La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
13
72%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
5
28%
 
Szavazatok száma: 18
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.29. 12:11:28

Az érem másik oldala, hogy az Atletico-nak ez az időszak egy komoly lehetőség, nálunk nem kell bemutatni, hogy milyen problémák vannak, de a Realnál is azért a nagy generációból elment már néhány játékos, mások is már túl vannak a csúcson. Egy bajnoki címet tudtak összehozni ez idő alatt, és valószínűleg mostanában több már nem is lesz, hiszen a két nagy felszállóágban van. Nem mondom, hogy tragikus, de nekik ilyen lehetőségekkel kellene élniük. Vagy végrehajtani a bravúrt, mint 14-ben.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.29. 11:15:40

brazilfan írta:
2024.02.29. 11:09:10
... azAtletico szurkolóira is kíváncsi lennék, honnan van bennük ez a végtelen türelem, egy újabb szezon telik el a bajnoki címbe való beleszólás nélkül.
3 éve ők nyerték, 2 éve a Reál, 1 éve mi. És ha beleveszed, hogy az ő keretünk mindig is gyengébb volt és lesz a két nagyénál (oké, nálunk Koeman vége-Xavi elejénél kivétel fél-1 évig...), szerintem még ez is túlteljesítés kategória. Ott nem lehet elvárás a bajnoki cím, szerintem a BL-indulás legyen meg, és néha ha kijön a lépés, akkor örülnek, ha beleszólnak a versenybe, vagy akár be is húzzák a ligát. Simeone szerintem közel kimaxolja azt a csapatot. Tényleg valami eszméletlen zseniedző kéne, hogy a két nagy fölé emelkedhessenek, mint pl. most Xabi.

A Girona szerintem most egy szuperkupa-helyben bízik inkább. :) Győzelemben nem hinném. Persze mennek, próbálkoznak, aztán ki tudja, kb mint mi.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2024.02.29. 11:14:45

brazilfan írta:
2024.02.29. 11:09:10
Persze hogy az volt, szerintem is. Mégis voltak olyan vélemények, amelyek mintha kisebbíteni szerették volna a 16 pontnyi előny értékét; nem biztos, hogy szándékosan, lehet, hogy csak rossz beidegződésből vagy óvatosságból.
Ebben az országban sok a megkeseredett ember,aki azt várja,hogy bele lehessen kötni valamibe és a saját baját kivetíti egy másik dologra.
Kíváncsi lennék, hogy a Girona-szurkolók komolyan bíznak-e még abban, hogy megnyerhetik, vagy inkább csak reménykednek, hogy esetleg összejöhet még, ha minden jól megy. Az Atletico szurkolóira is kíváncsi lennék, honnan van bennük ez a végtelen türelem, egy újabb szezon telik el a bajnoki címbe való beleszólás nélkül.
Kizártnak gondolom,hogy a Girona megnyerje. Nekik egy dobogó is maga a csoda lenne és bőven elégnek hiszem,hogy azért szurkoljanak.
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.02.29. 11:09:10

daffy írta:
2024.02.29. 08:25:16
Sima volt az.
Persze hogy az volt, szerintem is. Mégis voltak olyan vélemények, amelyek mintha kisebbíteni szerették volna a 16 pontnyi előny értékét; nem biztos, hogy szándékosan, lehet, hogy csak rossz beidegződésből vagy óvatosságból.

Kíváncsi lennék, hogy a Girona-szurkolók komolyan bíznak-e még abban, hogy megnyerhetik, vagy inkább csak reménykednek, hogy esetleg összejöhet még, ha minden jól megy. Az Atletico szurkolóira is kíváncsi lennék, honnan van bennük ez a végtelen türelem, egy újabb szezon telik el a bajnoki címbe való beleszólás nélkül.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.29. 11:00:13

Igen, szerintem is néha csalásnak TŰNIK, de nem az. A legnagyobb ilyen idén a két nagycsapatot nézve tény, hogy a Reálnál volt, ezt senki nem vitathatja nagyon, az Almeria ellen, maga a Liga ismert be két gólt eredményező tévedést. De összességében alighanem el van ez kb osztva.
Én magamból kiindulva max olyat tudnék elképzelni, hogy ha x csapatnak szurkolnék legalább valamennyire (ezzel alighanem minden bíró így van, kizártnak tartom, hogy bárki is 100%-ig pártatlan legyen), akkor a 50-50 eseteket kicsit inkább x javára ítéli, nem is feltétlenül szándékos csalásként, csak ahogy egy átlag drukker is a maga felé érzi kétséges esetben az igazságot. Nyilván ennél ők jóval enyhébb mértékben.

Rdinho10:
Alapvetően lenne értelme, két ellenvetésem lenne:
1: nem vagyok benne biztos, hogy nekünk az a jó, ha valahová odatesszük a figyelmünket és rástresszelünk. :D Nem vagyunk még messze olyan állapotban fejben szerintem. Az nem kérdés, hogy a Xavi által legjobbnak ítélt kezdő megy majd oda, én ennél több rákoncentrálást nem nagyon várnék, lehet, hogy ez az utolsó ottani meccsünk.
2: a 2. és s 3. hely között több tízmilliós különbségre nyílhat az olló a pénzdíjjal és a szuperkupával, ez nekünk kb létkérdés lehet. Az ott nagyon nem mindegy. Ha a Girona 10 pontra lenne tőlünk, és a 3.-4. hely közt kéne vacillálni, akkor az más, sokkal kisebb a difi.

És itt visszakanyarodnék az első témára, HA valóban lenne valamiféle érdekből történő irányítás, akkor elég erősen tolni fognak minket a Gironával szemben, mert ha jól tudom, a Liga több pénzt kap, ha a szuperkupán ott a két nagy, ahhoz meg ugye őket meg kell előznünk.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2024.02.29. 10:54:31

Azert gondolom simanak a bajnoksagot,mert most nekik jon ki a lepes,barhogy jatszanak valahogy behuzzak.Tavaly a mienk is sima volt.Girona lufi szepen lassan leereszt szvsz.Csapatunk helyeben valahogy a bl re tennek fel mindent,2-3.hely ugy is meglesz a bajnoksagban.
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.02.29. 10:48:06

Rdinho10 írta:
2024.02.29. 00:23:27
Azert pont mi ne birozzunk sztem..:D raadasul iden a ligaban a realtol vette el a var a legtobb golt.Bajnoksag sima real,foleg,h a szezon 2.feleben szoktak jobbak lenni.Bl ben meg sztem a City lehet max az ellenfeluk,tobbieket siman bedaraljak
Idén négy meccset nyerhettünk meg 80+os büntetővel. Még szerencse, hogy befújták őket, mi lenne az a 8 pont nélkül? Tök felesleges bírózni, mert azon túl, hogy balphassok, összevissza tévednek, nem következetesen ugyanazon csapat javára/kárára...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.29. 10:24:44

Az idei bajnokságról szerintem még korai kijelenteni, hogy sima vagy épp szoros, ki tudja a végén mennyi lesz közte. Február vége van.

A tavalyi sima volt nekünk, és szerintem az, hogy gyengék voltak a riválisok, még nem kisebbíti az érdemeket. A szezon nagy részében valóban jók voltunk, a végén estünk vissza, és akkor jöttek a nyögvenyelős győzelmek, meg 1-2 kellemetlen zakó. A szezon egészét nézve semmi szégyelnivaló nem volt a bajnoki teljesítményen. Nem vagyok az, aki mindig mintent rózsaszínben lát, de azért ne essünk át a másik végletbe sem, hogy minden érdemét elvesszük a csapatnak.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2024.02.29. 08:25:16

brazilfan írta:
2024.02.29. 08:08:31
Ezen a „sima” jelzőn rugóznék egy kicsit: 6 pont az előnyük a Gironával szemben, tehát akkor ez sima bajnokság. Ezzel szemben tavaly, amikor négy fordulóval a vége előtt, 16 (!) pont előnnyel lettünk bajnokok, voltak olyan vélemények (nem állítom, hogy a tiéd), hogy az csak a vetélytársak gyengélkedése miatt jött össze.

Ezt a kettőt nem tudom összerakni, hogy ha az ő bajnoki aranyuk sima, akkor a miénk miért nem volt az.
A "vetélytársak gyengélkedése miatt lettünk bajnokok" nem ellentéte a "sima" jelzőnek. Hol a probléma?
Az egyik a győzelem mértékét,a másik az okát takarja.
Sima volt az.
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.02.29. 08:08:31

Rdinho10 írta:
2024.02.29. 00:23:27
Bajnoksag sima real
Ezen a „sima” jelzőn rugóznék egy kicsit: 6 pont az előnyük a Gironával szemben, tehát akkor ez sima bajnokság. Ezzel szemben tavaly, amikor négy fordulóval a vége előtt, 16 (!) pont előnnyel lettünk bajnokok, voltak olyan vélemények (nem állítom, hogy a tiéd), hogy az csak a vetélytársak gyengélkedése miatt jött össze.

Ezt a kettőt nem tudom összerakni, hogy ha az ő bajnoki aranyuk sima, akkor a miénk miért nem volt az.
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2024.02.29. 00:23:27

Azert pont mi ne birozzunk sztem..:D raadasul iden a ligaban a realtol vette el a var a legtobb golt.Bajnoksag sima real,foleg,h a szezon 2.feleben szoktak jobbak lenni.Bl ben meg sztem a City lehet max az ellenfeluk,tobbieket siman bedaraljak
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.28. 22:46:27

superman írta:
2024.02.28. 14:13:05


@Chino, idén igazán hagyhatnánk a bírózást, mert azon túl, hogy a vesztes mentalitás melegágya, idén nekik több okuk lenne rá, nekünk van szerencsénk ilyen téren.
Rayo elleni meccseken a döntetlenek, a hulladék Sevilla ellen kikapart 1:0 és X, a tökutolsó Almeria elleni bírói hátszeles egy gólos győzelem stb. Inkább ezek a neccesek. Illetve egy Clasícó az 6 pontos meccs, plusz ott van a BL, ami szintén egy döntő faktor lehet. Nem valószínű, hogy sikerül megelőzni a Reaált, sokkal kiegyensúlyozattabbak voltak, nekünk meg volt féltávnál egy nagy mélyrepülés, ami megpecsételte a sorsunk.

https://index.hu/sport/futball/2024/01/ ... -testulet/
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.28. 16:03:10

Nyilván kicsi az esély a bajnoki címünkre, de azért mégis van. 8 pont jelentős hátrány, a sorsolásunk sem könnyű. Tavasszal azért szoktak lenni nagy fordulatok, volt, hogy mi hoztunk rajtuk sok pontot, volt fordítva is. Mégha a z utóbbi években előzés nem is lett ezekből, s végén legalább volt még egy kis izgalom.

Szerencsére a csapaton nem azt látom, hogy már elengedték volna, kaparnak rendesen a pontokért.

Én a Ligára egy 10 százalékot adnék magunknak, 89-et a Realnak, 1-et a Gironának, mert matematikailag azért még ott vanak a tűzközelben. A BL-ben pedig az egyik nagy esélyes nálam is a Real, de csak a 2. helyen a City mögött.
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.02.28. 15:28:16

Camp Nou99 írta:
2024.02.28. 11:59:36
Azért nézzük már tárgyilagosan a dolgokat.
Tárgyilagosan nézve a dolgokat, minden spanyol meccset a Realnak kellene nyernie, mert annyival erősebbek, gazdagabbak, a társadalomba jobban beágyazottak, akkora a hátszelük, hogy ahhoz képest egyetlen pontvesztés is sok.
Lehetséges, hogy bajnokok lesznek, de az is lehet, hogy nem, én csak azt nem értem, hogy ezt miért februárban kell eldönteni, miért nem lehet várni az éremosztással mondjuk addig a fordulóig, amikor már matematikailag sem veszíthetik el az aranyat.
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.02.28. 14:13:05

@Camp Nou99
Igen, még mi is. Most rúgtunk négy gólt, épp felfele tartanak a dolgaink. Azt is elfogadom, ha szerinted nem, de ne gyere majd verni a melled, hogy mekkora királyok vagyunk, ha mégis sikerül!
Amúgy ők sem tudták megverni a Rayot.

@Chino, idén igazán hagyhatnánk a bírózást, mert azon túl, hogy a vesztes mentalitás melegágya, idén nekik több okuk lenne rá, nekünk van szerencsénk ilyen téren.

A realitás a második hely, és a madridi aranyérem, ezt nem vitatom. Kicsi az esély a hullámvölgyükre. Kicsi, de ettől még megtörténhet, és én nem vagyok hajlandó ezt elengedni. Lehetünk bajnokok, sőt még blt is nyerhetünk! Semmi esélyünk rá persze, de a semminél azért mégis csak több. Amíg nem dőlt el, addig a srácoknak tilos feladni. Meg szerintem itt nekünk is, de persze nem vagyok az anyukátok.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.28. 12:56:18

daffy írta:
2024.02.28. 12:12:06
12 meccs van még,hárommal kell többet nyernie a Barcának a Realnál. (nyilván döntetlenekkel máshogy is kijön)
A csapatok hektikussága szerint bárki ellen veszthetnek pontokat. A Realnak szerintem 4 kemény meccse van idén: Valencia (i), Barca (o), Soci (i), Villarreal (i). De tényleg,bárki ellen el tudok képzelni pontvesztést.
Barca: Bilbao (i) , ATM (i), Real (i), Girona (i), Sevilla (i).
Ugyan sok meccs van,de szerintem a reális számolás onnan indulna,hogy a clasico az fix vendég. Ha az nincs,akkor szerintem sincs 10%nál több esély.
A Realnak és nekünk sem a nagy csapatokkal van leginkább a bajunk. A kisebbek ellen jönnek inkább a pontvesztések. A sok X vagy kiszenvedett győzelem, ahol apró szegmenseken múlik a győzelem. Ott volt a Rayo elleni meccseken a döntetlenek, a hulladék Sevilla ellen kikapart 1:0 és X, a tökutolsó Almeria elleni bírói hátszeles egy gólos győzelem stb. Inkább ezek a neccesek. Illetve egy Clasícó az 6 pontos meccs, plusz ott van a BL, ami szintén egy döntő faktor lehet. Nem valószínű, hogy sikerül megelőzni a Reaált, sokkal kiegyensúlyozattabbak voltak, nekünk meg volt féltávnál egy nagy mélyrepülés, ami megpecsételte a sorsunk.
Ha nekik is lesz egy hullámvölgyük, akkor még bármi megtörténhet, de erre kevés esélyt látok, viszont reménykedni lehet.
A realitás szerintem a 2. hely. A 2.-5. helyig még lesznek körbeverések, az Atma és a Bilbao előtt viszonylag nyugodt előnyünk van.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.02.28. 12:37:04

daffy írta:
2024.02.28. 12:12:06
A Realnak szerintem 4 kemény meccse van idén
Szerintem ennek akkor lenne értelme, ha a kisebbek elleni meccseitek mind simák lettek volna, de erről szó sincs, gyakran a simábbnak várt meccseken is döcögött a gépezet, és voltak váratlan pontvesztéseitek.
És ezután is lehetnek még.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2024.02.28. 12:12:06

12 meccs van még,hárommal kell többet nyernie a Barcának a Realnál. (nyilván döntetlenekkel máshogy is kijön)
A csapatok hektikussága szerint bárki ellen veszthetnek pontokat. A Realnak szerintem 4 kemény meccse van idén: Valencia (i), Barca (o), Soci (i), Villarreal (i). De tényleg,bárki ellen el tudok képzelni pontvesztést.
Barca: Bilbao (i) , ATM (i), Real (i), Girona (i), Sevilla (i).
Ugyan sok meccs van,de szerintem a reális számolás onnan indulna,hogy a clasico az fix vendég. Ha az nincs,akkor szerintem sincs 10%nál több esély.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.02.28. 11:59:36

superman írta:
2024.02.28. 10:07:53
Camp Nou99 írta:
2024.02.26. 17:42:10
Bajnokság 100%, BL 90% hogy a Madrid nyeri, SAJNOS
Már mitől lenne 100% a bajnokság, de pláne 90 a BL? Még a Citynek se közel sem 90 a bl, nemhogy a fehéreknek. Itt van valami indok is, vagy csak a szokásos bullshit nyavalygás? Annyit segítek, hogy az, hogy "MENTALITY" nem érv.

Vannak sérültjeik, mostanában dadog a játék, játszanak még többek között velünk is, miközben nálunk most felfelé megy a csapat. Kényelmes tűnhet az a 8 pont, de nagyon csalóka, mert egy hullámvölgy alatt hamar elolvadhat. Nem véletlenül mondta Xavi sem, hogy meg lehetünk bajnokok.

BL-ben meg még szinte egy nagy csapat sem esett ki. Max a MU, Milan, de ezek is inkább történelme van jelenleg. Hiába gyengélkedik éppen a Bayern, vagy az Arsenal a maguk szintjén, ha úgy hozza a sorsolás simán kicsaphatják a realt adott esetben. City meg pláne. De még mi is.
De még mi is. #-o #-o #-o Egy Granadába is majdnem beletört a fogunk nemhogy a reálba. Azért nézzük már tárgyilagosan a dolgokat.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.28. 11:56:53

A bajnokség szerintem is 95% körül van már, nagyon jók, akkor dadog a gépezet, amikor rengetegen hiányoznak, de még akkor is nyeregetnek valahogy. Ha kicsit jobban állnak álllományügyileg, még kevésbé fognak pontokat hullajtani.
Nekünk alsó hangon valami ilyen 7-8-9 meccses győzelmi sorozat kell, vagy közte max egy buktával, hogy egyáltalán esélyünk legyen, a klasszikót meg ha bukjuk, akkor vége a dalnak.

A BL teljesen más tészta, lutri.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.02.28. 11:16:51

superman írta:
2024.02.28. 10:07:53
Már mitől lenne 100% a bajnokság, de pláne 90 a BL?
Ez tényleg furcsa, február végén bajnokot avatni. Még olyan sok meccs hátravan, még annyi minden történhet a bajnokságban is. Például a sokak által csodált Girona előnye csak minimális, egyetlen meccsen megelőzhetjük őket. A gólkülönbségük is csak három góllal jobb, mint a miénk. Megítélés kérdése, náluk ez a szezon az eddigi csúcs, nálunk meg a bekapott gólok száma történelmi mélypontnak mondható.
superman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2023.02.24. 17:08:04

2024.02.28. 10:07:53

Camp Nou99 írta:
2024.02.26. 17:42:10
Bajnokság 100%, BL 90% hogy a Madrid nyeri, SAJNOS
Már mitől lenne 100% a bajnokság, de pláne 90 a BL? Még a Citynek se közel sem 90 a bl, nemhogy a fehéreknek. Itt van valami indok is, vagy csak a szokásos bullshit nyavalygás? Annyit segítek, hogy az, hogy "MENTALITY" nem érv.

Vannak sérültjeik, mostanában dadog a játék, játszanak még többek között velünk is, miközben nálunk most felfelé megy a csapat. Kényelmes tűnhet az a 8 pont, de nagyon csalóka, mert egy hullámvölgy alatt hamar elolvadhat. Nem véletlenül mondta Xavi sem, hogy meg lehetünk bajnokok.

BL-ben meg még szinte egy nagy csapat sem esett ki. Max a MU, Milan, de ezek is inkább történelme van jelenleg. Hiába gyengélkedik éppen a Bayern, vagy az Arsenal a maguk szintjén, ha úgy hozza a sorsolás simán kicsaphatják a realt adott esetben. City meg pláne. De még mi is.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2024.02.27. 20:59:02

Chino írta:
2024.02.27. 16:11:04
Kovbal88 írta:
2024.02.27. 12:58:32
A Girona nem adja olcsón a bőrét, még a végén bejönnek második helyre, amit meg is érdemelnének. Vannak itt izgalmak
Direkt megnéztem a meccset és nem volt azért ennyire egyértelmű. Ha az az idióta Chavarria másfél perc alatt nem szed össze két sárgát más is lehetett volna. A 2. és a 3. gól már a hosszabbításban volt, amikor a Rayo már azt se tudta milyen rendezvényen van. Persze jobb volt a Girona, helyzetei inkább nekik voltak, de ez a Rayo képes bármikor a semmiből egy X-re kihozni a meccset és nem ők az erőfelmérők. Ezt a 2 meccset szerintem könnyedén be fogják húzni, itt könnyű a sorsolásuk, majd a Getafe (id.)-Betis (o)- Atma (id.) lehet necces, addig annyi a feladat,hogy tapadnunk kell. Szerencsére velünk már a bajnokság utolsó szakaszában találkoznak, ez azért előny, ugyanakkor mi megyünk hozzájuk ami viszont nem fogja megkönnyíteni a dolgunkat, de jobban tartok a két idegenbeli madridi derbitől.
A második helyüket rajtunk kívül annyira nem veszélyezteti senki.

A Bilbao nem hiszem, hogy nagyon beleszólna a dolgunkba, főleg, ha hétvégén elkapjuk őket, de az Atma is két ponthullajtásnyira van.
Lassan már nem az a kérdés, hogy idén hanyadik helyen végeznek, hanem hogy jövőre mire lesznek képesek.
A nagy számok törvénye alapján valószínűleg előttük érünk majd célba, de ez a szezon a ligában róluk szól.
Sem a Barca, sem a Real, sem az Atleti nem tesz olyat a pályán a ligában, ami képes lenne a Gironáról elvonni a figyelmet.
egyetértek, szerintem mi és az Atletico előttük lesz a végén, aztán ki tudja
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.27. 17:58:28

Szimpatikus csapat ez a Girona.
Tudnak amennyit tudnak, olyanok a képességeik amilyenek, de egységes csapat, amelyikben van tartás, akarat, szenvedély, siker iránti vágy, alázat, bátorság, tudatosság és észlelhető koncepció is.
A nagy számok törvénye alapján valószínűleg előttük érünk majd célba, de ez a szezon a ligában róluk szól.
Sem a Barca, sem a Real, sem az Atleti nem tesz olyat a pályán a ligában, ami képes lenne a Gironáról elvonni a figyelmet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.27. 16:11:04

Kovbal88 írta:
2024.02.27. 12:58:32
A Girona nem adja olcsón a bőrét, még a végén bejönnek második helyre, amit meg is érdemelnének. Vannak itt izgalmak
Direkt megnéztem a meccset és nem volt azért ennyire egyértelmű. Ha az az idióta Chavarria másfél perc alatt nem szed össze két sárgát más is lehetett volna. A 2. és a 3. gól már a hosszabbításban volt, amikor a Rayo már azt se tudta milyen rendezvényen van. Persze jobb volt a Girona, helyzetei inkább nekik voltak, de ez a Rayo képes bármikor a semmiből egy X-re kihozni a meccset és nem ők az erőfelmérők. Ezt a 2 meccset szerintem könnyedén be fogják húzni, itt könnyű a sorsolásuk, majd a Getafe (id.)-Betis (o)- Atma (id.) lehet necces, addig annyi a feladat,hogy tapadnunk kell. Szerencsére velünk már a bajnokság utolsó szakaszában találkoznak, ez azért előny, ugyanakkor mi megyünk hozzájuk ami viszont nem fogja megkönnyíteni a dolgunkat, de jobban tartok a két idegenbeli madridi derbitől.
A második helyüket rajtunk kívül annyira nem veszélyezteti senki.

A Bilbao nem hiszem, hogy nagyon beleszólna a dolgunkba, főleg, ha hétvégén elkapjuk őket, de az Atma is két ponthullajtásnyira van.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése