NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.08.08. 13:07:31

senzu írta:újra bebizonyosodott, hogy az nb1nek szüksége van a Fradira :D
játszani ugyanúgy nem tudnak, mint anno, de legalább a balhék visszatérnek...
Jeee!
Egy ideje már úgy is unalmas volt a híradó.
Megint nézhetjük hogy a zöldek, meg a lilák egymást verik.
Hát nem fantasztikus? :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2009.08.08. 13:05:44

újra bebizonyosodott, hogy az nb1nek szüksége van a Fradira :D
játszani ugyanúgy nem tudnak, mint anno, de legalább a balhék visszatérnek...
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.08. 12:32:53

Varga Tamás írta:Elolvastam Rinku bejegyzését a fórumba.
Úgy vélem, hagyni kellene, hadd legyen mindenki tisztában a tegnapi eseményekkel!
A fradisták egy része azért is tör-zúz, ha nyernek, ha kikapnak akkor is.
Szánalmas, csürhe bagázs.
Nem értem, minek kell még történnie, hogy ezeket "üzemen kívül" helyezzék? embert kell ölniük? Gyilkolniuk kell?
És akkor csodálkoznak a fradisták, hogy jó páran utálják, gyűlölik őket!
Okot adnak rá!
Én a BLASZ 5-be száműzném őket, és soha nem engedném feljutni.
Erre szükség van?
NINCS!
Az mlsz meg asszisztál ehhez, a fradi vezetők meg a kezüket teszik szét!
Megkockáztatom, a fradi a magyar labdarúgás legnagyobb ellensége, legnagyobb kerékkötője! Balhé, balhé hátán!
Takarodjanak!
Akkor kellett volna az egész csapatot feloszlatni, mikor karokat lengettek, meg "Auschwitzba indul a vonat!" rigmust kiabálták. Csakhát, a vezérnek nem állt érdekében.

Akinek nem inge, ne vegye magára!
Tudod Tamás Magyarországon nem úgy működnek a dolgok, hogy ha valaki rendet bont, akkor azokat kitiltjuk a stadionból, vagy őrizetbe vesszük. Ha embert öl valaki, akkor arra is képesek ráhúzni hogy önvédelem volt, vagy pedig az elhunyt nem abba halt bele hogy megszúrkálták, hanem a rejtett szívelégtelenségében...

Amikor kint voltam a Real-Liverpool-on, akkor a Pool gólja után a madridisták a kapu mögötti szektorban elkezdték gyepálni egymást. A szervezők vártak 2 percet, hátha lerendezik egymás közt. Nem sikerült. Beküldték a biztonságiakat, vagy 15-20 embert. Kb egyenlő erőfölényben voltak, ugyanis igaz hogy abban a szektorban 5000 ember ült, de nem mentek oda verni a biztonságiakat, hogy miért ütik a haverjaikat...hanem nézték csendben. Aztán a biztonságiak se bírtak azzal a 20 emberrel...ekkor a szervezők megunták a dolgot, beküldték a rohamrendőröket. Hirtelen mindenki megindult kifele a szektorból, 5000-ről lecsökkent kb 2000-re a nézőszám...nekiálltak a rohamrendőrök gumibottal meg gáz sprayvel annak a 20 embernek, és 2 perc alatt kiválasztották azt az 5-6 embert, akik kirobbantották a balhét, meg akiknek a legnagyobb volt a szájuk, kivitték őket és kész. Másnap érdekes módon egyetlen egy újság címlapján sem láttam, hogy rendőri brutalitás a Bernabéuban...de még hogy a címlapon...de a cikkekben sem volt egy kép sem arról, hogy a rendőrök ütik a nézőket.


Na ez a nagyon nagy különbség Magyarország és Nyugat-Európa között. Itt a rendőr hozzá sem mer nyúlni senkihez, mert fél hogy menesztik az állásából...pedig azt kéne. Aki vergődik, nekiállni gumibottal...ezt megcsinálnák vagy 3x-4x, higgyétek el, hogy legközelebb meggondolnák hogy vergődnek-e vagy sem. A másik variáció az az, hogy kiválasztják a legnagyobb szájúakat, elvezetik, felveszik az adatbázisba, jólvan öregem, neked véget ért a szezon, gyere jövőre. Legközelebb rendbontásba keveredsz, örökre kitiltunk. Csak ezt senki sem meri megtenni, mert az az állat is megveszi a bérletet, kifizeti a jegyet, szóval pénze van belőle a klubnak...és nem jön helyette más...Nyugat-Európában tökmind1, mert valakit kitiltanak, majd megveszi a jegyét más...
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.08. 12:21:56

Rinku írta:Na akkor egy kb 5 perce elhangzott beszélgetés, hogy miylen kedvesek a vendég szurkolók:


Személy szerint én hoznék egy ítéletet! Amelyik fradis azért jön le Nyíregyházára, hogy verekedjen, az rohadjon meg a szaros fővárosában! Ide ne jöjjön! Egy nagyon jó meccset így kell tönkre verni! EZ A FRADI! EZ A FRADI!

Köszönöm a moderátoroktól, hogy hagyják mindenkinek, hogy elolvassa (nem túlzás), egy túlélő nyilatkozatát a tegnapi meccs után!

Nem vagyok fradista, de mindenkitől az ő nevünkben is őszinte bocsánatért esedezem, hogy ekkora férgek rágják Szép Országunk szívét, hogy meccsen is a haverommal az kell tervezgetnünk, hogy miylen úton menjünk haza, hogy ne essen bajunk! :roll:
Tegnap a barátnőmhöz mentem este, aki a Vasvári Pál utcán lakik. Féltettem a kocsit, de gondoltam hogy ha bentebb állok meg, akkor oda már nem engedik be őket a rendőrök, szigorúan csak a VP utcán mehettek. Aztán legnagyobb szerencsémre nem ott hozták el őket, mint ahogy amúgy szokás. De azt hallottuk hogy elment olyan fél10-10 körül kér rendőrautó, aztán mégegy, de mindegyik nyomta neki mint az állat. Még sokáig hallottuk a két szirénát, úgyhogy valahol ott lehetett balhé a közelben. Aztán vagy fél-1 óra múlva megint jött két szirénázó kocsi. Fél12-kor felhívtam Édesanyámat, Ő kérdezi hogy minden rendben? Nincsen semmi baj? Aztán mondja hogy úgy hallotta hogy a temetőnél felgyújtottak 3 autót, meg verekedések is voltak, nehogy valami bajom legyen. Hát mondom itt nincsen semmi mert nem erre hozták el őket, úgyhogy itt nem volt balhé. Éjfélkor mentem hazafele a temető felé a körúton, de nem láttam semmilyen jelét rendbontásnak.


Hihetetlen amúgy, hogy ilyenekre képesek ezek az állatok...mert jobb szót nem találok az olyan ultrákra, akik csapatuk esetleges veresége, de akár győzelme után is még nekiállnak szétverni a várost, a kocsikat, stb. Nemtudom Ő mit szólna hozzá, hogy ha én csak úgy odamennék a kocsijához, és beleb.sznék egyet a szélvédőjébe. Biztos megköszönné....
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.08.08. 12:18:06

Elolvastam Rinku bejegyzését a fórumba.
Úgy vélem, hagyni kellene, hadd legyen mindenki tisztában a tegnapi eseményekkel!
A fradisták egy része azért is tör-zúz, ha nyernek, ha kikapnak akkor is.
Szánalmas, csürhe bagázs.
Nem értem, minek kell még történnie, hogy ezeket "üzemen kívül" helyezzék? embert kell ölniük? Gyilkolniuk kell?
És akkor csodálkoznak a fradisták, hogy jó páran utálják, gyűlölik őket!
Okot adnak rá!
Én a BLASZ 5-be száműzném őket, és soha nem engedném feljutni.
Erre szükség van?
NINCS!
Az mlsz meg asszisztál ehhez, a fradi vezetők meg a kezüket teszik szét!
Megkockáztatom, a fradi a magyar labdarúgás legnagyobb ellensége, legnagyobb kerékkötője! Balhé, balhé hátán!
Takarodjanak!
Akkor kellett volna az egész csapatot feloszlatni, mikor karokat lengettek, meg "Auschwitzba indul a vonat!" rigmust kiabálták. Csakhát, a vezérnek nem állt érdekében.

Akinek nem inge, ne vegye magára!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2009.08.08. 12:23:29-kor.
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2009.08.08. 12:03:03

Na akkor egy kb 5 perce elhangzott beszélgetés, hogy miylen kedvesek a vendég szurkolók:

Dean FőniX üzenete:
*ja
*gáz volt
*mindjárt elmesélem
*!
*durva volt nagyon
*mentünk a zelknél
*ahogy elhagyjuka ferenc krt-at
*erre jön felém 2 nagy állat nyíregyi
*betört orrokkal
*nézem modnom
*ezek hova futnak
*visszapillantok az utra
*erre látom h kb. 50-60 fradsta elekzd felénk ftni
*és elkezdtek üldözni
*mi elekzdtünk sprintelni
*fel a ferenc krt felé
*aztán azok jöttek utánunk
*dobáltak abzsod üvegekkel
*meg piróval
(ip)(D)(#) ^^ Caesar ^^ (ip)(D)(#) ^^ Barçafan ^^ (ip)(D)(#)^^ Karashu ^^ (ip)(D)(#) üzenete:
*piró?
Dean FőniX üzenete:
*aha
*piroteknikai cucc
*azt is dobáltak
*ránk is
*a kocsikra is
*a ferenc köruton
*ilyen robbanó [auto_cenzúra]
*k
(ip)(D)(#) ^^ Caesar ^^ (ip)(D)(#) ^^ Barçafan ^^ (ip)(D)(#)^^ Karashu ^^ (ip)(D)(#) üzenete:
*rohadjanak meg...
Dean FőniX üzenete:
*aztán
*futunk lefele a stadka felé
*a köruton
*a fele banda utánunk
*a fele meg kiállt a körutra az ut közepére
*és az arra tartó kociskat feltartóztatták
*betörték az üvegeiket
*meg rugdosták ütötték a kocsikat
*baszod
*as másik fele emeg futott utánunk
*az volt az egyetlen nagy mákunk!
*hogy pont jött a 12-es busz
*és leszállt róla
*5-6- fiatal
*és nézték h hova sprintelünk
*ahogy észrevették h jönnek a fradisták
*már el is kapták őket
*és verni kezdték
*na addig mi elmenekültünk
*egy fához a sötétbe
*a bokroknál emglapultunk
*közben hívtam a rendőrséget
*elmondtam h megtámadtak minket a frasiták
*50-60an
*és h azonnal segitsenek
*mert kicsinálnak minket
*mondta a [auto_cenzúra] h maradjak ahol vagyok
*nyugodjak meg
*ne cisnáljak semmit
*azonnal jönnek
*kajakra nem telt el 2 perc sem
*jött kb.
*vagy 20 rendőr autó
*nem tulzok
*legalább 20
*minden oldalróól
*de nem sima rendőrkocsi hanem rohamosztagosok!
(ip)(D)(#) ^^ Caesar ^^ (ip)(D)(#) ^^ Barçafan ^^ (ip)(D)(#)^^ Karashu ^^ (ip)(D)(#) üzenete:
*úgy kell az
Dean FőniX üzenete:
*abból kiugráltak
*10-15en
*szal volt vagy 150 rendőr ott helybe egybőől
*elkezdéték üldözni a fradistákat
*és az ut közepén el is kapták őket
*elkezdték verni őket gumibottal
*meg plexivel
(ip)(D)(#) ^^ Caesar ^^ (ip)(D)(#) ^^ Barçafan ^^ (ip)(D)(#)^^ Karashu ^^ (ip)(D)(#) üzenete:
*:D
*na ez már jobban hangzik
Dean FőniX üzenete:
*aztán leverték őket a földre
*hassal
*hátra feszitették a ekzüket
*aszt megbilincselték őket
*és vitték el a [auto_cenzúra]
*aztán ott vártunk vagy 40-45 percet h lenyugodjanak a kedélyek
*hazaindultunk
*és már a Garibladinál jártunk
*a 3. félidőnél
*átmegyek a zebrán
(ip)(D)(#) ^^ Caesar ^^ (ip)(D)(#) ^^ Barçafan ^^ (ip)(D)(#)^^ Karashu ^^ (ip)(D)(#) üzenete:
*ott is volt hallottam
Dean FőniX üzenete:
*erre eljön melletteme gy kocsi
*kiüvölt nekem h népművészeti cserépedény fradista a [auto_cenzúra] anyádat
*és le akart köpni
*aztán tovább haladt
*vagy 5-10 métert
*és a kereszteződésbe
*megint ugyanezt eljátzsotta
*csak ott beszoopta
*mert előjött a sötétből
*kb 20-30 Fradista
*és megállították a kocsis
*[auto_cenzúra]
*betörték az üvegét
*oldalt meg elől
*aztán kitépték a kocsibóól
*letérdeletetétk
*és ott könyörgött az életéért
*hogy: " az életemre esküszöm h nem vagyok cigány"
*ne verjetek meg
*stb..
*közbe a nőt is megtépték ott
*basszus
*torkaszakattáól orditott
*erre kijöttek a 3. félidőből a szparisták
*összeverkedtek a fradisokkal
*de sokkal több volt a fradista
*és szétzuzták azt a pár nyiregyit
*utána
*megindultak megint feléénk
*üvgekkel
*és az oldalt áló kocsikat törték összefele
*elkezdtünk megint sprintelni
*már ott voltak a sarkunkba
*de jött egy csomó kocsi
*és azokra rátámadtak
*mi bemenekültünk a lépcsőházba
*azok verték ott a kocsikat szét
*én meg kihivtam megint a rendőrséget
*meg a mentőket
*kijött előbb 4 mentő
*de a [auto_cenzúra] ki akarták szedni őket a mentőből
*nem hagyták h dolgozanak
*aztán szóltam a zsaruknak
*h balhé van
*és megtámadtam a garibaldin
*és h sok a személyi sérült
*és a vagyoni kár is jenetős
*azonnal jöjjenek
*de nagy erőkkel
*feljegyezte még az adataim is h ki vok mi vok
*aztán modnta h rendben küldi a kollegákat
*és eltelt kb 5 perc emgjöttek emgint a rohamosztagosok
*és letartóztatták ott a népeket
*megint, mint a Ferenc Krt-on
*nekünk kajak végünk lett volna h a a zsaruk nem enynire [auto_cenzúra] gyorsa
*és nemiylen nagy erőkkel jönnek
*tod nem sima járőr
*hanem a kommandós alakulatok
*pajzsal
*meg sisakkal
*meg golyóáló mellényel..
*minden játszott
(ip)(D)(#) ^^ Caesar ^^ (ip)(D)(#) ^^ Barçafan ^^ (ip)(D)(#)^^ Karashu ^^ (ip)(D)(#) üzenete:
*na de nektek nincs bajotok
*ez a lényeg:S
Dean FőniX üzenete:
*hát szerencsére h nincs!

Személy szerint én hoznék egy ítéletet! Amelyik fradis azért jön le Nyíregyházára, hogy verekedjen, az rohadjon meg a szaros fővárosában! Ide ne jöjjön! Egy nagyon jó meccset így kell tönkre verni! EZ A FRADI! EZ A FRADI!

Köszönöm a moderátoroktól, hogy hagyják mindenkinek, hogy elolvassa (nem túlzás), egy túlélő nyilatkozatát a tegnapi meccs után!

Nem vagyok fradista, de mindenkitől az ő nevünkben is őszinte bocsánatért esedezem, hogy ekkora férgek rágják Szép Országunk szívét, hogy meccsen is a haverommal az kell tervezgetnünk, hogy miylen úton menjünk haza, hogy ne essen bajunk! :roll:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.08. 11:55:55

robertfcb írta:Hát itt az érkezési sorrend dönt, mivel külön székszámmal jegy nnicsen, ezért aki később érkezett járhatott így véleményem szerint.. én másfél órával a kezdés előtt érkeztem a stadionba, de már alig volt jó helyre ülőhely az új lelátón, mert csomó hely le volt foglalva előre, szal bement haver és lefoglalt úgy két sort, hogy oda már nem ülsz mert.. :D :lol:
Az addig rendben van. De ha egy lelátó mondok egy számot 5000 férőhelyes, akkor nem adok el 5500 jegyet...
Kép
Avatar
realmadridfan
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2006.09.24. 20:53:00
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

2009.08.08. 11:29:51

Néhány észrevétel a meccsről még:

1.Honmával hatalmasat húztunk.

2.A 3 csatáros taktika mögöttük Bogdanoviccsal kiválóan működik, végre van egy edzője a Szparinak, idén teljesen más lesz a játékunk(úgyis mondhatnám hogy idén LESZ játékunk), Szentes Lázár for president:)

3.Ahmednek kicsit gyors ez a magyar foci:D Vagy csak én látom így?/:

4.Ferenczi Pista:D az a totyogás ziccerben:D valaki szóljon neki hogy ez már nem az nb2:D

5.Kulcsárt már korábban is figyeltem, most meg még jobban meg tudtam nézni a játékát élőben. Nagyon tehetséges srác, a gól előtti szóló talán a meccs jelenete volt Honma gólja és megkerülős csele mellett:)
Az már más kérdés, hogy a Szamurájjal ma ő sem bírt/bírhatott.
A jövőre nézve nagyon bíztató, főleg ha úgy nézzük, hogy a Válogatottban eléggé hiányposzt a balbunkó(persze csakis azért, mert Leandro érthetetlen okokból nem kap meghívót évek óta:Ovagy lemondta volna csak én nem tudok róla?az is lehet)

6.Ezek az angol tagok engem nem győztek meg, nem tudom ki hogy vélekedik. Élükön Bobby Davisonnal. Gyakorlatilag a Fradinak nem volt játéka, én például nem is izgultam az első gól után, mert annyira látszott, hogy ez a Fradi taktikailag nincs eléggé felkészítve. Tavaly is ez volt az érzésem, akkor a Nyíregyházával kapcsolatban(Révész....)

7.Lipcsei hiányzott.
Kép[/url]
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.08.08. 08:33:50

realmadridfan írta:Ja, és még valami:

Boixos: Láttad a meccset? :)
nem láttam, de kimerítő beszámolókat kaptam. :?
grat a nyíregynek, teljesen megérdemelték a győzelmet.
a fradinak meg össze kell szednie magát, mert nem mindenki ellen fog összejönni úgy a gála, mint a zeg esetében.
akármilyen tré a bajnokság, de azért ez már nem az nb2...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2009.08.08. 01:49:17

Hát itt az érkezési sorrend dönt, mivel külön székszámmal jegy nnicsen, ezért aki később érkezett járhatott így véleményem szerint.. én másfél órával a kezdés előtt érkeztem a stadionba, de már alig volt jó helyre ülőhely az új lelátón, mert csomó hely le volt foglalva előre, szal bement haver és lefoglalt úgy két sort, hogy oda már nem ülsz mert.. :D :lol:
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.08. 01:45:45

A szpíker...................hát az no comment Very Happy Annyira össze vissza beszélt és beszéltette a közönséget, hogy az valami hihetetlen. És emellé még néha tök égő dumákat is elnyomott....Nem tudom ki volt, de ha Szakál Miki, akkor fú óriásit csalódtam benne Very Happy
Asszem nem Szakál Miki volt.
Amúgy ez a letlátó megtelt cucc tényleg érdekes...
Én pont felértem, és akkor mondta tesóm,hogy most mondták be,hogy vége... megtelt :roll:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.08. 01:37:07

Igazából nem kéne leírnom ezt a hsz-t, mert ezzel a Szparit fikázom, de annyira felháborítottak a történések hogy muszáj vagyok leírnom, hagy lássa mindenki hogy még ilyen IS van a magyar fociban.


Tegnap elmentem megvenni elővételben a jegyet nekem és az egyik ismerősömnek. Meg is vettem a két diák jegyet az új tribünre 800-800 ft-ért. Ma eléggé elkéstünk mert egyéb elfoglaltságom miatt csak 18:50-re értünk a stadionhoz. Megyünk be a kapun, mutatjuk a jegyet, mondják gyertek nyugodtan...mennénk oda a forgó kapukhoz...látom áll a sor. A biztonsági emberek állnak a kapukban és senkit sem engednek be. Álltak kifele ott előlem az emberek, végre olyan távolságba jutottam, hogy tudtam beszélni a biztonsági őrrel. Mutatom neki a karszalagomat, hogy nekem ide szól a jegyem, akkor sem mehetek be? Azt mondja nem, így sem, megtelt....


Megtelt az a lelátó, ahova nekem jegyem volt...................................... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Na most ez egy dolog. De az a nagyobbik szívás, hogy azokat sem engedték vissza, akik már egszer voltak a lelátón, csak lejöttek mittudomén szotyit vagy sört vagy üdítőt venni. Gondoljátok el, hogy apuka elmegy a fiával meccsre, a gyerek megszomjazik, az apja kimegy innivalóért, és nem mehet vissza. A gyerek meg ott van egyedül másik 5000 idegen emberrel, és bepánikol hogy hol az apja, meg hogy egyedül van. Meg a másik hogy az egyik ember mondja ott hogy neki fent van minden cucca, kocsikulcstól kezdve táska, pénztárca, minden....és hagy b.sszon ott fent, megtelt az a lelátó ahova neki jegye volt....


Szerencse hogy a bizonságiak megértőek voltak, és beengedtek a régi tribünre, ahol persze már csak állóhelyet találtunk...Illetve a meccs is mindenért teljes mértékben kárpótolt. Ha még ki kellett volna fizetni a jegyet a régi tribünre, és még ki is kaptunk volna, biztos hogy nagyon sokáig az utolsó meccs lett volna amire kilátogatok. Legyen az Szpari Európa Liga selejtező vagy csoportmeccs, vagy Magyar Kupa Döntő....

A csapat ma egy új arcát mutatta számomra. Volt összjáték a támadók és középpályások között. Voltam szerdán a Loki-Levadia meccsen, és ott a B közepes ismerősökkel a meccs után egyet értettünk abban, hogy a legtöbb passz egy támadáson belül max 10-12 lehetett. Ebből 6-8 a hátvédsorban.

Passzjátékkal vertük meg a Fradit, illetve a széleken is nagyon jól elmentünk Honma és néha Dosso révén. Második félidőben az egyik védőt hogy befűzte már az alapvonalnál :D :D :D Azért jó ez, mert mint láthatjuk a Barca példáján is, passzolgatással előbb utóbb úgyis megtalálják a középpályások a rést a pajzson, mert szerintem magyar szinten nem lehet 20 passzt úgy lekövetni, hogy ne csúszna el egy ember a védelemben. Azért írtam 20-at mert szerintem ettől több már csodaszámba megy itthon :D

Szerintem Honma mellett Bogdanovic volt a meccs embere, 35 éves léttére szerintem óriási szerepet vállalt a csapatjátékból, sokszor visszajött labdákért, amiket megtartott majd tovább passzolt. Igaz helyzetbe nem került, de szerintem nagyon hasznosan játszott.


2-1 után kicsit féltettem a csapatot, hogy összeroppannak, de szerencsére megint meglepetéssel szolgáltak számomra, mert küzdöttek, nem adták fel, támadtak tovább, és védekezésben sem estek szét. 3-1 után a 80. percben már tudtam hogy itt 10 perc alatt a Fradi nem fog 2 gólt rúgni.


Köszönöm hogy feledtettétek a kellemetlen előzményeket, és csodálatos estét varázsoltatok majd' 10ezer ember számára :)


Hajrá SZPARI!!



Ui.:

A szpíker...................hát az no comment :D Annyira össze vissza beszélt és beszéltette a közönséget, hogy az valami hihetetlen. És emellé még néha tök égő dumákat is elnyomott....Nem tudom ki volt, de ha Szakál Miki, akkor fú óriásit csalódtam benne :D
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.08. 00:19:44

Tirpákia öröme a bajnokság öröme is, mivel ez a Szpari-győzelem
a Fradiba is életet lehel a későbbiekben és sutbakerül a zöld-fehérek
kényelme.
Az nem baj, ha az oroszlán bajszát néha fájdalmasan megcincálják,
mert az csak használ a bajnokságnak.
Remélem azért "Főnökasszony" nem tört le teljesen és erőteljesen
bízik tovább a csapata sikerében, de ez most nem a Fradi estéje volt.
A Szpari-Loki párharc viszont igazi kuriózum lesz!
Az őszit és a tavaszit is igyekszem megfigyelni!
K.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.08. 00:14:17

Kint voltam a Szpari-Fradin. Hangulat jó volt, kár,hogy egy évben csak egyszer ilyen,vagy max 2-3x....

A gólok szépek voltak ,kivéve az öngólt :D . A játékosok viszont már nagyon látszott,hogy a 2.félidő közepére,mint aki 2napja fut,olyan fáradtak voltak.

A Fradistáknak viszont dicséret jár ,a szurkolóknak. Legalábbis a nagy részüknek. Egész sportszerűen és normális keretek között szurkoltak,és egész sokan jöttek. Persze eltekintve attól a "pár" egyéntől,aki a tűzijátékot a Security-s csávóhoz dobálta,meg rázták a kaput....
De a Fradisták 80%-a tényleg Fair volt!!

Mondjuk a Diósgyőri szurkolók pont fordítva voltak, 80%uk dobálta pedárdát,és rázta a kerítést.
Avatar
realmadridfan
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2006.09.24. 20:53:00
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

2009.08.07. 22:16:35

A hazaiak első hazai meccsén kb 3000en voltak, most telt ház volt, de gondolom, ennek "semmi köze" ahhoz, hogy a Fradi volt az ellenfél... Wink
Ferdíts, úgy van, az első meccsen többen voltak, most meg nem volt teltház, azt nem tagadom, hogy többen a fradi miatt jöttek ki, de azt se feledd, hogy ez a csapat a szezonnyitón 5-1-re nyert, most lényegtelen, hogy a gyenge Vasas ellen. Én pl. akkor megfogadtam, hogy kimegyek a következő meccsre, pedig nem is tudtam, hogy a fradi az aktuális ellenfél, de nem számít. A meccs egyébként nagyszerű volt, túl sokat nem is kellett Vojinovicnak védenie, az meg mindent elárul, hogy egy öngólra futotta a szuper fradikának, ami már korántsem az igazi, undorító angol mintát utánzó játék, egyedül a bedobás 16-oson belülre akciók voltak benne a csapatban, szégyen volt, amit ez az angol edző játszatott. Egyedül Kulcsár megindulásában volt valami, azután lett a rosszul eltalált, megpattant labdás öngól, gratula. A szurkolók pedig, az a néhány amelyik folyton dobálta a tűzijátékot a pályára, azokat hadd ne minősítsem, nem is nagyon lehet... :wink: Béke és Hajrá Nyíregyháza! =D>

Ja, és még valami:

Boixos: Láttad a meccset? :)
Kép[/url]
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.08.07. 22:09:47

Az Üllői út felé ma este rájöhettek, hogy a bab nem hús...

Jó kis meccsen, tetszetős játékkal, megérdemelten győzött a Nyíregy!

Ennek örülök!
Csodás estét szereztek nekem!

HAJRÁ HALI! :lol:
Kép
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2009.08.07. 22:07:42

Nem rég értem haza a meccsről, a hangulat nagyon jó volt és a játékra sem lehetett nagy panasz. Ez a Homma gyerek meg zseniális amit művel 8) ! Csak így tovább, Hajrá Szpari!
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2009.08.07. 22:05:38

Hatalmas meccs volt, a Szpari kapusa egy félisten, szinte mindent megfogott! :) Az az egy gól sem rajta múlt, beleért egy védő! Nagyon boldog vagyok, nagyon örülök, nagyon élvezetes, jó meccs volt, de nem értem a fradit? Mit rinyálnak? Miért kell szánalmas módon a Szpari szektorba dobálni a tüzijátékot meg őrjöngeni, rácsokat kitépni!? Szégyen, hogy egy ilyen nagy múltú, hírű klubbnak ilyen szánalmas drukkerei vannak! Szégyellheti magát az összes! Tisztelet a kivételnek persze!

Nagyon szép estét szrezett nekünk a Szpari, csak le ne álljatok fiúk! :wink: HAJRÁ NYÍREGYHÁZA! :P :)
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2009.08.07. 20:59:18

Az eredménynek(Szpari 3-1 Fradi) nagyon nem örülök.:( de igazán jó meccs volt. A hazaiaknak bejött minden, Ferencziék sajnos kihagyták a helyzeteiket.. és tudjuk mire játsszák a focit. Sebaj, legalább küzdöttek a fiúk, majd a Paks ellen lesz lehetőség javítani. Remélem nem lesz zárt kapus..
A hazaiak első hazai meccsén kb 3000en voltak, most telt ház volt, de gondolom, ennek "semmi köze" ahhoz, hogy a Fradi volt az ellenfél... ;)
Grat mindkét csapatnak, ilyen meccsek kellenek, ebben volt minden(küzdés, szép mozdulatok, gólok, iram, nagyszerű hangulat[még így tv-n keresztül is]), csak hát.. az eredmény nem mindenkinek tetszik.
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.07. 05:40:33

jelwaz írta: A Fradi valóban egy meghatározó klub Magyarországon, Európában az volt. De ne jöjjünk már azzal, hogy ennyi bajnoki cím meg annyi trófea, ez madridista szöveg. A múlt nem a jelen. Az Eintracht Frankfurt régen BL döntőt játszon, most nincs a BL-ben, pedig ott lenne a helye. Ez így nem kerek.
Ezt a "madridista" szöveget asszem én írtam.
Abban a szövegkörnyezetben,amiben felhoztam,asszem elfér anélkül,h ilyen cimkét ragassz rá.
A múlt nem a jelen?A "nemzet csapata" kijelentéssel kapcsolatban írtam ezt,de még inkább a focink nemzetközi megítélésére.
Asszem észérvként volt alátámasztva ezekkel a trófeákkal a mondandóm,h mitől is volt -ahogy Te is belátod- meghatározó klub EU-ban,és mitől az itthon az FTC.És mivel ez a múlt,így nem írhatom a jelen dolgait :wink:
És asszem nem olyan hangfekvésben írtam a címeket,ahogy a margóisták szokták felhozni "érvként",amikor már nem tudnak mit írni:böböbőő,mi ennyi meg annyi trófeát szereztünk,ti sosem fogtok...
Szal ezzel ne sértegess,légyszi! :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.08.07. 02:24:21

Reagáltam az előbb, de kitöröltem, mert rájöttem, hogy nincs értelme. Annyit azért még idézek belőle, hogy számomra nem üti meg a lekötéshez szükséges szintet a magyar NB1 jelenleg. Azt nem mondom, hogy egyáltalán nem néztem NB1-es meccseket idén (elis mondtam, hogy melyik az a 2 csapat amely játéka magyar viszonylatban tetszett). A Fradit meg egy szóval sem szaroztam le.

Más.: Sajnálom Kantát. Most olvastam, hogy megint megsérült.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2009.08.07. 00:54:32

Én megpróbálok tárgyilagos lenni. Nem érdekel a Fradi, hidegen hagy.

A Fradi valóban egy meghatározó klub Magyarországon, Európában az volt. De ne jöjjünk már azzal, hogy ennyi bajnoki cím meg annyi trófea, ez madridista szöveg. A múlt nem a jelen. Az Eintracht Frankfurt régen BL döntőt játszon, most nincs a BL-ben, pedig ott lenne a helye. Ez így nem kerek.
Kiestek, ok, igazságtalanul, de ha annyira ott lett volna a helyük, akkor feljutottak volna elsőre. Mivel 3 idény kellett volna, ezért azt mondom, hogy a jelenlegi Fradinak nagyobb a füstje, mint a lángja. Most feljutottak, mert az első osztályban a helyük, ők voltak az NB I/B (vagy hogyhíjják mostmár) legjobb csapata kész.
Sok Szpari szurker is van, aki Fradi drukker is egyben (sokáig nem volt előosztályú a Nyíregy), az vitathatatlan, hogy az egyik legnagyobb szurkolói bázissal rendelkező csapat. De sokan mennek csak ki azért a Fradi meccsére, hogy a skinhead ultrákon röhögjön, ez is elég sokat számít a jegyeladásokban.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.07. 00:29:26

Fernando írta:Neked mihez képest nézhető egy Szpari mrccs?
Mindig,mindenki a Szparit hozza fel ? :lol: :lol:
Egyetlen egy valamiben más a TV elől és előben.
A hangulat miatt... Aláírom addig jó a hangulat ameddig szurkolnak, énekelnek stb.

De mikor már törnek zúznak,és minden arra megy ki,hogy verekedjenek az már nem a hangulatfokozás érdekében van.

És nem attól lesz a magyar foci előrébb rangsorolva,és nem attól lesz jobb,hogy hány ember van a B-közép-ben, és milyen hangulatot csinálnak.
Szóval nem hiszem,hogy a Fradi ultrái miatt lenne az NB1 színvonalasabb,és maradna életben.

A Fradi is csak egy magyar csapat. Nem sokkal színvonalasabb,mint akármelyik másik csapat. Az egyik gyenge, a másik gyengébb....
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.08.07. 00:24:37

Fernando írta:de biztos hülye vagyok és nem értek hozzá. Sőt labdát se láttam soha..
Nem igazán értem,h minek kell elkezdeni mártírkodni?Szerintem nem mondták Rád,h hülye vagy vagy,h nem értesz hozzá...Persze szíved joga azt gondolni magadról amit akarsz.
Fernando írta:Bányász: Azért mondom, hogy nézhetetlenek, mert néztem nem tetszett ezért később már nem néztem. Nem túl bonyolult szisztéma.
Valóban nem túl bonyolult ám előbb nem ezt írtad le.

Viszont így meg az van,h mivel régen rossz volt így esélyt se adsz neki hátha már jó...kb.Ezek szerint csak múltbeli tapasztalatok alapján alkotsz véleményt.Tehát még mindig az van,h nem nézed a Fradi meccseket mégis azt tudod rájuk (is) mondani,h sz*rok...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.08.07. 00:18:31

Neked mihez képest nézhető egy Szpari meccs? Énis szeretek meccsre járni, sok Vác meccsen voltam. Többek közt a Fradi ellen is. De akár mondhatnám a 2 évvel ezelőtti NB1-es szereplését is a Vácnak. Szinte az összesen kint voltam, mégse mondtam soha, hogy hú ezek de jók vagy hú azok, de biztos hülye vagyok és nem értek hozzá. Sőt labdát se láttam soha.

Bányász: Azért mondom, hogy nézhetetlenek, mert néztem nem tetszett ezért később már nem néztem. Nem túl bonyolult szisztéma.

De részemről itt be is fejeztem a Fradi témát. Aki elvakult (vagy nem) szurkoló annak sok sikert kívánok a Fradinak, vagy a Nyíregyházának, vagy épp ahol lakik. Én továbbra se fogok fejvesztve hazarohanni vagy jegyekért kapkodni ha meghalok egy NB1-es rangadót. Nah viszlát Uraim!
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése