. 12:35:26

NovaProspekt írta:
2022.12.10. 12:31:56
Sanama írta:
2022.12.10. 12:23:30
Végig shittalkoltak a meccs elotti idoszakot. A 11-eseknel meg amit muveltek, en nem is ertem, hogy lehet ilyen. Se a biro reszerol, se a hollandok reszerol. Sportszerutlen gyokerek voltak. Teljesen megerdemeltek hogy a vegen kaptak egy ket gesztust.
ezt a 11-est élőben nem láttam, azóta találtam ezt

tényleg túltolták a hollandok is az emberkedést
Élő képet gyorsan elvették, a másodikat nem is mutatták szeirntem, mi volt Lautaro-nál.

Nem tudom, milyen szabályok vannak erre, de ez katasztrófa volt. Ha nincs rá szabály, simán piros / nem rúghat, aki elhagyja a kezdőkör területét... Még az, hogy a kapus odamegy a labdával és próbálja kizökkenteni az oké, de amikor 3-4 játékos megy emberkedni... szánalom. VAR világában ennek nincs akkor rögtön következménye...Talán utána utólag kiosztott 1-2 lapot, hogy még nagyobb legyen az öröme :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.10. 12:32:19

Èrdekes, hogy az argentinokat sem úgy ismerjük, hogy finomkodnának a meccseken, de, hogy a hollandoknak azèrt most is ès anno a portugálok ellen is sikerült 1-1 bunyót kiprovokálni, az azèrt felvet egy kèt kèrdèst.

Lehet, hogy ott is van egy kicsi felsőbbrendűsèg èrzès, amit nem tudnak kinőni. Mondjuk ezzel sem penne baj, ha mindenkit lesimáznának, de ugye láttuk, mit játszottak. 😁
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1981
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.12.10. 12:31:56

Sanama írta:
2022.12.10. 12:23:30
Végig shittalkoltak a meccs elotti idoszakot. A 11-eseknel meg amit muveltek, en nem is ertem, hogy lehet ilyen. Se a biro reszerol, se a hollandok reszerol. Sportszerutlen gyokerek voltak. Teljesen megerdemeltek hogy a vegen kaptak egy ket gesztust.
ezt a 11-est élőben nem láttam, azóta találtam ezt

tényleg túltolták a hollandok is az emberkedést
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2022.12.10. 12:23:30

NovaProspekt írta:
2022.12.10. 12:16:09
örülök, h továbbmentek az argok, de azért viselkedhettek volna kicsit sportszerűbben a hollandokkal szemben (beleértve Messit), még ha azok pofáztak is kicsit a meccs előtti interjúkon
Végig shittalkoltak a meccs elotti idoszakot. A 11-eseknel meg amit muveltek, en nem is ertem, hogy lehet ilyen. Se a biro reszerol, se a hollandok reszerol. Sportszerutlen gyokerek voltak. Teljesen megerdemeltek hogy a vegen kaptak egy ket gesztust.
Ennyi sárga piros nélkül, le a kalappal mindenki előtt...
Pont ezért szabadult el az egész...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7266
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.10. 12:21:49

MessiNeymarSuarez írta:
2022.12.10. 11:54:14
visca el barca írta:
2022.12.10. 11:41:20
Ez a matheu lahoz nem tudom kinek a kije, de 10 éve el kellett mar volna tiltani a labdarúgástól. Annyira gyenge jatekvezeto h nem igaz. Se spanyolban se nemzetkozi meccseken nem tud fujni normalisan.
Világ legnagyobb vicce a tag. Folyamatosan emberkedik, szájal, emlékeztet mindenkit hogy ő itt a góré, aztán amikor akció van akkor meg nem mer rendet tenni csak 10 méterről [auto_cenzúra] a sípját és fütyülget.

Tegnap is ikonikus jelenet volt mikor kisebb tömegbunyó volt és főhősünk ahelyett hogy közéjük megy rendet tenni inkább 10 méterről hátrafele sétálva sípolgat, ettől aztán lesz tekintélye a játékosok szemében :roll: :lol: :lol:
Megye2-be kéne hívni, ott első meccs után bunkóval kergetnék haza
Jóvannna', látta, hogy VVD lerendezi a szitut... :D Nekem nem is a bunyó maradt meg, hanem hogy még a 11-es rúgásoknál is folytatta az osztogatást. :D Ilyen egomániás bírót nem nagyon szabadna hagyni vezetni, az biztos, és itt még nem is esett szó a minőségéről.
Azt nem értettem, hogy a játékosok hogy tudták ezt követni, mert valahogy mindig az a játékos követett el taktikai szabálytalanságot, akinek még nem volt. :D Ennyi sárga piros nélkül, le a kalappal mindenki előtt...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1981
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.12.10. 12:16:09

örülök, h továbbmentek az argok, de azért viselkedhettek volna kicsit sportszerűbben a hollandokkal szemben (beleértve Messit), még ha azok pofáztak is kicsit a meccs előtti interjúkon
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.10. 11:54:14

visca el barca írta:
2022.12.10. 11:41:20
Ez a matheu lahoz nem tudom kinek a kije, de 10 éve el kellett mar volna tiltani a labdarúgástól. Annyira gyenge jatekvezeto h nem igaz. Se spanyolban se nemzetkozi meccseken nem tud fujni normalisan.
Világ legnagyobb vicce a tag. Folyamatosan emberkedik, szájal, emlékeztet mindenkit hogy ő itt a góré, aztán amikor akció van akkor meg nem mer rendet tenni csak 10 méterről [auto_cenzúra] a sípját és fütyülget.

Tegnap is ikonikus jelenet volt mikor kisebb tömegbunyó volt és főhősünk ahelyett hogy közéjük megy rendet tenni inkább 10 méterről hátrafele sétálva sípolgat, ettől aztán lesz tekintélye a játékosok szemében :roll: :lol: :lol:
Megye2-be kéne hívni, ott első meccs után bunkóval kergetnék haza
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.12.10. 11:41:20

Ez a matheu lahoz nem tudom kinek a kije, de 10 éve el kellett mar volna tiltani a labdarúgástól. Annyira gyenge jatekvezeto h nem igaz. Se spanyolban se nemzetkozi meccseken nem tud fujni normalisan.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2022.12.10. 10:31:03

VictorValdes19 írta:
2022.12.10. 10:11:37
Támadók közül Danjumát hiányoltam.
Igazad van, őt én is hiányoltam. Egy biztos hogy én simán beraktam volna Malaciat balhátvédnek, de tény hogy amíg Blind apja az edzői stáb tagja, sajnos addig a fia fog játszani ezen a poszton. Xavi Simons is egy meccsen játszott csereként, elképesztő ez is hogy nem kapott lehetőséget. Ten Hagban bízok én is hogy ő tud alkotni valamit, addig sajna nem várható semmi. =D>
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2022.12.10. 10:11:37

Nervo írta:
2022.12.09. 23:02:18
Van Gaal nem tanult semmit 2014-ből, noname kapusokkal vicc az egész. Gravenberchet, Van de beeket és Malent ki sem vitte a vbre, Luuk de jongokkal, blindekkel nem lehet gólt rúgni.

Mj: Van Gaaltól Koeman veszi át a stafétát, úgyhogy várhatóan nem lesz egy darabig komolyan vehető csapat náluk. Nem is értem hogy Ten Hag miért nem került szóba ott. :?
Az általad említett játékosok sem segítettek volna ezen a VB-n.
Gravenberch nem áll jelenleg ott, hogy meghatározó legyen ilyen szinten.
VdBeeken sikeres amortizációt hajtott végre Solskjaer. Talán ten Hag újra feltudja építeni, ha marad Donny Manchesterben.
Malen is megtorpant a fejlődésben érzésem szerint. Persze Janssen helyett én is inkább őt vittem volna ki, csak nem érzem benne, hogy ő jelenthetné a különbséget ilyen meccseken.
Támadók közül Danjumát hiányoltam.

Kapusoknál pedig Cillessen kihagyásánál néztem egy nagyot, de Noppert jól védett az egész tornán + Cillessen híresen rossz tizenegyesekben, így ezt sem hoznám fel van Gaal ellen.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2022.12.10. 09:29:02

Bevallom azt gondoltam fejben gyengék lesznek az Argentinok a tizikhez.. Más felől az Argentinoknak kb a 2.fordulótól kezdve minden meccsük ki-ki meccs volt hiszen bármikor botlottal volna mégegyet az kieséssel ért volna fel.. Ez sokat segíthet nekik.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.12.10. 08:27:37

Andris írta:
2022.12.09. 23:56:11
:D Erdekes volt Messi nyilatkozata a spanyol birorol, hogy a Fifa megfontolhatna, hogy komoly meccsre nem kuld tobbet komolytalan jatekvezetot.
Pedig tudható volt, hogy Mateu Lahoz mire képes, ha nagyon odateszi magát. Mellesleg a játékosegyéniségek csökkenő száma a bírókra is igaz, ma nemigen vannak megkérdőjelezhetetlen tekintélyű, széles körben elfogadott bírók, és a VAR miatt talán nem is lesznek már.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.09. 23:56:11

:D Erdekes volt Messi nyilatkozata a spanyol birorol, hogy a Fifa megfontolhatna, hogy komoly meccsre nem kuld tobbet komolytalan jatekvezetot.

En nagyon felhuztam magam az ostoba argentin vedokon, az a ket kozeli szabad es az allando bekkeles teljesen agyalagyult dolog volt. Ki is kapcsoltam a tvt, es Lautaro tiziere vissza, nem er ennyit az egesz, hogy ezeken idegeskedjek.

Amugy nemtom pontosan hogy hivjak a holland masodik gol szerzojet, valami nemetes nevu es nemet feju gyerek. Mikor megrugta Messit, azonnal ki kellett volna allitani masodik sargaval, es szepen le is zarult volna a meccs. Nem volt nagy rugas, de latvanyosan szandekos es emberre ment, labda a kornyeken se volt mar a mozdulat meginditasa elott. Komoly biroi hiba, legalabbis nekem annak tunt.

Orulok Messieknek, de hiaba jo fizikalisan a csapat, hiaba van hihetetlen fegyelmezettseguk is, tovabbra is ugy erzem, hogy a spanyol masodosztalyba is keves lenne a keretuk 90 szazaleka. Egyszeruen nincsenek jo kepessegeik. Szurkolok tovabb nekik, ha egyaltalan nezem majd a maradek meccseket, de a horvatok es a franciak is jobb jatekosokbol allnak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7266
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.09. 23:44:36

Aki látta a Copát, az tudja, hogy Martinez volt a különbség nekik az elmúlt évekhez képest, egyértelmű top2 játékosuk volt. Akkoriban 1-2 évig az egyik legjobb kapus volt, sokkal nagyobb formában volt, mint most, a tizik kivételével idén akkora hozzáadott értéke azért talán nincs, főleg a Copához képest. De hatalmas kedvencem.

Az meg egy dolog, hogy a hollandok rámolhattak volna hirtelen még 1-2-t, de az argentinok voltak jobbak, amikor akarták. És rögtön úgy jöttek ki a hosszabbításre, emelt fővel, hogy akarták, és onnantól kezdve szerintem a hollandok nem tudtak volna már mit tenni.

Az az angol francia meg tényleg nagyon érdekes lehet. Igazából a franciák feje főhet szerintem jobban, mert nem tudom, mivel tesznek jót, ha rendesen az angolok torkának ugranak, vagy ha visszafogottabbak lesznek. Mert ha helyet adnak az angoloknak, az hatalmas öngől is lehet, de közben meg lehet, hogy Mbappé ver egy mesterhármast, szóval... szerintem ez az ő oldalukon lesz keményebb döntéshelyzet, na.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.09. 23:36:00

csababarca írta:
2022.12.09. 23:26:40
Hát veri az Isten a hollandokat az biztos, történtek velük történelmi igazságtalanságok a fociban, de itt ma semmit nem érdemeltek.

VanGaal egy pragmatikus edző, de szerintem kicsit meg kellett volna a hosszabbítás elején az argentinokat, nàluk volt a momentum.
De a végére már megint visszabillent a gauchokhoz, el is dönthették volna többször is az utolsó percekben.

Na de higgadtak voltak a büntiknél, ezt nem vártam.
Martinez meg elég jó kapus, lehet ha korábban ő áll a kapuban az nagyobb tartást adott volna a mindenkori Argentínának. (Vagy hozzá hasonló kaliber)

Innen már tippelni sem tudok, a horvátok nekem felfogásban az argentin csapathoz hasonló, ilyen egygólos meccset várok, vagy akár 0-0 és megint tizik.

Másik ágon kb eddig tart a csoda Marokkónak, francia-angolon bármi lehet tényleg. Egy siralmas izzadságszagú hosszabbításos förmedvényt is el tudok képzelni, de egy 4-3as eredményt is bármerre:D
Horvát-Argentín tizipárbaj az szép lesz....25-24-re fog eldőlni? :mrgreen:

Martinez meg orvosi eset, hatalmas figura a srác :lol:


Teljesen megérdemelték a továbbjutást, a hollandok nem is értem mit akartak, kiscsapatra hajazó módon a hosszabbításban tizipárbajra játszottak mikor velük volt a lélektani fölény?! Azt hittem rögtön berámolnak még 2-t és eldöntik a javukra, ehhez képest visszajöttek Messiék lélektanilag ami nagy erény.

Ha azt nézzük hogy hogyan kezdték ezt a VB-t, nagyon szép eredmény ez az elődöntős hely =D>
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.12.09. 23:26:40

Hát veri az Isten a hollandokat az biztos, történtek velük történelmi igazságtalanságok a fociban, de itt ma semmit nem érdemeltek.

VanGaal egy pragmatikus edző, de szerintem kicsit meg kellett volna a hosszabbítás elején az argentinokat, nàluk volt a momentum.
De a végére már megint visszabillent a gauchokhoz, el is dönthették volna többször is az utolsó percekben.

Na de higgadtak voltak a büntiknél, ezt nem vártam.
Martinez meg elég jó kapus, lehet ha korábban ő áll a kapuban az nagyobb tartást adott volna a mindenkori Argentínának. (Vagy hozzá hasonló kaliber)

Innen már tippelni sem tudok, a horvátok nekem felfogásban az argentin csapathoz hasonló, ilyen egygólos meccset várok, vagy akár 0-0 és megint tizik.

Másik ágon kb eddig tart a csoda Marokkónak, francia-angolon bármi lehet tényleg. Egy siralmas izzadságszagú hosszabbításos förmedvényt is el tudok képzelni, de egy 4-3as eredményt is bármerre:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.12.09. 23:19:15

Hát én ha van csapat akitől féltem a gallokat akkor az Anglia. Nem tulzok ha azt mondom nálam előrehozott döntő.
Angolok erőben, futásban, gyorsasagban képesek felvenni velük a versenyt. Történelem miatt sem haverok,komoly meccs. Évek óta tuzkozelben,nagyon nehéz őket kiejteni az angoloka, egyedül a mentális dolgok hogy képesek megremegni. De abszolút 50-50re adom, nagyon kemény párharc lesz. Ha csak nem gyilkolják le egymást,nálam aki holnap nyer,vihet mindent is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2022.12.09. 23:02:18

Van Gaal nem tanult semmit 2014-ből, noname kapusokkal vicc az egész. Gravenberchet, Van de beeket és Malent ki sem vitte a vbre, Luuk de jongokkal, blindekkel nem lehet gólt rúgni. Ez a taktika meg egy egyszerűen rémes. Szurkolok Leónak, de a franciák ellen nem lesz esélyük. [-o<

Mj: Van Gaaltól Koeman veszi át a stafétát, úgyhogy várhatóan nem lesz egy darabig komolyan vehető csapat náluk. Nem is értem hogy Ten Hag miért nem került szóba ott. :?
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2022.12.09. 23:44:08-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7266
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.09. 22:59:03

Húúúúúúúú, hála a magasságosnak... azért Argentina megérdemelten jutott tovább, még ha volt is 20 perc rövidzárlatuk.

Még él a remény, ez az elődöntőtől kezdve meg aztán tényleg bármi megtörténhez, ezen csapatok közül bárki megnyerheti már. Fejben meg úgy tűnik, ott vannak az argentinok.

Nagyon rossz lett volna szerintem ha 4 európai van az elődöntőben.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.12.09. 22:57:34

Ez korrekt párbaj volt a gauchoktol, megérdemelték.

Hollandia saját magát okolhatja,ekkora mentális előnyben így bealudni megint. Tiziket meg elvből bukjak

Horvát-Argentin nagyon jó lehet, s kemény párbaj.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.12.09. 22:56:24

Ááááá megvan!!! 8) =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2022.12.09. 22:55:59

Pedig de gyönyörű lett volna, ha mindkét dél-amerikai csapat kiesik. Kár érte...
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7266
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.09. 22:54:55

Na ki lehet kapni kétszer 2 gól előnyből? :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése