La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
13
72%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
5
28%
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.03. 19:38:02

Ronaldinho&Barca írta:sport tv is hd-n fut

diginél a sport1 az igen, de a 2 az nem
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.03.03. 19:16:20

Veidt_madridista írta:Oszinten nem ertem azokat, akik a Sport TV-t favorizaljak. Sem musorszerkezetben, sem kommentatorokban, sem szakertokben nincsenek a Digi szintjen.
Nekem simán szimpátia alapján jobban bejön a Sport TV-s felállás. Farkas Norbi,Hegyi,Puhl stb,sokkal szívesebben hallgatom őket,mint Egri Viktort,meg Sallóit,stb. 2 évig néztem őket,amikor még náluk volt a PL,és ott tök normálisan értékeltek. A kupameccsek alatt meg ilyeneket mondanak hogy az angol csapatok azt se tudják ki nyeri a király kupát :D Szóval szerintem semmivel nem jobb az ottani team. Nekem Digi Tv van,de ha esetleg átkerül a spanyol liga oda,akkor maradnak a streamek. Nem akarom 5 percenként hallgatni,hogy "de az angol bajnokságban"...

Egyébként érdekes,hogy FN-t sokan úgy látják,hogy fölöslegesen okoskodik. Én szeretem hallgatni,a hangjából is látszik,hogy imádja a spanyol focit,akkor is ha egy Malaga meccset közvetít.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.03. 19:11:39

Egyébként mindezt úgy, hogy a Telekom hálózatát bérlik. Az ő technikájukkal dolgoznak elvileg.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.03.03. 19:10:23

visca el barca írta: sztem is jobb mindenben a digi. sport tv-vel amugy nekem is az a bajom, hogy a diginél a sport2 nem hd és mivel állandóan vmi kézimeccs megy az 1-en, nézhetem ilyen full gagyi 480p-ben a meccseket. amugy nekem mindegy mi lesz jövőre, csak ne a spíler adja.
Szerintem érdemes lenne a szolgáltatónál futni egy kört. Amikor mi lecseréltük a tv-t, nagyjából fél éve ennek, az után pont volt egy frissítés és a hd adók megjelentek, sport tv is hd-n fut, ellentétben a spílerrel, ahogy említetted élvezhetetlen egy 120 cm-s képátlóval rendelkező készüléken 480p-ben bármilyen sportközvetítés. :D Nem voltam sosem hd b**i, de az új technológia szerintem megköveteli.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.03.03. 18:25:36

Veidt_madridista írta:Oszinten nem ertem azokat, akik a Sport TV-t favorizaljak. Sem musorszerkezetben, sem kommentatorokban, sem szakertokben nincsenek a Digi szintjen.
Szerintem az emberek legnagyobb része azért favorizálja, mert konkrétan nem tudja beköttetni a Digit. XI. kerület Bicskei utcában lakom. Ha google mapsen megnézed, konkrétan 50 méterre lakom a 6-os vili végpontjától, a Móricz körtér közvetlen szomszédságában. Legelsőnek a Digihez jazzeltem be, amikor ideköltöztem, válaszuk: nincs kiépített kábel. Nincs kiépített kábel a belváros kellős k. közepén... Minden elismerésem. =D> Így maradt a Telekom. Szóval könnyű úgy érvelni, hogy elérhető a Digi. Maradjon csak a Sport TV-én, azt mindenki tudja fogni.

A Digi meg addig is húzza fel a nadrágot és ne égesse magát. Laktam eddig Debrecenben, a Vármegyeháza utcában (a Piac utcával párhuzamos utca), a nagykörúton az állomás mellett; Pesten a Ráday utcában, a Kálvin tér mellett és most itt, Budán, amit írtam. Egyetlen helyen sem volt elérhető a Digi, csakis UPC és Telekom. Ekkora lúzer bandával még nem találkoztam, gondolom jó nagyot buktak a BL-meccsekért fizetett összegen, alig lehet valahol hozzájuk fordulni, így nézettség nem nagyon lehetett. Minden egyes alkalommal őket kerestem fel elsőnek, hiába. Ha Juventus, Milan, stb. drukker lennék, minden héten hétfőn küldeném a levelet, hogy hogy lehettek ennyire bénák
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.03. 18:09:58

Veidt_madridista írta:Oszinten nem ertem azokat, akik a Sport TV-t favorizaljak. Sem musorszerkezetben, sem kommentatorokban, sem szakertokben nincsenek a Digi szintjen.
sztem is jobb mindenben a digi. sport tv-vel amugy nekem is az a bajom, hogy a diginél a sport2 nem hd és mivel állandóan vmi kézimeccs megy az 1-en, nézhetem ilyen full gagyi 480p-ben a meccseket. amugy nekem mindegy mi lesz jövőre, csak ne a spíler adja.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.03.03. 17:37:10

Oszinten nem ertem azokat, akik a Sport TV-t favorizaljak. Sem musorszerkezetben, sem kommentatorokban, sem szakertokben nincsenek a Digi szintjen.
Kép
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.03.03. 17:15:40

Az év napja lesz ha a digi-re átkerül a spanyol bajnokság. A közvetítők (Egri kivételével totál átlagok) maga a képminőség jobb, nálunk a sport2 nem hd ami katasztrófa, minden tiszteletem a kézilabdáé de szinte mindig azt tolják a sport1-en Barca meccs idején.De ami a legfontosabb megszabadulunk az okoskodó szofosó Farkas Norberttől ,aki annyira sok akar lenni (sikerül is neki) h k idegesítő.Szóval hajrá digi. A rotterdami tenisztornán is annyi égbekiáltó baromságot hordott össze ,hogy fogtam a fejem.Ott is azért mert ahelyett ,hogy közvetített volna (mellette a szakértő majd szakért) ,nem ő ott is nagyokat akar mondani.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.03.03. 15:55:14

Ha szavazni lehetne, egyértelműen a Sport TV-re szavaznék, szombat-vasárnap meccsek, hétfő este összefoglaló, utána 3. félidő. Az összeállítás: Farkas Norbert, Petur András, Nyilasi, Hegyi, Hajdu Attila. Csere: Puhl, Várhidi.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.03.03. 15:49:12

csababarca írta:
MessiNeymarSuarez írta:Spílerrel kezdhetnének már valamit, mert ritka ergya 0 szinvonalú volt a stúdió és a kommentátorok színvanala is, nagyon budget érzés az egész.

És pont az ilyenek kapják meg a BL-t?! (Megy a privatizáció?)
találd ki, kié és ezáltal kiké a spíler tv...? :D
annyit eláruk, nem nehéz kitalálni.

nyilván a bl miatt feltuningolják az egészet majd.
ez már nagyon off itt, de ezerszer inkább a digin legyen, mint a hörcsögtévén, mert ott a régi gyűlölt, ex-sport(f.os)klubos selejtek dolgoznak, hetthéssy és léderer... örültem, hogy eltűntek anno, erre nyilvánvaló, hogy amikor hörcsögék a ramszesszel eldöntötték, hogy ezt is monopolizálják, csak őket tudták kikukázni... #-o ](*,)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.03.03. 15:26:16

Nekem nincs digi, de múltkor volt hozzá szerencsém, sajnos negatív. Ugye elég kevés a sport csatorna hazánkban, kb. van 15~20, ezért online adták a kosárlabda magyar kupát. Hát maga a stream is béka segge alatt volt, fél percenként akadozott illetve a hang csúszott rengeteget, a kommentátorról ne beszéljünk akinek minden 2. kosár "tempó" volt. #-o Ja és nem pillanatnyi állapotról volt szó mert másnap detto ez volt a színvonal.
Én örülnék hogy ha a spanyol liga maradna a sport tv-n. Tetszenek a felvezetőműsorok, szakértők és kommentátorok, Farkas Norbival nekem egybeforr a magyar közvetítés. No meg, 3 sport adón akkor mi fog menni ha minden elhalásznak előlük? Talán az egyedüli normális csatorna a sok kókány mellett.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.03. 15:09:31

MessiNeymarSuarez írta:Spílerrel kezdhetnének már valamit, mert ritka ergya 0 szinvonalú volt a stúdió és a kommentátorok színvanala is, nagyon budget érzés az egész.

És pont az ilyenek kapják meg a BL-t?! (Megy a privatizáció?)
találd ki, kié és ezáltal kiké a spíler tv...? :D
annyit eláruk, nem nehéz kitalálni.

nyilván a bl miatt feltuningolják az egészet majd.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.03. 15:03:28

csababarca írta:19:00 és 21:00kor kezdődnek majd a meccsek.
igen, tényleg, rosszul emlékeztem
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.03. 14:38:20

Spílerrel kezdhetnének már valamit, mert ritka ergya 0 szinvonalú volt a stúdió és a kommentátorok színvanala is, nagyon budget érzés az egész.

És pont az ilyenek kapják meg a BL-t?! (Megy a privatizáció?)
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.03. 14:33:06

Arról nem találtam sehol infót, de nekem úgy rémlik, hogy mondták már, hogy a la liga marad a sport tv-n. Szerintem a spíler képességeit már meghaladná a két nagy liga közvetítési joga. Bár lehet, hogy indítanak egy spíler2-t is, mert most is virít egy 1es a jobb felső sarokban.
Egy kicsit ez itt off: viszont a bundesliga a sport tv-n lesz az már tuti
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.03. 14:19:51

visca el barca írta:de jövőre két részre szedik a meccseket, egyik fele 6-tól, a másik 8:45, így remélem a barca meccsek többsége akárcsak idén, jövőre is a m4-en lesz
19:00 és 21:00kor kezdődnek majd a meccsek.

amúgy a digire én sem kívánom a barca meccseket, utálják konkrétan a klubot, Messit, ott rúgnak bele a csapatba ahol lehet.
Sallói és a beszédhibás Bánki Dodival az élen, mindkét ember szégyen hogy szakkommentátor lehet bárhol.
Persze sport1-en is megvannak ezek a barca oldaláról, Vincze vagy a meghasonlott Hegyi, de ott mindig van ellensúly legalább Nyilasi meg Hajdu személyében.
Szóval nagyjából kiegyenlített a dolog.

nekünk van digink is, szóval nem lenne probléma...de isten ments tőlük.
én akkor bizony streameznék.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.03. 14:13:11

brazilfan írta:
Azt olvastam, hogy nyáron lejár a Sport TV közvetítési joga, májusban fog eldőlni, hogy marad-e náluk La Liga, vagy ősszel már a Digi fogja adni, és a Sport TV-re kerül át a Bundesliga.
Még ha tré is az anyagi helyzetük, a spanyol bajnokságot már nem bukhatják el, csak azért érdemes őket nézni.
MB1, BL, SerieA, Premier League, Bundesliga ezeket már mind bukták, igaz nem egyszerre.

A Bundásligát sztem kb. feleannyian néznék, mint a LaLigat, már a Clasico miatt nem lehet elengedni.

Arról nem is beszélve, hogy Farkas Norbert valószínűleg kiszaladna a világból :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.03. 14:12:34

Sinya22 írta:Nekem Digi van,de isten ments hogy Egri Viktort kelljen hallgatnom minden hétvégén,akkor nálam is marad a stream. A Bl meccseket már megkapta a Spíler a következő szezontól,nem?Úgy tudom azt is a sport tv kárára.
én meg inkább hallgatom egri viktort mintsem orosz nyelvű, szakadozó, igénytelen streameket nézzek : D amúgy igen a bl megy spílerre, de jövőre két részre szedik a meccseket, egyik fele 6-tól, a másik 8:45, így remélem a barca meccsek többsége akárcsak idén, jövőre is a m4-en lesz
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.03.03. 14:05:45

Tegnap olvastam cikket a közvetítési jogokról pont.A budesliga sport tv,bl m4/spiler,Pl spiler
Csak ennyi biztos a többi mind bizonytalan ,elvileg azt jósolják nagy kavarodás lesz.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.03.03. 13:43:52

Nekem Digi van,de isten ments hogy Egri Viktort kelljen hallgatnom minden hétvégén,akkor nálam is marad a stream. A Bl meccseket már megkapta a Spíler a következő szezontól,nem?Úgy tudom azt is a sport tv kárára.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.03. 12:17:06

Nero. írta:Már más sportok közvetítési jogait se veszi meg a Sport TV, anyagilag marha gyengén állnak valószínűleg bukják a spanyol focit is.
ez most honnan jött? amugy marha boldog leszek ha a spílerhez kerül és minden meccset gép előtt görnyedve streamen kell nézni....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.03. 12:02:37

Már más sportok közvetítési jogait se veszi meg a Sport TV, anyagilag marha gyengén állnak valószínűleg bukják a spanyol focit is.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.03.03. 11:11:21

Barracuda831 írta:Én szívesen megnézék egy 5-4 es meccset a hétvégén 5 Messi és 4 Grizes góllal :D
A régi szép idők amikor a DSF jóvoltából láthattunk havi 2 meccset (jó esetben). Aztán jött a TVE spanyol adó akkor már jobb volt a helyzet de a mai kánaán akkoriban fényévekre volt.[/quote]

Azt olvastam, hogy nyáron lejár a Sport TV közvetítési joga, májusban fog eldőlni, hogy marad-e náluk La Liga, vagy ősszel már a Digi fogja adni, és a Sport TV-re kerül át a Bundesliga.
Ez nekem nagy szívás lenne, még esélyem sincs rá, hogy a Digit fogni tudjam, és az online közvetítések, amiket néha, szükségmegoldásként nézek, nagyon rossz minőségűek.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.03.02. 11:30:57

Barracuda831 írta:Én szívesen megnézék egy 5-4 es meccset a hétvégén 5 Messi és 4 Grizes góllal :D

A fiatalabb Barca szurkolók nem emlékezhetnek de a régi időkben volt egy brutális 5-4 az atletico ellen.Spanyol kupa volt, nem volt sportv , a lőtéri kutya nem adta a mérkőzést (már amit Magyarországon fogni lehetett) de iszonyat parádé volt. 0-3ra meg 2-4re is ment már az atleti ,de jött a Fenoméno meg a judás Figo is ragasztott egyet (nem is kicsit).telt ház ,iszonyat hangulat már ami a tv3-as 50másodperces összefoglalóból átjött.

A régi szép idők amikor a DSF jóvoltából láthattunk havi 2 meccset (jó esetben). Aztán jött a TVE spanyol adó akkor már jobb volt a helyzet de a mai kánaán akkoriban fényévekre volt.
https://www.youtube.com/watch?v=5MU1q1r5hVQ" target="_blank

A 3. Barca kapáslövéses gól csodás :D
Csak is Puyol
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.03.01. 09:32:37

Én szívesen megnézék egy 5-4 es meccset a hétvégén 5 Messi és 4 Grizes góllal :D[/quote]

A fiatalabb Barca szurkolók nem emlékezhetnek de a régi időkben volt egy brutális 5-4 az atletico ellen.Spanyol kupa volt, nem volt sportv , a lőtéri kutya nem adta a mérkőzést (már amit Magyarországon fogni lehetett) de iszonyat parádé volt. 0-3ra meg 2-4re is ment már az atleti ,de jött a Fenoméno meg a judás Figo is ragasztott egyet (nem is kicsit).telt ház ,iszonyat hangulat már ami a tv3-as 50másodperces összefoglalóból átjött.

A régi szép idők amikor a DSF jóvoltából láthattunk havi 2 meccset (jó esetben). Aztán jött a TVE spanyol adó akkor már jobb volt a helyzet de a mai kánaán akkoriban fényévekre volt.
Válasz küldése