La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
13
72%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
5
28%
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.13. 18:04:17

Sinya22 írta:
2020.12.13. 15:53:13
Elmegy Messi,felszabadul a bére,majd veszünk 3-4 embert akik aláírnak kezdésként brutál fizetésért,és volt-nincs. Én nem a pénzügyi dolgokon aggódok a leginkább,és annak sem tudok örülni,hogy de jó mennyi pénzt spórolunk Messin,hanem látványosan kb 4. éve csak miatta lehet azt mondani egy nagyobb párharc előtt,hogy "nem vagyunk esélyesek,de hátha olyan napot fog ki". Kíváncsi vagyok hogy majd a sok sztár,akik jövőre a posztjukra kerülhetnek mit fognak alkotni,nehogy kiderüljön hogy nem a Messi klán vezére fogta vissza a nagy tudásukat :D

A Madrid semmivel nincs előrébb mint mi,csak ők küzdésből kb 10x fölöttünk állnak,nem véletlen,hogy ha mi rosszul játszunk vagy vereség a vége,vagy egy Bayern elleni kudarc,ők meg bárki ellen képesek fordítani,mert hajtanak mint az őrült. Ettől még továbbra is azt gondolom,a Tico az első számú esélyes idén a bajnokságra,ha hozni tudják az eredményeket,úgy mint eddig. A Real ellen nem megy nekik,de a fehérek még fognak kötelezőket bukni szerintem.
Én hasonlóra számítok mint ahogyan Griezmann bebizonyította hogy mennyivel jobb mint a lókötő hírében álló Suarez :lol: :lol:

Sajnos a Messi fizu megspórolása sem lesz annyira egyszerű mint amennyire elsőnek hangozhat.
Ha ő nem lesz, azok sem fognak kijárni meccsre és nem fogják nézni akik már most is úgy nézik a meccset hogy "Hátha Messi ma megvadul és lesz esélyünk", szóval a hatalmas fizu felszabadulás mellett várhatóan erős bevétel kiesés is lesz.
Szerintem még a több évvel ezelőtti csapat is megsínylette volna a nézőszám tekintetében azt ha Messi eligazol, pedig mellette ott volt Neymar, Iniesta, Suarez, Alves, csúcsAlba és lehetne sorolni akik olyanokat tudtak meghúzni hogy már csak azért az 1-2 mp-nyi varázslásért megérte leülni meccset nézni.
Most Messi nélkül mit látunk majd? Az egyedüli tényleg tehetséges Fatit, azon kívül ahogy a túlsztárolt Griezmann bohóckodik, hogy a nyugdíjas+középszer védőinket halálra szivatják miután 25 percig tologattuk a labdát gyök2-es sebességgel és eladtuk a lasztit.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.12.13. 15:53:13

Elmegy Messi,felszabadul a bére,majd veszünk 3-4 embert akik aláírnak kezdésként brutál fizetésért,és volt-nincs. Én nem a pénzügyi dolgokon aggódok a leginkább,és annak sem tudok örülni,hogy de jó mennyi pénzt spórolunk Messin,hanem látványosan kb 4. éve csak miatta lehet azt mondani egy nagyobb párharc előtt,hogy "nem vagyunk esélyesek,de hátha olyan napot fog ki". Kíváncsi vagyok hogy majd a sok sztár,akik jövőre a posztjukra kerülhetnek mit fognak alkotni,nehogy kiderüljön hogy nem a Messi klán vezére fogta vissza a nagy tudásukat :D

A Madrid semmivel nincs előrébb mint mi,csak ők küzdésből kb 10x fölöttünk állnak,nem véletlen,hogy ha mi rosszul játszunk vagy vereség a vége,vagy egy Bayern elleni kudarc,ők meg bárki ellen képesek fordítani,mert hajtanak mint az őrült. Ettől még továbbra is azt gondolom,a Tico az első számú esélyes idén a bajnokságra,ha hozni tudják az eredményeket,úgy mint eddig. A Real ellen nem megy nekik,de a fehérek még fognak kötelezőket bukni szerintem.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.13. 15:40:32

Sokkal több folyik be belőle, mint évi 50 millió, ami egy nagyon komoly érvágás a jövőre nézve. A Rakuten máris nyesett 25 millió eurót a megújított szponzorszerződésen, tudva, hogy Messi jövőre valószínűleg már nem fog ebben a mezben játszani. Még el sem ment, de csak ezen a szerződésen buktunk 25 milliót. Cinto Ajram szavai elég borúlátók: "People think of Barcelona through Messi and the uncertainty over his future means no sponsorship will want to commit to a long-term deal with the club.”

https://www.football-espana.net/2020/11 ... messi-saga

A Barca kereskedelmi bevételei 300 millió euró fölött voltak, főleg az official store-on keresztül. Ez is beszakadhat nélküle.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.13. 15:04:17

grgly50 írta:
2020.12.13. 14:33:00
MatyiG írta:
2020.12.13. 13:47:43

Túlzás, hogy van pénzük dögivel. Azért ők is költöttek az elmúlt 2-3 nyáron. Plusz a Ramos-Modric-Benzema hármas ha kimegy, valószínűleg pénzt nem látnak belőlük. A stadionprojektről ne is beszéljünk. Egyedül a fizetések miatt állnak jobban, mint mi. De ha Messi megy tőlünk, akkor itt is jobb lesz a helyzet.
Elgondolkodtál már azon, hogy aki itt hozza a szponzorok pénzét, az nagyrészt Messi! Ha ő elmegy, megy a pénz is. Csak hogy tudjad!
Én a fizetésekről beszéltem. Azt meg kötve hiszem, hogy évi 50 millió euró jön be nekünk csak Messi miatt. Azért a Barca meg mindig egy jó brand.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.13. 14:49:38

grgly50 írta:
2020.12.13. 14:33:00
Elgondolkodtál már azon, hogy aki itt hozza a szponzorok pénzét, az nagyrészt Messi! Ha ő elmegy, megy a pénz is. Csak hogy tudjad!
Ez logikusnak tűnik, de nem biztos egyáltalán. A MU bevételei is az egekben vannak még mindig, annak ellenőre, hogy SAF óta nem produkáltak semmit.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.12.13. 14:33:00

MatyiG írta:
2020.12.13. 13:47:43

Túlzás, hogy van pénzük dögivel. Azért ők is költöttek az elmúlt 2-3 nyáron. Plusz a Ramos-Modric-Benzema hármas ha kimegy, valószínűleg pénzt nem látnak belőlük. A stadionprojektről ne is beszéljünk. Egyedül a fizetések miatt állnak jobban, mint mi. De ha Messi megy tőlünk, akkor itt is jobb lesz a helyzet.
Elgondolkodtál már azon, hogy aki itt hozza a szponzorok pénzét, az nagyrészt Messi! Ha ő elmegy, megy a pénz is. Csak hogy tudjad!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.13. 13:47:43

Tomix354 írta:
2020.12.13. 13:16:35
A Real majd akkor fog megzuhanni, amikor Ramos és Modric kihullik a csapatból. Lehet megnézni az eredményeket Ramos nélkül, Varane olyankor azt sem tudta milyen rendezvényen van. Modricot is 35 évesen senki nem tudja kiszorítani a csapatból. Benzemáról nem is beszélve. Annyi előnyben vannak, hogy nekik van pénzük dögivel és van még 1-2 évük pótolni őket, de mivel már most is döcög a szekér valószínűleg Perez robbantani fog a következő 2 nyáron.
Túlzás, hogy van pénzük dögivel. Azért ők is költöttek az elmúlt 2-3 nyáron. Plusz a Ramos-Modric-Benzema hármas ha kimegy, valószínűleg pénzt nem látnak belőlük. A stadionprojektről ne is beszéljünk. Egyedül a fizetések miatt állnak jobban, mint mi. De ha Messi megy tőlünk, akkor itt is jobb lesz a helyzet.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.12.13. 13:16:35

A Real majd akkor fog megzuhanni, amikor Ramos és Modric kihullik a csapatból. Lehet megnézni az eredményeket Ramos nélkül, Varane olyankor azt sem tudta milyen rendezvényen van. Modricot is 35 évesen senki nem tudja kiszorítani a csapatból. Benzemáról nem is beszélve. Annyi előnyben vannak, hogy nekik van pénzük dögivel és van még 1-2 évük pótolni őket, de mivel már most is döcög a szekér valószínűleg Perez robbantani fog a következő 2 nyáron.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.12.13. 01:45:01

Nem igazán tudja ez az Atleti átlépni a saját árnyékát.
Real olyan, amilyen, de hajtanak, akarnak, motiváltak, űzik a "vadat"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.12. 23:21:28

sansz írta:
2020.12.12. 22:54:04

Szerintem olyan kicsi most a különbség a két csapat közt,hogy nem lehet egy-két emberre kenni a különbséget. Casemiro kevesebbet hibázik valóban, de kevesebb extrát ad, mint Busi egy-egy indítása.
Busi meg az extra indítások :mrgreen:
Casemiro legalább odaér a kapu elé párszor, vkptól nagyobb extra nem kell, mint hogy gólt lő.

Félreértés ne essék, nem várok gólokat Busitól.
De a real Casemiro nélkül gyengébb jóval jelenleg.
Mi Busi nélkül meg vele is ugyanolyan rosszak vagyunk, nulla hatása van a játékunkra.
Jelenleg.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.12.12. 22:54:04

LG írta:
2020.12.12. 22:33:33
+ még egy nagy különbséget kiemelnék Barca vs. Real viszonylatban: ez a Busquets-Casemiro különbség. Ezen a kulcsposzton évek óta kilométereket vernek ránk. De idén Busi helyett de Jongot is odatehetném, az eredmény ugyanaz.
Szerintem olyan kicsi most a különbség a két csapat közt,hogy nem lehet egy-két emberre kenni a különbséget. Casemiro kevesebbet hibázik valóban, de kevesebb extrát ad, mint Busi egy-egy indítása.

Szerintem idén a különbség,ami csak leheletnyi előnyt ad nekik,hogy az edzőben vakon bíznak, együtt védekeznek, együtt támadnak és robotolnak iszonyú sokat. Bárki jönne a Realból a Barcába azonnal kiutálnánk, mert itt már egyszerűen nem bírjuk elviselni és elismerni,hogy van aki csak dolgozik és passzol. Ha nem lő úgy gólokat,mint fénykorában Etoo és nem cselez úgy,mint a fiatal Messi és nem adja a kulcspasszokat,mint Xavi akkor már megy a nyomás,ami meg is látszik a játékoson is. És persze minden hibája után még azt is megkérdőjelezzük,hogy ember-e.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.12. 22:45:14

sansz írta:
2020.12.12. 22:34:43
Nem Lajos a fő ludas, de néha nagyon fáj itt is,ahogy szenved. Egy Xavi, Iniesta akkor mentek levezetni mikor gyakorlatilag még nem romlottak. Lajos mikor tervez, mikor tolószékben van? Remélem méltón le tudja zárni majd a karrierjét,mert megérdemli. Na mindegy, a lényeg,hogy legalább izgalmas lesz idén a bajnokság,mert ebből bármi lehet.
Lajcsi sajnos meg van győződve arról, hogy még mindig világklasszis. A bajnokságban berámolhat egy húszast idén is minden bizonnyal, de a BL-ben már régóta látszik rajta is, hogy Sunday League szinten van.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.12. 22:44:05

Pont azt írtam én is, hogy mikor nem ők az esélyesek, akkor tudnak jól teljesíteni. :wink: Mikor pedig már van elvárás tőlük, nem bírják el.

Tavaly a BL-ben is ez történt velük. Kiejtették a címvédőt, aztán őket verte meg egy esélytelenebb csapat.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.12.12. 22:34:43

LG írta:
2020.12.12. 22:14:52
csababarca írta:
2020.12.12. 22:10:47

Atma meg a szokásos amikor egy kicsit nagyobb tét és erősebb csapat jön szembe.
Adom. Minket is csak nagy nehezen vertek meg, pedig sok sebből véreztünk. Nem bírják jól az esélyesek terhét, nekik az underdog szerep való. Még mindig.

Szerk: le is főtt az Atleticonak. Teljesen jogosan. A mai teljesítményeket nézve a Real játszik bajnokhoz méltóan. Botladoznak ők is, de azért a rangadókra Zizou csak összekapja őket.
Nenzetközi kupákban viszont nem fekszenek le az esélyesebbnek, sőt.
Én néztem pár atma meccset idén és azért elég hízelgő számukra az a pontmennyiség, mert elég hullámzó teljesítményt nyújtanak. Egyszer nagyon jók, máskor meg nem értem,hogy nyerik a meccseket(mint tavaly ilyenkor a Barca) ez előbb-utóbb pontokban is meg fog látszódni, nem csak a Real ellen. Nem Lajos a fő ludas, de néha nagyon fáj itt is,ahogy szenved. Egy Xavi, Iniesta akkor mentek levezetni mikor gyakorlatilag még nem romlottak. Lajos mikor tervez, mikor tolószékben van? Remélem méltón le tudja zárni majd a karrierjét,mert megérdemli. Na mindegy, a lényeg,hogy legalább izgalmas lesz idén a bajnokság,mert ebből bármi lehet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.12. 22:33:33

+ még egy nagy különbséget kiemelnék Barca vs. Real viszonylatban: ez a Busquets-Casemiro különbség. Ezen a kulcsposzton évek óta kilométereket vernek ránk. De idén Busi helyett de Jongot is odatehetném, az eredmény ugyanaz.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.12. 22:29:55

LG írta:
2020.12.12. 22:14:52
csababarca írta:
2020.12.12. 22:10:47

Atma meg a szokásos amikor egy kicsit nagyobb tét és erősebb csapat jön szembe.
Adom. Minket is csak nagy nehezen vertek meg, pedig sok sebből véreztünk. Nem bírják jól az esélyesek terhét, nekik az underdog szerep való. Még mindig.

Szerk: le is főtt az Atleticonak. Teljesen jogosan. A mai teljesítményeket nézve a Real játszik bajnokhoz méltóan. Botladoznak ők is, de azért a rangadókra Zizou csak összekapja őket.
Az Atletico megbénította magát Felixel, nagyon rossz vétel volt, függetlenül a pár jó meccséttől, úgy jártak mint mi, elviték Grizit(náluk Neymart) sok pénzt kaptak, így sokat is kellett fizetni Felixért (nekünk Dembele-ért). Itt lenne Grizi sztm izgibb meccs lett volna és mi is jobban jártunk volna :D.
Amúgy nég a mentalitás-edző mellett nagy különbség, hogy itt az idős játékosok, ha nem is gyorsak, hozzák azt, amit kell, rutinból a feladatukat megolda a meccseket. Varane meg Ramos 5 év alatt nem hibázott annyit, mint Pique-Lenglet páros az Atletico ellen egy meccs alatt.

PS.: az a durva 20 perc van még, de fel sem merül benned, bármi változás lenne a meccsen, atomstabilan tartja a játékot kontroll alatt a RM az első perctól.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.12. 22:14:52

csababarca írta:
2020.12.12. 22:10:47

Atma meg a szokásos amikor egy kicsit nagyobb tét és erősebb csapat jön szembe.
Adom. Minket is csak nagy nehezen vertek meg, pedig sok sebből véreztünk. Nem bírják jól az esélyesek terhét, nekik az underdog szerep való. Még mindig.

Szerk: le is főtt az Atleticonak. Teljesen jogosan. A mai teljesítményeket nézve a Real játszik bajnokhoz méltóan. Botladoznak ők is, de azért a rangadókra Zizou csak összekapja őket.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.12. 22:10:47

Amikor nagyon kell akkor még mindig oda teszik magukat.
Mentalitás.

Atma meg a szokásos amikor egy kicsit nagyobb tét és erősebb csapat jön szembe.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.12. 22:08:28

LG írta:
2020.12.12. 21:41:21
Az Atletico eddig eléggé telefosott zokni a Real ellen. :roll: A gólon kívül lőtt Benzema egy kapufát. Veszélytelennek tűnnek, a Real kontrái viszont veszélyesek lehetnek.

Lehet mondani, hogy nekünk jó ez az eredmény, de én már elengedtem ezt a bajnokságot, akkor pedig inkább az AM, mint Zidane-ék.
Mi vagyunk anyagi gondba, de Real senkit nem igazolt, nálunk sok sérült van, Realba is a húzóemberek hiányoznak gyakran, öreg a keretünk, de Realba se Marcelot, se Kroost, se Modric, se Benzemat és Ramost sem takarították el. Ők is égtek rendesen, mint mi a bajnokságba és a BL-be is.
Mégis van egy hatalmas különbség, az összes fontos meccsre felszívják magukat, alig kapnak gólt és behúzzák. Ez a nagy csapat ismertetőjegye. Mi már nem vagyunk nagy csapat, tetszik vagy sem, pedig Zidane sem egy edző csoda, igaz a körme alatt több van taktikába, mint amit Kűman úr eddig idehányt elénk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.12. 21:41:21

Az Atletico eddig eléggé telefosott zokni a Real ellen. :roll: A gólon kívül lőtt Benzema egy kapufát. Veszélytelennek tűnnek, a Real kontrái viszont veszélyesek lehetnek.

Lehet mondani, hogy nekünk jó ez az eredmény, de én már elengedtem ezt a bajnokságot, akkor pedig inkább az AM, mint Zidane-ék.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.11.30. 12:01:48

Sinya22 írta:
2020.11.30. 09:05:45
NovaProspekt írta:
2020.11.29. 17:10:40
A Realon kívül mást nem kell figyelnünk, a többi csak dísz a tabellán. A vesztett pontok meg sajnálatosak mindig, de azt nem gondolhattátok komolyan, hogy majd beteszünk egy rakat új fiatalt, aztán továbbra is domináljuk a La Ligát. Az ilyen dolgoknak ára van.

Régebben mindenki leírta itt, hogy neki nem számítanak a trófeák, csak induljunk el valamilyen irányba, fiatalodjunk stb. Azóta a bajnokság legfiatalabb csapata a miénk, és sok patent játékos kezdett el összeszokni. Még sem látok egy kommentet se, hogy hú tényleg milyen gci fiatalok lettünk végre. :D
Szerintem az Atletico egyáltalán nem dísz a tabellán, én erősebbnek látom őket mint a Realt,és egyelőre az eredmények is ezt mutatják. Persze,tavaszra fordulhat sok minden,nem mondtam,hogy adjuk oda bárkinek a bajnoki címet,de nekünk sem jó előjel,hogy novemberre már 9-el vagyunk lemaradva(és már jó indulattal megadtam magunknak a 6 pontot a 2 meccs miatt).

A fiatalítás meg elég érdekes,mivel a sérüléshullám előtt Dest is a padon ült,Alena és Puig csereként se álltak be,Araujo sem kezdett túl sokszor,Mingueza meg eleve szóba sem jött volna az első csapatnál. Szóval ne állítsuk be úgy sem,hogy mekkora tudatos volt,hogy mi most összerakunk egy 20 évesekből álló csapatot kb :D Tavaszra felépül mindenki,majd kíváncsi leszek az akkori kezdőre,mert 1 hónapja még ment a Piqué,Roberto,Lenglet,Busi stb kezdő.
Egyedül Pedri játszatása folyamatos,jól is teljesít. A többit meg a kényszer szülte.
Részben igazad van, de Dest-et nem feltétlenül tudjuk, hogy jegelte volna. Kényszerszülte megoldásként kellett bal oldalon játszani, így ki tudja, hogy mi lett volna ha Alba egészséges. Emellett azért már elkezdődött a bajnokság, mikor megérkezett, 19 évesen épp hogy belecsöppent a csapatba, várható volt hogy nem lesz egyből kezdő, ennek ellenére kapott helyet SR előtt.
Araujoról még korai bármit is mondani, az ő sérülése talán a legfájóbb a csapatba kerülés szempontjából, mert most biztosan kapta volna a perceket, amivel megmutathatta volna, hogy érdemes-e vele hosszútávon számolni.
Fati már stabil kezdő lett (persze sokszor lecserélik, de az látszik, hogy elsősorban rá számít), amit Setien alatt még nem volt elmondható. Persze elment egy Lajos, de cserébe van pluszba egy Coutinho, plusz egy egészséges Dembélé.
Pedri mellett viszont letette a voksát és 17 (mostmár éppen 18) éves kora ellenére már elég komoly szinten teljesít, nem lóg ki a csapatból.
Alena, Mingueza és Puig esetében igazad van, utóbbi mellőzése tényleg érthetetlen, de hiába mondjuk el ezer és egyedjére attól nem fog játszani. Ezt a helyzetet el kell fogadni, szezon előtt is számítani lehetett rá, felesleges folyamatosan minden meccs után ezen rugózni.
Mingueza előtt most itt az esély, rajta múlik, hogy él-e vele.

Korai kijelenteni, de ez az Atma jelenleg nagyon egyben van, a kulcsjátékosaik jól teljesítenek, nagyon nehéz őket megfogni, amilyen hátrányt összeszedtünk pedig pláne. Idáig az gátolta leginkább a fiatalok mellőzését, hogy hatalmas eredménykényszer volt, most ez kissé lazult, a Realt így is jó eséllyel előzhetjük, a Soci nem hiszem hogy kitart a hajráig, nagy valószínűséggel a negyedik, max harmadik helyért harcolhat. Nem akarom ilyen korán temetni a ligát, még bármi megtörténhet, de a realitás inkább az, hogy ha összeáll a csapat (leginkább fejben) a második hely könnyen meglehet, esetleg szorongatni lehet az Atleticot, hátha náluk is lesz egy lejtmenet.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.11.30. 11:03:59

NovaProspekt írta:
2020.11.29. 17:10:40
A Realon kívül mást nem kell figyelnünk, a többi csak dísz a tabellán. A vesztett pontok meg sajnálatosak mindig, de azt nem gondolhattátok komolyan, hogy majd beteszünk egy rakat új fiatalt, aztán továbbra is domináljuk a La Ligát. Az ilyen dolgoknak ára van.

Régebben mindenki leírta itt, hogy neki nem számítanak a trófeák, csak induljunk el valamilyen irányba, fiatalodjunk stb. Azóta a bajnokság legfiatalabb csapata a miénk, és sok patent játékos kezdett el összeszokni. Még sem látok egy kommentet se, hogy hú tényleg milyen gci fiatalok lettünk végre. :D
Néhány oldalborda levitte az átlagéletkort....a gerinc érintetlen maradt.....muszájból a Dinamo elleni kezdő volt az első lépés....további izgalmak és beárazás most kezdődik csak igazán....a legnagyobb baj, hogy Koeman legnagyobb ellenfele Koeman....pedig full semmi vesztenivalója nincs, minden a kezére játszik....ha falhoz csapják az ifjak, mindent a sérült gerincre foghat....ha ügyesek lesznek, még a mellét is verheti.....:)))
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.11.30. 09:42:13

NovaProspekt írta:
2020.11.29. 17:10:40

A Realon kívül mást nem kell figyelnünk, a többi csak dísz a tabellán. A vesztett pontok meg sajnálatosak mindig, de azt nem gondolhattátok komolyan, hogy majd beteszünk egy rakat új fiatalt, aztán továbbra is domináljuk a La Ligát. Az ilyen dolgoknak ára van.

Régebben mindenki leírta itt, hogy neki nem számítanak a trófeák, csak induljunk el valamilyen irányba, fiatalodjunk stb. Azóta a bajnokság legfiatalabb csapata a miénk, és sok patent játékos kezdett el összeszokni. Még sem látok egy kommentet se, hogy hú tényleg milyen gci fiatalok lettünk végre. :D
Szerintem simán behúzza az Atletico. Tavaly is őket vártam bajnoknak, idénre lett egy Lajosuk, meg ahogy nézem ez a Felix gyerek is egy kicsit feljavult.
Hozzák majd folyamatosan az 1-0-ákat és behúzzák.

Hacsak nem lesz itt valami nagyon nagy feltámadás, és a legutóbbi 2 meccsünk alapján erre azért egy minimális esélyt már látok.
Az eddigi meccseinken pont egy igazi gólvágó hiányzott, eddig Braithwaite a maga módján talán betölti ezt a posztot. Benne van a pakliban, hogy ha korábban előveszik, akkor kicsit feljebb lennénk a tabellán.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.11.30. 09:05:45

NovaProspekt írta:
2020.11.29. 17:10:40
A Realon kívül mást nem kell figyelnünk, a többi csak dísz a tabellán. A vesztett pontok meg sajnálatosak mindig, de azt nem gondolhattátok komolyan, hogy majd beteszünk egy rakat új fiatalt, aztán továbbra is domináljuk a La Ligát. Az ilyen dolgoknak ára van.

Régebben mindenki leírta itt, hogy neki nem számítanak a trófeák, csak induljunk el valamilyen irányba, fiatalodjunk stb. Azóta a bajnokság legfiatalabb csapata a miénk, és sok patent játékos kezdett el összeszokni. Még sem látok egy kommentet se, hogy hú tényleg milyen gci fiatalok lettünk végre. :D
Szerintem az Atletico egyáltalán nem dísz a tabellán, én erősebbnek látom őket mint a Realt,és egyelőre az eredmények is ezt mutatják. Persze,tavaszra fordulhat sok minden,nem mondtam,hogy adjuk oda bárkinek a bajnoki címet,de nekünk sem jó előjel,hogy novemberre már 9-el vagyunk lemaradva(és már jó indulattal megadtam magunknak a 6 pontot a 2 meccs miatt).

A fiatalítás meg elég érdekes,mivel a sérüléshullám előtt Dest is a padon ült,Alena és Puig csereként se álltak be,Araujo sem kezdett túl sokszor,Mingueza meg eleve szóba sem jött volna az első csapatnál. Szóval ne állítsuk be úgy sem,hogy mekkora tudatos volt,hogy mi most összerakunk egy 20 évesekből álló csapatot kb :D Tavaszra felépül mindenki,majd kíváncsi leszek az akkori kezdőre,mert 1 hónapja még ment a Piqué,Roberto,Lenglet,Busi stb kezdő.
Egyedül Pedri játszatása folyamatos,jól is teljesít. A többit meg a kényszer szülte.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.11.29. 17:10:40

Sinya22 írta:
2020.11.29. 11:01:35
Figyelembe vesszük,attól még a Ticohoz képest mindig 9 pont a lemaradás(persze ha hozzuk a 2 meccset). Engem nem is izgat,hogy jelenleg 14. helyen vagyunk a tabellán,nyilván nem marad így. Engem a vesztett pontok idegesítenek,és az attól független,hogy mennyi meccsünk maradt el.
A Realon kívül mást nem kell figyelnünk, a többi csak dísz a tabellán. A vesztett pontok meg sajnálatosak mindig, de azt nem gondolhattátok komolyan, hogy majd beteszünk egy rakat új fiatalt, aztán továbbra is domináljuk a La Ligát. Az ilyen dolgoknak ára van.

Régebben mindenki leírta itt, hogy neki nem számítanak a trófeák, csak induljunk el valamilyen irányba, fiatalodjunk stb. Azóta a bajnokság legfiatalabb csapata a miénk, és sok patent játékos kezdett el összeszokni. Még sem látok egy kommentet se, hogy hú tényleg milyen gci fiatalok lettünk végre. :D
Válasz küldése