La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
15
71%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
6
29%
 
Szavazatok száma: 21
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.01.15. 12:31:17

MessiNeymarSuarez írta:
2021.01.15. 09:56:05
Szerintem még (sajnos) nem tartunk ott hogy egy Clasico erőfelmérésnek minősülne, inkább a "csak ne legyen megint 2 vagy több közte" a jó megfogalmazás, és ha most elcsapna minket a Real akkor könnyen visszább zuhanhatna a csapat fejben.
Az klasszikusan az a meccs lett volna, hogy ha veszítünk a pokolra jutunk. Az egyetlen valószínűleg elérhető cím bukta, a fiatalokat valószínűleg jól meg is viselné, főleg ha lenne köztük, olyan aki lehet bűnbak. Karrierek törtek már el ilyen Madrid elleni meccseken. (Bartra. Mondjuk nem is volt egy nagy eresztés, de azt a kupadöntőt amíg él fel fogják neki hánytorgatni. )

Nem hiányzik ez még. Szerintem erre nem állunk készen. Hozogassuk csak a meccseket, épülgessünk, mert szerintem egy ilyen nyomás még sok lenne és az erőfelmérőből simán lehet kivégzés.

Pont elég lesz erőfelmérőnek a Bilbao. Az se lesz egyszerű...
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.01.15. 11:43:48

ikajli írta:
2021.01.15. 10:40:28
Nem láttam a Madrid meccsét, mert az a babonám szokott beválni néha, hogy ha nem nézem a meccsüket, akkor többször kapnak ki, de a livescore-on néha rápillantottam, és sehogy se akart vége lenni. Vajon miért húzták majdnem 100 percig? Csak nem azért, hogy egyenlíthessenek?
Én csak az utolsó 20 percet néztem és abszolut nem volt indokolt a 6 perc. Mindkét csapat ment előre, igaz sok csere volt. Elég statikus a madrid játéka, Benzema nélkül elég halott vágány lenne a gépezet.
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.01.15. 11:27:47

ikajli írta:
2021.01.15. 10:40:28
Nem láttam a Madrid meccsét, mert az a babonám szokott beválni néha, hogy ha nem nézem a meccsüket, akkor többször kapnak ki, de a livescore-on néha rápillantottam, és sehogy se akart vége lenni. Vajon miért húzták majdnem 100 percig? Csak nem azért, hogy egyenlíthessenek?
Én se néztem a meccset, csak a 88. perctől követtem az eredményt én is online. Nem tudom mi történt a meccsen, hogy alapból 6 perc hosszabbítást mutattak fel a 90. percben, mivel csak egy 1 perces VAR volt, Benzema góljánàl, hogy lesen volt vagy sem. Aztán a 97. percben megállította a játékot a bíró, az utolsó Real támadást még "leVARozták", hogy nem e jár 11-es, és így fújta le a 99. percben. Ahogy olvastam a játékosok sem értették a szitut, meg hogy mit néznek.

Valszeg ha ott a 98. percben befújnak egy tizit, a Bilbao stáb rájuk gyújtja a VAR szobát. :wink:

De azért nekünk is volt VAR miatt a Valencia ellen furcsa hosszabbítás, amikor az első félidőt az 52. percben fújta le. =D> :lol:

De a lényeg, hogy jön a Bilbao vasárnap. Kemény meccs lesz az tuti, sokkal koncentráltabban kell játszani mint szerdán. 2 hét múlva meg a bajnokságban megyünk a Bilbaohoz. 1 hónap alatt 3 meccs velük.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.15. 10:40:28

Nem láttam a Madrid meccsét, mert az a babonám szokott beválni néha, hogy ha nem nézem a meccsüket, akkor többször kapnak ki, de a livescore-on néha rápillantottam, és sehogy se akart vége lenni. Vajon miért húzták majdnem 100 percig? Csak nem azért, hogy egyenlíthessenek?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.01.15. 10:04:56

Barcahun írta:
2021.01.14. 15:13:22
Nagyon negatív a csapat megítélése és egyes játékosoké. Persze tegnap, ha De Jong nem kezel, és utána lévő helyzetét meg nem bonyolítja 2-0-al lehozzuk simán, de. Nézzük a másik oldalát, egy hosszabítás utáni 11s párbajjal tovább menni óriási mentális erőt adhat, összekovácsolhat egy csapatot és erre nagyobb szükség van, mint egy sima meccsre. Griezman is jókedvűen gratulált, nem volt megtörve, pont ilyen meccsek szakíthatják át a gátat néhány játékos teljesítményében, vagy azt korlátozó pszichikai gátban.
Dembelét sokan szidják, sztm a csapat egyik legjobbja volt, nem értékelhető megmozdulása nem volt, hanem értékesített! és ez nagy különbség, lőtt volna egy gólt, most ő lenne a meccs embere btw..
Szerintem mindenki jól játszott, de nem hibamentesen, .......


azt mondom, igen. így is lehet látni egy más nézőpontból. ha a tabellára nézel, talán nincs igazad de egye fene.... ha meg nyerünk vasárnap egy kupát !? -pláne.
...azért a DeJong kezezésen kívül akadt ott más is... ami viszont azt igazolja, hogy semmi esetre sem hoztuk volna le simán....
így nyerni inkább szerencse dolga és ezt valószínű a játékosok is tudták...ettől még örülni lehet....
Dembi.: nem mondanám, hogy sokan szidjuk [-X néhányan azt látjuk, hogy a kiváló adottságai mellett , elmarad a hatékonyság. villámgyors az ok. a cselei? a visszahúzós ha jó ütemben csinálja bejön, a többibe leginkább bele-csavarodik, vagy addig húzza amig már hatástalanná válik. feltűnően sokszor ront pl. átvevős cselet (nem tudom hogy hívják ezt pontosan) át akarja venni, de a védők rendre megelőzik....
szóval igaz, ha gólt lőtt volna....de nem lőtt. és ez ront a teljesítményén gondolom ez is igaz
én minden esetre neki szurkolok.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.15. 09:56:05

Feast4 írta:
2021.01.14. 23:10:43
Peter írta:
2021.01.14. 23:02:19
Nem lett volna haszontalan plusszban egy erőfelmérő clasico.....
Kell a fenének!Az egyetlen cím amire reális esély van inkább az egyszerűbb út.Bár a baszkok se egy egyszerű történet.
Most bosszút állhatunk 2015-ért :twisted:

Szerintem még (sajnos) nem tartunk ott hogy egy Clasico erőfelmérésnek minősülne, inkább a "csak ne legyen megint 2 vagy több közte" a jó megfogalmazás, és ha most elcsapna minket a Real akkor könnyen visszább zuhanhatna a csapat fejben.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.01.14. 23:10:43

Peter írta:
2021.01.14. 23:02:19
Nem lett volna haszontalan plusszban egy erőfelmérő clasico.....
Kell a fenének!Az egyetlen cím amire reális esély van inkább az egyszerűbb út.Bár a baszkok se egy egyszerű történet.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3271
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.14. 23:02:19

Nem lett volna haszontalan plusszban egy erőfelmérő clasico.....
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.14. 22:59:09

Robcsyy írta:
2021.01.14. 22:56:34
nem jött a végén a kamu büntető =D>
Nem is értem minek nézték vissza, Ramos direkt akarta így lőni, máshogy nem is tudta volna =D> #-o de a kommentár se semmi, aki Vinivusnak látja Mendyt, majd megmagyarázza, hogy a kipattanót várja, középen, miközben kint volt a bal szélen :lol: =D> :^o
Ja nem lett volna egyszerűbb elmondani összekeverte.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2021.01.14. 22:56:34

nem jött a végén a kamu büntető =D>
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.14. 22:44:20

Tegnap ha minőség nem is volt sokkal magasabb, szórakoztatóbb biztos... =P~ De hát tudtuk, ez a spanyol kupa, ezért nem is értettem mi volt az a sok negatív kommi. Real-Barca azért jobb lenne, ellenben Bilbaot jobban el tudjuk kapni, meglehet a serleg mégis idén :lol: aztán ki tudja, ha egy üzlet beindul :oops:
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.01.14. 22:38:18

Nekem nagyon úgy tűnt, hogy Benzema válla előrébb volt, de miután behúzták a vonalat, kb egy vonal volt, és azt támogatom, hogy ilyen esetben a támadó csapatnak kedvezzenek, és legyen érvényes.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.14. 22:32:58

Várjuk ki a végét.
Már 2-1, de remélem kihúzza a bilbao valahogy.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.01.14. 22:31:16

grgly50 írta:
2021.01.14. 21:58:20
A Real el akarja engedni, vagy ennyire gyengék lennének?
Szerintem ennyire gyengék.Mondhatjuk, hogy mentálisan erősek, mert azok.Hátrányba se rottyannak össze, de ha megnézitek ha egy csapat bírja és a játékukat nem tudják rájuk nyomni rendre végük van.Van egy-két jobb pillanatuk de ennyi.
Kép
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.01.14. 21:58:20

A Real el akarja engedni, vagy ennyire gyengék lennének?
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.01.14. 21:53:13

Nero. írta:
2021.01.14. 21:39:57
grgly50 írta:
2021.01.14. 21:00:00
Tipp: A Real megeszi a Bilbaót.
(Nem szoktam nyerni!!)
Eddig égnek mint a reichstag
Így se rossz!
Mondtam, hogy nem szoktam nyerni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.14. 21:39:57

grgly50 írta:
2021.01.14. 21:00:00
Tipp: A Real megeszi a Bilbaót.
(Nem szoktam nyerni!!)
Eddig égnek mint a reichstag
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.01.14. 21:00:00

Tipp: A Real megeszi a Bilbaót.
(Nem szoktam nyerni!!)
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2021.01.14. 20:21:38

Maga a találkozó összességében nem volt szórakoztató, főleg a meccs 2. fele, de voltak jó teljesítmények, aminek én már örülök. Mondjuk én alapból nem dőlnék a kardomba, ha akár 2-3 szezon is eltelne kupa nélkül (volt már itt Christanval, Bonano, Dutruel :D ) , csak alakuljon ki egy újabb gerinc, akikre lehet építeni majd.

TS "csak" a szokásost hozta, Araujo megint nagyon jó volt. Élvezet nézni a játékát. Ha hosszútávon is tartósítani tudná ezt a játékot... Dembelének valóban voltak rossz megoldásai, de ő legalább felvállalja a párharcokat, amiket ráadásul meg is nyer, csak előbb kéne szabadulnia a labdától (bár volt amikor nem is tudta volna kinek adni).
Puig - én is több percet adnék neki, látszik, hogy nem ügyetlen és van esze a játékhoz, de hogy tegnap ő lett volna a legjobb... :D Ennyi erővel Pjanics is lehetne az, mezőnyben ugyanannyit hoztak, tizit ő is értékesítette, igaz, Puigon volt a nagyobb nyomás utolsó rúgóként (zárójelben meg amikor egyik kiugratásnál majdnem elvette a labdát a jobb helyzetben lévő Dembelétől - ha ezt Griezmann vagy Busquets csinálta volna, lett volna nemulass.).

Az utóbbi években már nekem is kezdett a tököm tele lenni Busival, de el kell ismerni, az utóbbi időben kimondottan jól játszik.

De Jong javuló formája számomra külön öröm, végre közeledik ahhoz, amit az Ajaxban és a válogatottban is mutat(ott).
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.14. 20:00:43

Ha a Real lesz az ellenfél szó sem lehet semmilyen tartalékolásról. Pláne hogy a jelentősebb kupákra idén nincs reális sansz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.14. 19:54:35

MatyiG írta:
2021.01.14. 19:27:18
Kíváncsi leszek a vasárnapi kezdőre így a 120 perc után. Nálam Alba, De Jong, Dembélé és Griezmann biztosan nem kezdene, kell nekik a pihenő.

MAtS - Dest, Araújo, Lenglet, Firpo - Busquets, Pjanic, Puig - Messi, Braithwaite, Pedri

Valami ilyesminek nagyon örülnék, bár szinte esélytelen. :(
Hát DeJongot vétek lenne kihagyni, szerintem túlmisztifikáljuk ezt a 120 percet, főleg hogy van 3 teljes meg egy fél nap kipihenni.
Alba helyett mehetne Firpo, meg a többivel se lenne nagy gond, de a holland kell a kp-ra, jó formában van.

Utána majd egy hetet pihenhetnek, a Cornella ellen senkinek nem kell játszania az alapkezdőből.
Én azt mondom, hogy a legjobb csapatot kell feltenni, lehetőségekhez képest, ezt a kupát könnyebb behúzni, mint bármit tavasszal.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.01.14. 19:27:18

Kíváncsi leszek a vasárnapi kezdőre így a 120 perc után. Nálam Alba, De Jong, Dembélé és Griezmann biztosan nem kezdene, kell nekik a pihenő.

MAtS - Dest, Araújo, Lenglet, Firpo - Busquets, Pjanic, Puig - Messi, Braithwaite, Pedri

Valami ilyesminek nagyon örülnék, bár szinte esélytelen. :(
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.01.14. 15:13:22

Nagyon negatív a csapat megítélése és egyes játékosoké. Persze tegnap, ha De Jong nem kezel, és utána lévő helyzetét meg nem bonyolítja 2-0-al lehozzuk simán, de. Nézzük a másik oldalát, egy hosszabítás utáni 11s párbajjal tovább menni óriási mentális erőt adhat, összekovácsolhat egy csapatot és erre nagyobb szükség van, mint egy sima meccsre. Griezman is jókedvűen gratulált, nem volt megtörve, pont ilyen meccsek szakíthatják át a gátat néhány játékos teljesítményében, vagy azt korlátozó pszichikai gátban.
Dembelét sokan szidják, sztm a csapat egyik legjobbja volt, nem értékelhető megmozdulása nem volt, hanem értékesített! és ez nagy különbség, lőtt volna egy gólt, most ő lenne a meccs embere btw..
Szerintem mindenki jól játszott, de nem hibamentesen, tekintve a körülményeket és a rangját ennek a kupának, semmi hátborzongató vagy vállalhatatlan nem volt, aki látott már spanyol kupát, hát sokkal szebb meccsek Pep meg a Lucho korszakban sem voltak, ha komolyabb ellenfél jött. Persze ma meglátjuk mint csinálnak a másik ágon, de hasonló meccsre számítok.

Játékosokról:
Griezman is jól játszott,rajta látszik, hogy segítség kéne, el akrta játszani mennyire magabiztos, és pont ez lett a veszte, ha belátnábaj van, és alázatosan építkezve próbálná visszaküzdeni magát a szintjére még lehetne benne valami. Egy egyszerű emeléssel megoldhatta volna a tizit, helyett gondolkodás nélkül, magabiztosságot sugározva elbaltázta. Nagy a nyomás rajta, minden mozzanatában hibát keresnek és írnak az újságok, de meg kellene értenie, hogy baj van, igen fújok előtte egy nagyot, várok, majd a bennem lévő tehetséggel át...om a kapust és emelek egy gólt, ha látom merre indult. Neki egy sportpszichológus kell, aki segít neki kezelni a külső és belső nyomást, valamint alázat a visszaépítkezéshez, remélem sikerül neki.

Dembele a liga egyik legjobban cselező és leggyorsabb játékosa, én ugyan sose adtam volna 100 millió felett érte, mintahogy röhögtem azokat, akik küldték nekem BVB videókat, hogy jobb lesz, mint Ney volt, de úgy gondolom, hogy fizikálisan rendbe rakta magát, 120 perc :O wow, még sose láttam görcsöt kapni, addig nem jutottunk el :D ha lőtt volna egy gólt sztm MotM.

De Jong egyre jobb a támadásokba, emlékeztet arra, akit ide hoztunk annak idején. Mezőny egyik legjobbja volt, sőt ma talán a legjobbja is, hibákat gyomlálni kéne nála is, és akkor a jövőben is Barca meghatározó KP-a lehet.

Ter Stegen, hát ő a világ hol legjobb, hol második, vagy harmadik legjobb kapusa, ehhez nincs mit hozzá tenni, évek óta az, nagy szerencsénk hozzánk igazolt anno.

Puig sztm nem ma volt a legjobb, de akarat, sebesség, és némi vér is van ott, ahol kell. Kreatív játékára nagy szükség lesz a jövőben is.

Védelem, senkit nem emelnék ki, Araujot én nem láttam, olyan hűhának mint egyesek, jól játszott tény, bár lehet nálunk a védelembe már az is nagy szó, feltünően sok tizit kapunk, bár nem Langléta hozta össze most, de neki is volt pár hajmeresztő mutatványa, de nagyobb hiba nélkül ő is, Jordi Alba viszont fontos helyzetekben nem volt pontos, tőle többet vártam, egy Messi nélküli Barcába.

Mumusok: Kűman úr hozta, amit szokott, viszont tény, hogy nagy lehetőségei nincsenek, és elkezdett összeállni egy stabilabb védelem, ő is akkor fog tudni többet mutatni, ha tud igazolni és meglévők is képességeikhez mérten játszanak. Busi abszolút jól játszott, húzo ember volt, csak végre felfelé. Barith továbbra sem Barca szintű csatár, de sose volt sose lesz, szóval cserének jó lenne, ha lenne előtte egy igazi 9s. Trincaot sose fogják tudni megmagyarázni, 35 milláért maradhatott volna Suarez és jöhetett volna egy védő, vagy jöhetett vonma egy komolyabb csatár kicsit hozzá csapunk 40-ért. Semmit, de semmit nem látok ebből a srácból, ami azonalli lépésre kényszerítette volna a klubbot, főleg ebben az anyagi helyzetben, jövőre is 35 ért hoztuk volna el, sőt 5 év múlva sem lesz drágább, ahogy jelenleg nézem, nem maradtunk volna le semmiről.

Összeségében pozitív a tegnapi meccs. Egy esetleges kupa győzelem, meg olyan löketet adhat ennek a csapatnak, ami más serlegekig is repítheti az alakulatot még akár. Persze ehhez kell, majd egy jó Messi, egy stabilabb Grizi, sérülésmentes Dembi és pár téli transzfer hiányposztra, mindenesetre a szezon elején sokkal rosszabbat vártam, ma se rózsás, de legalább a reménnyel még tud kecsegtetni a csapat, és ugyan mi értelme lenne nézni a focit, ha semmilyen komolyabb cél vagy álom nem lebegne ott elöttünk.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.01.14. 11:24:23

mess2009 írta:
2021.01.14. 09:39:58
...
Minden sorával egyetértek. :wink: Ritka az ilyen színvonalú hsz.

Nem játszottunk jó meccset, ahogy a Soci sem, nem volt elég a 120 perc, hogy eldöntse a két csapat egyik vagy másik javára, de az volt az ember érzése, hogy ha reggelig játszanak akkor is kihagynak mindent. Dekoncentrált volt mindkét csapat, a meccs első 20 percében 2 góllal minimum mehetett volna a Soci, de megúsztuk. De az is igaz, hogy egy 4est mi is rúghattunk volna simán.

A meccs legjobbja nálam egyértelműen Araujo volt, szinte tökéletes meccset hozott le (nem először), Isak-ot úgy lefutotta, nem egyszer hátrányból hogy öröm volt nézni, pedig Isak az egyik leggyorsabb játékosa a Ligának. 1v1-ben verhetetlen volt, 21 éves létére tanárian játszott. Mellette még Ter Stegen-en múlt sok, nem csak a 11-eseknél, hanem a meccsen is 2-3x meccsben tartott minket.

A döntő kemény meccs lesz, akárki jöjjön is, arra a meccsre sokkal jobban fel kell szívni magunkat. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3271
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.14. 09:44:39

Egy alvás után annyit változott a véleményem, adjuk meg a lehetőségét annak, hogy a nemrégiben elindulónak vélt fejlődés természetes velejárója lehet a hullámzó teljesítmény és éppen visszaeső hullám volt a tegnapi. Bízzunk ebben, az idő úgyis eldönti.
Válasz küldése