NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.01.26. 08:11:36

OFF: Elnézést, olyankor okoskodtam, amikor inkább kussolnom kellett volna :D :oops:
Nem NSO-nívóra vágyom :D Arra akartam rávilágítani, hogy nem a szavakat kell röntgenszemmel vizsgálni, hanem a párbeszédek folyásirányát kellene a normális mederben tartani. Lehet "kulturáltan" káromkodni és diszkréten, de mocskos módon megsérteni a másikat, mégis csak az egyik ér szankciót.

Beszélgettem újpest-drukker haverokkal és szinte kivétel nélkül örülnének a RB felbukkanásának, míg orsós vityáéktól a magyarok sokezermilliárd adóforintja sem kéne, mellé a fix bajnoki címmel, mint bizonyos körökben...
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.25. 22:59:54

Normandia írta:
LG írta: Nem kínaiakra, oroszokra, vagy arabokra gondoltam, esetünkben kormány közeli emberekről, sőt kormánytagokról van szó. Ráadásul elsősorban nem a saját vagyonukat, hanem a mi pénzüket pumpálják a csapataikba, ezt szerintem a spanyolok vagy angolok nagyon is rosszul viselnék.
Oligarchákról volt szó és nem kormánypénzről. Az amit te írsz teljesen más szóval fejezhető ki. Sokszor és sokan használják az oligarcha szót, nem ártana a jelentését is megnézni.
mint valami hirtelen meggazdagodott mutyizós oligarcha kishazánkból.
Csababarca ezt írta, és ebből következtettem, hogy kormány közeli oligarchákra gondolt, ők azok, akik mostanában hirtelen meggazdagodtak, és magyar klubok tulajdonosai(vagy ha hivatalosan nem is azok, az ő érdekkörükbe tartoznak). Tisztában vagyok a szó jelentésével (többek között töri szakot végeztem :wink: ), és a korábbiakban vázolt személyekre abszolút helytálló, úgy gondolom.

A baj itt az, hogy ezek az oligarchák nem a saját pénzüket költik a csapatra (holott volna nekik), hanem a mi adóinkat. Amire nem biztos, hogy helytálló a kormánypénz kifejezés, mert ugyan a kormány feladata azt kezelni, de attól az a pénz még nem az övék, még ha ők úgy is értelmezik.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.01.25. 19:15:11

A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK elkészülési mérkőzésen Ugrai Roland góljával 1–0-ra legyőzte a spanyol negyedosztályú Castellónt.

nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek.
De legalább tudjuk, holt tartunk
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2017.01.25. 17:54:27

Tivornya írta:Uff.: egyébként meg ideje lenne túllépni ezen a műszüzességen, ami a káromkodásokat és a cenzúrázást illeti, mert az itteni "törvények" nevetségesek, nagyjából 20 évvel ezelőtti mentalitást tükröz.
Arról, hogy nem tudsz leírni néhány összetett mondatot káromkodás nélkül, vagy nem tudod magad kifejezni, nem mi tehetünk.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.01.25. 14:50:27

Nem hinném, hogy a RB olyan hibát vétene, hogy magyar "edzőt" alkalmazna, annál profibbak ők.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.25. 14:22:43

Tivornya írta:Uff.: egyébként meg ideje lenne túllépni ezen a műszüzességen, ami a káromkodásokat és a cenzúrázást illeti, mert az itteni "törvények" nevetségesek, nagyjából 20 évvel ezelőtti mentalitást tükröz.
Még ha nagyon minimálisan egyet is értek ezzel, attól még így van a kezdetek óta a szabályzat, nem őjkeletű dolog ez, úgyhogy ha lehet ne írj káromkodva hozzászólást, mert törölve lesz. Nem azért, mert te írtad, vagy a hsz mondanivalója miatt, hanem azért amit Feast4 is írt itt lejjebb.

u.i.: Az oldal uzemeltetoinek amugy emiatt szerintem nyugodtan lehet irni PU-t, lehet valtoztatnanak kicsit, de addig a mostani szabalyzatnak megfeleloen irjatok hsz-t legyszi.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.01.25. 14:20:42

Tivornya írta:...
Azon felül, hogy mint fradista is egyet kell értenem a fradiról alkotott véleményeddel azt kell mondjam nem vagyok benne biztos hogy bárki is a kormányzati csapatok hegemóniáját meg tudja törni.Azzal illetve abban teljesen biztos vagyok hogy a magyar foci profitálhat egy Red Bull erkezeseből főleg ha hozzák magukkal a szakértelmet és a saját stabot, de ha ők is beleesnek abba a hibába amibe az utóbbi években olyan sok külföldi befektető, hogy a magyar edzők terepismeretére hagyatkozva Mezey bebik agyszüleményei alapján kezdenek építkezni nem fog érni semmit.Bár úgy gondolom egy ekkora sportágakban mindenhol élén álló konszernnek ennél több esze lesz.

Az a baj hogy akkor is azt hiszem csak egy anyagilag stabil névlő egyesület lesz aki itthon királykodik, de ennyi.

Egy kis OFF:

És mindenféle bántás vagy sertés nélkül azt hiszem a legtöbben akik gyakran írogatunk a fórumon azért vagyunk itt és nem az NSO-n vagy a xyz oldalon mert paleszék törekednek arra hogy az össze nem illő véleményeket is a lehető leginkább kulturált mód tudjuk megdumálni.Pl. jár ide néhány madridista szurkolók akikkel tök normálisan anyázás nélkül el lehet dumálni a tök más véleményekről.Persze mindenki mondott már ezt azt káromkodott idegből de hamar átmegyünk über alpáriba és a dumálás már az anyazasról fog szólni ha bárki bármit bármilyen stílusban mondhat.

Off vége.Többet nem szólok bele.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2017.01.25. 14:27:00-kor.
Kép
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.01.25. 13:08:53

Uff.: egyébként meg ideje lenne túllépni ezen a műszüzességen, ami a káromkodásokat és a cenzúrázást illeti, mert az itteni "törvények" nevetségesek, nagyjából 20 évvel ezelőtti mentalitást tükröz.
Pl. a friss mai: "Kleinheisler egy forintot sem ért, átbaszták a németeket

Részletek:...".
Attól, hogy igyekeztek irodalmi stílust ráerőszakolni arra a pár forumozóra, aki még itt van, attól nem leszünk se okosabbak, se többen...
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.25. 11:51:17

LG írta:
Normandia írta: Úgy őszintén melyik, mondjuk spanyol csapatot, vagy éppen angolt zavar a kínai vs orosz stb oligarcha pénze? Ne legyünk már álszentek.
Nem kínaiakra, oroszokra, vagy arabokra gondoltam, esetünkben kormány közeli emberekről, sőt kormánytagokról van szó. Ráadásul elsősorban nem a saját vagyonukat, hanem a mi pénzüket pumpálják a csapataikba, ezt szerintem a spanyolok vagy angolok nagyon is rosszul viselnék.
Oligarchákról volt szó és nem kormánypénzről. Az amit te írsz teljesen más szóval fejezhető ki. Sokszor és sokan használják az oligarcha szót, nem ártana a jelentését is megnézni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.01.25. 10:38:44

LG írta:
a másik amit felvetettél, hogy egy tulajnak csak egy csapata indulhat egy sorozatban érdekes, én ezt nem is tudtam
Ezt én sem, emlékszem korábban még Abramovics csapatai simán játszattak egymás ellen.

De ha igy is van, talán lehetne vmi kiskaput találni, amivel ezt ki lehetni játszani, nem?
Hivatalosan elit klub ami indul valamilyen kupában csak a Chelsea az övé.

A Red Bullnál ilyen mutyizás nem lesz, mert úgye itt a red bull sportmárka népszerűsítése a cél, ezért kultozik be a Red Bull mindenhova ahova tud.Anno amikor az az angol palié volt a Fradi akkor azért nem volt ilyen gond, mert a legerősebb csapata a Qpr volt ami évekig csak billegett a premier liga és a másodosztály között.Vagy úgy a Granada Udinese tulajdonosa is ugyanaz (nem biztos hogy még mindig de régen tuti)ott egy bentnaradásnak örültek nem volt ilyen gond.

Az araboknak mindnek egy komolyabb csapata van a több ilyen vacak nevelő vagy sokadrangú klub.Pont ezért.

Nem igazán kijatszható dolog.Én pont emiatt nem lennék túl boldog ettől a veteltöl.Másrészt láttátok Gulacsit egyből átvitték a Lipcsébe.Ezt fogják játszani minden felfedezett játékossal Önmagában nem érzem, hogy maga a klub annyira jól járna az üzleten.A magyar foci már annál inkább.

Ami viszont külön kuriózum, hogy a Red Bull tejipari hulladék felhasználásával ezzé nőtte ki magát. F1, foci, most úgye rajta vannak a kosárlabdán is, szerintem idő kérdése, hogy megcélozzák az Amerikai focit és hogy nyisson egy csapatot Ázsiában.Konkrétan a világ top 5 de lehet top 3 fejlődő konzorciuma.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2017.01.25. 11:55:13-kor.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.25. 09:10:36

a másik amit felvetettél, hogy egy tulajnak csak egy csapata indulhat egy sorozatban érdekes, én ezt nem is tudtam
Ezt én sem, emlékszem korábban még Abramovics csapatai simán játszattak egymás ellen.

De ha igy is van, talán lehetne vmi kiskaput találni, amivel ezt ki lehetni játszani, nem?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.01.25. 08:54:11

Feast4 írta:Hát én ha Újpest szurkoló lennék ennek annyira nem örülnék.Az Újpest identitását seperc alatt elveszítve a Lipcse nevelőegyesülete lesz mint teszem azt Red Bull Pest, vagy ilyesmi.
ebben mindenki biztos lehet, csak akkor jöhet össze az üzlet, ha név és színváltoztatás is meg fog történni.

http://ujpestforum.hu/media/kunena/atta ... 710/rb.jpg" target="_blank

egyébként olvasgatok egy zárt fórumot, tényleg csak az a kemény mag van rajta, aki már 30+-os és legalább 15 éve jár meccsre, szóval nem ilyen fotelkocák véleményeznek dolgokat és meglepően olvasom, hogy elég nagy a megosztottság, van aki a sikerért igenis eladná a lila-fehér címert sikerességért.

egyébként 15 millió euró a klub ára.

a másik amit felvetettél, hogy egy tulajnak csak egy csapata indulhat egy sorozatban érdekes, én ezt nem is tudtam
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.25. 06:06:41

Ezzel egyet is tudok érteni, ez amolyan kelet-európai probléma. Annyira elvagyunk maradva Nyugattól pénzben, infrastruktúrában, hogy szép és jó kijelenteni, de gyakorlatilag állami segítség nélkül amatőr szinten lenne a futball Magyarországon. És sajnos átlagnál magasabb korrupció és sikkasztás is árnyalja a képet.


Egyszerűen annyira más leképezése van a focinak a többi sporthoz képest, hogy "nem éri" meg máshova befektetni.
Vagyis megéri egy szinten (Mari néni Kft kb), de az igazi géppuskák a fociban vannak, ott van a pénz.
Kép
Kép
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2017.01.24. 23:32:15

Bob_Marley írta:Ez kormánycsapatozást sok csapatra rá lehetne sütni. Mezőkövesd, Videoton stb. Magyarországon állami pénz nélkül nem lehet fent tartani a klubbokat, nem képesek önellátásra sem.
Ehhez nagyon szívesen írnék nagyon sok mindent, de átmenne politikába, ami itt tilos, ezért annyit írok, hogy akkor nincs keresnivalója az adott klubnak a piacon, ha nem tudja finanszírozni az egyesület a szakosztály vagy önmaga fenntartását. Legalábbis normális körülmények között. Vagy akkor mindenki induljon egyenlő feltételekkel, és ne csak néhány kegyelt kapjon állami támogatást, azon belül pedig a legjobb nyelvvel rendelkezők kiemelkedő "szponzorációt". Ebben az esetben - és egyébként is - belátható, hogy értelmesebb dolgokra is lehetne fordítani a pénzt, mintsem arra, hogy a magyar klubokat dédelgessük, melyek képtelenek fenntartani magukat.

Külső szemlélőként támogatom a Red Bull bejövetelét, végre nem állami tőkéből lesz pénzelve egy leendő honi élcsapat, ami valószínűleg szervezetileg rendbe lesz téve. Bár nem az Újpest kapná tőlük a kiemelt figyelmet, de valamit hátha elindít itthon a befektetők terén. Aztán nehogy az állam versenyezzen az osztrák invesztícióval, mert jó hangzik például egy Újpest - Fradi..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.24. 23:23:34

Bob_Marley írta:Ez kormánycsapatozást sok csapatra rá lehetne sütni. Mezőkövesd, Videoton stb. Magyarországon állami pénz nélkül nem lehet fent tartani a klubbokat, nem képesek önellátásra sem. Emlékszem anno jött a nagy Várszegi projekt, meg majd "privatizálunk", királyság volt, majdnem tönkre ment a klub.....
Ez világos, én csak a mindegy honnan jön a pénzre reagáltam. Sokkal jobbat tehet egy klubnak, ha külföldi befektető jön, főleg, ha a Redbullról van szó, ami szinte garancia a sikerre.
Az érem másik oldala, hogy ezeknek a sikereknek ára van. De el kell dönteni, mi fontosabb, a hagyományok, vagy a siker és jó foci, amiből hosszútávon a komplett magyar labdarúgás profitálhat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.24. 23:01:36

Ez kormánycsapatozást sok csapatra rá lehetne sütni. Mezőkövesd, Videoton stb. Magyarországon állami pénz nélkül nem lehet fent tartani a klubbokat, nem képesek önellátásra sem. Emlékszem anno jött a nagy Várszegi projekt, meg majd "privatizálunk", királyság volt, majdnem tönkre ment a klub.....
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.24. 22:52:22

Normandia írta: Úgy őszintén melyik, mondjuk spanyol csapatot, vagy éppen angolt zavar a kínai vs orosz stb oligarcha pénze? Ne legyünk már álszentek.
Nem kínaiakra, oroszokra, vagy arabokra gondoltam, esetünkben kormány közeli emberekről, sőt kormánytagokról van szó. Ráadásul elsősorban nem a saját vagyonukat, hanem a mi pénzüket pumpálják a csapataikba, ezt szerintem a spanyolok vagy angolok nagyon is rosszul viselnék.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2017.01.24. 20:15:20

Feast4 írta:
visca el barca írta:olvasom az nso-n, hogy a red bull lehet megveszi duchatelettől az újpestet.

gyorsan telefonáltam egy régi kedves ismerősömnek, aki most is a klubnál van, elég magas beosztásban. természetesen nem beszélhet arról h állnak a tárgyalások, de ha tippelnie kellene akkor összejön az üzlet

[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Hát én ha Újpest szurkoló lennék ennek annyira nem örülnék.Az Újpest identitását seperc alatt elveszítve a Lipcse nevelőegyesülete lesz mint teszem azt Red Bull Pest, vagy ilyesmi.Ráadásul a nemzetközi porondon is felejtős mivel a Lipcse valószínűleg a következő 10 évre kibereli a BL EL helyek egyikét és hiába építik itt fel majd a bikaerős ujvonalas bajnok csapatot új módszerekkel nagy lóvéval ha egy tulajdonosnak több klubja van ugyanabba a nemzetközi kupába csak egyet nevezhet.Egyértelmű Melyiket fogja.Másrészt ha sikerül értelmes játékosokat nevelni zsinórban fognak majd menni a Red Bull erősebben jegyzet csapataihoz.Szerintem a lila fehér mezek is kuka.Az más kérdés, hogy a magyar focinak marha sokat segítene, ha lenne egy ilyen új vonalas új módszereket következő stabil anyagi hátterű klub.
erről beszélek ... :(
nem vagyok a belga pártján, de valahol megértem hogy dobbant, mert ebben a fidesz fertőben, nem tud-tudott csapatot építeni még akkor sem, ha esetleg akarna-akart volna...:( ott vágnak alá, ahol csak tudnak és ez azóta hatványozódik csak mióta a fidesz nem tudta rátenni a kezét az Újpest csapatára....
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.01.24. 20:07:31

visca el barca írta:olvasom az nso-n, hogy a red bull lehet megveszi duchatelettől az újpestet.

gyorsan telefonáltam egy régi kedves ismerősömnek, aki most is a klubnál van, elég magas beosztásban. természetesen nem beszélhet arról h állnak a tárgyalások, de ha tippelnie kellene akkor összejön az üzlet

[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Hát én ha Újpest szurkoló lennék ennek annyira nem örülnék.Az Újpest identitását seperc alatt elveszítve a Lipcse nevelőegyesülete lesz mint teszem azt Red Bull Pest, vagy ilyesmi.Ráadásul a nemzetközi porondon is felejtős mivel a Lipcse valószínűleg a következő 10 évre kibereli a BL EL helyek egyikét és hiába építik itt fel majd a bikaerős ujvonalas bajnok csapatot új módszerekkel nagy lóvéval ha egy tulajdonosnak több klubja van ugyanabba a nemzetközi kupába csak egyet nevezhet.Egyértelmű Melyiket fogja.Másrészt ha sikerül értelmes játékosokat nevelni zsinórban fognak majd menni a Red Bull erősebben jegyzet csapataihoz.Szerintem a lila fehér mezek is kuka.Az más kérdés, hogy a magyar focinak marha sokat segítene, ha lenne egy ilyen új vonalas új módszereket következő stabil anyagi hátterű klub.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.24. 19:29:02

LG írta:
Normandia írta: A pénznek nincs szaga, mondja a mondás.:-D A lényeg, hogy legyen lé.
Szerintem nem, egyrészt morálisan sem mindegy, másrészt az oligarchák pénze eddig semmi fejlődés nem hozott a magyar focinak, sőt, egyre korábban hullanak el a klubcsapatok az európai kupasorozatokban.

Az RB a pénz mellett képes olyan szakmai munkát is hozni, ami ezen változtathat. Utóbbi legalább olyan fontos, sőt szvsz fontosabb is, mint az előbbi.
Úgy őszintén melyik, mondjuk spanyol csapatot, vagy éppen angolt zavar a kínai vs orosz stb oligarcha pénze? Ne legyünk már álszentek.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.24. 18:58:38

Normandia írta:
csababarca írta:
Nem vagyok ute-s, de örömmel hallom, kell a bajnokságnak is egy erős lila csapat, és inkább ilyen támogatással, mint valami hirtelen meggazdagodott mutyizós oligarcha kishazánkból.
A pénznek nincs szaga, mondja a mondás.:-D A lényeg, hogy legyen lé.
Szerintem nem, egyrészt morálisan sem mindegy, másrészt az oligarchák pénze eddig semmi fejlődés nem hozott a magyar focinak, sőt, egyre korábban hullanak el a klubcsapatok az európai kupasorozatokban.

Az RB a pénz mellett képes olyan szakmai munkát is hozni, ami ezen változtathat. Utóbbi legalább olyan fontos, sőt szvsz fontosabb is, mint az előbbi.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.24. 18:46:33

csababarca írta:
Bob_Marley írta:Egy jó Újpestre szükség van, de azért a Fradinál ne legyenek jobbak. :)
amíg kormánycsapat, nem kell aggódnod emiatt.

Nem vagyok ute-s, de örömmel hallom, kell a bajnokságnak is egy erős lila csapat, és inkább ilyen támogatással, mint valami hirtelen meggazdagodott mutyizós oligarcha kishazánkból.
A pénznek nincs szaga, mondja a mondás.:-D A lényeg, hogy legyen lé.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.24. 18:42:49

Bob_Marley írta:Egy jó Újpestre szükség van, de azért a Fradinál ne legyenek jobbak. :)
amíg kormánycsapat, nem kell aggódnod emiatt.

Nem vagyok ute-s, de örömmel hallom, kell a bajnokságnak is egy erős lila csapat, és inkább ilyen támogatással, mint valami hirtelen meggazdagodott mutyizós oligarcha kishazánkból.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2017.01.24. 18:34:13

visca el barca írta:olvasom az nso-n, hogy a red bull lehet megveszi duchatelettől az újpestet.

gyorsan telefonáltam egy régi kedves ismerősömnek, aki most is a klubnál van, elég magas beosztásban. természetesen nem beszélhet arról h állnak a tárgyalások, de ha tippelnie kellene akkor összejön az üzlet

[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Ha össze jön, remélem bizonyos feltételekhez köti majd... Például, hogy ne Red Bull Budapest néven és ne sötétkét-piros mezben folytassa a munkálatokat az oszrták cég. Elég tradicionális klub az Újpest, én pl , mint Újpest szurkoló bele is halnék ebbe. ( azért írom ezeket, mert, mint ismert a Red Bull ne szarozik ilyenekkel simán megcsinálja lásd Lipcse.. )
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.24. 16:28:45

Egy jó Újpestre szükség van, de azért a Fradinál ne legyenek jobbak. :)
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése