La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
13
72%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
5
28%
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.06.25. 12:42:02

amikor deulofeu az első csapatnál volt mindig megkérdezték titot, hogy játszani fog-e, mit lát benne és ilyeneket. ő kiemelte mennyire lenyűgöző tehetség a srác, aztán MINDIG hozzátette, hogy rengeteget kell még tanulnia, főleg a védekezés terén. szóval tudják miben kevés, valószínűleg ezt vele is tudatták, nem lesz ezzel baj a barcánál.

az u20 más, olyan ő nekik, mint messi nekünk. páran védekeznek helyette is, hogy ő sétálgathasson és azon az öt meccsen csakis a támadásokra kelljen koncentrálnia.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.06.25. 12:20:35

Rinku egyetértek Veled.
Ma már kevés a tehetség, ha a csapat iránti alázat, a küzdés, akarat, a csapatmunkában való részvétel, a kellő agresszivitás nem társul hozzá.
Neymart és Deulofeut összevetve a brazilnál azért látom, hogy maximálisan részt vesz a labdaszerzésben, folyamatosan letámad, talán túlontúl is agresszív, nem nagyon kíméli magát sem. Egyébként meg egy zseni, aki sokkal többet tesz hozzá a csapat tevékenységéhez, mint Deu, aki kizárólag a támadásokra specializálta magát. Én jelentős mentalitásbeli pluszt látok Neymar javára.
Ha Tito is elismerné Deu-t azért szerintem a tavalyi ínséges idényben felhozta volna Pedro és néha Alexis helyett. Én úgy látom, hogy a stáb nyilván tudatában van a srác kvalitásainak, de a magatartása, hozzáállása miatt egyelőre nem adnak neki előrelépési lehetőséget.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.06.25. 12:00:49

corol, vigyázz, mert az itt működő Deolofeu-szekta megtalál és feláldoz, hogy merészeled itt becsmérelni a világ legnagyobb tehetségét... :lol:

Az a legjobb ennél a csapatnál, hogy kb. minden egyes fiatal kölyök, akinek volt pár jó meccse, lenyomott egy-két cselt és valahol is valamilyen média fórumon pozitív visszajelzést kapott, egyből azt hiszi, hogy ő szrta azt a bizonyos hispán viaszt. Senkiből nem lesz nagy játékos, aki így gondolkodik, mint ő vagy Thiago. :wink: Legalábbis ha itt nem, majd pont egy más közegben fog lángoló csillag lenni a fekete éjszakában... :) Ugyan nem tudom már, hogy ezek a kölykök nem látják a fától az erdőt? Nem fociznak két lépésre olyan legendáktól, mint Xavi, Puyol, Iniesta? Nem látnak elég értékmérőt, hogy milyen egy igazi futballista? Nekem Tello magasan nagyobb érték, mint Deulofeu, mert pofa be-üzemmód és aktív robot. Még ha játék kvalitásilag is előrébb jár D, Tello munkásságát tudom egyedül dicsérni. Ilyen emberekre van szükség, nem elkényeztetett szőke hercegekre. Neymarról ugyanezt gondolom. Ha befogja a száját, beáll a sorba és teszi a dolgát, nem lesz gond vele. Amennyiben valamelyiket is megszegi a 3 dolog közül, kívül tágasabb.
Football, bloody hell. /SAF/
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.06.25. 11:31:30

Mezner2 írta:
Gareth Tello írta:4-0 már, Jesé 2, Deu 2. 8)

A két Deu-gól:
http://www.youtube.com/watch?v=uxVhCy_rDKE
http://www.youtube.com/watch?v=5_29n4HDku4

Jó lesz ez. :D

szerk.: A két gólvágó mellett Suso is brutál eddig.
Nem szabad rá elélvezni, majd jövőre eladjuk 2millióért mert beleépítünk egy olyan opciót a szerződésébe,hogy ha nem játszik 19 BL meccset, akkor ennyiért viheti aki akarja Jó lesz az, nem kell izgulni Rossell knows best
Nyugodtan eladhatjuk. Ezzel az indolens mentalitással a Barcában bizonyosan nem fog gyökeret verni. Talán nem véletlen, hogy a kétségtelenül meglévő adottságai ellenére - lassan 20 évesen . nem igazán kapott lehetőséget az első csapat körül.
A Ghana elleni meccsen gyakorlatilag végig sétált, a többiek loholtak a labda visszaszerzéséért, Ő közelről nézte őket, aztán ha nem kapta jól a labdát hisztizett egy sort, majd két percre rá lezseren eladja a labdát és meg sem kísérli visszaszerezni. Én már a félidőben lehívtam volna, ha nincs kedve játszani, üljön a padon.
Emlékszem, amikor először Pep adott neki 15 percet az első csapatnál, akkor sem szántotta fel a pályát a bizonyítástól indíttatva.
El van szállva a fiú magától, azt hiszi Ő már akkora sztár, hogy nem kell részt vállalnia a "zongora cipelésből". Nagyon nagyot téved - a mai foci nem erről szól.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.24. 19:51:09

8-tól Spanyolország-Ghána.

A hispán kezdő: Sotres; Manquillo, Derik, Israel, Bernat; Saúl; Suso, Óliver, Denis Suárez, Deulofeu, Jesé.

Nem kellene, hogy gondot okozzon a ghánai csapat Deuéknak.

Vamos!
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.22. 22:20:56

Ma este eldőlt, hogy a következő idényben az Elche és a Villarreal mellett az Almeria csapata jut fel a La Liga-ba.

A rájátszásba 4 csapat jutott be, az Alcorcon, a Girona, a Las Palmas és az Almeria.

Az elődöntőkben:

Alcorcon - Girona (2-4)

Las Palmas - Almeria (2-3)

A döntőben:

Almeria - Girona (4-0)



Kíváncsi leszek az andalúzokra, hogy 2 év másodosztály után mire lesznek képesek, elég meggyőzően nyerték meg a rájátszást.
(Kár, hogy nem jutott fel még egy katalán csapat, pedig szurkoltam a Gironának.)
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.21. 21:57:49

Gareth Tello írta:4-0 már, Jesé 2, Deu 2. 8)

A két Deu-gól:
http://www.youtube.com/watch?v=uxVhCy_rDKE
http://www.youtube.com/watch?v=5_29n4HDku4

Jó lesz ez. :D

szerk.: A két gólvágó mellett Suso is brutál eddig.
Nem szabad rá elélvezni, majd jövőre eladjuk 2millióért mert beleépítünk egy olyan opciót a szerződésébe,hogy ha nem játszik 19 BL meccset, akkor ennyiért viheti aki akarja Jó lesz az, nem kell izgulni Rossell knows best
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.21. 21:20:31

4-0 már, Jesé 2, Deu 2. 8)

A két Deu-gól:
http://www.youtube.com/watch?v=uxVhCy_rDKE
http://www.youtube.com/watch?v=5_29n4HDku4

Jó lesz ez. :D

szerk.: A két gólvágó mellett Suso is brutál eddig.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.06.21. 20:44:57

Gareth Tello írta:Már vezetnek is a spanyolok az USA ellen az U20-as vébén, Jesé-gól, Deulofeu-gólpassz. 8)

A hispán kezdő: Sotres, Manquillo, Derik, Puerto, Suso, Campaña, Bernat, Saúl, Oliver, Deulofeu, Jesé.

Picit off: a Nigéria-Portugália meccsen a vendégeknél kezd Ié. :)
3-0
és az egyik gólt Deulofeu szerezte :-D

4-0 és kétgólos :-D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.21. 20:08:06

Már vezetnek is a spanyolok az USA ellen az U20-as vébén, Jesé-gól, Deulofeu-gólpassz. 8)

A hispán kezdő: Sotres, Manquillo, Derik, Puerto, Suso, Campaña, Bernat, Saúl, Oliver, Deulofeu, Jesé.

Picit off: a Nigéria-Portugália meccsen a vendégeknél kezd Ié. :)
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.06.21. 11:12:32

Subinho írta:
Maxi írta:[

...
nem csak én írtam ezt, de nem erről van szó, hogy iratlan szabály, vagy ilyenek, egyszerűen egy ilyen csapat ellen belefért volna az is, hogy picit lazábban vegyék... én örülök, hogy jól megy a spanyoloknak, meg ha pl. Ausztrália lenne itt és nekik verik a 10-et is más, mint csóri Tahiti ellen, akik nem is értem mit keresnek itt (tudom Óceánia bajnokai, de akkor is...)
persze nem csak neked szólt, úgy általánosságba...

akkor sem értem, ha Ausztrália jut ki az nem lett volna gáz, ha 10-0?
miért nem?mert papíron erősebb az a csapat?
beszeljünk a Románokkal, hogy mi milyen kis szerény képességű csapat vagyunk, had nyerjünk már és pótselejtezzünk, és majd ott ugyebár a Francia/Orosz/Portugál stb csapatok is engednek, hogy továbbjussunk.
Ez abszurd.
Jobban magalázó lett volna, ha mondjuk 4-0 után passzolgatnak a saját térfelükön a hispánok és csalják az időt...
Szerintem minket sem érdekelne ha ennyit kapnánk...bár ennyit nem de a felét minimum:D
Forca Barca
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.21. 11:03:34

Maxi írta:
Subinho írta:az a helyzet, hogy egy ilyen Tahiti ellen sztem ha gurítanak 5-6 gólt, senki nem szól egy szót sem, sőt, ez elvárható, de ezt a 10-et én sem értem, miért kellett ennyire lenyomni ezeket a szerencsétleneket??? bár nem láttam a meccset... csak kérdezem... :shock:
egyébként be lehetne vezetni a KO-t a fociban is. pl. 6-0 után vége a meccsnek és lehet menni pihenni... 8)
nem értem a logikádat/logikátokat.
6-0 az megfelel, 10-0 megalázás?a kezdőbe szinte sose kerülő(amúgy kiváló játéskosok)emberektől?de akár a kezdőtől is?mi van ha számít a gólkülönbség a továbbjutáshoz?meg amúgy is?miért gond ez?le van írva valahol?vagy íratlan szabály?mi se rúghatunk megint 6 gólt a Bernabeuban?
meg 6-0 után fújjuk le a meccset?mondjuk az 55.-ik percben?ezért fizessenek a nézők?szerinted nem lenne "felháborodás"?
nem csak hozzád irányul, egyszerűen nem értem ezeket a gondolatmeneteket, hogy megalázás és a többi...bárcsak engem aláznának így meg a spanyolok egy Konföderációs kupán Brazil földön...
Én egyáltalán nem érzem megalázásnak, valaki ki találta ezt a hülyeséget...

Torres meg a másik, meglátnám mit csinálna itt néhány ember ha a munkahelyi/iskolai teljesítményét 2 éve folyamatosan szapulnák és nevetség tárgyának tekintenék ráadásul úgy, hogy előtte mondjuk 5 éven át meg nyalnák a seggét, hogy az egyik legjobb vagy.
nekem teljesen közömbös a kölyök, nem akarom védeni, de az elmúlt idénye se volt már olyan rossz mint ahogy meg van ítélve...
nem csak én írtam ezt, de nem erről van szó, hogy iratlan szabály, vagy ilyenek, egyszerűen egy ilyen csapat ellen belefért volna az is, hogy picit lazábban vegyék... én örülök, hogy jól megy a spanyoloknak, meg ha pl. Ausztrália lenne itt és nekik verik a 10-et is más, mint csóri Tahiti ellen, akik nem is értem mit keresnek itt (tudom Óceánia bajnokai, de akkor is...)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.21. 11:00:44

Még mindig nem értem ezt a megalázást. Kinyírtok vele. :?

Én, ha pályára lépek, egy célom van, minél több gólt lőni az ellenfélnek, hiába látom, h sokkal gyengébb, egy ligában vagyunk, ennek oka van, egyenlő ellenfelek vagyunk, győzőn a jobb annyival, amennyivel jobb.

Egyébként szó sem volt olyasmiről, h a fülükön pörgették volna a spanyolok a labdát, vagy h nagyképűen felmentek volna a pályára. Kimentek, játszottak, győztek, rúgtak, amennyit tudtak, hazamentek és elfelejtették a meccset. Irdatlan profizmus van a spanyol fociban, tegnap is nagyszerűen látszott. Iniestat elküldték melegíteni, 10 percre beállt, asszem 8-0-nál, játszott, tette a labdát, nem arcoskodott, nem húzta a száját, h be kell állni, így a többiek. Egész más szint, mint egy olasz vagy brazil válogatott.

Torres szidása meg...legalább annyira nevetséges, mint ő némelyik videóban. Szeretnék én ekkora lúzer lenni, mint ő. A helyében én még 3-at rúgtam volna nekik, mit kell ezen szégyellni.

Elmondom én, mi volt megalázás: a 0-7 múltkor, csakhogy ebben az az esetben nem a nyertes csapatot kell szidni, hanem fantasztikus klubunkat.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.21. 11:00:38

Gareth Tello írta:
Torres meg így lesz gólkirály... :evil: :lol:
Neymar :wink: :D Igazából édesmindegy. Azt meg nem igazán értem, hogy ilyen Tahiti féle csapatokat minek indítanak ezen a tornán. Minden alkalommal jelen van egy ilyen pofozógép... Mondjuk én afrikai csapatot se neveznék, de ők még az elmegy kategóriába tartoznak.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2013.06.21. 10:51:00

Azoktól kérdezném, akik látták a meccset, hogy a spanyolok arcoskodtak (értem ezt úgy, hogy bőrözgették oda vissza, esernyőzték, stb. az ellenfelet)?

Mert magában a lőtt gólok nekem azt sugallják, hogy komolyan vették az ellenfelet, amit viszont nem tartok undorítónak...sőt azt lett volna megalázó ha a 10. percben azt mondják a spanyolok, hogy Reina bemegy az öltözőbe a többi meg kipasszolja a 95%-os labdabirtoklást...
Csóri Tahitinak ajándék az egész... még nyilatkoztak is, hogy őket nem érdekli mennyit kapnak, mert egy élmény lesz velük játszani (lehet honosíttatnom kéne magam...hátha beférnék :lol: ). Ne felejtsük el, hogy San Marino erősségű csapatról beszélünk, akik a selejtező meccseiken kapnak7-8-10 gólokat...
De persze mondom, ha ment a megalázó oda vissza bőr akkor nem írtam semmit...
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.21. 10:33:10

4-0-nál nálam betelt a pohár... Bármennyire is szeretem a spanyolokat, most Tahitinek szurkoltam, és egyszerűen nem bírtam tovább nézni, ahogy megalázzák őket... :cry: Persze ez várható volt, én meg is próbáltam a meccse előtt felkészülni rá, hogy itt bizony lesz 9-10 spanyol gól legalább, de ez így is sok volt.

Viszont felemelő érzés volt látni és hallani, hogy a közönség teljes mellszélességgel Tahiti mellett áll, őrjöngés, vastaps, amikor csak labdához értek Tehauék... :)

Remélem, Uruguaynak lőnek majd egy gólt.

Torres meg így lesz gólkirály... :evil: :lol:
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.06.21. 10:23:14

Subinho írta:az a helyzet, hogy egy ilyen Tahiti ellen sztem ha gurítanak 5-6 gólt, senki nem szól egy szót sem, sőt, ez elvárható, de ezt a 10-et én sem értem, miért kellett ennyire lenyomni ezeket a szerencsétleneket??? bár nem láttam a meccset... csak kérdezem... :shock:
egyébként be lehetne vezetni a KO-t a fociban is. pl. 6-0 után vége a meccsnek és lehet menni pihenni... 8)
nem értem a logikádat/logikátokat.
6-0 az megfelel, 10-0 megalázás?a kezdőbe szinte sose kerülő(amúgy kiváló játéskosok)emberektől?de akár a kezdőtől is?mi van ha számít a gólkülönbség a továbbjutáshoz?meg amúgy is?miért gond ez?le van írva valahol?vagy íratlan szabály?mi se rúghatunk megint 6 gólt a Bernabeuban?
meg 6-0 után fújjuk le a meccset?mondjuk az 55.-ik percben?ezért fizessenek a nézők?szerinted nem lenne "felháborodás"?
nem csak hozzád irányul, egyszerűen nem értem ezeket a gondolatmeneteket, hogy megalázás és a többi...bárcsak engem aláznának így meg a spanyolok egy Konföderációs kupán Brazil földön...
Én egyáltalán nem érzem megalázásnak, valaki ki találta ezt a hülyeséget...

Torres meg a másik, meglátnám mit csinálna itt néhány ember ha a munkahelyi/iskolai teljesítményét 2 éve folyamatosan szapulnák és nevetség tárgyának tekintenék ráadásul úgy, hogy előtte mondjuk 5 éven át meg nyalnák a seggét, hogy az egyik legjobb vagy.
nekem teljesen közömbös a kölyök, nem akarom védeni, de az elmúlt idénye se volt már olyan rossz mint ahogy meg van ítélve...
Forca Barca
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.06.21. 10:06:36

Nem csak az hogy kihagyta a 11-est, de most ilyen sehol nem jegyzett csapatnak gurít egy 4-est...amúgy meg sehol nincs...Nem szerettem soha ez tény,de most még jobban utálom...Túlértékelt emberke.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.21. 08:56:22

No, akkor megnéztem a gólokat... hát Torres :) mondjuk pont gondoltam, hogy megtehette volna, hogy mondjuk mellé lövi, mert nincs szükség erre az ajándék gólra... de ez nem hinném, h szándékos volt... :D
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.21. 08:41:19

az a helyzet, hogy egy ilyen Tahiti ellen sztem ha gurítanak 5-6 gólt, senki nem szól egy szót sem, sőt, ez elvárható, de ezt a 10-et én sem értem, miért kellett ennyire lenyomni ezeket a szerencsétleneket??? bár nem láttam a meccset... csak kérdezem... :shock:
egyébként be lehetne vezetni a KO-t a fociban is. pl. 6-0 után vége a meccsnek és lehet menni pihenni... 8)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.06.21. 06:14:34

Ez a Torres mekkora lúzer... :D
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.21. 02:10:19

CsacsMate írta:Messze nem volt ez elfogadható a spanyoloktól. Az ellenfél megalázása nem része a futballnak általában. Szerencsére nálunk ezt már valamilyen szinten szabályozzák, mint amikor első félidős 3-0 után visszaáll a csapat... Persze volt itt is 8 gól már, de nem ujjszopkodással.
Én sem értek veled egyet. Nem volt itt semmi szándékos megalázás.
3-0 után sem azért állunk vissza mert megalázó lenne többet rúgni, hanem azért mert pár napra rá jön a következő tétmeccs.
Az ujjszopkodást még megértem ha annak láttad, én nem annak vettem.


Jól meglepték a spanyolokat a tahitiek.
Nagyon nagy lelkesedéssel kezdték a meccset ami persze érthető is életük meccsét játszották. A közönség is egy emberként melléjük állt és már egy jó passznál is üvöltöttek :) nagyon vicces volt.
Spanyolok a meglepettség mellet egy kicsit lazábban is jöttek ki az első félidőre aztán időbe telt mire "felpörögtek", persze nem nagyon csak amennyire szükséges volt.
Mondanám, hogy Torres rém gyenge volt és egy jobb csapat ellen momentuma nem lett volna, de igazságtalan őt kiemelni mert az egész csapat a tudása max. 10%át hozta. Persze annyira kellet nekik ez a meccs mit púp a hátukra.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.21. 02:06:04

CsacsMate írta:Messze nem volt ez elfogadható a spanyoloktól. Az ellenfél megalázása nem része a futballnak általában. Szerencsére nálunk ezt már valamilyen szinten szabályozzák, mint amikor első félidős 3-0 után visszaáll a csapat... Persze volt itt is 8 gól már, de nem ujjszopkodással.
Már vártam az ehhez hasonló hozzászólásokat. Az is megalázó, ha egy csapat csak lötyög ellened fél gőzzel, és "cicázik" veled. Tény, hogy sok ez a 10 gól, de még így is lehetett volna közte több.

Ez nem megalázás, ez a sport! Amennyiben én valaki ellen játszom, legyen az bátmilyen sport, elvárom azt, hogy az ellenfél a tudása legjavát nyújtsa. Hiszen, az is valemilyen fajta megalázás, ha csak félvállról veszi a meccset.

Szerintem egyik tahiti játékos sem érezheti magát megalázva, mert az én szememben mindannyian hősök, lett légyen 10 gól közte. Küzdöttek becsülettel és ha tudtak mentek előre. Le a kalappal előttük.

Vajon ez is alázás volt? :roll:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.21. 01:56:39

CsacsMate írta:Messze nem volt ez elfogadható a spanyoloktól. Az ellenfél megalázása nem része a futballnak általában. Szerencsére nálunk ezt már valamilyen szinten szabályozzák, mint amikor első félidős 3-0 után visszaáll a csapat... Persze volt itt is 8 gól már, de nem ujjszopkodással.
Könyörgöm nemár.. :lol:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.06.21. 01:08:21

Messze nem volt ez elfogadható a spanyoloktól. Az ellenfél megalázása nem része a futballnak általában. Szerencsére nálunk ezt már valamilyen szinten szabályozzák, mint amikor első félidős 3-0 után visszaáll a csapat... Persze volt itt is 8 gól már, de nem ujjszopkodással.
Válasz küldése